• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojda, to naše dítě je přesný jak hodinky. Opět se probudila ve tři :slight_smile: A věřím, že kdyby nemusela kakat, tak spinká dál. Teď to probublává průběžně v plínce, tak já stíhám juknout sem.

Zevi, tak jsem to propásla. Pořád jsem nakukovala, kdy přesně vám budou ty tři roky a zrovinka včera jsem asi nekoukla :sweat_smile:
Přejeme Jiříkovi všechno nejkrásnější, pohodové rodiče, pohodového sourozence, spoustu zdraví a zkrátka krásný a spokojený život :dizzy_face: Užijte si oslavu.

Tak štrůdlik ve mě :sweat_smile: , jdu se podívat na to zvíře naše.
23. srp 2009 ve 03:10  • Odpověz
prochi,
tak to zní logicky, já s tím moc zkušeností nemám, teda dobrých, páč Maruš byla na flašce denně od dvou měsíců a proto už pak netahala z prsa, ale já jí to dávala v každé dávce pravidelně, tu flašku, a to je zas něco úplně jinýho...tak máš určo pravdu a zní to logicky, hlavně, když vám to pomůže :slight_smile:

Jinak s dudlem je jasný, že téměř všechny děti mají dudel a přesto se kojí do dvou let, je to tak :slight_smile:

My stále dudel nemáme a odmítáme, ale máme porád palec, ale už to neřeším, já jsem to jako malá prý odnaučila ani neví mamka jak, můžu mít štěstí a nebo taky ne a může si ho tahat do tří let, ale pak bych jí ho něčím mastila. Ale jde mi proti srsti do ní rvát dudel, když ho nechce, nejsme na dudlíky zvyklí, tak jsem i ráda, že ho nemá :wink:
23. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
prochi,
se spinkáním to máte krásné, buď ráda :slight_smile: My se taky budíme v noci jen jednou, buď o půl páté, vyjímečně i dřív a někdy zas o půl šesté, dnes ráno se ještě neprobudila, já vyvenčila psa, Maru je s manžou venku a Helenka porád zařezává, tak ji jdu už zkontrolovat, je to taky prostě zlatíčko.
Nevidělas, jak vykládá, to je prostě báječný, už v tomto věku, ale vypadá to, že už brzo něco vysloví, její snaha je nepochopitelná, pořád říká kakao a plno různých jiných slabik, tak se těš, až ti to taky začne :slight_smile:
23. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojky

včera jsme byli s holkama na menším flámu, tak jsem dneska jak přejetá parním válcem. :grinning:

Já taky pořád koukala kdyže to budou Jiříkovi 3 roky a propásla jsem to. Tak opožděně, ale o to víc od srdce mu přejeme jen to nejlepší!!!!!
23. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se máte????? u nás je nádherně a tak všechny moje ratolesti jsou venku a já mám konečně trošku volno...... je neděla ne!!!!!!! jinak malá už druhý večer spinká bez plenek a tak doufám že jí to vydrží.....dokonce se probudila sama na čurání. tak snad už přestanem uplně používat pleny. jinak vám přeji krásný zbytek neděle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahojky, písklata jsou v postýlkách, tak jdu na radu. Snad to stihnu napsat, než jeden nebo druhý začnou vyžadovat mou přítomnost, páč oba čumákují :slight_smile:
Cácorce se nehojí ramínko po očkování tubery. Dělá se jí tam hodně hnis, včera koupal taťka a jak mi to chtěl ukázat a bylo to podmáčený a trochu to zmáčkl, tak to vylítlo... Dělá se s tím něco?? Nebo si toho nemám vůbec všímat? Broukovi se to zahojilo až moc dobře, ani nebylo vidět, kam mu to píchali, až musel ve dvou letech na přeočkování. Vím jen, že když se to nehojí, tak se posouvá hexa.
23. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Jíťo, vy máte to noční spinkání fakt super!!! Spousta maminek by mohla jen tiše závidět :wink:
Naše malá zatím jen tak brouká. Ale i tak je to krásný. Hrozně si ji užíváme. A i malej. Třeba celý odpoledne lítá po zahradě a nevšimne si jí, ale jak ji vyndám z kočárku, tak ji hned letí potulit, pusinkuje, hladí, ptá se, jak se vyspinkala :grinning:
Je to super, nelituju, že jsme to sfoukli při jednom :dizzy_face:
23. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Jindro, malá je šikulka!!! Snad už plínky odhodíte úplně :wink:

Jdu se podívat na prcky, je tam nějaký podezřelý ticho...
23. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky, jenom na skok, jsme po nočce a zítra mažu na denní.
Chtěla jsem poslat konečně fotky, ale mám jenom Jíťu, vás nemůžu nikde najít :frowning2: tak mi prosím písněte IP aťvámje můžu přeposlat papa :wink:
23. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Tak jsem něco zkusila a uvidíme, došly vám???? :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
ijetka:malej je moc krásnej a mm je sympatááááák :slight_smile: :slight_smile: krásná rodinka :slight_smile: :slight_smile: kde pracuješ??
23. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Ijet, no KONEČNĚĚĚĚĚĚ!!!!!!! Poslušně hlásím, že došly :wink: Moc vám to všem sluší. Manža je fešák, Kubík je k sežrání, ten jeho kukuč, to je prostě něco. No a ty, to je fakt bez komentáře. Hledala jsem pomalu i lupou ty špeky, o kterých si nám tu nedávno tak barvitě vyprávěla, a kde nic tu nic :confused: Prostě kočka! :wink:
23. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Normálně já už mám od těch sedmi vegáč. Malej usnul hned, malá si tam ještě chvilku šermovala, než zabrala, ale oba usínají sami a v pohodě. Jsem ráda. Manža je v práci, tak jsem vytřela, trochu to tu poklidila, juknu na poslední díl Chalupáří a půjdu asi taky chrupkat.
23. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
ijet,
mě došly, jako vždy jste moc krásní :slight_smile: Ale fakt!!!!
a čučím na ty dyno, taky by mě to fascinovalo, si tam zajet, fakt super!!!!

prochi,
no jasnočka, že je to super, taky jsem ráda, že jsem to tak sfoukla, jinak s očkováním nic nedělej, prý je to dobře, že to hnisá, jakože správná reakce, víš, my taky měli uprostřed zelené, a jak jsem říkala, malinkatý drobínek tam ještě je, tak jsme odložili očkování :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
ahojte holky... mám chvíli čas...

prochi,
týý jo, tak to je šikulka, když už takhle v noci pěkně spinká :o))) S tou flaškou opatrně - ale asi víš co děláš. Hlavně jí dát co nejmenší dirku v savičce, abyse "namakala" stejně, jako když pije z prsu... - A než jsem to "napsala" tak ty už jsi to tady "vylíčila".
Se znamínkem neporadím, my to měli s Terkou v pohodě.

zevi,
také se omlouvám, jsem teď poslední dobou nějak mimo. Jiříkovi přejeme všechno nej k narozeninám, hlavně zdraví, štěstí a hodné rodiče :o)))

jindra,
týý jo, klobouk dolů. Tolik bab :o))) Ale přežít se to asi dá :o)) Moje sestra má 4 syny a nejmladšímu jsou tři roky. Týý jo, vy jste s čúráním tak šikovní :o)) a na noc??? To si asi ještě počkáme... Občas bojujeme s čúráním přes den, ale nějak jsem to přestala řešit.

Jita,
s tím palcem - já přišla na to, že čím víc se věci řeší, tím to je horší.... Když se na to člověk "vykašle" a nenervuj se... Ono to nějak dopadne. A dudlík jí určitě nenuť... vim co jsme měli my s odnaučováním....

ijetka,
fotky došli... SUPER!!! Jste fešáci všichni :o)) Malej má roztomilý kukadla.. A na tobě jsem taky marně hledala ty faldy.... Ty nějaký jako máš??? :o))

myslela jsem celý víkend na macejku, jak to zvládli...

my byli na víkend v polsku - no teda vlastně v sobotu odpo jsme tam dorazili, v neděli odpo zpátky, kvůli Terce, aby se vychrupala v autě... fakt jsem si to odrelaxovala, akorát ta žáha mně občas pálí jako "sviňa" tak si musím dávat ty rennie, abych přežila den.. takže jsem se moc nevyspala, ale dohnala to doma.
Jinak vypadá, že jsem dostala asi zánět do prsu. Koupila jsem si od aventu ten korektor na vpáčené bradavky, a asi jsem to "přehenala", tak se mi tam udělal prasklinka, sice jsem to bepantenem vyléčila, ale od včera mně prso bolí jako čert a dávám tvarohy jako divá. Zatím mně to "jenom" boli. Tu horkost mi přes noc tvaroh vytáhl, tak si to na noc chci dneska dát zas a uvidíme. Zítra jdu do porodnice - konečně k lékaři s tím zvýšeným cukrem - TEPRVE :o( - a možná se tam už přihlásim na předporodní poradnu. Dostala jsem od kamarádky telefon na jednoho - prý moc dobrého porodníka - tak proč bych to nevyužila že? :o)))

Tak a já se jdu oblíkat, i malou a vyrážíme s kamarádkou ven. Za barákem máme tady cukrárnu a dělají tu i hotová jídla, tak tam vždycky s kámoškou zajdem na kafe sebou a pak tradá na hřiště. Terka teď vstává poslední dobou kolem půl 7-7, jak není už ráno takový světlo, tak spí dýl... a pak je fakt síla jí dostat po obědě do postýlky.... Tak jí musím utahat na hřišti, aby šla spát co nejdřív, odpo jedeme ke kamarádce tramvají na druhý konec prahy.

tak zatím čusky a hezký den maminy.
25. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak koukám, že se Macejka ještě neukázala. Snad to zvládli bez problémů.

Ijet: fotky jsou moc krásný, máš doma opravdu dva hezký chlapy :wink: . A přidávám se k holkám, se čupr ženská bež špíčků!!!

Já včera nakupovala do školky, už máme bačkůrky (s letadlem, takže je Ondra nadšený), holinky, pláštěnku, zubní pasty, ještě v tescu koupím toal. papír, ubrousky..... To je věcí.

Mapris a to jste byli v Polsku kde? Na nákupech?

Jindra 3 děti a ještě samé holky, to musí být teda zabíračka, pro mě jsou dvě maximum (nebo si ti aspoň teď myslím).

Za týden už bude Ondra ve školce, dáváte ještě některá dítko hned od září? Nějak si to nepamatuji.
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky,
už jsem se vám chtěla ozvat včera,ale nějak nebyl čas....

zevi
dodatečně přejeme Jiříkovi vše nejlepší k narozeninám :wink:

Víkend bych řekla jsme zvládli celkem dobře,sice to byl celkem vopruz pořád odstříkávat a převařovat,ale co bych pro tu naší malou prďolu neudělala.Jen doufám,že to k něčemu bylo,na kontrolu půjdeme až příští týden.
Odsávačku jsem si koupila manuální a šlo to s ní dobře,odsála jsem tak 60 až 120ml,podle toho kdy,nejvíce v noci nebo ráno,kdy jsou intervaly mezi kojením delší.Jednou jsem ji ale dokrmila,protože jí těch 60ml nestačilo a měla ještě hlad a já měla jen tu jednu dávku,nezbylo mi nic od předtím.Koupila jsem v lékárně ještě jednu rektál.rourku,vyvařila jsem jí a nasadila na tu stříkačku a šlo to dobře,ale na noc jsem pak použila přiznám se lahvičku,protože se malá u té hadičky vztekala a plivala jí. Kojit jsem začala v neděli večer a Mája se normálně přisála tak jsem byla ráda.
Zazto dneska od rána,když je vzhůru tak chvíli pozoruje a pak začne plakat,na chvíli se uklidní na ruce a zaručeně u prsu takže dneska zase co hodinu kojím,připadám si vysosaná :sweat_smile: Jestli je to tím vedrem,že má žízeň,nevim.Mně připadá,že je tak "v křeči" a tlačí jí ty prdíky tak už jí dneska dávám ten BabyCalm.Paradoxně,když jsem krmila tou hadičkou tak pak prděla o sto šest a dokonce jsme v sobotu ani neměli večerní pláč,kvůli prdíkům.U Fíka jsem to přisuzovala lahvičce,páč jsem nekojila a u ndětí co pijí z lahvičky se říká,že se víc nalokají vzduchu,ale asi to zase až taková pravda nebude,Mája je toho příkladem :sweat_smile: A to piju na litry feniklový čaj(čaj pro kojící).....

kam

Fík půjde nakonec také od září,zrovna dneska jsme se byli podívat v jaké bude třídě tak už víme,že v Myšičkách :slight_smile: Bačkůrky máme,kapsář nepotřebujeme,mají erární,jen ješte tepláky a nějaké tenisky na suchý zip

ijet

fotečky došli,jste čupr rodinka,Kubík je moooc podobný tvému manželovi :wink:

Doufám,že je vše v pořádku u Isačka,psala mi,že má malá horečky a nějak se to nelepší tak snad jsou v pořádku :fearful:
25. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Macejko,
super že jste to zvládly :wink: taky jsem na vás mocmoc myslela a čekala co nám napíšeš
s prdíkama je to blbé, určitě už máš vyzkoušené a načtené kde co, ale docela dost tipů je tady: http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---tipy/Prdiky_-koliky třeba objevíš něco, co jste ještě nevyzkoušeli a možná by pomohlo

Ijet,
no bezva, dočkaly jsme se, seš holka šikovná a neuvěřitelná kóča :slight_smile: a tvoji kluci jsou fešáci, co si úplně z oka vypadli! mmch, mám dva zvědavé dotazy, za prvé: opakuju se, ale kde máš ty zmiňované a tebou tolik kritizované špeky? a kdo je ten pohledný mladík, co k němu tiskneš líčko? (ať jsem koukala jak koukala, na manžu jsem to nevykoukala :sweat_smile: ale možná mi jen špatně slouží zrak :grinning: :grinning: )

Jíťo,
do dinoparku si výlet určitě udělejte, stojí to za to a vyškovský zas nemáte tak daleko, ne? nám se tam hodně líbilo, i zoopark, který sice není klasickou zoo, ale spíš tam jsou zvířátka, které městské děti běžně nevidí, kozy, ovce, slepice, holubi, králíci... a všechno si můžou pohladit, k tomu nějaký pštros, čáp, opice...
a do dinoparku vás pak převeze dinováček, pro prcky parádní zážitek, my tam byli loni, letos jsme si vyjeli, jak už jsem tu kdysi vzpomínala, dál do bratislavské zoo a dinoparku a tam se mi to zrovna nelíbilo

Mapris,
tvaroh je prý dobrý a ještě střídat se slovovicovýma obkladama, tak snad to budeš mít v pohodě

Prochi
a co tvá nová hlava? bude nějaká fotečka?
očkování: když hnis šel sám ven, asi je to v pohodě, páč malému to taky hnisalo a jezdili jsme na kontroly na plicní, až kalmetizační sestra dá požehnání k očkování, mazali jsme směsí fialky a lihu a když to samovolně prasklo a hnis vytekl, sestra říkala, že je to dobře, že už bude klid :slight_smile: tak snad se vám to začne pěkně hojit
25. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
a ještě vám všem děkujem za přáníčka, když si najdu čas, i nějakou fotečku z oslavy pošlu :wink:

neděle se vydařila, měla jsem strach, páč sobota totálně propršela, bylo naloženého spousta masa na gril, tak jsem se bála, že se budem muset zavřít v obýváku a péct v troubě a to by fakt nebylo ono

navíc jsme to měli spojené ještě s manžovo narozkama, které sice má začátkem prázdnin, ale páč švagrovci byli v té době na dovolené, oslava se odložila, no a velké překvápko pro mě, zrovna se gratulovalo i mně, já mám sice narozeniny víc jak za měsíc, ale páč to bude jen pár dnů před termínem, tak prej mám úkolem už jen sedět s napuchlýma nohama na sbalené tašce a čekat až mě píchne a pojedem :grinning: :grinning:

takže se slavilo, gratulovalo, rozbalovalo, jedlo, pilo hodovalo o 106 :wink:

no a největší úspěch mají dárky: přitloukání různých dřevěných tvarů hřebíčkama do korkové podložky, dřevěný vláček z ikei a dinosauři, to je prostě TOP a ostatní dárky stojí lehce v pozadí (náš táta se ale např zamiloval do traktoru na dálkové ovládání, jak typické :sweat_smile: )
25. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
zevi

děkuju za odkaz,dobré rady a typy,hned jsem to pročetla.Někdo píše,že nezabírá nic,chce to trpělivost a přečkat to,to je jasný,to vim,kdyby to bylo první mimčo tak jsem asi na nervy,ale teď se to dá,je mi ale líto Máji,že jí to trápí.Nicméně zkusím koupit v Dm drog.ten polštářek s třeš.peckama,už jsem ho tam viděla jen jsem nekoukala na co přesně je,myslela jsem,že je masážní,on asi je,ale někdo tam píše,že se dá nahřát v mikrovlnce,tak to může být příjemné a pak mě zaujalo zacvičit s mimčem před kojením(na bříško,ztlačit nožky k bříšku...) no a pak tam dost píší,že dávají i u miminek fenikl.čaj,že pomáhá,ale to se mi po pravdě moc nechce,nevim....Pak tam nějaká paní píše o těch mléč.výrobcích s živou kulturou,já denně piju kefírové mléko nebo nápoj typu activia,olma atd,ale možná je to málo :sweat_smile: Každopádně děkuji za typ na stránky :wink:

Holky,jste zlatý,že jste na nás myslely,jak to zvládáme :dizzy_face:
25. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
jito

my byli v plzeňském Dinoparku už dvakrát a také se nám tam líbilo,jen nás nezaujala ta zoo takže letos už jsme byli jen v tom dino.Není to moc velké,ale výlet je to pěkný :wink:
25. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
ahojky, jenom čtu letem světem při kojení.
Macej, polštářek s peckama bohatě nahradí obyč. rýže. Nasyp ji do ponožky, zavaž a dej ohřád na pár vteřin do mikrovlnky. My to tak dělali pár dní po příchodu z porodky, když malou bolelo bříško před kakáním a moc nám to pomohlo.
Písnu večer, cácorka mi kope do klávesnice...
25. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
kam,
díky za výpis, co se potřebuje do školky :grinning: Já tam jdu teprv zítra :grinning:
25. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Čauvesky, tak hlava zaslána :wink: :grinning:

Tak včera jsem byla u tý kadeřnice. Holky (moje mamka a moje babička) hlídání zvládly. Moje babička si vzala nejdřív obě děti ven na zmrzlinku a na hřiště. Cácorka prý celý odpoledne nespala, ale byla prý moc hodná, jen si koukala v kočárku. Jedla ve dvě, než jsem šla, a vrátila jsem od holičky až v šest. A ona si vydržela počkat na kozu :grinning: Lahvičku holky zkoušely, ale nechtěla. Když jsem přišla já, tak jsem to zkusila znovu a vypila asi čtyřicítku, pak začala zuřit a drápala se po koze :grinning:. Tak jsem ji netrápila a svlíkla se :grinning: a moje těžce nadojený mlíčko jsem nalila psovi a ten ho nadšenej vylízal do poslední kapky :grinning:

Dneska jsem byla konečně na prohlídce po šestinedělí. Tak jsem v cajku a můžem už prý s taťkou všechno. Co tím asi myslela??? :confused: :grinning:

Maprisku, tebe teda obdivuju, že v tomhle hicu s břichem a Terezkou valíš tramvají přes celou Prahu! My s Cácorkou přijely od mudry zpocený jak myši a to jsem byla autem jen deset minut cesty od nás.

Macej, jste holky šikovný, jak jste ten víkend zvládly :wink: Hele, četla jsem na kojeni.net, že paradoxně může fenikl. čaj a ty různý kojící působit kontraproduktivně a bolení může být po nich ještě horší. Jiřinka tam radí zkusit ho na pár dní vysadit. http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=117

Zevi, jsem se nasmála, jak budeš sedět nateklá na tý tašce :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
prochi,
tady provokuješ s účesama jo?? Jsem měla poslat ten můj cca před měsícem :o)) Tak snad někdy příště. Malá je roztomilá :o)) A vypadá dobře živená - jako naše :o)). Tvaroh zatím trošku zabral, sousedka ještě radila masírovat, tak jdu na to... Zítra jdu do porodnice k lékaři, tak jsem zvědavá.
Tak dnešní cesta teda opruz... Při cestě tam z nás lilo jak z volů, ale Terka měla super zážitek, protože takhle se mnou jela snad poprvý :o))) A zpátky nás kamarádka hodila autem na metro, takže jsme se při zpáteční cestě schladili :grinning:

zevi,
slivovica bohužiel nie je :frowning2:
Jo s tou taškou a napuchlýma nohama mně pobavilo.... Já totiž budu ráda, když stihnu sbalit vůbec tašku do porodnice :grinning: :grinning:

macej,
jste šikulky... Neboj, to zvládnete :o))) Víš co se říká? Začátky jsou vždycky horší....

jita2,
no, my už seznam máme a pytel se chystám šít o víkendu.... Jen se půjdem podívat, do jaký třídy a s kým Terka půjde...

Jdu do sprchy a na kutě. Brou baby.
25. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Prochi
-díkes za fotečky, sluší ti to :wink:
-já si du nechat udělat nový "design" na hlavu ve čtvrtek, už se tááák těším, protože mám palici fakt v havarijním stavu a musím se dát do cajku, ať se mimoušovi líbím, až mě prvně spatří :sweat_smile:
-malá je kouzelná v těch šatečkách (naprosto ti rozumím, že kluci jsou fajn, ale čančání děvčátek má něco do sebe :slight_smile:)
-mlíko psovi :grinning: :grinning: :grinning: no hlavně že mu chutnalo :sweat_smile:
-a co by tím paní dokktorka asi mohla myslet? já myslím že myslela na manželské povinnosti (anebo radovánky) záleží na úhlu pohledu :sunglasses: tak žádné výmluvy a hurá na taťku!!

Mapris, tašku ještě nebalím, ale asi bych pomalu mohla, že... ale koupenou už mám, páč takovou ideální veikost, co jsem měla i s malým v porodce, mi zabavil mm na montáže a prdnul tam zip, takže důvod pořídit si novější a hezčejší :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
ahoj kozenky,

prochi,
děkuju za fotky, malá je k sežrání, jaký má kukadla a hrozně hezký rty :slight_smile: Ramínko jsme měli taky tak a stejně není ještě úplně v cajku....
Jinak s tím hopsáním, jak ti radila dr, jsme už vyzkoušeli, že to jde :grinning: Týýý jo, jak si vzpomenu, jak mě to při Marušce bolelo skoro dva roky a teďka už jsem naprosto čupr, tak nechápu, šili mě skoro stejnou dobu, ale výsledky jsou naprosto jinačí, ale díky za to :wink:
No aspoň pejsek nebude trpět alergiemi a bude mít z mlíčka posílenou imunitu :grinning:
Stejně tě obdivuju, jak zvládáš odstříkávat, já bych to asi nezvládla, sic máme kojení naprosto v pohodě, ale že bych měla dát ještě jednou tolik třeba do flašky, si myslím, že bych nevycucala, to máš elektrickou nebo ruční?

Jinak je ještě u nás komedie, že porád nemáme nové auto, už od února máme peníze, manža se pořád rozhoduje, študuje, čekali jsme do září na šrotovné, a to teď nebude, takže mi slíbil, že se do září musí pro něco rozhodnout, když už to má vše tak naštudované, kolik značek jsme už probrali a chtěli do toho jít....ani nemluvím....
Nakonec se to už teda fakt ustálilo na oktávce, tak jestli ta´tka do září nenajde nějakou příhodnou zánovní ojetinu, od solidních lidí, tak musíme do nové, ale už je to hrůza s tím kočárem do favorita...

zevi,
tak to je fajn, že jste masíčko nemuseli péct v troubě a vyšlo počasí, u nás sobota taky celá propršela...
26. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Macej, malý dotázek: dělala jsem pořádek v mailech a mám na tebe 2 adresy, která je aktuální? (předpokládám že ta na jméno) kdyžtak písni ip, ju? :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
jita2,
no, myslím, že chlapi jsou všude stejní.... :wink: :angry: . Koupelnu jsme taky planovali na kveten a jelikoz jsem to nechala na manzelovi, tak ji budem mit "snad" do mesice....
Octvka je hezky auto, ale slyšela jsem na něj pár "negativ", takže si určitě poměřit kufr :o))

dneska jsem se vrátila z rizikový poradny z porodnice. Musim držet dietu, kvůli tomu zvýšenýmu cukru a musím jít za 2 týdny na měření .. tak jsem z toho otrávená... Hlavně vůbec nevím, jak skloubit svojí "dietu" s terky jídlem.... Asi budu muset vařit pro každou zvlášť... :o(((
26. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jita: my jsme měli Oktávku a nemůžu si stěžovat, měli jsme jí 6 let a byla bezproblémová a podle mě i kufr byl velký. Ale teď máme WV Sharan a to je paráda a starší se dají sehnat za rozumnou cenu.

Prochi: účes parádní :wink: , tyhle mikádka teď letí. To já bych si to se svojí kvalitou vlasů dovolit nemohla :frowning2: Malá je krásná, na ty kukadla bude balit kluky raz dva. Vzduchovku máte? :grinning:

Mapris: tak dietku nezávidím, ale co naděláš? Hlavně aby se to zastavilo a cukr nestoupal dál.

Mě normálně sere naše váha. Už přes měsíc chodím 2x v týdnu do posilovny (nějak se mi totiž zdrcli kalhoty) a místo aby šla váha dolů (páč se snaží i nemlsat), tak vylezla nahoru. To abych snad nežrala vůbec.

Zevi no tašku si už pomalu bal, máš to za pár.
26. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.