• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
kamhajek,
tak něco děláš špatně... To by ti váha neměla stoupat... Zkus jíst pravidelně po třech hodinách a malý porce .. Já takhle před těhu shodila 3 kg... Prostě jíst jako těhulka :o))) funguje to.

Zevi,
ty jo, se to nezdá, ale už se nám to krátí co???

holky, asi blbej dotaz - vzhledem k tomu, že čekám druhé dítě.... Jsem dle PM 32+1 a dle UTZ o týden míň.... Prej... znamená to, že se mi posoubá termín porodu???
TO NEPŘEŽIJU... BÉÉÉÉÉ
26. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
píšu fakt blbosti - posouvá....
26. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jituš,
taky budeme řešit problém s autíčkem... já mám malého, úžasného seatka, který skoro nežere, dobře se s ním parkuje a je to prostě mazel, akorát kapku malý a taky už mu jdou roky :unamused: ale zbavovat se ho nemíním, stejně by se prodal za pakatel a mně bude na běžné popojížďky s děckama stačit :wink:
takže dostal ultimátum manžův pracovní wv, do jara do technické, investovat do případných oprav se už nebude, stejně mi chlap věčně bere moje auto a už se do něj nenápadně stěhuje (jakože mi tam pod nohy stele vercajk apod :sweat_smile: ) a pořídí se něco pohodlnějšího, rodinného, až se začne jezdit na větší výlety, ať nemusíme řešit jak se všichni i s kočárkem naskládat...
ale do nového bych asi nešla, jednak to auto strašně klesá na ceně, pak je člověk vázaný garančkama... myslím že lehká ojetinka je výhodnější

Mapris,
jestli tě to utěší, my máme koupelnu hotovou 2 roky, až na malé dodělávky, jako dokopat k nám elektrikáře, aby konečně zprovoznil zásuvky a já nemusela pračku zapínat přes prodlužku do chodby, anebo mého chlapa, ať konečně zamaluje ten zelený sádrokartonový stop :stuck_out_tongue_closed_eyes: už to neřeším a nerozčiluju se :sunglasses:

a jakou máš dietu? jenom úpravu stravy, množství porcí, pravidelnost a omezení cukrů? anebo něco jiného, co by Terka nemohla, že bys musela vařit zvlášť?

Kam,
schovej váhu do skříně a výsledky hledej v centimetrech, určitě bude něco znát :wink:

Mapris,
já myslím že neposouvá, mně taky v poslední poradně podle utz naměřil o týden míň, vůbec mě to neznepokojuje, páč u Jirky mi dr. taky ke konci tvrdil, že buď bude miminko menší nebo o něco později a to naše "menší" miminko jsem sice 10 dnů přenášela, ale měl 3750g/53cm :grinning: takže očekávám něco podobného :wink: stejně se mimčo vyklube na svět až bude připravené a ne kdy to doktoři vypočítali nebo podle tabulek naměřili :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
mapris,
právě ty nové oktávky mají největší kufry a pravda je taky, že málokdy, oproti jiných aut, málokdy vidíš oktávku rezavou :slight_smile:
S tím termínem porodu čoveče nevím, nech se překvapit a bude :grinning:

kam,
o značce WV ani nemluvím, to je dle mě a myslím i ostatních opravdu nejkvalitnější značka na trhu, ale pořád poměrně drahá, takže na to mít nebudeme a takhle víc starší auto, aby bylo za tu cenu, zase nechceme, ale ten, co máte vy, je úžasný :slight_smile:
Jinak ti asi nabývají svaly :wink:

zevi,
právě to řešíme taky, ale myslím, že skoro nikdy do ojetiny nevidíš, Franta na tom sedí už několik měsíců (s přestávkama :grinning: :grinning: ) a vždycky se objeví nějaký zádrhel, ale jedině to sehnat opravdu od lidí, co maj málo najeto a hlavně ne přes bazar a nebo auto dotáhlé z ciziny, kilometry se přetáčejí v bazaru automaticky, nikdo ti to nepřizná a není to trestné, a spousta dalších nevýhod kupovat auto v bazaru...
Zkrátka možná do toho září narazíme na nějaký moc super inzerát, auto max. 3 roky staré, ale od nějakého člověka, který si na tom nenamrská, takovou jednu nabídku jsme nedávno viděli, ale bylo to hned fuč, tak uvidíme, jak se do měsíce rozhodnem...zkrátka, pokud nenarazíme na velmi dobrou ojetinu, tak koupíme nové, ale budem muset nějakým zázrakem doshánět penízky na trojkovou oktávku :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem moc ráda že fotky došly :wink:
Ten mladý hoch je můj brašule :grinning:
A děkuji za pochvalu, jinak mé tlusté boky a prdel :angry: schová sukně, v kalhotech je o horor :frowning2: :cry:

Prochi, tý jo ty jsi samyce s tvrdým y fakt sluší ti to moc, malá je kouzelná hned bych ji pomuckala :astonished:

Kam, ty kalhoty se asi fakt srazili, páč jsi hubeňour děsnej!!!!!! :wink:

Zevi, také přejeme všechno nejlepší a posíláme velikou pusu :astonished:

Maprísku to je pech co? Poprvně jsi jí taky měla???

Zítra už zase jsi do práce, Kubík ve školce zatím pohoda, sice jde před obídkem domu, ale zatím prima.

Mapris, zevi máte kouzelný břichulka :wink:

Zevi manžel je hasič??? :confused: uniforma mu sekne :wink:
26. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
ijet,
přesně takový typy znám, i kdyby vážily 50 kg i s postelí, jsou pořád tlusté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ty jo není to spíš o psychice?
26. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
mapris,
hned jsem musela kouknout na bříško, jak psala ijet, a máš ho moc krásný :dizzy_face:
26. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Zevi, Jíťo, copak já bych na taťku i ráda hupsla. Chuť je, ale ještě jsem nějak nenašla odvahu... včera mě vyšetření kur.vsky bolelo :pensive:, mudra říkala, že mám vnitřek samou jizvu :cry:
No ale co se dá dělat...
Teď už jen najít čas, páč buď má taťka noční, nebo přijede zmordovanej z denní a nebo jsem zmordovaná já :sweat_smile:

Jíťo, já odstříkala jen teď tu jednu lahvičku 120 ml a dělala jsem na tom dva dny!! Vždycky po kojení, když to bylo rozjetý jsem růčo odstříkala, co mi síly stačily. Ca. od 20ml do 40ml. Ale už mám od kamarádky slíbenou ruční odsávačku, až budem zase potřebovat. Což doufám, že hned tak nebude.

Mapris, termín neřeš. Je to jen orientační datum, kdy by se asi tak mimčo mělo narodit. Donošený miminko je 14 dní před TP a 14 dní po TP. Takže je to +- 14 dní. Já měla u obou dětí TP podle MS stejný jako podle UTZ a první se narodil 12. den po termínu, druhá 10. den po termínu :wink:

Kam, jak píše Zevi, na váhu se vys.r a měř se, nebo to musíš vidět na kalhotech, jestli je nějaká změna. Pokud jíš tak, jak se má, tzn. minim. pětkrát, klidně šestkrát denně, menší porce, hodně protejnů, zeleniny, míň ovoce... a dostatečně piješ, tak musíš na cm něco dát dolů. Pokud leze váha nahoru nebo se nehýbe a ty máš čistý svědomí, co se cvičení i stravy týká, tak roste svalovina a ta je těžší než tuk!!! Fakt váhu schovej do skříně a jen se měř :wink:
Mě točí naše babička, která to pořád nechce pochopit :angry: . Že jíst se musí často, aby tělo pořád pracovalo a nemělo čas na blbiny (ukládat si do zásoby). Jenže ona věčně nejí, pořád se váží a hrozně se diví, že pořád pomalu ale jistě přibírá. Protože po několika dnech hladovky se nacpe a tělo si pochopitelně všechno rychle uloží, aby se připravilo na další hladovění. S mamkou z ní fakt někdy rostem :confounded:

Ijetko, ty seš zlatíčko :dizzy_face: prej Samyce to jsem se pobavila :grinning:
26. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jíťo kdybych se nestyděla tak se vyfotím v rajtkách a viděli by jste sami jak na tom jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky snad se neurazíte ale mám takový dotázek...Jaký je sexík po druhým porodu??? :confused: :confused: mě to bolelo 4 měsíce po porodu a už jsem se bála, že si nezatrtkáme jako dřív, ale pak to přešlo uf :grinning:
26. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ijet, já se určo neurazím :grinning:
Ale bohužel ještě nevím :sweat_smile:
Pořád sbírám odvahu :sweat_smile:
A při naší plodnosti bych radši počkala, až bude antiko. Malej se podařil na první pokus a to jsme na to hupsli asi dvakrát. Pak to loňský těhu - nechávali jsme to na přírodě ani né dva měsíce, kojila jsem a MS od prvního porodu byla asi dvakrát a ještě všehovšudy tak dva dny... takže hooooooooodně velký zázrak, že jsme se při naší minifrekvenci :sweat_smile: strefili do toho správnýho okamžiku. No a Luciášek, tak to byl šok největší. Ještě měsíc jsme si měli po potratu dávat pozor, všichni jsme tenkrát byli nemocní, tak nebyla stejně chuť. Pak na jeden sexík přece jen došlo a hle je z něho už dvouměsíční radost :grinning:
Jdu chrnět, dneska už nějak přetahuju :confused:
26. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
ijet,
Ale jsi kus baby :dizzy_face: Sex po druhý porodu je u mě lepší než po prvním, po prvním mě to bolelo skoro 2 roky a teď, jsou to tři měsíce, to bylo naprosto bezbolestný a to mě šili tak stejně, jen s tím rozdílem,že porvé mě nastřihli a teď jsem se nějak natrhla :wink:

Naše děti se taky podařily okamžitě, při Helče jsme ten měsíc taky na to hupsli jen dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Jita+Zevi: já bych do nového asi nešla, jak psala Zevi auto strašně ztrácí na hodnotě. Manžel má hodně dobrého kamaráda a ten má švagra, co tahá auta, takže jsme se toho nebáli. Narovinu nám řekl co a jak i se přiznal, že na WV stáhnul km. Manžel si dokonce pro služebního pick-upa jel manžel do Německa sám, vybral si ho, ten kamarád mu to tam domluvil a jel. Schválně se ho zeptám na ty stránky odkud to auto má, se to vyplatí si tam zajed. Němci se nedovolí kilometry stáčet a podvádět, to se dělá až tady v bazarech.

K té tloušťce, já vím, že nejsem tlustá, jen potřebuji nutně zpevnit zadek a stehna a zbavit se těch koltů na bokách. Snažím se jíst často po malých dávkách a po šesté už nejíst (max ovoce nebo zeleninuú, ale ne vžy to vydržím. Léto je pro mě horší než vánoce, to je pořád nějaká grilovačka, na výletech jdeme na oběd.....

Jé tak to mi šestinedělí nedodrželi
:sunglasses:

Mapris termín neřeš, stejně nejpřesnější bývá podle ms (jestli byla pravidelná) nebo 1 utz. Však mimčo si samo rozhodne, kdy se mu bude chtít ven.

Koukám že zevi už 35 a Maruška 33 týden, za chvíli se tady bude zase rodit.
27. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
kam,
jenže právě v tuto dobu jsou ojetiny aut tak drahé a nová auta tak levná!!! Šla dolů třeba o 100 tisíc.
Co se týče oktávky, přesně toho typu, co my chceme, dobrá ojetina stojí 250 tisíc a nové 287 tisíc, což je logické koupit tu novou....takže tady v česku se ojetinou fakt nepořídíš. Jedině ta cizina, jak ty píšeš, to je fakt, že se to vše přetáčí až tady, tak nevím, proč ti servisáci nadávají právě na auta přivezená právě z německa....nu což, nějak to dopadne, manža to pořeší a určitě vybere pro nás tu nejsprávnější cetu :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
kam,
s tím šestinedělím asi vedeš :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo, rychle jde ta druhá vlna rodiček, jupííí, to zas bude dětí :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ijet,
bezva žes na nás mrkla, ukazuj se častěji, když zrovna nebudeš zařezávat v práci :wink:
dík za rozřešení záhady s pohledným mladíkem, sice se mi zdálo, že máte podobné kukadla, tak jsem to na bráchu tipovala, ale za optání nic nedám, že? co kdyby jsme se dozvěděly nějakou pikantnost :grinning:

jj, manža je hasič (dobrovolný, na chleba nám vydělává rukama) ale to já jsem taky :sweat_smile: na rozdíl od něj ale ne v zásahové jednotce, jen řadová papírová členka :wink:

ehmm... my taky měli asi jen pětinedělí :sunglasses:

Mapris,
kdypak jsi dávala pupík do albíčka, že jsem to propásla? :confused:

no nic, dnes jsem se byla nakadeřit (nic světoborného, jen melír, barva a trochu sjednotit střih, páč předpokládám, že teď hodnou dobu budu jen tak pustnout, takže jsem nechtěla nic, co by potřebovalo nějaký včasný zásah a pravidelnou údržbu) tak si kapku upravím fasádu na ksichtě, dorazím ten pytlík brambůrek co do sebe tláskám :sweat_smile: a pokusím se vyblejsknout a poslat hlavu i s pupkem :slight_smile:

Kam, kolty na bokách :grinning: :grinning: to je krásný popis! ale znám a vím jak těžko se toho zbavuje, i když jinde jsem špeky nemívala, stehna mě vždycky přiváděly k šílenství :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď už to ani nekomentuju, bo mi kila vlezly nejen do břicha, ale do nohou asi tak od kolen navrch až po prdel a je to samá celulitýda, no bléééé
27. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
kde jste kdo? :frowning2:
vařím guláš a nemám se mezi mícháním čím zabavit :rolling_eyes: už i buchtu jsem upekla... taková su holka, šikovná :wink: on náš chlapeček dnes odpadl naprosto nezvykle už v půl deváté a v devět se za ním odporoučel do duchen manža a já tu teskním sama samička...
27. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
no zevi,
jak jsi sama samotinká dovařila guláš? :grinning:

Dnes jdem k dr, máme ze školky evidenční list na Marušku, a má příští týden volno, tak ať to máme na nástup do školky vyřízené....včera jsme byli zaplatit obědy, týýý jo, už se to pomalu stává skutečností a naše ratolesti půjdou do školky :dizzy_face:
28. srp 2009 v 06:44  • Odpověz
Jituš, no dovařila, dovařila... a že se mi poved :dizzy_face: a kdyby jeden, dělala jsem ještě v malém kastrůlku druhý zvlášť pro Jirku, jemný bez čili papriček a podobných špécií, jemný jen čistě na paprice a s protlakem, prostě dětský :wink:
no a po půlnoci jsem ještě spráskala 3 kousky buchtičky, taky mňamózní (a pak si stěžuju na celulitídu, když tak žeru :zipper_mouth: :sweat_smile: ) ale musela jsem ji ochutnat, páč až byla na lechu v troubě, tak koukám, že to vajíčko co do ní mělo dojít, zůstalo ležet netknuté na lince :grinning:

no nic, odjíždíme do města na nákupy, jsem se rozhodla udělat nálet na drogérku, lékárnu apod, že vlítnu pro plíny, vlohy, gaťky do porodky atd (asi je už pomalu načase balit švestky, ať mám pak na čem sedět s těma napuchnutýma nohama a čekat :grinning: :grinning: )
28. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
zevi,
no to se stane :grinning: Když to jídlo je tááááák dobrééé :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Asi brzo zapadnu do pelechu.
Vypadá to, že se mi zase znova vrací ten zánět do prsu… Chytlo mně to v pondělí, do středy jsem se z toho dostala a teď už mám zase prso horký, bolestivý.. Tak se chystám do sprchy to rozmasírovat a na noc dát tvaroh… Ať s tím nemusím na pohotovost. Naštěstí nemám horečku, tak doufám, že tomu tak bude… Normálně mám už teď strach s kojení/nekojení…

zevi,
no, já mám v podstatě jen zvýšenou hodnotu cukru v krvi, ne přímo těhu cukrovku. Od lékaře z porodnice jsem dostala tabulky, podrobnější jsem si vytiskla na netu a musím u všechno počítat, kolik to má cholesterolu a kolik toho můžu sníst. 6x denně, pravidelně po 3 hodinách a na každý jídlo – snídaně, oběd… je určitá dávka cukrů, kterou bych neměla překročit, tak se to snažím nějak dodržovat… Naštěstí jsem se teď najedla normálně i jídla, co vařím, ale třeba omáčku musím podrobně rozpočítat. Tak jsem měla např. dneska zbytky od včera a terce jsem udělala bramboráky. Napřed jsem z toho byla docela hotová, ale není to tak strašné, jen si prostě musím odpustit latte s cukrem – 2x denně v cukrárně tady za barákem a prostě sladkosti …
Jinak fotku do albíčka jsem dávala asi před měsícem, když jsme byli na slovači, akorát jsem se o tom tady zapoměla zmínit…
Ty jo… já tady dietuju a madame si vaří guláš…. Že se nestydíš mi dělat takvý chutě … :unamused: :grinning: :grinning:
Jinak co s týče nákupu – taky bych měla začít něco pořídit a mít to připravené, protože příští víkend tady budou všude krabice z obávýváku a kuchyně a zítra mně čeká velký žehlení…

ijetka,
poprvé jsem s terkou zvýšenou hodnotu vůbec neměla, tak jsem z toho byla docela hotová. Jsem názoru, že mi ten test udělali blbě, ale to neřešim…
Jinak ses ptala na sexík… My jsme snad ani nečekali do šestinedělí.. Prostě jsme to zkusili a šlo to :o)) Ale museli jsme být hodně opatrní.

Prochi,
No, nám se tohle druhé povedlo taky hned, až jsme byli překvapení.. ale za to mohli asi ty bylinky. Chodila jsem k čínskému lékaři .. a pokud nebudu kojit, tak k němu půjdu zas…

Kam,
Nestraš…. Já jsem už nervozní teď kdy porodim… Ráda bych dřív, ale zas na druhé straně si říkám, hlavně ať je to zdravé… ale blíží se to, to jo…
28. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
mapris,
to je děsný s těma zánětama, a proč se ti to tam vlastně dělá???

Dnes jsme měli takovou zapíjenou v kapele, jednou ročně pečeme sele a tentokrát se nedělalo, byly jen steaky a kabanos, v osm jsem to s dětma zabalila, přeci jen s takovým mrnětem no ještě není ono, bylo tam hulákání a všeho a jen jak přijela domů a ležela ve své postýlce, tak se tak rozvykládala a začala výskat, že je ve svém...
No jo, doma je doma :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
jita
koupila jsem si od aventu korektor na vpáčenou bradavku a udělala se mi tam - asi díky tomu - prasklinka. Sice jsem to vyléčila bepantenem, ale teď mně to prso takhle furt bolí. Tak to zkusím přežít do čtvrtka, kdy jdu ke gynekologovi pro nějaké papíry, tak poprosím, co s tím...

my jsme si dneska zašli na oběd, ať mám taky změnu než furt vaření.. Jinak od rána vyspávám, asi tím počasím nebo co. Manžel šel s malou ven a já jsem skoro hodinu seděla u televize a čučela na film.. Teď se jdu "dokopat" k žehlení, ať nežehlím o půlnoci...
29. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
tak holky, kdo chcete, jukněte do alba na muj břuch :grinning: :grinning: z dnešního dne...
29. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
mapris,
no hned jsem koukla, moc ti to sluší, až škoda,že bříško bude brzo pryč :wink:
30. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
jita,
abych pravdu rekla... tak teď už mně to dost obtěžuje, takže se docela těšim, až bude pryč :wink:

holky, chci se zeptat - asi vás druhorodiček - měli jste "taťky" u porodu? Jde mi o to, jestli musí můj manžel znova absolvovat kurs, když už jednou u porodu byl....
30. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vás přelouskla,ale už zase nevím co kdo psal nebo si nepamatuju všechno :sweat_smile:

mapris

zrovna nedávno jsem četla,že těhotným s těhu cukrovkou někdy vyvolávají porod o týden i dva dřív,ale jestliže máš jen trochu zvýš.cukr v krvi tak to asi pro tebe neplatí.
Koukala jsem na tvou fotku,sluší ti to,jen nevím co zaujme dřív jestli bříško nebo rudá hlava :grinning: :sweat_smile:

jiťo,zevi,kam

my bychom také do nového autí nešli,jak píše zevi,strašně ztrácí na hodnotě už tím,že vyjede z toho autosalonu natož pak,když se stane(jako nám nedávno),že v garážích v jednom nákup.centru nám odřeli dveře.Někdo otevřel dveře tak razantně,že se zarazily až o naše auto :angry: No u nového auta by mě to sr...mnohem víc :sweat_smile:
Jinak my máme jako Kam VW Sharan a nemůžu si stěžovat,je to super rodinný vůz,my máme 7-místnou variantu takže s námi mohou v klídku jet i naši,kteří jsou nepojízdní.Ze začátku jsem se bála,že se mi bude blbě řídit jak je to velké auto,ale zvykla jsem si :wink:

ijet

dobrá otázka s tím "dodržováním" :grinning: :grinning: No,u Fíka jsme šestinedělí dodrželi,ale teď ehm,nee :sweat_smile:

prochi

pěkný účes,sluší ti :wink: Já stále zůstávám u dlouhých vlasů,protože je mám jemné a nemám jich moc tak mi vyhovuje,že je stáhnu do culíku :sweat_smile:
Jo a taky jsem koukala,jak máš pěkné modré oči,ale fakt,jako poměnky :wink: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky,
tak poslední víkend na mateřské je skoro za mnou.
Z chvíli přijedou naši s bráchou a páč mám vše připravené, jukla jsem sem.

Včera byl u nás ve vsi dětský den (je vždy poslední víkend o prázdninách, jako rozloučení s nimi). A bylo to super, fakt mě to překvapilo, jak to měli hezky udělané. Hodně stanovišť s úkolama, za vše dostali něco sladkého nebo nějakou drobnost (bublifuk, omalovánky, fiksy), pak bylo opékání buřtů a jako vrchol bylo, že doprostřed hříště přistálo 5 parašutistů. Z toho byl Ondra nadšený a po tom všem ještě diskotéka pro prcky.

Večer jsem hlídala kamarádce holčičku (20 měsíců)přes noc, krásně spinkala celou noc, tak jsem ráda. Jsem se bála, abych jí dokázala uklidnit, kdyby měla nějaké špatné spaní. No a když jsme se dneska v tescu loučili, strašně brečela, že chce ke mě. Byla slyšet na celé tesco.

mapris: bříško krásné, moc ti to sluší.

Zevi guláš jsem taky na víkend dělala a moc se mi povedl.

Zítra máme poslední den volna, tak jedeme do Prahy do ZOO. Takové malé rozloučení.
30. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
30. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
nazdárek holky...

kam,
ty jo, to tak rychle uteklo co? My jdem v úterý zatím jen na zahájení, tak jsem zvědavá... Chystám se teď jít šít pytel Terce do školky...

macejka,
jo, to jsem taky slyšela, ale nějak to neřeším... je fakt, že jsem nějak "shodila" půl kila, tak doufám, že už to nepůjde dolů... Asi mně budou víc hlídat, ale nechám se překvapit... za týden jdu na odběry, tak uvidíme, jak to s tím cukrem půjde..

auto zatím máme fabii combi, starší, než se vyjezdím... S novým zatím počkáme, nebudu muset vozit nikam kočáry - teda kromně asi nákupů a kamarádek, jinak u obou rodičů kočáry máme.. ale s manželem přemýšlíme, že nám za chvíli stačit nebude, tak asi koupíme větší.. ale vůbec jsme nepřemýšleli jestli nové nebo ojetinu.. to je ještě brzo ...
30. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
macej,
týý jo, tak to jsem čučela, že je to i 7-mi místné, určitě je to úžasný auto :dizzy_face:
Teď máme nějaké super nabídky jen zajetých ojetinek, tak uvidíme, já už bych to kupovala, ale manža je jakýsi zbytečně opatrný :grinning:

kam,
no vidíš, si na tebe krásně zvykla, ani nechtěla k mámě :slight_smile: A super, že tak krásně spinkala :slight_smile:

My jsme včera měli rodinnou sešlost, nejdřív na zahradě, pak jsme šli na zahrádku do restaurace a tak sem se dlouho nezasmála, jak včera a udili jsme ryby, což byla velká laskomina :wink:

Zítra poprvé do školky, jsem napnutá jak kšandy :wink:
31. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.