• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
maprisku,
asi je pravda, že oni rozumí moc dobře a slovo ne by pomalu měli chápat :slight_smile:

Jinak jsme měli Marušku na 3 hodinky u tety,teda ona nám ji vzala, jak jsme byli u rodičů ve vesničce, ona tu moji jednu ségru strašně miluje, tak je s ní úplně spokojená a na nás vůbec nemyslí :frowning2: :slight_smile:

ijet,
já dnes měla hrachovku s opečeným párkem a chlebíkem (mňam) a na zítra dělám pečenýho králíka s bramborem, zelí domácí došlo, bylo vynikající, nedá se vůbec srovnat s tím fuj kupovaným a na neděli ještě nevím :slight_smile:

kakždopádně zítra nejdu bohužel s Maru na dětský den, páč zpívám zrovna na dětském dnu s pánem s varhanama, co s ním chodím, tak tu bude hlídat babička s dědou a něco při té příležitosti podělají s manžou na baráku a namontují konečně houpačku :slight_smile:
1. čer 2007 ve 21:58  • Odpověz
:grinning: všude je to stejný, u nás je slovo nenene! hóóóódně používané a myslím, že ten kuliferda moc dobře ví, co to znamená, jen zkouší, jestli to myslím opravdu vážně :sweat_smile:

dneska jsme byli drandit po městě, posedla mě nákupní horečka, měla jsem v autě tašek jako před Vánocema :grinning: a nechala jsem malého vyfotit na pas, ten je na té fotce tak vyvalený, úplně k sežrání koblížek malý :sweat_smile: ne že bych si to rozmyslela a chtěla tátovi prchnout na sezónu do toho Chorvatska, to ne, ale chci aby ho měl hotový, kdyby jsme si vymysleli něco na poslední chvíli, třeba až po sezóně :slight_smile: jen na ověření občanství jsme čekali celý měsíc :angry:

a víte co mi ten loupežník proved? poslední nákup byl v Kuaflu, odložila jsem děcko do sedačky (pořád jezdíme s vajíčkem) uklidila tašky do kufru, připásala vajíčko a jedem... malý celou dobu strašně spokojeně výskal a vykládal si a já v půlce cesty kouknu, a mohlo mě ranit :confused: zjistil, že jsem ho zapomněla přikšandit :pensive: tak se z tama vysoukal, stoupl si v té sedačce po směru, držel se opěrky předního sedadla a tvářil se jako mistr světa :sweat_smile:
2. čer 2007 v 00:10  • Odpověz
zevi-to je desny ze jste na to overeni cekali cely mesic!Nam to dali hned :confused:
jinak letime na zacatku rijna do Irska,uz se moooc tesim,jen aby to bylo vyhodny museli jsme koupit letenky uz ted :unamused:
2. čer 2007 v 08:10  • Odpověz
Dneska jdeme k nasim pac tatka je cely vikend v praci :unamused: ,pujdu na samozber jahod,mnaaam, a udelam jahodovy knedliky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
2. čer 2007 v 08:13  • Odpověz
zevi,
to je teda pěknej loupežník, teeda, když to srovnám s tou naší, ta by tedy rozhodně nevylezla, to máš doma malýho šikulu, ale hlavně jak se nic nestalo :wink:

carodkaa,
To je zajímavý, dovča v Irsku, tak prozraď, co vás tam uchvátilo nebo proč jste si vybrali právě Irsko? Čërpám informace :slight_smile: Dík. :slight_smile:
Jahodový knedlíky, mňammmmmmm :sunglasses:
2. čer 2007 v 09:12  • Odpověz
Ty jo teď jsem sem psala a najednou mi to zmizelo a oběvila jsem se na příkrmech :angry: zase je to ňáký pofidérný :angry:
NO tak můžu psát znova :unamused:
Jahodový knedle dělala dnes babička a přinesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dělala hrozně složitej oběd: uzený a br. kaši :grinning:
Jahod máme mraky na zahrádce, zítra je budu trhat kolegyňce z práce. Už jsem jí zkoušela dát i Kubíkovi, šklebil se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V Irsku je krásně, vím to od známýho. Škoda jen že se tam rychle mění počasí, je hezky a najednou slejvák a pak zase sluníčko :confused:
U nás bude dětský den kdoví kdy :angry: jako výtání občánků má být v červnu, a já doufám, že nebudeme na dovče :astonished:
2. čer 2007 v 19:30  • Odpověz
ijet,
výtání nebo vííítání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes mě je nějak do smíchu, nevím proč :grinning: :grinning:
2. čer 2007 ve 21:17  • Odpověz
Jednou nechám hlídat manžu malou a to je něco, usnula mu v sedm místo v devět a teď je po dvou hodinách vzhůru, tak počítám, že bude unavená až kolem půlnoci...naštěstí si s ní leží v posteli a hrají si, já na ně prdím :grinning:
2. čer 2007 ve 21:21  • Odpověz
Ty jo já už jsem blázen a k tomu magor v jednom :frowning2: jasně že vítání, :sweat_smile: ¨
Kubík leží v posteli a já jsem každou chvilku u něj ach ty zuby :cry:
2. čer 2007 ve 21:23  • Odpověz
Jita-no je tam uzasna priroda,jeste k tomu zije tam kamaradka,takze mame kde bydlet a taky levny letenky-na tyden pro nas oba+Tadu(ten je vlastne za darmo) tam i nazpatek za 5000,-kč to myslim,ze docela jde :wink:
2. čer 2007 ve 21:34  • Odpověz
Jste odvážný :astonished: já si troufnu s malým tak daleko až ve 3 letech :slight_smile:
2. čer 2007 ve 21:43  • Odpověz
Ijet-ja mam kolem sebe kamaradky,ktery maj tyhle cesty oproti nam uz daavno za sebou :sunglasses: a vsechny v poho,tak snad 2 hodky v letadle zvladnem taky :wink:
2. čer 2007 ve 21:50  • Odpověz
A taky je vyhodny ze do 2 let ma letenku zdarma :wink:
2. čer 2007 ve 21:51  • Odpověz
No to je super, ale já jsem taková poseroutka :grinning: když jsme byli na vodě tak tetka měla sebou bratrance a tomu byli v tý době 3 měsíce :astonished:
2. čer 2007 ve 21:55  • Odpověz
tyy jo no tak to zas tak odvazna nejsem :confused: na vodu bych se bala
2. čer 2007 ve 21:56  • Odpověz
No mě o tom mluv, piš :grinning:
2. čer 2007 ve 22:00  • Odpověz
Ja dneska byla na tom samosberu jahod,nasbirala jsem 4,5kg a ted tu sedim u ty obrovsky misy a zeru! :grinning: :grinning: No kdyby jste me videly.. :grinning: Ale je to uuzasny :dizzy_face:
2. čer 2007 ve 22:00  • Odpověz
Já se naučila jíst jahody až jako těhu, ale nějak zvlášť po nich nešílím....to meloun, a mám hlad ale už nechci jíst,,,pomóc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2007 ve 22:06  • Odpověz
jeee meloun taky miluju!! :slight_smile: mnaaam
2. čer 2007 ve 22:09  • Odpověz
Jakpak to mate ted s nocnim kojenim?-u nas se to nak zhorsuje :confounded: kolem 3 se poprve budi a pak skoro kazdou hodinu :unamused:
2. čer 2007 ve 22:11  • Odpověz
ta jo teď ho tu mít to by bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak byhc v noci jak koroptev :unamused:
2. čer 2007 ve 22:12  • Odpověz
jo t komu kojení 1x 2X za noc, přes den nic moc, dneska jo :wink:
2. čer 2007 ve 22:12  • Odpověz
no tak to to mate daleko lepsi nez predtim nee?Jak si ho to naucila??
2. čer 2007 ve 22:20  • Odpověz
JOjo je to lepší, už toho bylo na mě vážně moc :frowning2: nějak to udělal sám. prostě se neprobudil, no teď jenom trnu jestli jsem to nezakřikla, páč když ho pochválím hned mi ukáže že to tak není :angry:
Co předkožka??
My stahujeme tak 3x4x týdněš, jsem na tom stejně :cry:
2. čer 2007 ve 22:23  • Odpověz
no o ty mi ani nemluv on je hrozny sidlo a vcera se mi pri tom pohnul a malinko se mu to natrhlo :pensive:ach jo a jeste zdaleka to nemame cely pretahly
2. čer 2007 ve 22:28  • Odpověz
sem si byla obložit chleba :pensive:
holky, nám to taky moc nejde přetáhnout :frowning2: a mudra říkala, že je to dobrý, že máme občas opatrně zkoušet, ale jde to furt stejně, teda spíš nejde :unamused:
2. čer 2007 ve 22:33  • Odpověz
carodkaa, to Irsko bude určo super :wink:
2. čer 2007 ve 22:35  • Odpověz
no tak já se taky pochlubím co jsem sežrala :pensive: 2 lžičky nutelky :sweat_smile: no jsem hnusná ale nešlo to jinak :sweat_smile:
mám hrůzu z obřízky, chudínek vím, že je ještě brzo se bát ale stejně :frowning2: já nevím jak ten žalud je velkej ale jsme asi v půlce, doufám
2. čer 2007 ve 22:35  • Odpověz
nutelka, mňam :slight_smile: ale už to nebudu plácat dohromady, když jsem se cpala masem :sweat_smile:
já myslím, že se o to přetahování postarají prckové dost i sami, malý se na cvrčka často vrhá hned jak sundám plínku :grinning: až mu musím říkat ať si ho neuškubne, že se mu jednou bude hodit :grinning: :grinning:
2. čer 2007 ve 22:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: jojo to znám :grinning: já mu říkám ať ho nenatahuje, že mu vyroste sám :sweat_smile:
Dneska je u nás hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: cáká tam, ale malýmu to neva je zachumlanej a zakrytej a hajá pod oknem, tatka taky chrní páč je po noční a já kuchtím :unamused:
Moc se těším na Kuby oběd to zas budou nervy :angry: v noci taky nic moc, furt vrnkal :cry: chudák.
Tak holky hezkou neděli :wink:
3. čer 2007 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.