• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
raculko, taky si říkám kde jsou všichni rozprchlí :wink: my jsme doma jak jezevci, i ze dvorku utíkám jaký je tam hic :frowning2: až v tuto dobu razíme na koupák, takhle v podvečer je tam přijatelněji a aspoň tam není hlava na hlavě :slight_smile:
20. črc 2007 v 17:28  • Odpověz
raculka,
cam apollo není vůbec špatný, ale viděla jsem naživo v obchodě Freeline Explorer a dostal mě tím, že má velký kola, jedny z největších u sporťáků a tudíž se s ním krásně jezdí a že má taky širší sezení, je komfortně široký a to pro mě bylo důležitý, a taky jde polohovat do úplného lehu (to jde možná apollo taky, nevím),. je prostě skvělý! Váží kolem 9 kg :wink:

ijet,
ty jsi ale čára :grinning:
Kubík je klučina šikovnej :slight_smile:

Sedátko na kolo ještě nemáme, ale chci ho už koupit, do zadu na nosič, to plastový, jak teď vozí maminy :wink:

raculka,
mě to sedátko připadá děsný, že se tam peče, protože jsem viděla zboku igelit nebo co, je to tmavý a musí tam být horkö a jednak jsem i o tom četla, že je to nebezpečné, nikdy bych s tím teda nevyjela na silnici :frowning2:

zevi,
tak to je moc dobře :slight_smile:
20. črc 2007 v 19:11  • Odpověz
zevi-už chodíš s malým na koupaliště? Já zatím nebyla.Jak to zvládáte?

A co si holky myslíte o koupání v jezeře nebo rybníku-myslím u prcka??Je to bezpečné?? My zatím pouze bazénkujeme na zahradě. :slight_smile:

jita2- jo ten freeline je opravdu fajn,ale já chci něco více městského.No už vás s tím nebudu otravovat,moc to řeším.Něco se sežene a hotovo. :grinning:
20. črc 2007 ve 20:54  • Odpověz
Tak my dneska koupily bazén, takový ten nafukovací pro dospěláky. Tak už se nemůžu dočkat až ho dáme do kupy. Manžel má teď 14 dní dovču, tak si ho užijeme. Máme v plánu jen nějaké úpravy naší "zahrady" a možná nějaký výlet.

U nás v Listopadkách jedna holčina vozík za kolo má a moc si ho chválí. My takový cyklisti nejsme, abych za to dávala tak moc pěnez, takže časem pořídíme spíš nějaké sedátko. Ale to si taky budeme muset pořídit kola a ne si je jen půjčovat od rodičů. Ale to až příští rok.

Zevina: gratuluji k výsledkům u paní doktorky :sweat_smile:
20. črc 2007 ve 21:06  • Odpověz
Racul-mame taky 9,30kg ale jsme vetsi mame uz 75cm :grinning:
v bazenku na zahrade se Tada koupe nadsene,ale k jezeru nebo rybniku bych s nim asi nesla,uz hlavne proto,ze tam vzdycky chytnu nejakej zanet ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2007 ve 21:14  • Odpověz
Racul,
taky nevím, jak s přírodním koupání, taky chodíme zatím jen do naší vody, ale příští týden jedeme na Jižní Moravu a tam se chceme jet koupat na štěrkopísky do přírodního koupaliště, voda je tam krásně čistá, díky štěrku, tak uvidíme :wink:
20. črc 2007 ve 21:58  • Odpověz
Já jsem skleroza, zas jsem zapomněla....

Pro holky, co kupujou rády přesnídávky VČELKA MÁJA:
Od pondělí jsou v akci v Jednotě za 8,90,- :slight_smile:
20. črc 2007 ve 21:59  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

teda jste toho zase popsaly, to ani nečtu :grinning: Jen jsem nakoukla co psala Zevi, pač jsem předpokládala nějaké dobré zprávy od doktora, když ji kam gratuluje :grinning: Tak zevi od nás taky gratulace :slight_smile:
My teda jsme asi dobří, pač máme víc jak trojnásobek porodní váhy :grinning: Když jsme měli 1180g a v roce jsme měli 6900g, tak to máme 5,8 násobek :grinning:

Jinak s koupáním - teď jsme byli skoro týden u babi na zahradě, malá nechtěla být ze začátku ve vodě, jen se vozila na dráčkovi a tak a když jsem ji ponořila víc jak po zadek tak příšerně ječela. Asi ji to přišlo studené. Pak s ní šel manžel večer, kdy už nebylo takové vedro a poměr teploty vody a vzduchu nebyl tak rozdílný a to byla nadšená a dokonce dělala hoplá ze schůdků (manžel ji dycky držel a svezl ji dolů) a ona volala hopá :grinning:
No a včera jsme zašli na hotel na bazén. Voda tam byla vždycky teplejší než v jiných bazénech, ale teď teda byla studená :confounded: , ale to celkem dává smysl, že v létě nebudou vodu ohřívat, když se lidi chcou zchladit. Ale malá už byla zvyklá, jen se otřepala a pak zas řádila jak černá ruka :grinning: Na každého se chlamala, pištěla a cákala a nakonec nám odplavala s cizí tetou :grinning: Je to falešnice prodejná :grinning:
21. črc 2007 v 07:22  • Odpověz
dashak, na bodejť by Ivanka neměla velký apetýt, když musela udělat takový váhový skok :grinning: šikulka :wink:

jita, dík za info, hned si nakřečkuju do zásoby :sweat_smile:

raculko, malý si na koupáku libuje, je to vodomil! je fakt, že jsme začali teprve před týdnem, do té doby se taky cákal jen doma v bazénku :wink: měla jsem trošku obavy jak bude reagovat, protože na plavčo jsme nechodili (musela bych ho kvůli tomu budit, a to se mi nechtělo, protože mi spává zhruba do 9) a chodíme až pozdě odpoledne, až to největší vedro pomine, ve vodě se vyblbneme, beru mu tam nějaké hračky, má nafukovací kruh s takovým křížem na nohy, aby nepropadl a už se párkrát stalo, jak stál ve vodě, tak ani nepostřehl, že jsem ho na pár sekund pustila a stojí sám bez opory :slight_smile: ještě tam pobaští, cestu domů obvykle spokojeně prospí a pak má plno energie lítat ještě v 10 večer po obýváku :sweat_smile:

přírodní koupání nevím, záleží jak kde, někde bývá kontrolováno hygienou, aby tam nebyly rozmnožené sinice, či jiné potvůrky :frowning2:
21. črc 2007 ve 14:47  • Odpověz
autor
nazdar baby,
hlásím návrat z dovolený - teda my se vrátili už ve čtvrtek, ale nějak nebyl čas - furt peru a vybalovala jsem a dneska jsme uklízeli. Nevím, jestli vás stihnu dočíst - abych zjistila, co je nového.

Jinak na dovce bylo fajn. Byli jsme v Luhacovicich. Dva dny jsme chodili po kolonadach a porad si kupovali lazenske oplatky :o)). Pak jsme byli v Roznove pod Radhostem ve skanzenu a tam jsme si kupovali zase porad frgale :o) a ve stredu jsme byli ve Zlinske Zoo. Jenze Terezku tam stejne zajimala sekacka, vlacek a vodopady :o)) To bude asi technicky dite. Jinak se spanim nic moc, taky se budila 2x za noc. Tak doufam, ze to je jen tim horkem. Jinak leze jako cert, musim se na ni obcas podivat co vyvadi, protoze kdyz je klid, tak neco "vyvadi". Jinak si uz hraje sama i hodinku. Ale obcas se ji musim ukazat, protoze kdyz mne dlouho nevidi, tak zacne knourat. Krasne si i stoupa a cekam, kdy zacne chodit. Manzel rika, ze ma v zadecku zabudovany jaderny reaktor, protoze je k neutahani, strasne aktivni a vecer ji uspavame nekdy i hodinu. Vcera vyjimecne usnula manzelovi po krmeni na prebalovacim stole, ale to je tim, ze s ni tatinek byl 4 hodiny venku a nevim, co s ni udelal :o)).
21. črc 2007 ve 14:54  • Odpověz
dashak-vy mate teda cislo :grinning:
21. črc 2007 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem si vás přečetla, abych viděla vo co gou :grinning: ale stejně jsem plno věcí pozapoměla, no to jsem celá já :sweat_smile:

Malej už je na tom líp 2dny jsme bez teplot, a kyšel je taky lepší. Zítra jdeme k mudře na roční a nevím jestli nás bude očkovat. Za to já jsem chabrus :frowning2: pálí mě nosohltan, mám kašel, až mě unavuje a bolí mě celej člověk :unamused: taky na mě asi skočil nějakej morybund :rolling_eyes: a o krku nemluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hračky nás moc neba, jako vždy. Ty navlíkací kroužky máme taky, a je úspěch, když aspoň jeden navlíkne, páč to furt rozhazuje. Naše vztekací období ještě neoděšlo a asi nás neopustí, je to komediant, naučil se dělat nešťastnýho a zabírá to jenom na babičky, my jsme imuní, taky pěkně kouše, přijde se jako pomazlit a gryb :angry: jinak pořád kojíme, holky kolikrát vy??? My tak 2-3 za 24h.
Taky krásně chodí, třeba půl hoďky v kuse, ale musí chtít když přijde babi a ukazuje na měj ať jde k ní je konec, hned ho to vytočí :sweat_smile: a jak mě nevidí je taky konec, to mě docela štve, páč nic neudělám :frowning2:
22. črc 2007 v 11:55  • Odpověz
autor
ahojte holky,
tak jsem vás konečně dočetla.

ijet,
dodatecne gratuluju Kubikovi k narozeninam, vsechno nej.... hlavne zdravicko, stesticko a hodne rodice :o))) a hlavne trpelive.

GOLKFY bych chtěla taky, ALE, potřebovala bych něco podobné kvality jako mám ten voyager 005 od deltimu. Protoze terka prevazne v kocarku kleci, stoji a sedi a tenhle kocarek je zatim pro ni nejpohodlnejsi. Jenze je pekne tezkej. S Terkou ma uz skoro pres 20 kg a mam dost to tahat v metru a v autobuse ...
ANTIKONCEPCE - zatím neberu, kvuli sestry zilni tromboze. Na konci mesice jdem s dalsi sestrou na vysetreni - ohledne ty zilni trombozy a podle toho mi zenskej da antikoncepci. Taky jsem uvazovala o tom telisku, jenze je mi 31 (uz :o( ) a chteli by jsme jeste jedno dite. Takze to vidim na prasky.

KOUPANI - to u nas bude mozna u rodicu ve venkovnim bazenku. Terka ma od narozeni citlivou pokozku a kozni nam rekla ze tak koupani - a uz v bazenech nebo v mori - nedoporucuje tak do 2-3 let veku. Takze prirodni koupani zatim urcite ne. Byli jsme ted v Luhacovicich, je tam prehrada, tak tam vlezl akorat manzel, protoze ja mam porad blbou tu nohu - ale uz se to lepsi, a taky bych snadno neco schytala.

Ja jsem ted brala antibiotika a musela jsem zas k zenskymu pro nejaky prasky :o((( Mam na to smulu..

Terka uz si dost dobre stoupa a obcas se ji za opory podari udelat nejaky ten krucek - mamka mi rika, at ji koupim na doma aspon nejake kotnickove backurky, tak nevim ..

No, s hračkama to máme tak - nechci to nějak přehánět, protože jsem to viděla u mých synovců a neteře - teď to mají na půdě v igelitovém pytli. Terku nejvíc baví takové ty improvizované hračky - těstoviny v pet lahvi, igelitový sáček s uzlem uprostřed, krabice od ubrousků na prdelku - s kolíkem uvnitř, to samé v krabičce od čaje, kastrůlek s kvedlačkou - do toho jí dám nějakou hračku a chrastí to. Ale stejně jí poslední dobou nejvíc baví barel s kojeneckou vodou v kuchyni, židle u stolu - se kterou se dá šoupat po dlažbě, takže to dělá hroznej randál :o)), pak krabičku s jedním práškem (pořádně je to uzavřený, navíc to jsou nějaké vitamíny) atd. atd .... A hlavně kabely, přehrávač a všechno, o co se může pořádně opřít a stoupnout si :o)))
22. črc 2007 v 15:57  • Odpověz
ijet,
no jo, teď to řádí, páč já měla rýmu jako trám, ale už je to lepší, taka jsemr ráda, že je Kubík z nejhoršího venku :slight_smile:

holky,
jak to mají dětičky s potničkama teď v tom horku? My máme hodně na zátylku :frowning2: , a to ji rozhodně nezavlíkám nebo tak něco, je to strašný :frowning2:

Jinak se stoupáním a chozením to u nás nijak nevypadá, vím, že jsme divní, jediní tady ještě nestojíme, a to jsme druzí nejstarší :cry: :cry: :cry:
Už si fakt začínám připadat, že mám pěknýho opozdilce :wink: Už vidím, že drobek jakoby z kolínek tu nožičku jako by chtěla se na ni postavit, ale to je jen chabý pokus, ale až to ¨vyjde, taky asi vyvěsím prapory :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2007 ve 21:18  • Odpověz
Jiťo, naše malá je celá osypaná, ale nejsou to potničky. V podstatě nevíme z čeho to má - buď ze slunka, ostružin, olejíčku a něco má na svědomí i pot :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejspíš je to možná kombinace všeho :sweat_smile:
Koupila jsem heřmánek a dělám odvar a obtírám ji tím, tak někde to má už lepší.

Co se týče toho stoupání - říkala si o tom doktorce? Třeba by pomohly rehabilitace a nějaké stimulační cvičení
22. črc 2007 ve 21:31  • Odpověz
Tak před chvilkou jsme se vrátili z roční :slight_smile: no vážíme 9,20kg a měříme 78cm. Opět tam byl blázinec, očkování mimin, sestra opět z vingle a frmol. Kubu ještě neočkovali, prý za týden. Co se týče jídla, tak to co u vás.
Malej je osypanej na bříšku, a za krkem. Myslela jsem že je to zase ekzém, ale jsou to spíš potníčky, nic extra nemáme tak indulóníme :slight_smile:
Uplně jsem vám zapoměla napsat, že je malej už ostříhanej, ten byl hodnej když ho známa holička kňafala, to jsme se divili obě :wink:

Jituš, taky mě zajímá co na to mudra??? Třeba to u vás ťeď půjde rychle :confused: a dohoníte nás :wink: dneska ráno malej zase chodil po obýváku, byli jsme mrtví smíchy, ještě neumí navádět směr :grinning: :grinning:

Já si taky myslim, že mám opozdilce, ale co se týče jinech věcí, třeba kamarádky holka umí v 6ti měsících paci paci, to u nás nehrozilo a pápá udělá jenom když má náladu a jiný a jiný věci.
23. črc 2007 v 11:48  • Odpověz
Já jsem fakt blbá, ješště jsem zapoměla písnout, že my heřmánek neeee, je to alergenék a u nás teda jo, nemůže ho Kuba ani já :unamused:

Jo a mě je furt blbě, v krku mám na madlích čepy jako kráva :angry: a koupila jsem si sirup na kašel Stodal je ho fuj tajbl, málem jsem ho vyvrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se modlím ať pomůže, v noci jsem skoro vůbec nespala, byla jsem v obýváku na gauči za trest. Nevím jak se tam tatkovi může dobře dyndat, světlo z ulice, nepohodlí, suchej vzduch, v krku mě bolelo, hrozně. Bych radši rodila, bolest mi šla až do ucha a pak mě z toho rozbolela makovice :unamused:
23. črc 2007 v 11:53  • Odpověz
Ijet, šikulka Kubíček :slight_smile: co máš z toho, náš se taky nerad předvádí :sweat_smile: papa dělá ochotně jen domácím, ostatním obvykle až za rohem, kdy už ho nikdo nevidí, to by se umával :grinning: paci paci začal teprve nedávno, stejně tak hají, jediné co ukáže na potkání, že je táááák veliký :wink: a ještě máme novinku halo halo, to má taky oblíbené, zvlášť když se mu pro tu příležitost dostane k telefonu, dá si ho k uchu a tváří se důležitě a když není po ruce nic lepšího, poslouží i ovladač nebo hrkávka :sweat_smile:

stříhat jdeme zítra, já se jdu udělat krásná :sunglasses: a prcka vezmem stroječkem, říkala mi holička, že to u dětiček doporučuje, aby to chmýříčko zesílilo (má sice husté vlásky, ale krátké, jemné a světlé, tak to stejně vypadá, jako by měl holou hlavičku)

my kojíme ráno (to vycucne obě) pak si cucne mezi sváčou a obědem (u toho vytuhne :grinning: ) pak jak kdy, někdy o to stojí odpoledne, někdy ne, pak po kaši druhá večeře před spaním (to už obvykle jen z jednoho) a většinou 1x v noci (ale jsou vyjímky, že se nevzbudí vůbec, nebo naopak 3x) takže tak :wink:
23. črc 2007 ve 12:35  • Odpověz
chudáčku Ijetko, tak tě to trápí :frowning2: tak ať si brzo fit a můžeš zpátky do své pohodlné postýlky :grinning:

Jita, my jsme taky opotničkovaní, hlavně z autosedačky a když chrní v kočáře, sice ho podkládám plínkou, bo je to z takových blééé nedýchavých materiálů, ale moc to nepomáhá :frowning2: koupila jsem na ně kalciovou mast, docela zklidňuje :slight_smile: heřmánek nevím, slyšela jsem na něj chválu, ale neprubla jsem ho, právě kvůli možným alergickým reakcím

jinak já myslím, že to s tím Maruščiným stoupáním dojde samo :wink: jak při tom lození a šmejdění objeví nějakou šikovnou oporu, párkrát to prubne a můžeš jít věšet prápory :grinning: :grinning:
23. črc 2007 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma, mám vypráno, vyžehleno, uklizeno. Byl to záhul, nevim, jak jsme mohli za týden zašpinit tolik hadrů :sweat_smile: Ale bylo to parádní, hodně jsme chodili do lesa, rostlo tam strašně moc hub a borůvek, jeden den jsme si udělali výlet do ZOO do Dvora, večer jsme opékali masíčko, hráli hry, prostě bezva týden.

Jíťo, chtěla jsem ti napsat, abys byla v klidu. Jak už tady stokrát zaznělo, každý díťátko je šikovnější na něco jinýho, jedno brzy chodí, druhý hezky papá, jiný vypravuje... Já to teď viděla na tý dovolený. Kamarádky kluk je o měsíc starší než my a teprv začal lézt. Vlastně pořádně se rozlezl až teď, jak viděl, jak náš malej lítal. A jeho maminka (ta kamarádka) prý začala chodit až v 16ti. měsících. Ale zase umí spoustu jiných věcí. Uleze třeba dva metry, sedne si, zatleská si. Dělá pápá, jak je veliký, pořád si brouká. Ten náš si zase stále a všude stoupá, dělá okolo nábytku pár krůčků, ale nějaký pápá, jak jsem veliký apod. tak o tom si můžem tak nechat zdát.

Taky nám z něj roste pěknej mamánek. Na tý dovče to bylo bezva, že si kluci spolu krásně vyhráli a nás skoro nepotřebovali. Hrozně jsem si odpočinula. Zato teď, taťku už máme zase v práci a já skoro ani neuvařim, páč ten náš chudínek ukňouranej si mi stoupne k noze, pověsí se a kňourá, že chce nahoru. Dneska u oběda už skoro spal, jak byl hééérec hrooooozně unavenej, ale pak jsem ho položila do postýlky a najednou ožil, stoupnul si, začal lomcovat s postýlkou, chodil pořád dokola, asi hledal, kudy by vylezl a zas lomcoval, div postýlku nezboural. Ale asi po půl hodině konečně vytuhl.

Tak já jdu ještě poklidit kuchyň a než se vzbudí, tak se půjdu chvilku vykulit na sluníčko. Ijetko doufám, že ti bude brzy líp, ať je ten hnusáckej morybunďák brzy pryč!
23. črc 2007 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj kočenky :slight_smile:

tak teda, s tím stoupáním a chozením. Radši ať to Jíťa řekne a udělá kdyžtak pár cviků, pač jsem dneska byla na čumendu v práci, protože jsme šli nakupovat do tesca a makro je hned vedle.

Holky, no mazec. Naše regionálka rodila o 20 dní později než já (v termínu) takže defakto má starší dceru zhruba o měsíc než já, ale to není podstatné.
Prostě 20.7. bylo její holce 15 měsíců, nestoupá, nechodí, prý je úplně nepohyblivá (nevím jestli vůbec leze a sedí), takže začli chodit ke stejné sestře na rehabilitace co my. Dávala jsem ji tehdy, když malá už v osmi měsících lezla a její furt ležela jen na zádech číslo, ať se s ní domluví. Osobně se s ní i zná, protože k ní chodila na cvičení s první dcerou. Jenže paní regionální má kariéru zřejmě na prvním místě a vybodla se na to - už tehdy mi řekla, že doktorce ani neříká, že je taková líná, že by ji zas poslala na cvičení a ona absolutně na to nemá čas.

A výsledek? Cvičí s ní teď, kdy děcko má 11kg, samozřejmě se vzteká a je obtížné ji fixovat do té polohy, kterou my jsme dělali s malou když měla 2kg a už tehdy to byl boj :sweat_smile: . Malá už ne že brečí, jako to dělají kojenci, ale vyloženě zuří a hysterčí, takže je to pro ni větší psycho než kdyby začla včas, když jsem ji to doporučovala.

Holky, to cvičení je fakt strašná pomoc a někdy stačí třeba jen párkrát zacvičit, ať se propojí ty správné vlákna, nebo jak to říct :grinning: a pak už se to rozjede, chce to jen trošku popostrčit.
23. črc 2007 v 15:06  • Odpověz
Ahojyk,
tak jsme se zdárně vrátili z dovči.Bylo to super, ale šílený horka a kor na tý Moravě.Ale je to uplně něco jiného než v tý vypečený Praze :confounded: .
Cestu malá zvládla skvěle i když v autě bylo jak v sauně.
Jinak se nám to malá pomalu rozchodila, udělala tam už sama první krůčky:o).
A byly tam slepice a dělali jsme na ně ko ko ko a malá to teď opakuje.Pořád řve ko ko ko, je to sladký :grinning: .

Ijetka,
dodatečně gratujem Kubíkovi k prvnímu roku:o).
Ať je stále takový šikula a maminku moc nezlobí:o).
Naše malá už taky dělá krásně paci paci a pápá.
A teď jsme ji naučili indiána a takový to brm brm přes pusinku, tak to dělá pořád.

Jita2,
Maruška to určitě vše dožene, jen vás napíná:o).

Jinak na dovče s námi byli naši a máma ji vše dovolovala a dávala.
Takže to byli pořád nějaký dohady a nakonec to dopadlo tak, že malá ke mě skoro ani nechtěla a byla jen u babičky :frowning2: .
23. črc 2007 v 19:02  • Odpověz
Tak Ondra taky dělá br br na pusinku, když má dobrý den tak pápá taky zvládne a navíc nám tancuje. Vždycky rozvlní bříško, podle dědy to dělá jako Shakira :grinning:

Taky už nám roste pátý zub, tak je trochu protivnější a pořád se mi šplhá po noze a chce chovat.
23. črc 2007 v 19:20  • Odpověz
tak nám se teď vyklubal šestý :slight_smile: holky, která máte plnou pusu zubů (jako dítka, vy určitě nejste bezzubá žádná :grinning: ) kde mám vyhlížet další? spodní dvojky?

isacek, malý se zas naučil u švagrové čičí a páč my žádnou kočku nevlastníme, tak si to kompenzuje na želvě :sweat_smile:

a zapomněla jsem vám písnout, že to skákací zvířátko z lídlu máme doma, ale asi si počká na Jéžiška :wink: už měli jen slony, tak jsem váhala, jestli se to nebude blbě držet, ale doma jsem si na něm pohopsala a super :grinning:
23. črc 2007 ve 20:07  • Odpověz
a malý je chudáček úplně děsně pohryzaný od komárů :angry: máte něco osvědčeného, čím mazat? babský recept-rozkrojená cibule selhal :frowning2: asi bude cíťa po mně, můj největší kousanec na stehně dosahuje velikosti padesátikoruny :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a svědí jak sto čertů!
23. črc 2007 ve 20:12  • Odpověz
isacku a vůbec holky z dovči, je fajn že jste si odpočinuli, já se tolik těším na srpenec a na další dovču
No se zoubkama jsme se zasekli, pořád 4 a tamty se ne a ne vyklubat :unamused:
zrovna odpoledne šla okolo kamarádka (co má tu šikovnou holčičku :slight_smile: )a já seděla s Prietznicovým no chudák pán asi jsem mu zkonila jméno ale určo víte vo co de :grinning: obkladem a malej dyndal, a volá na mě teta máme pátej zub :sweat_smile:

Jinak tanyny děláme taky ale ne Shakiru :grinning: číčí dělá na všechno a o hopsadle jsem psala že ho taky máme je to žlutý osel :grinning:
Na zahrádce mezi kytkama mám takovou úžasnou krávu je to taková soška a všem se líbí no a Kuba se hnedka naučil říkat bůů :grinning:
23. črc 2007 ve 20:20  • Odpověz
Jo a už delší dobu máme úžasnou hračku, která vede nad všema. Miluje pračku :grinning: ale jenom tu mamči má ji předem plněnou a vydží si do nekonečna hrát. U nás má smůlu já mám vrchem :slight_smile: minule jsem seděla s kafem hodinu :angry: v sutenénu a koukala jak se kochá :sweat_smile:
23. črc 2007 ve 20:23  • Odpověz
šmánkote, ani s malým radši nepůjdu do prádelny, aby nezjistil, že babi má super pračku, a skákací asi stoletou tatramatku :sweat_smile:
23. črc 2007 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

Ijet-doufam,ze se brzy uzdravis to je hrozne neprijemny,jeste v tehle vedrech :unamused:
Taky jeste kojim,2x rano a vecer.Hracky nas taky neba akorat takovej tahaci sasek,a docela ty krouzky,sice je vsechny navlikne ale podle velikosti fakt ne :wink: Jo a samozrejme pracka je taky horky favorit na nej hracku :grinning:

Jita-ty potnicky jsou hrozne neprijemny Tada je ma fest nad zadeckem jak konci plinka :frowning2: A neboj Maruska vsechno dozene :wink:

Zevi-Tada je strasne ale fakt strasne v obliceji postipanej od komaru,vypada chudinka jako by el nestovice dneska jsem mu na to koupila Fenistil a docela to pomaha

Jo a na vsechny zvirata dela jen haf haf jiny citoslovce neuznava :grinning: :grinning:
23. črc 2007 ve 21:49  • Odpověz
Holky proti komárům a hmyzu vůbec mi doktor poradil dávat malému kousek b-komplexu. Prý se z těla vylučje potem a to komáry odpuzuje.
23. črc 2007 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.