• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky

Tak Zevi už má okna vymění a ještě neporodila, tak jí to krásně vyšlo. Tak šup, šup do porodky.

Jé příkrmy, to už snad ani není pravda, letí to letí. Teď řešíme školky a za chvíli to bude škola.

Ondra si už ve školce krásně zvyknul. Je tam spokojený, ale domů se zatím vždy těší. Dělali tam zvířátka z kaštanů, tak jsme to v pátek taky zkusili a dělali jsme je hodinku. Pro každé udělal jedno.

Macej měla jsem už všechny alba plná a bylo mi líto je mazat. Tak snad s tím admini nebudou mít problém.

Mapris tak to vypadá, že budete mít malé mimčo. A je úplně jedno, jak budeš rodit, hlavně aby to bylo rychle, bez komplikací a byli jste oba zdravý.

Tak zatím pá
27. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj kozenky,

poslední dobou je tu totálně mrtvo, copak se děje??? Musíme trochu zamávat s příspěvky!!!!!!!!!

Copak dělá ijet a její práce?
Jak tu není zevi, tak se netlachá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prochi,
já úplně čučím na vaši podobu s Lucinkou!!! Týý jo fakt super!!Celá mamča. Krásná. Jinak ve 3 měsících se chodí na kontrolu očkování TBC, a představ si, snad nás zapomněli pozvat, každého zvali ve třech m., i Maru, jak jsem se dívala do očkováku, mám strach, abysme to náhodou nevyhodili s letákama nebo tak, ale asi zavolám dr a řeknu jí, co a jak, že jsme nebyli pozvání....

U nás je to momentálně tak, že Helenka je absolutně celý tatínek, každý to tvrdí, ze mě nemá momentálně nic....snad aspoň Maruška se z tatínka začala podobat na mě, prý jo :slight_smile:

Jinak jsme byli na víkend na hodech na jižní Moravě, byl to perfektní zážitek, o těch jejich zvycích se nám ani nezdá, prostě nádhera....burčáček mňam....

Zítra jdem po týdnu do školky, na jednu stranu se těším, že budu mít dopo čistou hlavu a pak mám zas strach, aby byla v pohodě, ale krom rána to pak určo bude dobré.
Helunka je stále hrozně hodné, klidné a pohodové sluníčko....
28. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
kam,
tak to je dobré, že už si Ondra zvyknul, i ty můžeš být v klídku a pohodě :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
jita2,
ja nejak nemam naladu a momentalne hnizdim :o)))

kam,
tak to je fajn, ze si kuba zvyknul. Terka jde zas zitra do skolky a docela se tesi... Jde poprve na cele dopoledne i s obedem, tak jsem zvědava.

Ja jdu zitra do poradny a mam z toho docela obavy. Mela jsem dneska trosku blby hodnoty cukru na tehu cukrovku, tak jsem z toho jeste ted vykolejena. Minuly tyden tam totiz byla jedna "fajn" :angry: sestricka, a dostala jsem od ni takovy kapky - ze nedodrzuju dietu jak mam.. A jestli bude mit sluzbu zitra... No tak to mi zas da :o(((

U nas nic noveho... Terce se ve skole libi. Kuchyn uz mame komplet nastehovanou a zase zijeme "NORMALNIM" stylem a ve stredu dorazi jeste dodelat nejake drobnosti do skrinek. Jinak jsem uz vyzkousela plynovou desku i troubu a jsem spokojena...

prochi,
ty jo, taky jsem koukala na tu fotku... Vy jste snad holky delany pres kopirak nebo co? :grinning: :grinning: a jak snasi malej pritomnost lucinky??? Ja se docela bojim co terka.... Protoze dneska jsme tu meli zname s o rok mladsi holcickou, a tatove s nima byli na hodinku venku - a to co udelal kamarad s malou musel okamzite udelat i MM s terkou... Proste chtela vsechno stejne....
28. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Zevi: Lucinka je krásná, podoba fakt nevídaná.

Nám se včera na fotbale zranil tatík, spadnul a na něj ještě protihráč a má pochroumané rameno. Dostal takovou tu ortézu a měl by jí mít 3 týdny, vůbec by s tím neměl hýbat. A co myslíte, trochu mu otrnulo a už zase vymýšlí, jak zítra pojede a co všechno musí. Děs běs, je horší než já, já z nohou vydržela aspoň 2 dny v klidu. No chlapy.

Mapris: neboj Terka si určitě zvykne, nic jiného jí prostě nezbyde.

Ondra občas přijde s tím, že by chtěl miminko. Hrál si totiž u kamarádky s tou panenkou baby šušu nebo jak se to jmenuje. Bylo krásné jak o ní pečoval, pořád jí dával pití nebo dudlík, přikrýval,choval jí a říkal "neplakej panenko". Ale dost pochybuji, že by mu nadšení vydrželo kdyby to měl doma pořád. Na to je ještě moc velký mamánek.

Jinak prodloužený víkend byl super, počasí ideální. V sobotu jsme si udělali výlet na kolech a dneska jsme jeli s babi a dědou na houby. Počítali jsme s tím, že nerostou a opravdu nerostou. Našli jsme jich asi 6, je sucho. Ale byla to krásná procházka.

Jé Jito hody a co bylo dobrého kromě vínečka?
28. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Mapris nafotíš nám kuchyň?
28. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
kam,
prosím čekejte, jste 20tý v pořadí :o)))
já vim.. ještě vám dlužím tu koupelnu :grinning:, kuchyň definitivně dodělají ve středu, tak jestli budu ještě 2in1 tak pokusím o víkendu udělat nějaké fotky :o))
29. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
nazdárek maminy,
to tady nějak vázne.... Je podzim, bude na pc víc času :o))
Terka ve školce zatím v pohodě, jen ředitelka říkala, že před obědem uronila slzičku a chtěla maminku, a byla nadšená, když pro ní taťka po obědě přišel... Tak si říkám, jestli jí tam mám nechávat přes oběd a nebo to ještě zkrátit... Bude chodit do příští středy...

Jinak jsem byla v poradně.... Mimi se KONEČNĚ otočilo hlavičkou dolů... Takže možná císař ani nebude.. Ale každopádně musím porodit DO termínu kvůli cukrovce... Tak doufám, že se prcek umoudří a vyleze sám, abych nemusela na vyvolávání... A má 3000 g .. Tak uvidíme, co se pak narodí :o))
29. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky,
taky to tady nějak zanedbávám. Není čas na psaní, jsme pořád venku. A když už jsme doma a Cácorka třeba spinká, tak se zase snažím věnovat broukovi. No je to náročný. Už se docela těším, až bude ve školce, že budu mít zase trošku času jen pro sebe :sweat_smile:
Ale pravidelně nakukuju a jak na trní vyhlížím zprávičku o Zevince. Už má termín za pár dní, to je neskutečný, jak to uteklo.
Maprisku, tvůj 38. TT vypadá taky úžasně, to už může být taky každý den. To jen mě, když jsem měla v pasu 38 mě čekaly ještě čtyři týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je super, že se miminko otočilo. Máte vzorný dítko :wink: A tři kilča, to už je teda paráda. A jaký máte vůbec vybraný jména?

My byli dneska na tříměsíční a tříletý prohlídce. Tak Cácorka má 6600g a 60 cm a dostala první hexu. A už prý můžem v klidu na náušničky. Jíťo, taky budete dávát už teď? Ptala jsem se mudry na tu kontrolu TBC na plicním (jak si psala, že nevíš, jestli jste dostali pozvánku), jestli se tam vůbec ještě chodí. Četla jsem totiž, že nějak na jaře 2009 bylo zrušeno to přeočkovávání dvouletých dětí, u kterých se při prvním očku nevytvořila reakce. To se nám stalo u Péti, že ho přeočkovávali ve dvou letech a mám pocit, že i Natálku a Filípka, jestli si to nepletu. A taky se prý hodně uvažuje o úplným zrušení tohohle očkování a prý vůbec tohle očko nechrání před TBC, co sem tahají ty existence z Mongolska apod. :angry: No a tak jsem se právě ptala mudry, jestli ještě vůbec se chodí s těmahle miminkama na ty kontroly a prý teda jo, že máme počkat, že si nás pozvou. Tak ještě třeba chvilku počkej a když vám to nepřijde do těch pěti měsíců, tak tam zavolej, co?

Péťa má 103 cm a 19 kilo. V průkazce je mimo jiné „stav výživy přiměřený“ a tam okénko ANO / NE, tak nám nezaškrtla ani jedno, buď zapomněla a nebo jsme něco mezi :grinning: Jinak závěr zdráv. Sestřička říkala, že je na svůj věk čahoun, ale o váze neřekla ani jedna ani fň, tak mají štěstí :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Pokračování :slight_smile:

Macej, tak svlávinka, že se vyřešilo částečně ten váš večerní pláč. Chuděrka malá měla hládek. Hlavní je, že přibírá a je snad ty večery spokojenější. Nechci dělat chytrou, nebo nějak moc radit, ale nezkoušelas na mlíčko meltu? Já jsem začala zase chodit cvičit a taky jsem se maličko uskromnila v jídle, chtěla bych pomaloučku hubnout, maxim. dvě kila měsíčně, abych neohrozila kojení. Ale téměř hned jsem pocítila, že je mlíka míň a asi nebylo ani tak výživný, protože chtěla Cácorka pít daleko častěji. A taky jsem úplně přestala chodit na velkou, třeba jednou za pět dní a melta prý podporuje i trávení. Začala jsem ji pít ráno a večer a jako zázrakem jsem začala chodit normálně každý den a prsa se mi začala nalévat jako blázen, až jsem musela tu večerní vysadit, protože to ze mě teklo, jak nikdy :sweat_smile:

Na Ijetku taky myslím, jak se mají...
A na Isáčka, jestli už Natálka zvládá tu školku líp a jestli mají v pořádku očičko...

Holky, jsem ráda, že se vám srovnávací fotka líbila a že snad tu podobu nevidím jenom já. Manža, když to viděl, tak říkal, že je to jedna a tatáž osoba :grinning: :grinning:

Mapris, malej Lucinku zbožnuje a nebo si jí celý odpoledne nevšimne, takže super kombinace :wink: Vypráví jí říkanky, zpívá písničky, pořád jí pusinkuje... ale pozoruju i že je víc tulivej k nám a pořád nám říká, že nás "milánkuje". Jinak nežárlí absolutně, spíš ji nechce nikomu půjčit a pořád vykřikuje, že je naše. Doporučuju hodně si o miminku povídat, prohlížet si fotky, jaký to bylo, když on byl takový miminko, hodně připomínat, že bude miminko jen spinkat, ležet, papat mlíčko a taky řvát :sweat_smile: A připravit si do porodnice nějaký úplatečky jako že jsou to dárečky od miminka.

Tý jo, to je hodin, letim do sprchy a pak si lehnu k Ordinaci :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Ještě vám musím napsat story o Lipánku... tuhle jsem si myslela, že broukovi dopřeju a koupila mu kakovýho lipánka. Péťa ráno snídá u Kouzelný školky, sedí u svýho stolečku a Lucinka je asi tak metr od něj v lehátku a nespustí z něj oči (úplně ho zbožňuje). Připravuju si snídani a jedním očkem nakukuju, jestli brouk jí. A on stál zády ke mě u Lucinky a pusinkoval jí. Tak si ještě říkám, jak je to krásný, jak jí má rád :grinning:. Pak mi to ale nějak nedalo, tak se jdu radši podívat blíž... no a co myslíte, Lucinka celou hubu od Lipánka a tlemí se na Péťu jak blázen. Jako určitě nic nespolkla, zasáhla jsem včas a spíš jí tím omatlal jen bradu. Ani jsem mu nemohla nadávat, protože to chudinka myslel dobře, asi jí chtěl taky dopřát :grinning:
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
ten lipánek byl samozřejmě kakaový a dál už radši ani nečtu, co jsem zplodila :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ještě jsem si všimla, že jsme zapomněly na Natálku. Tak dodatečně všechno nej nej nejkrásnější, hodně zdravíčka a hlavně žádný hnusný doktory na hoooooooooodně dlouhou dobu. A taky pohodovou mamku s taťkou, hodně kamarádů ve školce a prostě všechno, co si jen taková princezna může přát :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Baf baby, to koukáte co ? To je návštěvička :grinning:

Díky Jitu za sháňku :slight_smile:

Jsme oki, no teda teď už. Kubík měl minulý týden teploty ze školky a já jsem si před 14ti dni vyvrkla kotník :frowning2: šla jsem pro něj do školky, špatně šláplana schod a hop, na chíře jsem dostala berle (to byl horor s nima lozit), ledovala jsem, a ještě teď stahuju. První 3 dny byly krutý, bolelo to jako čert, ale pak už jsem si na to mohla stoupnout, ještě žejsem měla 3 dny volna a nemusela marodit :wink:
Dneska se chysám poprvé po úrazu na spinoš tak to snad zvládnu.
Kuba a škola: co se nám nestalo, když si už si začal zvykat tak praskla hadička od záchodu a školka se vyplavila, teď je zavřená. Děti se vozírannímautobusem do školní družiny, ale já si nechala Kubíka doma, hlídá zase tchyňa páč jsem se toho s´dost bála.

Jiank jsem ráda že jsem v práci a druhý pořád neeee :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky,
nakukuju jestli už Zevi nebo Mapris nerodí a zatím nic:o)...

Prochi,
děkujem, nejvíc si přeje aby už nemusela do školky:o(.....
Fotka super, totožné děti, to někam pošli, dřív bylo v mamince jako vejce vejci

Mapris,
jsi odvážná, když takhle ke konci porodu jste se od všeho pustili, já bych se asi nervově zhroutila :grinning: ...
Ale už to máte za sebou a mimčo přijde do nového.
Až bude více času určitě se někdy stavíme, máme to jen kousíček, ale máme teď stále nějaké
trápení.

Kam,
fotky hezké, asi super dovča....

Někdo se tu zmínil o carodcee, tak určitě žije.O té vím z facebooku, máte ho tu někdo?Teda krom Kam, Mapris a Macejky:o).Ty tam jsou též.

Očíčko se malý zahojilo hezky, vyndavání stehů, bylo trochu drsné, ale šlo to.
Teď zase zrovna marodí, tak je semnou doma.Za celý měsíc byla ve školce je 4krát,
ale stálo to zato..............Vůbec tam nechce, brečí vždy celé dopoledne, nelíbí se jí tam, nehraje si
nejí, děti ji neberou, jen vysí na učitelce.V noci se budí a prosí, že do školky nechce, že chce k babičce a že
bude hodná.Domlouvání, slibování ani uplatky na ni neplatí, prostě si nedá říct.Celou cestu do školky vždy prořve
a odcházíme s tím, že si ji učitelky vyrvou a my rychle odcházíme...hrůza:o(...
V pondělí ji tam zas odvedu, ale jestli to bude opět takové, tak už asi naposledy, učitelky s ní nemají dost trpělivosti, všechny děti tam jsou už v pohodě.Jedině kde je klidná je, když jsou venku na hřiště, ale ty přechody vůbec nezvládá.Kdyžtak poprosím ředitelku o odklad a zkusíme to znova od ledna....
Dokonce se v noci začla i počůrávat, což se nepočůrávala nikdy..nerada bych v ní vypěstovala cosi, čeho se pak zas špatně zbavíme.Ve čt.ji tam vedl děda a dělala mu takové scény, že ji zas odvedl domů, něměl srdce ji tam nechat.Takže dosáhla toho, čeho chtěla, vyřvala si, že tam nepůjde :unamused: ....takže tak.

Tak se tu mějte a já se zase ukážu :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
isacek,
se omlouvám, že jsem prošvihla Natálky narozky ... Přejem dodatečně všechno nej ... hlavně zdravíčko a štěstí ve školce.
No, vždyť já jsem taky málem před zhroucením byla... Už nám to dneska definitivně dodělali... akorát čekáme ještě na nový dvířka od mikrovlnky... Tak jsem zvědavá... Jinak maximální spokojenost...

S tou školkou je to fakt blbý... Možná by to chtělo nějakou pauzu - jenže jak, když musíš chodit do práce, viď? Třeba asi fakt není zralá... A zas v ní vypěstovat blok - to je taky riziko... Naše malá se přestala přes den tak nějak počúrávat před měsícem a ve školce je unešená z mini záchodečků... Jinak si myslim, že tenhle její problém byl psychickej blok - možná moje těhotenství... Nebo na sebe jen chtěla upoutat pozornost... Těžko říct... V noci máme ještě pleny, ale zatím neuvažuju, že by ve školce spala, tak uvidíme. Teď chodí zkušebně a od listopadu by měla jít na celý den, ale nechám na ní, až tam bude chtít spát... Je to výhoda, že budu doma.. A co se týče hraní/nehraní... Terka si zatím prý vůbec s ostatníma dětma nehraje... A před obědem už druhý den uronila slzu, a že chce maminku... Je to tam na ní dlouhé.. Tak jí vždycky říkáme, že bude dobrej oběd a po něm že pak pro ni přijdu... Teď chodil 2x dny manžel, protože měl volno a padla mu prý kolem krku... Tak taky doufám, že se to nějak srovná.... A nenastal ve školce nějaký problém??? Jestli jí tam nějaký děti neubližovali... A tys jí tam dávala rovnou na celé dopoledne nebo jak? Já jsem napřed zkoušela ve čtvrtek 2 hodky, v pátek 3 a v úterý už šla na celé dopo...
30. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
jo a prochi,
historka z lipánkem celá... Jen bych se tu moc nerozpovídávala kvůli sociálce :grinning: :grinning: :grinning: , každopádně je Péťa dobrej koumák... Něco podobného čekám od naší Terky... Protože poslední dobou docela dost vymejšlí :o)))
30. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
baff, to koukáte, kdo se to tu objevil :sweat_smile:

takže, co u nás nového... jak už vám referovala Jíťa, mé předsevzetí, že musím přežít ty okna v kompletním stavu vyšlo a pak už je mi to fuk :wink:
sice ještě nemáme dodělaný Jirkův pokojík, mm zapravoval přebourané dveře, teď se čeká na malíře (nakluše v ne+po) ještě jsme o víkendu jeli do Ikei pro nábytek, čeká na chodbě na sestavení i s novým kobercem, kluci dostali podrobný nákres, kam co přijde, já mám dušičku v peří a jsem ochotná si kdykoliv odskočit rodit, s tímhle už si poradí i beze mne :grinning:

no a jak to vidím? v poradně jsem byla včera odpo, monitor ukázkový, děloha pěkně tvrdne, čípek měkne, bříško pokleslé, lehký úbytek na váze... takže jak řekl doktor, uvidíme, jestli se příští týden ještě uvidíme...
vzhledem k tomu že mi večer začala odcházet hlenová zátka, tak nejspíš neuvidíme :wink: nepravidelné kontrakce v rozmezí 10-20 min jsem ještě zaspala, pak mě nad ránem vyhnaly z postele, no ale nic pokrokového se neděje, tak přemýšlím že ještě zalezu ke klukům do teplého pelíšku a pokusím se ještě o nějaký bonusový spánek, kdo ví jestli nás dnes nečeká náročný den :slight_smile:

dám samozřejmě vědět, zatím páček :wink:
1. říj 2009 v 06:17  • Odpověz
jinak jsem vás dočetla (nebyla to naštěstí fuška, byly jste za tu dobu s příspěvkama umírněné :sweat_smile: ) ale vůbec nevím na co jsem chtěla reagovat...
snad jen že jsem u Prochi žádných 10 rozdílů nenašla :grinning: :grinning: :grinning: podle mě se jedná o jedno a to samé dítě :wink: a že je super, že se Mapriskovic mimi na poslední chvíli přece jen otočilo, tak pozdě je to docela málo pravděpodobné, bezva že si dalo tak hezky říct :slight_smile:

tak a už opravdu kráčím zpátky do pelecha, když se mrňousek k žádným akcím zatím nemá a budeme uvidět
1. říj 2009 v 06:30  • Odpověz
Jen nakukuju, jestli nemáme nový miminko... a co to nevidím?!?!?
No Zevi, to vypadá, že to fakt už BUDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :confused: :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tý bláho, jsem napnutá jak kšandy, to dneska koně ani nezavřu a jen budu celý den načuhovat. Tý jo, to jsou nervy :sweat_smile:
1. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
nazdárek...

tak to vypadá, že zevi fakt bude dřív než já :o))) Já si dneska od rána vyběhávám předoperačko na císaře, kterej možná ani nebude. Uvidíme příští týden ve čtvrtek na další KO.

zeviii,
drž se... vsadim se, že teď už tlačíš v porodce... Taky budu koně hlídat :o)))
1. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky,
spěchám do školky, jen píšu, že Zevi ještě nenapsala, takže asi zatím niccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
1. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
prdlajs, čučím doma, čekám až se kontra ustálí na nějaké rozumné době, zatím si dělají co chtějí, hned 5 min, pak 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: nadávám na křížové bolesti (sem to už zapomněla jak byly nechutné) klukům jsem navařila, před tchyní jsme zatím ani nemukla, na plašení času dost a maličký miláček chce, abych si s ním jezdila s vláčkem, pomooooc...

když jsem mu řekla, že mě bolí zádečka, tak mi to moje zlatíčko řeklo, že mi je pomastí a tak mi hladil bedra, až jsem z toho dojetím tajně bulila
1. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj, tak my jsme asi nemocný :frowning2: Brouk se ráno probudil trošku s rýmou, ale teď už tady leží pod dekou, chrchlá, kašle, plnej noc, oči jak angorák :frowning2: Asi to chytl, jak jsme byli v úterý u doktorky, před námi tam bylo pár nemocných dětí, sestřička říkala, že to tady hrozně řádí. Tak nezbývá než doufat, že to bude jen něco rychlého a hlavně že to nepřeskočí na Cácorku. Aáááchjoooo.
1. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zevi :grinning: :grinning:
Mě picne, tak ty ještě vodfuňuješ doma :grinning:
Držím palec ať se to hezky rozjede a brzy máš miminko v náručí :dizzy_face:

Holky těhule, jaký máte vůbec vybraný jména? :confused:
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
jo a vím co jsem ráno zapomněla: opožděně popřát Natálce ke třetímu ročku, všechno nejlepší vinšujeme, hlavně zdravíčko, milující rodiče a už žádné špatné zkušenosti s hnusnýma nemocema nebo doktorama
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Prochi, taky jsem v průběhu včerejší noci očekávala rychlejší průběh... když se nic nedělo, tak si to asi mimi rozmyslelo, páč moje přání je rodit raděj v noci, stejně jako Jirku, tak asi mrně vyčkává

si s takovou ještě užiju, uááááá :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
jo, jména... mám s tím jít ven nebo už těch pár hodin vydržíte? :wink:
1. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
chudák Péťa :frowning2: snad to bude jen nějaká viróza, která rychle přejde, hlavně aby se to vyhlo Lucince, to je děs, když je takový mrňousek zahleněný, doufej, že má z koja dostatečně silnou imunitu a bude vše v pohodě
1. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
no nic, pár pravidelných osmiminutovek se změnilo na dvacetiminutovku, asi to nebude tak žhavé...

nebo že by měl s tím co do činění slib, který jsem dala někdy minulý týden našemu výbornému kamarádovi a donedávna i sousedovi, páč si našel slečnu na opačném konci republiky a když posledně volal, říkal, že dnes přijedou a jsme první na řadě, koho navštíví, tak že mám vydržet ještě kompletní :grinning:
1. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.