• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky

asi trochu odbočim od tématu,o kterém je zde řeč,ale mohli by jste mi napsat typ jak mám malýho naučit pít z hrnečku?(od Aventu) nechce mi z něj pít,ani nechce do pusy to pítko,začne se šklebit a nepije,neumí z toho sát.Chce jen dudlík.Kamarádka mi poradila ať zkusím hrneček babylove z déemky,že má silikonový pítko,který jde zkousnout,což je fakt.Zkusila jsem to,ale ani to nechce :frowning2: :fearful:
Takže mi budeme na dudlíku kdoví do kolika.
22. čer 2007 ve 23:18  • Odpověz
ahoj macejko, my měli nejdřív od canpolu balonek a teď máme taky avent. Ten balonek jak hodila párkrát na zem, tak ten ventil nějak propouštěl dovnitř a ona tam měla vevnitř vždycky naplivané :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme koupili avent, ze začátku ho taky nechtěla, bo je konzerva a chtěla svůj starý hrnek, ale za pár dní pochopila, že nic jiného nebude :slight_smile: A když jsme ji na to učili pít, tak ji trvalo asi 2 dny než pochopila ten princip sání. Já ji přitom vždycky krouživými pohyby začala masírovat bříško a ona začla sát. A nebo zkus prstem pod bradičkou, takhle se stimuluje sání při kojení
22. čer 2007 ve 23:47  • Odpověz
macejka,
my taky nemáme talent na pití z hrnečku :frowning2: máme netekoucí od chicca (princip bude asi stejný) a malý se akorát strašně řechtá, jak okusuje to pítko a vrže mu mezi zubama, jak z něj ale nasát, na to ještě nepřišel :sweat_smile: říkám si, že snad časem, zatím jsem ráda i za tu flašku, protože nejdřív mi i ji odmítal a museli jsme čaj lžičkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2007 v 10:40  • Odpověz
jo, ještě jsem zapomněla napsat, že jsem ji z toho vždycky upíjela, aby viděla že je to na pití a hlavně, že to z toho teče, když chce :grinning:
23. čer 2007 v 10:54  • Odpověz
autor
ahojte maminy,
no, co se tyce piti z hrnecku. To je problem. Terka mi jakekoliv piti bojkotuje. S dudliku pit nechce, z pitka od aventu taky ne. Moje mamka rika, at ji koupim ten klasicky hrnecek pro deti - samozrejme taky s tema otvorama. Protoze jsme ji zkouseli davat jen tak ze sklenicky a to pila jak diva. A nebo to davam na lzicku pri obede.

Holky, odkdy vam deti spi samy?
24. čer 2007 v 10:24  • Odpověz
jo, tak to naše malá taky pije nejraději z obyč. skleničky. Ale máme strach, aby ji nepustila. Ale nejradši má vodu, šťávy mi vůbec nechce, to se někdy až otřepe a otočí hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky strejdovi chce upíjet pivo a mě vitakávu, to úplně skáče radostí :grinning:

a spí sama od půl roku ve svém pokojíčku. A musím říct, že je to daleko výhodnější než s náma v ložnici. Spí podstatně déle, protože nás nevidí, tak se zas zababuší a spí, nebo si chvíli povídá a pak zase usne. Když jedeme ke tchýni, kde spíme spolu v jednom pokoji, tak to je konečná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Většinou od 3h spí na mě v posteli, pak když se probudím a je tuhá, tak ji přeložím do postýlky a v 7h už zas poskakuje a chce si hrát. Doma ve svém pokojíčku vydrží spát i do 10h, někdy se musí kolem 7h najíst, ale pak zas usne.
24. čer 2007 v 11:00  • Odpověz
tyy jo Dashak to mas dobryho space,ja si taky myslim ze Tada se budi hlavne tim ze je blizko nas a kdyby spal sam spi uplne v pohode,no v zari se stehujem a bude mit svuj pokojik, tak jsem na to zvedava,a od kdy spi Ivanka ve svym pokojiku??
24. čer 2007 v 11:05  • Odpověz
carod, asi od 6 měsíců. My jak jsme furt cvičili a měli spoustu těch rehab. pomůcek, tak už se to v ložnici nedalo, musela jsem to furt schovávat a zas vytahovat, jinak bychom se tam nepohli. Tak jsme se rozhodli, že malé uděláme už pokojík, kde to bude moc být furt pohozené a hlavně má strašně moc hraček. Ale její pokojík bylo takové skladiště :grinning: a pracovna v jednom. Měli jsme tam velký PC stůl, ten by jí zabíral hodně místa a hlavně nechci mít takovou techniku v jejím pokoji. Tak jsme se rozhodli, že koupíme jen malý PC stolek a přestěhujeme ho do ložnice. Tím pádem už nezbyl v ložnici prostor pro Ivanku :sweat_smile: , takže jsme ji do pokojíku dali postýlku a bylo. Ze začátku jsem tam spávala s ní, protože ji zrovna začínali růst zuby a dost se budila a mě ubíjelo lítat za ní každé 2 hodiny, ale teď už spí úplně sama. Zajdu tam už jen 1-2za noc, a někdy se nevzbudí vůbec.

Já jsem si říkala, že čím menší tam půjde, tím líp si zvykne. Čím by byla starší, tím by na nás byla fixovanější. A teď jsme spokojení všichni 3, protože se dobře vyspíme
24. čer 2007 v 11:15  • Odpověz
Holky, tak se hlásím zpátky z dovolené. Bylo to super.

Ondra pije z hrnečku od Aventu a velmi rychle přišel na to jak pít, takže neporadím.

Ve svém pokoji je taky přibližně od půl roku a spí lépe než s námi. Přesně jak píše Dashak, vzbudí se a nevidí nás, tak zase usne.
24. čer 2007 ve 13:45  • Odpověz
kam, koukala jsem na fotky :slight_smile: To ti věřím, že to bylo super, už taky odpočítávám dny do odjezdu, asi začnu stříhat metr :grinning:
Tak vítej zase zpátky :wink:
24. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj kozeny,
kamhajek,tak jste určo parádně odpočatí :sunglasses: :slight_smile: Máš doma moooc šikovný chlapáky :grinning:
mapris,
my jsme malou dávali k ní do pokojíčka asi od dvou měsíců a paráda..mám do ložnice pootevřený dveře :wink:

Jinak Maru pořád vyžaduje pití teplého čaje, o studený ani nezavadí :unamused: Dnes však měla venku jen studený a po kapkách ho opatrně pocucávala...no přes jí ho nebudu pořád přihřívat :unamused: :wink:
A vodu nechce, bohužel, jak jsem si ji naučila na granulky....jenže je neděle a dnes nám došel granulovaný a já jsem se fakt zařekla, že už nekoupím, že pěkně bude pít už normální nebo vodu....bude to asi těžké, ale zvykne si :wink:
24. čer 2007 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
konečně jsem mezi váma, že se mi stejskalo vám psát nemusím :sweat_smile: ale bylo to super. Malej byl v pohodě, vůbec se nedivil kde je :confused:
Tak co je nového??
Jsem zvědavá kam jede dashak???
Nějaké pokroky??
Jito platí u vás ty Aršpachy??

U nás nic moc, Kubíkovi polezou 4 zuby naráz :confused: :confused: má nateklý dásinky a už prosvítaj bíle. Jsem zvědavá jak to ustojí :pensive: pořád lozí kolem nábytku, mám pocit že bude kolem něj brzo běhat, a začíná ťapkat za jednu ruku ale to jen chvilku páč pak to zjistí a chce obě :grinning:
24. čer 2007 v 19:35  • Odpověz
ahoj ijet, tak se nám zase pěkně sjíždíte domů. Bez koníka se to dlouho vydržet nedá co? :grinning:
My jedeme v srpnu na 14 dní do Chorvatska.
Pokroky jsou ty, že malá už chodí sama a jezdí i s tím kočárem co dostala k narozkám, tak ji ho vezmu k babi na zahradu, pač tady nemá tolik prostoru kolik by chtěla a neustále s ním bourá do dveří a do stěn :grinning:
Nám zuby taky furt lezou, ale svině :angry: ne a ne vylézt. Má to už oteklé dlouho a furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2007 v 19:40  • Odpověz
ahoj Ivuško :grinning: :slight_smile:
Tak to je fajn, že bylo dobře, až budeš mít čas někdy, napiš mi třeba do IP, co jste tady vše navštívili,ju?
Jinak to asi neplatí, u nás se to furt mění, ale s volnem to vypadá bledě, tak bude asi jen ta dovča v září :wink: Max. nějaký víkendový výletek, ale asi na jih k rodince :sunglasses:

Jinak my teda lezem pořád jak draci (konečně má pořádný pohyb), ale nožičky jsou pořád hluchý :grinning: Opakuje třeba tany tany a různý slova a zas umí něco málo víc ukázat, fakt se mění všechno docela rychle. Stárne. :grinning: :grinning:
24. čer 2007 v 19:40  • Odpověz
Jé moře...na to si počkáme až do Kuby 3 let, dřív nechci :sweat_smile: ale vám to závidím :wink:

Jito to víš že ti písnu, chtěla jsem ti napsat smsku, že jsme dorazili, ale měla jsem toho dost...cesta.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To se dobře že se malá rozlezla, gratulace :wink:
Kuba se taky zlepšil, v pár věcech. Konečně dělá jak je velikej, pořádně paci paci, když řeknu hají lehne :grinning: a občas hezky řekne máma. Mám pocit, že se něco naučí a říká to furt a pak na to jako zapomene.. :unamused: taky si hezky prohlíží ty gumový knížky a tak...
24. čer 2007 v 19:45  • Odpověz
No jo, děti nám rostou a s nimi i jejich dovednosti...to je krásný :slight_smile:
24. čer 2007 ve 20:19  • Odpověz
Tak jsem konečně omadila album :slight_smile:
Máme už dvě :confused:
24. čer 2007 ve 21:10  • Odpověz
hihi mělo tam být omladila :sweat_smile:
24. čer 2007 ve 21:10  • Odpověz
Ijet supeer fotky z dovci si tam naka hubena :grinning: :wink: zato ja ted pekne tloustnu :angry:
24. čer 2007 ve 21:16  • Odpověz
Týýýý vogis já ti pošlu nějakou korunu za pochvalu :slight_smile:
Já a hubená??? Kde že loňské sněhy jsou :grinning:
24. čer 2007 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky,
taky jsem právě koukala na ijet, jaká je to kóča :wink: Holt hodí se k manžovi :wink: Fakt, moc ti to sluší, a to neříkám, abys mi poslala nějakou korunu :grinning: :grinning: :grinning: Proto jste stvořili taky krásný dítko, šikula moc velkej, jak už krásně stojí :wink:
24. čer 2007 ve 21:19  • Odpověz
No kočky moje zlatý teď jsem jako pávice :grinning:
24. čer 2007 ve 21:23  • Odpověz
Jo ještě jsem zapoměla písnout, že ten den kdy jsme odjížděli bylo u nás vítání občánkl, no mrzelo mě že nepůjdem, ve finále jsem ráda páč mi psala kamarádka že to byla pěkná ubožárna....někdo dostal album, někdo kosmetický balíček a někdo oboje...bylo to podle ksichtu :angry:
24. čer 2007 ve 21:25  • Odpověz
Tak jsem vám taky číhla do alb...máte moc hezký dětičky :wink:
Jíťo škoda že to neklaplo, já bych Maru pěkně zmačkala :grinning:
24. čer 2007 ve 21:27  • Odpověz
ijet,
třeba ji ještě někdy zmačkáš :grinning:
My na vítání dostali CD a pamětní knížku....ale vím, že někde dávají tisíc korun...kamarády říkaly, že dostali :confused:
24. čer 2007 ve 21:31  • Odpověz
Dashak-gratuluju k chozeni!! :slight_smile:
24. čer 2007 ve 21:34  • Odpověz
No podle mě by to mělo být všude stejné!!!
Ale každý kraj si to dělá jinak :angry:
Tak si tak říkám jestli mladej uteče roku, myslím že ne...to já v jeho věku už lítala :slight_smile:

Jíťo ta cesta to byl hnus ale určitě se tam chceme vrátit až bude Kubík staršípáč jsme toho museli hodně oželet, neboj písnu IP až bude čásek :slight_smile:
24. čer 2007 ve 21:37  • Odpověz
ijet-taky neverim ze bude chodit pred rokem a ja uz litala 2 mesice a manza 3 :grinning: a pamatujte jak jste tady resili jak jsme desne napred,chi chi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz
jezkovy fuuuj... resily..jsem chtela napsat :wink:
24. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz
:grinning:
carod já jsem tak mimo, že už nevím jaký i y tak to je fuk, nejsem pí úča tak ti rozumím co tím myslíš :wink:
KOukala jsem že isacek přidala fotky, moc hezký hlavně Šebrle :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam :grinning:
24. čer 2007 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.