• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ijetka- určitě sis vzala z toho jen to nejlepší :grinning:
26. bře 2007 ve 21:52  • Odpověz
No jasný :grinning: ale taky mám své neřesti :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 21:56  • Odpověz
jo-že by tvrdohlavost a touha vládnout a vynikat ?? :grinning: :sweat_smile:
ale to vlastně někdy nejsou tak špatné vlastnosti :slight_smile:
26. bře 2007 ve 21:57  • Odpověz
Hm no tak vidíš :grinning:
Ale nikdy bych nešla přes mrtvoli jak se říká, ale když mám pravdu tak si za ní stojím, kolikrát se mi to vymstilo :frowning2:
26. bře 2007 ve 22:01  • Odpověz
no to doufám,že nejdeš přes mrtvoly, to bych se tě jinak bála :sweat_smile:
nebuď tolik sebekritická :wink: ale já na sobě taky vidím spíš ta negativa :angry:
26. bře 2007 ve 22:05  • Odpověz
Mě se bát fakt nemusíš :grinning:
Co máš za negativa??
26. bře 2007 ve 22:06  • Odpověz
rychlejší by bylo napsat ta pozitiva...ale žádný zrovna nevím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2007 ve 22:08  • Odpověz
No a pak kdo je kritickej :grinning:
26. bře 2007 ve 22:10  • Odpověz
já to říkala už minule,založíme klub zamindrákovanejch milujících sladké :grinning:
26. bře 2007 ve 22:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
halvně mě těší, že v tom nejsme sami, to je jako nakupování věčiček pro prcky :confused:
26. bře 2007 ve 22:14  • Odpověz
Jééé, tak to já se do toho klubu zamindrákovanejch milující sladké už hlásím :grinning: :grinning: :grinning: ...
26. bře 2007 ve 22:36  • Odpověz
ahojky,my jsme změnu času zvládli v pohodě,teda malej,mě se nějak nechtělo spát...a ráno pak vstávat :unamused: jinak mi malej spí celou noc,od té doby,co jsem přestala kojit(dnes jo přesně měsíc) :grinning:

kamhajek kdyby ses tedy nudila tak dej vědět,pošlu autí :grinning: ale dnes jsme dostali poukázku na myčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak ji zítra hend využijeme...
26. bře 2007 ve 23:58  • Odpověz
autor
Tééééda holky,
pár dní tu člověk neni a už má čtení na 3 hodiny :o)) ale těší mně, že založení tohodle tématu mělo aspoň trochu úspěch :o))

lenchita,
no tak to si vlastně nemůžeš moc stěžovat, když je k tobě tak hezky upřímný :o)) Ptala ses na hříbátka - Terka je v nich aktivní už od 3tího měsíce ..

macejka,
já přes net zatím nekupovala, radši se na to podívám z blízka. Jinak dost věcí je na mimibazaru, ale tam se mi zatím nic nelíbilo. A co se týče oblečení na sebe, tak to musím vyzkoušet, páč mám blbou postavu a od oka kupuju tak trička a tepláky na doma :o)) Teda teď mi není spousta věcí - triček a halenek přes prsa - nechápu proč, když nekojim :o((

Jinak mně dítě vstávalo v neděli podle starýho času a spát šlo taky podle starýho, ale od pondělí to má zase srovnaný ..

kamhájek,
týýý jo, to už s takhle malym vyrážíte do Itálie?? Já zrovna manžovi včera říkala, že letos dovolenou asi ne, že až tak příští rok .. Terka je totiž na umělým a nedokážu si představit, že bych měla sebou tahat sušený mlíko a kojeneckou vodu :o(( ale vidíme to u rodičů a možná někde po čechách...

kebertová,
já mám 5ti měsíční dceru - ale když klikneš vlevo na můj obrázek, tak tam se ti všechno zobrazí :o)) Nechala jsem ti vzkaz v uspávání.

kamhajek,
tak můj manžel chodí do práce na 7 a vrací se v půl 8 akorát na koupání, ale o víkendu si bere malou ven, tak si to vynahrazuje :o))

marie_m
na plastiku? No to je teda dobrý, a kde máš jako těch 30 litrů z mateřský vzít??? :o(

já se taky musím pochlubit. Manžel je super, většinou si malou bere na víkend a o víkendu i občas uvaří, jinak jelikož jsme na UM, tak v noci se mnou vstane, malou pohlídá, než jí nakrmím a už jistou dobu přebaluju radši po jídle, ale stejně je zlatej a taky bych neměnila :o)) I když je fakt, že je někdy na zabití, ale kterej chlap není, že?

isacek,
malá zvládla změnu času docela dobře, akorát v neděli si jela podle starýho - vstávala ve čtvrt na 10 a koupat jsme šli v půl 9tý, ale v pondělí se už srovnala. Teď vstává v 8, ale začala mi zase vstávat v noci, nevím jestli zuby a nebo tím průjmem ..

raculka,
malá toho přes den taky moc nenaspí, včera jsem to sledovala, jestli mi přes den naspí tak 4 hodiny, tak je to moc. Spí spíš v kočárku, protože je venku na vzduchu, ale jinak doma, když si zdřímne, tak na 20 minut je moc ..

jita2,
my jsme s manželem raci, ale Terka je štír. Jinak to můžeš rozbalit i tady, vždyť je to debata o všem ne?? :o))

martinaa,
jasně, připoj se, bavíme se o všem možným a nebo o tom, kdo co zrovna načne za téma :o))

no, jinak zamindrákovaná jsem už taky, hlásím se do klubu. Občas mně popadne taková depka, že ze mně bude mamina - zblblá, a že až půjdu do práce, tak si budu připadat, jako ve svym prvním zaměstnání. Nejhorší je, že se na svoje původní místo nechci vrátit, protože jsem si tam připadala jak poskok, ale kdo ví. Od dubna začínám chodit na angličtinu .. Tak jsem zvědavá.
holky, už jste přišli na to, jak vyčistit tu mrkev? Já jsem na netu četla - staré skvrny od mrkve namočit do studené vody, vyprat saponátem a pak vyprat v pračce a pokud to nepůjde, tak použít bělidlo, tak už se dva dny chystám, že to vyzkouším ... :o))

Jééé, tam svítí sluníčko, by mohlo být zase krásně :o)))
27. bře 2007 v 08:50  • Odpověz
Achjo, musím si někde postěžovat, tak snad to snesete :wink: Příští týden jdu na revizi dělohy, už teď se mi to nelíbí :frowning2: Kyretáž mi dělali hned po porodu, protože se mi zasekla placenta a teď znovu, jsem naštvaná :angry: Už teď se děsím, jak to zvládne malá a manžel, který ji bude hlídat a krmit odstříkaným MM, protože plně kojím...naštěstí mi to udělají poloambulantně, takže tam budu jen na zákrok a asi šest hodin po něm. Achjo :frowning2:
27. bře 2007 v 08:52  • Odpověz
Lenchita,
no vidíš, vždyť budeš ještě ten samý den doma, vždyť to ani Julinka nepozná, bude mít odstříkané mlíčko, tak to bude v pohodě, horší by bylo, kdybys tam musel strávit několik dní nebo týdnů, což se taky některým maminkám přihodilo...tvoje zdraví je nejdůležitější a je to opravdu jen na pár hodin, tak se neboj, všichni to zvládnete :wink:
Přeji hodně štěstí a brzký návrat domů :wink: :sweat_smile:
27. bře 2007 v 10:39  • Odpověz
Téééda, vy jste se rozjeli, zas jsem rychle odpověděla a nepřečetla si ostatní....
raculka,
s těmi horoskopy jsem na tom podobně, taky nemůžu říct, že bych tomu na 100% věřila, ale baví mě srovnávat lidi ve stejném znamení a tak...
Já mám okolo sebe moc LVÍČKů a nemůžu říct, že by chtěli vynikat, jak jistě víme, každé znamení má dvě tváře, takže i lvi se dělí do dvou skupin, já mám doma 3 lvy, jsou velmi chytří, laskaví, spravedliví, prostě úžasní, sice ne nesnaží nějak vyniknout, ale jsou velice dominantní, právě tou chytrostí :sweat_smile:

ijetka,
jsi taky taková? :grinning: :grinning:

RÁČCI, zvlášť jsem pitvala ženy, jsou opravdu geniální pro rodinné zázemí a rodinnou pohodu,a máte pravdu,že jsou to citlivky...

No a já jsem ryba, a v práci jsme měli dvě ryby, ale to byly baby strašný mrchy (s prominutím), snad jen samý špatný vlastnosti :unamused: , já taková zaplaťpánbůh nejsem, zase jsem ta druhá tvář té ryby :grinning: :grinning: , ale citlivka :astonished: :slight_smile:
27. bře 2007 v 10:47  • Odpověz
jita2:Jm mam rybu manzela mamcu a kamaradku.Samozrejmne je kazdy jiny ale jedno maji spolecne vsichi tri by dali z posledniho.Jsou velice ochotni.
27. bře 2007 v 10:50  • Odpověz
Joo, to sedí i na mě :grinning: :wink:
27. bře 2007 v 11:04  • Odpověz
Ahoj, tak já jsem vodnář. Manžel a syn jsou štíři, manžel je 29.10. a Ondra 26.10.
Mapris: když jsme byli před dvěma lety ve Španělsku, tak tam měli úplně malý miminko a tomu našemu v době dovolené bude už skoro osm měsíců. A přinejhorším sedneme do auta a pojedeme domů. V tý době už budeme dávat příkrmy, tak jsem na to taky zvědavá, ale určitě ho ještě budu trochu kojit, aspoň bych chtěla. No a za necelý měsíc začneme chodit na plavání, tak i na vodu bude zvyklý.
27. bře 2007 v 11:58  • Odpověz
Ahojky Mapris:Dík za vzkaz.jinak máš krásný fotky,koukala jsi na moje?Sice nejsou nic moc ale alespon něco.Nové fotky zatím nemám,protože si vždycky půjčuji foťák od dchýně a pak ho chce zase vrátit,mám kameru která ti taky udělá fotku ale nemám kabel k počítači.jinak jak se máš? :sweat_smile:
27. bře 2007 ve 12:06  • Odpověz
čau holky, vy teda jedete, vůbec nestíháááám :grinning:

maprisku - já tu četla na koníkovi, myslím v batolatech, že na mrkev je dětský olej
27. bře 2007 ve 13:10  • Odpověz
autor
lenchita,
neboj, určitě to dobře dopadne a malá moc ani nepozná, že jsi byla pryč ..

jita2,
tak to jsi s ráčkama vychytala dobře a pravdivě. My jsme s manželem oba raci. Je fakt, že jsme s narozeninama od sebe pět dní, ale každej jsme jinej. Manžel je pohodář, ale puntičkář, někdy až moc do hloubky řeší - ale to je jeho prací. No a já bych řekla, že jsem citlivka, ale za to prý společenská, organizátorka a vychechtaná :o))

dashak,
dětský olej, fakt? No, já zatím zkouším ten způsob, co jsem psala včera, tak uvidim.

kebertová,
také máš hezké fotky, jen trošku menší :o)) Ty moje většinou dělá manžel a občas já .. Jinak to docela ujde, nějaké zdravotní problémy s Terkou a v rodině, ale celkem to jde ..
27. bře 2007 v 15:26  • Odpověz
autor
holky já jsem poslední dobou nějaká hotová. Buď jsem přetažená a nebo mimo. Už dvakrát za posledních 14 dní jsem byla v albertu nakupovat a vždycky mi spadl košík s nákupem a rozbil se mi jogurt. Dneska taky ... :o( Pak jsem chtěla dát Terce kapičky do nosu, samozřejmně jsem jich půl vylila, chjoooo :angry: :angry:
27. bře 2007 v 15:33  • Odpověz
Mapris,doufám že ty zdravotní problémy brzy přestanou.Dnes je krásně a mám být až do konce týdne,myslíš že můžu chodit na procházku s Martínkem když má 37 teplotku?Nechci ustavičně volat doktorce co smím nebo nesmím.Měla by mě za debila.Řekla že mám volat jen kdyby šlo o život. :wink:
27. bře 2007 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky byli jsme venku s Tercou a jsem totalne vyrizena...
27. bře 2007 v 16:40  • Odpověz
Ale je tam hezky byli jste taky na prochazce?
27. bře 2007 v 16:41  • Odpověz
Martinnaa-no je tam nadherne,kez by to nejakou dobu vydrzelo :wink:
27. bře 2007 v 17:56  • Odpověz
holky neprovokujte, ležím doma, zabalená v peřině :stuck_out_tongue_closed_eyes: a občas si jako bonus dopřeju, že nahlídnu na MK.
Malá už to chytla taky, ale venku byla aspoň s babičkou.
27. bře 2007 v 18:59  • Odpověz
dashak:V perine no toto!!! :wink:
27. bře 2007 v 19:01  • Odpověz
marti, jo v peřině :grinning: , ale není co závidět :sweat_smile:
Co tchýně? Ještě tě z ní neodvezli k chocholouškovi? :sweat_smile:
27. bře 2007 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.