• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,
taky je u vás pořád taková kosa?Tady dnes občas vysvitlo sluníčko,ale jinak lilo a vítr,brrr,to je počasí :confounded: :angry:
No,i tak jsme se dneska vydali juknout k letišti na letadla,byli jsme jen pár metrů od ranveje,za plotem,asi oblíbené místo,bylo tam hodně lidí i s dětma tak Fík viděl velký letadla jak přistávají a vzlétají.Za námi bylo pole a na kraji kopřivy a Fík na ně chtěl sahat a přítel mu říkal,že ho to žahne,že to pálí ať na ně nešahá no a co myslíte?? :sweat_smile: Mladej pán měl jako vždy svojí hlavu a vyloženě list kopřivy zmáčknul v dlani,pak pěkně čubrněl a natahoval,že to pálí a "mámo au,pofokej mi to" tak jsem mu dala do dlaně aspoň vlhčenej ubrousek a držel ho a brzo to přestalo.Prostě nenechavec :angry: :sweat_smile:

mapris

to máte zase starosti s močákem,je to nepříjemný,ale aspoň,že jste to zachytli v čas,já na močák jako malá trpěla a bohužel jsem musela i do nemocnice.Takže malá má nějaký sirup-antibiotika nebo co_Prý hodně zabírají brusinky,ale nevim jak u malých dětí.

iso

tak to je mi líto s taťkou,bylo by to asi náročný zase se stěhovat zpátky,když tady už jste si zvykli být sami,ale zase chápu,že ti to dělá starosti,je to táta.Jak byste to řešili s tou nájemní smlouvou,asi jí máte na nějakou dobu dopředu,né?Přeju,ať se to brzy vyřeší,to jsou samé starosti.

prochi,iso

já vim o čem mluvíte,vydržím docela dost,ale pak jak se to nakupí a je den,kdy Fíka pořád napomínám tak už to také lítá a dostane přes zadek nebo mám pocit,že na něj pořád křičim a jindy je zase zlatíčko.Také si dost dovoluje a je drzej,tuhle šel s mojí mámou venku a ona potkala kolegyni z bývalé práce a on na ní vypláznul jazyk,místo aby pozdravil.Mámě jsem říkala ať si nestěžuje,ptž mu všechno dovolují,pomalu ho ani nenapomenou a pak se divý.Jen chci říct,že u nás taky neni den,abych Fíka k něčemu nepřemlouvala a to mě právě štve,chce jít ven,ale zdrhá mi u oblékání,chce jíst,ale rejdí se v talíři nebo nesedí u stolu a dělá milion věcí okolo,to je denně :angry:

prochi

už víš něco o školce?

prochi,jito,mapris

já půjdu v úterý na poslední kontrolu ke svému gyndaři a sestřička říkala,že mi vystaví papíry na mateřskou takže pak to začnu obíhat tak jsem zvědavá co se dozvim u nás na sociálce :pensive:

jito

já teď snědla čtyři karamelky a nejraději bych pokračovala,ale byla bych schopná zbodnout celý pytlík.To bylo ze začátku jen 1-2 kilkča nahoře a teď už mám najednou osm a myslim,že to ještě pěkně vzroste :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
prochi,
tak já bych netykavku asi dělala :grinning: :grinning: ...hlavně, že je v pořádku.
Ve školce bude mít hlavně nějaký režim, takhle ji máma bere do školy mezi pubertáky a starší děti
a tam všechny špatnosti okoukává.Takže ji přijde naprosto normální, když říká, že táta je blbec :confounded: .
Vím, že to slovo ani ještě nechápe, jen ví, že to říkat nesmí, ale kdyžtak mluví děti ve škole proč by nemohla
i ona....Fakt na palici.Minulý týden se tam s nějakým třeťákem poprala o gumu, máma mi to ještě vesele volala a já byla akorát naštvaná, že z toho mají srandu.

Luci,
jo jo máme ji standartně na rok s tím, že pak si ji můžem prodloužit.Ale kdyby jsme tam nechali napsat tátu tak nám zas zvýší nájem a pro nás je těch16.tis už strop.Více bychom za podnájem nedali.Takže jediné řešení by bylo vrátit se do Dejvic.Uvidíme, snad to nějak dopadne.Samozřejmě se nám odsud absolutně nechce :frowning2: .
7. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
macej,
mňam mňam, karamelky :grinning: Neboj, v porodnici stejně těch osm necháš, já si domů neodnesla žádný kilčo navíc, ale stejně jsem špekatá jako před otěhotněním, tak je mi to naprd, ale civičím každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky,kde lítáte?

jito

díkys za fotku,Helenka je úžasná :dizzy_face:

já už jsem včera koupila pár holčičkovských hadříků,samozřejmě převládá růžová,jak jinak :sweat_smile: ,ale zatím jen pár kousků ještě se do toho nakupování musím někdy obout více :sweat_smile: :grinning: Po Fíkovi mám dost bodýček a overálků v bílé barvě takže to holčíča může také mít.
Dneska jsem byla na gyndě,vše ok,dále jdu ještě za 4 týdny což bude ve 36.tt a pak už do porodnice.Měla jsem jít na další kontrolu dřív,ale mají dovču.Sestra mi vystavila papír na mateřskou pro zaměstnavatele tak mi začne obíhání,zítra nejspíš zajdu na sociálku ať mi dají všechny lejstra co budu potřebovat a pak s tím co bude třeba zajdu za zaměstnavatelem,páč asi na více formulářích než na tom jednom bude třeba jeho razítko nebo né?No uvidim co mi poví na socce.

prochi

už máš nachystané věcičky pro mimčo?Posttýlku,hadříky ve skříňce a tak?Já ještě ne,zatim nemám ani tu skříňku,jen vim,kde bude postýlka :sweat_smile: No a špekuluju nad tím jaký kočár,ptž po Fíkovi už nemám.
9. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
ahoooooj holky, nevím jak je to možný, ale celý týden jsme neměli zapnutý počítač, nějak nebyl čas (kupodivu ani na výrazné abstinenční příznaky :grinning: )

pak si vás v klídku dočtu (nejspíš až zítra) páč se nacházím ještě pořád v úžasné euforii...
včera jsme si s manžou odskočili do Prahy na koncert Eagles (ty vyhrané lístky) a byl to fantastický zážitek, snad nejlepší akce, na které jsem kdy byla :dizzy_face: :dizzy_face:
atmosféra byla naprosto dokonalá, jsou to páni muzikanti s velkým M a taky vynikající zpěváci... jako žádné velké světelné efekty, kostýmy a jiná šou, jako na ostatníchch koncertech, ale 3 hodiny skvělé muziky, škoda že u nás nejsou až tolik populární (i když Hotel California snad slyšel každý :wink: ) jako pro mě to bylo něco dokonalého a nezapomenutelného...

vůbec nelituju té dlouhé cesty, stálo to za to, miminko si taky nestěžovalo, holt bude mít vytříbený hudební vkus :sweat_smile:
akorát když jsme se courali odpoledne chvíli po Praze, normálně jsem si připadala divně, že nemám za ruku dítko, ani netlačím kočár, žádný batůžek nacpaný hafo potřebnýma věcma od pitíčka přes sváču, náhradí oblečení... (popř obří "kabelka" nemusím popisovat, znáte to, ne?) prostě jen tak nalehko, s minitaštičkou na peněženku s mobilem... fakt jsem si s těma volnýma rukama připadala nějak nekompletní, páč ten pocit běžně neznám :grinning:
10. čer 2009 v 00:31  • Odpověz
jejej, vám ty tt ale poskočily... nejen Prochi, ale i Macejka už pěkně finišuje :slight_smile:
no nic, opravdu až zítra, spánkový deficit jsem sice částečně dohnala odoledne s Jiříkem, ale to neznamená, že si vzápětí vytvořím další, že? :sweat_smile:
10. čer 2009 v 00:35  • Odpověz
no když už tu tak čumákuju, nedá mi to a pěkně ty příspěvky pěkně zarovnám, 7777 vypadá moc hezky, že? :sunglasses:
10. čer 2009 v 00:37  • Odpověz
Ahoj kotrmelínky, posílám pozdrav :slight_smile:

V so by jsme chtěli jet na dovču a jelikož jsme stanaři tak doufáme že bude hezky.
10. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
čau kočeny, já zase na nějakou dobu mizím... :sweat_smile:

předpokládám, že vás žádná historka o mém chlapovi nemůže překvapit... už delší dobu měl nápinky, že vyhraje dovču (princip je asi ten, že ve výherním období se v rádiu ozve několikrát za den signálo parníku, tzn že kdo se po jeho zaznění první dovolá, během asi 3 dnů letí na dovču) jenže pořád se hrálo o Egypt, což jsem rezolutně odmítla, pro srajdu si tam rozhodně nemíním v tomhle stavu jet...
no a jak jsme teď byli v té Praze, trošku jsme se zasnili nad dovolenou, manža na to, že já přece o žádné dovči nechtěla ani slyšet, tak jsem ho vyvedla z omylu, že momentálně zavrhuju akorát ten Egypt a podobně rizikové země, ani jsem nechtěla něco platit bůhví na jak dlouho dobředu, když nevím jak se budu cítit, jestli nebudu mít problémy apod, ale že kdyby se něco výhodného naskytlo v tomhle období do přiměřeně kulturní země jako Řecko, Španělsko apod, že bych se nebránila :wink:
no a co myslíte? ráno mi volal, že se hraje o Rhodos, co já na to? a já na to, že klidně, ať to zkusí, tak to zkusil :grinning:

takže tenhle pátek odlétáme, jdu udělat inventuru v opalovákách, rychle ještě naházet pračku, mrknout do našich osvědčených cestovatelských seznamů co pochystat a co nám schází, vlítnout ke kadeřnici, jestli se mnou ještě něco rychle spáchá a jdu pakovat kufry :wink:

tak se s váma po řecku loučím: jásas :grinning:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Prochi, jestli mimi bude chtít na svět dřív než dojedu, tak držím palečky, ať je to všechno co nejsnadnější a nejkrásnější a hlavně ať jste v pořádku, budu na tebe myslet, pa
10. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky kozenky,

ijet,
my jsme taky stanaři, a proto se často s našimi přáteli nemůžeme domluvit na dovolené, protože oni si většinou vybírají hotel s nějakou polopenzí a to zase není nic pro nás, teda spíš bysme za to ty prachy prostě nedali a radši bysme vyjeli někam trampsky, tak jsme to vloni vyřešili aspoň privátem v Jižních Čechách, kterej nám vyšel jen na pár korun, letos se nepojede nikam, a příští rok pojedeme na dovču nejspíš sami, páč jsme si řekli, že není nad to si prorgam a všechno uzpůsobit podle sebe a už se nám začalo stýskat prostě po dovolené, kde prostě budem sami :slight_smile:

Ach jo, pořád mě honí chutě a přitom jsem si řekla, že po porodu budu pomalu hubnout, už jsem začala cvičit a musím se držet zuby nehty, abych něco nezbodla a radši si dotáhnu z půdy rotoped :grinning:

Víte co je zajímavé? Měla jsem to i u Marušky, že prostě po porodu mám vždycky menší břichno než před otěhotněním, prostě mi ty špeky nějak splasknou a kdybych se nerozežrala, tak by to bylo dobrý, teď bych to mohla pořádně posilovat a bylo by to dobré, ale znám se, já jsem žrout :unamused: :grinning:
10. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
prochinko,
už se těšíme pomalu na další krásné nové zprávičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Jíťo, přesně jako my :grinning: :grinning: stan je stan :grinning: :grinning:
Něco dobrýho si klíďo dej, já taky hřeším :sweat_smile:

Zevi, přejeme krásnou dovču :wink:
10. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj kozenky,
téééda to je dnes počasí, hrůza, dvakrát mě zmoklo prádlo venku, už jsem ho ani nesbírala...
A ještě nám zmokla Helča, teda kočár, než jsme seběhli ven, a schovat ji do chodby :grinning:
To je fakt apríl, chvilku prší, vichřice, pak zas svítí slunko...

Na odpoledne jsem Maru poslala k tetě do večera, manža jel hrát, tak ji vzal sebou, ať má trochu změnu...
11. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky moje,
chtěla jsem napsat už včera, ale večer se mi udělalo hrozně zle, tak jsem byla ráda, že jsem ráda.

Zevi, mě picne! Taková krásná dovolená!!! Moc gratulujem a pořádně si to užijte :slight_smile:

Jíťo, malá je naprosto kouzelná!! Vypadá už taková veliká na tý fotce. Já už chci mít bobíška taky u sebééééééé!!!

Macej, no tak nějak nachystáno máme. Teda hadříky. Udělala jsem radikální úklid v pokojíčkový šatně, takže jsem tam krásně udělala místo pro mimčovi věci. My jsme ani nic novýho nekupovali. Ty pidihadříky po malým jsou naprosto v pořádku, něco měl na sobě jen jednou, něco vůbec (třeba jsme to dostali a už nám to bylo malý). Jen jsem si koupila novou soupravičku na cestu z porodnice a pak na léto takový to bodýčko s krátkým rukávkem a krátkýma nohavičkama. Já čekám, že toho zase kupu dostanem :slight_smile: A pak taky jaký bude počasí...
Kočárek máme po malým. Vůbec bych nevěděla, jaký pořídit. Máš už nějakýho favorita???
Jinak postýlky (do ložnice a do obýváku) postaví kluci až budem v porodnici. Stejně tak kočárek. Jsem teď tak nějak v klidu.

Ijet, snad vám počasí vyjde, hlásí docela oteplení. Tak snad si to užijete :slight_smile:

Jitu, počasí dneska fakt hrůza. Ani bych nevěděla, jak oblíknout mimčo :sweat_smile: Když se zatáhne, tak je kosa jako blázen a v zápětí vyleze sluníčko a je hic jako prase :confused:
11. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Jinak včera jsem byla na kontrole. Křivka tentokrát konečně v pořádku, takže jsem tam nemusela podruhý. Dole je zatím klid a příští týden se určitě ještě uvidíme. Tak můžete být zatím v klidu :slight_smile: :slight_smile:

Ale zpráva dne!! Vzali nám malýho do školky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já jsem z toho ještě teď celá hin. Vůbec jsem s tím nepočítala a normálně jsme se tam nějakým zázrakem vcucli. Může nastoupit hned, jak mu budou tři roky. Tzn. v půli října. Nebo klidně až od listopadu, jak budem chtít. Vůbec si to nedovedu představit, už teď se mi hrozně stýská, ale všichni mi říkají, jak ještě budu ráda, že si od něj odpočinu. No už teď z toho mám hrůzu a zároveň takový napětí, jak to budem zvládat, jestli se mu tam bude s dětma líbit... no uvidíme...
11. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jo a hodila jsem nový fotky k nám na rajče, tak kdo chce, může juknout :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
zevi

no já zírám,fakt super výhra.Moc si to užijte,odpočiňte si a dávej na sebe pozor :wink:

jito

u nás dnes bylo taky počasí jak na apríla.Byla tady obr buřina a lilo,to jsme zrovna byli na cvičení,všechny děti přestali pobíhat a letěli k oknu a je bouřka,je bouřka,byla najednou tma lilo a lilo.No a když jsme šli ze cvičení tak už svítilo sluníčko :sweat_smile: :grinning:

ijet,jito

my také dřív jezdívali s partičkou pod stan,jen vždy na pár dnů,ale to jsme ještě neměli děti.Od doby,co máme děti jsme pod stanem nebyli.myslim,že pro prcky to musí být celkem zážitek,spát ve stanu.Akorát my už bysme se nevešli,máme jen takové malé iglu pro tři lidi :sweat_smile:

prochi

tak paráda,že se mimísek umoudřil a nechal pěkně natočit monitor :wink: A co tlak,bylo to také lepší?Co se týká kočárku,zatím ještě tápu,líbí se mi X-lander,jezdí jich strašně moc tak možná budeš vědět,mně se konkrétně líbí čtyřkolový a přední kolečka jsou otočná.Ale zatím jsme ho nekoupili,ještě čučim na net jestli mi nepadne do oka jiný.
Takže Peťula půjde také do školky?To je super!!Já mám také na jednu stranu obavy jak si zvykne,že nebude celý den se mnou......,ale také jsem slyšela od kamarádek,že budu nakonec ráda,že budu jen sama s mimčem...Tak uvidíme.
Postýlku mám po Fíkovi a do obýváku asi rozložím cestovní postýlku a bude mi sloužit jako ohrádka,páč kupovat tu ohrádku se mi zdá zbytečný,nemáme tady moc místa a ta postýlka stejně dobře poslouží.
11. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
prochi,
užívej klídku, malá dnes celou noc tlačila, takže spánek na prd, už nevím, co by jí pomohlo, nic nejím, dnes zkusím pupík, mastičku jsem dnes koupila..
12. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj Kočky

Zevi: veliké blahopřání k výhře, tak trošilinku závidím, ale vypadá to že na nějaký last taky pojedeme.

Ale jako vždy u nás, v úterý chci jít nějakou dovču zamluvit a Ondra začal mít ve středu večer teploty. Včera ráno v pohodě, po obědě 39, volala jsem doktorvi, přijel nic na něm nenašel, teplota po panadolu klesla, ale večer už 40,5, po sprše a panadolu to zase kleslo na 37,6. Ve tři v noci zase 39,5 a po panadolu to kleslo. Ráno jsme byli s močí u doktora a ten nás poslal na krční, ušní a tam taky nic nenašli, jen rýmu. Máme sirup na dutiny a kapky na rýmu. Jinak od těch třech je Ondra bez teplot. Tak doufám, že bude klid.

Prochi: tak konečně se mimísek umoudřil a nechal se natočit.

macej: kamarádka má vyhlídlí tenhle kočár http://www.kocarky.cz/kocarek-quatro-macalu-4.html
Viděla jsem ho a naživo vypadá krásně.

jito: ještě moc necvič a šetři se.

Už nevím ani co jsem chtěla, mám dost. v noci jsem toho moc nenaspala.
12. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
ahojte holky,
Já byla dneska na velkým ultrazvuku, a zatím prý všechno tak jak má být ... Miminko s vyvíjí jak má .. Jenom prcek bude asi pěknej lenoch :o))
Močák máme už naštěstí vyléčenej... I rozbory dopadly dobře. Jen teď zas nudlíme a teď slyším v chůvičce, že i kašleme.. Tak nevím, jestli Terka něco chytla a nebo to je zase projev alergie.

Prochi,
no tak to je super, že vzali malýho. Víš, nakonec to bude dobrý, že bude chodit třeba byť aspoň jen na dopoledne. Co jezdíme s Terkou na ty hrátky, tak ta instruktorka - má dvě děti. Tuším 4letou holčičku a 5ti měsíčního chlapečka. Holka chodí do školy a ta instruktorka (nějak jsem "vytušila" asi učitelka v mš) říkala, že jí dává na dopoledne, a že jí nenutila a holka se asi po půl roce chození do školky sama odhodlala, že tam bude spát po obědě. No a ta mamina říkala, že je to strašně fajn, nemusí vařit (jídlo si donese z jídelny, co je pod tím mateřským centrem), holka se ve škole dopo zabaví, pak přijde domů, dá jí spát a odpo mají pak jenom pro sebe .... Já se modlím, aby terka co nejmíň promarodila ... A chodila do školky.
Vy jste sice v baráku, tak tam ty možnosti - mít dítko venku i dopo - jsou předse jiné, ale tady v paneláku by to bylo asi na zabití ... Terka je společenská a je hrozně ráda, když si s někým hraje a nebo se jí někdo věnuje, což já dopo nestíhám, protože chci uvařit a Terka tak v mojí společnosti kouká skoro furt na pohádky... Sama si hraje většinou, když přijdeme řádně "vyblbnutí" z venku ..

Tady je hnus počasí. Teda teď vysvitlo slunko, tak ukecávám dítko ven, ale vzhledem k tomu, že jsme byli pryč celé dopo - ve městě na utv, tak asi zůstanem doma a jestli si budem hrát, nebo malovat .. Ještě nevím.. Možná jí na chvíli ven dostanu, na vzduch.. Spíš si myslím, že jí není (z alergie) dobře ...

zevina,
teď už asi sedíte v letadle, ale máš prostě "štístko" manžela :o)) Tak super dovču.

jita,
ty už se snažíš cvičit?? Jsi dobrá :o)) Já bych tak paky chtěla zamakat na svých špecích, ale to si chvíli po porodu počkám :o))
Jinak Helenka je krásná :o))) Já už chci taky mimíska venku.

Včera jsme od manžela obě s terkou dostali kytičku :o))) Tak mně to tak nějak potěšilo :o))

Teprve teď se začínáme rozhoupávat ke kuchyni. Já vím, slíbila jsem fotky koupelny, ale když on manža není schopný to vyfotit :o(( Nevím jak to s tou kuchyní dopadne. Kuchyň máme už tři návrhy, docela hezké, tam problém není... Máme spíš problém s potravinovou skříňí. Teď je to skříně klasik - skříň, a nástavec ... JENŽE .. co jsem dostali ty návrhy, tak ve všech NEUMÍ udělat skříň až do stropu a prostě jednoduchý dveře, buď jeden nebo dva díly. Dokonce nám přišel návrh na trojdílnou ... A to by fakt vypadalo už jak na nádraží ... Tak se snažíme vymyslet něco a já nevím co :o((( Čas do porodu se krátí .. A kuchyň bude trvat tak cca 8 týdnů, kdo ví, jestli ne dýl, když jsou prázdniny a dovolený .... Docela mně to štve ... Protože můj manžel - prostě chlap - má na všechno času dost ... A pak by se strhal .... :frowning2: :angry:

co se týče kočárku - starej po terce jsme odvezli na slovensko, aby jsme nemuseli kupovat větší auto a nejezdili narvaní jak ci.... (vlastně to byl nápad mojí kamarádky na slovensku). No a teď mi moje kamarádka nabízí tuším bebecar - trojkolku .. Tak se chci napřed dojet tady podívat do prodejny kočárků, abych věděla, co kupuju. Tady do města a do parku mi to bude stačit, a nějak uvažuju, že zkusím šátek.. Ale to jen zatím fakt uvažuju ..
12. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahojky,

no s tím cvičením to není tak horký, já jen trochu posiluju břicho a prdel, a včera jsem jela 25 min. na rotopedu...ale chtěla bych aspoň ten rotoped stíhat denně aspoň tu půlhodinku....uvidíme....
12. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Jito, ale ty by jsi právě břicho cvičit neměla aspoň 3 měsíce!
12. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
kam,
mi říkej.....já myslela, že trochu můžu, myslíš jako kvůli té děloze????? :confused:
12. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahojky, tady dneska taky fakt aprílový počasí. Dopoledne jsme parádně zmokli, pak vylezlo na pár minut sluníčko, vzápětí opět hrozná bouřka a slejvák. Teď asi půl hodiny opět svítilo sluníčko a hic a už se zase zatahuje a hřmí...

Jíťo, máš pravdu, já vím, že mám být ráda, že je ještě pískle v břichu.... Teď je ještě možnost odpočinku a relativně klidných nocí. Jenomže stejně nespím, protože mě furt něco bolí, tlačí, 4x za noc jdu čůrat, pak nemůžu dobu usnout... A víš jak je tenhle konec už na nervy, člověk furt čeká, jestli už, nebo ještě ne :sweat_smile:, aby to všechno dobře dopadlo... :pensive:
S jídlem se netrap. Určitě nic nadýmavýho nejíš, jen je to prostě na to malinkatý bříško nápor a určitě by to Helenku trápilo i kdyby baštila UM. Asi nezbývá, než to nějak přetrpět :pensive:

Kam, tak jak je Ondrovi? Horečky jsou svině..., já jsem z nich vždycky na nervy, za každou teplotou hned vidím kdejakýho hajzla meningokokovýho apod.

Macej, kočárek... fakt bych nevěděla... Xlandra samozřejmě znám, i ten co házela odkaz Kam, je moc pěknej. Ale když já jsem nějak proti těmhle korbičkám... Mě to připadá tak pidi, miminko se tam vejde chvilku a už holky přesedlávaj na sporťák. Obzvlášť my to budem mít na zimu a to se tam s fusakem asi fakt v půl roce nevejdete. Ale zas chápu, že do MHD potřebujete něco lehkýho a né ty těžký krávy kombinovaný. Já kdybych bydlela v Praze, tak jdu určitě i do šátku, jak psala Mapris. Sestřenka ho měla a právě v tom cestování si ho nemohla vynachválit. Já ho tady asi moc nevyužiju, pro mě je zas jednodušší šoupnout mimi do kočáru - do těžký krávy kombinace :sweat_smile:

Mapris, gratulace ke zdravému miminku, mám radost.
Já chci dávat taky malýho do školky zatím jen na dopo a když se časem sám rozhodne, že tam bude chtít spát, tak ho tam nechám do odpo. Paní ředitelka mi říkala, že většina dětí stejně nespí. Sice si lehnou, poslechnou si pohádku a pak buď spinkají, nebo si jdou třeba malovat. Že je ke spánku nenutí.

jooo já už vím, co jsem chtěla ještě včera, mi to připomněla Kam - Jíta a cvičení :slight_smile: Já jsem se právě taky hned lekla, že už cvičíš, že by ses měla ještě šetřit. Co se břicha týče, tak nám cvičitelka na těhu cvíču říkala, že začít opravdu zvolna až po nebo ke konci šestinedělí. A u břicha pouze šikmý břišní!!!! Co se může teda už v šestinedělí je lehnout si na záda, zmačknout si oběma rukama břicho jakoby zleva a zprava na sebe a hodně se do toho břicha nadechovat - nafukovat. A pak co nejvíc to půjde, lehat si na břicho (kvůli zatahování tý dělohy). No a pak ke konci šestinedělí, jak už jsem psala, začít zlehka ty šikmý břišní svaly. Na přímý ještě počkat (ale jsem zapomněla do kdy :grinning:). Tahle naše cvičitelka, co k ní jezdím teď na plavčo a na cvíčo, tak pak pořádá ještě cvičení pro maminky po šestinedělí, tak já budu jezdit cvičit k ní.

Ufff, tak to je snad všechno, myslím na Zevi, jestli už letí, nebo už snad jsou na místě... a závidim :grinning:

Jdu mrknout na sekanou do pekárny a bábovku do trouby...

Jooo a než jsem to dopsala, tak se tady přehnala opět bouře a slejvák jako prase.
12. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Jito nám na cvičení (na normálním) říkala přímé břišní svaly až po 3 měsících, šikmé můžeš o něco dřív. Prý viděla hodně břich co jsou zničený od brzkého cvičení, prý to není úplně zatažený a ty svaly se vyklenou jakoby ven, snad to chápete.

Ondra je zatím bez teploty, ale pořád se bojím.
12. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
caute tlachalky :o)

Tak terce se nerozjela alergie, ale spis neco chytla, ma to zas trochu na pruduskach, tak jsem na noc dala spiropent, dneska dam nurofen a odpo chci jet na nakup, tak ji chci koupit stodal na odkaslavani. Nastesti nema horecku, tak ji manzel vezme odpo na chvili ven se projit. Vcera jsme nebyli a dneska uz z ni vsichni pomalu lezeme tady po zdech... Meli jsme jet na kolaudaci domu jedne z manzelovych kolegyn a docela mne mrzi, ze nemuzem ... Jsem se tesila na zahradni party ... Ale budou tam snad jeste dve deti, tak nechci riskovat, ze bychom nekoho nakazili ....

Hezky zbytek vikendu.
13. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojte, hlásím stav nezměněn :grinning: I když já bych už docela ráda... :sweat_smile:
Mám nechutně nateklý nohy, až to bolí. Ruce taky, ty mě celou noc brní. Ale pár dní už jsem neblila, tak je mi vlastně fajn :grinning:

Jak je Terezce? A Ondra už v poho?
14. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
prochi,
tak to chce něco pro urychlení porodu udělat :o)) Třeba se naložit do vany s teplou vodou, nebo se projet na kole .. A nebo nejlepší je řádná dávka spermatu :grinning:, ten prý porod urychluje :o)))

Terce je už líp. Dneska už spala celou noc a vzbudila se snad jen k ránu... Jsou nebo byly to průdušky, nasadila jsem celkem "šokovou" léčbu a zabrala... Už skoro nezakašle... Jak říká moje sestra - sedne jí to hned na průdušky... Tak ťuky, ťuk ...
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Mapris, věř, že po dvoutýdenním přenášení brouka jsem už ze všech "urychlovacích procesů" vyléčená :sweat_smile: Na mě nefungovalo vůbec nic. H
A teď? Horkou vanu miluju, dopřávala jsem si jí celý minulý týden, ale bohužel moje tělo je na ní zvyklý. Okna už mám umytý málem dvakrát. I pověstný sexík (dokonce při bouřce) jsme zkoušeli, ale někde jsem četla, že je potřeba minimálně šest vydatných dávek spermoňů, tak to fakt při svý váze, nateklosti a sem tam nevolnosti nedám :sweat_smile: Vytírání - jsem jak lokomotiva, nemůžu ani ohnout... takže bez mopu ani ránu... Kolo... Jezdím na skládačce, protože na velký bych se asi nevyhoupla, i tak na mě celá ves kouká jak na blázna :grinning: Schody... lítám ze zahrady nahoru každou chvilku, ale pak si musím na chvilku sednout, protože mám pocit, že mi vyskočí srdce z hrudi :grinning: A už mě nic nenapadá... Jen snad, že za celý den mám toho lítání po zahradě za malým až až a jak říkala babička "až jablíčko uzraje, tak se utrhne" :slight_smile:

Jsem ráda, že je Terezce líp :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.