• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
jéééé Zevinka už je doma. To to uteklo :slight_smile: Já už se těším na fotečky :slight_smile:

Zevi, nene, pořád jsem jak kinder vajko. Ale od půl šestý ráno mě hodně berou záda v kříži (vzbudilo mě to), úplně stejně jako u Péti po druhý vyvol. tabletě. Vystřeluje mi to chvilkama do třísel, no nic přijemnýho. Už mě takhle bolely v pondělí večer, trvalo to tři hodiny a pak to zahnala vana. Ale nevěřím tomu, určitě to zase přejde :frowning2:
24. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Maprisku, já bych se rozhodovala určitě podle velikosti korbičky a pak podle toho, který se mi líbí víc :slight_smile: Je fakt, že vy budete mít mimčo koncem října, tak ty největší zimy byste se měli do korbičky vejít a pak z jara už můžete do sporťáku. No a jestli trojkolku nebo čtyř to se musíš rozhodnout sama. Mě osobně se trojkolky nelíbí, i co se týče stability, tak pro mě nic moc. Ale je fakt, že s ní nebudeš lítat nikde v terénu a ve městě to nepřevrátíš. My totiž jak jezdíme v létě na chaloupku, tak sestřenice má trojkolku a stačí mírnější svah a už se překlápí (a to nemá žádnýho šunta za pár korun).
24. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj kozenky,

sleduju, že prochi hlásí stále to samé :slight_smile:

macej,
psala jsem ti odpověď, ale pak čtu, že ti to prochi vysvětlila, a i mě to osvětlila, já tomu takhle nerozumím, jak to psala prochi, tak už ti to psát nebudu, a nebudu ti motat hlavu :grinning:
24. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
mapris,
já trojkolky moc neznám, ale kdo je tady má, tak jsem si všimla, že jsou vevnitř hodně prostorné, ale jinak fakt nevím, my jezdíme v klasice čtyřkolce a je fakt, že je taky pěkně dlouhá a široká, což je určo důležitý...a taky to pružení, aby nebyl tvrdý a dítě se v nim nemlátilo..

jinak příští týden ve středu jdem s Helčou na šestitýdenní prohlídku a s Maru na tříletou...jejej to letí :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Holky, jdu dát vanu. Záda nepovolila za celý den, odpo jsem si na chvilku schrupla, tak to bylo pak trošičku lepší, teď už je to zas bolest jako prase. Už mě to neba, jestli tohle jsou poslíčkové, tak pak asi chcípnu :pensive:
24. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
mapris

ten Xlander je můj favorit a právě ten XA,že má přední kola otočná a jsou čtyři,ale je fakt,že řeším tu korbičku,páč tu mají Xlandery jednu z nejmenších řekla bych.A jelikož já budu mít mimčo v korbičce celý podzim a zimu a budu tudíš potřebovat i fusak tak mám malinkou obavu,aby se tam prcek vešel :sweat_smile: Takže ještě nevim....
Teď je těch kočárků na trhu snad milion takže je těžší vybírat.Já bych chtěla s nafukovacíma kolama,páč chodníky jsou někdy slušně rozbombardovaný :angry:

jito,prochi
dneska jsem byla na té sociálce u nás,odevzdala jsem tam ten paír,takže je to už zrušený na Fíka a paní říkala,že v červenci mi přijde poslední na Fíka(za červen) tak uvidíme.Ještě jsme byli na matrice,ptž přítel skončil dřív v práci,chytly ho záda,ale měli jsme smůlu,páč jsme neměli s sebou rodné listy,na což jsem úplně zapomněla takže v pondělí naklušeme znovu :sweat_smile:

prochi
myslim,že by to mohly být první poslové,typuju,že do víkendu nevydržíš :wink:
24. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Macej, u tebe bych se fakt tý korbičky bála. Může mrznout ještě v březnu a to pochybuju horko těžko, že se ti tam mimčo i s fusakem vejde. Ale je fakt, že kdo ví, jak bude... No není to jednoduchý :sweat_smile: My se dneska stavovali v jednom velkým krámě s kočárkama. Chtěla jsem novou pláštěnku a síťku. Ale těch kočárků!!! Byla jsem jak Alenka v říši divů a vůůůůůůůůbec nevim, co bych si vybrala :confused:

Macej, jestli tohle jsou poslové, tak při porodu chcípnu :pensive: Teď po vaně se to trochu zklidnilo, tak si půjdu lehnout, než to zase vypukne. Už jsem z toho unavená. U Péti jsem měla ukrutný křížový bolesti a to je taky to, čeho se celou dobu nejvíc bojím, že to budu mít zas. Ale pokud to tak půjde dál, tak mě to opět nemine :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Bré ránko, tak jen hlásím, že stav nezměněn. Ale noc byla brutus. Ve dvě hodiny jsem šla na záchod a začal hodinový kolotoč zvracení, průjem, zvracení... Ve tři jsem šla zkusit usnout, ale až do rána mě hrozně bolelo břicho. Záda ani nemluvim... Teď záda lepší a břicho mě pořád bolí, jako kdybych měla MS. Tak snad se to aspoň trochu chystá, když už takhle zkoušim.
Do toho malej celou noc prokašlal a probrečel, tak se s ním dojedu podívat k doktorce, aby ho radši poslechla, aby se mu to nějak nerozjelo a mohl vůbec za námi do porodnice.
25. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Prochi, já myslím, že to brzo vypukne :grinning: :grinning: :grinning:

Nešel nám noťas, tak jsem jen na skok od brašulky :wink:
25. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Prochi, taky brzo očekávám novinky, já myslím že se tělo už připravuje a čistí, tak držím palečky :wink:
25. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
tak jsem vás v rychlosti přelítla, no Ijet, jak bylo? trošku detailů z dovolené, prosím :slight_smile:
souhlasím, že stan je pro prcky fantastický zážitek, my prvně stanovali, když malý neměl ani rok-naprosto perfektní a loni jsme vyrazili aspoň na 2 prodloužené víkendy do kempu a mlaďásek byl nadšený, takže taky doporučuju, ta trocha nepohodlí má své kouzlo a pro děti je to bezva zážitek :wink:

kočárek, za sebe neporadím, po malém mám klasickou trojkombinaci, není to žádný elegantní výkřik módy, ale strašně prostorný a pohodlný, pokud si dobře vzpomínám, tak přesně jak píše Prochi, dlouhá zima, fusak ještě v březnu, kdy měl malý 7m a měla jsem tam normálně ještě tu vkládací korbičku, vyndala jsem ji až bylo opravdu tepleji... takže určitě nám bude dobře sloužit i teď :slight_smile: (ale chápu že pro městský provoz a tahání kočáru do mhd musí mít člověk trochu jiné kritéria a tam tyhle těžkopádné "tanky" tolik neobstojí)

Mapris, držím palečky ať se vám uspávání i čurání srovná, těhu náladám a výkyvům to zrovna nepřidá, že jo... taky bych radila nechat Terku s holým zadečkem, nám to tenkrát při učení hrozně pomohlo, najednou to šlo samo, když si nemusel u nočníku nic stahovat ani si o to říkat
aby ti nenastydla, buď ustříhni nějaké velké ponožky nebo starší punčocháče a udělej jí z nich návleky až na stehýnka, zadeček přikryje sukýnka nebo šatky (holčičí výhoda) a třeba to zabere :slight_smile:

přebalovák: žádný pultík ani komodu jsme neměli, osvědčila se mi nafukovací přebalovací podložka z Ikei, která nám tak různě cestovala po bytě, od stolu, přes sedačku, postel... malý byl šídlo, od 4m už ho bylo obtížné udržet v klidu a na zádech, furt se točil na břicho, nakonec bylo fakt jediné bezpečné místo na zemi

Kam přeju krásnou dovolenou, určitě si to krásně užíváte tepla a sluníčka (my už se ohříváme jen u fotek a videa :grinning: )
25. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
no a ve zkratce jak jsme se měli my:
počasí bylo luxusní, krásně teploučko (někdy až moc) dlouhé kalhoty nebo rukáv jsme za celou dobu nevytáhli ani na večerní procházky, hodně jsme spali, ještě víc jedli (výborně nám vařili, vůbec nelitujem, že jsme se rozhodli doplatit polopenzi) manža měl obavy, že si z tam odveze ještě větší břuch než já :sweat_smile:

akorát hned po příjezdu se malému spustila rýma, ale taková, že měl imrvére po celý pobyt nudle u nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: trochu kašel (po pár dnech se stodalem v pohodě) a aby toho nebylo málo, ještě se mu vysypala kopřivka-předpokládám že sluneční alergie... naštěstí lékárničku jsme měli dobře vybavenou, nic nás nezaskočilo a rýmu jsme víceméně ignorovali, myslím, že ten vlhký slaný vzduch a voda mu uvolnily všechen bordel, co měl zanesený v dutinách ještě po posledním nachlazení z nedávné doby... a naštěstí se k tomu nepřidala žádná únava, teplota nebo blindění hlenů, prostě jen soplil

trochu jsem měla obavy jak budu horko snášet já, páč když si vzpomenu, jaké jsem měla při Jirkovi přes léto otoky, brrr... ťuk ťuk, nic! snad jen první 2 dny malinko napuchlejší kotníky, ale pak absolutně bez problémů a to jsme podnikali i dost velké tůry, nejen po městě a okolí, ale i po výletech, 3 dny jsme měli půjčené auto, prolezli jsme spoustu nádherných míst, od historických antických památek, po středověké, přes přírodní rezervace, akvárium, spoustu kostelů a klášterů, malého fascinovaly přístavy a lodičky a taky samozřejmě (mini)vláčky, které tam často jezdily po městě jako turistická atrakce, to jsme si taky nemohli nechat ujít :wink:

no zážitků máme spoustu, kvantum fotek, jen se nějak nemůžu přinutit k protřídění, ale určitě sem něco vložím, jen nevím kdy na to dojde :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
zevina,
tak to jste se měli moc pěkně.. No, ono moře je prý dobré na vyléčení všech problémů.. Já jsem takhle jednou přijela poprvé od moře a do roka jsem šla na operaci štítné žlázy :o))) S tím čúráním - jak píšeš .. to možná zkusím v létě .. protože teď by mi max. tady v bytě nastydla...

Jinak co se týče čúrání, tak se to trošku zlepšilo.. Sama si neřekne ani omylem a vždycky má krůpnuto, ale naštěstí se nečúrá do kalhot ... Ale to spíš díky tomu, že vždycky když někam jdeme, a nebo po spaní jí dám.. tak čekám, kdy se to nějak zlomí.. Zatím začalo fungovat, že když se počúrá, tak se celý den nepustí pohádky ... Jen se bojím, že jí to za chvíli nebude vůbec vadit a já nevím, co vymyslím jako dašlí zákaz... :angry:

No a spaní.. ťuky, ťuk.... Pohoda, jazz ... ZATÍÍÍMMMM :wink: Prostě jsem se naštvala a řekla jsem mamce a manželovi, že jí budu koupat hned po večerníčku a prostě se bude uspávat dřív... Aby jsme jí neuspávali do půl 10tý.. A nějak to funguje... Po obědě mi usne většinou tak do 10ti minut při čtení pohádky a večer to samý... Prostě se snažím, aby byla před půl 8mou v posteli a pak čtu, čtu, čtu... A ona vytuhne.. Zatím to trvalo vždycky max. 10 minut... U MNĚ ... Ještě jí od začátku týdne neuspával taťka .. Ne že by nechtěl, ale vrací se nám teď pozdě z práce .. Sice ráno Terka vstane před 6tou (z původní 7mé) ale nějak mi to nevadí... Jde dřív spát po obědě a večer je prostě dřív utahaná... Spíš jsem nějak přišla na to .. že už byla večer přetažená a pak nemohla usnout, tak vymýšlela.. tak uvidíme, jak dlouho jí to vydrží ... A já jsem ráda, protože když nezvládám, tak si po obědě lehnu a večer mám klid a dělám si svoje... Zrovna jsem se pustila do šití svátečních těhu kalhot .. Abych měla na pouť a na křtiny...

Začalo mně nějak bolet v krku.. Tak ráno naběhnu ke svojí doktorce, ať mně radši zkoukne. Byla jsem dneska na nákupech .. A normálně se přiznám, že jsem líná fakt i někam dojít... Teď jak mám k dispozici auto, tak si všude dojedu :o))) to jsem dopadla :o))) Strašně mně bolí záda...

Tady už půl hodky koukám na spotřebiče ... Se nám snad konečně "rozjede" akce kuchyň .. ale vůbec nevím jakou elektrickou troubu...

Co se týče kočárku, asi půjdu do toho bebecaru trojkolky.. Potřebuju to jen tady po sídlišti, maximálně když moc bude potřeba tak do mhd.. ale je fakt, že teď si tady všechno v okolí "vyjezdím" autem.. i nákupy ... Tak je mi počet koleček vlastně jedno.. Navíc ten bebecar má větší korbu a to je pro mně teď důležitý, hlavně kvůli fusaku...

prochi už určitě někde funí na sále :o)))
25. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
mapris, nefunim :grinning: naopak jsem se po dlouhý době dneska krásně vyspala. Žádný bolení, čůrání jen dvakrát, pohodaaaa. Za chvíli frčim k doktorce, tak doufám, že bude vše v pořádku a na víkend mě ještě nechají doma.
26. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj Lidi
26. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj Lidi mam prozbu mame doma Rocniho kluka do 5 mesicu jsem o nem nevedela.Pak to zacalo jenom breci nedokaze si hrat sam ani pul hodiny je porad nespokojenej a celej den jenom breci ,kdyz prijde navsteva nemuze se ani s nekym bavit ,protoze ni prijde ,ze mu to vadi.Nevim kde jsem udelala chybu ,ale doufam ,ze to nekdy skonci,uz ani neuvarim a pradlo v pracce jsem mela 3 dny .pres den spi jenom hodinu a to mam co delat to uklidit vsechno
26. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
prochi, tak ať přijdeš od dr. optimisticky naladěná :wink:
26. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
budenzauber, těžko říct, ale asi každá z nás si prožije období, kdy je dítě naprostý mamánek :wink: navíc tvůj malý je ve věku, kdy už mu to v hlavičce docela pálí, ale ještě neumí své potřeby, případné obavy apod vyjádřit jinak, tak může brečet víc než obvykle a všechno projevovat pláčem... taky zuby umí pěkně potrápit dítko i rodiče, to hned může být prcek umručenější...

přeju hodně trpělivosti, co nejmíň stresování (uklizená domácnost není všechno :sweat_smile: ) a i když se to lehce říká, nebuď z toho rozmrzelá, mrňata mají neuvěřitelný radar na naši náladu, která se na ně snadno přenese... a věř že se to brzy zlepší :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Dekuji za odpoved ja doufam ,ze to bude lepsi jinak vazne nevim co delaT :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky moje
tak v pondělí v 7.15 máme nástup... na lačno, vezmou mi krev, udělají předoper. vyšetření a uvidíme podle nálezu. Když bude příznivý, tak to zkusí trochu pošťouchnout, když né, tak na to vlítnem v úterý.
26. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
prochi,
tak aspon uz budes vedet, ze uz se neco zacne dit... Mozna se to do nedele "vykope" samo .. Drzim palce :o)

bundenzauber,
těžko říct... Je fakt, že ho můžou zlobit zoubky.. Zkus homeopatika, chamomille vulgaris ... Já je terce dávala dost a byla po nich klidná... Kojíš? Nebo je na UM? Třeba ho něco trápí ... ale nesmutni, tohle období jsme si asi prožili každá... Já to mám někdy i teď .. Kdy furt kňourá a neví co by.. A to už je velká slečna...
26. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
prochi

teda ty mi dáváš,já už také čekala zprávu od Jiti,že jseš v porodnici.Fakt jsem myslela,že to příjde v noci na dnešek,jak jsi říkala,že jsi měla bolesti......Tak si počkáme do pondělí :grinning: Hlavně,že je vše v pořádku,miminku se u tebe daří :wink:

budenzauber

náš Filip byl také takový,chtěl pořád nosit a to hlavně ode mne,nechtěl ani moc od přítele takže jsem ho měla pořád u sebe i při vaření,měli jsme poloh.lehátko pro prcky tak jsem ho využívala.Zoubky by to klidně být mohly,některé děti dokáží pěkně potrápit,zkus dásničky namazat Calgelem třeba na noc...

mapris

třeba bude chtít Terka teď hlavně tebe na uspávání,Fík chce také mě,ale vim,že někdy to prostě nejde takže uspává přítel ať Fík chce nebo ne.Už jen proto,aby si zvykal,bude tady mimčo a já nebudu moci hned přiskočit,když budu muset obstarat mimčo...Je fakt,že mohla být Terka později přetažená a tím pádem nemohla zabrat a pak brečela,protože byla unavená,ale nemohla spát.Uvidíš jak to půjde dál.

jito

jak je na tom Helenka s tlačením?Už něco zabralo,zlepšilo se to?

ijet

tak kde jsou fotky z dovči a vyprávění jak jste se měli??? Už jsi nastoupila do práce?
26. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Macej, já věděla, že to přejde. Nebylo to poprvé, od ca. 38. týden jsem pár nocí už bolestma nespala. Ale teď to bylo takový nejnadějnější. No nic, víkend se přehoupne, v neděli oslavíme ještě kluků svátek a v pondělí pofrčíme. Jen doufám, že mě tam nenechají jen tak ležet a nejdýl v úterý to fakt vypukne. Jen mě mrzí, že opět nepoznám ten adrenalin "Je to ono, není to ono, máme už jet, nemáme..." a táááákk :grinning:

Jo ještě mám perličku s mateřskou. Předevčírem mi přišel dopis z ČSSZ, že dokud laskavě nepředložím rodný list dítěte, tak mi vyplácení mateřský pozastavují :angry: No co k tomu dodat :grinning:
26. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
prochi, za ty 2-3 dny se toho může ještě hafo změnit :wink:
hele, že tys klukům na neděli slíbila nějaký dobrý sváteční oběd a mimísek se teď teší, že si dá naposled od mamči pořádnou mňamku, páč pak ho čekají jen nemocniční blafy a protiprdíková dieta :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
mmch, někde tu byl na koníkovi recept na "vyháněcí" zelňačku (vím žes vyzkoušela u Péti kde co a zaručené recepty nefungovaly, ale co kdyby, že... :grinning: přinejmenším by sis pošmákla na dobré polívce, kterou pak nebudeš kdovíjak dlouho moct, ne?)
26. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zevinko, seš hodná, ale já už tomu nevěřím, že to přijde samo. Jako jasný, může se ještě cokoli stát, ale pochybuju těžce :frowning2:
Jen doufám, že nejpozději v úterý už to fakt vypukne, nechci tam ležet jen tak pro nic za nic. Mě už se teď táááááááák stýská po tý mojí prdelce malý. Nikdy jsem od něj nebyla ani přes noc, natož tolik dní. Copak o něj strach nemám, obávám se, že si na mě ani nevzpomene, ale co já závislák, to nevím nevím :grinning:
Do tašky jsem sbalila lízátka, bombonky a malý autíčka, aby si každý den odnesl nějaký dáreček od miminka.
26. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Prochi, pesimismus pošli do háje! (se mi mluví, připomeň mi to za nějaké 3 měsíce, jestli budu přenášet, uvidíme jak budu vyšilovat :grinning: )
smutnění po Péťovi naprosto chápu, toho se taky bojím, páč my jsme takoví vzájemní závisláčci... holt nějak se těch pár dnů musí překlepat :unamused: alespoň co vím, u nás jsou s odchodama z porodnice dost nekompromisní, 5 dnů je norma, na žádné ambu porody nebo předčasné odchody se nehraje (a v našem případě už vůbec ne, po tom co prodělal Jiřík budou pediatři kór opatrní)

tady jsem našla něco o té zelňačce, ale vidím že je to normální valašská kyselica, kterou běžně vařím, aniž bych od ní očekávala jakékoliv účinky :sweat_smile: ale je to mňamka http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=25490&vOffset=0&vGroupOffset=560&vGotoLast=1
26. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahoj kočenky,

prochi,
ty nás napínáš jak kšandy, ale aspoň už víme, že to bude pondělí nebo úterý...týjo toto uteklo a už se to vyklube ven :slight_smile: Těším se :slight_smile:

zevi,
tak to je fajn, hlavně si člověk říká, že je to zázrak, že vyšlo vám tak krásné počasí, když to teď člověk vidí, chvilku krásně, pak zas deště nebo povětří....tak hlavně jak vám vše vyšlo :slight_smile:

macej,
tlačení je zhruba pořád stejné, sab nepomohl, pak jsem věřila kapkám baby calm, hlavně neobsahuje žádné sr....
jako sab, je to na přírodní bází, fenykl, anýz a meduňka nebo co třetího...no ale taky nezabraly a mazání bříška pupíkem zdá se mě trošku zabírá, někdy tlačí míň, spíš si to nechává na noc, ale žádný hrůzy nemáme, vyspíme se a malá hlavně nebrečí, je to statečná holka, fakt jen tlačí, kolikrát je tmavo červená, ale nerozpláče se...
holt, ať si kdo si co říká, holky jsou fakt statečný, Maru to měla taky tak...tlačení, ale žádný pláč :slight_smile:

prochi,
máme to taky taky, Maru nikdy nebyla beze mě na noc, a taky to zvládla, co jsem byla v porodnici, dokonce zvládla i odchody ode mě, spíš já na tom byla hůř, když odcházela prdelka malá, ještě ty depky, ale to víš, ptala se, hlavně večer, ale manža jí všechno vysvětlil a že by o mě plakala, to ne...a to je fakt závislačka...
vždycky šli ode mě rovnou na zmrzku, což jí motivovalo...tak to bylo celkem fajn....tak se ničeho neboj a předčasně se nenervuj, uvidíš, že to půjde...
A to, jestli to přijde nebo nepřijde samo, neřeš, na tom vůbec nesejde, snad jen to, že aby tě tam náhodou nenechali zbytečně ležet a čekat na něco...to oni rádi dělají, taky jsem tam se mnou pár takových zažila...

No nic, za chvilku příjde návštěva, Helču jsem uspala, manža seče s Maru trávu, tak jdu skontrolovat, jestli je vše OK....
26. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
zevi

jojo,zelňajda je mňamka,taky mi moc chutná,ani jsem nevěděla,že takhle "vyhání" :grinning: :grinning:

prochi

když už jsme u toho "vyhánění" tak já mám také jeden způsob,je to reflexní bod pro dělohu na chodidle,respektive pod vnitřním kotníkem a jakoby u paty.Možná to vysvětluju nesrozumitelně,je to v těhu takové napuchlé místo,když koukneš na nohu(na vnitřní nohu) z boku,vidíš bouličku nebo já jí tam mám na obou nohách.No a to by se prý nemělo masírovat v období těhu,páč je to ten reflex.bod a mohlo by to vyvolat děl.stahy.Tobě by ty stahy naopak asi nevadily,ale stejnak to raději nezkoušej,aby to nebylo nakonec ku škodě než užitku.Jen vím,že je to refl.bod pro dělohu,ale nevím zda někdo zkoušel masírovat a vyvolal tím porod,mtřeba jsou to jen řeči.....Jinak je reflexka super a na chodidle jsou body snad pro celé tělo,ale člověk musí mít zkušenosti z refl.masáže a umět to :wink: Já mám sice masér.kurz,ale s reflexkou to nemá nic společného.

jito

u vás je to samá návštěva,nenudíte se :wink: :slight_smile:

Toho odloučení po dobu pobytu v porod se také obávám,Fík je na mně také závislý,ale třeba zrovna překvapoí.Také jsem říkala,že mu budu dávat nějaké mňamky,aby věděl,že na něj myslim.

prochi
to je dobrý nápad,říct,že je to i od miminka :wink:

Dneska jsme byli trošku po nákupech,už jsem koupila pár růžových kousků,jsou teď docela slevy tak mi to nedalo :sweat_smile: Fík také vybíral věci pro ségru a vybral jedny pěkné růžové šaty i pro sebe,že v nich prý bude tancovat :sweat_smile: Naštěstí nakonec vyhrálo triko s autem :grinning:
26. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.