• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky, po týdnu jsem se sem konečně dostala :slight_smile:

Ijet, dočítám... a moc mě mrzí to se strejdou. Úplně mi vyběhly do očí slzy, jak jsi to krásně napsala :pensive:

Kam, no co to je tohleto za provokaci? :grinning: :grinning:

Děkujeme za zeptání, co na to naše Cácorinda. Jenom jí to píchali, ATB nedostala. Vypadá v pořádku, zítra jdeme na kontrolu, tak uvidíme. Ale musím si postěžovat, jak teď blbě spíme. Dneska jsem byly vzhůru každou hodinu! Ta naše potvůrka se pořád ve spánku přetáčí na břicho, ve spaní se vyšvihne na kolínka a je celá zpruzená, že se tím vzbudila. Následně se ale totálně zamotá do spac. pytle i peřiny a nemůže se pohnout, což ji vytočí ještě víc. Někdy stačí ji jen vysvobodit a spí dál. Ale většinou, když už mě vidí, tak co by se ještě nevrhla na kozu, že :grinning: Takže se nakojí, přendám ji do postýlky, následuje někdy hodinový usínání, kdy ji pořád chodim házet zpátky na záda, protože řve, že se zase zamotala... pak hodina spánku a všechno na novo. Dneska v noci jsem jí zkoušela nedat do toho spacího pytle, aby se mohla v případě potřeby :grinning: sama přetočit, ale to dělala takový alotrie, lezla po postýlce, vysmátá jak berka a spát že nebude.
A aby toho nebylo málo, tak vstává po šestý hodině, potvůrka jedna mrňavá :fearful:

Macej, co vy? Jak je? Já jsem Péťu taky nechala ještě tenhle týden doma. V pátek mu píchali ten pendepon a dneska dobral antibiotika. V pondělí už pošupajdí a doufám, že jaro už tu bude cobydup a budem snad trochu zdraví.

Macej, já bych malou na bříšku klidně nechala. Někde jsem četla, že když se tam přetočí sama a vyhovuje jí to, tak ji můžem v klidu nechat :wink:

Zdravím Isáčka, hodná holka, že na nás taky jukla :wink:
A dej pokoj s třetí vlnou, já mám splněno :grinning:

A Lůca řve, bože, to zas bude noc :rolling_eyes:
10. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky Kočky,

hlásím se z hnusně šedého Česka. Přiletěli jsme ráno. Dovolená byla naprosto úžasná, krásně jsme si odpočinuli a nabili energii ze sluníčka. Dlouhý let jsme zvládli bez větších komplikací, Ondra v letadle naprosto v pohodě. Hotel super, vše čisté, jídlo výborné. Byl to velký hotelový komplex, takže jsme měli každý den kam chodit. Dopo a část odpo u bazénu nebo moře a na večer procházka. Bazény tam byli tři, obrovský, u každého výřivka. Jediné co bylo -, bylo že 3 dny bylo zataženo, ale teplo, takže jsme se koupali i tak. Sluníčko tam mělo opravdu velkou sílu, takže jsme se mazali a v poledne schovávali, mám hrůzu ze spálení. Když jsem tam viděla ty spálený lidi, tak jsem si řekla, že budu opálená o něco méně, než se spálit, trpět a stejně se pak sloupat. Jedn den jsme podnikli výlet do místní pidi zoo, byla malá, ale krásně udělaná. Měli tam představení papoušci, koně, indiáni a hlavně lvouni a delfíni, se kterými jsme si mohli i zaplavat, to bylo naprosto dokonalé. Jsou to nádherný stvoření.
Raději ani nelezu na váhu, páč jsem tam 100% přibrala, jak jsme se cpali, takže od příštího týdne zahajuji zase cvičeníčko. Cestu zpátky jsme taky zvládni, i když letadlo s námi chvíli nepříjemně házelo. prostě doporučuji všem!!!
Tady jsou fotečky
http://www.facebook.com/album.php?aid=16331&id=100000066470761#!/album.php?id=100000066470761&aid=16331

Jen jsem vás zběžně zkoukla a zase tu byli nějaký marodi, tak snad jste už všichni o.k.
Te´d už se budu zapojovat.

jdu do peřin. papa
11. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
zdar kocky.

Zdravim ze slovenska :slight_smile: :slight_smile:, dorazili jsme v noci. Terka spi a s tomem je manzel venku.. Tak stiham kone a kafe.. Tak toho vyuzivam.

Kam,
normalne provokujes.. Ja ci taky slunickoooo. Asi pujdu do solarka nabrat taky nejaky sily. :slight_smile:

u nas nic noveho.. Tom je furt zahleneny. S mudrou jsme se domluvili, ze nic zatim davat nebudem, a doporucila zmenit mleko... JENZE tom ho nechce :frowning2: :frowning2:, tak jsme zpatky na nutrilonu h.a. a musim ho zahustovat nutritonem, protoze tom furt blinka a ten nutriton mu zabira...
Jen mam problem, ze nevydrzi sam.. chce furt chovat, furt hejka - jak zmizim, furt knoura... takze za dopoledne nic neudelam. Jen kdyz spi dopo hodinku, tak mam cas pro sebe..

Jo a terka je uz bez plen v noci :slight_smile: :wink:, tak snad to nezakriknu. I se naucila spat sama. Jeste teda brekne, ale uz je to o.k. A toma jsme to taky naucili. Ve stredu, kdyz bil manzel na joze, tak mi deti usly ve 20.15, to se mi nepovedlo snad za tri roky vubec....
12. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Mapris my dneska měli noc nic moc. Bojím se bojím, že si Ondra zvyknul, na to že jeden z nás spí s ním. na dovče měli dvě postele, obě byly vysoké snad 90cm, tak vždycky jeden z nás spal s Ondrou, aby nespadl (stejně jednou manželovi spadnul) a dneska v noci se budil a pořád nás volal, Tak doufám, že to bylo změnou prostředí. Já nemohla včera usnout a spát jsem šla až kolem půl dvanácté a ráno když po šesté zazvonil budík nebyla jsem schopná vylézt. Vstala jsem o hodinu déle, dala Ondru do školky a vrátila se do postele. Jsem ostuda :pensive:
12. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
ahojky,

Kam
fotky moc pěkný,všechny jsem zkoukla,delfíni jsou naprosto báječní,to musel být fakt zážitek :dizzy_face:
Sluníčko už bych chtěla ani nevím jak moc,mno tady momentálně chumelí takže co dodat......

Ve středu jsem byla s Májou na alergologii,rovnou nás poslali na RTG plic a na krev,odebírali jí asi 6 zkumavek,krve jak z vola :sweat_smile: ,malá řvala trvalo to dlouho ten odběr,ale zase je to hotový a jsem ráda,že jí odebrali fakt na všechno včetně různých jater.testů,virologie atd,jak jí zjistili zvětšená játra.
Dnes mi volala te doktorka z alergologie,že už nějaké testy jsou hotové a že nic závažného tam není tak jsem byla ráda.Jen má malá trochu zvýšené bílé.krvinky a to je právě u nějakých infekcí,viróz a tak a malá má tu rýmu tak to může být z toho.Každopádně nás budou sledovat,v pondělí půjdeme na potní test a v úterý na kontrolu na alergologii.Teď jen lítáme po vyšetřeních,ale zase lepší než aby se něco zanedbalo.

mapris

já kojila 5 měsíců s tím,že večer měla Mája dokrm už od 2 měsíců.čas od času měla dokrm i odpoledne,ale to jen vyjímečně,když moc plakala.Jinak s přikrmováním (zeleninou) jsem začla v 5 a 1/2 měs.,bývala bych vydržela do 6,ale jak byla malá častěji zahleněná tak jsem si řekla,že i když jí mlíčko chutná a je pro ní výživné tak dost zahleňuje a bude pro ní dobře,když bude mít místo jedné dávky mlíka (oběda) nemléčný příkrm.Teď už dlabe 14 dní dopoledne ovocné příkrmy,ale zatím ještě s mlíkem,protože začínáme a zkouším různé druhy ovoce.Takže předpokládám,že ještě zkusím borůvkovou přesn. a broskvovou á 3 dny a pak už bude mít zase i místo dopoledního mlíka ovoce.Takže to zahlenění snad bude opadat.I když těžko říct,s rýmou bude zahleněná nejspíš zase.
Ale jestli je Tomík zahleněný tak by asi bylo možná dobré vyzkoušet Nutrilon Low Lactose,to je bezlaktosové mléko,právě bez mléčné bílkoviny nebo respektive je ta bílkovina nějak maximálně naštěpená,že je pro děti s alergií na krav.bílkovinu......
12. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
kam,
on se to nauci.. A nebo ho to budete muset naucit znova vy.. Jako my terku...

macej,
to jsem zkousela.. Nepije ho.. Tak jako nam dr. doporucovala nutrilon alergy care.. Take ho nepije... Zatim ma furt h.a. a zahustuju mu to nutritonem kvuli blinkani... Musim napsat dr, co dal...
12. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
mapris

a Tomík nechce pít ani ten H.A. Nutrilon? Podobný problém měla moje kamarádka se svou holčičkou(9 měsíců).V 7 měsících jí přestala pít mlíko,Nechtěla Sunar ani Nutrilon.Nutrilon je prý nejvíc podobný MM a Sunar je zase prý z UM nejsladší.Doktor ji poradil Bebu,že má jako jediná úplně jinou chuť než ostatní UM.Chvíli ji pila a pak už také ne.Teď už dlabe k odpolední sváče 2 jogurty takže mléčného má dost.Já uvažuju o tom Low lactose,jenže zrovna jsem si koupila bednu normal Nutrilonů tak nevim.Jinak Nutriton mám doma také,chvíli jsem ho Máje dávala,ale často se mi špatně v mléce rozpustil,udělal hrudky a pak ucpal savičku a Mája to nemohla pít.Já dávala jen 1-1a1/2 odměrky do 180ml mlíka takže málo.Teď se Mája s tím ublinkáváním trochu zlepšila,je to jak kdy,někdy neublinkne vůbec nebo jen malinko a jindy zase po jednom mlíku ublinkne i 6x :confused:

kam

není divu,že jsi se šla dospat,cesta dala zabrat,časovej posun je určo znát.
Ondra se myslím brzy vrátí do starých kolejí,nejspíš vnímá to,že tam byl s vámi a tady najednou ne,ale až si pořádně uvědomí,že je zase doma tak se to zlepší :wink:
12. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
macej,
prave ten jedinej mi pije. Toho nutritonu davam 4 odmerky a savicku se 4ma dirkama, obcas se taky ucpe, ale to ji vzdycky "vycucnu" zubama a pak to pije dal... Jinak kdybys ten low lactose chtela, tak rekni, poslu ti ho, koupila jsem ho minuly tyden a je z toho pryc tak jedna davka, tak ti ho poslu, at ho nevyhodim a ty nekupujes... A obyc nutrilony ti vydrzi... Mne jeste napadlo ten alergy care zkusit zahustit, jestli by mi to nepil, ale je fakt, ze i ten low latose i alergy care maji jinou chut a on mi to proste nepije, radsi bude hladovet a pak rve hlady.. Takhle jsme prave skoncili s komfortem, protoze ho nechtel pit. Beba mne taky napadla.. Ted jsem si uvedomila - nemela jsem low lactose - v lekarne ho nemeli a pry se bude prestavat vyrabet.. malemu jsem dala od beby - all 110, to je stejny jako low lactose. Bebu mela terka, ale kdyz mi pije h.a., tak na ni prechazet nebudu... Beba je sytejsi nez nutrilon, a maly mleku neda tak obecne. Furt mi pije 150 ml a to po 4 hodinach.. Vecer a v noci ma 180 ml.
Jeste mne napadlo - na to zahleneni - zkousela jsi ji strikat do nosu slanou vodu? Ja ted zkousim vincentku, jestli by mu to nepomohlo..
13. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
mapris

Vincentku Máje stříkám do nosu několikrát denně.Nejraději bych jí dávala trochu do mlíka,ale to bohužel nemůžu,ještě na to nemá ledviny.Mně osobně totiž Vincentka na zahlenění pomáhá takže já ji piju a dávám ji i Fíkovi,když má rýmu nebo i preventivně každý den tak půl jeho malého hrnečku.Fíkovi chutná :sweat_smile:
Když zapínáme zvlhčovač tak ač se to nemá,naliju do něj taky trochu Vincentky.Snad se nám neucpe :sweat_smile:
Ten low lactose-Nutrilon bych si od tebe vzala,ale Bebu ne,děkuju moc.Nechci míchat dvě mlíka dohromady.Zatím jí dávám normální Nutrilon a když přijde zase nějaká rýma tak koupím ten "LL".Ale už jsem také slyšela,že se přestává dělat,myslím,že na to bylo i téma tady na koníkovi.

A kde běhají ostatní holky?

ijet

se strejdou je mi to líto,je to smutný,ale pravda je,že je to pro něj vysvobození :pensive:

Jinak co se týká zamčení témat,jsem pro :wink:
13. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se jako další zbloudilá ovečka :sweat_smile: a nemám ani kloudnou omluvu, proč koně v poslední době flákám...

ještě musím dočítat, jen jsem to zběžně prolítla, vidím že Kam už je zpátky, škoda že jsi trochu toho tepla a sluníčka nepřivezla, ta zima mi už pěkně leze krkem :pensive: doufám, že jsou to poslední záchvěvy a taky se už ohřejeme!

fotečky jsou nádherné, určitě jste si to báječně užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musím je ukázat manžovi, ať si taky zaslintá, on o karibiku básní už neustálek, já mu vždycky chladím hlavu, že si takovou dálku s prckama nedovedu představit (nebo aspoň s malou) že si to dopřejeme až na staré rozklepané kolena :grinning:
když jsem mu říkala, že ta Marcelka, co si s ní kdysi psal, letí, tak mě uzemnil, vidíš, ona má aspoň rozum :grinning:
a jak dlouho trvala cesta a jaký je časový posun?

nevím nakolik je to ještě aktuální: Jíťo, sádlo na jizvičky jo, ale nesolené! takže by se mělo k tomu účelu spešl vyškračit :wink: jinak manža byl před nějakým rokem na šití v obličeji a na chirdě mu doporučili jitrocelovou mast a fakt je jizvička celkem neznatelná
určitě se vám časem taky vytratí, anebo až bude větší, tak zkusit třeba laser

uspávání: Jirkovi někdo z nás přečte pohádku (to vyžaduje) a pak ochotně usíná sám, dveře má z pokoje otevřené, někdy si nás zavolá, že nemůže usnout, nebo chce abych byla s ním, ale jsou to vyjímky, nijak jsme to nehrotili, neučili ho to, prostě k tomu postupně dozrál sám :slight_smile:
Eluš se ukojit nedá, někdy si usne sama v postýlce, jindy chce držet za ruku, hladit, někdy když je přetažená, tak si s ní vlezu do velké postele a v objetí obvykle zabere :wink: takže uspávání vcelku v pohodě, když chce blízkost někoho z nás, tak jí to dopřejem, je to miminko, má na to plné právo :slight_smile: psychologové říkají, že až dozraje nervová soustava, tak už dítě společné spaní nevyžaduje (můžu potvrdit se zkušeností u Jirky, spával s náma do 3 roků, poslední rok výhradně v naší posteli, v pokojíku začal až chtěl sám, zpočátku se stěhoval za náma každou noc, teď už jak kdy, ale většinou je u sebe až do rána)

a odpolední spaní máme různě, někdy se zadaří, že se oba krásně zkoordinují a chrupkají ve stejnou dobu (moje slastné 2 hodinky) jindy to máme na střídačku, ale když byla nouze největší, hlavně zpočátku, tak jsem zvládala současně kojit i číst pohádku :sweat_smile:

malou do pokojíku rozhodně stěhovat zatím nebudem, jednak je malý, postýlka by se nevešla, pak to budem řešit palandama a E. usíná obvykle po večerníčku, zatím co J. peklí ještě nejmíň dvě hodiny :sunglasses:

nová koníkovská verze, jsem taky všema deseti pro uzamčení, třeba by k nám i Račul zase zavítala

holky dotázek, co dovolená? nechává se od zaměstavatele proplatit, nebo se nějak "vybere" po mateřské/rodičáku?

Jituš, maso za škraní... úplně vidím našeho mlaďase, já jsem z něho kolikrát na mrtvici, když vydím jak to drží bůhvíjak dlouho v papuli a pak vyplivuje :angry: jako kdyby ho nemohl pokousat, ale on si tam syslí i měkoučké, co se přímo rozpadá před očima

Ijet, se strejdou je mi to líto :cry: chjo, někdy se to vybojovat nedá

Isáčku, udělej na nás kuk častěji :wink: já vím že toho máš moc, ale rádi tě vidíme

Prochi, naši bubáčci taky občas vstanou takhle brzo, pomoc, to není nic na mě, já jsem typická sova :sweat_smile: začali to dělat tak poslední 2 týdny a oba! přitom normálně jsme chrupkávali tak do půl osmé i dýl, uff, už aby se posunul čas :grinning: hlavně Jirka mě dojme, když se přiřítí do ložnice s náručí dinosaurů, autíček a volá, už je ráno, už je sluníčko, budeme si hrát :grinning:

tak, myslím že jsem zadělala na slušný románek :sweat_smile: holt honím resty...
13. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
macej,
promin, ja ten low lactose nemam protoze ho nemeli, mam all 110 od ty beby...

zevi,
to je dost, ze se tu ukazes :o))). Jo a mne uz materska skoncila, pozadala jsem si ted rovnou zamestnavatele o dovolenou a pujdu si vvyridit behem pristiho tydne rodicak... Nastesti mi z prace zavolali, kdy mi konci materska, abych si poslala zadost.. Jen musim jeste k zamestnavateli potvrdit papiry a pak hura pro rodicak.
13. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
na tu dovolenou se musím přeptat na účtárně, páč já už mám po mateřské...

a vidím, že jsem v tom mém elaborátu napsala "vydím" :confused: já se stydím :pensive: :sunglasses:

jdu do pelecha, kdoví v kolik budou zítra ti naši dárečci strašit, ať nejsu jak mátoha...
13. bře 2010 ve 23:44  • Odpověz
ahoj kočky,

macej,
no to je moc dobře, že tam nic závažného nenašli, to víš, že raději lítejte po vyšetřeních, aby bylo vše pod kontrolou...
Teď jak jsme byli u kámošky, mi radila nějaké kapky do nosu, že je to na předpis, antibiotika nosní a že je skutečně za 3 dny po rýmě, protože my taky s tou rýmou bojujem vlastně stále, jmenují se Pamycon a prý si je mám nechat předepsat, tak až půjdu na prohlídku, tak se asi zeptám...

zevi,
to mě nenapadlo s tím soleným sádlem, jinak mastí na jizvy jsem taky zjistila dost, takže něčím promázneme...
Jo, dovolenou už mám proplacenou, ale asi proto, páč moje firma šla do konkurzu, takže je na pracáku, já jsem šla na pracák vypsat žádosti o proplacení a vyplatil mě ji pracák...
Ale jak je to, když jsi stále zaměstnaná a nekrachne ti zrovna firma, tak to přesně nevím, ale stopro by ti ji měl taky vyplatit, jak to bylo vlastně u prvního dítěte, ale jen nevím, kdy přesně :confused:

kam,
fotečky jsou překrásné, musel to být fakt úúúžasný relax a neboj, Ondra si zase zvykne na domácí chod...
15. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
nazdar kočky,

tak už jsme zase doma. Dorazili jsme včera v 9. Děti to naštěstí zvládli, prospali docela dost, tomáš skoro celou cestu až na jeden "hladovej" záchvat breku.. Jsme nevěděli co mu je a on měl hlad.. A to byl dvě hodiny po jídle :o)) Já jsem si zase skvěle zařídila a asi by to chtělo silnější, větší a rychlejší auto :o)))

jita,
ty kapky by nebyly špatný, já už také nevím co dávat :o(
15. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
holky, teď mně napadlo, berete některá ha? Mám tu pro kojící a obyč... Je mi líto to vyhodit.. Kdyžtak mi písněte meila nebo do ip.
15. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
nazdar ženský, kde se touláte, vyhlížíte jaro? aspoň u nás, to pohledem z okna docela jarně vypadá, ale je tam kosa jak na motorce :unamused:

Jituš, já si u Jirky právě dovču proplácet nenechávala, páč jsem pracovala až do konce, tak jsem si všechnu dovolenou a náhradní volno povybírala před nástupem na mateřskou, takže jsem nakonec odcházela cca 11-12 týdnů před porodem :wink:

Macejko, včera jsem si tak na tebe vzpomněla, byli jsme včera v Ikei a měli tam ty třásňové deky, co jsme se o nich bavily, tuším za 89,- (nebo 79,- ?? teď nevím) a s rovným okrajem za 29,-

a co nosítko, využíváš ho? my poměrně jo, většinou když jdem někam na návštěvu, vyprovodit babičku na autobus apod (na nákup se mi samozřejmě vyplatí kočár, pač pod něj všechno narvu a nemusím tahat v ruce, že) a k nezaplacení to bylo třeba na maškarním, to si Eluš i spokojeně zchrupla, ani diskoška jí nevadila :sweat_smile: nebo včera v tom Brně taky... akorát jak malá strašně slintá, tak bych potřebovala na hrudník neoprén, to ani brynáky nestačí pobrat :grinning:
a udělala jsem si radost a na manducu dokoupila kapsu (něco jako lehký pytel-fusak, proti chladu) takže nás už venku nic neohrozí :slight_smile:

Mapris, já při koju barala cerazette, asi si ho nechám napsat zas, ale to se první musím dokopat na gyndu, já to ještě jaksi od porodu nestihla :zipper_mouth: myslíte že mě mudrák pochválí, když mu místo po šestinedělí dojdu po šesti měsících? :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
zevi, asi tě nepochválí.. já to stihla po šestinedělí...

dovču si nechávám proplácet teď a měla bych zajít už na sociálku.. už mi skončila mateřská...

O nosítku uvažuju taky...
15. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
hehe, já vím naprosto přesně, co mi řekne: děvčico, moja, co mám s vama robit? (mluví jak Husák-československy :slight_smile: )
15. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Mapris, já jsem s manducou nadmíru spokojená, je to pohodlné, jednoduché, když někam jedu, nemusím s sebou vláčet kočár (u golfek mi to bylo celkem fuk, jsem je jednoduše secvakla a hodila do auta, ale hlubokáč abych tam narvala, tak ho musím kompletně rozložit, včetně otmontování kol :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je opruz, zvlášť třeba kvůli půldnu, co jedu k mamce anebo kvůli pobíhání po úřadech ve městě)
a když už ho tam narvu, tak mám zas plný kufr kočáru a není kam dát nákup

a co si budem povídat, na rukách se mi ten náš puclík pěkně pronese, takhle se ta váha pěkně rozloží na ramena a bedra a až budem nosit na zádech, bude to určo ještě pohodlnější
15. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: haloooo, kde je kdo? vy se všechny šetříte až na tu novou verzi? :sweat_smile:

ml,m,,,,,,,,,,,,,,,, kkkkkkkkkkk lkkkkkkkkkkkki=, ¨=ůůůůůůůůůů - ---*.,,,,,,,,,,,,,, (to je těžce přeložitelný pozdrav od Elenky :grinning: )
17. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
čauky,
taky koukám, jak je to tu vymetený, počasí ještě není nic moc, tak nevím, jestli všechny sedí na koštěti :grinning: :grinning:

zevi,
děkujeme za pozdrav od Elčy, nejdřív jsem myslela, že jako nadáváš, nebo tak něco a pak jsem si dočetla konec věty :grinning:

Maruš zas začíná kašlat, mě pice, tak ji nechám doma do pátku a pak se uvidí, už mě to upříme se.., že to prostě neodejde pryč, od září už by mohlo :angry: :angry: :angry:

Helča lozí jak čert, dělá paci paci, pápá, ale ještě nesedí ani se nepostavuje, jak její vrstevníci, holt dává si holka na čas..
Jinak doma je to občas boj, páč jsou jak dva kohouti, teda Maru je kohout, kterej nic nechce půjčit, prostě jakoby menší neuznávala, ona teda neměla nikdy vztah k miminkům nebo mladším dětem, a to se teď projevuje, sic se s ní dokáže i pomazlit, ale fakt si myslím, že ona je ten typ, co by potřebovala staršího sourozence, protože starší děti miluje a mladší vůbec neuznává, nevím, jak se to bude vyvíjet dál...
17. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jita: tak Ondra miluje všechny děti, poslední dny je nadšený k každého miminka co vidí, pořád říká, že by ho chtěl, že by ho vychovával a miminko by koukalo, jak si hraje. Jak znám Ondru, tak by prcka pěkně dirigoval. Vidím, jak to zkouší na Jenny.

Jsem pro zamčenou diskuzi na novém koňovi, přeci jen by bylo fajn, moc si tady zanadávat a :grinning: nebát se, kdo všechno to čte.
17. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Tak jsem první v nové verzi. Jsem zvědavá jak si zvyknem. :wink:
19. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
druhá :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Halo pozor pozor!!!!

Všichni se prosím přesuňte do soukromé diskuze :wink: "Kočky z tlachání" téma "tlachání"

Dala jsem tam zatím přístup pro jita2, zevina, mapris, ijetka, isacek, kamhajek, macejka... rádi přivítáme i naše zbloudilé dušičky, ať se když tak hlásí přes IP :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jsem tu :slight_smile: ale dnes smutná, bylo ofiko rozloučení se strejdou :cry: docela mě to sebralo :frowning2:
20. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
čusky... čtvrtá???

prochi, já to nemůžu najít....
21. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Holky kde lítáte? Venku je krása, co?
Já mám zase hlavu v pejru :frowning2: byli jsme s Kubíkem na eeg a dr se tam něco nezdálo, tak jsme objednaný 8.4. na nový do Roudnice, že prý v Liťáku naní ten přístroj tak přesný :angry:
Mám nervy v prdeli :cry: :cry:
25. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.