• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Tak bohužel to neštovice jsou. Má to i mezi prstama na ruce. Stihla jsem dneska ještě doktorku, má mobil pro pacienty, tak jsem jí zavolala. Malej by to chytit prý neměl, protože já jsem je jako malá měla a tom má ode mně protilátky. Ale na 100% mi to prý zaručit nemůže. A kdyby je chytil, tak prý by měli mít strašně lehký průběh. Spíš mám obavu o manžu, ale on je "chytrej" a říká, že si "myslí" že je měl. Přitom jeho maminka tvrdila, že si to nepamatuje... Jestli se opupínkuje, tak to bude fakt hustý :unamused: , protože budu ráda, že se 2 týdny nezcvoknu se dvěma dětma, a mít ještě jeho doma, tak štědrej den budu trávit u chocholouška... :grinning:. Terka má zatím pár pupenů, čekám, že to vyraší víc. Včera jsme byli na návštěvě u kamarádky, která má kluka s Terkou a holčičku o tři týdny mladší od Tomíka.. tak jsem jí volala, tak z toho byla chudák hotová a mně to nějak mrzelo, ale podle mého názoru jsem to ovlivnit nemohla...
Škoda, chtěli jsme se jít podívat na vánoční strom. Ne na staromák, ale na mírák.. Chtěla jsem koupit nějaký "dětský" ozdoby jako loni. No nic, obejdem se bez nich.... Chjoo, furt něco..

ty jo, tady je vidět, kolikrát jsou ty něktěrá dobrovolná očkování "navíc" jsou... Sice je očkování na všechno, ale nikde není 100% záruka, že budou působit. Jako s prasečí chřipkou... Ministerstvo se "chvástalo" že dá vakcíny jenom těžce nemocným a pak změnili prohlášení, že dají očkování těm, kdo je budou chtít. Protože je nikdo nechce.. Snadno... Protože žádná firma nezaručí, že po očkování tuhle chřipku nedostanou...

macejka,
no, já si besídku taky užila, a "zaostala" jsem s tím, něco přinést na "zub" - cukroví.. Vůbec mně to nenapadlo.. Snad příští rok..
16. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
ahoj kočky,

macej, pořád se to okolo nás točí, dnes jsme to zrovna probírali, spiropent bereme týden, říkala sice do pondělí, ale stále kašlala, viditelně méně, ale ve spánku přece ještě, tak ho dávám a dnes zase kašlala dost, zase jen ve spaní, tak nevím, jestli přestat nebo ještě nee...nebudu to raději přehánět, dnes skončím a kdyby se kašel nezastavil, tak tam musím zajít, musela jsem koupit kapky do nosíku, protože ho má stále ucpaný a už jsem se na to nemohla dívat...Maru kašle zas na sucho v noci taky...dnes půl noci Maru, pak Helča, myslela jsem, že mě picne...už fakt nevím, co by nás zklidnilo v tom spánku :angry: :angry: :angry: :angry:

prochi,
chtěla jsem napsat, že máš úžasnou fotogenickou princeznu! A máte stejný řetaz jako my na hraní :sweat_smile:
16. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Jé Jíťo dik :slight_smile:
Řetěz dostala k svátku a ihned se stal TOPhračkou, furt tady s ním zápasí :grinning:

Mapris, nic si nevyčítej s tou kamarádkou. Nemůžeš za to, to bysme nemohly chodit s dětma vůbec nikam. Držíme palce, ať máte lehký průběh bez horeček a ať je to už brzy za vámi. Jsem zvědavá, jak to dopadne s manželem :confused:

Jíťo, je to hrozný ty nemoci, snad už u vás taky bude brzy líp :wink:

Jak si psala o těch receptech na MMB, tak jsem taky dost brouzdala :slight_smile: A hodně mě zarazilo, jak tam holky dávaly fotky "letošního cukroví" a už málem na Mikuláše měly všechno promazaný krémem, udělaný nepečený... Vždyť to nemůže být na Vánoce už ani dobrý :unamused:

Mapris, koukám, žeTomíkovi jsou dneska přesně dva měsíce! To je neskutečný, jak to letí :dizzy_face:

Macej, díky za fotky, malá je v tý houpačce fakt kouzelná :dizzy_face: A Fík vypadá už hrozně velikej :slight_smile: a hrozně ale fakt neskutečně moc je podobnej jednomu chlapečkovi od nás ze školky!

A kdepak máme Zevinku?

Tak zatím páčko, jdu se vyspršit, zkouknu poslední díl Přešlapů a půjdu se svalit k dětem. P. zase večer měl přes 39, ucho mu pořád hrozně teče, tak nevim, jestli s ním nedojedu ještě zítra na ušní :rolling_eyes:
16. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
prochi,
ten řetěz taky u nás hlaje prim, já jsem jí na konec toho řetazu ještě připevnila takovýho lvíčka barevnýho a prostě to miluje, jsem ráda, že jsem ho po Marušce posbírala, protože to měla v hračkách oddělené a hrávala si s tím...
Jinak s tím cukrovím mi mluvíš z duše, dokonce mě manža přesvědčil, abych až to budu mít naplněné, tak zamrazit, aby to bylo na silvestra čerstvé, on to prostě nemá rád, když už je to dýl uležené, já mám taky ráda čerstvé, prostě po těch 14 dnech třet týdnech to prostě není ono, o krému ani nemluvím, to budu plnit tak v úterý, úúúúplně nejčerstvěji...
Jak tak ochutnával vanilkové rohlíčky, tak říkal, že takhle čerstvé jsou prostě nej...
16. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
haloooo, já jsem tady :sweat_smile:
právě jsem dočetla, ufff, nějak jsem koně flákala :pensive: koukám, že se zase rozšířili řady marůdků :frowning2: :frowning2: tak přeju všude brzké uzdravení!

my jsme všichni zaplaťpánbu fit, i když koncem týdne jsem byla na hromadě já :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebylo mi lautr nic, akorát šílený bolehlav a bloklé záda, šlo mi to do krku a musela jsem se otáčet celým tělem jak ten hospodský ve "vesničce střediskové" :grinning: no a k tomu mi z ničeho nic vylítly horečky na 39,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dva dny jsem umírala a pak už byla zas jak šohaj, tak nevím co to na mě hupslo za moribunďáka...

hele, neštvěte mě s tím pečením :angry: já nemám vůůůbec nic, když mi trouba nefachčí! jsem myslela, že si něco upeču dole u babi, ale se mi nechce lítat s plechama hore dole, prostě to není ono když si to nemůžu pěkně plácat ve své kuchyni

z Ijetčiných hlášek jsem si málem cvrkla do gatěk!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Macej, věneček máš moc hezký (takový z přírodnin jsem měla loni) a Mája má neskutečně krásný kukuč :dizzy_face:

Mapris, stromeček budem asi zdobit sami jak malý usne, ať má ráno překvápko, loni jsme to i točili a bylo to úžasné, jak šťastně lítal v pyžámku kolem načančaného stromečku :slight_smile:

ponožky na spaní jsem dřív nedávala, teď se víc odkopává, takže dávám, předpokládám že když se odkope a je mu zima, že se sám přikryje anebo dohasí k nám do postele
overal bych viděla strašně neprakticky kvůli čurání, klukovi ještě stačí vystrčit jen švrngolína, ale chudinka holka se kvůli tomu musí svlíknout skoro celá :unamused:
kvůli bačkorám malého věčně upomínám, ptž ustavičně lítá bosky a kuchyň s jídelnou kde máme lino jsou zrovna severní místnosti, takže je tam zem fakt studená

solná jeskyně, chystáme se tam už hodně dlouho a pořád zůstává jen u plánů, v bezprostředním okolí máme 4, jedna je "pohádková" se skluzavkou pro děti, hračkama, televizí... tak by jsme chtěli prubnout, jen se objednat :wink:

Macejko, ještě k tomu nosítku: já bych asi klasickou klokanku nepořizovala, když pominu že to není zrovna zdravé nošení (nemám na mysli jednorázové záležitosti jako když ji měla Prochi půjčenou na dovču) ale není dvakrát pohodlná jak pro dítě, tak pro toho kdo nosí :unamused: (u ergonomických nosítek je látka na celém zadečku, který je podsazený a kolínka výš než zadeček, takže jako při chování v klubíčku, tudíž ani nezdravě nezatěžuje páteř a nožičky do široka, ideální pro kyčličky)
ale navíc nosnost jen 9kg mi přijde málo, i když Mája je drobínek, v roce si myslím že je mít bude
to radši něco jako "mei tai" to je pro děti které už sami drží hlavičku a nestojí takovou palbu jako třeba ergo nebo manduca (ale protože nemá vypodložené ramenní popruhy tak asi na nějaké dlouhé nošení není)
jinak nám vak teď taky odpočívá, kam bych v takové kose s malou taky trajdala, že, teď je jí dobře v kočárku a fusaku :slight_smile:
to až na jaro na výlety, doufám že manducu využijem :wink:
16. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
prochi

dodatečně přejeme Luciáškovi vše nejlepší k svátku :dizzy_face:
Podobný řetěz mám také ještě po Fíkovi a ještě se špendlíkem je to také oblíbená hračka.Vlastně ostatní Máju jaksi ještě nezajímají :sweat_smile:
S tím očkováním -přesně jak píšeš,Hexu jsme Fíkovi také platili,zadáčo byla až 4.dávka v roce a půl.No a teď přemýšlím o tom Prevenaru nebo sinflorixu a ještě dr říkala,že v polovině ledna přijde na trh ještě jedna vakcína,nová,ale prý se zatím neví kolik bude stát.Ale slyšela jsem jak se baví sestřička s nějakou maminkjou co dnes také byla v poradně a říkala,že v této době nejvíce důvěřují Synflorixu.Mája by stejnak měla první dávku v sedmi měsících tak se ještě rozhodnu jestli jí to nechám píchnout.Zdarma z nás to bude mpopřípadě mít Elenka a Tomík.

Musím si trošku postěžovat na naši malou princeznu,je to už cca 3 týdny co večer usne kolem sedmé,spí hoďku,max.hoďku a půl a pak se vzbudí se řevem,uklidní se až v náručí,jakmile jí položíme do postýlky tak opět pláč a když si ji vezmeme do obýváku tak úsměv od ucha k uchu,kouká,pozoruje a je vysmátá :angry: :sweat_smile: Je s námi vzhůru cca hodinu,někdy i dýl,pak ji nakojím a v náručí uspím a pak polkožím do postýlky a spí.Jenže noci také nic moc,budí se téměř co dvě hoďky,nakojim,ale většinou teď i v noci po kóju pláče.Tak nevim jestli už mám mlíko slabší nebo ho je míň,fakt těžko říct.Dneska jsem to říkala doktorce jestli jí třeba nebolí bříško nebo už to není k zoubkům a ona říkala,že když se u nás směje a uklidní tak může chtít prostě jen pozornost,potvůrka.Dnes teda (klepu) to bylo lepší,zatím spinká :pensive:
No a ještě je taky dost zvědavá,sama si zatím moc nevyhraje,nejraději se nosí a jakmile si ji nevšímám(třeba když vařím a nejsem vyloženě u ní,ale mluvim na ní a ,když je třeba na dece)tak za chvíli pláče a chce se nosit :sweat_smile: Přesně takový byl Filípek,s tím jsem si pomalu ani na záchod nedošla :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj kotrmelínky, jdu jen na skok od outerka jsem krank :angry: bolí mě v krku, hlava, no vlastně celej člověk, jenom ležím jak chcípák, mám kašel (že mám pocit jak když mi chtěj vyskočit plíce) a rýmu jako provazy.
Čekám,, že to zase chytne Kubík a tatka.

Dneska má přijet do školky nějaký divadlo, tak se Kubajz těšil. Tak papapa letím pod deku
17. pro 2009 v 07:07  • Odpověz
Holky mám upečeno :grinning: Během pěti minut bylo hotovo, stačilo si v cukrárně vybrat :sunglasses:
17. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Kam, ty vostudo s velkým v dyť to kupovaný je bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem dneska dala Kubíčkovi výslužku do školky, naskládala jsem svých 11 druhů do košíčku, přidala do tašky nějaký chroupání a láhev rychlých špuntů a šel :grinning: byl sladkej jak nesl ten košíček :slight_smile: holky až mě nekdy přepadne taková ouzkost když si říkám jak už je velikej :frowning2: :cry:

Jinak jsem furt kepke, včera jsem se nadopovala a ještě upekla 2 druhy. Honza mě chce odvíst k doktoroj ať prej mě prohlídne ať nemám prasečí chřipku, ale mě se nikam nechce. Horší je že mám po dovolený a zítra mažu do práce v ne taky :unamused:
18. pro 2009 v 07:09  • Odpověz
ahoj ženušky!

Ijet,
přeju brzké uzdravení, to je asi nějaká chřipajzna, co? Mě pobolívá v krku, a to mám zítra jít krákat, tak se musím kurýrovat!
Taky bych nebrala kupované cukroví ani za nic!!! Brrrrr! Není nad to si doma něco alespoň malého usmolit, provonět a čerstvé ochutnávat :wink:
Co ještě tak pečeš dobrýho? Já musím ještě něco vymyslet, mám linecký,vanilkový,kokosový rohlíčky,rafaelo,slepované rohlíčky a pařížské, a jdu čmuchat na MMB na nějaký recept...
No když ti nebude dobře, tak se v práci nezblázní, raději běž k mudře!!
18. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
ijet,
to jsi psala vloni určo ty, že pečeš išelské dortíčky, že? Už jsem si je našla a vypadají dobře, určitě je udělám! Ta náplň musí být dobrá, psali takovou ořechovou se lžičkou marmelády a troškou rumu :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Jitu prej krákat :grinning: :grinning: :grinning:
jj o tom cukroví jsem psala já a je to fakt žrasóóóó´

Včera jsem pekla masarykovo pro mamku a oběma pudinkový klubíčka :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
No já jsem zas chtěla zkusit ořechový laskonky, moc jsem na ně měla chuť a totálně se mě rozlezly, ani to nebylo jako laskonkový těsto, tak už bych se vyprdla...
No nic, musím se jít podívat nahoru, jestli je ta naše šípková už vzhůru! :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
ijet,
jo jo, radši si dojdi k doktorce, já už brala jedny lék a atb, tak to radši nepřecházej...

Já mám linecký, kokosky, pak mám asi z 9ti druhů od každého trochu z toho babského pečení, zítra chci plnit ořechové trubičky a chtěla bych zmáknout ještě vosí hnízda a pak už na to peču :grinning:. I tak je toho dost. Akorát teď dělám dvě malý "výslužky" na slovensko, takže půlku rozdám, tak abysme měli co dlabat :o))

Jinak Terka má neštovice i na pusince a ve vlasech, ale hodně má posetý záda a ruce. Nohy zatím jen trochu, tak se modlím, aby se to už nerozlézalo. No a aby toho nebylo málo, tak mně se nějak zhoršila ta noha. Včera jsem se na ní nemohla ani postavit. Dneska je to už lepší... Jenom je mi do breku, protože je venku krásně bílo a já nemůžu ani s malou na boby :o((( Aspoň do silvestra.. Tak doufám, že ještě tehdy bude. Chtěli jsme jet na boží hod k našim, ale nebudem riskovat, že to přeneseme na neteř..
18. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Mapris: Ondra měl neštovice taky nejvíc na zádech a bříšku, pak ruce, vlasy, obličej a na nohách nejméně. U nás to měla přesně průběh jak píší, 5 dní se pořád rozlézali a 6ty, jak když utne. Terezka bude infekční tak sedm dní, takže na boží hod by měla být už dobrá, ale jde o to, aby to v sobě neměl malý. Ale mě tehdy doktor říkal, že když se kojí je miminko imuní. A jak to Terezka snáší, nedrbe se?

Já cukroví nejím, takže jestli není jako domácí mě netrápí, manžel tomu taky moc nedá, takže jsem ho koupila jen, aby něco bylo na stole když přijde návštěva. Jinak v mém okolí kamarádky z 90% cukroví koupí nebou dostanou od babiček.
18. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
kam,
no, furt se jí to rozsévá... Už vlastně od středy, tak čekám, kdy to skončí. No, drbat ne, ale plače že jí to bolí a nebo šimrá. Ráno jsem jí to namazala tím tekutým pudrem a říkala dr. že by měl pomoct ten sirup, co bere na alergii... Ale je mi jí líto chudinky, má to i na rtu a v uších...
Co se týče malého - dr. mi říkala, že jestli jsem je měla já (měla jsem je v 6ti letech), tak prý by měl mít ode mně protilátky, navíc prý novorozenci jsou zhruba tak cca půl roku "chránění". Mají prostě nějakou ochranu ještě od matky .. A novorozenci to prý málokdy chytají. Ale na 100% mi to zaručit nemůže.
18. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Mapris, chudák malá :frowning2: no jo no neštovice nás taky čekají, myslím, že si je doneseme ze školky (já je měla v 17ti letech :grinning: :grinning: )
To tě zlobí pořád ta noha jak jsi už o ní kolikát psala :confused: :confused: ?
Kam, v mém okolí zase pečeme všechny a já jsem tip co by se styděl kdyby mi měl někdo napéct a já přišla k hotovému :dizzy_face:

Jinak já jsem a antibiotikách, ale neshopenku jsem odmítla a zítra jdu makat, tak se modlím aby byl klid :wink:
18. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
ijetka,
jo ,je to ta noha, co jsem o ní furt psala. Ale vloni v létě mi jí dali na jedný ambulanci dohromady, a teď se mi to zase otevřelo. Je to asi tak měsíc... Prostě "poporodní stav" ... ale teď je to zas nějak horší.. Tak budu muset pro nějaké léky... :confounded: :frowning2: :cry:
19. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ijet tak jsem si dělala průzkum mezi kamarádkama a musím procenta opravit, nepeče jich tak 95% :grinning: .
Já fakt nevím kdy bych na pečení brala čas, domu ze školky chodíme kolem třetí, věnuji se Ondrovi, poklidím udělkám něco k večeři a je večer. Když přijde manžel s práce věnuji se jemu a když jde Ondra spát, jsem ráda, že si sednu, většinou si pak ještě dělám papíry do práce. A o víkendu, dělám větší úklid, snažíme se něco podnikat a tak chci mít aspoň chvíli sama pro sebe. Prostě vím, že kdybych moc chtěla, upekla bych, ale bylo by to na úkor mého volného času a spánku a to se mi teda fakt nechce. Prostě jsou trochu lenoch a sobeček :astonished: .

Mapris ty s tou nohou nebudeš mít snad nikdy klid. :frowning2:
A co Terezka a neštovice?

Včera jsem byli v kině na Avatarovi ve 3D a je to bomba. Jen jsem říkala, manželovi ať už raději nikdy nekupuje lístky do kina v předvánočním čase, páč co bylo lidstva všude byl děs. Že ty lidi nekupují dárky dřív. Taky nechápu ty košíky plné jídla. To si dělají zásoby snad na měsíc ne?
20. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj kočky,

s pečením to vidím asi tak, že každý si to udělá, jak mu příjde vhod, pokud u Kam skoro vánoční nejedí, nebo prostě k tomu nemají vztah, tak je to jasný, aby člověk pekl, musí ho to bavit, musí být trošku plotýnkový kutil, prostě taková plotnová mamka, co ráda peče a vaří a ráda dělá potěšení manžílkovi a dětem, jako jsem třeba já, já to pečení a vaření mám moc ráda a ráda i hostím někoho, kdo sem přijde, peču letos i mamce, páč nemůže na nohu, a fakt si to užívám! Taky jsem jak ijet takový typ, že všechno zvládnu sama a nenechávám se obdarovávat, prostě jsem taková a tak to budu vždycky řešit já a jsem na sebe i trochu pyšná, že jsem takový rychlík a všechno pošupu!
Ale zas nemám vše v stopro pořádku, dům mám fakt veliký a prostě na úkor něčeho zas nestihnu něco jiného, tak je to zkrátka pořád dokola :slight_smile:
Třeba dnes za dopo jsem upekla 4 druhy a skoro teda končím :dizzy_face:
Jen plnit, to budu dělat asi zítra, páč musím někdy uklízet a že mám co dělat!

mapris,
to je mi fakt líto s tou nohou, musí to být strašný, když tě tak něco neposlouchá, copak neexistuje nějaký radikální řez, co by tu nohu vyléčilo? To se bude takhle táhnout stále?

kam,
lidi fakt šílí a s těma potravinama snad nejvíc, všude nacvakáno a lidi chcou pořád mít otevřené obchody, mi říkala kámoška, co dělá v obchodě, lidi jsou jak šílení, jsou tam několikrát denně a chtěli by mít prostě otevřeno v předvánoční neděle, na štědrý den a tak...tak copak si to nemůžou koupit dřív a ve svátek jim dát klid?
No prostě furt musí čmuchat v regálech!
20. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
jita,
no, já jsem práve taky (už teď) takovej ten vařící a pečící typ. Letos jsem si chtěla cukroví napéct sama, protože vloni mi pekla mamka se sestrou a když teď pekli pro starší sestru co je v nemocnici, tak jsem je nechtěla zatěžovat. Letos to zvládám jen díky manželovi a vlastně peču jen o víkendech, kdy se mi o něj může postarat a pochovat ho. Dneska je v práci, tak chci večer ještě udělat vosí hnízda a musím vyžehlit...

radikální řez - víš, dneska jsem byla s tou nohou zase v tý ambulanci, protože mi to začalo včera docela dost krvácet... No, mám si tam dávat co si dávám a mělo by se to zahojit, jen to zas chvíli potrvá. A pokud možno nechodit - jenže jak to mám udělat se dvěma dětma, to mi nikdo neporadí.. No a vlastně si pomáhám "sama"... Koupila jsem si léky na zánět a ještě jednu mast... A čekám na čínské bylinky, které by mi měli opět pomoci. Víš, je to prostě cévní problém a tohle jsou prostě "pooperační stavy"... Tohle se mi vlastně rozjelo i po porodu terky, jen jsem se s tím dlouho sra** a na tu ambulanci, kde to léčí se dostala pozdě. Teď jsem tam letěla hned, tak se to snad do měsíce vylepší.. Musí....
21. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
nazdar ženský, vidím že se tu všechny objevujem jen tak občasně, asi to do jéžiška už lepší nebude :wink:

Kam, přidávám se na tvou stranu, letos jsem neupekla ani odrobinku :sweat_smile:
normálně mě to baví a peču ráda, když mě ale tak vypekla ta moje trouba a nefachčí, tak jsem se na to vybodla a vůůůbec z toho nemám žádné komplexy :grinning: :grinning: :grinning:
a aby mě náhodou nechytaly výčitky svědomí, tak jsem si připomínala, jak jsem vyhazovala krabici vánočního cukroví někdy v březnu, páč můj chlap si radši před sebe postaví talíř s pokrojenýma klobáskama, různýma sýrama a olivama a je nejspokojenější člověk na světě :slight_smile:
mamce, která normálně zase vůbec nepeče, ale tentokrát udělala vyjímku, jsem pomohla něco málo ušoulat a udělat několik druhů nepečeného, takže stejně toho bude na mlsání a na špeky ažaž

o nakoupování ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: převážnou část dárků jsme buď už měli koupenou dávno, nebo objednávali přes net, tak jsem se tomu předvánočnímu mumraji krásně vyhnula, až včera se kluci jeli do města ostříhat, tak jsme se stavili popřát mým kolegyním do práce, měli v krámě boží dopuštění no a pak jsme se stavili na hypernově a z tama jsem zbaběle prchla, protože když jsem viděla ty davy, tak jsem zjistila že v podstatě vlastně ani nic důležitého nechcu, nepotřebuju, jenom rychle dom

Mapris, co Terka, ještě se jí to rozlézá nebo to už vypadá líp?
Ijet, ty by sis s neštovicema mohla podat ruku s mým chlapem, ten je chytl taky až na "stará" pubertální kolena, dokonce si pro ně dojel na výměnný pobyt do tehdejší NDR :grinning: 14 dnů strávil na marodce, zatímco ostatní spolužáci tvrdě makali na praxi a neinfekční byl až když si za odměnu užívali týden u moře :wink:
22. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Zevi přesně tak, před vánoci máme všechny na pilno.

Já dneska obstarala běžný nákup v tescu a zítra jen pečivo a uzeninu. Ty lidi mě fakt udivují, co toho kupují, jsem si přidala jako exot s poloprázdným košíkem.

Ondra byl dnes naposledy ve školce, tak od zítra budeme zase spolu doma, to bude radosti.

V sobotu jsme měli v sokolovně besídku vánoční pro děti, tak Ondra s taťkou závodil a se mnou tancoval. Dala jsem pár foteček do alba. Je super jak už ty děti zná ze školky a zapojí se i když ze začátku se trochu styděl.
22. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky,
holky jdu Vám jen popřát krásné Vánoce plné pohody a radosti.
Všechny jste určitě byly moc hodné, tak bohatého Ježíška :slight_smile: :slight_smile: .
Děkuju za krásné přáníčka, bohužel absolutně nestíhám a nejsem letos schopna
žádné vytvořit, teprve před chvíli jsem přišla z práce a šíleně mě tlačí čas :frowning2: :frowning2: .
Všechny se mooooc opatrujte :slight_smile: :slight_smile: , pa pa
22. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
Isáčku, nějak těch pár dnů ještě přežij a až lidi konečně přestanou blbnout a budeš vychutnávat zasloužené chvíle klidu, tak na nás jukni, ju? :wink:
23. pro 2009 v 00:45  • Odpověz
Ahojky holky, děkujeme za přáníčka, jste šikovný, máte krásný děti, tak vám to jde jedna báseň, ale já jsem mega dřevák tak vám všem přeji jen tak ale taky od srdíčka.Mějte se krásně, hezky si užijte zítřejší den a jsem zvědavá kdo se kdy ozve :sweat_smile: :sweat_smile: papa
23. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj kočky,
čtu vaše přáníčka a taky ještě jednou přeju krásné Vánoce! Dopekla jsem rádo by vánočku, spíš takové čtyři minivánočky z nekynutého těsta, snad se to bude dát jíst a za chvíli budu pracovat na bramborovém salátu, normoš to tělá taťka, ale ten vytrubuje a v jedné místnosti nám teče radiátor, tak bude mít o zábavu postaráno...takže netopíme, jen trochu elektrikou, tak bude spravovat a ještě chce malovat jednu místnost dole...sranda před štědrým dnem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak papa všem a kráááásnýho jééééžu!!
23. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak je to tady po roce zase, Vánoce. Všem děkuji za krásná přání(snad i to moje došlo v pořádku, tak ještě pro jistotu dám odkaz sem: http://smilebox.com/playEmail/4d544d314d6a41314e6a42384d6a677a4d544d774e544d3d0d0a&sb=1 ), dětičky máte opravdu kouzelné. Budou to krásné Vánoce když na fotkách vidím ty zářící očka, co teprve pod stromečkem. Hlavně ty starší dětičky si to letos užijí opravdu na 100%.

My nakonec ozdobili stromek včera večer s Ondrou, když ho zmerčil v garáži na stojanu, byl tak nadšený, že to nešlo jinak, než jít zdobit s ním. Byl v sedmém nebi, dokonce ani jednu ozdobu nerozbil, ale já se musím přiznat, že mě z něj po celém dni už trochu brněla hlava, on je neuvěřitelně užvaněný, vše komentuje a komentář xkrát opakuje. Prostě ukecánek po tatínkovi :slight_smile:

Tak ještě jednou všem přeji krásné vánoční svátky, pohodu, klid a bohatého Ježíška.
24. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Ahojte holky,
tak jakej byl ježíšek?? Pochlubte se :o)))
Já dostala belgicke bombondy, cd a poukaz na masáž lávovými kameny...
Terka měla dárků šíleně, nejvíc ale všechny dárky přebilo malé autíčko Bleska (cars) a povlečení s ním...

Jinak sestru už mám z nemocnice doma :o)) Pustili jí v pondělí a dneska jsem jí viděla na skypu, tak se mi ulevilo :o))

zevi,
terka je už v pohodě. Už můžeme od úterý chodit ven - dovolila nám to lékařka, ale nesmí moc mezi lidi. Aby něco nechytla.. Od neděle se přestaly rozsévat a teď se ztrácí. Tak jestli bude o.k. Tak možná prubnem cestu na slovensko. Jen čekám, kdy je chytne Tom...

jita,
já taky dělala vánočky. Teda spíš takové pletence.. ale hlavně, že jsou k jídlu...

Jsem se pachtila s trubičkama a vosíma hnízdama a už jsou normálně snědený.. Bohužel mnou :wink: :unamused:
25. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
kam,
my jsme taky zdobili stromeček s terkou. Protože byla doma. A potřebovali jsme jí něčím zabavit... Byl to pro ní zážitek a byla maximálně hodná..
Terka je ukecaná taky, ale ne po manželovi, ale po mně... Manžel se "modlí" aby prý nebyl ukecaný i Tom, jinak se prý už nedostane doma ke slovu (manžel)....
25. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.