• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj holky :slight_smile:
my teď byli 3 dny odpojení a docela jste mi chyběly :wink:

ijetka,
snad už bude klídek, když se zoubek prořízl (nás ty vrchní tesáčky trápily asi měsíc, vždycky přes víkend horečku, během týdne nic, víkend a zase horečka a pořád dokola :frowning2: ) a taky skoro nejedl, pár lžiček a jen dundal a co se vyklubaly zubánky, Jiřík najednou začal baštit skoro normální porce :slight_smile: ještě jsem z toho pořád na větvi, že nemusím u jídla dělat opičky :sweat_smile: prostě otvírá pusu, jí a tváří se spokojeně :dizzy_face: ale já teď nedokážu odhadnout, kolik toho uvařit, protože za ty 3 měsíce příkrmů mám v oku jen pidiporcičky :grinning:
tak jak poleví teplotka, snad začne Kubík taky frajersky předvádět, proč mu tu zoubky rostou :wink:
5. čer 2007 v 17:21  • Odpověz
carodkaa,
obdivuju, žes vytrvala, já bych se určitě nechala zlomit a udyndala ho u prsu :sweat_smile:
stejně bych řekla, že ty dětičky musí mít v hlavě budík a prostě v tu svoji oblíbenou hodinu se hlásí, ať je nám to milé, nebo ne :wink:
5. čer 2007 v 17:28  • Odpověz
ijet,
jojo, když je horečka, tak jsou tekutiny moc důležité, čím víc jich vypije, tím lépe :slight_smile:
5. čer 2007 v 19:12  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
u nás nic novýho. Terce jsem na noc začala dávat homeopatika a spí mi zatím celou noc :o) ťuky ťuk. Jinak mám dost. Mám toho hodně. Angličtina, do toho dělám zápis z valný hromady - chtějí to mít do příštího týdne. Dneska jdu přihlásit auto na dopravky, tak jsem zvědavá. V pondělí jsem skončila léčbu u čínského lékaře. Víceméně se mi to spravilo. Začala jsem jen trošku pít víc tekutin než doteď ... Zase začínají ty hyce ... Ach jooo. Mně by to ani tak nevadilo, jenže musím nosit černý ortopedický boty :o((( Budu muset pořídit nějaký kvalitní tenisky - otázka je, jestli v nich budu moc chodit.
6. čer 2007 v 10:25  • Odpověz
ahoj mapris,
máš toho teda fakt hodně...a do toho ještě ty nohy :frowning2: Tak ty vedra nejsou moc příjemný, že? Takže číňan pomohl?
6. čer 2007 v 18:10  • Odpověz
Ahoj kočky :grinning:

zevi
na že bych byla závislák, ale taky mi chybíte, když něco...teď manža prudí každej večer páč v pátek jede na 2 zkoušky, tak šrotí a mě vyhazuje od noťasku :angry:

mapris
hlevně že je to lepší :wink:

Tak holky Kubík se v noci probudil ve 2hod a byl zase rozhycovanej tak jsem mu šoupla panadol a dneska jsme už bez teplot, hurááá mám velikou radost. Když hořel, tak byl chudínek, ale jenom zabral sirup a byl to náš starej zlobivej Kubík :slight_smile:
6. čer 2007 v 19:20  • Odpověz
ijet,
ti študenti, co? :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2007 v 19:37  • Odpověz
ahoj holkyyy :slight_smile:

hlásím, že včera Ivanka ušla rekordní kus cca 3m sama bez spadnutí :sweat_smile:
Tak každou chvílí už to vypukne :slight_smile: , postavit se už umí sama bez opory, takže i když spadne, tak se zase zvedne a jde dál :slight_smile:

A v úterý jsme byli na kontrole na neurologii a je tam nová super doktorka, takže jsme se konečně zbavily té protivné kozy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vyšetření probíhalo hned naprosto jinak a Ivanka byla pořád chválena.
Ve zprávě máme, že vývoj odpovídá věku, za což jsem nesmííírně vděčná :slight_smile:

Tak ať ty vaše dětičky nezlobí, pěkně papají a nejsou nemocní :slight_smile: A vy samozřejmě taky :dizzy_face:
7. čer 2007 v 10:15  • Odpověz
dashak,
gratuluju k velkému kroku Ivance, je to vždycky krásné, že?

Já tedy taky musím hlásit, že naše Marunka dnes poprvé opravdovsky lezla....na tom novém koberci....ještě se při tom nadře chudina,ale to si hned vycvičí,tak jsme byli taky moc rádi :slight_smile:
7. čer 2007 ve 22:33  • Odpověz
Dashak,Jita-gratuluju k supeeeer pokrokum!! :wink: :slight_smile:

My jsme ted cely dny u nasich na zahrade,Tadika tam ma bazen i houpacku a tak nedela nic jinyho nez se houpe a koupe a je z toho celej odvazanej :grinning: Jo taky jsme se vcera nabourali,jeli jsme skoro za roh a jeste jsme se dohadovali jestli ma cenu Tadu vubec poutat!!,no a na prvni krizovatce jsme to do jednouho napalili :unamused: ale v poho nic se nastesti nestalo..jen nase auto to odneslo :sweat_smile:
7. čer 2007 ve 22:45  • Odpověz
Carodkaa: tak to je smůla. Z toho vyplívá, že i na dvacet metrů určitě poutat!
8. čer 2007 v 08:36  • Odpověz
jita, dashak,
velikánská gratulace :slight_smile: šikulky holčiny, obě :wink:

carodkaa,
ty, jo, tak to je pech :frowning2: ještě že se nestalo nic horšího

jinak Jirka si stoupá při každé možné i nemožné příležitosti, třeba teď než jsem přišla ze záchodu, tak stál opřený o obývákové dveře a kňoural, že chce za mnou :wink: já chtěla taky za ním, ale ty dveře se otvírají dovnitř, tak to dost dobře nešlo :sweat_smile: až po nějaké době se mi podařilo opatrně prostrčit ruku, chytit ho za kalhoty jak koťátko a odsunout, abych vůbec mohla otevřít :grinning:
a když stojí u konferenčního stolku, tak postupně všechno háže na zem a každý pád komentuje "bu" (bum) :grinning: :grinning:
8. čer 2007 v 10:07  • Odpověz
Holky,
tak dneska se Ondra probudil s pořádnou horečkou 38,9. tak mě to dost vyděsilo :frowning2: , naštěstí máme hrozně hodného doktora a byl někde poblíž, tak se stavil. Nic nenašel, tak to nejspíš bude od zubů. Napsal nám diazepam, koupili jsme nurofen a panadol a teď už je horečka sražená. Tak snad to tak zůstane. Jinak Ondra vypadá spokojeně, jen ráno byl takový tižší, papal normálně. Tak nám držte palce ať to nic není, příští sobotu máme jed na dovču.
10. čer 2007 v 15:29  • Odpověz
kamhajek,
tak když to jsou zuby, tak to není horečka na dlouho, určitě to bude dobrý :slight_smile:

carodkaa,
ty jo, s tím bourákem jsi mě docela vyděsila...ale bylo štěstí v neštěstí, dopadlo to dobře :slight_smile:

Jinak jsme dali Marušku poprvé do chodítka, že by už jako mohla v 11 měsících zjistit, na co má nožky,a po dlouhé dřině se posune tak o metr :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2007 v 17:24  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:

Dáší a Jituš gratuluju k pokrokům, Jíto že to ale Maru trvalo, co?? :sweat_smile:

Holky poutat, pořád ještě že to dopadlo takhle...
Tatka kopil Kubíkovi bazének a taky se ráchá, konečně jsme napustili i pro nás dospěláky, taky pořád lozíme venku :slight_smile:
kamhajek
držím palečky ať vás to brzo opustí tak jako nás :wink:
10. čer 2007 ve 21:23  • Odpověz
Holky, nechci to zakřiknout (ťuk,ťuk,ťuk), ale snad to bude v pořádku. Večer měl ještě trochu teplotu zvýšenou, ráno taky, ale teď už je v pohodě.
Jo a taky to vapadá, že už každou chvíli poleze, už začíná jednou nožičku zvedat a různě jí šoupat kolem sebe, připomíná mi psa když koná potřebu :grinning: .
11. čer 2007 v 10:59  • Odpověz
Ahooj holky moje :wink: ,
posledni dobou nejak nestiham,porad jsme venku,kdyz je tam tak kraasne,ale ty vedra by uz mohly malinko ustat :sweat_smile:
Tada mel vcera rymu jak tram porad kejchal a tekly mu hrozne nudle,uplne rudy ocka,teplota jen zvysena,ale byl chudinka spatnej,furt chtel jen maminku a mliiiickooo :grinning: :slight_smile: no dneska uz je to lepsi,dokonce si sam hraje a tak :wink:
12. čer 2007 v 09:08  • Odpověz
carod,
tak to je fajn, ty soplíky jsou teda dost nepříjemný!! Jo a to horko by fakt mohlo trošku ustat, musím čekat, až napustíme bazén, jinak bysme se pořád rochnili ve vodě :sunglasses:
12. čer 2007 v 09:32  • Odpověz
autor
ahojte holky, už jsem zase tady :o)

jita2,
jo, číňan pomohl a docela dost. Jen musím ještě vyléčit tu ránu zespoda... Jinak gratuluju k lezení :o)) My se tak poloplazíme, ale už se houpeme na kolínkách :o))

kamhajek,
tak doufejme, že to budou zuby ..

holky, jak vám spí prckové v noci? Terka se furt budí z toho horka a to spí v body s krátkým rukávem a je přikritá jen povlakem od peřiny ...
12. čer 2007 v 10:39  • Odpověz
Holky vy co vám už začínají prďolové capat, jaké botičky jim dáváte?
My jsme malý asi před dvěmi měsíci koupili sandálky, ale nemají pevný kotník.
Což je asi chyba, co?Malá už taky začíná ťapat a i venku když se někde válíme se o kočárek postaví a chce chodit.Ale jak v tom nemá pevnou nožičku tak ji to nejde, nehce ji zničit nožičky tak budem muset pořídit nové :frowning2: .
A i mají volnou špičku a tak si občas odře paleček, jak to řešíte s botičkama, vy?

jita2,
no vidíš to, to Maruška čekala na ten kobereček :slight_smile: .
Po tý plovoucí podlaze to klouže, ale naše malá i na ní už leze jak drak.
Už ji furt jen někde honím :confounded: .

mapris,
malá naštěstí spinká teď dobře v noci, ale přes den skoro vůbec.
A přikritá není vůbec, ona se v noci hrozně přetáčí a cestuje po postýlce.Spí na kolínkách a peřinu má vždy pod sebou :dizzy_face: .
12. čer 2007 v 11:49  • Odpověz
mapris,
naše se teď budí jedenkrát na mlíčko, kolem čtvrté ráno, občas prospí celou noc. Taky má krátký rukáv a přikryté nožičky, ale někdy se odkope, což vůbec nevadí, protože je fakt teplo :wink:

isacek,
to jo, jak se děti vytrénujou v lezení, tak jim pak už ta plovoučka ani nevadí...

Tééééda dnes jsem měla co dělat, abych Marušku zabavila, ona furt mrčí a nic moc ji nebaví, tak jsem šťastná, že momentálně spí...jestli je to tím horkem, nebo se prostě mění.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2007 v 15:44  • Odpověz
autor
jita2,
Terka je taky nějaká protivná a zase mi dneska bojkotovala přesnídávky a chce mlíko, tak nevím co s tím :angry: . Asi je to fakt horkem. Terka už i po plovačce lezoplazí jako drak :o)))
12. čer 2007 v 17:08  • Odpověz
Tak dneska v noci nás ta horečka zase trápila :frowning2: , doktor na něm nic nenašel, ani na ušním nic neobjevili, takže zuby. Lezou najednou dva horní a další dva dolní. Takže je to na něj asi moc zoubků najednou.
12. čer 2007 v 17:30  • Odpověz
autor
kamhajek,
tý jo, chudák Ondra. Tak ať ho to brzo přejde. My ještě furt nic.
12. čer 2007 v 17:33  • Odpověz
Holky používáte některá to homeopatikum chamomilla vulgaris, manžel pro něj byl v lékárně, ale nic mu neporadili ohledně dávkování. Nevíte některá něco.

Mapris: snad to bude dobrý.
12. čer 2007 v 17:41  • Odpověz
autor
kamhajek,
uz jsem ti odpovedela do listopadu.
12. čer 2007 v 17:49  • Odpověz
mapris,
to je u vás přesně jako u nás, krčí nos nad přesnídávkou, ale po mlíce by se utloukla, ale ona prostě by dala vždycky přednost mlíku, zkrátka ho strašně miluje :wink:
12. čer 2007 v 19:32  • Odpověz
autor
jita2,
tak to jsi mně uklidnila. A co děláš v tomhle případě? Nabízíš jí tu přesnídávku pořád? Nebo mám dva dny počkat a zas to zkusit? No, ona zavře pusu a nazdar .. Ale zase mi jí zeleninu, což je podle mně důležitý, ne?
12. čer 2007 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky vy moje sluníčka :slight_smile:

Dneska jsme koupili Kubíčkovi bomba sandálky, pak je blejsknu a dám do alba stejně chci přidat nějaký fotečky. Jsou úžasný, furt na ně koukám :sweat_smile: no a cena?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: 620kč :angry: ale co bych pro prdíka neudělala, že??

Já musím zaklepat ťuky, ťuk ale spíme docela dobře. Budí se většinou 1x :wink:
12. čer 2007 ve 21:27  • Odpověz
No skleróza nebolí :angry:
holky chci se zeptat jak to vypadalo když vaším dětem rostly horní jedničky??
Já mám totiž pocit, že Kuba bude mít mezi nima mezeru :frowning2: nemá je přímo u sebe, je tam mezírka :cry: a prořízlý už jsou tak nehrozí že by koukala jenom špička, že by jak popolézají se spojily :rolling_eyes:
12. čer 2007 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.