• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Já zkušenost nemám a ani nevím, že existují sedačky před?? Já myslela jenom vzadu co pak děti koukají na prdel :grinning:

Holky co děti v zimě?? Budete je vozit v kočáru, popř. v golfkách a jak?? Nabalený nebo s dekou?? Už nad tím přemýšlím a nic mě nenapadá :frowning2:
9. srp 2007 ve 21:24  • Odpověz
Zdravím vespolek,děkuju všem za milé příspěvky. :dizzy_face:

Jídlo- samozřejmě pokud to půjde, nechávám ohřívat v restauraci,ale někdy vím,že se budeme vyskytovat někde mimo civilizaci a na oběd bysme to nestihli,tak právě v těhle případech řeším to dilema,jestli nést ohřáté nebo dát studené(no v létě spíš vlažné).Tak to radši budu dávat neohřáté( v krajním případě),díky za vaše cenné názory.

Mapris-tak mě napadlo-dáváš malé zatím jenom nemléčné kaše?? Neřekla ti DR,odkdy můžeš dávát mléčné(když držíte jako my tu HA dietu)??
Já zatím pořád dělám zvlášt HA mléko + nemléčnou kaši,ale je pravda,že občas mi to přijde zdlouhavé a taky se to víc prodraží.:unamused:
9. srp 2007 ve 21:58  • Odpověz
prochi- neboj, tu depku určitě mívá každá mamina :sunglasses:
Taky toho mám občas plné kecky a mám pocit,že pořád dokola jen řeším co k jídlu a když uklidím,za pár minut to u nás vypadá jak po výbuchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co se týče jogurtů,možná bych občas zkusila i ten přírodní ochucený,když s tím obyč máte takové problémy.A to nechce bílý ani s banánem? To je u nás velká mňamka.A s přesnídavkou samozřejmě taky.Nebo mu zamíchám občas domácí džem.

ijet-ta tvoje sousedka to je teda matka k pohledání :angry:

jita2- tak s tím spaním to máme podobné,taky už radši překlenu mrzuté dopol,dám dřív oběd a rychle s ním do hajan :wink:

carod- a co ty, že někde necestujete ??
9. srp 2007 ve 22:05  • Odpověz
ijet- o zimě jsem zatím moc nepřemýšlela :grinning:
Jestli pořídíme nějaké ty golfky,tak zatím nevím,v čem budu vozit. :sweat_smile:
Ale vídám běžně prcky sedět jen v lehkých golfáčích v zimě,někdy dokonce i bez deky.Naopak moje známá balí dítě do dvou dek i na jaře,to je další extrém.Takže já to budu řešit dle počasí.Taky nevím,jak mi v zimě vydrží sedět v kočárku. :confused:
9. srp 2007 ve 22:08  • Odpověz
ijet,
taky jsem o tom nepřemýšlela. Ale jestli to dobře pojede se sporťákem, tak při velké zimě deku+nánožník na kočárek. V pojïstce mám náš starý dobrý hluboký :slight_smile:
10. srp 2007 v 07:17  • Odpověz
Ahoj holky, moc díky za povzbuzení. Dneska už mi je zase fajn. Včera odpoledne přišla mamka a vzala si malýho až do večera. Holky, já vim, že je to blbý, ale já si od něj tak odpočinula, že to ani hezký není :sweat_smile: . A když přišli, tak jsem se na něj už zase vrhala, jak se mi stýskalo. A krásně jsem se na dnešek vyspala. Šla jsem si lehnout už v děvět. Malej ale od třech začal poskakovat v postýlce, snad dvacetkrát jsem ho šla hodit na záda, až ve čtyři jsem ho prostě vzala k nám a fertig. Nejdřív to vypadalo, že ani tam spát nebude, pořád si chtěl stoupal a sápal se po poličce nad postelí. Nakonec se mi nějak povedlo ho zpacifikovat a usnuli jsme. V pět, když vstával manža, jsme se ani nevzbudili, až v šest hrozně brečel, ale nakonec ještě usnul a probudili jsme se až v osm!! Takže paráda paráda paráda.

Jíťo s tou sedajdou dopředu ti taky asi neporadím. Kamarádka vozí kluka vzadu už od devíti měsíců. Já když to viděla prvně, tak jsem myslela, že se zkácim, já bych se o něj hrozně bála, že se mi nějak vysvobodí z pásů a vypadne. Ale už se taky těšim, až trochu ještě vyrostem a sedajdu koupíme.

Ijet, já mám na zimu ještě v záloze kočár hlubokej. Ale i golfky mají nánožník, takže spíš uvidím podle počasí. Když čerstvě napadne sníh, tak vytáhnem pravděpodobně sáňky, protože naši ulici prohrnujou až odpoledne a kočárkem bysme se neprodrali. Jinak uvidim, jak se mi bude jezdit s golfáčema, když tak ho šoupnu do hlubokýho. A zatím si myslim, že bude jen přikrytý dekou a na to nánožník, ale uvidíme, možná ještě fusak vytáhnem.

S těma ochucenýma jogurtama asi počkám aspoň do toho roka. Vlastně o nic nejde, teď mu tam jen míchnu trochu přesnídávky a zbytek přesnídajdy si dojí odpoledne. S ovocem mi jogurt fakt nechce. Banán jako takový dokonce vůbec nemusí. Ale samotný ovoce baští hezky, teď máme plný strom hrušek, tak mu vždycky jednu oloupu, vykrojím, rozkrojím a dám půlku do ručičky a hezky si to zbaští. Nebo broskev, švestku, atd., to miluje.

Jo ještě prosím o jednu radu, od kdy můžou děti pudink? Teda jde o to, že mi kamarád přivezl bedýnku broskví a já z toho nadělala přesnídávky. Uvařila jsem asi 3,5 kg broskví s vodou, pak jsem vodu slila a v ní uvařila dva pudinky a znovu to přimíchala do broskví, rozmixovala, naházela do skleniček a zavařila. Tak jestli by to třeba od toho roku už taky mohl. Jsem totiž vymyslela, že bych ještě nadělala z těch hrušek a pak ještě z jablek. Cukr jsem tam nedávala, páč to bylo sladký dost. Do hrušek bych taky nepřidávala. Tak co myslíte rádkyně moje zlatý?

Konečně jsem taky po dlouhý době projela alba. Kam, ty profi fotky jsou krásný a hlavně jste moc hezká rodinka! Carodkaa z tý klouzajdy a Tadeáška jsem teda absolutně hin!!! Jíťo super fotka s rybou, malá je kouzelná.

tak papapa, sápe se po mě mrňous a nějako zavánííííííí.....
10. srp 2007 v 09:15  • Odpověz
prochi
neměj vůbec výčitky, já jsem taky ráda, když si ho někdo vezme a mám klídek, je fakt že za chvilku už je mi smutno a říkám si co asi dělá a tak.. :sweat_smile:
S pudinkem neporadím, my prý už můžem, měl ho asi 2x a to u babičky :slight_smile: nevím jaký je váš problém v jogurtech, ale malej dřív papal bez problému obyč. bílej, pak ho najednou nechtěl a tak kupuju activie sladký bílý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za rady ohledně zimy :slight_smile: no já pořád jezdím v hlubokým, vyhovuje mi že na sebe vidíme a hlavně si můžu kdykoli přehodit rukověť to kvůli slunku, v golfáčích mu vadilo že na něj svítilo.

Holky pádím páč jedu pro kamarádku a odpo do Tesca na nákup, to bude peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo ještě vám musím písnout, že jsem děsně nadrbaná :cry: holky mě tak chybí sex :frowning2: už skoro 3týdny nic a menšujak ne a ne skončit, já snad bouchnu :cry: sorry za otevřenost ale muselo to ze mě :unamused:
10. srp 2007 v 11:20  • Odpověz
Ijetka: tak to se má chlap na co těšit až menses zmizí :wink:

Prochi: taky mi bodne když si Ondru vezme babička na chvíli, to je normální, musíme mít taky čas pro sebe, to by jsme se asi zbláznili :unamused: .
10. srp 2007 v 11:55  • Odpověz
Ijetka :grinning: , to je mi tě tůůůůůůůůzeeeee líto, halt to nemáš taky jednoduchý s tím menšujakem :grinning: Je to vopruz. Já jsem dneska zase začala špinit. Jsem z toho už pěkně vytočená. Páč jak jsme byli před třemi týdny v Krkonoších, tak jsem tam z ničeho nic špinila tři dny. Pak úplně v poho a za týden opět dva dny špinění. A dneska jsem se probudila a zas. Je to vopruz, člověk aby furt chodil se slipkou. Tak jsem na to zvědavá, jestli se z toho něco vyklube nebo zase ne. Beru Cerazette.

Jogurt mu kupuju od Hollandie Selský bílý, ale po samotným mi několikrát blinkošil, tak mu ho míchám s přesnídávkou. A řešila jsem, jestli mu nemůžu dávat tenhle selský ochucený s ovocem. Ale asi ještě ty dva měsíce počkám, však ono mu nic neuteče.

Ijetko, ta tvoje sousedka mě zas dostala. Já to tady v okolí mám taky, kolikrát fakt jenom čučim. Teď se třeba jedný známý narodilo třetí dítě. V porodnici krásně kojila, holka přibírala, ale doma s kojením hned sekla a koupila Sunar, aby mohla holku kdykoli komukoli dát na pohlídání a nebyla u ní připoutaná(její slova!). Když to vidim, jak maminy kolikrát s kojením bojují a udělaly by pro to cokoli, tak bych jí švihla. Jo holt zvedli rodičák, do práce se jí po druhým dítěti nechtělo, tak si pořídili třetí (taky její slova). Ale že pendluje po sousedech a babičkách.....hrůza.
10. srp 2007 v 11:59  • Odpověz
zdravím všecky cérky, aji ty ztracené a zase nalezené :wink: :grinning:

racul,
u nás je spaní pořád 2x denně, mezi sváčou a obědem a pak někdy v průběhu odpoledne, ale párkrát se stalo, že byl vzhůru brzo ráno, takže se kladl dřív a vyšel mu ještě třetí spánek kolem sedmé hodiny a to pak byl horror :angry: půl jedenácté a děcko ještě čilé v obýváku :confused: v postýlce mi spí pěkně, v kočárku výjmečně a do hodinky je vzhůru.

na cesty beru jen kupované skleničky, zatím byli s ohříváním všude ochotní a vstřícní a pokud by to bylo mimo civilizaci, asi bych to řešila takovým tím kapesním lihovým vařičem, v hrnečku ve vodní lázni by to bylo v cukuletu :wink:

carodkaa,
my jsme zatím ohrádku nijak zvlášť nevyužívali, vlastně jsme ji složili jen tchýni pro radost :sweat_smile: ale stejně jsem tam prcka nedávala, nejdřív kvůli rehabkám, protože jsme ho měli držet co nejdýl na zemi a o ty tyčky by se mu dobře postavovalo a teď taky nemám potřebu, malý má v jídelně i obýváku koutek s hračkama, tam si sedne, kramáří a vystačí si, tak proč ho někam strkat... na záchodě mi taky asistuje :grinning: takže ji asi demontujem, zvlášť po tvé zkušenosti, že není pro prcky až tak bezpečná :frowning2:

dashak,
týýý brďo, 5 fotek za tisícovku :confused: :angry: :angry: to byly pozlacený, ne? my máme od profíka svatebních 70ks výběru 12x18 a asi 200 na cédu za 1500,- ne sice z ateliéru, ale ze zámecké zahrady :slight_smile: tak čučím jak puk na tu pálku

prochi,
depky je fakt nejlepší vykecat, a kde? na koníkovi :wink: :sweat_smile:
já puding ještě nedávala, ale myslím že tam nic závadného není, lepek můžou, škrob je taky v pohodě, snad jen vanilin, ale ten se nakonec přidává i do dětských sušenek :wink:

jita,
já sháním sedačku na zadní kolo, sice je to horší kvůli komunikaci, ale při mých 158cm bych přes mladého pána brzy neviděla, páč vypadá, že bude dlouhán po tátovi :wink: a prý existuje i takový adaptér, kdy se to dá přecvakávat z jednoho kola na druhé, protože převážně s ním budu jezdit já, ale pokud vyrazíme všichni na výlet, tak bych se nemusela dřít a kluci mohli jet spolu (stejně jak manža přijde večer domů, Jirka se od něj nehne na krok, ani do koupelny mu nedovolí odejít :sweat_smile: )
10. srp 2007 ve 12:57  • Odpověz
ijet, se sousedkou je to fakt síla :angry:
já si kolikrát připadám, že na mě koukají jak na exota, ani ne ty starší bábiny, ty se sice pozastaví, že ještě kojím a nejíme to či ono, případně jsme neposazovali, nevodíme za ruky, ale spíš si nechají vysvětlit, že je to holt jinak, nakonec jsem máma a mám právo si to rozhodovat a tím to končí, zato spousta kamrádek se s tím vůbec nemaže, prostě děcko jí od 7 měsíců všechno s nima, protože ty dětské blafy nechtělo, cpou je pribiňákama a dobrou mámou, nějaké alergeny vůbec neřeší, i když k tomu mají kolikrát rodinné dispozice... asi to moc žeru :sweat_smile: ale podle mě jsou to jedny z mála příležitostí, kdy můžu jeho stravovací návyky ovlivnit, později už bude každá snaha marná :wink:
10. srp 2007 ve 13:10  • Odpověz
holky, snad ten menšujak :grinning: není infekční :frowning2: já zatím ťukťuk pořád nic, ale jaksi mě pobolívá podbřišek :angry: taky mám cerazette, možná to bude tím, že se mi občas nedaří až tak pravidelné zobkání...
10. srp 2007 ve 13:19  • Odpověz
Právě Cerazette by se mělo brát co nejpřesněji, pokud možno.

Ijet: sousedka je řízek :grinning: , bych se nedivila, že bude mít časem takové to ošklivě tlusté dítko, co bude jezdit do ozdravoven na hubnutí a pojišťovny to budou cálovat a na léky pro potřebné nebude.
10. srp 2007 ve 13:44  • Odpověz
No holky..tu den nejsem a docitam to skoro hodinu :sweat_smile: :grinning:

Ijet-.to je mi te lito s tim mensujakem :grinning: tak snad uz to brzy pomine :wink:
jinak sousedka je teda faaakt husta :sweat_smile: ,by mohla napsat clanek jak vznika detska obezita :unamused:

V zime budem jezdit ve sportaku,a asi nanoznik s dekou a bude oblecenej v kombinezce pac bude zarucene chtit nekde litat a stavet huhulaha :grinning:

Zevi-ja to mam uz odzkouseny ten podbrisek me fakt boli vzdycky kdyz si to vemu o nakou chvilku pozdejc :unamused:

Prochi-myslim,ze pudink od roku je v pohode,mas super ze mate takhle ovoce ze zahradky :wink:

Racul-no mas recht ted uz jsme mesic nikde nebyli,jen vzdycky vyjedeme o vikendu nekam do prirody na vetsi prochajdu a tak,ale za 14 dni jedem do toho Chorvatska tak si to vynahradime :wink: jinak o vikendu(myslim,ze jsem to tu uz asi psala) jsme byli na zamku Dobris a sli jsme s Tadou i na prohlidku a to teda fakt nedoporucuju..bylo to peklo,lehal si na zem,vesel se na ty provazky,za ktery se uz nesmi atd. :grinning: :sweat_smile:
10. srp 2007 ve 22:57  • Odpověz
Holčiny,dnes už jen v rychlosti se s váma zase loučím,tak za 10 dnů se snad zase ozvu.A pak písnu,jak se nám líbilo v Lednici-doufám, že tam nebude zima jak v Lednici :grinning: :grinning: a hlavně,jestli bude malej hodnej :sunglasses:

carod-tak to vám závidím to CHorvatsko,já zatím nechtěla absolvovat tu štreku,ale jinak jsme tam byli 2x a moc moc se nám líbilo(Korčula+Šibenik).
Tak doufám,že pak napíšeš zážitky z cest a jak se Tádovi líbilo u moře .:slight_smile:
Na zámku jsme teda zatím s Kubíkem nebyli ( Dobříš je moc krásná :wink: ), dopadlo by to asi stejně jako u vás.Jen vlastně na svatbě na Zvíkově, a to byl kupodivu hodný.Jen při proslovu k novomanželům se začal nahlas chechtat,takže to spíš všechny pobavilo. :grinning:
Já mám stejně nejradši zříceninky a hrady.Zámky jsou sice taky pěkný,ale přijdou mi vevnitř tak nějak stejný ( všude mají benátský zrdcadlo a vykládaný nábytek.. :sweat_smile: ). No ale LEdnici aspol si ujít nenechám,asi bude hlídat manža a já půjdu sama na prohlídku.

Tak se tu mějte všichni fajn,dobrou noc. :sunglasses:
10. srp 2007 ve 23:09  • Odpověz
Racul-tak si krasne uzijte tu dovcu,at je vsehno v pohode :wink:

Ja se s Tadou tu dalku jet nebojim kdyz uz 4x zvladnul 800km,ani nevedel ze jede tak zvladne i 1000 :wink:
11. srp 2007 v 07:51  • Odpověz
autor
racul,
pa pa a hezkou dovču.

ijet,
tak tak, my jsme největší deptařky :o)) ale já se vždycky vypíšu a vykecám a je mi fajn. Tak to je síla ta sousedka - ale to bych neřešila. Myslím, že každá tady z nás se snažíme být "rozumná" a nějak to nepřehánět. Někdy mám pocit, že to žeru, ale naštěstí mám rozumné oboje rodiče. Nic necpou, nic nevymýšlí, zeptají se. Jelikož má Terka dispozici na alergii, tak jsem opatrná. Myslím, že až budou chodit do školy a budou dostávat kapesný, že se nacpou vším možným zakázaným až až - vidím to podle sebe. Takže radši teď budu opatrná, než abych pak měla blbej pocit, že mám obézní dítě. Jo a od nikoho si nenechám do ničeho kecat. Byli jsme včera na výletě s pár listopadkama - strašně se mi to setkání líbí. Předáme si vždycky zkušenosti, když některá něco neví, tak si poradí a nazdar ... Každá si děláme všechno podle svého :o)))

SPÁNEK - no my to máme různě. Podle toho jak spí v noci. Dneska třeba vstávala v půl 7 se řevem a ještě by spala. Tak jsem jí oblíkla a nechala chvíli hrát v obýváku, pak dostala jogurt a před chvílí jsem jí uspala, tak snad hodku bude spát. Jinak mi většinou spí tak 9-10, někdy hodku po obědě a pak chodíme ven. Venku mi spí tak max. 45 minut. Večer usínání někdy pohoda, někdy děs. Už druhou noc spala sama v dětském pokoji a docela se to dá.

KAŠE - já jsem furt experimentovala a asi jsem doexperimentovala. Měla jsem tu od hami - rýžovou s banánem (pak jsem zjistila, že to je mléčná), po tý se budila se řevem. Pak jsem koupila dětskou krupičku - to samý. A do třetice jsem koupila od nestle nemléčnou myslím Sladké sny - dělanou do h.a mlíka. Jednu noc spala celou, ale teď se zase budí. Mají se dávat 4lžíce, tak jsem dávala napřed jednu, pak dvě a teď na to kašlu. Večer dostane mlíko, budí se pak kolem půl 1-1 a pak tak kolem 4té. No a jogurty dávám bílý holandia na snídani. Musím zaťukat. Před měsícem se mi po nich osypala. Tak jsem řekla, že chvíli počkám. Teď jsem je v pondělí zkusila dát znova - je fakt, že trošku atop na krku má, ale nějak to mizí. Zkusila jsem dát jí do toho jogurtu tabletku lactobacillu aby se to ve střevech dobře vstřebalo a zatím to pomáhá, tak uvidíme. No a s mlíkem co máme h.a. - od ukončeného 10tého měsíce je další řada, takže najedem na to ...

JÍDLO NA CESTY - když jedem pryč, tak koupím a nechávám ohřít, někdy mám i vařený a zatím mi to vždycky ochotně všude ohřáli v mikrovlnce.

Kočárek v zimě - dobrý téma. Vůbec mně to nenapadlo. No, já počítám, že už Terka bude chodit, a ta jak dostane nohy, tak se vsadim, že jí do kočárku nedostanu. Mám na slovensku golfky, který jsme tam koupili v pěti měsících jako provizorium, tak je hodlám přivézt do prahy. Jinak mám voyager a tam je nánožník. Ale asi se to budu snažit teple oblíct a na ty golfky asi ušiju nějakej potah - třeba z frote prostěradla, nebo něco tmavýho flízovýho, aby nesedělo na tom studeným igelitovým ...

uffff, to je zas román ... sorry berušky :o))
Jinak mně ten koník začíná pěkně štvát .... občas se sem nemůžu dostat :angry: , ale asi jsem fakt závislačka :grinning: . My jdem teď dopo koupit větší sedačku, tak jsem zvědavá.
11. srp 2007 v 08:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak než jsem se stačila rozloučit s racul už je zase pryč :frowning2: tak ať se jim tam líbí.
O kočáru jsem přemýšlela proto, že když malej leží tak je ho plnej kočár, a každej co prej budu dělat v zimě....no určo uvidím, jen jsem se chtěla optat vás :slight_smile:
My jsme se dohodli že Bezdrev padá :frowning2: :cry: a pojedem jenom na Klabavu k příbuzným, mají velikou chatu, no je to spíš vila :sweat_smile: je to kousek od Plzně tak pojedem do Zoo a kousek je zámek Kozel, jééé jak já se těším. Tak řešíme kdy odjedem :confused:
Menštrujka :angry: holky jsem z toho jelen, mudra když mi dávala Cerazete tak řekla, že můžu špinit a když prý začnu mám brát 3x denně 2 tablety ascorutinu, to je na zastavení krvácení jako norethisteron (nevím přesně jak se to píše) ale já četla leták a tam píšou že ho nemají užívat těhule a kojící :confused: :confused: beru ho od pondělí a fakt žádná změna :frowning2: tak nevím, jinka jsem TO :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždycky mívala týden, a naposledy jsem to dostala 7.7. tak že teď to mám pravidelně ale neměla bych to mít vůbec :angry: :cry: tak snad pomůže že to budu brát ve stejný čas, to jsem na sebe zvědavá :rolling_eyes:
KONÍK
včera jsem to zkoušela jak blbá se sem dostat a ani prd, byla jsem pěkně vytočená!!!!! :angry:
Jinak vám gratuluju, že vám dětičky spí ve svém pokoji. Já si něco podobnýho nedovedu vůbec představit :sweat_smile: a s Kubou budu spát až do 18ti :grinning: chci ho mít pořád u sebe a cítit jak voní, je sametovej a tak a navím mi přijde ještě "malej" aby spinkal sám chudák :frowning2: :grinning:
11. srp 2007 v 10:04  • Odpověz
ijet,
no abys toho svýho manžílka pak nestrhala chudáka :grinning: :grinning: :grinning:
Snad ta menštruace nebude navždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. srp 2007 v 10:14  • Odpověz
:grinning: :grinning:
No já mu dám zabrat :grinning: :grinning:
Ještě jsem azpoměla napsat, že jsme včera v Tescu nechali 2600kč auuu to zabolelo :angry:
11. srp 2007 v 17:53  • Odpověz
autor
holky,
já mám pech, začali jsme konečně pracovat na myčce do kuchyně a ona se nám tam nevejde :angry:
12. srp 2007 v 11:33  • Odpověz
Jééé mapris to je fakt smůla :angry: já se teda v myčkách nevyznám, ale nedá se sehnat menší :confused:
12. srp 2007 ve 12:06  • Odpověz
Ijetka: v Tescu taky vždycky nechám takový peněz a to se snažím nekupovat žádné zbytečnosti.
12. srp 2007 ve 12:07  • Odpověz
No právě já taky, je to síla tyhle markety, taky se ovládám a u kasy čumím :confused:
12. srp 2007 ve 12:16  • Odpověz
autor
ijetka,
my koupili spravnej rozmer, ale nevejde se nam na hloubku do kuchyne :o(
12. srp 2007 v 17:47  • Odpověz
No tak to je na pytel :unamused:
Dneska jsme byli v Děčíně v ZOO, super :sweat_smile: malýho nejvíc uchvátila veverka protože lítala po plotě a potom obyčejný holuby, :grinning:
Teda byla tam jedna maminka s uplně malinkým miminkem, a uplně pidi kočárkem. Mám pocit, že to dítko se jí tam nebude vejít už na podzim :astonished: hurá za můj landaur :grinning:
Jinak Kubu jsme dneska vzali mašinkou (strojkem hlavinku) protože už to měl zase dlouhý, tak mě tatka ukecal. Škoda, že neumím přidat fotky ale zítra ho ukecám a dá je sem, mám z toho ostříhanýho Kuby smíšený pocity, nikdy to tak krátký neměl, jenom v břiše když mu začaly růst. Tak posoudíte sami :sunglasses:
12. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz
ahojky,
ty jo, tak Kubík už je ostříhaný? :confused: :sweat_smile:
Já stříhala jednou, když jí ofinka lezla do očí, tak jsem ji šmikla :wink:

mapris,
a jak to teda budete řešit?
12. srp 2007 ve 21:35  • Odpověz
No Kubík je dneska podruhý zato pořádně :unamused:
12. srp 2007 ve 21:36  • Odpověz
Ty jo, tak to už se fakt těším na ty fotky, až budou :slight_smile:
12. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz
Já jsem na techniku fakt kopyto :angry: :frowning2: jsem ráda že dostanu sem :grinning: hned bych je tam šoupla. Jenom mám pocit, že to není Kuba ale cizí dítě :frowning2:
12. srp 2007 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.