• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky holky, jdu vás pozdravit :grinning:

Hóóóó´dně dlouho jsem tu nebyla, tak to musím napravit.

Před chvílí jsme se vrátili z krátké dovči v út jsme odjeli zase na plzeňsko a teď jsme dojeli. Bylo to príma, počasí přálo a zase jsme kde co prošmějdili a hlavně byli spolu. Cestou dobu jsme se zastavili v aqua parku v praze a je to bomba, sice drahý a moc lidí ale pěkný, jen mě točily mega fronty na tobogány. Kubík byl jak potápka :grinning:

Jinak já á práce: zatím paráda, kuba to zvládá suprově. Za celý den si nevzpomene akorát ráno se zeptá kde jsem a tí to hasne i když jdu na noční tak je oki :slight_smile: to jsem nečekala.
V pondělí otevírají školu a mladej nastupuje, tak jak jsem se kdysi bála teď se těším, jenom že ho tam dáme asi od úterka páč nás chce vzít tatka ještě do lb do aquáče. Má jěště týden dovču tak ho bude vodit, fakt jsem zvědavá.

Jinak máte všchny moc krásný dětičky, fakt jsou slaďounký, a k pomuckámí, máte můj obdiv, páč já na druhý nemám pomyšlení a jsem ráda, že jsem z md vypadla :sweat_smile: :sweat_smile:

Zase se vokážu, už snad dřív tak papapa :wink:
14. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
nazdar maminy...

si užívám klidnou neděli. Včera vzal manžel na celé odpo malou do zoo - tak vám pošlu meilem odkaz na album. A dneska jí vzal na výlet někam k berounu.. Na rytíře a ještě něco dalšího. Tak si užívám, že jsem sama, ale mám co dělat :o)) Tak jsem si dala snídani a jdu na to :o))
Hezkou neděli...
16. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky

Mapris fotky jsu hezoučký.

Já mám te´d taky klídek, včera jsme dali Ondru k babičce, fotbalisti pořádali disco, tak jsme jim tam pomáhali. Prodávali jsme panáky, tak jsme si dali trochu do čumáku :grinning: .

Normálně za celý život mě píchla vosa 3x, z toho 2x letos :angry: . Včera mě mrcha ďobla do stehna a mám to napuchlé a červené ještě teď, normálně tam mám lívanec jako dlaň, hřeje to a na dotek je to tvrdý, tak snad to brzy splaskne. To je negativum léta - hmyz!!!!

Ijet: tak doufám, že u nás projde nástup do práce a školky taky tak v klidu jako u vás, ale bojim, bojim.

To já pomyšlení na druhé i mám a fakt se na to těším (asi jsem divná, ale těším se i na těhu a porod, páč ten konec porodu byl úžasný), ale teď si užívám Ondry, má super období, až na to občasné vztekání a zlobení, ale to k tomu patří. Je to miláček mazlivý. :wink:
16. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
To víš.. Asi se z tebe dobře saje :grinning: :grinning: :grinning:
No, co se týče druhého prcka.... Jakmile vlezeš do práce, tak na mateřskou se ti už chtít nebude :wink:

tak holky... Jestli to dobře vypadne.. Tak Terka půjde do školky na přelomu září-října na těch 5dní v měsíci na zvykání :wink:
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsem včera odpoledne jela na pohotovost, páč flek na noze byl čím dál větší. Dostala jsem ATB a na noc Zyrtec. Včera to bylo hnusný, až dneska se to trochu zlepšilo a flek se nešíří, dokoncese od rána trochu zmenšil.
17. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj kočky,

kam,
mě se zdá, že ty vosy jsou porád horší, píchají, i když se člověk neohání a taky ty otoky, to jsme nikdy neměli, manža má vždycky to místo pěkně nateklý, řekla bych, že jsou agresivnější než jindy...

zevi,
teda ty jsi organizátorka, já čučím :grinning: Jste si teda mákli...
O školce ani nemluv, ale už si na tu myšlenku pomalu zvykám, že bude dopo pryč, možná nám to kapku prospěje..

ijet,
tak to je fajn, že to Kubík zvládá dobře, holt, každý z nás potřebujeme něco, ale nedivím se ti, že jsi ráda,že jsi vypadla z MD, myslela jsem, že druhé za sebou nezvládnu, ale jaksi jsem si zvykla a v poho, ale pravda je, že snad budu fakt blbá, až vylezu do nějaké práce :grinning: Potřebovala bych provětrat mozkové závity....
17. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
jita2,
já jsem je provětrávala angličtinou... Čím je budu provětrávat tak za rok fakt netuším.... Jsem taky zvědavá, za jak dlouho a kam vlezu - co se týče práce :unamused:
17. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Už jsem vám nějakou dobu nepsala o Helence, tak vám ve zkratce napíšu, jak se jí daří.
Je prostě zlatá, je strašně hodná, fakt vůbec nepláče, někdy mrčí při probuzení, ale většinou se jen mrví nebo kňourá, je na ní prostě vidět, že je to hodné pohodové a stále se smějící miminko, nevěřila jsem, že budu mít obě dvě děti tak hodné a klidné....ona třeba místo aby ječela hlady se po probuzení prostě na mě směje, asi jí nic nechybí a je spokojená, fakt mám hroznou radost za to, jaká je a jakou mám pohodu. No jestli to zní blbě, tak se nezlobte, ale dělá mi moc velkou radost, tak jsem se chtěla trošku pochlubit a podělit se o to, znáte to :wink:
Ve středu jdem na 3-měsíční kontrolu, tak jsme zvědavá, kolik jsme zase přibrali, jo a poslala jsem fotky do happy fota, mají zase akce, tak se moc těším, tento týden určo přijdou.

Papa....
17. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se vám tu rozepsala, jaký jsme měli hektický, náročný, ale nádherný víkend a zas mi ta ludra počítač spadnul a vymázlo se to :angry: tak nic, příště, až vychladnu (anebo bude ten vir, či co to je, zlikvidovaný)

takže ani nevím jaké Mapris poslala fotečky, páč do mailů zatím radši nechcu lozit, než to budeme mít v pořádku, ale těším se, až je zkouknu

Jíťo, klidně se chlub, je to nádhera, mít takového malého andílka :dizzy_face: tý jo, už budete mít 3 měsíce... to tak letí...

Kam, někde to teď i bylo, jak je ten bodavý hmyz agresivnější, teda spíš ty reakce na bodnutí, páč se hnojí, používají kdejaké chemické sajrajty, hmyzáci si v tom lebedí a tím píchnutím se to všechno přenese na tebe a pak jsou ošklivé alergické reakce :unamused: (jinak babská rada, píchnutí potírat čerstvou rozkrojenou cibulí, někdy zabírá líp než fenestil)

Ijet, super že to tak zvládáte :wink: jenom malou prosbičku (nebo výtku? :sweat_smile: ) co takhle nějaké čerstvé fotečky naší Ijetky a krásného okatého Kubíčka? (a o taťku nás taky ošidit nemusíš :grinning: ) slibovala jsi a už pěkně dáááááááááááávno...
17. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
zevi,
ty jo, tak tomu říkám pech.. Já jsem jeden čas psala ty dloooouhatánské příspěvky ve wordu a vždycky si to uložila na plochu. A nebo průběžně ukládala do paměti - ale na tuhle variantu se nelze vždy spolehnout...

jo jo, ijet, fotky....

a taky bych ráda viděla, co je s dashak ... zrovna jsem na ní včera myslela...

Iso,
co ty? Jak válčíte?? Nezvládali byste se někdy zastavit??? :o)))

jita2,
jen piš... je to fakt hezké čtení... Jsem zvědavá na toho našeho "sviště"... Zrovna jsme si dneska s jednou kamarádkou říkali, že už se to krátí... Vlastně za 2 měsíce a tři dny :confused: , tak jsem zvědavá...

No a v hlavně teď mám terky školku... co by měla a neměla umět.... oblečení.... Jak ušít pytel pro její věci.... Už to začíná.. chjoooo....
17. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
jita2,
přejeme Helence všechno nej k svátku :o))) Hlavně zdraví a ať se jí daří co nejlépe....
18. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
:dizzy_face: děkuji

Holky, Helča si pořád, teda před jídlem a někdy po jídle cucá palec, a dudel do ní nemůžu dostat, ale vím, že odvykání je daleko horší na palec, že by byl dudan lepší, mám z toho hrůzu, že ji od toho palce neodnaučím, mám ji za každou cenu učit na dudel? Aby raději ten palec nechala v klidu?
18. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
zevi,
chci se tě zeptat.. už ti klesá bříško??? Mně začalo jít už pomalu dolů... ani nevim v kolikátým týdnu by mělo takhle klesat.

jita2,
těžko říct... Obojí je drastické odnaučování... Maximálně jí ten palec do něčeho namočit, aby jí to nechutnalo.... Každopádně je to asi horší než dudlík, ale když ho nechce, tak zas je zbytečné jí ho nutit...
19. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Jíťo, nám to malá dělá taky. Zrovna teď. Leží v postýlce, je nabaštěná a snaží se tam nacpat celou pěstičku. Dělá to teda hlavně když už je třeba unavená a nemůže se zabrat. Ale jen někdy. Dudlíka nechce, vyzkoušeli jsme už snad všechny druhy a materiály, ale nadavuje se jí z nich. Dvakrát se mi z něj i poblinkala, když jsem jí chtěla moc pomoct :sweat_smile: Poslední pokus byl včera, ležela spokojeně u taťky, napapaná, ale pěstičku ojížděla jak divá. Tak jsme opět vyzkoušeli celou naši sbírku dudlíků, ale pak se začala zase dávit, tak jsme to vzdali.
Takže sama nevím, co poradit :unamused:
19. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Mapris,
je prosím na Bulovce dětská pohotovost?Nebo je tady na Praze 8 a 9 nějaká pohotovost?
Díky
19. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
isa,
promiň, asi pozdě. Na bulovce je dětská pohotovost v budově gynekologick-porodnický klinky, tuším třetí budova napravo od vrátnice...
Na praze 9 nevím.
19. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky,

Helenka - 3 měsíce - 5,82 kg a 60,5 cm, obvod hlavičky 41 cm. :slight_smile:

Tak jsme dorazili z poradny a hexu jsme nedostali, :unamused: , páč ještě není plně zahojeno očkování TBC. Tak se máme ukázat za měsíc a snad to půjde.

prochi,
tak třeba dr mě dnes řekla, že dudel je lepší v tom, že se líp odnaučuje, teda, že ho můžu vyhodit, což s palcem nejde, to ale vím, to je jasný, ale že aspoň ten palec tak neprohlubuje vrchní patro, jak ten cumel, aspoň nějaká výhoda....no a že max. až bude větši ten palec čímsi nedobrým mazat, jinak neví, co poradit, když dudel nechce, mě je to taky blbý jí ten dudel rvát, když ho nechce, páč jsem moc ráda, že zase dudel nemá, stejně jak Maru, tak asi jí ho cpát nebudu a uvidíme, nechám jí cucat asi ten palec, ona se třeba vzbudí a já ani nevím, že je vzhůru a že má hlad, páč si cucá palec a je spokojená, tak ji hned dám raději najíst, aby toho cucání bylo co nejméně, a dělá to přesně jak vaše, jakoby na uspání, ale jakmile usne, tak dá prst pryč...
Jinak jsem zkoukla tvé album a malá je úžasná a krásně zvedá hlavičku
:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
mapris,
ne ne není pozdě, díky:o).Jen bych nerada až do Motola a nebyla jsem si s tou bulovkou jistá.
19. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
isacek,
http://www.prvnipomoc.cz/lekarska-detska-pohotovost-hlavni-mesto-praha
na devítce je vlastně na proseku, mám tam gynekologa, úplně mi to vypadlo z hlavy. Copak? Malá je nemocná?
19. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
jita2,
dudlík určitě nervat.. Vidim sama, když jsme ho měli odnaučit Terku.... Krize.... Pokud ho druhé mimi nebude chtít, tak mu ho nutit nebudu. A co se týče s palcem... Pokud ho vyndá po usnutí, tak prý je to menší zlo, než když s ním spí furt... třeba jí to přejde... A jak píšeš.... pak jí ho něčím namazat a nebude ho chtít... :o))
19. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky,

ijet

jojo,fotky jsou tvůj restík,co už nám tady hóóódně dlouho slibuješ :grinning: Ale zase je ti odpuštěno,páč chodíš do práce a na fotky teď nemyslíš :wink:

Tak jsme se před chvílí vrátili z nemocnice z kontroly,byla tam jiná doktorka takže zase jiné názory a jednání,ale celkem v poho,jen říkala,že je zbytečné jí nabírat krev,že ty hodnoty nejsou tak vyssoké tak jsem říkala,že její kolegyně sice také říkala,že vysoké na další svícení nejsou,ale že by je udělala i jater.testy.No tak nás teda nabrali a výsledky budou zítra nebo v pátek.Jen malá ječela u toho náběru,s tím jsem počítala,to je jasný,že děti křičí,ale sesstřička jí napíchla a nic neteklo,divila,se,že nic neteče tak jsem si tak v duchu říkala,bodeť by jo,když jí napíchla jehlou na žílu jako pro dospělýho a ona jí odebírala s hřbetu ruky,kde má malá žilčičky tak na inzulínku.Takže nakonec ji nenabrala,šla pro doktorku a ta ji nabrala z hlavičky a bylo to hned.Sice Mája řvala,ale aspoň to teklo a stačilo pár kapiček.Tak zítra tam zkusím zavolat pro ty výsledky.Říkala,že plně kojené děti můžou být žluté i tři měsíce.
Jinak co jsem byla u obvoďáka,který zastupoval naší doktorku,když byla na dovolené a i ta doktorka z nemocnice co tam byla poprvé tak říkali jestli plně kojím a že je to super,že ¨je malá plně kojená tak jsem tak nabyla dojmu,že plně kojené dítě jakoby dnes byla vzácnost.....Já zatím mlíko mám,malá se většinou budí po dvou hodinách,někdy vydrží i tři hoďky a v noci jak kdy,ale tak ty čtyři až šest hodin v kuse spinká,ale s tím,že mezi osmou večer a jedenáctou-půlnocí kojím co hodinu,to má malá ty prdíky a uklidní se jen u prsu,sice jí tím možná víc škodím,protože se zase napolyká vzduchu,ale jinak fakt křičí,pláče,je mi jí líto tak jí dávám sosnout častěji :grinning: V ten pátek jak byli kluci u kamaráda na chatě tak jsem myslela jakou budu mít pohodičku a to měla zrovna malá den,kdy jí prdíky tlačily i přes den (nejsou to jen prdíky,ona si někdy i několikrát krkne,ale potřebuje si ulevit ať vrchem nebo spodem :sweat_smile: ) takže to snad nebyla hodina co bych nekojila,přes den.To byla Mája vzhůru asi od devíti ráno do pěti odpoledne,metitím třeba jen na pět-deset min.usla,to bylo náročnější,ale zase jsem tady neměla Fíka,tak to šlo.

dudlík- Mája ho také nechtěla,ale zkoušela jsem to a nakonec ho dudá,ale často vyplivuje jak zjistí,že z toho nic neteče :grinning: :sweat_smile: Také se mi dudlíkem dávila tak jsem koupila v DM drogerii ty jejich babylove(to jsou snad nejmenší dudlíky teda co já mám zkušenost) a ten si právě vzala,takže teď používám tyhle.Kupovala jsem je i Fíkovi a měl pořád tu velikost 1,větší nikdy neměl.Teda měl i jiné značky,ale tyhle mi přišli dobré,že jsou malé.

mapris

Terezka už je velká okatá slečna :wink:

jiťo

máš holčičky obě modelky,fakt super.

Obdivuju jak vaše děti skvěle pózují a máte bezva portréty,to Fík sice ochotně křičí "sýr",ale mele se u toho,že než ho vyfotim tak blejsknu záda :sweat_smile:

prochi

Lucinka je krásná,na těch posledních fotkách jak leží na bříšku a má zvednutou hlavičku je ti neuvěřitelně podobná :dizzy_face: a také jsem koukala,že se jí už krásně vybarvují očka do modra :wink:

palec- malá si ho také cucá,ale dám jí místo toho dudlíka a nevadí jí ta "výměna" :sweat_smile:
19. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
prochi

přemýšlela jsem,že si také založím fotoalbum tam jak máš ty.Je to placené nebo zdarma?Musím na to juknout.
19. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
macej,
my taky máme jeden ten nejmenší, ale je nám to prd platné.....asi ho fakt dávat nebudu zatím...
S tím kojením zas až taková vzácnost to asi není, ale spousta matek nevydrží mrčení dětí a řeší to tím, že ke kojení dávají příkrmy, jen aby se vyspali a pod., neřeknu, když dítě nepřibírá nebo ubývá, ale prostě kolikrát to dítě je nervozní, mrčí a tak raději mamky dokrmují, tak spíš asi tak, že je dobré vydržet raději plně kojit, pokud nejsou problémy s váhou...
19. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky, hlásím, že technické problémy (snad trvale) odstraněny, tak jsem si konečně mohla prohlédnout vaše fotečky a kohala jsem se o 106 :wink: všechny dětičky jsou k sežrání (anebo spíš k zulíbání :dizzy_face: )

slibuju že taky dodám něco čerstvého (ehm, a tu dovolenou taky dlužím, že? :pensive:) přísahám na svůj obří holý pupek, že se dočkáte :grinning:

Macej, držím palečky ať výsledky jsou o.k. a nemusíte na další odběry, bude se to jen a jen lepšit, hlavně když hezky prospíváte :slight_smile:
s kojením je podle mého asi nejhorší ustát ty první růstové spurty v 6t a 3m, pak už je to na pohodu

Jituš, super váhy, míry :slight_smile: a odložené očko není žádná trága, taky jsme to kvůli nezhojené jizvičce měli později (naopak je větší pravděpodobnost, že pokud teď očko na TBC trochu zlobí, pravděpodobně se vakcína ujala a nebudete muset později na protilátky a přeočkování)

Mapris, bříško... co já ti vím... jako dle názorů druhých ho mám nízko, dle mého ho tak mám furt :sweat_smile: ne, ale zrovna teď jsme se srovnávaly s kámoškou, která má termín jen o pár dnů ode mě a taky druhé dítko, že sice jsou pupíky níž než u prvních ratolestí, ale rozhodně nejsou spadlé :wink: (ještě mi na bránici tlačí a jsem dýchavičná jak stará lokomotiva :sweat_smile: )

Isacku a copak se děje, snad ne žádné velké trápeníčko? :frowning2:

měla bych jít do pelecha, zítra jdeme na tříletou prohlídku, tak ať u mudry nevypadám převálcovaně :sweat_smile:
20. srp 2009 v 00:14  • Odpověz
kohala=kochala :wink:
20. srp 2009 v 00:15  • Odpověz
zevi,
ať nám dřív neporodíš, než pošleš ty fotky :grinning:

My jsme ještě na tříletou nebyli pozváni a to jsme prosím v červenci, no jo, dr slibovala, že to bude v září, páč mají o prázdninách fofry díky dovoleným, tak doufám, že v září na nás dojde řada.
20. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Jituš, tssss... :sweat_smile: už jsou v albíčku :wink:
teda dovču zatím ee, bo jich máme naflákaných strašně moc a vytřídit, pozmenšovat atd by byla fuška minimálně na půl večera, to si nechám až manža zase odjede na montáž

tyhle jsou čerstvé, z neděle, u nás byla tenhle víkend veliká sláva, hasiči měli kulatiny založení, takže celé tři dny se něco dělo, téměř jsme nebyli doma a měli jsme to pořádně rozlítané
v pátek se pořádala taneční zábava (mou pomocnou ruku odevšad odháněli) tak jsme si aspoň s tátou našli čas na pár ploužáčků, i když upřímně, líčko na líčko už moc praktikovat nešlo, spíš pupek na pupek :grinning:
v sobotu se slavnostně schůzovalo, předávaly se ocenění, metály, dokonce přijel i bývalý hejtman JM kraje a my ženské jsme pak strávily půl večera s rukama ve dřezu s nádobím :sweat_smile:
no a v neděli pak byl průvod ve svátečních, ale i různých historických uniformách, spousta jak moderní techniky, tak i starých hasičských aut, veteránů, i stříkačky tažené koňma... no bylo to nádherné, moje mamka nejdříve ani nějak netoužila dojet, ukecala jsem ji a pak byla úplně naměko, jak to bylo působivé :slight_smile:
pak byly ukázky hašení, od těch nejstarších, ručních stříkaček, postupně až po současnost, plus vyprošťování při nehodách, vysokozdvižná plošina (ta byla parádní, taky jsme se s cipískem nechali povozit, byl v té výšce hrdina, já měla na rozdíl od něj půlky kapku stažené :sweat_smile: ) mlaďas byl ale nadšený naprosto ze všeho (ještě 3 dny mi doma houkal jako siréna :grinning: :grinning: a nadšeně popisoval co všechno viděl) a samozřejmě, že taky chce být hasičem :sunglasses:
20. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Jíťo, u nás se teda na preventivní prohlídky nijak nepředvolává, mudra má prostě ve čtvrtek hodiny vyhrazené pro kojeneckou poradnu a preventivní prohlídky (jakože jeden týden poradna, druhý prevence) ale páč mám vždycky v tom hokej, kdy je co, tak jsem to neřešila a prostě šla, bo příští čtvrtek se jdu udělat krásná k holičce a dýl už jsem to taky odkládat nechtěla, ptže nemůžu vědět, co za 14 dnů bude, že...

dopadli jsme výborně, prcek doktorce všechno vybrebentil, jak budeme mít miminko a že ho mám v bříšku (kdyby si náhodou nevšimla :sweat_smile:) zrak dobrý, obrázky pěkně poznával, barvy taky, básničku teda odmítl říct, ale jinak jim tam toho napovídal až na půdu (i kam chodíme k zubaři :grinning:)
míry, váhy: 94 cm, 12,2 kg (no já vím, je to skřítek :sweat_smile:)
a hlavně co jsem měla největší obavy, že nás bude doktorka hnát někam se cvrnďou, když mu ještě nejde úplně přetáhnout, ale naštěstí je dostatečně pokroková a říkala, že je to pěkné, časem se to uvolní samo a nebudeme s tím dělat žádné harakiri, ufff, to spad kámen ze srdce (strašně moc klučinů z okolí na uvolnění bylo, tak jsem měla obavy jestli je tam neposílá jak na běžícím pásu, mám načteno spoustu informací, tak jsem byla připravena bojovat :sunglasses:)
20. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
zevina,
jsem se v rychlosti pokochala fotkama, ať si zlepším náladu ... Jsem nevěděla, že jsi taková kóča a manžel je taky fešák.. A koukám na tvoje bříško... A vypadáš dobře :o)) To u mně jde napřed břicho a pak já...

holky, já mám nervy na pochodu... Moje dítě už druhý den dělá scény před odpoledním spaním a teď jsem jí doslova "odtáhla" z hřiště, protože ona se zaboha vyčúrat nedojde a nedojde a normálně to pustila do kalhot. Jednou jsem jí převlíkla, pak jsem jí řekla, že jestli se počůrá podruhé, tak že půjdeme domů. Což samozřejmně udělala... Sedla si hezky doprostřed hřiště a vidim, že se jí chce čůrat... Tak jí chci dát... Bohužel slečna nechce a navíc už byla mokrá... Tak za přihlížejících maminek a hysterického záchvatu dítěte jsem sbírala hračky a "táhli" jsme domů... Fakt mám dost.... :frowning2: :frowning2: . Teď kouká na pohádky a vysmátá jak lečo... Normální smrádě to je .... :frowning2: :unamused: :angry:
20. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
ahoj holky, mužu se kvám přidat? Pochazím z Tišnova od Brna, je mi 34 let a mám 3 holky-14,12,2.7 měsícu. už jsem chodím delší dobu a ještě jsem neměla odvahu sem napsat.
mapris: stím spaním je to u nás taky tak , už delší dobu stím bojujem a tak jsem to už vzdala, když nechce tak jí už nenutím.Když je unavená hodně tak si řekne sama a nebo jí najdu spát v křesle kde usne při pohádkách. :pensive: :pensive:
20. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.