• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
zevi,
s Jirkou je jako vždy veselo,co? :grinning:

mapris,
to je fajn, že máte spolehlivý chůvičky konečně :slight_smile:

Oblečení,
to jsem docela ujetá, s tím nakupováním na holky je to strašný, co toho je, nejvíc nakupuju na MMB, daří se mi skvělý oblečky za super ceny!! :slight_smile:

Jinak mám konečně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! novinku, že Maruška se předevčírem konečně sama poprvé postavila, v bazénku, včera již několikrát a dnes tak dvakrát, tak jsem mooooooc rááááááááda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2007 ve 21:30  • Odpověz
macu.k :grinning: dobrý... ale neboj, až ho malej (no ne až tak malej :sweat_smile: ) bude jednou nosit, nostalgicky zamáčkneš slzičku, že je to opravdu chvilka, co do něj dorost
17. srp 2007 ve 21:30  • Odpověz
Jééé Jitu, gratuluju, že si ale malá dala na čas, co?? Super, holka šikovná :wink:
17. srp 2007 ve 21:31  • Odpověz
jituš, jupíííí, Marušce obrovská gratulace, tobě samozřejmě taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2007 ve 21:32  • Odpověz
Zevina, tak to je fakt :slight_smile: Já už plánuju, že když bude druhý mimi holčička, tak nakoupím nějaký růžový oblečky a budu to kombinovat s tím po Kubíkovi :slight_smile:
Jita2: gratuluju, my jsme začali dnes lézt po čtyřech :grinning:
17. srp 2007 ve 21:32  • Odpověz
Jé holky já počítám, že druhej bude zase kluk, ale modrá na holčičky je super :dizzy_face:
17. srp 2007 ve 21:33  • Odpověz
Ijetka, taky si myslím, že budu mít dva rošťáky :slight_smile:
17. srp 2007 ve 21:34  • Odpověz
Já jsem moc chtěla holčičku, ale tak nějak v koutku pidi koutku dušičky jsem si říkala že to bude klučík a ejhle...je. Tak třeba si budu říkat, že to bude kluk a bude to holka, no hlavně ať jsme zdraví, že?
17. srp 2007 ve 21:37  • Odpověz
holky děkujeme :sweat_smile:

macu.k,
taky gratulujeme, pokroky jsou krásný,že?

Jasan, Maruška si teda dala na čas :grinning: Už po mě opakuje "týýý jo", "bomba" a spoustu zvířátek, to bude ale jednou vyřídilka, slyší bimbat kostel a už volá bim bam, už toho říká fakt moc :wink:

No a já tajně doufám, že budu mít druhou kozenu :grinning:
17. srp 2007 ve 21:37  • Odpověz
jojo, náš chlapeček nezklame :sweat_smile: dneska jsem jela za kámoškou, dojela se svými dvojčátky k babičce strávit kus prázdnin, Jiřík je o 4m. mladší, ale nenechal se zahanbit a svojí aktivitou vydal za obě dvě děti :grinning:
17. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz
Já jsem tak nějak věděla od začátku, že budu mít kluka, hned se bříško jmenovalo Kubík :slight_smile:
Jéé Jíťo já se tak těším až bude Kubík mluvit, zatím teda pusu celej den nezavře, to je samý etě eje aba didi atd. pořád celej den dokola :grinning:
17. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz
jita, ty perlíš. Vidíš jak je malá šikovná s tou mluvou :sweat_smile: to u nás nic moc, kam se na vás hrabem, ale snažíme se
macu.k taky gratulujeme :wink:
17. srp 2007 ve 21:40  • Odpověz
holky, a nechali jste si říct, co čekáte, nebo bylo překvápko? já bych to nevydržela nevědět, i když my oba jaksi instinktivně čekali robu a ono to na nás ukazovalo pindíka :wink:
17. srp 2007 ve 21:42  • Odpověz
ijet,
to nijak neřeš, já pořád říkám, že se to ve školce všechno vyrovná, ať začal kdokoliv s čímkoliv a kdykoliv :slight_smile:
Jejda, co jsem to zase splodila za obrat :grinning: :grinning:
17. srp 2007 ve 21:43  • Odpověz
macu.k, od nás taky blahopřáníčko k lezení :wink:
jita, vidíš jaká je Maruška zase oproti ostatním brepta, prostě každé dítko je šikulka na něco jinýho :slight_smile:
17. srp 2007 ve 21:45  • Odpověz
Zevina, my si to nechali říct, to bych nevydržela :slight_smile: Jdu spát, dobrou!
17. srp 2007 ve 21:45  • Odpověz
Já jsem si to taky nechala říct, páč bych to taky nevydržela, ale láká mě si to neříct podruhý, ale nevím , nevím. Možná by bodlo, kdyby se to neukázalo ale pak bych třebas byla naštvaná :sweat_smile:
macu.k
dobrou :slight_smile:
17. srp 2007 ve 21:49  • Odpověz
já se divím, že my to vydrželi celou dobu nikomu neříct (kromě babiček, ale jinak ani živé duši) a že to byl nátlak, páč všichni věděli že víme, ale nepovíme :wink:
17. srp 2007 ve 21:53  • Odpověz
Já jsem si myslela, že to nevydržím,manža to ale vědět nechtěl, tak jsme měli překvapení, jelikož jsme oba strašně moc chtěli holčičku (ale snažili jsme se to potlačovat, aby to případný chlapeček v bříšku necítil), a ta nádhera, co jsme zažili u porodu, když se vylupla Maruška, se ani nedá nikdy popsat, to bylo to kouzlo toho, že jsme to nevěděli, prostě super!!!
17. srp 2007 ve 21:57  • Odpověz
kozeny,
pořád píší o nějaké jedovaté látce E 412, která by se mohla náhodou objevit i na českých pultech obchodů v jogurtech apod., stahuje se z pultů, tak radši koukám na jogurty, jaké éčka v nich jsou :slight_smile:
17. srp 2007 ve 21:59  • Odpověz
jitule, tak to muselo byt krásné, věřím... ale já se znám, prostě bych nedokázala odolat, když se nás ptali, jestli to chceme vědět :wink:
a mimochodem, holčičku jsem měla napsanou Jitušku :dizzy_face:
17. srp 2007 ve 22:01  • Odpověz
tyhle, co kupujeme pro prcky jsou naštěstí bez éček :slight_smile:
17. srp 2007 ve 22:03  • Odpověz
zevi,
:sweat_smile: :sweat_smile:
17. srp 2007 ve 22:04  • Odpověz
jdu spinkat, dnes spím na zemi :grinning: Na našem letišti spí mamča s neteří, co tu mám na víkend,což je v prvním patře, manža spí v přízemí na posteli(kde to ještě nemáme spravené, zatím bydlíme nahoře a já spím nahoře v pokojíčku s Maruškou na molitanu :grinning:
Tak dobrou nocičku vám všem :slight_smile:
17. srp 2007 ve 22:06  • Odpověz
tak brou pěknou noc :slight_smile:
17. srp 2007 ve 22:09  • Odpověz
Tak já bych taky nevydržela nevědět. Jakmile nám na ultrazvuku ve 20. týdnu řekli na 100% kluka, tak manžel hned všem rozesílal sms jako by už byl na světě. Já pořád říkala, že je mi jedno co to bude, ale v hloubi duše jsem si toho klučíka přála. A když bude druhý holka budu ráda, ale kluka bych taky brala :wink: .
17. srp 2007 ve 22:13  • Odpověz
já bych dalšího chlapa do rodiny brala klíďo, i když s holčičkou je to asi zas jinak krásné :wink:
17. srp 2007 ve 22:18  • Odpověz
autor
dobré dopoledne, jste tu někdo?
Manžel vaří, dítě nechce jíst - tak má smůlu. No, my si to říct nechali celé těhotenství. Manžel to nechtěl vědět a já jsem mu to nechtěla zkazit. Podle toho, jak jsem vypadala a byl velkej plod, tak mi říkali kluka. I já si ho tak nějak přála, ale teď jsem ráda, že máme Terku. Druhý nevíme. Mně se na včerejšek zdál sen a to, že jsem těhu a připravuju se k porodu. Ve snáři mi vyšlo: možnost porodit dvojčata. No a manželovi se na dnešek zdálo, že se nám narodila druhá holka. No nevim, nevim. Já bych docela brala kluka. Asi tím, že jsem chtěla bráchu :o)) ale uvidíme, jak to bude s druhým. Hlavně ať je to zdravý. A u druhýho bych si taky nenechala říct, co to bude. Jak píše jita, je to nádhernej pocit a překvapení, co pak vyleze :o)) Co se týče hadříků, nějak to nepřehánim. Mám něco u našich po synovcích a neteři, ale to nechávám sestře, která má o tři měsíce mladší holčičku. Ale je fakt, že spíš ulítávám na bodýčkách a sháním teď nějakou brďáckou mikinu s kapucou pro Terku..

jita,
super, gratuluju. Neboj, ona se Maruška "rozšoupne", že si pak budeš říkat - "zlatý časy když to leželo a spalo" :o))

zevina,
no, tak to jste moc pěknej večer neměli, ale co se dá dělat ...
18. srp 2007 ve 12:40  • Odpověz
ahoj kozenky,
tak mám průjem nejen já, ale už i Maruška, úplně žlutou smradlavou vodu, už podruhý, musíme zase v pondělí k doktorce :unamused: Nemají teď vaši prďolkové taky průjem ?????
19. srp 2007 v 10:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
my jsme zatím bez průjmu, ale čekám ho páč když jsme venku tak malej jí pořád hrušky :sweat_smile:
Třeba zase lítá něco vzduchem :unamused:
19. srp 2007 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.