• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj kozenky,
musím na vás postupně:

zevi,
tak to je parádička, že je Elenka tak moc hodná, tak užívej plnými doušky, páč oni hrozně rychle rostou :slight_smile:

prochi,
chuďátka, co slyším, tak fakt s těma ušima je to asi to nejhorší, co je může z těch nemocí potkat, jak oni trpí, páč to je šílená bolest, no to mi říkej, že dr přišla až za dvě hodiny, a proč se to teda jmenuje pohotovost, to by tam jako někoho nechali i vykrvácet? Tak tam měli poslat někoho jinýho, zástup nebo příslužbu, proto je to pohotovost, aby byl okamžitě dr po ruce...chjo....hlavně, aby byl už pokoj...

macej,
já mám nasušenej jitrocel z venku, tak ho jen zaliju horkou vodou...ale jsem lajdák, už jsem to zas 3 dny nedělala...kámoška mi říkala, že jí připadá, že ani žádný ten sirup nepomáhá, že prostě počkat, až ten kašel přejde, naštěstí kašle jen občas přes den...
25. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
mapris,
fotečky nádherný, malej je k sežrání!!! Jo a tvůj manža má moc hezký fotky, kvalitní, je to jeho koníček, focení, že?
Jinak porod jsi ale měla dost rychlý, i když bolestivý, tak byl na to tata venku :sweat_smile:
Já musím Maruš uspávat taky, ale Helča je hodná, tak prostě když nespí, tak leží v postýlce a já zatím Marušku uspím, ale většinou je manža doma, tak je tam s ní...

Prochi, macej,
noční plakání bylo fakt jen tu jednu noc, nevím, co to bylo, ale určo nic vážného...před dvěma dny spala od večera až do rána do půl deváté, nějaká rozchrápaná poslední dobou :grinning:
Je to úžasné, jak už cíleně jde ručičkama po někom, jak už přesně ví, na co je má, už se těším, až začne ručky natahovat po někom, jako že chce zvednout nebo ponosit, to je prostě bájo, mít krásné hodňoučké miminko v tomto věku, fakt jsem si toho novorozeňátka neužívala takhle :wink:
A jak vy, taky máte raději už tento věk, kdy už je s tím dítětem sranda?

prochi,
na fotečky jsem koukla ještě před tím, než jsi to psala, páč je mám ve vyhledáváčku, tak jsem čučela, jak už je malá velká a kráááááásná!!! Snad už vypadá jak ta naše, jako by byly stejně staré :sweat_smile:

Holkýýý
teď si budem nechat dělat na vánoce od happy fota fotoknihu, mají velké slevy, velkou A4 za 79 kč, máš tam spoustu fotek, různé výběry orámování, pozadí, texty a tak uděláme pro babičky vánoční dárky, zdálo se nám to lepší, jak ty kalendáře, páč ty měly vloni, ale akce je jen do 29. 10.
25. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Včera večer měla Maru záchvat kašle před spaním, tak jsem neměla co vyhrabat, tak jsem vyhrabala kapky ambroxol na kašel, tak jsem jí to dala, budu jí o dávat tři dny, víc se nemá, protože i ty noční záchvaty, co má jednou v noci, nic na to holt není, tak třeba se to trochu utlumí, páč už jsem nevěděla, co jí na ten dávivý noční kašel mám dát...a bylo to dnes v noci už lepší,tak uvidíme..
25. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
jita,
jo jo, focení je manželovo koníček. Dost se tomu věnuje. Už fotil 2 svatby a moje sestry chteji fotky jen od nej. (By to nemel ciist, aby nezpyšněl :grinning: ).

Holky, dávali jste druhorozenejm sab simplex? A od kdy?
25. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
jo a jeste oprava k porodu - domu nas pustiliminule utery, ne stredu...

zevi,
tak to je fajn, ze je elenka hodne miminko, posli fotky :o)
25. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
joa rříletá nás čeká za týden, tak jsem zvědavá. A se školkou taky, když tu bude babička a navíc Tom... :unamused:
25. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
jo a ještě k porodu - darovala jsem pupečníkovou krev :slight_smile: , a před třemi lety mi u apolináře řekli, že to nejde, protože se léčím hormonálně na štítnou žlázu... :angry: . Což je prý blbost, protože štít. žl. prý na to nemá vliv...
25. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
mapris,
ten sab simplex je asi až od pár týdnů, je to tam napsaný na letáčku, tuším od čtyř až osmi, ale přesně to fakt nevím, ale mě stejně vůbec nepomohl, ono to všechno tak zabírá a nezabírá....
Ale promasírovat bříško pupíkem a trošku zacvičit taky není špatný :wink:
To je hezký s tou pupečníkovou krví :wink:
25. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojky

Mapris mě doktor napsala sabíka ve 14 dnech. Ale taky dost pomáhal ten pupík a tlačit nožky na bříško.
Jinak porod krásný a fotky nádherné!!! Koukali jsme na ně s Nikolkou, Tomášek je krasavec.

Prochi: chudáček Peťa, Ondrovi jednou píchali jedno ouško a byl to děs, natož obě a ještě to čekání. Některý zaměstnanci zdravotnictví jsou na facku a kor když jsi sebou měla malou. nechta vás takhle čekat, bych si šla stěžovat, to přeci není normální.

My jsme v sobotu měli oslavu 3 roku, bylo to parádní, Ondra byl ze všech dárků nadšený, fakt si to užíval. Největší úspěch mělo samozřejmě letadlo a dort s letadlem. jediné co bylo na včerejšku blbé, večer jsem dostala horečku a celou noc se potila, naštěstí dneska už je mi dobře. Hodím pak odkaz na album.
25. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak to vypadá, že doktor tu tříletou fakt odfláknul, až půjdeme na očkování tak se ozvu.

mapris my teda uspáváme. Pryč jsou ty dny, že jsem přečetli pohádku a odcházeli. Te´d u něj musíme být než usne, když chceme odejít řve jako tur a není k utišení. A já nemám sílu ho tak nechat, tak si u něj vždycky jeden z nás hezky odpočine.
25. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky

prochi

teda já jak jsem to četla,jaké jste měli trápení s Peťulou a do toho to čekání na pohotovosti tak jsem měla vztek za tebe,jak jsou nějací doktoři neochotní až hrůza a to,že šlo o dítě raději ani nekomentuju :angry: :angry: :angry: Ten doktor byl nějakej kretén,že nechal čekat plnou čekárnu,no děs.Nicméně mi to připomněla loňskou návštěvu pohotovosti v nemocnici,měla jsem horečku 39,v krku nože,sotva jsem mluvila a dr na pohotovosti mi řekla,že nespadám pod tu nemocnici tak ať jdu jinam,no já čuměla jakblázen,že se tohle ještě děje....
Fíkovi píchali ucho v devíti měsících takže to sii nepamatuje,ale také ječel,to je jasný.No a pak ho ještě ucho bolelo myslim vloni,ale to bylo naštěstí jen na Otobacid.

jito

tak já v byůinkách koupim jitrocel,ať to tady mám a někdy čajík udělám
:wink: Na ty záchvatovité,dráždivé kašle jakoby laryngitidu jsou dobré kapky Fenistyl.Ty zmírní otok sliznice a sklidní.

zevi
holky mají pravdu,viděli jsme Elenku jen v regionálních novinách tak to koukej napravit :grinning: :wink:
Chtěla jsem se zeptat,Elenka je v kalendáři?Myslim jméno :sweat_smile: Nejsem si jistá jestl to není slovenské jméno,jen se ptám.Líbí se mi,kamarádka má Elu.

mapris

vaše fotky jsem také obdivovala,jsou opravdu hezké,jako od profesionála.Tomík je podobný Terezce,že jo?Řekla bych,že mají podobné nosánky.

jito

my jsme se byli fotit ve fotoateliéru,když byl Fíkovi rok.Moc jsem chtěla mít pěkné fotky na památku.My ani jeden neumíme fotit,digitál máme jen proto,že se na něj dá nafotit hafo fotek a pak upravovat,mazat atd,ale jinak nic.Já bych teda chtěla digit.zrcadlovku,umí o moc lepší,hezčí fotky než normál.digitál (asi jak který,ale rozhodně lepší než ten náš),ale také záleží na fotografovi a to já zrovna nejsem :sweat_smile: Až bude Máje tak půl roku tak bych zase chtěla k fotografovi zajít,uvidíme.

mapris

já mám sab simplex doma,ale už podruhé jsem koupila Baby Calm.Hezky voní,je v něm fenikl a ještě jiné bylinky,jestli pomáhá těžko říct,ale Máje ho dávám.Máje pomáhá ten polštářek s peckama,ale také né vždy.Někdy nepomůže nic.
Jinak,jak jsi psala,že jsi obě děti sama nezvládla tak nevěš hlavu.Jseš ještě v šestinedělí, s Tomíkem si na sebe zvykáte i na jiný a složitější režim,vše se brzy upraví a bude to lepší :wink:
Co se týká chození ven tak první týden jsme chodili dopo i odpo tak na hoďku,ale pak už jsme byli venku třeba i celé odpoledne.Fíka bych doma neudržela takže jsme byli venku a venku jsem i kojila,bylo krásně.

kam
copak tě přepadlo za moribundus?

uspávání-jak kdy,většinou ale uspáváme,poslední dobou uspává tatínek a já si obstarávám Máju nebo se u Fíka vystřídáme.Když jsem doma sama tak uložím Máju a jdu k Fíkovi a k Máje odbíhám,když jí vypadne dudlík nebo dohraje kolotoč...

Holky,já se Markétkou také kochám,nemůžu se na ní vynadívat na prdelku naší.Nejkrásnější je,jak si snámi "povídá" to je fakt k sežrání :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
kam,
jasný, ozvi se, ať pořádně skontroluje sluch, zrak, to je základ, neříkám nějaká ta zvířátka poznat, to můžete doma, ale takové ty věci, to my sami nerozneznáme....
Hlavně ať už máš pokoj od horečky...

macej,
no to víš, byli by jsme to ale divné matky, kdybysme prostě ty naše děti prostě nežrali, jak jsou krásné, úžasné a slaďoučké :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
jiťo
jojo,to máš pravdu,jsou k sežrání dětičky prťavý.Zaujala mě ta fotokniha jak jsi psala,my totiž od doby co máme Fíka dáváme každoročně prarodičům nějaký dárek z fotek :sweat_smile: :sweat_smile: Už jsme dělali kalendáře a hodiny z fotky a také hrneček,ale ta fotokniha je pěkná,koukala jsem na ní myslim v Rossmanu drogerii.Juknu na stránky tzoho happy fota.Doufám,že to stihnu,ještě nemám pohromadě v pc ani všechny fotky Máji.

kam
to je správné se ozvast,jak píše Jíťa,na ty očička a uši

mapris

u tebe mě zase zaujala forma na dort-auto.Kde jsi to viděla?Já viděla jen medvěda :sweat_smile:

Musim vám napsat,jak Filípek okomentoval dýni,kterou s taťkou vyřezávali na dýňové slavnosti do školky.Když už pavel konečně odříznul to "víko" tak se Fík kouknul dovnitř,viděšl tam tu dužinu s peckama a řekl: "ty vole to je hnus,příště musíme koupit nějakou bez toho hnusu" :pensive: :sweat_smile:
No a včera ,když seděl na záchodě tak odmotal dlouhej kus toale´táku a já mu říkám ať to nedělá,že je to škoda a zamotávala jsem to zpátky a on mi říká "nech to,to dlouhý je pro tebe,ty máš velkej zadek" :angry: :sweat_smile: Drzoun!
26. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Macej: tak hlášky Fíka mě dostali do kolen, řechtám se ještě teď!!!!!!
26. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Macej, Fíkovo hlášky nemají chybu, brečím ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a jestli tě to psychicky podpoří, můj synáček taky nedávno okomentoval mé pozadí, že mám velký zadek (ti chlapi mají tyhle pozorovací schopnosti snad mají geneticky zakódované už od peřinky :angry: :sweat_smile: )

Elena v kalendáři je (16.3) a máš pravdu, je více používané na slovensku, ale je to taky anglická, španělská, bulharská... podoba Heleny (zdravím Jituš a její Helenku :wink:

dortové formy habakuka tvarů u nás vyrábí Felcman, měli by je mít v takových těch normálních domácích potřebách (na supermarkety bych až tak nespoléhala) a výběr je veliký: osobní auto, náklaďák, vláček, motorka atd atd :slight_smile: zalistuj si a pokochej se: http://www.dortformy.cz/?idl=1&idp=14

a kvůli Elenčinému fotu zpytuju svědomí, kaju se a zároveň se omlouvám, chyba není na mém přijímači :pensive: :grinning: několikrát jsem už marně hledala čtečku karet nebo aspoň káble od telefonu a zatím bezvýsledně, musím se zeptat našeho tatíčka, kam je zašantročil, pardon, uklidil :sweat_smile:

uspávání: zatím nám vychází tak, že malému přečtu nějakou pohádku, případně si vyškemrá nášup, nechám mu knížečku ještě otevřenou, ať si může prohlédnout obrázky, dostane pusu a odcházím s tím, že je jako u Prochi otevřeno, rozsvícena lampička, někdy doběhne nebo si ještě zavolá o čajík a tak, ale obvykle usne sám :slight_smile:
ale už se i stalo, že jsem zrovna kojila, malý chtěl spát, tak jsem mu řekla, ať si jde lehnout, přikryje se, že za ním dojdu, no a než jsem přišla, spal jako andílek :grinning:
a pozor, včera v noci byla premiéra v novém pokojíčku (odpoledne už tam spával víc než týden-dodělávali jsme ho až po návratu z porodky-ale večer si po pohádce sbalil polštářek a že jde spát k nám, nehrotili jsme to a včera už tam chtěl spát sám od sebe)

pošlu fotečky i pokojíčku, teda až je budu mít čím stáhnout :wink:

a teď koukám, Ondra má přesně 3 roky!!! tož to vinšujem všechno nejlepší, zdravíčko, pořád úsměv na tvářičce a ať rodiče moc nezlobí :wink:

Mapris, porod nakonec dobrý, rychlý, ne? fotečky hned půjdu zkouknout, ať se taky pokochám Tomáškem :slight_smile:
no vidíš, vyšlo ti to i s pupečníkovou krví, nám tentokrát ne, páč jsem rodila v sobotu a to bohužel odběr není možný, páč o víkendu nefunguje služba, která by ji odvezla ke zpracování :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kojím obvykle z jednoho, ale když je potřeba a ten náš Otesánek si žádá extranášup, nechám ji napít i z druhého a to pak dokojím při dalším krmení :slight_smile:

Prochi, no to jste si teda užili, to se ani nedá komntovat :angry: :frowning2: :frowning2: chudák Péťa, tak hlavně ať je brzo zdravý a vy ať už si nikdy nemusíte takový zážitek zopakovat
26. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
opr. hledala jsem káble od foťáku :sweat_smile: fakt blbnu :sunglasses:
26. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Mapris, já vím že to víš, ale malý je prostě slaďounký a manža fakt borec, ty fotky jsou strašně nádherné!!!
26. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Mapris zapoměla jsem ke kojení, já celou dobu kojení kojila s obou prsou. Jen v noci když dlouho spal, stačilo mu z jednoho, měla jsem je totiž nalité jak blázen. Druhé jsem odsála.

Zevi: díky
26. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
macej,
tak z Fíka fakt nechápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jsou teda super správný hefty, to je prostě síííííla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zevi,
no jo, musíme si to pochválit, naše krásná jména Elenka, Helenka
Ale samozřejmě všechny ostatní taky dobře volily a mají krásná jména :sweat_smile:

Kam,
Ondráškovi taky přejeme vše nejlepší, hodně úsměvů a zdravíčka, přeje Moravská tetička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sakriš to jsem ale dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Jůůůů máme dalšího oslavence :slight_smile: Přidáváme se k zástupu gratulantů a přejem Ondráškovi spoustu pohody, radosti a kamarádů :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky já jsem hotová. Včera večer mě začalo hrozně bolet v krku, celý den se jen plahočím, je mi hrozně. Jsem ráda, že už je konečně večer, děti spinkají a já se můžu svalit. Lucinka byla dneska celá ukňouraná, snad na ní taky něco neleze. Péťovi bylo dneska zase trochu hůř, spustila se mu šílená rýma, tak je taky celej otrávenej a dokonce odpoledne spal přes dvě hodiny!!! takže mu asi taky není nejlíp.
Zítra jdeme na čtyřměsíční prohlídku s Cácorkou, tak se mudra koukne zrovna i na něj. Ještě máme jet někdy v týdnu na kontrolu s těma ouškama, ale vůbec nevim, kdy. Říká, že ho nebolí, i když dneska v noci chvilku brečel, že jo. Ale pak usnul a spal až do rána. Jen mu pořád z toho hrozně teče ten hnis.
26. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Myslela jsem, že si vás ještě dočtu, ale právě přišel Pitrýsek, že chce potulit, tak si s ním jdu dneska nevýchovně lehnout, mám toho dost.
Brou.
26. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
holky, jenom na skok...

Kojení .. Já mám problém s levým prsem - z něj ho kojím kolikrát i hodinu a ještě má málo, za to z pravýho se úplně zalyká.. Tak právě přemýšlím, jestli mám z toho levého odsávat a dát mu to z flašky... Nalévají se mi jak blázen...¨

Holky, díky za pochvalu za fotky...

Macejka,
já to objednala přes web a došla mi do týdne, jukni se sem: http://www.e-certik.cz/katalog.php?kategorie=56078.

No nic, běžím za malym.. zatím pa
27. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
kam
opožděně přejeme ondáškovi vše nejlepší k narozeninám.Určo pošli fotky z oslavy :wink:

mapris

děkuju za odkaz,koukala jsem na tvůj i na odkaz od zevi a formy jsou úúúplně stejné tak teď jen rozhodnout jakou objednám.Líbí se mi auto,traktor a bagr,ale u bagru mám trochu obavu,aby se při vyklápění nezlomil.Tak ještě uvidim.
Ke kojení-já kojila Máju v porodnici a pak ještě cca týden-10dnů z obou prsů a pak už jsem to střídala a střídám doteď.Mně se také zdá že mám někdy v jednom prsu míň mlíka,ale jelikož do toho není vidět tak těžko říct.ze začátku jsem měla prsa nalitý k prasknutí,ale teď už moc ne.Nicméně Mája si něco vysaje tak je to dobrý.
27. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
ahojte,

macej,
no my právě nevíme komu je podobnej... nějak se tu na tom nemůžeme shodnout...
Koukala jsem, že dáváš dudlíka... My se furt tak nějak odhodláváme... Manžel zatím nechce a já se bojím, že by to nějak ohrozilo kojení. Jinak jsem odpo zjistila, že mám v jednom prsu málo mléka, tak budu muset kojit z obou, aby měl malý dost ...
27. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Prochi, na tebe určitě hupsl nějaký bacil na té pohotovosti :frowning2: :angry: :angry: :angry: hlavně ať to ještě neodskáče i Lucinka...

Mapris, radši bych zkusila to levé víc rozkojit, přikládat častěji, ale nenechat dýl než 20min, to už pak mimčo většinou stejně efektivně nepije, ale spíš cumlá (odstříkat a dát do flašky je až krajní řešení a víc práce pro tebe, to bych nechala až kdyby to nešlo jinak) když kojíš z obou, měly by se obě prsa prostřídat aspoň 2x z každého v průběhu jednoho kojení, aby se mimčo dostalo i zadnímu mlíčku
a pokud se ti z pravého zalyká, tak můžeš právě z něj před kojením trochu odstříkat, aby nebylo tak nalité a malému se líp pilo
neboj, časem se tvorba mlíčka upraví přesně podle Tomáškových potřeb :slight_smile: doporučuju kouknout na http://www.kojeni.net/ určitě tam v databázi otázek podobný problém a radu najdeš :wink:

jinak já Jirku kojila z obou cca 2-3 měsíce, chvíli pak stačilo z jednoho, pak přišel růstový spurt, to se zas hodily obě :sweat_smile: a potom už se to celkem ustálilo
no a malé od 3. dne stačí jen jedno, mlíka bylo hned dost, jen někdy se docucne z druhého, ale to myslím ani není z hladu, spíš z potřeby sát

mmch, hlásím že čtečka už je na světě, dokonce jsem fotky i stáhla, tak co nejdřív pošlu

tak a za chvíli razíme na lampionový průvod, malý se už nemůže dočkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojte :sunglasses:
Hlásím, že je mi trochu líp, i když pořád žádná sláva. Péťovi ouška pořád strašně tečou a když mu řeknu, že pojedem ve čtvrtek na KO k paní doktorce, tak spustí neskutečný pláč, že nikam nechce, že už ho to nebolí a prosí mě, že nikam nepojedem :frowning2: To bude ještě veselo :cry:

Dneska jsme byli na čtyřměsíční prohlídce. Máme 64cm a rovných sedm kilčo :slight_smile:. A dneska už se málem Cácorka přetočila sama na bříško! Jen vytáhnout tu jednu ručičku, co tam překáží a je tam. Ale už to bude coby dup, celý den sebou mrská na boku, jen tu ručičku vytáhnout :slight_smile:

kojení: kojíme většinou z jednoho, někdy se potřebuje ještě dotáhnout, nebo spíš jak píše Zevi trochu si ještě potáhnout, tak nabídnu druhý. Mapris, radím moc to neřešit. Nakoj z jednoho a když bude brečet, tak nabídni druhý :wink: Jinak je úplně normální, že obě prsa "nevyrábí" stejný množství. Chytrý články radí nabízet méně produktivní prso co nejčastěji :wink:
A mě se třeba daleko líp kojí z levýho :grinning: Když ležím, je mi to jedno, ale v sedě jsem na tu levou stranu tak nějak šikovnější :sweat_smile:

dudlík: Co já bych za to dala, kdyby si ho Cácorka konečně vzala. Ale ona ho tam tak srandovně přežvykuje a neví, co s tím :grinning: Pokud je Tomášek v pohodě, tak bych mu ho necpala. A nabourání kojení se určitě neboj. Péťa ho měl už v porodce a kojení nám šlo v pohodě :wink: Já bych ho Lucince taky necpala, ale ona si ty ruce může fakt sežrat. Buď se snaží nacpat si tam celou pěstičku a nebo jen paleček a to teda jede. V noci mě to kolikrát až vzbudí, jak mlaská na celej barák :sweat_smile:

Zevi, už jsem celá natěšená na fotky, tak šup šup :slight_smile:
Kam, pro tebe to platí taky! :wink:
27. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=506146&vReferer=

Tak tady to je, ale moc jich není, fotila sestřenka a dost fotek je mázlích, tak je budu muset poupravit, ale to až bude nálada a čas.

Docela dost jsem se rozkašlala, jinak mi nic jiného není, ale kašel mě štve.
27. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Kam, fotky super! Máš nějaký přistřižený vlasy, ne? Moc vám to sluší! Nemůžu uvěřit, že Toník už je tak velkej!! :confused: Letí to jako blázen :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj kočky,

prochi,
tak to je malá fakt šikovná, to už opravdu bude coby dup, já dnes malou položila na lůžko nahatou, a ona válela sudy, nevydržela nahatá na zádech a tak se kulila na břicho, pracně vytáhla ručku a dál na záda, tak jsem taky ráda, že už jí to jde :slight_smile:
Jinak jste taky cvalíci jako my....představ si, jak já byla teď v pěti měsících na očkování, tak mě převažovala a já zapomněla, kolik jsme měli, prostě to nevím :slight_smile: Buď tam bylo 6,40 nebo 7,40, ale to neva, za chvilku jdem na půlroční, tak to budu mít i zapsáno, při mé skleróze :grinning:
Jinak se nedivím Pitrýskovi, že pláče, jen slyší o dr, protože to jsou fakt otřesný zážitky s těma ušima
:frowning2:

kojení,
taky krmím z jednoho a taky mám v levém víc než v pravém, protože se mě trošku víc nalévá a pravé nic skoro...ale i když se mi nenalévají, tak se naštěstí nají, je spokojená, ale někdy mě přijde stejně nedojezená, protože toho mlíčka nemám nějak na rozdávání, ani se nenalévá, nikde neteče, ani se malá nezalyká, spíš musí pracněji roztahovat, aby to teklo...není jak v noci, to je toho vždy nejvíc... :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.