• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Macejko, jj babydent stojí za starou bačkoru :unamused: určo bych ještě někde vykutala lahvičku po Jirkovi, gelíky se přece jen podaří úspěšně dopravit na místo určení

Jíťo, chtěla jsem se zeptat, ty ses kdysi zmiňovala, že Maru začala zadrhávat, už je to dobrý? Jiřík totiž taky, jak toho chce vychrlit moc a něco obšírně vysvětluje, tak se umí zaseknout na nějakém slově... já se tím nějak neznepokojuju, páč si myslím, že je to dočasné období, kdy v hlavičce myšlenky šrotí rychleji, než je schopný slovy vyjádřit, ale babičky jsou z toho paf

jsem zvědavá, co budem nosit ze školky my :unamused: přihlášku máme doma a když malý šel s babi kolem školky, tak je p. učitelka pozvala za dětma na dvorek, tak Jirka došel úplně nadšený s očima navrch hlavy, že tam s děckama řádili ve snihu a viděl Adélku a Barborku a pana učitele a bude chodit taky
akorát ty nemoci mě trápí, budu se muset při ko. na kardiu zeptat doktora, co on na to, aby z toho Eluš neměla komplikace, protože je jasný, že jeden od druhého to chytnou
12. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj kočky,

další klidná noc bez drbání, hurá! :slight_smile:

macej,
olej nedávám, ale určitě už se může kapka dávat, četla jsem to v několika knížkách :slight_smile:
Helča to možná chytne, jako kojená má sice menší pravděpodobnost, ale je tam i ta pravděpodobnost, že to do 14 dní bude...tak se necháme překvapit :wink:

Jinak mlsání pouze křupky kukuřičné, sušenky nejsou moc můj přítel pro takhle malé děti, obsahují už navíc cukr a bůh ví co ještě...to si nechávám na později...

prochi,
tak to jste krásně spinkali, už to snad bude dobré :dizzy_face:
Já čekám, že se nám vyklubou dva horní, dr říkala, že už jsou průhledné, tak uvidíme...

My ten tekutý ¨pudr s mentolem dáváme a paráda, možná i bez něj by to bylo stejný, to je možný, ale jsem ráda, že už čtvrtý den je to tak, že Maru o těch pupínkách ani neví, a slyšela jsem, že se tvoří tak týden a pak ještě ten druhý týden by mělo být doma kvůli nákaze, tak asi budem mít za chviličku pokoj s jednou holčičkou :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky,
od včera jsem pěkně rozhozená. Slavila jsem s manželem své narozky, věděla jsem, že dostanu nějakou dovču, na to jsme se domlouvali, že stejně by jsme někam v létě letěli, tak mi to dá manžel k narozkám. Jenže on mě trochu převezl, neodlétáme v létě, ale 27.2.2010 do Dominikánské republiky. Byla jsem z toho tak 10 minut v šoku a pak jsem začala bláznit, co všechno musím zabalit a co nemáme. Ještě, že mi před 14 dny přišlo letní oblečení na Ondru a v pondělí mi dala kamarádka nějaké oblečky po svém synovi. Jinak nevím, v čem by tam Ondra byl. I když tam budou stačit plavky, tak co si dělám hlavu. Ještě se vytasil s krásnou kytkou, dám fotku do alba.
14. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
kam,
tak to je úžasný, že se půjdete ohřát za sluníčkem, to bude suprová změna a určitě si to moc užijete, takovou změnu počasí!!!!
Hlavně nadělej foteček, ať se pak taky trošku ohřejeme :slight_smile:

Včera jsme byli na plese, Helča zvládla, akorát flašku prostě do pusy nevzala, mamka ji mlíčko musela dávat lžičkou, prostě už tolik přemlouvání a pokusů, ale flašku do pusy nedá, nemáte někdo nějakej fígl? :astonished:
14. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Kam, to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určitě budete nadšení!!! už se předem těšíme na zážitky a fotečky

a hlavně nešil, že se nestačíte sbalit, dva týdny je hafo času :wink: pamatuješ, jak jsme loni vyhráli ten Rhodos? to bylo v poledne, odo jsem doplatila pojištění a polopenzi, dala prát prádlo, druhý den jela vyměnit peníze, dokoupit drobnosti, opalováky, vyžehlila prádlo, večer nacpala kufry a hned ráno jsme letěli, vlastně jsme do 48h byli na místě :wink: a to celé docela v poklidu, ještě jsme měli prostoje, kdy se každý divil, že nejančím a nebalím :sweat_smile:

jo a kytka je nádherná :wink:
14. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Jituš, fígl na flašku neporadím, prostě zkoušet různé typy flašek, hrníčků nebo jen saviček, já u Jirky měla celou sbírku a stejně mi to bylo prd platný, všechno to smrádě malé ignorovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: pak vzal konečně jeden typ dudlu na milost, ale já už z toho měla pomalu šediny a snad po půl roce nanovo, páč stejný typ savičky jsem nesehnala a děcko opět stávkovalo...
bože, už se děsím, že Eluš bude ze stejného těsta a bude se to opakovat

a co střevíčky, jsou protancované? nebo jste byli zpívat?
14. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
zevi,
no vidíš, když ten prcek nechce, tak prostě nechce, a ty se od něj nehneš :angry:
My jsme byli zpívat, bylo to úžasné tak poprvé na noc vypadnout :dizzy_face:
14. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
nazdar holky,
v rychlosti.. Nestíhám vás dočíst. V pátek jsem chtěla oběhat dvě doktorky, ale ani jedna neordinovala :o( tak jsem si akorát uhnala svalovku do nohou. Nabrala jsem síly o víkendu u našich a je mi líp. Budu mít náročnej tejden, terka je nemocná, má horečku, rýmu a kašel. V pátek se vyválela ve sněhu a byla prý durch, tak asi nastydla. S tomem jsme byli v pátek u dr, protože má pravděpodobně atop na obličeji. Tak jsme dostaly mléko pro alergiky, kapky na alergii a mažu ho kalciovou mastí a už se mu to ztrácí, ale co zabralo, nevím. Ve čtvrtek má být očkovanej, tak se modlím, aby něco neschytal od terezy.

prochi,
já neříkám dát ho tam když kašle, já tam terku dávám když je vyléčená, ale neřeším, když jí občas teče z nosu... tak jsem to myslela...
14. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky
tak my stále nudlíme,opět mám rýmu i já,já už se na to vyprdnu,to je už potřetí tuto zimu a to jsem měla před vánoci ATB a pak ještě jedny,které jsem dobrala před 10dny,fakt super.No a rýmu mám znova.Mája je zase zahleněná,ale je to už lepší než to bylo na začátku,to je děs.Fík už je lepší,ale trochu ještě smrká tak jsem ho ještě dnes nechala doma a zítra taky,do školky půjde až ve středu.
Markétce se na bříšku a hrudníčku vysela jakoby krupička takové malilinkaté jemné načervenalé pupínky tak asi reagovala na nějaké jídlo.Budu jí asi muset všechno vařit a nebo kupovat jen skleničky kde jsou 2 max.3 druhy zeleninky i třeba s masem,ale né takové ty zelen.směsi.Včera měla zelen.rizoto,koukala jsem,že tam je dost druhů zeleniny i rajčatový protlak tak možná reaguje na ta rajčata,fakt nevim.tak dneska jsem ji raději udělala na páře jen brokolici a mrkvičku.
Jinak mája dělá obr pokroky,teď asi týden se opírá na boku o předloktí tak za chvíli by to mohlo být na natažené ručce a pak šup do sedu :dizzy_face: ,ale předem nejásám,páč Fíkus se posasdil až po 8.měsíci :sweat_smile:

kam

no tak to jsi musela mít obrovskou radost,pláže Karibiku jsou překrásné :wink:

jiťo

tak fígl také neporadím,Mája přijala flašu dobře,je ale fakt,že mám lahvičky Tommee Tippee a ty myslím si mají savičky nejpodobnější prsu.Ovšem úspěch nezaručuji :pensive:

mapris

takže Tomík nesmí klasické UM? nebo jsi myslela mléko jako tělové :sweat_smile:
Kalciovka je dobrá,napomáhá hojení.....

Teď už si nevzpomenu,která z vás se ptala na dárek k promoci??? Cio takhle darovat zážitek? Je to originální a např.takový relaxační víkend plný masáží a odpočinku je po promoci jistě zasloužený :wink:
Kamarádka s celou rodinou darovala tatínkovi k 50. 15 min.let stíhačkou a říkala,že táta byl dojatý a zážitek má na celý život.Ovšem investice to byla nemalá,skládali se celá rodina.

prochi

Fík půjde do školky ve středu a předpokládám,že ještě trošku smrkat bude,ale není to už nic dramatického akašel už nemá tak ho tam už dám.Ale jakmile budou zase velké nudle,ucpaný nos...tak bude zase doma.On má nudli u nosu pořád.
15. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
ahojte holky,

kam, super dárek :slight_smile: , neboj, to zmákneš :wink:

kam,
no, mléko um alergické, ale máme s ním muka, tak asi skončíme zpátky na comfortu... Po tom alergickým má manžel strašný bolení a v noci pije po 4 hodinách a po comfortu mi spí celou noc... :angry:

terka má horečky, malej už taky kašle a blinká hleny... a to máme ve čtvrtek jít na očkování - poslední termín :unamused: , už nevím co mu dát, abych mu ulevila.

Můžou kojenci jitrocelový sirup?
15. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Mapris, určitě má bolení po UM manžel? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ať si po něm dá nějakýho frťana na žaludek :sweat_smile:

jak poslední termín na očko? já myslela, že ještě nemáte rozočkováno a určitě se nic neděje, když začnete později, naopak bych v tom viděla pozitivum, Jirku jsme taky očkovali až někdy po 4.m, ptž neměl zhojenou jizvičku od tbc

Macejko, na dárek jsem se ptala já, zážitek je super nápad, nechám si ho v zásobě, páč neteřinka pokračuje ve studiu, tak až bude mět ten doktorát :wink: zatím asi nějaký pěkný set Parkera

promoce je ve čtvrtek, tak snad to nějak s dětma zvládnem (a děti s náma)
15. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
akorát řeším, co na sebe, už mám z toho bolehlav... u kostýmku se mi nějak smrskly kalhoty, asi suchý vzduch ve skříni, či co :angry: já se chcu v příštím životě narodit jako chlap! se svatebním oblekem vyžiju dalších 25 let, akorát nedopnu sako a gatě budu nosit pod pupkem :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
macej,
ale přesně tuhle flašku mám taky od kámošky půjčenou, tak jsme si slibovali úspěch, ale prostě zaprvé jen to vidí a nebo se jí to dotkne pusy, okamžitě to pozná a nehrozí, max. to kouše, ale pokud bude vyjímečné hlídání, šla bych zpívat, tak při nejhorším to do ní mamka narve lžičkou :wink:

macej,
týý jo, tak asi na to rajče tak zareagovala...možná...ale rajčata jsou fakt pro některý alergen, tak to jsem s rajčaty teda ještě nic nedávala...
Jinak o nachlazení mi ani nemluv, koukám, že vás to taky trápí dokola, přesně jak u nás, dokolečka dokola, už mi z toho jde hlava kolem...

mapris,
kojenci můžou jitrocelový sirup, ale asi ne všechny druhy, to je Mucoplant myslím....
Jinak chudák manža, že má takovýto bolení a po comfortu spí celou noc!!! Téda, co je to za věcičky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zevi,
to je dobrý s tím oblečením :grinning: :grinning: Škoda, že my to nehodíme pod pupek :grinning:
15. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
nazdar holky,

no jo no, toho manžela na um už mi asi nikdo neodpáře :o)) psala jsem to v rychlosti a jedno rukou noooo :angry: :grinning:

manžel byl s terkou u dr. má počáteční zápal plic :angry: :angry: a dostala atb, a to mi dneska ředitelka do telefonu říká, že mají příští středu karneval... A terka tam zas nebude.. Ach jo.. Už jsme museli oželit i focení... Dělali hromadnou fotku na internet... a nebyla ani na heloweenu...

zevi,
tak si to taky vem pod pupek :o)) hlavní je, jestli dopneš sako :grinning: :grinning: .

Já si dala závazek letos zhubnout 5 kg, a ono se mi to povedlo už v nemocnici, otázka je, jestli mi to vydrží aspoň do léta :o))
16. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
zevina,
no právě by se mělo začít očkovat, dneska jsou tomovi 4 měsíce... A rozmýšlíme se, jestli dát toho pneumokoka, prevenar jsem koukala že je zdarma, ale to druhý se platí?

zevi,
ten zážitek je dobrá věc, ale abyste neskončili jako já - jsem manžovi dala ten seskok padákem a nakonec nešel.. Je dobré zjistit co by se asi tak líbilo...

jita2,
jitrocelovej co je na den tak až od roka, ale ten co je na noc můžou i do roka...
16. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
mapris

i mně jsi dost pobavila s manželen ma UM :grinning: :grinning: :grinning:

jito

tak to už pak fakt nevim,Mája tuhle savičku přijala hned.Chce to zkoušet a než si zvykne,holt dávat mlíčko po lžičkách.No a nebo zkusit tu stříkačku a hadičku,to né?Bylo by to asi rychlejší než lžičky..

mapris

dnes jsem v lékárně kupovala jitrocelsirup pro Máju a je od Mucoplantu,jak psala Jíťa a je fakt i pro kojence a děti do 6 let.Ten na noc je až od roka.

zevi

jéé u tebe ve skříni je taky suchý vzduch??My ho máme taky suchý a nebo jsou tady nějací šotci,co mi přešívají kalhoty :grinning:
16. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak suchý vzduch ve skříni, jo? :grinning: :grinning: To budu taky používat :grinning:
I když u mě teď docela dobrý... Trošku jsem se od ledna vrhla po hlavě na dietění a zatím (ťuk ťuk ťuk) to jde. Mám dole sedm kilčo :slight_smile: Mno ale před sebou ještě dlouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhou cestu :sweat_smile:, tak uvidíme, jak to půjde dál. Váha se teď zasekla, ale cm stále ubývají, tak jsem šťastná jak berka :dizzy_face:

Jíťo, co neštovice? Už se to zaseklo?

Lahvička... naše malá to taky do hubinky nevzala. Ale už se naučila krásně pít z avenťáckýho hrnečku. Pije z něj po každým příkrmu. A hlavně je to super, když jdem třeba někam na návštěvu, tak už se nemusím nikde vyprsovat. Nadlábne se ovocný přesnídávky a zapije to vodičkou. Včera vysosla po svačince 60ml. To byl zatím rekord. Já jsem jí to začala dávat po každým příkrmu. Nejdřív to jen okusovala, někdy se jí podařilo trošku potáhnout a něco málo vypít. Až začala takhle krásně bumbat.

Dneska jsme měli strašnou noc. O půlnoci se vzbudila, nakojila se, ale pak pořád brečela a brečela až do čtyř. Třeba třičtvrtě hodiny hrozně brečela, pak na deset minut vysílením usnula a zase na novo. Dvakrát nás obě z toho breku až poblinkala. Bylo to hrozný, vůbec jsem nevěděla, co s ní, až jsem brečela s ní. Po čtvrtý usnula a v sedm se probudila vysmátá jak sluníčko a celý den byla úplně v pohodě. Tak vůbec nevim, co to bylo. Jen doufám, že už se to nebude opakovat :pensive:
16. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
holky, to se mi ulevilo, že to s těma skříněma nemáme jen u nás :sweat_smile: varianta se šotkama je taky zajímavá, nastražím na ty rošťáky pastičky :grinning:

Mapris, myslíš Synflorix? taky je zadara :wink: a co na to mudra, konkrétně vám ho doporučuje, nebo jen nabídla očko, jako že tu ta možnost je? probrala bych to s ní, pro a proti, na rozhodnutí máte pořád čas
my jsme dávali první dávku při druhé hexe, nám bylo kvůli tomu srdíčku vysloveně doporučeno

chudina Terka, hlavně ať se jí to nerozjede a atb brzo zaberou, se ty nemoci na vás furt hrnou :unamused:

Prochi, 7 kilčo od ledna? :confused: klobouk dolů, to fakt dobrá
já su zhnilá jak veš (myslím tím na nějaké cvíčo, najíst se, to ne, to zas líná nejsu :sweat_smile: ) od předtěhu my zbyly asi 4kg, to si říkám, že ještě něco vykojím a vyběhám, až se bude chodit víc a na dýl ven, ale celé tělo je takové jakési rozkydané, povolené, plandavé, no fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

za ten noční brek nemůžou zuby? malá nám to podobně udělala jednu noc, není nějaký uplakánek, ale tentokrát, když spustila, tak byla k neutišení, ani prso ji neuklidnilo, to spustila ještě zoufaleji :confounded: až mě napadlo vyštrachat gelík na zuby, natřela jsem a Eluš zamlaskala, zázračně se zklidnila, přicucla se, nacpala břicho a byl klid :wink:
kéž by se všechny bolístky daly vyřešit tak snadno :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Kam, kde se touláš? já vím, že se něco nalítáš po krámech, páč sehnat v únoru opalováky, sandálky, nějaký letní outfit je kapku náročnější, ale aspoň nakoukni jedním očkem :wink:
17. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Zevi já jsem teď nějaké rozlítaná, myšlenky mi lítají od dovolené k oslavě a k práci. Ještě jsem objednávala Ondrovi skříň a říkali, že dorazí tak za 14 dní až 4 týdny a do týdne jí měli na obchodě. Tak jsem to včera byla zaplatit, Ondrovi koupit malý kufr a manželovi plavky. Já mám plavky asi 5tery, 1 jsou teda už takový nepoužitelný, ale ty ostatní ještě ujdou, takže budou stačit. Tím, že je zima, tak mě ani nenapadlo pořídit si nějaké šatky, páč kde to budu shánět že. Však ty z loňska nadělají parády ještě dost.

Mapris na vás se ty nemoci nějak lepí? A jak se cítíš ty?

7kg od ledna, tak to je dost dobrý.

Jo a suchý vzduch máme taky :grinning: , asi je to nějaký celorepublikový problém.
17. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
ahoj kočky,

prochi,
neštovice dobrý, nejlepší průběh, žádné svrbění ani horečky, už pupínky zaschly a asi budou ustupovat...
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
kam,
psychicky nic moc... To víš, 4 týdny v nemocnici a teď týden doma... Mi už hrabe..

Holky, tak to jsem ráda, že nemáme prořvaný noci jen u nás... v pátek nám doktorka dala to mlíko pro alergiky - um, fenistil, furt dáváme lefax a máme po prospaných nocí... Už má zase ten comfrot ale den ode dne je to horší... Už ho neuspím ani v kočáru, ale jen na rukách a to řve jak tygr, protože je unavenej, pak řve i před jídlem. Dneska k večeru - tak kolem půl 5té - jsem ho uspala na rukou a dala do ložnice a mladej pán chrněl skoro hodinu.. To se mi nepovedlo od pondělí, co jsme doma :o((( Mám dost... Brečím kolikrát s ním... Terce je už dobře a má roupy, dneska jsem už jí musela lupnout, protože zlobí... Ale na druhou stranu je to dobře, aspoň je jí líp...
Příští středu má ve školce karneval a musím vymyslet nějakou masku... :unamused:

prochi,
jsi dobrá.. :o)) s tím hubnutím :o))

zevi,
no, já ještě ve skříni nebyla, tak nevím, jestli tam řádí suchý vzduch.. :grinning:
17. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
prochi tak to teda klobouk dolů s tím hubnutím,to je super.Já už jsem se rozhodla začít chodit cvičit,ale musím si pořídit nějaké boty a oblečení na aerobic.Kamarádka mě láká na spinning,ale nevim nevim,nejspíš vyflusnu duši :sweat_smile:

Mája poslední dobou zase hůř usíná,jak je zahleněná kočička malá.Už mě to štve,trvá to už pěkně dlouho s nějakou přestávkou,ale i tak.Nevim už co s tím.

zevi

a ty jsi dávala Elence píchnout ten nový Prevenar 13 nebo klasický jako byl dřív?

Musim se někdy Máje smát jak se plazí,každý den podniká "tour de obývák",kutálí se,plazí se a za chvíli je na druhém konci obýváku,ještěže máme pokoj tak malý :sweat_smile:

mapris

a kde Terka přišla k zápalu plic? Asi někde prochladla? To je pak hned :unamused: Tak ať jste brzy zdraví.
18. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
čau babky,
už se chystám na oslavu první vlnu s babkama z práce :slight_smile:
Na mmb jsou úžasné chuťovky, budu čuchtat celý pátek a sobotu :zipper_mouth:

prochi,
gratuluju ke krásnému váhovému úbytku, já jsem zas teď momentálně lenošná a jen žeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Helča půl noci zase prokašlala, taky mě picne, stoptusin nezabírá, tak jestli tahle noc bude taky taková, tak zas valím k dr...akorát jsem jí dnes koupila čaj na nachlazení, od 9.m, tak jí to dávám, a taky ji chci dát pár lžiček cibuláče s majoránkou, snad jí malé množství neublíží...

macej,
taky nevím, co s tím, máme to samé, hleny, sem tam kašel...je to děs, kdyby byla naděje, že to zimou skončí, byla bych ráda...jinak fakt nevím, co těm prckům dát a jak jim pomoct... :unamused:
18. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
nazdárek,

tak jsem tu měla po dlouhý době nikolku, tereza reagovala s řevem, tak mi aspon nikol povozila tomáška...
Odvolala jsem zas očko.... Furt je zahleněný a kašle, taky jsem z toho nešťastná... Hodlám zkusit ten mukosolvan, co mi doporučili v lékárně..

jen mně štve, že ho musím uspávat chováním... Večer teda usne v postýlce, ale jelikož se dá houpat, tak houpu... Vytahuje si dudlíka a rve si tam ruce... Mám to řešit???

Nevíte, jestli miminka můžou trpět stavem odloučení jako třeba terka??? co jsem doma, tak chce furt chovat...
18. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
ahojky,

mapris,
určo může trpět stavem odloučení, to by ses divila, jak i malinká miminka tohle už vnímají, jen pěkně chovej a chovej :slight_smile:

U dr zas helča dostala znovu spiropent a mucosolvan, páč stoptusin jsem odmítla, že nám nezabíral, tak říkala, že už jen mucosolvat, samotný se sic nemůže takhle malým, ale společně se spirop. jo, a stejně to má hlenovité...
19. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
jita,
píšeš o mucosolvanu junior? Ja ho davam malemu samotnej, protoze nam hedelix nezabiral a schvalila mi ho i dr. (mucosolvan)

Ja jsem chytla ten hnusnej moribundus os terky, rymu a kasel, dneska je mi uz o neco lepe. Malej to chytil taky a blinka hleny... V pondeli asi lehne manzel... A Terka nakazila i nase a neter - ta bere antibiotika... Terka prinesla peknej hnus ze skolky, ale neni divu, kvuli tomuhle hnusnymu pocasi...
20. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky,
dneska jsem byla s Fíkem na představení "Putování s dinosaury".Bylo to mooooc hezký,fakt pěkně udělaný,Filípek to hltal :sweat_smile:

jito

ten Mucosolvan je fakt už od miminek a může se samotný :wink:
20. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahojky

mám za sebou jeden z nejnáročnějších víkendů poslední dobou. Slavila jsem 30tiny a bylo to super. Spát jsme šli ve 4 a vstávala jsem v sedm s Ondrou, takže jsem jak praštěná ještě teď i když jsem na dnešek spala 10 hodin. Fakt se vše vyvedlo, všichni měli dobrou náladu, bavili se, jedli, tancovali a moc jsme pili. Dostala jsem super dárky a doma mám malé květinářtsví. Jen z jednoho dárku mám trochu strach, ale zároveň se na něj těším, dostala jsem od kamarádek poukaz na tetování. Bojím se bolesti, já jsem posera. A taky mám dilema, kam se dát tetovat a co. Prostě super víkend.
22. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
ahoj kočky,

mapris,macej,
o tom mucosolvanu mi to říkala doktorka, tak fakt nevím, proč, ona je hodně poctivá a velmi opatrná, tak možná proto, ale přímo do letáčku jsem se nedívala, já mám známého v kapele a on je doktor farmacie, asi nikdo by to nevěděl líp, takže se ho optám, jestli mi ta naše dr valí bludy do hlavy :slight_smile:
Jinak teda mucosolvan opravdu zabral okamžitě a hned měla v noci s kašláním pokoj...

Jo, jinak Helča má neštovice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsme našli asi šest pupínků, tak se modlím, aby to bylo dobré a s lehkým průběhem...

kam,
moc gratuluju ke krásným kulatinám, já se vyklubu na svět zítra
:grinning:
Dárky jsi dostala krásné, tetovačka možná ani není taková příšerná bolest, ne? Tak se mrkni do katalogu, co se vše dělá, ségra má na nártu u nohy ohnivé sluníčko a vypadá to moc hezky...akroát jak to bledne, tak si to už jednou nechala dodělávat...
22. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.