• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
kam

také přejeme vše nej nej k svátku :wink:

zevi

děkuju za ukázku klokanky,myslela jsem to samé,jen jsem si myslela,že je to jen pro mimča jak je to tam na jedné fotce,že tam leží jakoby v klubíčku.Nevěděla jsem,že se to dá použít i na větší děti.Tak o tom každopádně popřemýšlím :wink:
20. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj kočky,

zevi,
já si myslím, že Maruš taky chápe, že budeme mít miminko, ale zcela určitě si to nějak blíž nedovede představit, ale nějak na to bude připravená, až přijedem z porodnice, že tu někdo nový asi bude....ale ty věci, jak bude všechno totálně naruby a tu realitu, si rozhodně nedokáže představit, myslím, že to ani nějak neprožívá, že to prostě musí přijít až to bude a bude se s tím vyrovnávat hlavně postupně, protože ten mozeček toho moc nepobere zatím....já bych to teda rozhodně 9 měsíců s ní neřešila...

Jinak na kole šlapeme jak draci, ujela s taťkou 3 km, taťka vedle ní musel kolikrát utíkat, nějak jezdí čím dál rychleji a už má pěknou sílu v nožičkách, chce ji učit už bez koleček, já říkám, že na to je ještě času dost, že to klidně do příštího roku může zvládat ještě s bočníma kolečkama, ale oni se chtějí o prázdninách už učit bez...no nevím...

Ta ijet je pěkná kozena, pořád se ne a ne ukázat :wink:
21. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky, jen hlásim, že žijem. Chtěla jsem napsat už včera, abych popřála vše nej Kam, ale...
Tak dodatečně přejeme Kam všechno nej k svátku :slight_smile:
Já si opět užívám s nevolnostma. Četla jsem, že někomu je blbě do dvacátýho týdne (můj případ) a od třicátýho to vypukne na novo. Tak je to asi tady. Už min. týden mi bylo dvakrát hrozně blbě a včera zas. Zatím to mám většinou po obědě a večer. Takže už jsem opět na suchých rohlících. Včera večer jsem teda myslela, že zhebnu. Malej už naštěstí spal, manža v práci. Malej měl v noci nějakej špatnej sen a hrozně brečel a já zelená seděla u něj na posteli a utěšovala ho a rozdejchávala návaly na blití... Vlastně od včerejšího večera je mi blbě v tahu :frowning2: Tak mi držte palce, ať to přejde, protože já mám pocit, že už to fakt nedám... :frowning2:

Kolo: máme, šlapat umí, ale momentálně vede tříkolka (taková ta klasika, co byla za nás)

Mimčo: mluvit jsme o něm začali dost brzy, protože mi bylo pořád zle a malej na mě chtěl skákat a taky, že ho nemůžu nosit apod. Ale jako Jíťa si myslím, že to teprv všechno přijde, až tady to miminko bude. Hlavně až pochopí, že ten "vetřelec" tady s námi zůstane natrvalo :grinning:

Musím končit, písmenka se mi motaj před očima a je mi z toho ještě hůř, pá :frowning2:
21. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
prochi,
týý jo, tak takový šílený dlouhý stavy ti fakt nezávidím, jestli máš k tomu třeba ještě pálení žáhy nebo nějaký ty šťávy, viděla jsem u tchýně takový cucavý tabletky, co jsou i pro těhotné a kojící, ale jméno jsem zapomněla, je to nějak na R....., ale v lékárně by ti poradili, ale to je jen co se týče té žáhy....
Ten zbytek musíš vydržet, ale věřím, že je to šílené....fakt jsou případy, že je blbě skoro celé těhu, a je blbý, že to chytlo zrovinka tebe, tak hlavně držím pěsti, ať je to brzo pryč, páč fakt nevím, co by na to jinak mohlo pomoct :frowning2:
21. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Momentálně si užívám čtení starých čísel maminek a miminek, docela mě to znova chytlo, hlavně pročítám taky kojení, páč jsme měli takové problémy při Marušce, tak se jen modlím, aby mě to nepotkalo znovu, hlavně ten blbej klobouček, přes kterej to všechno teklo a mohla bych pohodlně kojit aspoň o něco dýl....
21. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Prochi, ty jo, to je peklo :frowning2: sotva se ti chvíli ulevilo a je to zpátky :angry: moc moc přeju, ať to co nejdřív přejde, páč takhle už má člověk co dělat sám se sebou, břicho, otoky a když se ještě přidají nevolnosti... fakt tě lituju

Jíťo, na tom kole je Maruška fakt borka, to by mlaďásek asi nedal, takovou dálku :wink:

kojení s kloboučky jsem zkoušela v porodnici a bolelo to jak prase, ale zezačátku to byl jediný způsob, jak se malý přisál, páč jak byl v tom inkubátoru, tak 10 dnů pil výhradně z flašky, většinu UM, něco ode mě (ty nervy na laktaci nepřidají, první přiložení až 11.den takže jeho sací reflexy taky nebyly nic moc) nakonec jsme to nějak vybojovali, kloboučky jsem postupně odbourávala, bez nich mi bylo kojení příjemnější, ale zas to bylo šílené, než se naučil pěkně přisávat :unamused:

Jíťo, já myslím, že budeš víc v klidu, jednak už o tom spoustu víš, nepůjdeš do neznámého (něco jiného je načíst a pak praxe) a na druhou stranu, kojení není všechno, je sice pohodlnější a určitě prospěšné, ale někdy to holt nejde a sama dobře víš, že spokojené mimi a nestresovaná maminka je daleko důležitější, než kojit za každou cenu, i na UM vyrůstají naprosto zdravé a spokojené dětičky :slight_smile:

ještě k mimču, to je jasné, že prcek si vůbec nedokáže představit, jak to bude vypadat, až tu bude další dítě (upřímně, to si nedokážu do detailů představit ani já sama, co to všechno bude obnášet a jak to budem zvládat :sweat_smile: ) a asi záleží na povaze dítěte kdy je ten správný čas mu to sdělit :wink:
já to beru tak, že máme doma malého lvíčka a to mluví za vše, je strašně zvídavý, musí být v centru dění, všechno vědět, vyzkoušet a být sám hrozně důležitý
rozhodně by jsme mu to museli vysvětlit nejpozdějc teď, protože sám si všímá, že břicho je mi vidět už dost a nebo by se dožadoval vysvětlení, pokud by o mimču slyšel v nějakém rozhovoru, má furt uši našponované, člověk si kolikrát myslí, že nevnímá, ale opak je pravdou
takže nás neustále bombarduje dotazy typu: kde je? (cokoliv) kde máme? my taky (ne)máme? podívat! ukázat! já chcu taky! co to dělá? proč to dělá? atd atd, v tomhle je neúnavný, nedá se odbýt a teprve po vyčerpávající odpovědi řekne spokojené "ahááááá" a je klid :grinning:
21. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
jezis baby, tady je zas natlachano :o] Terka spi, tak vas jdu prelouskat, ale udelam si k tomu kapucino.
:grinning:
22. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Děkuji za přání k svátku :wink: .

Teda Prochi, ty si užíváš. A nemohla jsi třeba chytit tu virózu od Péti? Do konce těhu ti ještě něco zbývá a prožít ty poslední týdny s nevolnostma by byl očistec.

Teda u nás když se někdo Ondry ptá, jestli by nechtěl sourozence, tak odpovídá podle nálady. Ještě nechápe o co jde a co to sourozenec vůbec je. Tak předpokládám, že ty vaši prvorození na tom budou stejně, vědí, že má maminka v bříšku mimi, ale víc ta jejich hlavička podle mého nepobere. Však ono se to nějak srovná až dorazíte z porodnice, hlavně aby to bylo s co nejméně problémy. Já si myslím, že kdybych teď měla druhé Ondra by to těžce nesl, že mě nemá jen pro sebe.
Cčera byl po třech týdnech v jeslích a říkali učitelky, že je to znát. Že nebyl ve své kůži, málo jedl a nebyl tak veselý jako jindy. Tak uvidíme, co zítra.
22. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ještě jsem chtěla, jak tu chválíte Jítě verandu, já jí neviděla a rády bych jí taky pochválila, ale na mailu fotky nemám. Tak prosím o nápravu, ať jí taky můžu pochválit :grinning:
22. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
macejka,
no, ja taky ted budu mit par veci "pouzitejch", vcetne kocarku, autosedacky - tu mi pujci sestra a pod. Nektery veci jsem pujcila a nektery prodala, tak mi je znami nabizi zpet. Hadriky mam nejaky po terce. Navic jsem nevedela co cekame, takze jsem spousta veci koupila neutralni barvy, aby to mohl i chlapecek, a jelikoz nase terka mela byt kluk a taky podle toho obcas vypadaji nase obleceni, takze kupuju tmavsi veci. Takze pokud to bude kluk - coz jsem si ho objednala :grinning: :grinning: :grinning: - tak spousta dobrejch a zachovalejch veci bude mit po terce.
Taky jsem delala nakupy minuly tyden v letnanech, a c&a melo zrovna dost slevy, tak mam na chvili pokoj.
Muzes mi sem prosim hodit jeste jednou ten link na ty chranice? Nejak to nemuzu na tom mmb najit.

Jinak jsem Terce koupila tenisky a ma od nich puchejr a nemuze je nosit, tak se jdu dneska nebo zitra podivat po jinejch .. Spis asi zitra. Jdu na screening k apolinari, tak nekde cestou.

kam,
sorry, zase pozde. Vsechno nej k svatku.

Prochi,
mne ty nevolnosti "ZATIM" pominuly. Ja nemuzu zas kafe, jen kapucino. Rano jsem si delala jednu dobu meltu s mlikem a piju magnesii. Nejak se mi srovnal tlak a taky je mi lip... A ty pastilky co mysli jita tak jsou to tu sim Rennie. Taky jsem je kdysi brala, zrovna v prvnim tehu.
22. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Prochi,
ted jsem si vzpomela. Jestli ti byva blbe po jidle. Zkus si dat obcas sklenicku nealko piva. Mne docela pomohlo, kdyz jsem se hodne najedla. Treba jen potrebujes nejak "rozjet" traveni a nebo jist malo .. Ja taky musela prestat jist vetsi porce a nebo si dat napred polivku, uspat terku a pak jsem si davala druhy. Mne je vestinou spatne, kdyz se najim, pak si jdu lehnout s terkou a pak jak vstanu, tak ten zaludek se proste ozve. Ale to pivo mne vzdycky tak nejak srovna :wink:
22. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
zevi,
tak to je super, že jste se kloboučku postupně zbavili, možná jsem něco dělala špatně, teď budu chytřejší a jestli to ze začátku bez něj nepůjde, tak se budu snažit ho pak nějak zbavit....to je jasný, že za každou cenu to nejde, ale někteří mi říkali, že jsem neměla přikrmovat tak brzo (od 3. měsíce), a měla jsem vydržet jen na kojení, že by se to rozkojilo...no každopádně uvidíme, jak tomu bude teď....

kam,
jejda, tak já na to mrknu a pošlu :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
jita,
s tim kojenim bych si nedelala hlavu, ono to nejak dopadne. Terka byla na um uz od porodnice. Protoze jsem nemela mliko .. Kloboucky nekloboucky .... Brecela mi pak hlady, tak mi ji museli prikrmovat. Vydrzela jsem ji prikladat do desatyho dne od porodu, jenze nic neteklo a rvala hlady .. Tak jsem dala u.m. a nelituju .... Ted nejak doufam, ze rozkojim.. a pokud ne, tak zase nasadim um. U Terky jsem se strasne nervovala a myslim, ze dneska nekojeni je uplne normalni jako kojeni :wink:
22. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jita: tak chválím verandu, paráda.Mě se ratan strašně líbí, vypadá to hezky a útulně.
22. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahojky,
moc děkuju všem za "soustrast" či jak to napsat :sweat_smile:
Od pondělního večera jedu v pernamentní kocovině. Nejhorší je si lehnout, to je jako když si člověk víc přihne a pak si lehne, motá se s vámi svět, je vám na zvracení, nejhorší je ale to točení... Takže "spím" ve skoro sedě (spíš nespím...). Jím po ca. dvou hodinách, jakože do sebe natlačim třeba půl rohlíku, nebo kousek jablka, sušenky... teplý jídlo zatím ne e. Když si jdu na chvilku "lehnout", tak si připravím k posteli kolu a kousek nějaký sušenky, nebo suchý rohlík. No zkrátka je to úplně to samý, jako jsem měla v tom ca. 7. - 10. týdnu, kdy jsem nemohla fakt nic, pak se to pomaloučku zlepšovalo, respektive blbě mi bylo furt, ale už třeba jen ráno, nebo večer, ale né v tahu 24 hodin. Dneska jsem to až obrečela :frowning2:
No ale nějak to už vydržím, hlavně ať to dobře doklepem do porodu a miminko je v pořádku.
Tak pá, jdu se svalit k drahému. Toho dneska pro změnu na noční chytla záda, prý se nemohl ani hnout, pak to trochu rozehnal ibalginama (ani nechtějte vědět, kolik jich prdlouš sežral), tak tam prý lezl aspoň po čtyřech...
22. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
jita- taky jsem měla problémy s kojením, začít se mi povedlo asi až 5. den v porodnici, byly to nervy :frowning2:
Asi u mě byl problém, že mám moc velké brad, takže se nemohl malý přisát. Naštěstí mi jedna sestřička poradila ty klouboučky a taky hodně odsávat, protože to neodsáté mléko ještě prsa zvětšilo :sweat_smile: . Ještě doma jsme zápolili,kojili a odsávali pořád dokola, ale nakonec jsme plně kojili do půl roku, s kloboučkama tak asi 2 měsíce. No takže jsem teď taky zvědavá, jestli zase budu mít stejné problémy. Ale aspoň už jdu vyzbrojená nějakou tou zkušeností,kloboučky si připravím a snad mi to k něčemu bude platné :grinning:

Jinak koukám, že jste tu asi řešily kola atd. Taky uvažujeme, že bysme měli přejít z motorky už na něco většího. Uvažuju o tom kole bez šlapek-jakoby odstrkovadlo. Nemáte některá zkušenosti ? Prý je to dobré na naučení rovnováhy a děti prý pak nemají přejít problém na kolo bez postranních koleček ???

Mějte se tu fajně, vespolek :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jé kdo to tu po dlouhé době byl?
Ahóóóó Racul! A kdy máš termín?
23. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
23. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj Kočky,
koukám, že tu nastávajíci druhomamči řeší kojení. Nedělejte si z toho hlavu, ono to půjde a když ne, svět se nezboří. My si z kojením taky ze začátku užili, Ondra se vůbec neuměl přisát a když se přisál, měla jsem ho u prsou třeba 40 minut. Ty první dny byli děs v porodnici, ale zvládli jsme to a kojili do roka.

Jinak už Ondra začíná kreslit cíleně obrázky a nejen čmárat. Dala jsem jeho berušku do alba. Když jí nakreslil, tak mi jí vítězoslavně přinesl, že jí nakreslil pro mě.

Taky jsem byli dnes v kině na Milionáři z chatrče a je to hrozný, teda film je krásný, ale to jak v Indii žjí je hrozný, až když to člověk takhle vidí, tak mu dojde v jakém přepychu si tu žijeme.

Macej: taky mám pocit, že peru věci jen pro Ondru, taky je teď už docela problém, koupit nějaké starší věci hezké, už není takový výběr jako na miminka.
24. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Holky kde jste????
26. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
nazdar cácorky, zdravím ze smrtelné postele a hlásím, že jsme se přidali k partě blinkacích a srajdacích marodů :unamused:

malý začal v pátek večer, kdy se nám kompletně zblil v autě cestou z olomoucké flóry (mmch, moc krásný výlet, až na ten závěr) a tak blindil imrvére celou noc, kus soboty, včera už jen 1x :frowning2: chudáček, celé dva dny nic nestrčil do pusy a měl problém udržet vždycky i těch pár lžiček kofoly nebo vody
no a dnes lítám od rána já, horem, spodem a mám energii jen na to, abych Jirkovi občas nalila hrnek čaje, dala před něj piškoty a babán (sám si vyžádal a hurá, vypadá to, že mu snad už blbě nebude) a občas vyměnila pohádku na dvd, drobek je naprosto samoobslužný a já si můžu mezi lítáním na záchod tiše zmírat zababůlaná do deky na sedačce :pensive:

takže tak máme doma veselo
27. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojda, my teď přilítli z banky a zařizování a akorát přifrčel traktor se šesti paletama tvárnic (stavíme garáž - spíš takový menší domeček...)

Zevi, drž se holka, nebude to určitě trvat dlouho, je to hnus co? U nás to začalo u malýho, pak to skočilo na taťku, na malýho souseda (což mě fakt mrzí) a na moji babičku s dědou. Ty to potrápilo nejvíc dní, až jsme se o ně báli. Teď zatím nikdo další (ťuk ťuk ťuk), ale v sousední vsi to prý má úplně každý. No fakt je to vždycky taková vlna, naposled tu byla na podzim a měli jsme to taky postupně celej barák.

Kolo a "kolo" odrážedlo - dneska zrovna to ukazovali v Sama doma. A tam mě ten pán překvapil, že prý po pár dnech - po týdnu, jak se naučí dítě pořádně jezdit, brzdit, zatáčet, tak máme ty postranní kolečka zvýšit, pak zase zvýšit a klidně po dalším týdnu odstranit úplně. Což jsem čuměla jak puk a asi něco bude na tom, jak psala Jíťa, že už manžel uvažuje je sundat úplně. Já myslela, že na to je spousta času, ale asi je pravda, že čím víc si zvyknou na postranní kolečka, tím dýl bude to odnaučení trvat. Ale zas na druhou stranu, naučili jsme se to taky všichni, že jo :wink:
27. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky,
Jito kde jsi???
Koukala jsem, že naposledy jsi tu byla minulou středu. Jsi celá?

Prochi: a co tvoje nevolnosti, ustoupilo to trochu?
27. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
27. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
27. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Macej, fotky super, ale ty čerti i čarodka, fuj bojim bojim :sweat_smile:

S těma kolečkama taky rozhodně pospíchat nebudem. My už párkrát bourali i s nima. Jezdí totiž rychle jako prase, pak chce v tý mega rychlosti zatočit a šup už byl na zemi. Naštěstí se to obešlo bez zranění a dokonce i bez řevu. Já si myslím, že není kam spěchat, na kolečka má nárok a naučí se to určitě potom taky (stejně jako my všichni).

Kam, díky za optání. Poslední asi dva dny je to o moc lepší. Sice to pořád přetrvává, ale už třeba jen ráno a večer, nebo odpoledne... hlavně už ne nonstop v tahu, to bylo fakt hrozný. Ale i tak doufám, že už to moc dlouho nepotrvá.

Macej, koukám, že u vás bylo krásně :confused: . Tady totiž pořád přetrvává příšernej vichr. Už od soboty večer, hučí to celým barákem, v noci se nedá spát, o pobytu venku ani nemluvím, fakt je to otravný :angry:

Jinak už mám pro miminko asi skoro všechno nachystáno :slight_smile: Udělala jsem mu místo u brouka v šatně a hadříky už jsou připravený (chodim se tam kochat, já se tak těším :dizzy_face: ). Včera jsem dožehlila plínky a zavinovačky a už je to asi všechno. Kočár vytáhne manža až budem v porodce, mamka slíbila, že ho vydrbe (myslím teda, že bude v poho), postýlky sestaví společně s malým taky až budem v porodnici a to je asi vše :slight_smile:
27. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky,

zdravím těhulky i netěhulky :grinning: .

Jdu jen nakouknout jak se vám daří a koukám, že tu jsou zas marůdci.
Tak honem honem vyléčit a užívat krásné počasí:o).

Musím se pochlubit, že nám malou od září vzali do školky.Ani nevíte jak se mi ulevilo, neměli jsme skoro
vůbec žádné šance, kdyby nebylo jedné známé.Tady v Praze to jde jen v místě trvalého bydliště a my ji hlásili
na Prahu 2, kvůli babičce.Tak jsem fakt štastná, neb malá ač už chodím do práce měsíc, si stále nezvykla
a je to čím dál tím horší.Ráno scény, že k babičce nechce a že chce jít semnou do práce za hračkama.Rve mi to srdce, jak vždycky prosí a slzy jak hrachy.No a večer zas nechce domů a pláče, že chce být u babičky. :frowning2: .
Tak doufám, že ve školce se to změní a bude tam ráda.

Tak se mějte fanfárově a ve čtvrtek pozor at někoho neupálí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
nazdarek tehule, netehule,

marudkum prejem brzke uzdraveni a nemarudkum dlouho zdravi. Terka zacala dneska trosku nudlit, tak nevim, jestli alergie a nebo chytla neco od deti na hristi... Suverenne tam totiz chodi i ty maminy, jejichz detem tecou nudle do pusy - napr. v pondeli.

Jinak neni cas. Tady u kamarada skoro vubec nejsme, jsme furt nekde venku. Ja jdu odpo na anglinu a Nikolka prebira Terku na hlidani - nastesti uz je to zase v pohode. Ale musim vzdycky pockat pet minut, nez ji Terka vezme "na milost" a pusti mne pak, abych odesla a jeste mi zamava. Zrovna dneska odpo jdou na pankrac do detskeho koutku - je tam klouzacka s mickama a draha s elektrickyma autickama - nebo slapacima, ted nevim. Ale je fakt, kdyz jsem terezu naposledy vyzvedavala, tak nechtela jit pryc a byla zplavena jak mys.

Jinak co se tyce koupelny - vcera nikdo nemohl prijit makat ze zdravotnich duvoud, ale neomluvili se, nezavolali - jsme s manzelem byli na mrtvici .. Nastesti dneska prisli a zase makaji o106, ale ve ctvrtek to hotove nebude :o[ Udajne to melo byt hotove za 8 dni a nakonec to bude za 14 ....

Jsme uz bez plin. Obcas se jeste pripokakame do kalhotek, ale zatim to jde. Jinak sama si nerekne ani omylem a kdyz ji chci posadit na nocnik nebo vycurat venku - to je vzdycky strasnyho ukecavani :unamused: :unamused: Tak nevim, jestli tohle mam resit s doktorkou nebo jak ..

zevi,
tak se dejte rychle do kupy.

isacek,
to je obdobi ... Ona si zvykne. Ja kdyz Terku hlida nikola - musim terce vzdycky neco prinest. Tak kupuju bud ti lipa - to je mini baleni a nebo si ted docela oblibila ten hroznovy cukr ... Jinak je super, ze vam ji vzali do skolky. Nekdy to proste bez znamych nejde.

macej,
dik za odkaz.
Fotky hezky ale certu bych se bala i ja :wink:
28. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj kozenky,

ještě žiju, jen jsem prostě neměla kdy sem jít :sweat_smile:

Dnes jsem byla na ko, a na ozvách, vše je OK, mimi je nejsprávnější polohou k porodu, tak to by bylo....ještě mě čekají 3 týdny a pak bude fofr, tý jo, to je představa.....

macej,
možná někomu kloboučky pomůžou, ale tomu, kdo má málo mlíka, stejně určitě ne, to jen asi, kdo má malé bradavky, ale jak říkám, mě se ty kloboučky pořádně nechtěly přisát, tak to teklo i bokem, no prostě jsem na ně stejně nadávala a bez nich se Maru moc nechytala, páč já je asi mám taky menší....

zevi,
týý jo, tak to je nepříjemný tohle to, ať vás to hlavně brzy přejde a netrápí a nevysiluje moc dlouho...

isacku,
s tou školkou je to super, my si půjdem pro vyjádření tento týden někdy...

prochi,
já musím Maru taky korigovat, aby jela pomalu, přec za ní nebudu utíkat...ale jak jela s manžou, tak jela taky rychle a v zatáčce mu taky plpla....
Jinak já nemám ani tašu do porodnice nachystanou :grinning: .....
28. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
28. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.