• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Jo a dneska spal přes noc prvně bez plíny a nepočůral se :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Je jasný, že vás naprosto chápu, páč to máte :grinning: vážně za pár, uteklo to jako blázen a přibudou další starosti i radosti. Teda já toho tolik zapoměla, když jsem mezi řádky četla jaký vás čekají vyšetření a tak....to je hrůza :sweat_smile:

Isáčku, díky ty mi určitě rozumíš :slight_smile:

Jsem moc ráda, že všechny oki :wink:

Taky jsem okoukla alba a máte krásný fotečky i prcky i bříška :grinning:

Moje známá má týdenního pinďouska (první) a od bolestí po 5ti minutách do položení prcka na bříško uplynulo neuvěřitelných 31hodin!!!!Chudák to je síla, jo ale podržte se má o 2kg míň a o cenťák v pase míň než kdy před tím :sunglasses:

Jinak u nás dobrý, chodíme do školky, Kuba je zlato, furt říká básničky a kušnu nezavře, baráček vám nafotím až bude natřenej a pošlu vám ho před a po :grinning:
Moje váha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus sic mám 2kg dole ale zatím nic moc, cvičím, míň jím a denně šlapu doma na stepperu :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Týýý jo kam malej je bourák smekám a závidím :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Hoj ahoj, tak kde začít... :slight_smile:

Macej - paragraf u nás proto, že u manži v práci mají nařízenou první dva týdny v srpnu celozávodní dovolenou a jindy prostě nemá na dovolenou nárok. Ale zatím to necháme a uvidíme, až jakou bude mít zrovna směnu. Já mám taky doma mamku, takže o malýho bude postaráno. Spíš jde o to, kdyby měl mít manža dlouhej týden (3noční 12tky + 3 denní 12tky), tak to si vůbec nedovedu představit, jak to zvládnou. Ale zatím to necháme koňovi, třeba to zrovinka vyjde, že bude mít volno.

Macej,super, že jste přijatí do školky. Já jsem teď zvědavá, jak dopadnem my. No a podle toho uvidíme. Když nás nááááhodou vezmou, tak to taky zkusíme.
Jinak já taky až do porodu chodím jen ke svému doktorovi - i monitor mi natáčí u sebe. Ale to bude tím, že ambulance spadá pod nemocnici.

Zevi, u nás taky včera nespadla ani kapka. A to všude psali o příval. deštích a bouřkách a tady kde nic tu nic.

Isáčku, úplně čumim, jaká je malá borka a jak vydržela u zubáka takovou proceduru. Fakt klobouk dolů!

Kam, ještě jednou gratulace k total odplenkování!

Díky za info o lehátku. Půjdem asi do toho, jak jsem posílala. Jak jsem psala, tak jsme ho u brouka měli taky (půjčený) a pro nás to byla úžasná věc. Samozřejmě, že v tom nebyl celý den! Ale malej byl až do nějakýho sedmýho měsíce brutální blinkoš a bohužel pro nás se už od třech měsíců přetáčel sám na břicho, takže blil pak o to víc. Proto bylo lehátko super, že jsem ho tam po kojení mohla dát a aspoň chvíli vydržel v klidu a především ve zvýšený poloze.

Ijet, dvě kilča u tvý twigi postavičky je jak deset kilo u mě, takže jakýpak "zatím nic moc"!!! To je přeci paráda, ne? :wink:
Mě to taky brzy čeká - cvičení a tááákk, vůůůůůůůbec se na to netěším :rolling_eyes: Přece jen to těhu má něco do sebe :grinning: I když se hrozně těším, že budem zase s broukem jezdit na kole a až vytáhnu konečně zase brusle, to mi chybí moc.
12. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
isacku,
týý jo, já nechápu, jak to malá vydžela tu zubařku, takhle brousit zoubky, já čučím :confused:

ijet,
já nechápu porád ty tvoje problémy s váhou, dyť jsi tak kráááásná :sweat_smile:

Jinak Maru posledních 14 dní je totálně umrčená kvůli každé kravině, prostě mě asi picne, já nejsem trpělivá prostě, a nebyla jsem na to zvyklá a teď před porodem mě furt stresuje tím mrčením, asi mě fakt mrskne...
Dnes v tunelu ve školičce kousla kámošku, tak dostala vylágoš, no a včera na zahradě zase jinou holčičku kopla aspoň dvakrát, že jí vzala lopatku, normálně občas je fakt sígr na děti ve svém věku :unamused:
13. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
prochi

tak to pak ten paragraf chápu :wink:

jito

Fíla je taky někdy dost drsnej k dětem a to jsem si myslela,že si nechá vše líbit,dřív tomu tak naznačovalo,ale nějak se otrkal a začal hryzat a bít děti.Teda ne nijak moc,ale například jsme tady měli kamarádku s chlapečkem,kluci jsou stejně starý,jakmile jsme byli venku tak dobrý,ale doma?Bitka o hračky,Fík mu všechno bral( a to sliboval jak bude půjčovat)kousl ho,praštil po hlavě až asi po hodině se sklidnil a bez problému si hráli.No a nedávno tady také byla kamarádka s chlapečkem ten je asi o 3-4 měs.starší než Fík a to byl boj,Fík ho asi třikrát se pokusil kousnout,furt ho plácal do hlavy a snažil se ho povalit na zem jako,že se chce prát,úplně jsem čuměla.Naštěstí kamarádka byla dobrá,oni mají tohle období už za sebou a dřív to bylo obráceně :sweat_smile: Fík si to asi pamatoval a oplácel :sweat_smile: Ale já se musim přiznat,že jsem mu dřív jak byl takovej,že si nechal vše líbit říkala,že si to musí řešit s kamarádama sám a nesmí si to nechat líbit,když mu budou třeba něco brát a on si s tím zrovna bude hrát a když ho plácnou tak má říct,že se to nedělá.(no on to rovnou oplácí a nedomlouvá :sweat_smile: ) Samozřejmě,že když už je to moc tak zasáhnu a nenecvhám je rvát se,ale myslim,že je to takové období.

iso

asi jsme koukaly všechny,jak byla Naty statečná a nechala si zabrousit zoubky. :dizzy_face: A to jí hnisala ta brada od zubařky??

ijet

teda já se picnu,ty taková twigy,to je provokace? :grinning: :grinning: :grinning: myslim,že už nic nemusíš shazovat,ale chápu,že tě cvíčo pohltilo a baví tě :wink:

Dnes jsme si byli vyzvednout rozhodnutí o přijetí ve školce tak jsem se ptala co a jak,schůzka prý bude až v září a nástup od října není problém,dost dětí prý nenastupuje hned první týden v září,ptž jsou třeba ještě na dovče.Tak to nechám asi na ten říjen.
13. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Kam, super jak jste hezky odbourali noční plínu :wink:

Ijet, nepodceňuj se, my ti to stejně nezbaštíme, dobře si vybavuju ty loňské fotky s tvou sexypostavičkou, tak nás netahej za fusekli :wink: a až budeš posílat foto domečku, určitě zapózuj a pošli i sebe :slight_smile:

Prochi, jak to vidíš s kolem? já jsem totiž silně nalomená na pořízení vozíku za kolo, kam bych příští rok mohla šoupnout obě ratolesti (mimi se spešl vložkou) jinak by jsme totiž kolo příští rok ani nevytáhli, když mimčo bude říjnové, páč Jirku jsem dala prvně do sedačky až malinko po roce, na krátké trasy jen po vesnici, na delší až po tom roce a půl... takhle si říkám, že by jsme mohli všichni společně už od jara, protože cena u jedno a dvoumístných vozíčků se zas tak neliší a může se to využít cca do 5-ti let

brusle bych chtěla moc moc, ale asi mám po ptákách (teda po bruslách) což mě mrzí, páč nějakých 200m od baráku začíná dost kvalitní silnička, která vede několik kilometrů krásným borovým lesem, je tam zákaz vjezdu aut a využívají ji bruslaři i cyklisti z širokého okolí... tak jsem básnila o bruslích od jéžiška, no jenže...
když jsme měli nedávno to hasičské soustředění, na chatě uprostřed těchto lesů (přístupné právě touhle cestou) tak manža když se vraceli ještě pro nějakou výzbroj, byli svědky úrazu jednoho bruslaře, spoustu kilometrů od civilizace i od auta, bez telefonního signálu, měl vlastně obrovské štěstí, že chlapi tudy jeli, páč auta tam normálně nesmí, jen na zvláštní povolení a že byl s nima velitel hasičů s vysílačkou, takže zavolal na centrálu pro sanitku, jinak by to měl s pomocí sakra komplikované...
taková perlička byla, že my to v táboře z dalších vysílaček taky slyšeli, zrovna tam byl na návštěvě obecní policajt s farářem, takže hned spěchali na pomoc, no než přijela záchranka, měl to chudák zraněný pán s celou parádou: hasiči, policajt i farář :grinning: :grinning: :grinning:

no a po tomhle zážitku mi můj řekl, ať na brusle rovnou zapomenu, že to co viděl, mu bohatě stačilo :unamused:

Jíťo, já myslím, že Maruška asi intuitivně cítí nějaký neklid a že ví, že bude doma velká změna, tak možná i proto se chová jinak, k tomu typické období tříletého vzdoru a udělá to své... tak přeju hodně trpělivosti a snad to brzy přejde :wink:
13. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
jito

taky si myslím,že Maruška "něco"cítí ve vzduchu,jakousi změnu a proto ta změna chování.Jsem na ty naše prcky zvědavá jak budou reagovat na mimčo až bude doma.Fík mi pořád říká "ty máš miminko" a "kdy se narodí"?,hladí,pusinkuje břicho,ale realita bude asi trochu jiná až přineseme mimčo domů.Už teď mu říkám,že budeme spolu mimčo přebalovat a koupat(on na to "v mojí vaně?") :slight_smile: :slight_smile: Ale snad to Marušku brzy přejde a zvykne si.Držím palce,aby jsi z toho nezešedivěla,já také nepatřím mezi nejtrpělivější (jak na co) takže vím o čem mluvíš :sweat_smile:

zevi,prochi

dost jsem koukala,že u vás nepršelo,jak jste psaly,tady pršelo včera a předevčírem vyloženě lilo.Až dneska je od rána jakš takš hezky a vylezlo i slunko.Takže jsme dopoledne byli venku,v té školce.

zevi

pobavila jsi mě s farářem,docela by mě zajímala reakce dotyčného polámaného,když viděl faráře :grinning: :grinning: :grinning:
my s přítelem brusle máme,ale už jsme na nich nebyli ani nepamatuju a hlavně,kdybyste nás viděli nebo mě tak se nachechtáte,jedu opatrně,ze sebemenšího kopce jdu po straně bokem nebo jedu ze strany na stranu jak připos...,ale na rovince mě to baví,to je jiná.Párkrát jsem byla i s Fíkem,když byl ještě ve velkém kočárku,ale to jsem byla veleopatrná,abych neshodila i kočár :grinning: Ale příští rok bych Fílovi chtěla brusličky pořídit.
13. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
tak jsem si vylosovala předsedu do volební komise :grinning: budu děsně důležitá :grinning: :grinning:

Váha: holky já se pěkně vyžrala :frowning2: on podzima a nemohla jsem se dokopat k hubnutí, tak jsem čekala a tloustla no a teď to těžce shazuj, ty fotky jsou minulost :angry: :angry:

Isáčku i já umím :astonished: Naty je masérka :wink:

Kuba už má období sígrovství docela za sebou a je klid, hlavně dostává čočku ve školce, to kouká :sweat_smile:

Moc s etěším až odrodíte co na to doma prďousové :slight_smile:

Přemýšleli jste do děckám k narozeninám???

zevi :grinning: :grinning: :grinning:

Brusle jsem taky jeden čas chtěla ale nejsou na bruslení podmínky, ale když vidím mamky s kočárama na bruslích je to bomba :wink:
13. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme dneska byli u zubaře. Ondra byl naprosto ukázkový, to mě překvapil. Pusu otevřel a držel, pak ho paní zubařka nechala mačkat čudlíky, takže jsme na křesle jezdily nahoru a dolů, nalévali vodu a splachovali umyvadýlko. Zoubky má v pořádku, jen nám bylo doporučeno zbavit se dudáků. Tak jsem mu je ustřihla a zatím pohoda.

Ondra se zatím k ostatním prckům chová skoro pořád hezky, ale kdo ví co bude za dva měsíce.

Tak nějak nechce spát, dudáky mu chybí.
13. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Dobrý ranko :slight_smile:
já jdu s Kubou koncem měsíce k zubaři, tak jsem zvědavá :unamused:

Kam, třeba to bude dobrý, u nás to proběhlo uplně suprově, vzal je čert a hotovo ani si nevzpoměl :sweat_smile:

Holky co ta raculka??? Víte někdo něco.......?
14. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahojky,
čekala jsem zprávy o Jítě a pořád nic.

Ten noci bez plín zatím krásně zvládáme, bez dudlíka je to horší. Teda bylo. Ve středu vůbec nemohl zabrat, pořád maminko pojď do postýlky, jakmile jsem k němu vlezla, hned mě zalehl, abych nemohla pryč. Zabral, já šla a než jsem sešla schody už mě zase volal. Usnul až v deset a ve tři byl vzhůru a řval, že chce dolů a že nebude spát a že chce dudu, tak jsem nevydržela a toho posledního dudáka mu dala. Strčil ho do pusy a spal ve vteřině. Tak jsem se rozhodla, jít na to postupně, teď má jednoho dudáka, nejdřív mu ho vezmu na odpo spaní a až to zvládne, tak na noční spaní.
15. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Teda,já také čekám každým dnem krásnou zprávu o malé Helence :dizzy_face:

jitus
kdy máš vlastně přesně termín??Asi každým dnem,když už jseš 40.tt,že?Nebo už přenášíš?Teda já jsem nedočkavá :sweat_smile:

kam,ijet

my také dali dudlíky čertovi s Mikulášem a byl hned klid až jsem se divila,ale bylo to bez problému.Někdo dává dudlíky třeba popelářům tak to můžete zkusit Kam,když je u vás odchytíte a Ondra jim dá dudlíky sám tak to pro něj bude třeba přijatelnější :wink:
15. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Kam, já znám případ, že ho malej hodil z okna ptáčkům a taky to zabralo :slight_smile:
Macej Jíťa má termín 20.5. :wink: chi chi už se to blíží....já se těším :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
jenom zvědavě nakukuju, abych třeba nepřišla o nějaké žhavé novinky :sweat_smile:

Kam, s dudlíkem naprosto chápu, my jsme též dudánkové ostudy :pensive: ale nemám to srdce mu ho brát, když dobrovolě ho odevzdat nechce (dokonce jsme zkoušeli, že by si ho malý zasadil na zahrádce, chodil zalévat a vyrostl by mu dudoškový stromeček-jako že by jsme tam tajně přihodili nějakou rostlinku a nee...) ale už nějakou dobu se za něj před ostatníma malinko stydí, tak si říkám, že snad se ho vzdá sám, páč mám obavy, aby ho pak schválně nekradl miminku (anebo ho naopak zahodí, když uvidí, že proti miču už je veliký) tak uvidím, co nám přinese nejbližší doba

Ijet, narozeniny: už něco máme nakoupené (takové ty náhodné koupě) traktor na dálkové ovládání, elektrická vláčkodráha, taky by se mi líbil petanque, takový ten obyč barevný pro děti, u švagrovců se s tím vyhráli děcka i dospělí a travnaté plochy máme dost... ale my máme ještě času, takže uvidíme, na co ještě kápnu

abych to upřesnila s tím farářem, rozhodně velebný pán nepobíhal po lese ustrojený jak farář Otík ze Slunce sena :grinning: byl normálně v civilu, ale stejně si to ti lumpové neodpustili a nebohému zraněnému pánovi tuhle skutečnost sdělili, ten chudák ve své bolesti nevěděl, jestli ho to má dorazit anebo povzbudit :sweat_smile:

Raculka nám dá asi vědět, až bude s miminkem doma, taky jsem napnutá a tipuju, že už je možná i na světě :wink:

no nic, vypínám se, páč dítko je nevrlé, chjo... je pěkně zanudlený... a vyžaduje si pozornost, páček a zase brzy zvědavě aspoň jedním očkem nakouknu :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahojda, já jsem taky jak na trní, pořád koukám na mobil nebo sem, jestli náhodou Jíťa UŽ. Tak třeba možná právě teď... :sweat_smile:
Já myslím, že u nás to taky nebude dlouho trvat, poslední noci nemůžu spát, pořád mi tvrdne břicho, docela to bolí, řekla bych, že se to tam pomaloučku chystá. K doktorovi jdu ve středu, tak jestli mi řekne, že se nic nepošouplo, budu asi trochu zklamaná.

Jitu a co to vidím, že by i hodňoušek Maruška nám začala síígrovatět? :grinning:

Zevi, kolo si představuju asi tak, že letos mimčo uspím na zahradě, zaparkuju pod ořech a s malým se pojedem projet sami. Loňský léto jsme jezdili hodně moc a teď si představuju, že bude mít Péťa aspoň pocit, že má maminku zase jen pro sebe. No a za rok uvidíme... myslím, že my příští rok na podzim třeba v tom říjnu už s mimčem asi vyjedem na sedačce, to už mu bude skoro rok a půl. O vozíku bych určitě přemýšlela, pokud by tady byly nějaký cyklotrasy, nebo by jsme uvažovali jet někam s kolama na dovču. Ale to se nás netýká, takže to přežijem jen se sedačkou.
No a brusle - tak já hlavně nevyjedu bez chráničů a HELMY!!! V tomhle žádná frajeřina! Zrovna tenhle týden jsem četla na netu, že někde umřela mladá bruslařka. S Péťou jsem jezdila, když byl ještě ve velkým kočáru a bylo to skvělý. No a loni už sama. Letos asi taky zase sama, čerstvý mimčo v kočáru nepřikurtuju...

Kam, s dudákem neporadím. Jsem ráda, že jsme ho odbourali, když z toho neměl ještě rozum. Ale myslím, že postupuješ rozumně. Nejdřív odbourat na odpo spaní a pak někdy noc. Podle mě na něj ještě nárok má, hlavně, že ho nemá přes den. Bohužel vidím i tříletý děti, který ho maj i venku... a to není váš případ :wink:
15. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
cus baby,
teda tady je zas natlachano. Sorry, nestiham... Jen pisu ze ziju ... Mam furt litani .. Zacinam rozbihavat akce kuchyn ... V nedeli jedem k nasim, tak tam snad budu mit klid vas docist ...

jen jsem v rychlosti prelitla tuhle stranku, jestli uz jita nerodi :o)) a nejak jsem zahlidla ze rozebirate dudlika... My uz jsme tyden bez nej .. Teda zitra to bude tyden ...

takze kam,
... Terky knourani trvalo 4 dny, ale fest ... Taky ted usina dyl ... Ale povedlo se ... Pokud ho chces odbourat, tak uplne ... Diteti nevysvetlis, ze ho odpo nedostane a na noc jo ... To muzes treba udelat s plenama, ale ne s dudlikem .. Terka kdyz ho moc chtela, tak plakala a rikala "plosiiiim", tak jsem misto toho zacala zpivat ukolebavky a nebo ji nabidla, ze ji budu drzet za rucicku...
Jinak jsme vymysleli "zmizeni" dudlika. Jak jsme 14 dni bydleli u toho kamarada, tak jsme se s manzelem a s nim jednoduse domluvili, ze ho u kamarada "zapomeneme" .. A udelali jsme to hned minulou sobotu, co jsme se stehovali zpatky do bytu (kvuli rekonstrukci koupelny) no a hned ten vecer ho nedostala a rikali jsme, ze proste je duduska u Tomase (toho kamarada) ... Trvalo to ctvrtka .. Pak zacala usinat bez nej .. Sice dyl, ale jde to ... U kamarada jsme byli pak v nedeli na obede a tam si na nej ani nevzpomela... Pro jistotu jsem ho vyhodila do kose ...
Sousedka prave uci taky malou bez dudlika, teda spis sousedky pritel ... Myslim ze ji rekli, ze ho odnesla veverka - tady jich lita furt hodne (vzdyt to tu znas :o) I Terka uz je videla ...
Proste to chce nejakou situaci.... Pokud vim, vy mate psa ... Zkus nejak "zaridit" aby ten dudlik pes snedl ... (samozrejmne jako) treba ustrihni spicku a pak pohod dudlika ven na zahrade psovi ... aby byl oslintanej ...
Tusim ze takhle to udelali tez znami moji kamaradky ... :grinning: :grinning:
Ted ale chvili pockej ... Tak tyden ... nebo vic .... aby se uklidnil a trosku zapomel na to, zes mu ho ted nekdy nechtela dat ... Pak to chce jenom trpelivost a ukecavani ... Terku kolikrat strasne ukecavame ... Proste treba mluvime o tom, co budeme delat druhej den - pojedeme na trikolku, budem malovat vodovkama, pojedem nakoupit a tak .... :wink:

Ja si jdu lehnout, dneska jsem mela narocny den, zitra mam litani kolem kuchyne, zehleni, baleni k nasim na par dni a vecer plavani, tak at to zmaknu :o))
15. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
ijet

já jsem praštěná,stačilo se juknout do profilu a hned bych věděla,kdy má Jita termín :sweat_smile: :sweat_smile:
Ijet a jakto,že Kubík chodí do školky?Určo jsi to tady psala,ale já jsem hlava děravá.Dálas ho od dvou a půl na zvykačku nebo co?Ty ještě nechodíš do práce,né?

dárky-narozky zatím nevím,ale asi bych chtěla nějaké kostky(stavebnici).Teď řeším svátek,koupím nějakou hračku,to je u nás nejvděčnější,hadříky malého absolutně nezajímají,z toho mám radost akorát já :sweat_smile:

zevi
to vozítko za kolo je super,už jsem to několikrát viděla a dokonce to vezl nějaký tatínek místo kočárku a měl v tom dvě děti :wink:
15. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
přišla jsem kouknout jestli "uuuž?" :sweat_smile: vypadá to, že se po dobu mé nepřítomnosti nic mimořádného nestalo :sunglasses:

Prochi, poslíčky? abys nám Jíťu nakonec ještě nepředběhla :grinning: ale kdepak, žádné dramata a výměny pořadí, ať si dětičky hezky přijdou na svět v ten svůj správný čas :wink:

ještě mě napadlo k narozkám, jak tu Prochi kdysi dávala odkaz na takové zatloukačky, kdy se z různých tvarů a "hřebíčků" dají tvořit na podložce všelijaké obrázky, to asi pořídíme, páč malý lítá furt s kladívkem a dožaduje se hřebíků, prkýnka, popř hřebíky zatlouká na dvoře mezi dláždění :sweat_smile: kupodivu zatím žádné modré prsty nemá :grinning:
16. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
Mapris, já vždycky zapomenu... :pensive: chtěla jsem pochválit fotky, cos posílala :wink: Terka na nich působí jako strašný andílek a pohodář, ale z očí jí vykukují pěkní čertíci :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 23:30  • Odpověz
:confused: ....................................................................... :rolling_eyes: .......................................................tak zase jdu........................................................ :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahojte holky,
nějak vás nestíhám dočítat, ale snad během příštího týdne to napravím ....

Od pátku je Terka nějaká "marod" nebo co ... Jsem myslela, že má Terka rýmu, ale během dneška s manželem nějak docházíme k závěru, že spíš jí propuká nějaká alergie .. Teče jí z nosu, slzí očička, pšíká ... Vůbec nekašle .. V noci nemůže dýchat, a má nějakou vyrážku na tváři .... :frowning2:
17. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky, kde jste? nakukuju sem furt jak nějaká kukačka, nic nového... nikde nikoho... žádné příspěvky...

Mapris, to je blbý :rolling_eyes: je fakt, že teď všechno kvete, tak je možné že Terku podráždil nějaký alergen :frowning2: neříkalas, že vás čeká vyšetření na alergologii? že by jste aspoň měli jasno
18. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
já si tady musím vykecávat sama :sweat_smile:

mohla bych třeba oživit téma: můj chlap a jeho výhry :grinning: :grinning:

ve čtvrtek pojedeme za kulturou, tak kousek do vedlejšího města, název kapely Svatý Pluk jsem sice slyšela prvně, ale má to být asi 40-ti členný sbor, který zpívá hlavně rockové muzikálové hity, písně ze 60-70 let a hostem bude Pepa Vojtek, zní to zajímavě, už se těším :wink:
(to je prosím dnešní, ještě teplá výhra)

a pak, to už máme dýl, páč jak manža jezdil do světa, naše regionální rádia mu byly málo, tak má krásnou výhru z Impulsu a za 3 týdny si uděláme výlet do Prahy :slight_smile: http://www.o2arena.cz/O2arena/eventDetail.aspx?docid=19061104
18. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
jo a bomba, mi volat sám náš nejvyšší (ředitel) a že prý má pro mě zajímavou nabídku, že CK má nový hotel v Itálii a shání spolehlivého člověka na sezónu na správcování a že si vzpomněl na mě :pensive: :grinning: a co že na to říkám?
no a já na to říkám, že mu asi nikdo neříkal, že budeme mít mimi, takže nemůžu říkat nic :grinning:

ale upřímně... i netěhotná bych to nevzala, on už takové návrhy na mě měl (probůh, netuším, proč má o mě tak dobré mínění :sweat_smile: ) několikrát mi nabízel roli občasného průvodce do autobusu (haha, zároveň s mým normálním zaměstnáním v jeho další firmě) pak delegátku v Chorvatsku, to už na mateřské a teď tohle...
nedovedu si představit být minimálně nějaké 4 měsíce někde v čudu... jednak by mi můj chlap chyběl a moc, občasné víkendy by mi rozhodně nestačily, na to ho mám moc ráda a nemyslím si že by to jakémukoliv vztahu prospělo a i kvůli malému, páč táta je prostě king (to je asi všude, máma se může za celý den rozkrájet, ale jak se na scéně objeví tatínek, je konec :grinning: ) a další důvod jazyková bariéra, s téměř nulovou znalostí angličtiny, němčiny řešit jakékoliv problémy turistů (ať už se zdravím, krádeží nebo co já vím s čím) s taliánama, no pomoc...
fakt bych nechtěla mít takovou zodpovědnost na triku (ani za eura :sweat_smile: )
18. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
ahojky,
my nebyli od pátku doma, tak zas nestíhám, ale hlásím, že nic...
Termín ve středu a já tajně doufám, aby to bylo...i když tomu moc nevěřím...
Nechci prostě přenášet a pak rodit nějakého obříka nebo si nechat zkazit plodovou vodu atd....
Kolikrát tě nechaj tak dlouho přenášet......chjo....snad to spadne do pár dnů.....

Nebojte, hned byste to věděli, napíšu holkám.....

Jinak do školky nás vzali, konečně jsme si byli pro vyjádření, jinak pořád něco pácháme, mezi tím polehávám, občas mě chytne nějaká slabá vlna tlaku, ale nic, co by naznačovalo porod, takže zatím klídek....

Asi vás nestihnu dočíst, páč zas letím za Maru ven, fakt nevím, kdy bych tu pobyla déle, ale myslím na vás všechny kočky :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahojky Kočky,
tak se hlásím.

S dudákem u nás zatím žádný posun, kdž jdeme do postýlky, a si povídáme, jak už dudu nedáme, že je velký kluk a vždy je pro, ale lehne si a vyžaduje ho. Být to na mě, tak bych mu ho nebrala, ale když to doporučila zubařka. I když bude mít zuby po nás, tak se stejně rovnátkům nevyhne.

Narozky máme až za půl roku, tak to ještě neřeším, ale pak budu ráda čerpat z vašich nápadů.

Jita: už aby jsi to měla za sebou, se těším na zprávy o novém přírůstku.

Jinak s Ondry se stává docela mamánek, dřív nebyl problém, dát ho k babičce, zamávat mu a jít. Teď jak zmerčí, že chceme odejít, mám ho u nohou a že jde domů s maminkou a že nebude u babičky. Tak odcházíme vždy nepozorovaně, ale často si prý vzpomene a chce domů. Babička má teď méně času, tak ho nemá tak často a je to znát.
Teď v pátek jsme do kina na Andělé a Démoni (moc hezké) a v sobotu jsme měli jet s kamarádama odpoledne do Dětenic. Ráno v sobotu babička psala, že Ondra zvracel a měl průjem, a že chce za maminkou. Tak mi ho raději přivezla, chudák na mě asi půl hodinky ležel a jen se nechal hladit. Bylo znát jak se mu stýskalo. Naštěstí už jsi jen ublinknul jen po spaní a dobrý. průjem měl ještě trochu včera a dnes už měl hezké hovínko.
Ale dneska v noci to chytlo manžela a byl většinu noci na záchodě a nevěděl co dřív. Já teda dneska byla celý den malátná a bez chuti k jídlu, ale teď už je dobře.

Mapris: a co pračka, už máte? Se těším na fotky koupelny.

Zevi: tak to je suepr, že má o tobě šéf dobré mínění, to se bude jednou hodit.
Manžel je prostě dítě štěstěny s těmi výhrami.
A co pohlaví, už jste byli na velkém UTZ?
18. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
bezva, už si tu nebudu úplně samomluvčit jak trapka :sweat_smile:

Jituš, držím pěstičky ať je to brzy a v pohodě, Helenka se asi ještě parádí, má na to nárok :wink:

Kam, už jsem to tu kdysi psala, ale mě ohledně dudana a vlivu na pozdější předkus trochu uklidnil dokument na Spektru, páč tam uváděli, že pokud se dudlík nebo cucání palce odstraní zhruba do 5-ti let (což u dudlíku obvykle není problém, u palce bohužel už větší) prostě do doby než se začnou prořezávat druhé zuby, tak se po pár týdnech bez dudlání mlíčňáky samy v pohodě srovnají zpátky do lajny kam patří a postavení druhých zubů to nijak neovlivní (tam už spíš hrají roli geny)

vypadá to, že se u vás taky vystřídal ten srajdoblicí bacil, jako jsme měli nedávno my :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že už je vám všem odbře

do Dětenic, do té krčmy? tam právě mm pracuje (teda tyhle 2 týdny ho máme doma-heč! no doma úplně ne, ale že není odjetý) buduje se tam totiž něco na způsob hotelu ve středověkém stylu, když mi popisoval jak to bude vypadat, no mazec

na velký utz jedeme do Brna do prenatalu v pátek, tož už se začnite samou zvědavostí šponovat :grinning: (manža se rozhodl že pohlaví vědět nechce, já rozhodně jo, tak ho asi pošlu za dveře a nic mu nenaznačím ani oblečkama, ať má teda překvápko až do konce :wink:)
18. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz
jo a abyste věděly, tady už je skoro léto :wink:

-včera jsem si konečně všimla vlaštovek (ale možná mám pozorovací zpoždění)
-komáři večer koušou jak ludry :angry:
-minulý týden jsme měli od babičky první misečku jahod :dizzy_face:
-i první třešně, ale pšššt, sousedi o tom neví :grinning:
-konečně jsme přezuli auto ze zimních gum :zipper_mouth: *

*pozn. dokud jsme se o přezouvání auta starala sama, prostě jsem zavolala do servisu, přijela v daný čas a za půl hodiny měla přezuto a v období, kdy to dělá většina normálních lidí... už loni chlap pořád cosi špekuloval, nakonec jsme přezouvali taky tak tragicky pozdě, navíc u jeho servisáka (prý to bude levnější, když se jim stará i o firemní auto, haha, nakonec jsem za plnění vzduchem zaplatila víc, než kolik jsem dávala za plyn a ještě jsem musela čekat do druhého dne :angry: )
no a letos si to taťka opět vzal na své bedra, rozhodla jsem se, že se kvůli tomu nebudu čílit, že mi to bude totálně salám a nebudu nic připomínat a hurá, takové dvouměsíční zpoždění není až tak zlé, ne? :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 23:49  • Odpověz
tak já si zas někdy dojdu hezky popovídat, ju? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 23:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.