• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Zevi, tak já to teda vyderžim nooo :wink: Aspoň nějaký překvapení :slight_smile:
Jojo, modlím se, aby to na ní nehupslo. Snad to bude v poho.
1. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Zeviku, ale dneska by mělo miminko krásný datum :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
jj, datum krásné, v naší rodině už sice obsazené :sweat_smile: ale měla bych ten nejúžasnější dárek k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Zevi, no neke?!?!?!! :sweat_smile: Já věděla, že si takhle nějak začátkem října, ale že až takhle začátkem, to už jsem nějak zabudla. Já jsem 6. a Péťa 9. :slight_smile:
Tak to přejem všechno nééééééééééééjjj, zdravíčko celý tvojí rodině a ať už máš co nevidět ten růžovej voňavej uzlíček v náručí :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
zevi,
nebooj, třeba se to rozjede po návštěvě v noci :o))
Jinak přejem taky vše nej.... No, já při Terce kontrakce neměla, tak se bojím, abych to vůbec poznala... :unamused:
A já bych radši rodila přes den, kvůli hlídání Terky... Přinejhoršim by kamarádka musela přijet v noci, ale den je tak nějak jistější..
1. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
holky díky za vinš :slight_smile: já se vypínám a jdu přilehnout k dítku, páč za poslední hodku a půl to vypadá si tak: 8,12,20,18,9,6 min a posledních 15 min opět klid :confused: tak nevím jestli tomuto říkat poslíčky nebo otvírání...

no nic, buď se vám tu trapně ukážu ještě večer nebo třeba i zítra :grinning: anebo budu žhavit mobil, paaa
1. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj kočky,

no já teda čučím, jak se to tady rozjíždí a koukám, jak nám to tu Zevi v přímém přenosu líčí, to je teda sííííla, snad je ještě doma, nebo už neéééé?

prochi,
taky přeju, ať se brzy Peťula uzdraví, páč to snad řádí všude, čekám, kdy na nás něco doleze ze školky, ťuk, ťuk...přesně tak, hlavně ať to nechytne cácorka :wink:

kam,
to víš, na hodech, jídla a pití do sytosti...nejvíc mi chutnali kuřecí steaky na bilinkách, snědla jsem tři :dizzy_face: Jako nikdy :grinning:

Zevi,
jméno určo neříkej, to už pár hodin vydržíme a bude to právě krásné překvápko!!! Týýý jo, já už se těším, až bude novina na světě!!!!!!!!!!!
Vše nej k narozeninám, to by bylo super, kdyby to vyšlo na den!

Dnes se jdem s Maru zapsat do cvičeníčka, v pondělí začínáme! Aspoň se bude moci pořádně vyřádit, páč ze školky je to opravdu dílo, takové hodné klidné dítko se proměnilo v pořádnou raketu :grinning:

Jo a dneska nám kocourka zajelo auto, manža ho ráno našel ještě teplého, tady u cesty je vždycky zajetých koček :pensive:
1. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
jj, hody jsem taky chtěla ještě stihnout, u nás jsou tento víkend, sice kachýnku dvakrát nemusím, ale na hodové koláčky jsem se těšila (no ty se dají dovézt i do porodky :sweat_smile: ) si to doufám vynahradíme příští týden, to budou hody zas u mojí mamky, tak na ty už snad půjdem celá (a už početnější) familie :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
já jsem taky zvědavá, jak zevi dopadne. Zevi drž se a nezoufej... Já měla obrovský křeče s Terkou den před porodem a pak jsem další den večer porodila... Třeba je to jen začátek :o)))

jita,
chudák kocourek... Naši takhle asi 2x přišli o psa...
1. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
tak pořád trapčím doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: příznaky momentálně skoro žádné, sem tam nějaký bubáček, ale oproti těm celodopoledním vytrvalým poslům to nestojí za řeč...

tak doufám, že tohle byla taková generálka nanečisto a příště už to pěkně završíme odjezdem do porodky, já po včerejší noci fakt věřila, že dnes už budu mimíska pěkně chovat v náruči
1. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Zevi, no já se kácim :grinning: Já fakt věřila, že už odfukuješ někde v porodnici. Tak třeba je teď jen takový chvilkový klid před bouří a ještě v noci pojedete :wink: A když né, tak se to tam určitě po těch celodenních celonočních bolestech úúúúúžasně nachystalo a pak to půjde jak po másle :wink:
1. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jitu, chudínek koucourek :pensive:

A co Maruška ve školce? Je to lepší, už tolik nesmutní?

A jak to ráno zvládáte? I vy Macej? Vodíte do školky děti vy s kočárkama? Já jsem na nás zvědavá, jak nás ráno všechny zpacifikuju, abysme tam do osmi byli. I když není to žádná dálka, jsme tam takovou pohodovou chůzi, když si Péťa naskočí na skate, za deset minut. Ale to vstávání a táááák, no nevim nevim :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
taky doufám, že se to pěkně chystá a pak vše půjde jak po másle, trochu jsem googlila, páč mi krom hlenové zátky odešel i takový sražený krvavý chuchvalec a prý je to dobré znamení, že se hrdlo otevírá a plodové obaly se uvolňují od dělohy, že dřív když nebyly telefony, tak to bylo upozornění, že si žena má chystat pokoj a prádlo, páč to brzy vypukne :sweat_smile:

Prochi, máte skate ke kočárku? já si ho taky odkoupila od kámošky, sice jsem si říkala, že už je žížala veliký, ale myslím si, že takové povození pro něj bude větší zábava než jen šlapat vedle kočáru
1. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak já teda mizím a slibuju, že už nebudu planě plašit, příště to (doufám) vezmu naostro :grinning:
1. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Zevi, kdo ví, jestli ráno už nebudeš druhomamča, vypadá to velmi nadějně :wink:

Jojo skate taky máme. Hodně jsem zvažovala, jestli ho vůbec v Péťovým věku ještě pořizovat. Všichni mě od něj zrazovali, že už je velkej a taky když si na něco nezvykne, tak nám to ani chybět nebude. Pak mi ho nabídla kamarádka, ať ho jen zkusíme a že jí ho když tak můžu zase vrátit a od tý doby (někdy v půlce července) jsme nebyli ve vsi bez něj! Brou je z něj pořád nadšený. A já taky, naskočí si a jedem, žádný rozčilování. A hlavně si myslím, že ho využijem při cestách do školky, že si naskočí a hned jsme tam. Fakt moc doporučuju :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jé tady se rodí pomalu v přímém přenosu.
Zevi myslím na tebe a držím palce ať už to máš brzy za sebou!!! A vše nejlepší k narozkám!!!

Prochi neboj stávání zvládnete, já z toho byla teda první týden mimo, ale teď už si to bez školky neumím představit. Ondra se tam vyblbne, pořád tam něco tvoří, každou chvíli umí něco jiného.

Isacku to mě moc mrzí, že Natálka školku tak špatně nese. A já měla pocit, že je správně oražená, ale ona se ta dětská reakce těžko odhaduje. Já to čekala s Ondrou podstatně horší a proběhlo to skoro hladce. když tak jí prostě dáte odklad a zkusíte to v lednu, však se svět nezboří.

Já do dnes když jedeme někam, kde vím že budeme chodit tahám kočár. Ondra se rád sveze, takže ve vaší situaci bych skate taky pořídila.

Jé Jito to je smutný. A to mi připomíná co pejsek, jak už vyrostl?
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu na vás po delší době juknout a taky jsem moooc zvědavá jestli nemáme nová miminka a ejhle,u Zevinky se to už chystá tak to mám radost a držim palce ať je to co nejdříve a co nejkratší dobu na sále :wink:
Teď jsem vás dočetla.

Tak Markétka má ve dvou měsících 4395g a 53,5cm.Včera jsme byli ny kontrole.Doktorka říkala,že přibírá,ale né moc,je to tak na hraně :frowning2: a to má ten večerní dokrm.Takže závěr je zatím ten,že jí mám nabídnout dokrm ještě třeba odpoledne jestli si vezme,což jsem říkala,že si vezme určitě a taky že jo a jak hltala kočička :sweat_smile: Asi to jak jsem psala,že je uplakaná bylo opět hlady,já fakt nevim.Nechtěla jsem ji tak brzy dokrmovat,ale trápit hlady jí teda také nechci.Tak snad bude mít nějaké imun.látky ode mě i když jí pak ještě dokrmim,aspoň nějaké MM bude mít. No a dnes jsme byli na kontrole n nemocnici a na kontrolních náběrech,zítra budou výsledky,ale troufnu si říct,že bilirubin bude v pořádku,Mája totiž už úplně odžloutla,hodně na tom má zásluhu ten večerní dokr,protože dostala i jiné mlíčko než moje tak to se pak odbourává rychleji.A dr v nemocnii také říkala,že je drobná a že od poslední kontroly,která byla před měsícem,moc nepřibrala.Tak říkala,že uděláme kontrolní kojení,zvážili jsme před kójem a po no a malá vypila necelých 70ml,což je prý málo na dvouměs.dítě.No je fakt,že jestli si ode mě vytáhne těch 70 tak večer mi těch 80-90ml sunaru vypije tak byasi měla vypít kolem 200ml.No to jsou jen dohady,člověk do toho nevidí,těžko říct,kolik toho mlíčka mám a kolik si malá vysaje,každopádně i kdybych ji měla dokrmovat po každém kojení tak stejna s kojením nepřestanu ať má princezna aspoň tu troch ude mně.Paní doktorka nás pochválila jak má malá krásně kulatou hlavičku a jestli jsem nerodila císařem tak jsem říkala že ne.

prochi

jojo,o meltě vím a piju jí také 2x denně a když né meltu tak aspoň Caro,ale meltu se snažím pít častěji,zrovna teď dopíjím hrnek.Piju i dost kysaných nápojů( Activia,Olma drink apod...)no ale nějak to na mě nepůsobí nebo jen chvilkově,nevim,ale piju skoro na litry :sweat_smile: :sweat_smile:

jito

to je mi líto kocourka,chudáček.
A co psík?Jak se u vás zabydlel??

ijet

no kuk,to je dost,že nakoukneš :grinning: Teda tak ty jseš marod s nohou,to je hned takové zvrknutí kotníku.A máš sádru nebo jen klidový režim? Vlastně sádru asi nemáš,když píšeš,že leduješ...
Na jak dlouho budete mít školku zavřenou?

iso

říkala jsem ti,jak je mi to s Naty líto,fakt bych to u ní nečekala,vím,že jsi říkala,že by klidně odešla s cizím člověkem,že na tobě nijak závislá není a teď tohle.No určitě se na tom dost podepsala ta nemocnice si myslim.

školka- musím zaklepat,že Fík už je úplně v pohodě,už ani ráno neříká,že tam nechce.V úterý tam měli divadýlko.Myslím,že ho to tam baví,ale spát tam zatím nebude to by nechtěl,to dopoledne mu stačí i tak když příjde tak ke mně běží a má radost.Dneska jsme zaspali,tak jsme do školky dorazili až před půl 9,ale nevadí,děti tam mají být do půl deváté.My většinou chodíme tak,abychom tam v osm byli nebo chvíli před osmou.Máme to svižnou chůzí 10-12min.Teda svižně jdu já a Fík se veze na skejtu.Také ho máme a je to super věc,já ho chtěla od začátku,vůbec mě nenapadlo,že je na to velký.Dokonce mu Fík dává přednost před motorkou a to je opravdu co říct.Naopak z něj kolikrát nechce slézt a to ani do kopce :sweat_smile: takže já si skejt chválim :wink:
1. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
zevi

také přeji vše nej nej k narozeninám a nejlépe jedno malé krásné miminkoooo :wink:
1. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
no vy jste se tu ale teda rozkecali :o))

Zevi, ty už musíš určitě dneska zákonitě porodit. Mně odešla hl. zátka ráno a večer byla malá na světě....

my se školkou zatím pohoda, v týdnu si dvakrát před oběděm poplakala - prý to bylo na ní dlouhé -a včera, když jsem pro ní šla, tak mi hlásila, že: Teezka nepakala.. Ale dneska ráno při obouvání řekla, že do školičky nechce, i to prý manželovi ráno zopakovala,ale pak prý to bylo dobrý.

Skejt - já jsem o něm neuvažovala, protože Terku vodí do školky ráno manžel, já pro ní jen chodím,ale když jdem zpátky, tak nám cesta domů trvá tak 20 minut - Terky loudáním. Mojí chůzí je to tak 10 minut od baráku... Ale teď když vás tu tak čtu, tak možná by nebyl špatný. Byly bychom ze školky brzo doma a mohla jít tak dřív spát... chodí teď v půl 2 a vstáváme obě tak ve 3.. A pak jí večer uspat je někdy na pěst...

Holky, hrajete si s dětma s modelínou?? Já kolikrát vůbec nevím, co mám z modělíny tvořit... :unamused: . Jinak Terka už zvládla namalovat obličej, tak řeknu mm ať to naskenuje a zkusím hodit do galerie. Dneska si totiž nesl do práce naskenovat poslední utv prcka - máme tam obličej :o)) Tak jsem zvědavá, jak se mu to podaří...
2. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak mi to nedá a musím nakouknout jestli už tady není zpráva,že Zevi má miminko :dizzy_face: A ono nic.Nicméně si také myslím,že to bude co nevidět :wink:

prochi

věcná,technická....nedošla mi srovnávací fotka :sweat_smile:

mapris

my si s modelínou modelujeme :sweat_smile: Většinou to jsou dinosauři,kteří u nás teď vedou nebo autíčka i s dráhou a pak různá zvířata,ryby.A nebo ovoce a různé tvary z těch vykrajovátek a formiček co byly u modelíny.Máme tu play dooh,už jsem i dokupovala nějaké barvy,mají různé i pestré nebo i zlatou a stříbrnou....a nedá se zašlapat do koberce což vítám. Klasickou modelínu máme také,ale jen malé balení a už jsou všechny barvy smíchané dohromady :sweat_smile:
2. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
taky už netrpělivě nakukuju jestli už :o)))

macejka,
no, právě, my máme tu obyč, ale už jsou taky barvy smíchané, tak přemýšlím o nějaké jiné variantě. Kolik ta play dooh stojí?
2. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
holky, jsem napnutá jak struna... Zevi musí zákonitě dneska porodit :grinning:

macej,
Mája je nádherná :o))) A řekla bych, že je podobná Fíkovi :o)))

Jo a Terka dneska nechtěla jít normálně ze školky domů... Už jsem viděla, že si tam hrála s nějakou holčičkou.. Tak jsem zvědavá pak v listopadu ... Až tam bude muset být opravdu denně. A teď nějak uvažuju, jestli se nedomluvím s ředitelkou a dokud neporodím, tak jestli jí tam ještě těch pár dnů nenechám na to dopoledne...
2. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Teda Zevi nás napíná.
2. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Mapris

ta modelína play dooh stojí různě,malé "cestovní" balení,kde je asi 9-10malinkatých kelímků s různýma barvama stojí v Pompu cca 70,-,velká krabice s tvořítky cca 250,- jednotlivé kelímky,velké,stojí v tescu 29,90,- chce se to kouknout,určo něco vybereš.Pak mají balení třeba po třech asi za 129,- také v tescu jsem to viděla.Tyhle balení po třech mají na víčku tvořítko,zvířata nebo jsem viděla pro holčičky poníky my little ponny,je jich fakt moc.
Mája je neuvěřitelně podobná Fíkovi,když byl mimino :wink:

No tak co ta Zevi,já vařim gulášek tak teď mám chvíli čas nakukovat,naši si vzali Fíka ven,chtěl kolo v týhle zimě,brrrr :sweat_smile:

Super,že se Terezce ve školce líbí.Fík dnes ve školce maloval,kreslili řepu,protože si hráli na pohádku o řepě a pak jí kreslili.Učitelka Fíka chválila,že hezky v klídku vybarvoval(prý nato,jaký je divoch :sweat_smile: )Obě učitelky jsou sympatické a milé,to jsem ráda.Zato včera o Fíkovi říkali,že se nechce oblékat,když jdou ven na zahradu tak jsou prý děti oblečené a Fíka se válí po zemi a je samá srandička a oblíkat se ne a ne :sweat_smile: Tak říkaly ať ho učíme se oblékat,jenže já jim řekla,že on to umí (triko,tepláky i boty už si občas nandá) tak že musí být ráznější.Takže každé ráno budu připomínat,že se musí oblékat,pěkně jíst a pít mlíčko :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahojky, taky celý den nakukuju a jsem jak na trní.
Mám zprávu od Jíti, ta má asi dvě hodinky starou zprávu, že je Zevinka celá a v pořádku doma a vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nic se neděje.
Letim, mám ve vaně děti :sweat_smile:
2. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojte dnes jsem tu poprvé tak Vás jen zdravím a budu ráda za pokec
2. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
ivik,
ahoj, vítej do party :o))

prochi...
to neva.. Třeba se to rozjede v noci.. ale chudák asi musí být taky jak na trní, když jí odešla hlenová zátka...
2. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
už je to tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ahoj, ode dneška má náš Jiřík ségru, přišla na svět v 5.05 h s mírama 52 cm a 3600 g a jmenuje se ELENKA.

Gratulujeme Evikůůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A přejeme hlavně oběma holkám zdravíčko :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Taky mám kamarádku Evičku, co má malou Elenku :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Od pěti jsem nemohla spát, tak čučím do stropu a najednou o půl šesté sms od Zevinky :dizzy_face:
3. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.