• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Lenchita: on manžel chodí do práce až kolem deváté desáté hodiny, tak do té doby je s námi a v týdnu ráno jezdím třikrát do práce, tak hlídá Ondráška a užívá si ho, on je totiž naše zlatíčko ranní ptáčátko.
25. bře 2007 ve 20:58  • Odpověz
holky, tak to máte dobré, náš taťka odjíždí ve třičtvrtě na sedm a vrací se kolem sedmi. Zcela výjimečně se mu podaří po šesté hodině :frowning2:
A chodí do práce každou druhou sobotu, ale to už jen do dvou, takže je o půl třetí doma. Dneska se teda o mě krásně staral a udělal i oběd, protože já ležela a kurýrovala se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2007 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holkiiiiiiiii,
dobré téma :wink: Prostě o všem možném :wink:
Náš taťka je OSVČ, tak je doma velice různě, ale je s náma celkem hodně, páč se od nás kolikrát nějak nemůže odpoutat :grinning:
Moc mi ta jeho volná pracovní doba vyhovuje, hlavně kvůli různému vyřizování :wink:
25. bře 2007 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky :wink:
manza ma kratky dlouhy tyden a to je moc fajn protoze je docela dost doma :sunglasses:
25. bře 2007 ve 21:54  • Odpověz
ahojky, u nas zmena casu super, kuba se neska probudil AZ v pul paty, coz je proti normalu (3 az pul 4) fakt supr :slight_smile:
jinak muj manzilek je super, rano k malymu vstava a je s nim, nez jde do prace, takze ja se muzu aspon dochrupkat, je to zlaticko, vubec jsem ani nedoufala, ze by mohl byt tak dobrej tatik :slight_smile:

ohledne tehu kil,sem porad cca 15 kg v plusu :( (z celkovych 40 kg +, zacala sem docela hodne sportovat, jim pekne a porad nic moc, muj mudra mi na gynde rekl, ze mam porusenou brisni stenu a ze muzu cvicit jak chci, ale ze to proste nezhubnu, tak ze me posle, kdyz budu chtit po druhym mimi, na plastiku, at si pripravim 30 000 kc :frowning2: chjo...
26. bře 2007 v 09:31  • Odpověz
Tak holky já taky chválím tatku, je to šikula a fakt je že mi ho pár mamin závidí, no ale je to taky "jenom" chlap :grinning:

Dashak
ty jsi chabrus??? A co se týče vaření, tvýho mužskýho ti závidím páč můj udělá jenom chleba ve vajíčku a tak... :sweat_smile:
26. bře 2007 v 10:22  • Odpověz
Holky zrovna jsem se vás chtěla zeptat jek prcci zvládli změnu času?
Malá včera teda vlastně dneska usla až k jedný ráno :unamused: .Fakt síla...

dashak, ten můj to má taky takhle.I ty soboty :slight_smile:
26. bře 2007 v 11:18  • Odpověz
Tak jsem poslala manžu s holčičkou na procházku a mám chvíli prostor - stejně je to úžasné, jací jsou tatínkové z dětí rozněžnělí, že :wink: ?Jak tu čtu vaše zkušenosti, tak se mi to jen potvrzuje...

Isacek: já jsem sem večer psala, že jsme změnu času zvládli bez problémů - ale to jsem se dost unáhlila :frowning2: opět proplakaný večer, když si uvědomím, že předtím usínala sama kolem půl osmé :frowning2: dnes ji zkusím uložit podle původního času, uvidím, třeba to zabere a pak bych to mohla postupně po pětiminutovkách přibližovat času novému.
26. bře 2007 v 11:40  • Odpověz
S tím časem je to bída, já jsem taky jako praštěná :unamused: . Včera jsem nemohla usnout, ale Ondra to zvládá dobře(ťuk,ťuk, abych to nezakřikla). Teď jsem si pouštěla výměnu manželek( nahrávám si to, protože manžel tvrdí, že je to blbost), ten pan co tak šilhal byl děsný :astonished: . Stejně se těm ženským divým, já si neumím představit, že bych od těch svých chlapů odešla na jednu noc, natož na deset dní :slight_smile: .
26. bře 2007 ve 12:46  • Odpověz
My ani malá jsme tu změnu času vlastně ani nepostřehli....jen mám opravdovou radost, že je večer dlouho světlo, což je mi velice příjemný :wink:
26. bře 2007 v 16:54  • Odpověz
No tak my máme zajímavou změnu, včera jsem koukala na výměnu manželek a Kubík lozil okolo křesla, a furt šurdil :angry: ne a ne usnout, já padla za vlast akorát jsem zmatená páč si myslím, že je pořád málo času :sweat_smile:
26. bře 2007 v 17:42  • Odpověz
Jíto jaký byl víkend? Užila sis to? :wink:
26. bře 2007 v 17:43  • Odpověz
Jee ijetka gratuluji k lození :wink:
26. bře 2007 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses:
Tak u nás změna času zatím nic moc.Večer se mu nechtělo spát,takže usnul stejně podle starého.A ráno vstávání taky,takže dneska už od půl 6 jsem zase nespala.Včera dokonce od 5h, nevím , co s ním mám dělat. Spát už se mu po kojení nechce,když ho vrátím do postýlky,tak se postaví a ječí.A když ho dám k nám,tak už o nějakém příjemném dospání s hrajícím si miminkem vedle sebe nemůže být řeč.Šplhá se přes nás ven,sápe se na budík,prostě je to o hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přes den spí 2-3h maximum ( a to jsme hodně venku),takže unavený vzduchem určitě je.Prostě máme nějakého nespavce a aktivistu.
Takže Ijet,brzy ti to vypukne :grinning:
Jiťa-ty máš opravdu moc hodné dítko,takové snad ani ve svém okolí neznám :dizzy_face:
26. bře 2007 v 18:52  • Odpověz
Abych to upřesnila ještě nelezeme klasicky jako vy :sweat_smile: ale myslím že se blížíme.
Vždycky popoleze a pak lehne a plazí se páč to mu jde rychleji, ale určitej pokrok tam je :wink:

Dneska jsme byli celý den venku, fakt bomba, malej chrněl jako za celý týden :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 20:23  • Odpověz
ijetka,
bylo super, jen počasí hezké bylo až v neděli, tak jsme dělali výlet na Velehrad v neděli,ale jinak jsme si užili plno srandy...to počasí abude super myslím ještě do pátku...nádhera :sweat_smile:

Jinak ta výměna manželek, to byl zase mazec :grinning:

raculka,
skutečně všichni, co ji znají, ji obdivovali vždycky, že je to andílek, ale to víš, že jak je větší, dává najevo, co chce a co ne...klasika prostě, dokáže si taky vymrčet, jak roste :wink:
26. bře 2007 ve 20:32  • Odpověz
Tak ses aspoň odreagovala co???
No příští týden to bude taky dobrej nářez, já bych do toho nešla ani náhodou :unamused:
26. bře 2007 ve 20:50  • Odpověz
ijetka,
já taky nee, manželovi vstávají chlupy, když si jen udělám srandu, že sem nějakou pošlu :grinning:
Holky,
tak bych chtěla slyšet někoho, kdo má dítko ve znamení raka...tak mě celkově zajímá znamení a jak jsou si lidé podobní, zajímá vás to taky? Myslíte, že bysme si mohli založit diskuzi o znameních anebo si pokecáme taky tady? :wink:
26. bře 2007 ve 20:54  • Odpověz
No tak já mám ráčka, a mám známou která dělá do těhle věcí a všeho možnýho :astonished: ,
Optám se jí na ráčky ale jdu k ní asi až příští týden :unamused:
Jinak jsem o nich četla, že jsou přátelští, milí....
26. bře 2007 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky dobry vecer copak tu probirate muzu s epripojit? :slight_smile:
26. bře 2007 ve 21:14  • Odpověz
To víš že můžeš :wink:
Momentálně znamení ale můžeš začít něco jinýho :slight_smile:
26. bře 2007 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že děti už spí :slight_smile: o ráčcích toho moc nevím, snad ani opořádně žádného raka neznám...znamení mě zajímalo eminentně, když se měla malá narodit. Moc jsem si přála, aby stihla ještě kozoroha (úžasné znamení, moje znamení:wink:, ale nakonec máme vodnáře. Vodnáři pro mě vždycky byli trochu záhadní, složití, těžko jsem se v nich vyznávala, ale jinak tohle znamení je hodně duchovní, takže uvidíme, co z ní vyroste.
26. bře 2007 ve 21:33  • Odpověz
ijetka,
no jo, vidíš, taky ráčka, to jsou ale prýma děti, co? :wink: :grinning:

martinnaa,
jasně,připoj se k nám :wink:
26. bře 2007 ve 21:33  • Odpověz
ijetka:My mame lvicka vite neco o tomto znameni?
26. bře 2007 ve 21:34  • Odpověz
jito
no uvidíme co z nich bude :sweat_smile:

marti
já jsem lev a když to někdo o mě neví a zná mě tak to uhodne :sweat_smile: máš se na co těšit :grinning:
26. bře 2007 ve 21:37  • Odpověz
ijetka:Tak to diky ja jsem strelec a manza je ryba nekde jsem slysela ze se tyto dve znameni moc nemuci ale nevim co je na tompravdy zatim nam toklape...
26. bře 2007 ve 21:38  • Odpověz
ijetka-nesmíš na něj tolik spěchat,hned nepoleze tak rychle(je to fuška),ale už je to opravdu u vás kousíček k tomu rychlolezení,co máme doma my s carodkou :slight_smile:
jita2- o znameních já čtu moc ráda, super nápad :dizzy_face:
o racích náhodou něco vím :grinning: proč asi :grinning:
Je to znamení ovládané měsícem,takže hodně citlivé(někdy až moc :confounded: ). Smysl pro rodinu,kulturní i sociální cítění...Jsou si dost podobní s rybami+štíry(vodní živel).Já teda horoskopům úplně nevěřím,ale charakteristiku znamení si čtu ráda.Asi v každém znamení se každý trochu najde,ale přece jen na tom možná něco bude.Co vy myslíte?
26. bře 2007 ve 21:41  • Odpověz
a další ráček :grinning: ahoj
no že jsou ciťové to máš pravdu na to jsem si vzpoměla :astonished:

Já jsem teda o sobě (lvovi)četla hodně a všechno sedí :sweat_smile:

mari
já mám taky rybu a taky v poho :grinning: tak doufám že to vydží páč člověk nikdy neví :confused:
26. bře 2007 ve 21:45  • Odpověz
hm,lev je silná osobnost a musí všude vynikat,je to znamení ovládané ohněm :grinning:
26. bře 2007 ve 21:47  • Odpověz
jéééééééééé raculko ty jsi o mě četla :grinning: no je to pravda :sweat_smile: ale ne za všechny ceny :confused: musí být nejlepší, dovedu ustoupit a tak...
26. bře 2007 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.