• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
no, my si ještě počkáme :o))
ale jinak gratuluju všem k jednomu roku. My máme moučnivku, a k tomu horečku, já byla na chirurgii, a aby toho nebylo málo, tak tu začali pokračovat k výměně oken, tentokrát lodžiových, tak jsme se s terezkou přestěhovali do dětskýho. Musím jí hlídat, páč má fialovou pusu od genciany a kabely od počítače by byli fialový - což by asi tatínek rád nebyl .. :frowning2:

občas se mi MK taky dlouho načítá. Určo je to MK. Podle mně je to někdy přetížený.

kamhajek,
no Terka zatím klečí v kočárku, občas se jí povede se posadit a pak zdratí rovnováhu. Tady doma taky klečí a drží se, v kuchyni jsem za ní musela začít dávat polštář, protože už párkrát zbuchla na dlaždice.
2. črc 2007 ve 13:17  • Odpověz
kam
tohle dělal i Kubík, neudržel rovnováhu a řach už se koulel :sweat_smile:
mapris
chudák malá, ať ji to brzo přejde. Dneska jsem mluvila s kamarádkou její malá ji má taky a dostala se jí i na prdinku :frowning2:

Holky máte taky doma závisláčky na dudlíku??? Já mu ho teď dávám jenom když začne mrčet jinak ne. A´t se snaží víc mluvit.
Jinak se dneska probudil ve 4 ráno a chtěl cecinu, tak jsem mu jí dala, no spíš jsem se jen natočila páč spím nahá :grinning: a cucal, hned ji měl vypitou a chtěl ještě tak jsem se otočila jako na břicho, páč jsem se netěla otáčet celá, no jenomže jí měl taky hned vypitou....a chtěl pořád cucat, tak cucal pak se odtrhnul vzal si dudynu, vyplivnul jí zase cecinu, vyplivnul, zase dudynu....furt dokola do 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trkal do mě jako beránek, nebo tele do krávy :grinning:
Kojím jenom v noci a ráno občas v podvečer, ale to výjměčně a mam pocit, že fakt končíme :frowning2: jenže sunar nechce... :frowning2:
2. črc 2007 v 17:17  • Odpověz
autor
ijetka,
jo jo, je to mrzutý. Hlavně když má ty horečky, úplně je mi jí líto.
Tak zkus jiné mléko ...
2. črc 2007 v 17:18  • Odpověz
mapris,
taky přeju, ať jste hlavně brzo v pohodě :slight_smile:

ijet,
Maruš naštěstí neví, co je dudlík, nikdy ho nechtěla :wink:

raculko,
to je přece jedno, jestli je oslava velká nebo malá, dítě z toho rozum stejně nemá, to jen ti dospělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A s dárkem si taky nedělám hlavu, páč z toho rozum taky nemá, stejně nevím, co, teda kromě toho auta, klidně bych zůstala u jednoho dvou dárků, páč zrovna nic nepotřebuje a kupujeme tak nějak postupně :wink:
2. črc 2007 v 17:24  • Odpověz
No asi zajdu do lékárky a koupím vzorky (dělají to vůbec?)a zkusím to. Ale tuším, že to nevyjde páč nechce ani flašku.
2. črc 2007 v 19:50  • Odpověz
ijet,
vzorky jsou k dostání, ale nevím, jestli třeba v lékárně ke koupi, já jsem je třeba viděla, když jsme šli k dr do poradny, tak byly vzorky v čekárně. Kdybys je nemohla sehnat koupit, tak se zeptej mudry, mohla by nějaké mít :wink:
2. črc 2007 ve 20:51  • Odpověz
No u nás v čekárně krom letáků není nic :unamused: zkusím se zeptat mudry od kdy dávat kravský mlíko a tak..
2. črc 2007 ve 20:52  • Odpověz
ijet,
no já bych kolikrát s tím sunarem taky nejraděj práskla, ale nemůžu bobečka ošidit o to nejlepší (snad nejlepší :frowning2: )- teda druhé nejlepší-první je kojení :slight_smile: Zatím zůstávám teda na sunaru a časem se uvidí, mudry říkají tak do dvou let minimálně, taky v tom hraje roli reklama :astonished:
2. črc 2007 ve 21:35  • Odpověz
ahoj babky
mapris, vy si teda furt užíváte :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak Terezka ať je brzo v pohodě a ta tvoje nožka taky :wink:

Holky, včera jsem se šla podívat u nás do hračkářství, jestli tam náhodou není to skákadlo. No nebylo, ale měli tam toho dřevěného houpacího kohouta za 859kč
3. črc 2007 v 10:53  • Odpověz
No tak to čumím do dvou let, mě moje mudra naznačila že od roku můžu dávat kraváka :astonished: tenkrát jsme se o tom bavili... :confused:

No ty kohouti to je teda mazec :angry:
3. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz
ijet,
znáš to, co mudra, to názor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: V tom jsou vyhlášení :grinning:

Teda dnes byl fakt kumšt, se sem dostat :unamused: Čučela jsem, že už je téma typu pomalý koník založeno :astonished:

Jinak jsem Maruš dnes zas uvařila do mlíka rýžový odvar, páč kakání sice už není průjem, ale je řídké, to my jsme byli zvyklí na tuhá hovínka (ale špatně se jí kakaly), tak snad už máme pokoj :wink:

Zítra jdem na roční prohlídku, tak jsem zvědavá. Tak jsme s manžou ten rok zrekapitulovali, vzpomněli si na porod, a všechno to bylo takové hrozně dojemné, že jsem málem bulela :sunglasses:
3. črc 2007 ve 21:04  • Odpověz
Jita2,
gratulujem Marušce k prvnímu výročí :slight_smile: :fearful:
3. črc 2007 ve 21:08  • Odpověz
Děkujeme :slight_smile:

To je dnes po ránu skutečně paráda, že se sem člověk dostane bez čekání, než se to načte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2007 v 07:04  • Odpověz
Jiťo, Maruška už měla roček :slight_smile:
Tak všechno nej nej a ať je pořád tak v pohodě jako doteď :slight_smile: A hlavně zdravá :wink:
4. črc 2007 v 07:46  • Odpověz
autor
jita,
všechno nej Marušce k narozeninám, hlavně ať se daří.

Holky já mám zas depkuuuuu, pomoooc. S nohou jdu dneska k chirurgovi, tak jsem zvědavá. Terka je už v pohodě, "snad", Ťuky, ťuk. Horečku už nemá a moučnivka taky pomalu mizí. Měli jsme jet k našim ale nejedem, protože švára ulehl s virozou, a to nebudu riskovat, že si jí přivezeme taky. Manžel jde na tyhle dva volný dny do práce, tak nejsem moc nadšená a budu muset vymyslet nějaký program ... :angry:

Tak včera jsem se na koníka během dne vůbec nedostala ... až večer.
4. črc 2007 v 10:08  • Odpověz
Kozenky,
děkujeme za přáníčka.
Dnes jsme byli na roční, máme 11 kg a 79 cm, prý jsme dlouzí a těžcí :grinning: .
Taková naše pohodářka, i u dr, ale co tam teď po dvakrát dělá za kravál, když ji vidí, až se třepe, jak pláče...nikdy ji nic neudělala, ani žádná injekce teď nebyla a přesto...to je na nervy, takový kliďásek a mění se v ďáblíka!!
A co nám řekla chytrýho: Kravské mlíko NE, pokračovat v sunaru 10 + 12, nedávat do chodítka, páč to brzdí vývoj a začít jemně solit solí s jódem a 1x týdně mořskou rybu (filé) :slight_smile:
4. črc 2007 ve 12:03  • Odpověz
maprisku,
neměj depku, je léto, brzo vysvitne i sluníčko (doufám :wink: ), zajdi za kámoškou na kafíčko, ať nemyslíš na nějaký depky....o tom koníkovi mi ani nevzpomínej, to je strašný, co se s tím servrem děje :angry:
4. črc 2007 ve 12:06  • Odpověz
autor
jita2,
no to je právě to - na ty svátky mají všichni manžely doma a nebo jsou na dovolený :frowning2:
4. črc 2007 ve 12:26  • Odpověz
mapris,
my na dovolený nejsme a zítra, ač je svátek, jede manža odpoledne s kapelou hrát, tak neboj, nejsi v tom sama, jsem s tebou :grinning: :wink:
4. črc 2007 ve 12:37  • Odpověz
Mapris, nebuď smutná, taky jsem zítra a v pátek sama doma :frowning2: . A aby toho náhodou nebylo málo, tak dneska má manža šestnáctku (ranní+odpolední), zítra a v pátek odpolední (odchází v jednu a přijde okolo jedenáctý v noci) a v sobotu to vypadá ještě na ranní :angry: Taky už mě to pěkně séééééééééééé.e!!!
4. črc 2007 ve 13:06  • Odpověz
jé Jituš, to je Maru dlouhán :grinning: My měli v roce 67cm :sweat_smile: o kilech ani nemluvím :grinning:

Maprisku, nevěš hlavu, bude líp :slight_smile:
4. črc 2007 ve 13:53  • Odpověz
ijet,
teď jsem si zpětně přečetla, že jsi chtěla nějaké vzorky mlíček.
Jestli chceš tak já mám hami 2, a beba premium 2.To hami je do 17.8.07 a ta beba do konce července.Chodím mi takhle vzorky všeho možného dost často a mála mi pije jen Nutrilon A.R.Takže když mi pošleš adresu ráda ti je pošlu, aspoň se upotřebí a ty nebudeš vyhazovat peníze:o).
Měla jsem toho víc, ale vyhazuju to, protože jsem to neupotřebila.
Samozřejmě za to nic nechci, taky to dostávám zadarmo:o).
4. črc 2007 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, moje zlatý :grinning:
maprisku
jak bylo u dr? A depka už je pryč? Mrcha :angry: Taky přeju ať to brzo přejde, znám to moc dobře když na člověka dolehne :frowning2: mě bylo taky přes den nějak "divně" ale večer jdu ke kamarádce na decku vínka, tak snad bude líp :dizzy_face:
Jitu
jsem zvědavá na nás a na to nám řekne naše mudra, máte pěknou váhu a míru :wink: jsme pořádný holky ne? :wink:
isacek
jsi zlatíčko díky a :confused: IP
4. črc 2007 v 18:02  • Odpověz
Tak vám ještě naše noční story :unamused:
Kubin nám slítnul s postele, spíme najednou rána a řev, manža přiběhl z obýváku a já málem leknutím přišla o těch pár kapek mlíka co ˇještě mám :cry: naštěstí se mu nic nestalo
Do rána každou chvilku vrnkal a kňučel. Furt se mi sápal po cecině, sál, pak ji vypliv vzal dudu, zase po ní skočil a tak furt dokola, mezi tím jekot, kníkot... :frowning2:
Od rána co otevřel oči je protivnej a kníkavej :angry: vysypal mi sáček cukru, dělá jenom bordel a jak neni po jeho scéna za 500 :angry: už jsem mu dala vystražnou na prdelínu, to se jenom podíval co jsem si to dovolila jo a k obědu měl rohlík...Tak to tipuju na zuby, ještě se mi zdá nějakej "skelněnej" ale teplůtku nemá, zatím :frowning2:
4. črc 2007 v 18:17  • Odpověz
A do třetice
Kubík má zase sypanou tvářičku, vypadá to zase na ekzém :frowning2: :angry: má to málo, tak častěj indulóníme a uvidíme :cry:

Holky chystáte se v roce k foťákovi? My jo, ale mám hrůzu aby malev v póze vydržel :slight_smile:
4. črc 2007 v 18:35  • Odpověz
ijet (poprvé :grinning: ),
tak to jste měli bouřlivou noc, hlavně jak se chudinkovi nic nestalo, jak spadl :wink: Mě se fakt zdá, čím jsou ty děti větší, tím hůře v noci spí :angry:
Vám pomáhá indulona?

Jinak k foťákovi se nechystáme, páč my si fotky děláme doma, a myslím, že některý jsou hodně povedený, taky různě aranžuju a lítám jak torpédo, aby Maru klidně seděla, tak ü fotografa by to bylo asi šílené :wink:
4. črc 2007 v 19:46  • Odpověz
autor
prochi,
tak aspoň vidím, že v tom nejsem sama a hned je mi veseleji :o), jen to počasí je dneska nějaký hnusný, takže to bude jen na malou procházku tady po parku.

ijetka,
u dr. nic moc - netvářil se nadšeně. Dává mi tam takový kousek obvazu něčím napuštěný - aby se to vyčistilo ... A když jsem mu řekla, že jsem mu zapoměla sdělit - alergii na jod, tak mně div nezavraždil pohledem - protože tohle je napuštěný v jodu. Naštěstí ta alergie na jod se zatím prokázala jen ve velkým množství - jako dítě jsem se osypala v lázních po jodový koupeli a v gynekologii mně nesmí polejt jodovou tintkurou - tak jsem to musela říkat nahlas i v porodnici ... Protože jsem to nahlásila, a byla tam nějaká mladá sestřička - asi studentka a už šla s flaškou jodový vody ...... Mám přijít v pondělí.
Depka zmizela, díky koníkovi :o))
S tou postelí pozor - já občas dávám Terku přes dopoledne - když nemůže usnout v postýlce v obýváku - spát do ložnice, ale pak jí obložím peřinama, aby nespadla.... a chodím jí tam často kontrolovat.

Někde jsem četla, že by jsme si měli psát deník, že prý to pomáhá - myslela jsem si, že to je jen pro puberťačky, ale prý ne. Něco na tom je - jenže kde na to vzít čas :o)

jita2,
ta indulona je dobrá - Terce taky občas pomůže - na tvář. Ona totiž promastí. Ale musí být ta modrá.
5. črc 2007 v 09:05  • Odpověz
Hezký sváteční den vám i vaším ratolestím :grinning:
Nám to začalo uplně suprově, mám po pračce :angry: začala z ní týct voda, takže vyplavená koupelna :angry: a opravovat ji nebudeme, páč neni nejmladší :unamused: tak teď čekám co bude dalšího páč u nás když se to seje tak se to seje :cry: :angry:

maprisku
to tě pořád trápí to kuří oko? Hlavně abys byla brzo oki i s nožkou :wink:

Jituš
já jsem inošku nenáviděla páč mě s ní mazala babička když jsem u ní vegetila na prázdniny, byla jsem umaštěná a blejskavá jak nevím co a smrděla mi. Teď jí miluju, páč je fakt bodrá a pomáhá, právě tím jak promašťuje :wink:

Včera u kamarádky to bylo super, probrali jsme co jsme mohli, a vysosli litřík a půl vína s colou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2007 ve 12:27  • Odpověz
autor
ijetka,
tomu se říká kalamity v domácnosti. Už to mám dávno za sebou. No, ono to už kuří oko není, je to pěkně otevřená rána, která se nechce zahojit, jenže je na plosce nohy, takže se mi fakt mizerně hojí :angry: .

Holky, mně zas přepadla depka, to je zas den. To, že je manž v práci jsem už nějak překousla. Byla jsem s malou venku, jenže prší, je tu všude prázdno, všichni mimo prahu. Navíc co jsme přišli z venku, tak malá brečí. Ve dvě snědla jogurt, před chvílí se probudila a musela jsem jí dát mlíko, co dělala. Přesnídávky nechce ani za milion .. A já mám co dělat, abych nebulela ... Fakt je toho na mně trochu moc, ještě ta mizerná noha. Kdybych byla u našich, tak se aspoň odreaguju ... Takhle deptim, protože jsem otrávená a nic mně nebaví :cry:
5. črc 2007 v 15:56  • Odpověz
Maprisku to mě mrzí, že je ti mizerně. A ta noha... :frowning2:
Myslíš, že deníček by pomohl?
My máme tatku doma, ale jde na nočku, bojím se docela noci, páč Kuba v noci prudí :unamused:
Počasí taky na prd. Tak držím palečky ať brzo zmizne, mrcha jedna hnusná a malá ať se zklidní, neboj jsem s tebou a myslím na vás holky :wink:

Taky taky nic...kde jsou všichni??? Carod na dovče a zbytek?? Helika a Macejku jsem tu neviděla ani nepametám :confused:
5. črc 2007 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.