• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Jita-moc velka gratulace!!

Jinak mi zaciname mit docela peknyho vzteklouna jakmile se mu neco nelibi,leha si na zem :confused: ,spis sebou prasti o zem :grinning: a pak rve a rve..me se to prestava libit delam jako,ze to nevidim..nevim moc jak to mam resit.Nemate nekterea neco podobnyho?
19. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz
autor
jita2,
buď jste něco špatnýho snědli a nebo to může být viroza. Ty si na to kup Imudion - ten je na průjem a zastaví ho spolehlivě a malý jedině Smectu nebo ti něco v lékárně určo dají.

carodkaa,
no, nemám, ale co jsem párkrát četla, tak se to má buď ignorovat a nebo dítě vzít a zabavit ho něčím jiným - mají krátkou pamět a rychle zapomenou, proč se vztekali. Já to dělám, když Terka chce třeba pořád mačkat čudlíky na přehrávači, tak jí vezmu a zabavím jí něčím. Děti prý sami nevědí, co to dělají. Takže "prý" určo netrestat.
19. srp 2007 ve 20:49  • Odpověz
Tak hlásím taky průjem u Ondry. U nás to bude nejspíš od prořezávající se ho pátého zubu. Nejdřív teploty a teď průjem. Nic nového jsme do jídelníčku nezařazovali. Dala jsem smectu, tak uvidíme.
19. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz
ahoj holky,
tak jak jste na tom s kakajdou, Jita, Kamhajek, už je líp?
já se kolikrát taky obávám, protože teď je takové "srajdavé" :grinning: ovoce-ryngle, trnky, hrušky, hrozny... a malému náramě chutná, to pak bývá v plínce nálož :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale jinak musím zaťukat :wink:

carodkaa, asi se tomuto vztekacímu období žádná nevyhnem :frowning2:
nedávno jsem malého natáčela, chtěl si sundat ponožku, ta jedna se podařila hladce a u té druhé se úplně vzteky rozbrečel, protože se mu zašprcla na patičce a nešla dolů... netěším se, až to přijde, teď jsou to jen takové krátkodobé projevy, na které obvykle zafunguje to, co psala Mapris, ale co později...

holky, to je zajímavé, už párkrát, co jsme si manžou někam vyšli a hlídala babi, no spíš babička převezme dozor nad už spícím dítkem (jedna z nemnoha výhod, když bydlíte s tchyní v jednom domě :sweat_smile: ) tak se prcek neprobudil ve svůj obvyklý čas (mezi 2-3h) a prostě si počkal až se vrátíme :wink: teď dokonce spal až do 7 do rána :confused: dostal mlíko, podnikl pár pokusů o komunikaci a protože rodiče jeho nadšení pro nový den nesdíleli, chrněl s náma až do půl jedenácté :pensive: :grinning:
byli jsme v sobotu na myslivecké zábavě, sice jsme srnku, kance, motorovou kosu dokonce ani flašku ferneta nevyhráli, ale parádně jsme si zatancovali :wink: ještě dnes se mi malinko ozývají nohy :sweat_smile:
20. srp 2007 v 15:22  • Odpověz
ja trosku odbocim,chodite v tomhle vedru s miminkama ven?
20. srp 2007 v 15:30  • Odpověz
Tak holky k nám ještě průjem nedorazil, jsem si říkala, že po těch hruškáš, jak píše zevi a ono nic...byla jen šíša
poupe
když je jó pařák tak jsem s malým na dvoře ve stínu, nebo pod slunečníkem v bazénku
20. srp 2007 v 16:21  • Odpověz
ahojky kozeny,
máme pořád průjem, já už skoro ne, jen Maruška, dnes jsme od dr dostali smectu (naštěstí), páč prý pomáhá spolehlivě, tak snad bude dobře za dva dny, minule jsme dostali jakýsi sirup a ten fakt prd pomohl :unamused:

Jinak nám dr doporučila sunar na průjem, ale už se nevyrábí :frowning2:
Do rána jsem ji dvakrát přebalovala, protože byla mokrá skutečně až za krkem z kakání chuderka a pěknej smrad v pokojíčku, vše pokaděné :frowning2:
20. srp 2007 v 17:53  • Odpověz
Tak u nás nemá průjem takový průběh jako u Jiti. Jen má řidší stolici a kaká nejen ráno, ale i 2 přes den. Ale v noci ne.

Zevina: o víkendu jsem udělala tu tvojí omáčku a byla výborná!!!! Tak kdyby jsi měla ještě něco podobně lehké a dobré sem s tím :wink: .

Ven chodíme dopoledne nebo až po 4 hodině. Po obědě spinká v postýlce.
20. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz
autor
holky, spíš to bude viroza, teď to řádí docela dost.

jita,
tak můžete zkusit od Nestle al 11 a nebo nutrilon má low lactose.

My už jsme přešli na Bebu h.a.3, tak jsem zvědavá na dnešní noc. Vypadá to, že to mlíčko je trošku hustější, tak čekám, kdy se vzbudí ... Dneska jsme byli na očkování a na 10ti měsíční. Terka váží 10,15 kg a měří 72 cm. Docela se vytáhla holka.

poupě,
no, já dneska byla před polednem, protože jsme byli na očkování a byla jsem ve 2 doma. Terka spí doma po obědě jak kdy - záleží, kdy se vzbudí ráno a kdy pak po prvním spánku. Někdy se povede, že spíme doma a ven jdeme tak kolem druhé a jsme tak většinou tři hodky. Když byly ty horka, tak jsme se domluvily tři maminy tady z koníka a zapadli jsme za náš barák na kafe a do stínu :o)
20. srp 2007 ve 21:41  • Odpověz
holky, už od 2 hodin mám kontrakce :confused: :sweat_smile: :wink:
21. srp 2007 v 08:32  • Odpověz
poupe, ven chodíme, ale jak psala Ijet, většinu času trávíme na dvorku, je to i z toho důvodu, že máme kapku větší dítka a pro ně je daleko zábavnější někde lozit, chodit, zkoumat svět a v kočárku je to až tak neba... :wink: já do ulic většinou vyrážím až navečer, abych stihla něco nakoupit než mi zavřou :sweat_smile:

jito, tak snad vám to brzy zabere, ať máte po trápeníčku :wink:

kamhajek, to jsem ráda že chutnalo :dizzy_face: zapátrám v paměti a pak sem něco hodím

my měli včera den :frowning2: jela jsem s malým do Hodonína na cestovku, kvůli dovči, chytl nás déšť ze kterého se vyklubala úplně děsivá přívalová bouře (naštěstí jsme stačili vlítnout ke kamarádce) a pak byly všechny výjezdy z města zablokované, páč to zaplavilo podjezdy pod mosty, jediná průjezdná silnice byla směrem k našemu domovu a tam zas byly v lese povalené stromy, takže zácpa jak prase :angry: místo 10-ti min jsem jela přes hodinu... děs běs, ještě že to andílek malý prospal :wink:
21. srp 2007 v 09:46  • Odpověz
Zevina: tak ať to máš brzy za sebou a v náročí už ročního mazlíčka :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2007 ve 13:00  • Odpověz
Týýýý jo zevi, vám se blíží roček :wink: tak co oslava?? atd..
Dneska jsme byli ve městě a ve zdravotkách jsme koupili Kubíkovi bačkůrky a super botičky...plný páč má zatím jenom sandálky. No a ještě dvoje ponožky...suma sumárů 700kč :unamused:
Jinak je pořád nějakej protivnej, furt mručí eh eh no to poslouchat celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2007 v 19:34  • Odpověz
jj, už hekám na sále... ale mladý pán si dával načas, vyklube se až zítra v půl paté ráno :wink:
oaslava bude, zítra dáme jen kafo, takový malý rozjezd, taky už pádím dělat dortík, ať si má prcek do čeho plácnout a kvůli fotečkám a ve větším to bude až příští sobotu, to už budem celá rodina kompletní, proto to odkládáme :slight_smile:

ijet, to jsou pálky, že? řekla bych čím menší botička, tím víc peněz :confused:
21. srp 2007 ve 20:11  • Odpověz
zevi,
všechno nejlepší předem, kdybych to náhodou zítra nestihla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dnes se Maruš postavila i v postýlce a včera u postele, tak to snad nějaký bude, a třeba budeme brzky taky kupovat botičky, moc se na to těším, až půjdu vybírat, jen nevím, jestli kupovat ještě sandálky, nëbo už plné, dle toho, kdy začne chodit, jestli začne až někdy v září, už koupíme jen plné, to by sandálky za 500,- asi neměly už cenu :wink:

Jinak v noci průjmeček nebyl, ale dnes ještě jo, dvakrát,tak uvidíme zítra :wink:
21. srp 2007 ve 20:15  • Odpověz
Jita2: gratuluji k pokrokům :wink:

Zevina: hlavně dobře dýchej a hodně síly do půl páté!!!
21. srp 2007 ve 21:03  • Odpověz
JIŔÍKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠECHNO NEJ NEJ NEJ NEJ, ať tě maminka s tatínkem poslouchá!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2007 v 08:33  • Odpověz
Zevi-preju Jirkovi vsechno nej k prvnimi rocku!! :wink:
22. srp 2007 v 09:16  • Odpověz
autor
ahojte, jen na skok.
JIŘÍKU - všechno nej k roku, hlavně zdraví, štěstí a super dětství a hlavně rodiče (a taky trpělivé) :grinning: :grinning:
22. srp 2007 v 11:06  • Odpověz
Jirko vše nejlepší k prvnímu roku, ať tě rodiče nezlobí!!!!
22. srp 2007 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky, taky se přidávám ke gratulacím...tak vše nej nej nej a hodně zlob rodiče ať o tobě vědí :grinning:
22. srp 2007 v 17:59  • Odpověz
holky, Jirka vám moc moc děkuje za gratulace a všem vám posílá kissanec na obě líčka :wink: :grinning:
22. srp 2007 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj babiny, poslušně hlásím návrat z dovčy :slight_smile:
Měli jsme se v Lednici krásně,bylo teploučko (někdy až moc), ubytování v soukromí bylo slušné,obcestovali jsme co se dalo a Kubík byl taky celkem v pohodě.Jídlo nám všude ochotně ohřáli,takže nebyl problém. :sunglasses:
Nestíhám dočítat,ale jen tak jsem diskuze přelétla-
Jita- moc gratuluju k prvnímu stoupnutí. Taky jsem řešila podobné dilema s botkama,nakonec jsem ty sandálky koupila-kotníčkové mi na léto přišly dost teplé,tak sandálky snad ještě využijeme pak i na návštěvy atd.A brzy půjdeme koupit nějaké kotníčkové.No pěkně se to prodraží :angry:
zevi- taky se přidáváme a přejeme krásné 1. výročí :slight_smile:
carod- s tím vzteklounem se přidávám,to je nemlich to samý :angry:
22. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz
vítej raculko, rádi tě slyšíme (vidíme :grinning: )
22. srp 2007 ve 21:00  • Odpověz
Ahojda holky uz vam deticky spej celou noc,nebo se jeste budi,zmenilo se to nejak po tom prvnim roce??
22. srp 2007 ve 21:03  • Odpověz
Carodkaa: nám do roka ještě kousek chybí, ale spíme tak od osmi večer do šesti do rána, pak dáme mlíčko a ještě si v posteli tak do devíti lebedíme.
22. srp 2007 ve 21:10  • Odpověz
Kamhajek.tyy jo to je sikulka!Hlavne zavidim ze vydrzi do tech 9 hajat,to Tada taky spi od 8vecer do 6rana,ale v tu chvili proste vstava,uz se vidim v zime az bude tma jak v pytli,to bude depkaa :unamused: :grinning:
22. srp 2007 ve 22:39  • Odpověz
Tak nám se to mění všelijak.Někdy spí celou noc tak od půl 9 třeba do 7h, ale většinou se budí kolem 5-6 na kojení,když je to dřív,tak usne a vydržíme pak třeba do půl 8.Často ale už po 6h jsme vzhůru,sám už si sleze z postele(když ho na ranní kojení nechám u nás) a to už je pak o nervy,co zase kde provede.
Teď se snažím mu nastavit ten režim,že jde spát brzy po obědě-jen 1x denně, to pak večer brzy usíná,než když spal i dopol.:wink:
Ale jakmile někde cestujeme,usne v autě třeba dopol a pak to máme celé přehozené,je protivný a nedospalý. :unamused:
A kolik h přes den vám teď dětičky spí?? U nás je to tak 1- 2,5 h.Záleží,jestli vstáváme v 6 a jaká byla noc.
:wink:
22. srp 2007 ve 23:15  • Odpověz
Racul-s tim spanim pres den do to mame zatim dobry,spi dopol 2hodky i odpol 2 hodky,a usina vecer v pul 9 tak se mozna vlastne nemuzu divit ze je vzhuru uz v 6 a nechce se mu spat :grinning: Ale taky to casem nak prenastavim aby spal jen 1 denne :wink:
23. srp 2007 v 07:49  • Odpověz
autor
ahojte holky,
tak to vam zavidim. Mne mala spala od 2 tydne celou noc. Ted od 8meho mesice se budi 2x - v 1 a ve 4 na mliko. (UM). Uz jsem nasadila i silnejsi mliko,ale budi se furt.Caj nechce. A ted mi zacala strasne zlobit s obedem. Sni par lzicek, pak zacne rvat, vztekat se a nechce jist.Kdyz ji dam caj, tak to by ho pila furt. Uz nevim co s tim.
23. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.