• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
jojo Mapris, asi Prochi :sweat_smile:
Ale zatím jsem v poho, termín přesně za měsíc a dneska doktor říkal, že to vidí podle nálezu tak na ten termín.

Už by se nám mohla taky ozvat Račulka... snad je všechno v pořádku.
20. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Máte některá číslo na račulínu??? Asi ne co?? Taky na ní myslím :wink:
20. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

krásně to Jituli vyšlo :wink: přidáváme se ke gratulantům, přejeme hodně zdravíčka a ať jsou holky brzo doma!

(tý jo, já takovou událost málem prošvihnu, furt si tu trapně samomluvčím a když se něco děje, tak ani nenakouknu :sweat_smile: asi jsem to měla v nose, páč kdybych zapla pc hned ráno a zjistila že se něco děje, tak bych furt načuhovala a taťka by byl asi bez obědu, dostal by v poledne jen kafe a mohl jít zpátky do práce :grinning: )

jdu si ty novinky pořádně dočíst
20. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
to je nádhera, včera Jíťa psala jak nález od dr. žádný a ani ona sama žádný příznaky porodu necítí a ejhle... za 24 hodin už chová v náručí slaďounké miminko :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Macej, ee, ještě se mi nestalo že by se stránka takovým způsobem rozhodila :unamused: a ani netuším, co by to mohlo způsobit, jestli porucha je nebo není na vašem přijímači :sweat_smile:

Ijet, to musela být paráda, takhle si máknout, taky bych někdy takový adrenalínek prubla

Prochi, právě tak jsem to myslela, na dlouhým přenášení taky nevidím nic pozitivního, ale děsně mě nadzvedne, když čtu o přístupu některých doktorů, kteří hned v termínu navrhují indukci, popř nabízí, že tomu "trošku pomůžou" (to ještě v lepším případě) nebo dokonce bez jakéhokoliv upozornění, vysvětlení a klidně i bez souhlasu rutinně udělají hamiltona, jako by ta ženská byla nesvéprávná, nedospělá osoba, která nemá nárok vědět co a proč se děje, znát pozitiva a negativa daného úkonu a bez možnosti se svobodně rozhodnout :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prochi, co ten tlak? tys někde cestou asi tak čtvrtinu hodnot poztrácela, ne? :confused: :sweat_smile:

taky jsem na Račul a její mimi zvědavá, myslím že přímý kontakt na ni krom emailu nemá nikdo...
20. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky dneska jsem měla náročný den, tak jen nakukujuji co Jíťa a on UŽ. Tak to je paráááááááááááááááááda.
Jituško moc gratulujeme a už se těším na fotečky a na zprávičky o mimi. Hlavně ať jste zdravý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jo a rozbrečelo mě to.
20. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
další krásná zpráva :dizzy_face: gratulaci radši pošlu do ip, tady by to zapadlo v davu, kdo ví kdy za náma Račul zase nakoukne :wink:
21. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Iso, dneska dorazila pošta, tak děkuju moc :wink:

holky, musím vám napsat, jak jsem se málem stala pyromanem :sunglasses:
navařeno jsem měla všechno od včera (koprovka, už nám na zahrádce leze nádherný kopr, ta byla úžasná, voňavá-mňam :dizzy_face: a k tomu pečené žebra-3x mňam :sweat_smile: ) takže jsme celé dopoledne byli na dvorku a v zahrádce, když manža došel na oběd, tak jsem říkala, že my teď jíst nebudem, ale ať jídlo do lednice už neuklízí, že si s ním vypiju na dvoře kafe a jak odejde do práce, vytáhnu děcko z pískoviště a jdem taky obědvat...
zamávali jsme pak taťkovi a šli domů, začala jsem ohřívat polívku, zahnala dítko umýt ruky a cestou do koupelny se intuitivně otočím a nechápavě zírám na asi 30-ti cm plameny a ještě se mi dementně prohání hlavou: proboha, proč mi hoří hrnec s polívkou? :confused: nebyl to hrnec ani polívka, chytla mi utěrka, kterou jsem přikryla vedle položený pekáč s žebírkama a nezbylo z ní téměř nic :grinning: maso zachráněno, ale ten smrad se mi nepodařilo vyvětrat doteď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to bylo takové malé zpestření, já se s váma prozatím loučím, páč dnes jedem na toho Svatého Pluka a zítra na utz do Brna, takže si uděláme celodenní výletek, chtěla bych se stavit i v Ikei, pokochat se a hlavně obhlídnout nábytek do Jirkova pokojíčku, trošku pocourat po obchodech a nakouknout sem, ať si mlaďásek zařádí (a možná i tatínek): http://www.bongobrno.cz/
21. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojky,
včera jsme byli s holkama a našema drobečkama celý den v Praze v ZOO, tak jsem večer byla úplně K.O., ale reagovat na nový přírůstek jsem prostě musela.

Mám z Jitušky a malé Helenky velkou radost.

Zevi: tý jo, tak to jste mohli mít doma pozdvižení, ještě, že jsis utěrky všimla.
21. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Moc gratulujem Jítě k narození malé Helenky, tak nakonec ji to vyšlo opravdu přesně v termínu:o).
22. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj kozenkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý,

včera mě pustily, ukecala jsem je, Helča naštěstí trochu přibrala, tak to šlo, tak jsme spokojeni doma :slight_smile:
víte jak to je, víc napíšu, až bude víc času, nějaké podrobnosti, ju?
Jinak je hodná, mlíčka zase zatím není tolik, ale pomalu se nalíváme, tak uvidíme....
Myslím na vás, zatím papa a pošlu taky fotky co nejdřív.............
Ahooooooooooooooooooooj :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jitule, supéééér :dizzy_face:

já na tebe myslela, že by vás mohli dneska pustit a tys jim utekla ještě dřív :wink: tak přeju ať se doma pěkně rozkoukáváte, zvykáte si na sebe a krásně se celá rodinka užíváte :slight_smile: a taky klidné noci, spoustu mlíčka, žádný pláč a prdíky!

na fotečky se moc těšíme, ať se můžem s Helenkou seznámit :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Tý jo Jíťo, to je paráda, že už jste doma. Trošku závidim :sweat_smile:
To u vás pouští brzo. U nás až pátý den (den porodu se nepočítá), když je všechno v pořádku a mají narváno, tak pustí čtvrtý. Nevim, jak to tam přežiju...
Jinak přejem všechno, co už psala Zevi :wink:
A na fotečky se taky moc těšíme a já zvlášť ještě na popis porodu a všeho kolem :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Já si prožila dva večery celkem brutálních poslů. Čtvrtek to ještě šlo celkem v leže, ale v pátek už jsem to rozcházela. Včera jsme nachodili snad deset kilásků na leteckým dnu a večer po poslech ani vidu ani slechu :sweat_smile: Ale byla to bomba, hlavně malej byl nadšenej, oči vyvalený jak tenisáky, byl to zážitek. I když jsme se s kamarádkou smály, že doma nadáváme, že už maj zase lítání (otřásá se celý barák, není slyšet vlastního slova...) a pak se na ně ještě jedem podívat :grinning:
24. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
jita,
to je super, že už jste doma. TAk ať vám jde hezky kojení a prdíky a těšíme se na fotky.

Jinak se omlouvám, že vás zanedbávám .. ale nějak nestíhám. V pátek jsem vypadla z malou z prahy a přijeli jsme dneska.
Měla jsem sólo jízdu přes prahu a pak z prahy k našim, cca hodinku cesty autem :o)) Tak su na sebe pyšná.
A jinak v pátek jsme byli KONEČNĚ u alergologa. Manžel sehnal svojí imunoložku, ukecal jí, že je situace akutní a vzala nás v pátek. Výsledek??? Terka bude astmatik po manželovi :frowning2: , ale co už, aspoň víme na čem jsme. Tak jsme dostali léků jak důchodce. Kapky do nosu, dva sirupy - jeden na alergii a druhej (spiropent) na roztažení průdušek), navíc další žvýkací tablekty. A do zásoby dýchadlo a čípky - při kritickém stavu ....
Tak nějak mi to přišlo líto, ale možná díky bohu za to .. Aspoň víme, co jí je .... Vzali jí krev - byla megastatečná .. Ani nepípla :o)) dostala obrázek a bonbonek .. A někdy v červnu se máme přijít ukázat a dozvíme se, co a jak dál a jak dopadli testy. Spíš máme podezření s manželem, že bude alergická na stromy a tak ... NO uvidíme ..

No nic, jdu dovybalit tašky, vykoupat se a brzo si lehnout .. Jsem teď poslední dobou dost utahaná ...
24. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Jo a ještě něco ..

Terka se zase začala počúrávat .. Přes den .. nevíme proč ... Jestli to má psychický nebo co .. Už nedostává na zadek, prostě jí spíš s manželem pokáráme, ale i tak to dělá furt .... Jestli jsme nastydlí a nebo to máme k tom astmatu, fakt nevím.

holky,
potřebuju poradit ohledně spaní ... Zase uspáváme terku kolikrát hodinu někdy i hodku a půl a to tak, že u ní musíme být ... Nechce chodit spát ani po obědě ani večer. Vždy je to se řevem ... Chtěli jsme už, aby večer usínala sama, ale nejde to ... Prostě to spaní prodlužuje ... Chce číst všechny možný knížky, vzpomene si na kakání, ještě troška mlíčka a já nevím co všechno. Pak ve finále usne v půl 10tý a ráno začala vstávat v 6. Manžel je zvyklý pracovat brzo ráno z domu, ale teď nemá šanci .. Večer jí uspí dlouho a ráno je zas slečna brzo vzhůru. Přitom dudlík už nemá tak měsíc ... Tak nevíme, jestli jí uložit, odejít z pokoje a prostě ji nechat trošku "vyvztekat a vybrečet" a nereagovat na ní .. Zkoušeli jsme i to, že jsme seděli v obýváku a vždycky jsme řekli: "Terezko spinkej," ale mám pocit, že to bylo horší než lepší .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: A co s tím kakáním ... Máme jí nechat do plínky a nebo vysadit na nočník??? Dělá to i odpo i večer ...
24. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jituš

super,že už jste doma.u nás také pouští čtvrtý den s tím,že se den porodu nepočítá a já šla s Fíkem navíc o den později jelikož moc nepřibíral na váze.
Také přejeme vše co už psala Zevi ať teče mlíčko a i kdyby ne tak hlavně ať jste zdraví a v pohodě.
Také mě moc zajímá vše kolem porodu a také jak to zvládla maruška doma bez tebe a jak reaguje na Helenku,no je toho moc.Až budeš mít chvíli tak se těšíme na vyprávění i na fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mapris

těžko říct,proč Terka špatně usíná a začala se znovu počůrávat,řekli jste jí už o mimču?Nereaguje na to?
Já Fíka musim také většinou uspávat,málokdy chce přítele spíš jen mě,ale někdy se stane,že vypije mlíčko a pak mě pošle pryč a řekne "piď se podívat jak spinkám" (ptž já mu někdy říkám ať spinká a já že jdu vedle do pokoje a přijdu se za chvíli podívat jestli spinká)
25. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky

Jito, tak paráda, že jste doma. Doma půjde i mlíčko lépe a když ne svět se nezboří. Už se těším na fotečky a popis porodu, taky mě zajímá, jak reaguje Maruška.

Mapris tak to je blbý, já bych Terku určitě nenechávala už kakat do plíny. Na to občasné počůrání má ještě nárok, počůrá se při hře? Není možné, že se do něčeho zabere a zapomene se.
Ondra by byl taky nejraději kdyby jsme u něj leželi než usne. Někdy to zkouší na nás a začne řvát. Tak si k němu na chvíli lehnu, povídáme si nebo zpíváme, když se zklidní, tak mu vysvětlím, že musím jít pracovat nebo tak něco ( u nás zabírá, že se mi chce čůrat a přece by nechtěl, aby se maminka počůrala) a on mě v klidu prospustí, většinou mu ještě musím slíbit, že mu ještě přijdu dát pusinku. To tam jdu když už skoro spí a je v pohodě. nebo taky zabírá, když mu vyprávím co budeme všechno dělat až se vyspinká.
Ale třeba v sobotu se vzbudil asi ve dvě hodiny, brečel a zklidnil se až když jsem si ho vzala k sobě do postele. Jak na to nejsem zvyklá, vůbec jsem se nevyspala. Jakmile jsem ho položila víc ke středu, tak byl během chvíle zase na mě nalepený. Každou chvíli do mě kopnul, bouchnul..... Ale bylo krásné když mě budil pusinkama.
25. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
že by na mě počkal příspěvek 7700? :sweat_smile: no když jinak nedáte....

Mapris, astma je na prd (nakonec to znáš, když ho má i manža) ale na druhou stranu je spousta jiných, horších nemocí, které omezují daleko víc než jen astma... tož držím palečky, ať se to ustálí v nějaké počáteční formě a moc vás netrápí! Určitě tomu i pomůže, až budete znát vysledky z alergo testů

hele, o tom počůrávání jsem četla, že to občas děti v tomhle věku dělají, pro ně je to prostě způsob, jak upoutat pozornost... tuším že tam radili klidně nasadit zase plínu, ale hlavně přebalovat bez jakýchkoliv emocí a komentářů, jako by výměna plíny nebo pocvrkaných gatěk byla ta nejnudnější věc na světě, co ani nestojí za povšimnutí! (netuším nakolik to může být účinné, ale údajně to má dítě brzy přestat bavit, když zjistí, že to s mámou ani nehne)
anebo je to jak píše Kam, že se zapomene při hře a pak už je pozdě

usínání: my to máme jak kdy, někdy si prcek taky vymýšlí, vidím že padá na hubu, ale má chuť peklit a špekuluje čím by ten odchod na spaní oddálil, jindy sám řekne: su unavený, chcu spinkat!
Ale pokud u pohádky neusne, tak mu dám nějaký přídavek, ale s tím, že už jen tuhle poslední, popusinkuju ho, taky všechny plyšáky, co si natahal do postele a odejdu s tím, že je otevřeno, kdyby cokoliv potřeboval, přijdu. Někdy si vymýšlí čajík, čurání, nebo chce abych si přilehla, ale většinou usne sám.
Pokud uspává táta, obvykle z ložnice už neodejde a zalomí to dřív než chlapeček :sweat_smile: a taky někdy ho necháme usnout v obýváku a pak přeneseme, prostě my fakt žádný rituál a ni režim nemáme, hodně záleží na okolnostech.
Nevím, nikdy jsem to nějak zvlášť neřešila, skoro dva roky jsem naprosto nevýchovně uspávala u prsa (ježiš, to byly zlaté časy) ačkoliv se všude píše jak je to strašně špatně a že se dítě nenaučí usínat samo, naučil se :wink: později začal při uspávání vyžadovat hlazení a kontakt někoho z nás, no a najednou mu nevadilo, když měl usnout sám :slight_smile:
Myslím že to všechno dojde časem, nelámala bych to přes koleno, když má Terka potřebu vaší blízkosti, dopřejte jí to, je ještě malá a má na to plné právo, je to pro ni taková jistota, za pár týdnů může být všechno jinak a v klidu (já bych naopak měla z toho nechat vybrečet, trochu strach, aby to situaci ještě nezhoršilo :frowning2: )

Prochi, tý jo, poslíčky, 37tt... už máš přítele na telefonu, kdo nám podá žhavé infonovinky? :grinning:

letecký den musel být super, my byli loni v Brně, malý byl sotva dvouročák, ale byl z letadel, vrtulníků, stíhaček a všeho toho rambajzu totálně nadšený a unešený!

No a kdo chce vědět jak jsme dopadli na utz? :grinning: :grinning: :grinning:

miminko má vše tak jak má být, krásný profil nosánku, pusinku, ručičky, nožičky, prstíčky ve správném počtu, nechalo se zhodnotit ze všech úhlů, naprosto nás to zase rozněžnělo (pro malého byl největší zážitek, když jsme poslouchali srdíčko a pak se tam barevně zobrazoval průtok okysličené a odkysličené krve, to několikrát vzpomínal i doma, že mimiko má klvičku!)
no a oficiální verze pro veřejnost je ta, že mimi se nechtělo ukázat ani po 10-ti minutové procházce po schodech a jelikož to mm nechtěl vědět, vzala jsem to i já jako znamení k překvapení :wink:
Pravda je taková, že po schodech jsem sice pobíhala, ale jen proto, že jsme si nechali udělat dvd záznam, tož pan doktor říkal, ať přijdem ještě jednou, až se mimi otočí, ať potom na nahrávce máme ještě ucelený úsek, bez diagnostiky, jen na podívání :slight_smile:

Takže pokud toužíte po té VIP verzi, tož tu do i.p. :grinning:
ale musíte si počkat, bo zítra ráno (hmm, už vlastně dneska) balím naše saky paky, ptáka anduláka a jedem do čtvrtku na prázdniny k babičce, páč táta nám zas odjel vydělávat penízky do světa (zatím si můžete dát malou tipovačku :sweat_smile: :sweat_smile: )
26. kvě 2009 v 00:38  • Odpověz
Teda Zevi, takhle nás napínat, že ti není hanba!!!!!!!!!!!!!
26. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
Teda Zevi, si děláš kozenky?!?!?!?!!!! To máme jako vydržet až do čtvrtka?????????????????????????? Chjoooo, to je život :confused: Já tipuju kluka :wink:
26. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
zeviiiii,
nedělej si znás legraci a koukej to vybalit :grinning: :grinning: :grinning: Jsem tááák zvědavá :dizzy_face: Já také tipuju klučinu :wink:

prochi

tý jo,posly v 37.tt to je dobrý,doufám,že ještě chvíli vydržíš,miminko tě chtělo určo jen pozlobit,ale myslím,že to nebude nic neobviklého,vždyť už se to pomalounku chystá :wink: A taky doufám,že dáš vědět Jítě nebo někomu na koho máš číslo :wink:

mapris

souhlasím se Zevi,že má Terka určo nárok na vaši blízkost při usínání.Vím,že je to někdy náročný,já také někdy potřebuju dělat tisíc věcí okolo a musim čekat až Fík usne,ptž vyžaduje mojí přítomnost.Já bych Terku vybrečet také nenechávala,působí to možná na mimča nebo mladší děti,ale teď už bych se bála,aby to nebrala jako,že o ni nemáte zájem.Spíš bych zkoušela vysvětlovat,že jí třeba zazpíváš nebo přečteš pohádku a pak že budeš vedle v pokoji,že už je velká holčička co půjde do školky a už by mohla spinkat sama a jak píše Zevi,že budeš vedle v pokoji a kdyby něco tak přijdeš :wink: No,vim,že se to lehko píše a hůř dělá,jak říkám,já také většinou uspávám a někdy jsou dny,kdy se Fík nenechá ukecat a chce mě u sebe.( a ještě mě sekýruje a říká "lehni si", "pinkej","pívej písničky","ci pohádku" a tak podobně :grinning: :grinning: )
26. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
jen na skok.

zevi,
já nevím, tipuju holku :o))

s tím usínáním .... Nějak se to teď zlepšilo, tak snad to nezakřiknu ... večer uspává manžel, já odpo. No a odpo jsem udělala to - když brečela, že nechce spát - tak jsem prostě řekla, že si jdem odpočinout, máme starý dětský časopisy třeba jak je ten svět pohádek a tak .. Tak si je prohlížíme ... A dneska chtěla číst .. tak jsem z toho časopisu četla ty příběhy. NO a ona pak řekla: "maminko pikrejt (přikrejt) cti" a usnula :o)) Vecer s manzelem maji neco podobneho ... Taky ji nechceme prave nechat brecet .. Prici se nam to ...

A co se tyce curani - tak si dneska sama sundala katata a vycurala se na nocnik, jenze je ma vzdycky trosku mokry .. Tak nevim, jestli to resit nebo to nechat byt ... Spis se bojim, aby nemela nejaky problemy s mocakem.

Zevina - astma - to neni sice tak hrozny, jen spis co pak ve skolce a jak s ruznejma lekama a dejchadlama - kdy ji to dat a tak .. To bude chvili trvat nez to vychytame.
26. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
mapris

tak vidíš,že se usínání zase zlepší,je to zřejmě jen nějaké "horší"období,kdy Terka vyžaduje,abyste u ní byli pořád.A ví už o mimču?Jak na tom vůbec jsi?Kdy jsi byla na ko a tak?Koukám,že už jseš také 20.tt,toto letí,už jseš objednaná na velký UZ?? No,vy si to stejnak nechcete nechat říct,že?Takže máme smůlu :sweat_smile:

čůrání- Fíkovi se občas stane ještě teď,že má přičůrnuto.né,že by se počůral,ale třeba si hraje,já se ho stokrát ptám jestli chce čůrat a on "neci" a pak řekne "čůlat" tak letíme a on má už mokrý flíček na slipech.Ne vždycky,ale stane se.Tak ho většinou "odtáhnu" vyčůrat se,i když zarputile tvrdí "ne",páč většinou vždy čůrá.Nejvíc zabírá,že počůráme stromek,aby rostl a byl velikej :sweat_smile:

astma- já bych zatím vyčkala na výsledky testů.Co máte za léky?Samozřejmě je to u každého jiné(Fík měl také podezření,ale astmatik snad nebude,doufám,ale problémy s průduškama už měl),ale většinou se dává dýchadlo jednou denně a to dáš Terce třeba ráno než půjde do školky a kdyby byla těžší astmatik tak dáš učitelkám do školky Ventolin nebo něco na první pomoc,co budete mít od dr na případné roztažení průdušek.Takhle malé děti dýchají přes aerochamber a ten budeš mít nejspíš jen jeden,nevim jestli se dají napsat dva.my máme jeden,ale po druhém jsme se nepídili.Ale třeba je to jen poplach a nakonec jí bude stačit jen potlačit alerg.reakci nějakým Zyrtecem nebo podobnýma kapkama.A Terka měla nález na průduškách,že vám dala spiropent?Nebo ten máte jen pro sychr?
Já jsem teď nasadila Fíkovi Zyrtec,ptž mu začalo téct zase z nosu a dost kýchal(to bylo min.týden)takže mu jasně také něco venku vadí,ale nevim přesně co.No a včera jsem psala homeopatce,aby mi poradila co a jak,abych do něj furt necpala chemii takže odpoledne půjdeme do lékárny objednat homeopatika :wink:
Jinak je dobře,že vás ta alergoložka vzala,aspoň konečně víte na čem jste :wink:
26. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Kam, koukala jsem teď na stránky kutnohorskýho deníku na fotky z letiště, nebyli jste tam taky v sobotu? Řekla bych, že je tam Ondra, je to asi dvacátá fotka od konce :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Jééé, Macej, koukám, že máte dneska svátek :slight_smile: Tak přejem Fildovi vše nééééééééééééééjjj :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky,

ještě teda jsem nenapsala, jak reaguje Maruš, první , druhý den byl hrozný, dělala samé kraviny a my jsme ji jen s manžou okřikovali, i když se to nemá, ale měli jsme v neděli nervy trochu na pochodu, ale už je to dobré, Maru už se uklidnila, chová se normálně, chvílemi se zajímá, pak zase ne, máme hodně návštěv, aby se Maru zabavila s babi, tetou, páč já, když ležím hodinu u kojení, tak se jí nemůžu věnovat tak jak před tím, tak jí to nahrazujeme i tetama a babi, které ji dobře zabaví, no a jinak klasika, vše děláme společně, takže to zatím klape...

Letím Marušce umýt hlavu zpocenou, než se mimi probudí :dizzy_face:

Fildovi vše nej!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem obkoukla, že má sváteček.
26. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
No Zevi, já tipovat nebudu, ale moc ti přeji holčičku.

Jita, tak vidíš, jak se Maru rychla srovnala, a to kojení neboj, my ze začátku taky byli u prsu skoro hodinu, Ondra byl hrozný savec, ale rychle se to zpravilo.

Prochi: jé díky za upozornění, je to Ondrášek. On je z letadel úplně mimo, takže na leteckém dni jsme nemohli chybět.
A pro ostatní:
http://kutnohorsky.denik.cz/multimedia/galerie/1255545.html?section=1,95

Mapris: viíš ono se to srovná. Já teda spíš dokázala nechat Ondru řvát když byl mladší, teď když volá maminko, mami a do toho brečí, tak to nezvládnu a jdu k němu. Ale když se přes den vzteká, tak to ho řvát nechám a ještě dostane na zadek, aby měl proč řvát.

Ondra když si začal říkat na nočník, tak měl občas taky ukrápnuto. Teď už se mu to dlouho nestalo.

Filípkovi taky přejeme vše nejlepší!!!!
26. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se předem, že nereaguju na napsané, večer se polepším :slight_smile:
Jen písnu, co u doktora: tak stav od min. týdne nezměněn. Nález stejný, hlavička pořád vysoko, hned tak to nebude. Jen tlak opět smrtelnej 90/50 (a to ho změřila až napotřetí), z poslední krve se ukázala anémie, takže předepsáno železo, ale už se aspoň nedivím, proč jsem pořád tak unavená a slabá jak moucha. Křivka se nám moc nepovedla, nejdřív prcek skopával sondu a pak celý natáčení pro změnu dělal, že tam není. Tak mě točila ještě jednou, ale bylo to k prdu. Bylo mi blbě, ležela jsem tam třičtvrtě hodiny...
No a závěr: zítra znovu naběhnout na křivku :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.