• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
zevi,
opravdu krásný monolog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak co se týče vlaštovek, je jich daleko míň než to bývalo kdysi, já už nevidím ty dráty plné vlaštovek nebo třeba vrabci, ti ptáci se někam ztrácí a ubývá jich....

No a jinak jsem dnes od dr přišla docela zklamaná, páč mi řekl, že je to zhruba stejné jako minule, branka drží, ach jo....tak pokud nic do pátku, v pátek mám přijít zase na ozvy a pak nevím co, ten týden nechají prej přenášet určitě, když je vše v pohodě.....
Ale nemám fyzicky ani psychicky pocit, že by se něco chystalo, to mě deptá :unamused:

Dnes jsme měli na oběd buchtičky s krémem, já a taťka, páč mamka s manžou měli kapra a to my nejíme....ale pochutnala jsem si po buchtičkách ještě na opečených bramborách, co měli ke kapru :grinning: :grinning: :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky,
tak obálky odeslány:o).

jito,
co tu ještě děláš, já myslela, že už tu bude zpráva o Helence.Mě nechali přenášet 9dní a bylo to fakt šílený.
Tak ti přeji at je Helenka zítra:o)....

zevi,
v Dětenicích myslíš tu krčmu co je tak známá, že jsou tam celkem drsný??Jako jídlo je žrádlo a podobně...
19. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Dočetla jsem poctivě vše, ale zapomněla jsem, co se dalo...
Zevi, k výhrám netřeba se vyjadřovat, manža je prostě borec :grinning:
Tvůj monolog taky super :grinning:

Jíťo, myslela jsem na tebe, jak dneska dopadneš. Ale co ti řekl doktor přeci nic neznamená. Porod se může i tak rozjet úplně nečekaně (a moc bych ti to už přála). Pamatujete jak jsem psala před pár týdny, jak jedný mamině na cvičení praskla voda? Tak prý ten den taky byla u doktorky a nález veškerý žádný a najednou odpol. rup ho, voda pryč a v devět večer bylo mimčo na světě :slight_smile:
Ale soucítím s tebou velmi. Tyhle poslední dny jsou strašně náročný hlavně na psychiku. I okolí je už celý napnutý a pořád prudí, že ještě nic (aspoň u nás to tak bylo). Člověk si řekne, co je těch pár dní navíc, ale je to opravdu strašný. Já koukám teď do mýho těhu deníku s malým, tak ti vypíšu, jak to přenášení probíhalo u nás...
26.9. - tak TP zítra, doktorka říkala, že na porod to nevypadá, provedla mi strašnej chvat hmat (dneska už vím, že to byl hamilton), mám hodně chodit, sexit a uvidíme.
3.10. - týden pryč a pořád nic... doktorka provedla znovu ten hroznej chvat hmat, pak jsem šupajdila do nemocnice na vyšetření plodovky
5.10. - nástup do porodnice, natočena křivka, zkontrolována plodovka
610. - mám narozeniny :slight_smile: - všichni jsme strašně nervozni, mamka do tel. brečela, dělala, že né, ale já to poznala... byla jsem na interně na vyšetření, kdyby náhodou došlo na císaře...
7.10. - ráno křivka, vyšetření plodovky a pustili mě na propustku domů
8.10. - vypuklo vyvolávání
9.10. - zabrala třetí tableta, malej navečer venku
19. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak držíme všechno, co máme, ať to už moc dlouho netrvá a rozjede se to. Uvidíš v pátek, jak se domluvíte, co dál. Já myslím, že pokud přes víkend nic, tak se ještě uvidíte v úterý a pak už bys asi šla do nemocnice. Tady u nás se nechává přenášet ca. těch deset dní, ale s tím, že po týdnu přenášení už kontrolují minim. obden plodovku, chodí se na často na křivku a pak už se jde na vyvolání.
19. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
prochi,
tak to tě teda nechali dlouho přenášet....nechápu ale, na co čekat, prostě ať dají tabletu a šup, páč přenášení není nic zdravýho nebo příjemnýho, tak to nechápu....ale nebudu to pořád dokola řešit, uvidíme...
Hele a kolik Peťa vážil, když jsi ho tak přenášela?
19. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jíťo, dohromady to vyšlo dvanáct dní navíc. Péťa měl nakonec úplně průměrnou váhu 3550g, jen měl obrovskou hlavu 38cm, ale to s přenášením asi nesouviselo. Ta hlava mě dorvala až za ušima...
Ono fakt záleží na každým doktorovi nebo porodnici a taky určitě na nálezu, velikosti miminka apod. Před třemi týdny rodila kamarádka a přenášet ji nenechali, doktorka pohmatem usoudila, že v termínu má mimčo už určo čtyři kila (ale kamarádka je malinká, má sotva 150cm a to břicho bylo opravdu obří), takže hned v den termínu měla nastoupit do porodnice, že to popošoupnou - ale zase, ona to měla moc pěkně už rozjetý, porodní nález suprový. Nakonec si to mimčo rozmyslelo a tu noc před nástupem si samo rozhodlo, že půjde ven. A mělo rovný čtyři kilča :slight_smile:
Problém je, že doktoři termín přenášení sami neradi používají, protože prý dva týdny před a dva týdny po termínu je pořád v termínu :angry:
Hlavně se neboj (vím, že se to lehce říká...), oni si tě fakt pohlídají. Mě třeba uklidnovalo, že mi ob den kontrolovali plodovku (bylo to teda dost bolestivý). Ale byla jsem v klidu, že jak by se jim trochu nezdála, tak by se šlo hned na věc. Co vím, tak tady se většinou jde na věc ca. ten desátý den, mě to ale vyšlo na víkend, tak i proto myslím, že jsme začali až v neděli večer a vlastně 12. den po termínu se to konečně povedlo.

Letim na cvíko :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
čau holky, tak jsem přišla na pokec :grinning:

Jitu, neboj, jak píše Prochi, podruhé to může být daleko větší šrumec, furt nic nic a najednou se jede rodit :wink: hele a co podpůrné prostředky? jako umýt okna, porejpat se v zahrádce, párkrát vyběhnout schody a hlavně hooodně sexíkovat (do zásoby, když pak dlouho nic nebude :sweat_smile: )

mě nechali přenášet týden, ale žádný chvaty zaplaťpánbu nezkoušeli, ani ko. plodovky, jenom jsem chodila na monitor, osmý den jsem měla mít nástup do nemocnice na vyvolávačku (bylo to po víkendu, dr. dal manžovi za domácí úkol ať se přes víkend snaží, co bude moct :grinning: ) ale já měla z vyvolávání takové obavy, že se mi v noci před nástupem ty zatracené kontrakce přece jen spustily :sunglasses: sice trvalo dalších 26 hodin než se mladý pán uráčil ukázat, no ale já aspoň měla dobrý pocit, že porod začal v dobu kdy mimčo uznalo za vhodné a né jenom doktoři :wink:

Isacku, ty jsi poklad :dizzy_face:

jj, přesně ta krčma jak píšeš... co budeš žrát holomku apod, sláma na podlaze, do toho šermíři, žebrák, lepé šenkýřky... a taky sedmička vína za pětikilo
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
já budu asi za exota, ale mě je právě vyvolávání strašně proti srsti (samozřejmě za předpokladu že je vše oki a miminku ani mamině nehrozí komplikace) a jsem pro nechat to pokud možno na přírodě :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
hmmm, já přijdu vždycky s křížkem po funuse, vypadá to na další samomluvu :grinning:

jo a abyste věděly, že můj chlap je fakt prdlouš... včera se zmínil švagrové o tom Vojtkovo koncertu se sborem, švagrová jen zasténala, že prý o tom ví, sháněla lístky (i pro nás) bohužel už nebyly, tak se ani nezmiňovala... a hned si přisadila: brácho, tak vyhraj ještě 2 pro nás :grinning:
a co myslíte? má je! já se z něho fakt po*eru :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Zevi, jojo, nechat to na přírodě... ale když se prostě ani dva týdny po termínu nic neděje a nevypadá to, že by mělo, už nebude asi nic dobrýho tam to miminko dýl nechávat. Taky nejsem pro, aby se v den termínu šlo na vyvolání, ale víc jak těch deset, dvanáct dní už bych to nenechávala.
Ono taky hrozně záleží na tom, jaký je ten nález. Já byla totálně zabetonovaná, nepomohli ani tři Hamiltoni, ani prosexovaný noci, makala jsem na baráku, pak jsme se pustili i do malování chodby... a taky nakonec zabrala až třetí tableta!
Na pokoji se mnou ležela maminka, ta měla nález pěkný, tak jí jen dali na noc nějakou kapačku a do rána se to rozjelo samo. No a do třetice kamarádka, tý od 37. týdne doktor říkal, že příště už se určitě neuvidí a nakonec týden po termínu otevřená na pět cm nastoupila do porodnice, desátý den jí píchli vodu a za dvě hodinky byl malej venku.
Jinak ten týden po termínu se mnou taky ještě nic nedělali a nechávali to na přírodě. Ta kontrola plodovky začala až po tom týdnu.
No jsem zvědavá, jak to bude tentokrát... už se těším a hlavně doufám, že to přijde samo a bude to tentokrát přirozený a né masakr jako posledně.
19. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Zevi, to říkám, manža je borec! :grinning:
19. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
My si byly dneska s holkama po cvíku sednou na terásce na véču. Jsem narvaná k prasknutí... jdu se osprchnout a svalit se k Ulici :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky kotrmelínky :grinning:
jsem jen na skok, před chvílí jsem se vrátila z cvičení byli jsme v Teplicích na takových těch pérovacích botech, holky to je masakr jak blázen, po 5ti minutách jste kepke :grinning: a cvičí se na nich klasická aerobní sestava a je to fakt záhul, já jsem uplně nadšená, musela jsem spálit hafo kaloriíí, huráááááá
19. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tý jo, Ijet, to je mazec, to muselo být super!!
19. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
No bomba jako prase :grinning: :grinning: :grinning:
Jmenuje se to kangoo aerobic ale nevím jestli jsem to napsala dobře :sweat_smile:
Jinak v pátek jedu na ty malý trampolínky a když jsem viděla jak na tom ty ženský skáčou, tak jsem se taky zapotila, páč je to taky hustý :sweat_smile:

Jo jinak holky máte krásný fotečky, nádherný dětičky a roztomilý bříška, jste normálně hubeňourky, já zas budu jak prasnice :angry: až BUDU :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky holky,
taky se vám stává,když otevřete stránky koníka,že se vám zobrazí z příspěvků třeba první tři písmena z každého řádku pod sebou takže je to takovej mega sloupec,ale absolutně nečitelnej????? :astonished: Pak to tady musim vyklikávat a vrátit se na začátek a otevřít zvova a už je to v poho.Stalo se mi to už poněkolikátý :angry:

iso,zevi,jito,prochi

já absolutně o přenášení nic nevím,nebyla jsem ani na monitoru,to až v porodnici,když mi doma praskla plodovka,rodila jsem těsně v termínu 38+2 a byla jsem nakonec docela ráda,páč jsem se na porod nestihla psychicky připravit a nestihla jsem se bát :sweat_smile: Teď už to bude horší s tím báním se bolesti,au au :sweat_smile: No a taky jsem zvědavá na ty řeči,že druhý porod je rychlejší než první,to si pak povíme :grinning:

jito

na tom sexování prý fakt něco je,sperma obsahuje prostaglandiny(doufám,že to píšu dobře) a ty můžou vyvolat stahování dělohy :dizzy_face: :sweat_smile: Moc ti přeju,ať už se malá narodí,nejlépe ještě během dnešní noci :dizzy_face: :wink:

ijet

téda,o tom jsem ještě neslyšela o těch pérkách jak píšeš,hned se mi vybavil tygr z medvídka Pů :grinning: To muselo být super a věřím,že jsi byla splavená,ale určo to má správné účinky.

zevi

pokud jde o komáry tak já už tři přimáčkla ke zdi :sweat_smile: Máme pod oknama křoví tak jsme první na ráně,musíme dát do oken síťky.A pokud jde o výhry tvého manži tak no comment,jinak to ani nejde :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

holky
já se teď tak děsně rozežrala,hlavně sladký bych jedla pořád.Já jsem teda na sladkosti byla vždycky,ale tohle už je extrééém :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz
Bré ránko :sunglasses:

Tak už to vypuklo :dizzy_face: ... psala Jíťa, že jí odtekla plodovka "Ahojky, dnes to bude. Odtekla plodovka. Teď mě přijali. Uvidíme, pak písnu. J."
20. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Tak jsem jí napsala, že všechny držíme palce, ať to moc netrvá a vše je v pořádku. Holky, já jsem tak napnutá. Už nám vypukla druhá vlna :slight_smile:

Jdu se zkulturnit, za hodinu mám být u doktora.
20. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Ještě píše, že plodovka je už dost zkalená, tak dostane kanylu na urychlení, aby to popohnali, miminku se tam už nedaří.
20. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Týýý voje já mám husinu jako prase :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Ijet, já mám taky úplně husinu... furt načuhuju na tel., i když samozřejmě vím, že je ještě čas :slight_smile:

Já přijela od doktora, u nás vše oki, nález prý hezky odpovídá 36. týdnu, jen ty otoky... Tlak opět smrtelnej 90/50, taky se mi pěkně motá škeble, ale už jsem tak nějak zvyklá. No a teď už budu chodit po týdnu, příště mě čeká první křivka :slight_smile:

Jdu vytřít, než přijde smrádě.
20. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Kurňa to jsou nervy :angry: já budu asi řvát až to bude mít za sebou :slight_smile:

Prochi, týýý vogis takovej tlak :confused:
20. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky UŽ!!!!!!!!!!!!
20. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Hurááááá ve 12.18. se Helenka narodila má 3.20kg a 50cm :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky,
to jsou nervy,já to trochu tušila,proto jsem to včera psala,ať je to dnes v noci.A přesně v den termínu,já se picnu.Jituš tfuj tfuj tfuj,ať je vše rychlé a v pořádku :dizzy_face: Nemůžu se dočkat.
Já mám takovou radost, a je super že to šlo tak rychle, už jsem Jitulce gratulovala jsou obě fit :slight_smile:
Už je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Jupíííííííí!!!!!! Mocinky moc gratulujem :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Uffff, ale že to byly nervy :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky,jupííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc moc garatulujeme!!!!!!!!
20. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
supééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrr, už to má konečně holka za sebou :o)) Tak držíme palce jítě i helence a těšíme se na fotky ... Tak kdopak bude další?? Prochi? :wink:
20. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.