• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
dashak:Ani mi nemluv mala umi uz rikat mama a ted jiucime tata ale ona ji po taji uci baba dneska s enejak prorekla...Jak tu nebudu delsi dobu tak jsem u toho Chocholouska... :grinning:
27. bře 2007 v 19:08  • Odpověz
A co jsi nemocna ?A co mala je zdrava?
27. bře 2007 v 19:09  • Odpověz
dashak-chudinko marůdku, snad to bude brzo ok a budeš si moci užívat kočárkování na sluníčku,jako my ostatní :slight_smile:
27. bře 2007 v 19:15  • Odpověz
jo já nemocná, ale teda sotva dýchám, chrastí mi tam jak ve štěrkátku :grinning: a včera začla malá kašlat, ráno už se probudila s plným nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Odsávání přímo zbožňuje :grinning:, takže se chystám objednat tu odsávačku na vysavač, bo s tou obyč nic nevytáhnu a navíc teď fakt sotva dýchám, takže to pořádně ani nemůžu natáhnout.
Už se taky těším na sluníčko, ale teď mi moc dobře nedělá, mám zatažené žaluzky, bo už tak kýchám jak osel a to slunko by mě ještě víc dráždilo.
Naposled jsem byla venku v neděli, ale bylo mi blbě, tak jsme spěchali domů.
27. bře 2007 v 19:23  • Odpověz
dashak ty nám zahýbáš jooooooooo??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2007 v 19:34  • Odpověz
andiku, ty liško podezíravá :grinning: :grinning: :grinning: U nás nikdo nebyl a nebaví mě furt ležet :grinning: , je to za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2007 v 19:37  • Odpověz
dashak- to je teda pech,že to chytla i malá :unamused:
proč neodsává manža,když ty teď jsi slabá na výkon ? :grinning: Ten můj teda odsávat nemůže,protože už jen když vidí jak odsávám já,tak se mu zvedá žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2007 v 19:38  • Odpověz
dashak já tam na tebe čekala jak blb :grinning: a ty mi zahýbáš :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2007 v 19:40  • Odpověz
andiku co kecáš, celý den tě vyhlížím, kontroluju pravidelně skype a ty furt offline :grinning:
27. bře 2007 v 19:42  • Odpověz
autor
kebertova,
37 stupnu neni teplota, to ven muzes, kdyby mela zvysenou nad 37,5 tak bys ven nemela. Kdyz mela Terka teploty, tak jak ji to spadlo, tak jsem jeste jeden den radsi byla doma, aby ji to nevylitlo v kocarku a pak jsme sli ven....

dashak,
chudaku nemocnej :o))

holky,
byla jsem dneska na sociálce ... chjo, takovej papírů .. Ale naštěstí mám už klid. Docela se těším ven, berou mě nějaký depky :angry:
28. bře 2007 v 11:15  • Odpověz
mapris,
depky a sluníčko, to nejde do hromady...sedni na sluníčko, vypij si kafíčko a bude hned líp :wink:
dashak,
taky přeju brzký uzdravení v peřinách...pouštíš si aspoň pohádky? :grinning:
28. bře 2007 v 19:02  • Odpověz
autor
jita2,
kafíčko jsem si dala, na sluníčku byla - ale nesedla si, páč holka se v kočárku vztekala a nevím proč - jestli jí bylo horko, nebo zima - což mi nepřišlo, a nebo prostě nemohla usnout. A byla jsem na Florenci, tak jsem si tam koupila ke kafi věnečééék .. Tý jo, když já miluju zákusky a sladké pečivo. Se musím krotit, o víkendu chci jít do posilky, tak jsem na sebe zvědavá ..

dashak,
jo jo, pohádky :o))

když o tom tak mluvíte - dívají se vaše ratolesti už na nějaké pohádky. Dneska mi místo ulice dávali fotbal - což mně štvalo, protože při ulici mi rychle utíká čas :o)) a pak jdem Terku koupat. No a zapla jsem na čt1 večerníček - čmeláčci. No a jak tam zpívali, tak Terka normálně stuhla a koukala - je to možný, že už by vnímala pohádky takhle brzo? A největší sranda je - že když jí vykoupeme a potřebujeme jí oblíct, tak jí musíme trošku bavit - a strašně se jí líbí písnička z Macha a Šebestovou - zpívám jí pocitivě i s těma mužskejma basama :o)) máme totiž jedno cd s hudbou z pohádek. A co CD a písničky? Poslouchají vaše děti?
28. bře 2007 ve 22:08  • Odpověz
dashak to jsem psala já :grinning:

mapris já jsem četla nalít na skvrnu děský olejíček,nechat chvíli a pak vyprat v ruce, pak v pračce...ale nezkoušela jsem :wink:
28. bře 2007 ve 22:28  • Odpověz
holky, pohádky jsem nezkoušela, jsem musela ležet a prsty se mi třepaly, abych zapla PC a sedla na koníka :grinning:

Raculko, naš tata je furt v robotě, to by se mi malá udusila nudlema :grinning: Ale už jsem před chvíli objednala odsávačku na vysavač, tak uvidíme, co to bude za zázrak.

Maprisku, Ivanka eče na pohádky trvale nekouká, ona se něčím nadchne a za chvíli zas vidí něco jiného, tak je to taková potvůrka přelétavá :grinning:
Ale jinak má taky jednu oblíbenou - říkanku, co jsme se naučili na plavání - já mám doma budíka. A u té se vždycky řechtá a kroutí hlavou. Jinak strašně ráda tancuje, hlavně na rockové věci - normálně skáče do dřepu a zpátky do stoje a přitom mele hlavou ze strany na stranu a kolikrát se i vybulí jak ztratí orientaci. Ale úplně nejoblíbenější písničku, ta sice není rocková, ale je taková rytmická, má od Snapu - rhythm is a dancer, to se může roztrhat :grinning:
28. bře 2007 ve 22:46  • Odpověz
dashak náš malej taky tak tancuje :grinning: :grinning: jakpak je ta říkanka??? :confused:

mapris určitě se Terezce líbí písničky a znělky,náš malý taky vždy ztuhnul a poslouchal,taky měl nejradši samé hračky co hrály :wink: tak pouštěj nějaké CD s dětskými písničkami :slight_smile:
28. bře 2007 ve 23:06  • Odpověz
Ele, ty brďo, se mi to nechce celé citovat :grinning:
já mám doma budíka, tik tak, tik tak,
ale on nám netiká, tik tak, tik tak,
copak já s ním provedu, tik tak, tik tak
zanesu ho sousedům, tik tak, tik tak,
soused budík natočí, tik tak, tik tak,
budík trochu poskočí(přitom se mimi vyhazuje z vody do vzduchu), tik tak, tik tak
:grinning: :grinning: :grinning: a celé se to tak táááhle vykládá, jako když pražáci zpívají :slight_smile:
29. bře 2007 v 00:10  • Odpověz
Super říkanka,tu si zapíšu :grinning: ,to je to pravé ořechové pro jessinu,taky miluje takové blbnutí
29. bře 2007 v 00:19  • Odpověz
dáši super :grinning: :grinning: díky!!!
29. bře 2007 v 00:40  • Odpověz
mapris,
no nevím, jestli se někdo tady v kojencích dívá s dětma na pohádky :grinning: :grinning:

dashak,
díky za tip na říkanku :sweat_smile:
29. bře 2007 v 08:42  • Odpověz
Jo říkanka je fakt dobrá :grinning: jsem zvědavá co ba to Kuba :confused:

Co se týče pohádek večerníčky miluju a čmeláčci tuplem :slight_smile: Kuba kouká na cokoli :angry:

Koukám že sladký milujem asi všichni :sweat_smile:

mapris
posilka??? Ty jo aby z tebe nebyla nějaká nabušená baba :grinning: :grinning: to mě nikdy nebralo, já bych si doma tak ráda zapla pilates ale nemám vůbec čas :frowning2: teď přemýšlím jestli si koupit kolečkový brusle to by mě bralo, manža souhlasil, problémek je tady je málo místa na ježdění (kopce) a jezdila bych do Lovosic.

No tak mě napadá, že di kopce bych si mákla ale z kopce bych si určitě natloukla hubu a vysela bych na první hrušce :sweat_smile:
29. bře 2007 v 09:27  • Odpověz
VÍTE, ŽE......
Zmáčknutí bříška palce je prevence kašle a bolesti v krku..
stisknutí ukazováčku ovlivňuje trávení a střeva..
stisk horní části prostředníčku má kladný vliv na páteř...
na prsteníčku existují body ovlivňující močový měchýř...
zmáčknutí bříška malíčku má vliv na chuť k jídlu...

to jen tak pro zajímavost :wink:
29. bře 2007 v 09:59  • Odpověz
Ahoj Mapris,co jsi vyřizovala na sociálce?My tady máme dobrou sociálku akor na to že kdykoli tam přijdeš tak jsi tam úplně sama nidko tam není a nemušíš čekat nějakou frontu,ale nevím jak to chodí jinde :sweat_smile: Lenča
29. bře 2007 v 10:35  • Odpověz
jita2 :grinning: :grinning: , to si dám pozor, abych jí náhodou nemačkala malíček, protože chuti k jídlu máme až mooooc.
29. bře 2007 v 11:05  • Odpověz
autor
Tak holky,
vyzkoušela jsem ten návod na tu mrkev, je fakt, že některý věci jsem udělala pořádně a některý napůl a podle toho to taky vypadá, tak musím dneska těch pár věcí udělat znova - takže: namočit do studené vody, trošku promnout v ruce, pak na to nalít normální jar - zase proprat v ruce a pak hodit do pračky. Je fakt, že Jar odmašťuje, takže to možná bude mít stejný účinky jako olej. Pro jistotu jsem koupila savo perex a možná to nechám chvíli namočený v tom ..

dashak,
tak to musí být sranda se na Ivankou koukat co? :o)) Ta říkanka je skvělá, taky to s Terkou zkusim :o)) Ona má strašně ráda blbiny a hlavně letadloooo ve vzduchu a občas taky vyhazování :o))

kebertova,
vyřizovala jsem si rodičovský příspěvěk a příspěvek na dítě. Taky tam nikdo nebyl, tak to bylo rychel vyřízený ..

abela,
taky nebudu mačkat malíček, jsme na tom podobně :o))
29. bře 2007 v 15:52  • Odpověz
Ahojky Mapris.ty jsi samoživitelka že sis byla vyřídit přispěvek na dítě?Já jsem žádala jen o rodičovský!?Lenča Jen se ptám doufám že ti to nevadí. :dizzy_face:
29. bře 2007 v 19:38  • Odpověz
Kebertová: pokud se nepletu, tak příspěvěk na dítě se řídí příjmem rodičů. Nezáleží na tom jestli je někdo vdaný nebo ne. Sečtou se příjmy rodičů a podle toho se to určuje. Je možnost dostat příspěvek i na bydlení apod. jestliže jsou malé příjmy. Přesně ten výpočet neznám, ale když máte míň jak trojnásobek životního minima, tak na něco máte nárok.
29. bře 2007 ve 20:07  • Odpověz
Jita2-jen by me zajimalo ta chut k jidlu jestli jako mas mensi chut nebo vetsi??Protoze ja bych jedla fuuurt :grinning:
29. bře 2007 ve 22:44  • Odpověz
jita2 mi byli až do minulého měsíce kojenci,takže na pohádky koukáme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a jak se mají mačkat ty prsty?? :confused: jednou jsem o tom slyšela,že jsou i nějaké body na uchu... :sweat_smile:
29. bře 2007 ve 23:53  • Odpověz
carodkaa,
no vidíš, to mě nenapadlo, tak to vyzkoušej a pak dej vědět :wink:

eleanor,
mačkách vždy horní bříško u daného prsu :wink: , to jsem jen opsala z časopisu miminko, jinak o tom nic víc nevím...taky byly v některém čísle moc hezé říkanky a uspávačky, ale já to číslo zrovna nemůžu najít...ale když ho najdu, tak sem jich pár hodím :wink:
30. bře 2007 v 08:16  • Odpověz
Ahoj maminky.Jak jste se na dnešek vyspaly?My docela dobře,zuobky nás na dnešek zlobily jen jednou a nechal ěm spinkat až do 8:00 místo 7:00 nebo 6:30 tak to docela šlo.Dneska musím na poštu,Martínkovi jsem objedna CD do věže aby mohl poslouchat pohádky,má tam hurvínka,hurvínkův Mikuláš,pyšná princezna a princezna se zlatou hvězdou na čele,on to strašně rád poslouchá.

Martino:Dlouho jsi mi nenapsala?Co je s tebou?Lenča :sweat_smile:

Maminy to kojení vám závidím.Lenča :wink: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile: :sunglasses:
30. bře 2007 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.