• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ijet,
ať už zoubek nebolí, no jo, co je ještě horšího než zuby...fuj :confounded:

Dnes byla ko u dr, a mudra valila oči, kolik Helča přibrala, že prej mám nějakou 30-ti procentní šlehačku v prsech :grinning: :grinning:
Tak mě to hned tak uklidnilo, že mám asi dost mlíčka, i když nevytíká nebo nemám přecpaná ztvrdlá prsa, asi to mám tak akorát, mudra říkala, že jí za týden stačí, když mimča přiberou tak těch 10-15 dkg, některé to ani nepřiberou a malá přibrala 35 dkg, takže luxus.
Jinak ona skoro nikdy nepláče, pořád jen tlačí, když má ty prdy, přesně jak to dělala Maru,tak mám sab simplex, tak si myslím, že to zabere, zkusím dát na noc...
Jinak včera jsem jí dala pár kapek feniklového čaje a dnes dopoledne vyzvracela hrozně moc sraženého mlíčka, tak asi jsem to neměla dávat....ještě že mám teď ty kapky, dnes nad ránem od čtyř hodin tak tlačila asi dvě hoďky v kuse chuderka....

ijet,
neboj, Kubík ale bude vědět, kam se vracet, když už bude chodit před tím, tak to nebude tak hrozné, jako kdyby šel úplně poprvé...
3. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Jíťo super, že Helenka tak prospívá a že jí prdíky jdou :wink: my jsme fakt vytrpěli :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
No a protože skleróza nebolí :angry: :angry:
Nevíte něco o isáčkoj???? Kde jsi holka jedna pracovitá, moc prosím písněte jí někdo smsku ať se vokáže. Děkuju
3. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
prochi

tvůj tlak ani nelze komentovat,je to děs a nedivim se,že jseš malátná.Nevim,co by ti pomohlo.nemůžou ti napsat nějaké léky,které naopak tlak zvyšují? Jinak si také myslím,že porod může přijít ráz na ráz a ani nemrkneš,Jitě myslím dr také říkal den předem,že se nic nechystá a ejhle :slight_smile: :wink:

ijet

také jsem jukla na odkaz,no to musí být bomba a ještě když do toho hraje hudba,která tě úplně vyburcuje,to se pak vyplavují endorfiny :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
A co zub,už je to lepší?

Isačka jsem viděla a mluvila s ní v pátek,byla v práci a já jsem šla Fíkovi koupit modelínu,měla před sebou prac.víkend tak si myslím,že je ráda,že stíhá domácnost a věnuje se rodince.Dnes myslím byla opět v práci,volna je málo a je to náročné,říkala,že jim chybí na krámě tři kolegině,z toho jedna nemocná,ostatní snad odešly pokud si to správně pamatuju takže kdoví jestli nemusela mít nějakou "šichtu" navíc.Zítra jí písnu :wink:

jito

Fík také trpěl na prdy a ten plakal,myslim,že je zlatý,když Helenka "jen"tlačí,ale zase je to blbé pro ní,pro prďolku,že to nejde a nejde ven takže je ve finále jedno jestli pláče nebo tlačí,trápení je to pro dětičky tak jak tak.Nám také docela pomáhal sab Simp.,ale byly i dny,kdy nepomohlo nic.Jo teď mi došlo,že Fílovi pomáhala rektální rourka,to se mu vždy aspoň na chvíli ulevilo.S fenikl.čajem nevím,já jelikož téměř nekojila tak jsem ho dělala,ale až tak od druhého měsíce,dřív měl malej jen mlíko.
Super,že ses tak krásně rozkojila :wink:
3. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
Tak že prodává? Pozdravujte jí jo? :slight_smile:

Holky byly jste některá (nebo známí) v některé starověké krčmě????
4. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dorazila z křivky. Opět nic moc, ale aspoň nějaká akce oproti včerejšku. Je to hrozný hérec/hérečka to naše pískle. Buď chrápe a čára je úplně rovná, nebo tam sebou tak mele, že to stejně zachytit nejde, protože sondu hned setřese. No sestřička se smála, že se tam do porodu asi ještě hodně najezdim... Ale další ko naštěstí zase až ve středu.

Jojo holky, však já vim, že porod může být najednou hnedkon teďkon. Kamarádka taky byla nějak ráno na kontrole a vůbec to nevypadalo a večer už jeli. A stejně tak ta paní na cvíču, jak jí prdla voda, ráno jí doktor řekl, že to hned tak nebude, odpo na cvíču jí praskla voda a za pár hodin bylo miminko na světě. Ale já myslím, že my porodíme až tak po tom dvacátým, vidim to na 24.6. ale absolutně nevim proč :sweat_smile:

Ijet, koukala jsem na ty "klokany", to je mega odvaz!!! Musí to být bomba! Hele a do práce jdeš do tý samý jako před mateřskou? Už se ti to taky hrozně blíží, viď?

Jitu, já mám takovou radost, jak vám to kojení jde. Přibíráte naprosto luxusně! Taky si pamatuju, že naší mudře u kojených dětí stačilo 100-150 g týdne. A ta nalitá prsa... to vůbec tak právě není, ale spousta holek si řekne, že se jim nenalívají, tak se tam nic netvoří. Takhle rychle skončila s kojením kamarádka, protože dle jejích slov se jí vůbec nenalívaly. Vůbec si nenechala poradit, nakojila z jednoho, malej začal za pár minut pobrekávat, tak místo aby mu šoupla druhý, tak šla a uvařila UM. A pak se hrozně divila, že je mlíka míň a míň...

Ijet, krčma... my jsme v žádný sice ještě nebyli, ale slyšela jsem nma to jen samý chvály. A vy se někam chystáte?
My máme dneska výročí svatby :dizzy_face: Tak si nás tatínek včera vyvezl na véču. Jsem se nadlábla, jako už dlouho ne :sweat_smile:

Holky, musím moc pochválit naší správu sociál. zabezpečení! Jak jsme nedávno řešili, že nechodí mateřská, že si dávají na čas atd., tak mě už dneska naskočila mateřská na účet!!!! I ten fialovej formulář, jak ho chtěli vyplněný na kontaktním místě, mi přišel asi do deseti dnů!!!!
Co u tebe Jíťo????
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Akorát mě teda dojalo, že rodičák nestopli ke dni nástupu na MD, ale k 1.5. Na MD jsem nastoupila 9.5., takže těch devět dní jsem byla doma jakoby zadarmo. Jsem to propočítávala a i kdyby vyplatili nějakou poměrnou část, tak je to přes dva tisíce a kde je člověk najde? Teď mě to samozřejmě nevytrhne, ale když bych na MD nastoupila dejme tomu 20.5., tak dostanu mateřskou jen za deset dní? Protože jsem to počítala a mateřskou mi vypočítali fakt za těch 23 dní od 9.5. do 31.5. No ale to je fuk, hlavně že nějaký korunky dorazily :slight_smile:
Ale teď jak to po sobě čtu, tak mi dochází, že oni by mi vlastně v případě, že by to od OSSZ nedělalo za celý měsíc 7600, tak by mi tu část doplatili z kontaktního místa. Proto chtěli ten fialovej formulář, aby viděli, na kolik kč denně mám nárok.
Holky moje, tak nic, tenhle příspěvěk je úplně mimo mísu :grinning:
4. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Jéééé a on to byl zrovna rovný tisící příspěvěk, ale to jsem fakt neměla v plánu :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
prochi,
joooo, mě taky přišla mateřská, vlastně za duben mě to přišlo po dvacátým květnu, takže žádné hrozné zpoždění, jak sami říkali a strašili....přišly i bez potvrzenýho papíru, ten potvrdili dodatečně....
4. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
ahojte baby, jdu vas pozdravit ze slovace :o) dorazili jsme nekdy v noci, akorat jsme se cestou z prahy zastavili na pohotovosti. Terka ma zanet mocaku, tak nam dala mudra na pohotovosti sirup, abysme vubec mohli nekam odjet a v pondeli musim donest nasi mudre moc na rozbor a aby nam napsala dalsi davku sirupu, protoze na pohotovosti mi mohla napsat jenom jednu lahvicku a ona pry potrebuje dve, aby to aspon brala 14 dni. Takze to jeji ucvrnkavani fakt melo pricinu. Vcera totiz zacala pri curani plakat, ze ji to pali ... Manzel je z toho nestastnej, protoze ji minuly tyden vzal do plavecaku a boji se, jestli nechytla neco tam. Tezko rict .. Mohla nastydnout i mne venku, jen jsem rada, ze jsme to konecne nejak zacali resit ... to aby to nebylo k tomu astmatu malo :o( fakt ze jo .... Se to zas nejak vsechno se...
Jinak ja byla vcera na sonu plodu - dle lekare uplne ukazovy plod, vsechno ma a zatim to vypada dobre. To tvrdnuti briska nejak ustalo, asi to mam bud z velke unavy a nebo tak nejak ... Kalhoty uz nosim tehotenske :o) Jinak to jde.

jita,
tak to je super, ze ses takhle rozkojila. To je fajn.

holky tu socialku jste zacali resit kdy? Jestli bych uz tam taky nemela skocit, nebo je brzo?
5. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
mapris,
já byla na OSSZ někdy v době. kdy už jsem byla na mateřské, asi ten měsíc a půl před porodem, ale na městském úřadě pro papíry už daleko dřív, tam si můžeš zajít kdykoliv....
6. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
prochi,
soustředím se teď na tebe, už to máš za pár, co? Už začínám být pomalu nedočkavá, kdy se nám rozsypeš :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
prochííííííííí,
te´d jsem si všimla, co jsi napslaa, že jsi jako 9 dní doma zadarmo, to teda nejsi, každičký den ti doplaní, já šla na mateřskou 9. dubna, mám to stejně jako ty, přesně o měsíc, no a mě to taky stopli k 30. březnu, a OSSZ mě to zaplatilo teda od toho 9. dubna, ale ty dny od prvního do devátého ti doplatí sociálka, jako MÚ, co ti právě stopl ten rodičák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mě to už přišlo dopisem, že mi těch 8 dní doplácejí právě, takže určitě zadarmo doma nejsi!!!!!!!
6. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojik holky. Jdu si postěžovat jaká jsem kráva vynervovaná. Pořád jen na malýho řvu, aniž by udělal něco strašnýho, připadá mi, že nic jinýho poslední dny nedělám, jen řvu na něj, pak zas řvu ze sebe, jak to nezvládám :frowning2: A to si nemůžu vůbec na nic stěžovat, naši jsou tak zlatí a malej je hodně času s nima, tak co bych chtěla. Prostě kráva kráva kráva........
Navíc je mi zas blbě. Skoro každý den jsem teď zvracela, k tomu ten nízkej tlak, ukňouranej a věčně neposlouchající brouk a do toho každej pořád prudí "jééééé ty seš ještě celá?!?!?!!!" (teď nemyslím lidi, co mám ráda, ale prostě ty "cizí" lidi ve vsi nebo "kamarádky", co se celý těhu neozvaly...) No proboha vždyť máme ještě dva týdny do termínu, tak to je fakt překvapení dne, že mám ještě břicho! Jsem říkala, že už budu vylézat snad jen na zahradu, nějak to moje nervy nezvládají...
Tak jsem si postěžovala, se nezlobte... ale je mi trochu líp :slight_smile: Navíc od babičky voní buchty s jahodama, tak je člověku hned líp na duši :sweat_smile:

Jdu si vzít něco k jídlu a dočítat.
6. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Mapris, snad je Terezce už líp... A gratulace k zdravému miminku :slight_smile:
Jak jen my to vydržíme, nevědět až do října, co to je... :sweat_smile:
Jinak vás obdivuju, jak často jezdíte k tcháňatům na Slovač. Je to fakt hezký. Jiný by takovou dálku jezdili maximálně párkrát do roka a vy jste tam každou chvilku, i třeba jen na víkend. Fakt obdivuhodný, musíte mít moc hezký vztahy.

Jinak na to obíhání máš ještě času dost. Stejně nejde nic zařizovat dřív, dokud nebudeš mít od doktora v ruce papír, že dne toho a toho nastupuješ na MD. Což já jsem dostala ve 33. TT a teprve pak jsem začala oběhávat.

Jíťo, tak teď jsem zmatená jak lesní včelka. No tak nezbývá, než čekat, jestli ještě nějaký prašulky z kontaktního místa dorazí nebo. Bylo by to velmi příjemnééé :slight_smile: Já když jsem přecházela u malýho z MD na RD, tak v tom měli tenkrát pěkný chaos, ale pro mě super chaos. Normálně jsem končila MD k 27.2. a od 28.2. jsem byla na RD a mateřskou jsem dostala zaplacenou za celý měsíc bez jednoho dne a z kontatkního místa mi přišel za ten jediný den v únoru tenkrát celý rodičák!!!! To bylo super :grinning:

Jíťo, taky už jsem nervozní, kdy to vypukne :slight_smile: Obzvlášť když tady v pase vidím ten neskutečný 39. TT :sweat_smile: Ale tak nějak s tím ještě nepočítám, až lehce po tom termínu. No uvidíme :slight_smile:
6. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Holky, ještě mám možná tip pro těhule a druhomaminy :slight_smile: Mrkněte na tenhle odkaz http://www.nappy.cz/?p=productsList s plínkama. Docela mě zaujaly, jsem si říkala, že bych je zkusila objednat, jaký budou a pak třeba jednou za měsíc nebo zkrátka podle potřeby objednala větší množství. Pokud by nám teda vyhovovali. Nebudu muset nikam lítat pro plínky, dovezou mi je až domů a pokud objednám zásobu třeba na měsíc (tj. za tisíc kč např.), tak mi je přivezou zdarma až domů.
6. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
prochi,
to jsou hormony, klidek .. Taky mam nekdy takovy stavy. Proste mas dost a mozna uz dobre, kdyby to bylo venku co? Neboj, prijde to v pravy cas. A na znamy se vyprdni. Ja tyden prenasela ... A zkratka si museli pockat a nazdar. Hele vydrzite, ja mam takovyho nejakyho tusaka ze to bude driv a byla bych radsi, kvuli adaptaci, protoze budu asi dva tydny u nasich a pak by prijela na dva tydny babi ze slovenska. Navic mala do toho pujde v listopadu do skolky, tak aby jsme se stihali nejak vsichni zadaptovat.
Snazime se jezdit kazdy mesic ... Jsme ted s manzelem na rizeni dva, tak to neni tak strasne. Jen musime kvuli maly jezdit na noc, i kdyz ted moc nespi, ale pres den by jsme to absolutne nezvladali. A jezdime sem proto, ze deda s babi Terku milujou a ona je. Navic je ona jejich prvni vnouce a jak je videt, je to jejich "hnaci" motor :o) chci proste, aby meli hezkej vztah, kdyz s nasima nemaji. Muj otec se moc nevenoval ani nam, akorat rve a buzeruje a moje mamka ma chudak na starosti 13 ks dobytka, spolu se sestrou (ktera ma o tri mesice mladsi holku od terky) a navic je Terka nasich 8me vnouce, takze tam ty vztahy jsou jine .. chceme proste byt spravedlivi :o)))
Dneska Terka s babickou umyvali po obede nadobi a pekli pak pagace a s dedou cele dopoledne a vcera cely den sedi v garazi v dedovo ticu :o)) Takze si tu proste super odpocinu :o))
6. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky,
hlásím se, že jsme v pořádku jen mi práce bere hodně času.
Navíc máme problémy s mým tatkou, tak nevíme jestli se nakonec nebudem vracet k němu :cry: .
Náš odchod špatně snáší, jenom přece byl zvyklý na nějaký komfort a ted to nemá a moc mu chybí malá.
Strašně se těším na září až malá nastoupí do školky, protože se za dobu co ji hlídá máma se hrozně změnila.
Je drzá, všechno si vynucuje a vůůůbec neposlouchá, když mi ujedou nervy a dostane na zadek tak mi řekne
"koupím novýto mámu"......... :frowning2: :frowning2: .Je mi to líto...tak zvažujem jestli se vrátíme k tátovi, že přestanu chodit do práce a pokusíme se o druhé dítě.Ale zatím je to ve hvězdách.Přítel nakonec ustoupil, když vidí jak jsem z toho všeho zoufalá.

prochi,
držím palečky at to máš brzo za sebou a jsi už bez nervíků.Musí to být náročný.

mapris,
vy máte fakt pech.Malá měla taky zánět močových cest, ale hodně veliký poznali jsme to pozdě.Byla malá a ještě nemluvila.Tak at jste brzo fit.

jito,
děkuju za fotečky holky jsou kouzelné:o)....

ijet,
ty neznáš asi "sportem ku zdraví a k trvalé invaliditě" :grinning: :grinning: :grinning: .Když vidím na co všechno chodíš :dizzy_face: .Asi bych se na tom počůrala smíchy....
Děkuju za snáňku co s námi je:o).
6. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
prochi,
asi jsem to psala nesrozumitelně,ale každopádně městský úřad ti těch 9 dní proplatí, nechceš si té paní zavolat, ke které tam chodíš? Páč jsi stejný případ jako já, dokonce i stejný datum, jen o měsíc a já to mám přesně tak, tak ty to musíš mít taky tak....
7. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. čer 2009 v 10:39 • hayerova
prochi,
ještě jednou :grinning: Já to asi píšu nesrozumitelně, přece logicky, MÚ ti až do nástupu do mateřské posílal rodičák. No tak ti ho taky musí poslat do úplně posledního dne, kdy jsi byla s Péťou na rodičáku, tzn. do osmého května. Jen oni to zkrátka kvůli výplatám musí stopnout do konce měsíce dubna, aby neodešel celý květnový rodičák, když už na něj nemáš nárok, máš nárok akorát ještě na těch 7 nebo osm dní v květnu, a to ti doplatí...nevím, jestli se o to musíš hlásit, ale nejspíš ne, to oni vědí...
7. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj Kočky,
jsem znavená, včera jsme trochu popíjeli :slight_smile: .

Iso a dědeček by nemohl k vám do nového? Asi by to pro něj byla moc změna nebo není místo? Jste si to krásně zařídili a teď se vracet, to nemůžem být moc příjemná představa, ale co naděláš. Já myslela, že tam s ním bude bydlet někdo z rodiny.
A to s tím hlídáním babičky chápu, Ondra si u babičky taky všechno vynutí a to tam je tak jeden den o víkendu, být tam delší dobu, tak by jsme pak měli doma boj. Ty naše prďouskové jsou teď v tom období, že už nás vědomě zkouší co vydržíme a jaké jim vytyčíme hranice. To vidím u Ondry, to není den, aby si nezkoušel něco prosadit, něco si vynutit....Bojujeme pořád, ale já to nevzdám. Hodně dlouho vydržím vysvětlovat, ale když bouchnu je zle. Naprosto nesnáším, když bere hračky dětem z ruky a to jeho "to je moje".
Ondra je teď strašný mamánek, ani k babičce nechce. Musím tam jít s ním, babička ho něčím zabaví a já potají zdrhnu.

Prochi: hormony se prostě v tobě bouří, není ti dobře, nízký tlak, neposedné dítko, prostě není se co divit, že bouchneš. I já mám někdy den blbec a to nejsem těsně před porodem.

Holky kdy jste byli zrušit rodičovský příspěvěk, ten se vyplácí zpětně nebo dopředu?
7. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
kam,
zpětně, když mám nástup na MD od prvního dubna např., tak musím na úřad nejpozději do posledního dubna, aby nepřišly penízky v květnu, co mi náleží za duben....
7. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hormony, to jsou svinstva....

Já jsem se tak přecpala krupice se skořící, že asi půjdu oběhnout párkrát chalupu :grinning:
7. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky, já už mám fakt nervy na pochodu. Můj drahý měl už před hodinou a půl být doma a pořád kde nic tu nic. Tak mu volám, nezvedá to... až teď mi to konečně zvednul a hned sám, že je debil, že mi zapomněl zavolat a že už je na cestě. Já tady fakt úplně v nervech, on mi totiž POKAŽDÝ volá, když ví, že se opozdí i o blbou půlhodinu, protože ví, jakej jsem janek. A k tomu za polem po státovce jely po sedmý dvě sanity... ho zabiju sama až přijede!!!
:sweat_smile:
7. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jo jsem zapomněla napsat, že jak mi to zvedl, tak jsem se totálně rozbulela a bulela jsem z toho, že je v pořádku, deset minut :pensive:
7. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
isáčku, koukám, jaký máš trápení :frowning2: Já taky myslela, že tatínek tam sám nezůstane. Byla by to škoda, kdybyste se museli teď vracet... Ale zase vidina druhýho mimi je super, ne? :sweat_smile: S malou mě to mrzí, že vám tak jankovatí, ale věř, že je to asi všude, kde mají trochu temperamentnější dítko. My si to užíváme dnes a denně, až mi z toho šibe :rolling_eyes: To je furt nějakýho dohadování, přemlouvání, vysvětlování... navíc já sama se svojí výbušnou povahou dlouho v klidu být nevydržím..., no máme opravdu veselo :pensive:

Jitu, píšeš to srozumitelně, neboj :grinning: No prostě to vidím tak, že se nechám překvapit, jestli něco na účet naběhne nebo ne. A když ne, tak si tam cinknu :wink: Právě, že je logický to, jak to píšeš. Na rodičáku jsem do 8.5. tak proč bych ksakru měla být těch osm dní doma zadara, že?

Kam, je to jak píše Jíťa, vyplácí se zpětně. Ale já nevim, jestli to musíš v tvém případě rušit. Já si myslím, že oni si to pohlídají, že vám to končí.
7. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
No právě, že nezůstal sám, je tam s ním brácha, ale nestará se o něj jak jsme si představovali, naopak se o něj nestará vůbec :frowning2: .Táta je tam s nima neštastnej, musí si sám uklízet a dělat uplně všechno na což ode mně nebyl zvyklý.Neexistovalo, že by něco dělal.Je mu 73let a nemá na to sílu...
Sem si ho vzít zatím nemůžem, máme nájemní smlouvu jen na nás tři a táta by sem stejně nešel.Tak snad se to brzo vyřeší, jsou to pro nás zbytečné starosti navíc.

prochi,
já jsem právě taky hodně výbušná a nechci ted na malou řvát.Ty pracovní dny ji vlastně vůbec nevidím, když ráno odcházím tak spí a večer už taky spí.Tak ji nevidím třeba tři dny a pak mě hrozně štve, když na ní musím křičet.Jenže ona je ted uplně jiná :frowning2: :frowning2: .
Nesmíš se stresovat, jsi před porodem.....Asi budem hodně podobné, uplně vidím sebe, když mi drahý nebere telefon :sweat_smile: .Jenže ten můj by se mi neomluvil a neřekl, že je debil, ale že jsem zbytečně hysterická "co by se mu jako mělo stát"!!!! :angry: :angry: Chlapi mizerný, co?? :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
kam,
taky to nesnáším.Jakmile vidím, že malá něco někomu vzala ihned zakročím a když říká "to je moje", tak ji říkám, že ji nikdo nebude mít rád, když je lakomá.Ale naštestí to dělá málokdy, jen u něčeho co má opravdu moc ráda.
7. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Isáčku, to je fakt smutný s tatínkem a bráchou... :frowning2: Je fakt, že takhle starší člověk všechny změny snáší daleko hůř, natož ještě když pak je všechno jinak, než by mělo. Snad se to brzy nějak vyřeší nebo zlepší.

Jinak hysterka mě pobavila :grinning: To by si tak ještě mohl zkusit!! :angry: Přijel, hned se mě jal pusinkovat, tak jsem chtěla dělat netikavku a místo jsem se znovu rozbulela, jakože je v pořádku doma :sweat_smile:

S tou prací je to taky naprd, když se nevidíte s malou v tahu takhle dlouho. Ono je to takhle náročný období a natož, když spolu ještě nejste. Věřím, že je to těžký. Snad se to po prázdninách všechno urovná, malá půjde do školky, bude mít zas jiný vyžití a vybouření, nové zážitky, kamarády...
7. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.