• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
ahojte baby,
zdravim z komarna. Teda, vy jste toho zase za tu chvli nakecaly, ze mne to ani neba cist.
No, co se tyce spani a jidla, tak u nas katastrofa. Sem na slovensko jsem nakoupila vyzivy, tak to v pohode zblajzne 220g jen to fikne. Ale prestala mi jist presnidavky, a rano mi jeste jakztakz ji jogurt. Ale ted zas chytla nejakou sragoru, tak ji davam mliko. Udelala jsem ji dneska odpo poprve kasi proti prujmu od nestle, tak jsem zvedava. Dneska se 2x posrandila a bylo to na prevliknuti a na sprchu :angry: :frowning2: . Jinak babicka s dedou ji tu pekne rozdovadeji :grinning: :grinning: . A spani je taky pekne na prdel ... :frowning2: . Jelikoz jsme ji naucili spat samotnou, tak tady jsme ji taky dali spat do jineho pokoje. Obcas se vzbudi na mliko 2x a nekdy jednou. Dneska ale od rana od 6ti rve. Ale bylo videt, ze chce spat. Tak jsme hodku dospavaly tak, ze jsem byla na posteli oprena o zed a chovala ji na kline a prikrytou dekou. Jen tak totiz spala. Jakmile jsem ji polozila do postylky, tak rev. Taky nevim co s ni je, jestli zuby nebo co ....
4. zář 2007 v 19:17  • Odpověz
Ahojky maprísku :wink: asi jsou nějaký erupce, že nám dítka blbnou :angry: bo co!
Jinak Kuba teď 2dny kandí 2x za den :unamused: a smrad, že by jeden pad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. zář 2007 v 19:59  • Odpověz
Mapris- až budeš mít na Slováči čas, prosím zkus mi odpovědět. :sweat_smile:
Koupila jsem teď prvně tu Bebu H.A. 3 a nějak mám problém s přípravou.I když vodu nechám ochladit,stejně se dost špatně rozpouští.I na chuť mi přijde taková divná(mám pocit,že je cítit rybinou :sweat_smile: ), chci se zeptat, jestli ti to taky tak připadá? A jak se ti rozpouští?? Díky za rady a měj se tam hezky. :slight_smile:
4. zář 2007 ve 22:34  • Odpověz
Holky,jaký číslo botek mají teď vaši pinďové?
Já musím už jít koupit nějaké teplejší.Dneska jsem viděla krásné kotníčkové,česká výroba,ale měli až od čísla 21 :frowning2: .
Zatím máme pořád 19,dokonce je mu pořád celkem volná.A to se říká,jak rychle roste nožka,přitom jsem je kupovala před 2 měsíci.Tak teď nevím,jestli na zimu přece jen už nekoupím ty 20 aby nám vydržely :unamused:
Dashak by mi mohla poradit... :slight_smile: Díky.... :sunglasses:

Jinak my mámě kandění zase naopak- dneska vůbec. :confused:

A pořád se mi teď v noci budí,dneska jsem se moc nevyspala.Vždycky jsem ho vrátila do postýlky,za chvíli zase řev..Tak se to párkrát opakovalo,až jsem samozřejmě usla a prcek u nás spokojeně spal..Nevím co s tím... :unamused:
4. zář 2007 ve 22:39  • Odpověz
zevi,
Jiřík je prďáckej :slight_smile:

No teda to na ty děti přišlo asi nějaký období, stejně tak u mé kamarádky malá nechce fůru věcí jíst, co před tím jedla.
Musím zaklepat, u nás je to zatím s jídlem úplně super, všechno zblajzne, ale čekám, že taky něco přijde, tomu se asi člověk kolikrát nevyhne, ale zcela určitě to zase přejde :wink:

ijet,
kaki fuj :grinning: My taky, tekutý a smradlavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych tak jednou někdy chtěla u naší Maruš vidět normální hovínka.......

Holky,
omlouvám se za téma, ale máte některá (teda vaše dítko :grinning: ) neustále ne přímo tekuté kakání, ale pořád taková míchaná vajíčka nebo co?
My už neměli normální tvrdé hovínko pěkných pár měsíců :confounded: DR na to nic :astonished:
4. zář 2007 ve 22:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

my máme hovňouse takové tuhé, ale foremné měkké. Prostě akorát. A občas teda je to ta mazlavinu, dneska zrovna to měla i na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A vykládala jsem vám, jak se nám na dovči poslední den tajně vysmolila? :grinning: A tak šikovně za závěs, všimli jsme si to náhodou. To by byl dobrý trapas :grinning: kdyby to někdo vyšlápnul, páč to bylo hned před vchodem na terasu, ale maskované tím závěsem. Na a teda hovno jak cep :grinning:, nevím kam se jí to tam vejde. Naštěstí taky takové soudržné :grinning:, takže jsme ho sebrali a hodili do záchodu.

Dneska jedla celkem OK, snad se jí vrací apetit. Akorát to spaní přes den, to je horor, spí půlhodiny pak se vzbudí, řev, takže si ji vezmu na břicho a dospává na mě, tudiž prd udělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra už ji asi nenechám a třeba bude o to víc unavená a spát v noci. Ale je to fajné, jak si tak na mě lebedí :dizzy_face:
Jinak je to furt miminko :grinning: , dneska jedna maminka nevěřila, že má 17měsíců - prý taková malinkatá princeznička, kolik ji je? :grinning: Málem ji do pusy vletěla moucha :grinning: - prý Tomášek má 18 měsíců :sweat_smile: :confused: a vedle ní vypadal jak obr :grinning:

Racul,
botky máme teď taky 19 sandálky. No a pomalu ji přečuhujou prsty ven. Musím jít akutně koupit plné boty a budu asi kupovat 21. Páč 20 asi nemá smysl, když už ji z 19 lezou ven. A nezapomeň, že ty plné musí být aspoň o centimetr větší, ať se může noha posouvat při chůzi. A taky se začíná ochlazovat (v Krušných horách už dneska sněžilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) takže asi to bude muset být i na hrubší ponožku
4. zář 2007 ve 23:11  • Odpověz
my začínali s bačkůrkama č.19, měl tam rezervu, jak se na uzavřené botky sluší a patří a už jsou mu na fest :frowning2: koukala jsem se na paragon, kdy jsme je kupovali, páč se mi to zdálo nějak brzy a fakt, měl je přesně na měsíc :confounded: asi chce co nejdřív dohnat tátu a jeho lodě :sweat_smile:

to je trápeního s kakajdama :frowning2: a Ivanka, ta nezklame, boduje jako vždy :wink:

racul, u nás malý v posteli nejdřív zůstával taky jen při několikerém buzení a kňourání, až nás přestalo bavit lítat pořád k postýlce, teď už ho v posteli nechávám po kojení automaticky, vím že si na sebe šijem bič, ale zatím nám to vyhovuje (všem) malý je spokojený a my vyspaní :wink: ouvej bude až ho to budeme chtít osamostatnit :sweat_smile:
5. zář 2007 v 00:20  • Odpověz
autor
racul,
je fakt, ze ja to delala vzdycky do studeny vody, kterou mam vzdycky prevarenou a pripravenou ve dzbanu. A nekdy to musim ohrat, ale jelikos to micham ve flasce, tak se to docela rozpusti, ale blbe do studeny vody.. Ale je fakt, ze to Terku zasyti. Vstava ted jen jednou v noci - tuky tuk. Akorat je nevyhoda, ze se to musi nechat, aby to zhoustlo, ale jeste jsem neprisla na to, jak to nechat zhoustnout v noci, kdyz dite rve hlady ...

no, my jsme se dneska poprvy pokadili normalne, tzn. ze jsme nemuseli pod sprchu. Vcera jsem koupila tu nemlecnou kasi od nestle - proti prujmu. A asi brzo vyleti oknem. Nevim, jestli je to tou bebou, ze je tak husta, ale proste tahle ryzova kase s mrkvi se mi vzdycky tak zpuckati, ze jsem vztekla az na pudu. Vcera jsem ji zkousela na 3x. Nevim, jestli na tu kasi nebudu muset koupit zase Bebu 1. No a Terce jsem tu kasi dala vcera odpo misto presnidavky a dneska rano a uz to kaki ma lepsi, ale furt smradlavy a michany vajicka ...

dahak,
teeeda Ivenka je pekny kvitko :grinning: :grinning:
5. zář 2007 v 10:48  • Odpověz
Dáší Ivanka boduje :grinning: :grinning:
Racul, já ti se spaním neporadím, páč tě tím už nechci strašit :grinning: :grinning:
Jitu, Kubajzník má káku jak kdy, někdy a to většinou právě míchaný vajca, jindy tužší kaši a šíšu už jsme taky měli.
Teď ty podzimní, plný botky co jsem mu koupila má č.19 a ještě mu jsou kousek volný (na fusekli a na malý odrůst nožky) :grinning: no to jsem vyplodila hlášku :grinning:
5. zář 2007 v 11:14  • Odpověz
autor
holky, chci se zeptat. Mate pro vase prcky plastenku??? Ta nase mala uz ji z kocarku strhava, tak budu muset koupit primo nejakou na ni ..
5. zář 2007 v 11:24  • Odpověz
mapris,
já tak budu kupovat přímo pláštěnu na ni, ale až bude sama capkat, teď by to ještě nemělo cenu :wink:

My máme zatím jen papučky, taky č. 19 :wink:
5. zář 2007 ve 12:56  • Odpověz
čauvesky holky, zas nestíhám, ale přečetla jsem poctivě všechno, co jste probíraly, jen opět nevím, kde začít...

Vezmu asi to nejdůležitější: jídlo, spaní, kadění :grinning:

Jíme teď všelijak. Je den, že papá krásně všecho, co mu naservíruju a pak zas den, kdy nechce vůbec nic. Snídaně se nám posledních pár dní vyplatila o třech chodech. Namíchám mu trochu jogurtu s přesnídávkou, tím začínáme a pak v průběhu snídaně do něj ještě dostanu pár lžiček, když nedává moc pozor a otevře hubinku. Na stůl mu "poházim" kuličky z hroznovýho vína z vlastní zahrádky, to miluje, jak si chodí podél stolu a vždycky si těma prstíkama neohrabanýma to dává sám do pusinky, a do třetice si ukusuje mýho tmavýho chleba s lučinou.
Pak se jdeme projít do vsi po pečivo a tak.
Následuje oběd. V sobotu jsem zavářela řepu, tak jsem mu jednu uvařila taky a rozmačkala s bramborem, tvářil se, jak když ho chci otrávit a nic nesnědl. Včera jsem mu uvařila podle časáku príma rajčatovou polívku s jáhlama. Hrozně to páchlo, ale tvářila jsem se, jak je to mňam mňam....nesnědl nic. Ale to jsem mu odpustila páč to bylo fakt hnusný :grinning: . Dneska měl takovej mišmaš zelenina, co jsem na zahradě našla + kuřecí + těstoviny (díky Dáši za tip, myslím, žes to psala ty onehdá, že malý vaříš ty zavářkový těstoviny, mě by to nenapadlo a je to super, že se to nemusí mačkat nebo krájet nebo tak :wink: ) a papal parádně. Ale musim se přiznat, že zase po obědě kojíme. Jak totiž jde spinkat, tak né že by u prsa usínal, ale prostě se tak zklidní a zkrátka to vyžaduje no...
Odpoledne jsme většinou na zahradě, takže pořád něco uždibujem - hrušku (už končí), švestky (ještě se jich pár najde), ale vede víno, to si ukusuje přímo z hroznu.
No a večer buď kojíme, nebo kašujem. Když toho odpol. moc nesní, tak mu kolem půl šestý dám kaši, ale on o ni moc nestojí, sní pár lžiček a zbytek dojí kočka (začínám ho podezírat, že už tomu rozumí a vyloženě se těší, že co nesní, doneseme ven čičince :grinning: ) a spíš teda k večeři zatím jen kojíme, kaši jednou dvakrát týdně.

Spaní u nás bylo poslední dva týdny hrozný. Budil se třeba už v jedenáct s šíleným brekotem, jako když se něčeho lekl, nebo se mu něco zdálo, nevim. Každopádně byl ochotný usnout až po kojení. Pak se vzbudil ca. ve dvě, v pět, v půl sedmý, nakojil a spal dál. Ale co je super, jak spí vedle, tak spí normálně až do osmi, někdy půl devátý, což je naprosto bájo, protože předtím nekompromisně vstával nejdýl v půl sedmý. Ale byl to záhul, předtím jsme kojili jen večer a ráno a teď najednou i čtyřikrát za noc + večer. Podezřívala jsem zuby, má to nateklý hrozně, ale pořád žádný nový přírustek. Každopádně teď tři noci po sobě spí skoro celou noc (večer po sedmý nakojíme, spí ca. do čtyř, přebalim, nakojim a spí do osmi. Ale nevěřim, že to dlouho vydrží...
Ale ani to zatím neřeším, když se vzbudí, tak ho prostě nakojim a fertig. Jó zkoušela jsem ho oblbnout hrnkem s vodou, napil se, usnul, ale za hodinu jsem tam letěla zas.

Kakání: tak my máme normálně normálního hovňouska, jako fakt hovínko, ale teď po tom vínu je to pěkná srajda :sweat_smile: Každý den po odpoledním spaní jdem na nočník a téměř vždy se vykajdí, občas to i počůrá. Minulý týden se mi stalo, že se krásně vykakal, zatleskali jsme, nechala jsem ho s nahatou prdelínou a šla spláchnout nočník a vrátila jsem se, v pokojíku smrad jak hrom a malej chudák ještě pokračoval... tak jsem ho honem šoupla zpátky na nočník a šla mýt koberec...

Takže asi tak :wink:
5. zář 2007 ve 14:22  • Odpověz
Jídlo: zatím bez problémů, sní všechno co mu dám a chce i to co by neměl :grinning: .
K večeři má vždycky kaši, může se po ní utlouct.

Spaní: spí přibližně od osmi večer do šesti ráno. Nakojíme a z 90% spí dál, budí se jak kdy, mezi půl osmou až půl desátou, ale ta desátá je honě vyjímečně. Občas ho trápí zoubky a zbudí se po půlnoci s brekem, tak ho uklidním prsem a spí dál. Tak snad jsem to teď nezakřikla.

Kakání: jak kdy, ale většinou je to tuhá kaše, kdyby mi to udělal do nočníku, tak to bude asi šiška, ale v plíně to má placku.

Jinak už se pořádně rozchodil kolem stolu, ale za ruce chodit nechce. A taky se ten náš frajer pouští, takže už párkrát stál úplně sám. Pak si vždycky kecnul na zadeček.
5. zář 2007 ve 14:57  • Odpověz
Kam taky už se pouštíme. Stojí bez držení, i když zatím pár vteřin a pak jakoby si to uvědomil a buď se rychle znovu chytne, nebo si taky kecne.
5. zář 2007 v 15:00  • Odpověz
Já se na jednu stranu těším až začne chodit a na druhou siříkám ať ještě chvíli jen leze. Obávám se, že pak bude problém ho udržet v kočárku. Hlídat kočár a jěště za ním lítat, to bude asi záhul co? Jak to vidíte mamky starších dítek?
5. zář 2007 v 15:09  • Odpověz
prochi,
u nás to s tím buzením vypadá podobně, jakoby se v noci roztřepe, pláče tak jakoby se něčeho bála nebo lekla, ne z hladu, nevím, jestli to jsou špatné sny :frowning2:
S tím kakáním to máte super, když se takhle do nočˇnajsu vykaká,občas to snese i koberec :grinning: ,co?

kamhajek,
co viídím u kamarádky, strašná honička, Maruška seděla klidně v kočárku a její malá lítala jak čertík a ona za ní, už zkrátka neposedí v kočárku, když ví, že může běhat, takže ještě budeme vzpomínat :slight_smile:
5. zář 2007 v 16:41  • Odpověz
kamhajek,
já si taky říkám, že až se malý rozchodí, tak s kočárkem pravděpodobně nikam nedojdem :sweat_smile: už takhle tam moc v klidu neposedí, říkám si že nejrychlejší přibližovadlo bude kolo :wink: jenže přijde zima z ježdění moc nebude...
sedačku máme konečně namontovanou a v neděli jsme ji odzkoušeli výletem na statek za koníčkama, prďa byl nadšený, ale až jsme vjížděli do naší ulice, opřel se mi kšiltovkou o záda a usnul, načisto jsem ho udrcala :grinning:

prochi,
u nás taky nejvíc vede když si malý ovoce ukusuje sám, nebo v případě hroznů otrhává kuličky, to je strašně zapatlaný a olepený, ale spokojený :wink:

mapris,
já bych pláštěnku taky řešila až bude chodit sám :wink: jednak v dešti zas až tak necouráme, jen když je to nezbytně nutné, do pekárny a tak... a navíc, stejně bych nenechala kočár moknout i když by měl malý pláštěnku, takže bych tu kočárovou asi dávala a to se mi zdá toho igelitu už kapku moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. zář 2007 v 17:01  • Odpověz
Jééé mapris, vidíš to mě nenapadlo :confused: tak už vím co musím pořídit, dík :wink:
Kubík se rád vozí a čumákuje co kde je, ale občas, když jezdíme dýl jak hodˇku ho vyndám z kočáru a nechám ho capkat. Jezdím a vyndavám ho z kočáru na odlehlých silnicích.
Jinak s kamarádkou řešíme zimu a vození našich dítek, její holčičce bude v prosinci rok, ale je dlouhá (kámoška a její manža jsou čahouni)až napadne tak máme připravený sáně, na to se mooooc těším. Miluju sáňkování, tak budeme sjíždět kopečky, ale na golfky to nehro páč nemáme chodníky a silnice protahuje traktor, už vidím jak se bořím s těma pidi kolečkama :angry: a v hlubokým bude jak...nevím co s tím :frowning2:

Zítra se chystám s mamkou na dámskou jízdu, já se těším. Budeme lozit po krámech a musím si koupit něco na sebe, tak jsem zvědavá co seženu.
Zítra nám taky mají přijít zaměřit okna, tak jsem zvědavá, škoda že je podzim :unamused:
5. zář 2007 v 19:42  • Odpověz
mapris-díky- já to zase naopak připravuju na kaši vždy z čerstvě převařené vody.Nechávám to déle vychladnout (nějak nevím,jak změřit teplotu vody :confused: na tu doporučenou na krabici ) , tak to jde líp. A husté mléko je hned,to ta 2 nebyla hustá vůbec.Na spaní to bohužel žádný vliv nemá.Nějak se mi teď budí.A vůbec je nějakej protivnější :unamused:
Jinak pláštěnka pro prcka mě taky vůbec nenapadla.Zatím pořád stačí ta co je ke kočárku.A abych pravdu řekla,ve sporťáku ji využívám minim. Když moc neleje,tak jen víc stáhnu střechu a dám nepromokavý nánožník. Takže pláštěnku používám opravdu až při velké průtrži.Ale v golfkách už je přece jen chráněný o dost méně,tak uvidíme.

Jinak všem díky za velikosti botek.Asi půjdu do 20, ale samožřejmě pořádně v obchodě přeměříme a vyzkoušíme.Našla jsem fajn stránky,nevím,jestli to sem můžu napsat,tak jen nápověda detskaobuvcz :wink:
5. zář 2007 ve 21:39  • Odpověz
zevi,
tak jsem dnes byla v kauflu a viděla jsem tam ty kašičky, tak jsem koupila krupicovou a s ovocem, tak jsem zvědavá, teď momentálně papáme sunarku banánovou, no banán tam sice necítím vůbec, ale jinak je moooooc dobrá :wink:

A taky jsem koupila Gervais a Lučinu, tak máme zase snídaně :wink:
5. zář 2007 ve 22:33  • Odpověz
padám na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: teprv teď cipísek zaspal :frowning2: a ještě s tátovou pomocí, nahnala jsem je oba spolu do duchen, tak mu chrní na břiše, uspávali jsme minimálně 2 hodiny, prckovi padala hlava i oči, vždy zaspal v náručí, ale jakmile jsme ho položili do postýlky, do 2 minut seděl nebo stál a brečel :frowning2: po šestém marném pokusu jsem to přestala počítat, chjo... takhle jsme to ještě neměli :unamused:
5. zář 2007 ve 23:41  • Odpověz
ijet, na sáňky se taky těším :dizzy_face: jenže u nás na jihu :grinning: si toho sněhu moc neužijem :frowning2:

jita, tuhle jsem zatím nezkoušela, ale příště se po ní mrknu, písni jak chutnala (i když mě se zdají dobré téměř všechny) většinou mívám načaté tak 3 druhy, obilnou, jogurtovou a nějakou rýžovou s ovovem a prostřídávám to, protože fakt kašujeme denně :wink:

racul, myslím, že jsi klíďo mohla hodit celý link, tady se prezentuje kde co a není nad dobrou radu :slight_smile:
5. zář 2007 ve 23:50  • Odpověz
Holky já jsem na měkko, ráno o půl sedmé se kamarádce narodila holčička Vaneska. Tak mě to tak dojalo. Už se těším až jí uvidím.
6. zář 2007 v 11:02  • Odpověz
autor
racul,
no, já mám predvarenou vodu ve dzbanu a vzdycky to ohreju v mikrovlnce tak, abych kdyz se napiju, si neoparila cumak a do toho to pak udelam a taky je to husty. Ale nejak tahle 3 neni dobra na kasi.

Nam na to ridky kakani pomohla ta od nestle nemlecna sladke sny proti prujmu. Je fakt, ze jsem byla vztekla, protoze to dost puckati a nemuzu to vymichat, ale Terce zabrala. Uz nemela rano takovou sragorku. Jinak na pudink pak pouziju asi bebu 1 co mam jeste doma. Ja jsem prisla na to, ze kdyz Terce dam odpo, kolem 4te, misto presnidavky kasi, tak se mi vzbudi jen jednou v noci na mliko, tak kolem 1ne. Vcera jsem ji dala presnidavku a ve 4 jsem ji musela dat mleko ... A kdyz ji dam kasi vecer do mlika, tak je to na nic.

No, ja o ty plastence uvazovala z toho duvodu, protoze - my sice mame plastenku na kocar a pouzivame ji jen kdy hodne leje - ale nase slecna - jak je ve sportaku - tak za ni taha tak, ze na ni prsi a nebo se provlika tou dirou a chce videt ven. Tak proto jsem se na plastenku ptala.

Spani - no, pres den jak kdy. Dopo nekdy spala 2 hodiny, ted si to zase zkratila na hodku a pul. Pak naspi neco odpo v kocarku venku - vetsinou tak po pul hodce. A vecer usina jak kdy. Posledni dobou to bylo tak, ze odpadla u mlika...

Kocar - my mame zatim porad ten jeden - ale je tezkej jako blazen a chci ho vymenit za golfky. Ale jsou jen takove obyc za dva tisice. A taky nevim, co na ne bude rikat slecna, protoze predse jen tenhle kocar je pohodlnej, ale tezkej a uz mne nebavi to furt tahat. Tak uvidim. A az budou chodit .... no to bude hruuuuza ...
6. zář 2007 v 11:11  • Odpověz
ahoj vsichni,nemate nekdo dobry típ na internetovy obchod,pres fusaky po povleceni atd...a za prijatelne ceny?
6. zář 2007 ve 12:05  • Odpověz
Kam, gratulace kamarádce. Já jsem zas hrozně nervozni. Ráno kamarádka nastupovala do porod. na vyvolání. V noci už měla nepravidelný stahy, zatim se to prý pomalu rozjíždí. Její manžel mi průběžně podává zprávy přes ICQ, ale zatím jsme z toho spíš oba jeleni... Tak na ni pořád myslim, ať je to brzy za nima a jsou v pořádku a ani se nemůžu na nic soustředit.

Zevi, asi jsou nějaký ééééééérupce na slunci či co, protože u nás byla dnešní noc taky hrozná. Teda narozdíl od vás jsme usnuli normálně v půl osmý, šla jsem si lehnout brzy, asi v deset, a jen usnu, tak malej strašně začal brečet. Zklidnil se až u prsa... Další vzbuzení bylo v půl jedný, ale to nebrečel, spíš kňoural, ale pomalu přidával, tak jsem tam šla, zkoušela jsem čaj, dudlík, mlaďas vysmátej, poskakoval v postýlce a že už se spát nebude. Hodinu jsem ho chodila házet na záda, zhasínala, lehala si do postele... vždycky spustit hysterák, až jsem v půl druhý se k němu přestěhovala i s peřinou, zpacifikovala jsem ho na válendě a usnul až v půl třetí! Další vzbuzení v šest, ale nechal mě aspoň vyspat do třičtvrtě na osm. Stejně jsem totálně hotovsoň.
6. zář 2007 ve 12:14  • Odpověz
prochi, asi jo, érupce na tom nevylezeném slunci :angry: nebo u nás jsou to spíš érupce na zubech :sweat_smile: poslední dvoječka mu prosvítá jak lampión a ne a ne se prořezat :frowning2:

holky, já jsem taky vždycky děsně rozměklá, když se kamarádům narodí mimi a když si ho pochovám, zdá se mi úplně neuvěřitelné, jak za tak krátkou dobu se z toho křehkého bezbranného tvorečka stane takový malý šikovný človíček co máme doma, tu spoustu dovedností co si osvojí a jak už se z něj pomalu tvoří osobnost... :wink: fakt si to nejvíc uvědomím, když držím takového mrňouska v náručí a říkám si jaká je to chvilička, co jsem prvně chovala Jiříka :dizzy_face:
6. zář 2007 ve 12:40  • Odpověz
když je tak hnusně a lezavo, zatopili jsme v krbu, nejdřív jsem měla obavy aby se mi tam malý moc neochomýtal a neublížil si, pořád říkáme nenene a auau, pálí! a musím zaťukat, sedne si před kamna v dostatečné vzdálenosti, ukáže na ohýnek zakroutí hlavičkou a řekne au :sweat_smile: tak doufám že ho nepřemůže zvědavost...

a jinak jsem pěkně nakrklá, v cestovce mi řekli, že mám kočár zabalit jako zavazadlo a nechat si ho odbavit, já se koukala na stránky čsa aerolinií, tam měli psáno, že prý se s kočárkem může až k letadlu, tam si ho nějaký zřízenec převezme a při přistání si ho zase vyzvedneme, to mi přijde logické, nedovedu si představit mít malého dvě hodiny před odletem na rukách a nedej bože, kdyby bylo nějaké zpoždění :angry: no a na cestovce mi dnes zase tvrdili své, asi brnknu přímo na letiště, ať vím co očekávat a nenervuju se dopředu :unamused:
6. zář 2007 ve 13:05  • Odpověz
mapris,
tak já tu kaši vyzkouším a mrknu po n¨í, tam je přímo psáno proti průjmu nebo to jsi jenom tak dodala?

poupe,
zkus www.mimibazar.cz, tam je kdoví co, tak třeba to tam najdeš...
6. zář 2007 v 15:01  • Odpověz
autor
jita,
je to tam primo napsany. Je to tahle: http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=121
ale nechci delat nejaky halo. Nam proste pomohla. Terka uz to rano mela hustsi. Ale co jsem ji dala dneska jednu hippku - kde byla sul - tak zas mela ted k veceru to kakani ridsi. Spis si myslim, ze ji vadi ta sul. Zkus to. Mne to jen strastne puckatelo, ale ted odpo jsem davala tuhle, tak uz to tolik nepuckatelo. http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=120
6. zář 2007 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.