• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
mapris,
díky :wink:

Tak mě napadlo, že občas nepřevařím vodu pro malou, může to být i z toho? Máme vodu obecní, ale asi bych měla být pečlivější a vyvařovat ji pokaždé,co? :sunglasses:
6. zář 2007 ve 22:06  • Odpověz
Čaaaau kočeny :slight_smile:

vy jste toho zase popsaly :sweat_smile: Nevím kde začít.

Spaní u nás probíhá přesně jak píšete. Většinou mi odpadne u flašky a bohužel se někdy stane, že jakmile se zvednu z postele nebo se dotkne postýlky, tak ueeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska taky. A to noční buzení - taky z ničehonic ueeee a třepe se jak hovno a nebude chrápat ani zaboha sama. Jen se pohnu, ueeee :grinning:
Takže jak jsem vám napsala, že spala dvě noci celkem dobře, tak včera jsem tam s ní zase musela přespat.
Odpoledne prostě spí jen půlhodiny, ale jako naschvál dneska jsem byla objednaná k holiči a ona chrápala a chrápala... tím myslím, že vydávala i ty zvuky..., takže jsem ji musela nakonec vzbudit.
Vezla jsem ji k babi, tam zas samozřejmě vyčelila asi 10 vteřin před mým příchodem futra, takže zase boule a semafor na čele :grinning: a babina mi říká- to ju prostě nejde uhlídat, já jsem za ní furt běhala, ale to se prostě nedá :grinning: Tak jsem ji vysvětlila, že mi to nemusí vykládat, že to vím, však s ňou žiju :grinning:

Co se týče jídla, trošku se to zlepšilo, ale s kašema už to na ni raději nezkouším. Posledně měly to little bee v akci taky i mlíko, tak jsem chtěla koupit, páč super cena a nebylo, kaši měli tehdy poslední a ty příkrmy byly taky hodně přebrané. Tak teď jsem tam ani nejela v tom pičasí, páč většinou na to akční zboží nemám štěstí. A navíc se mi před dovčou podařilo koupit naše staré dobré hami 3 v tescu za 109, tak jsme vzali hned 6 balíků.

Botky, zatím plné nemáme. Dneska jsem byla jen čučnout bez ní. Jedny se mi fakt líbily, ale č. 20 a 21 mi přišly strašné lodě. Takže uvidíme které ji budou pasovat. Ale jinak žasnu, že mají vaši prďousi tak malé nohy, když jsou o dost větší než bublina. Asi má nějaké velké ploutve :grinning:

A kočárek a chůze - my teď přes léto jezdili hlavně s golfkama, ale to máme jen jako přibližovadlo, když jdem do obchodu nebo někam. Jinak jsem ho vždycky brala jen pro sichr a brala jsem ji její kočárek na hraní a balon a lítala venku s tím. No ale její největší zábava je ten kočárek tlačit. Takhle projezdila celé Chorvatsko.

A jinak nevím co jsem ještě chtěla napsat, bo tu toho bylo tolik, že jsem to i zapomněla :grinning:

Tak papa
6. zář 2007 ve 22:31  • Odpověz
Taky nestíhám dočítat :sweat_smile:
Zevi-přeju fajn dovču ,já se teď zase na pár dní odmlčím :wink:
Jita2- já už vodu převařuju jen na kaši ( takže nejprve na mléko),ale jinak už používám z vodovodu.Akorát na samotné pití dávám radši kojeneckou,ale to je taky myslím už docela zbytečné.Tak snad už vám bude líp. :wink:
mapris- co se týče golfáčů,(myslím že jsi taky pražanda?), tak jsem taky řešila dilema(jistě si všechny vybavují :grinning: ), jestli radši obyč nový nebo za stejnou cenu bazarový,ale už lepší.Nakonec jsem v AAA náhodou viděla Peg Perego v bazaru a zatím jsem spokojená.Na to popojíždění po městě ideální,vynesuho ho i po schodech,takže už se nemusím nikoho prosit.Ale co se týče jízdy,tak se sporťákem se mi jezdí mnohem líp,ten nemá konkurenci.Lépe se mi ovládá i jednou rukou.Zato vézt golfáče jednou rukou a v druhé deštník,to byl dneska teda zážitek. :angry:

Jinak jsme dneska konečně koupili botky(přece jen na sandálky už je trošku zima)-nakonec číslo 21. Byla jsem přímo v té certifikované české obuvi,kde prodavačky opravdu vědí o čem je řeč,poradí a změří nožku,i do šířky.No a máme moc krásné botky,ale cena je taky nádherná( skoro 800 :unamused: ).
Ještě mě tak napadlo,jestli nepořídit ještě jedny botky jako náhradní?! Jak to máte vy ostatní maminy?? Co když bude třeba pršet ( velice pravděpodobné poslední dny....) a dítko botky promočí ?? Je pravda, že zatím ho z kočárku vyndám jen když je sucho,ale asi nebude dlouho trvat,a moc ho už v něm neudržím.Ale zase kupovat další botky třeba za 500 se mi taky nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2007 ve 23:07  • Odpověz
autor
Ahojte baby,
u nas spani krize - ted jsem ji uspavala na podruhy pokus, spala hodinu. Jenze si furt mne ocicka, tak ji tam jeste chvili nechavam. Vcra odpoledne jsem zase dala tu kasi od nestle - a asi jsem napsala blbe nemlecnou a ona se dela do mlika - UM - a Terka mi po ni vcera po 17ty hodine usnula a spala skoro do 7mi :angry: . Takze koupat jsme sli nekdy v pul 9ty, coz uz je jeji doba usinani, takze to fakt byl rev i ve vane. No a vzbudila se jen o pul treti na mliko. Ale zase od sesti knoura, tak jsem ji musela vzit z postylky a usla na mne a pak jsme do trictvrte na 8 spali na posteli - ja tedy ne v moc pohodlny poloze, ale hlavne, ze jsem mohla dospat ... Manzel jel ted pro svagra na vlak, tak jsem zvedava, co na nej Terka bude rikat.

botky zatim nemame, ale uvazuju o koupi, protoze kdyz ji drzim za ruce, tak tape, a uz tape okolo konferencniho stolku a kolem letiste.

jita2,
je mozne, ze na tu vodu jeste neni jeji organismus pripravenej. Mozna by to chelo zjistit, jakou vodu mate.

Ja jeste prevaruju, kamaradka mi poradila, ze do roka. A mne to uz nedela takovej problem. Prevarim ji vecer na noc - teplou. A pres den ji mam ve sklenenem dzbanu a ohrivam v mikrovlnce.

no nic, musim jit, dite asi spat uz nebude ..
7. zář 2007 ve 12:15  • Odpověz
Tak já po botkách zatím jen koukám, doma je bos nebo v bačkůrkách, kolem stolu ťapká hezky, ale za ruce nechce. Venku je jen v kočáře, protože on by si kleknul a někam lezl a na to je zima. Takže to nijak nehrotím, máme na chození času dost. Doufám, že nám to tak vydrží a pak koupím rovnou zimní botky.

Dneska jsem byla vybírat nějaký hezký oblečeníčko jako dáreček pro Vanesku a já si za boha nemohla vybrat. Věci na pohled pěkný a pak materiál nic moc nebo zase hezký materiál a nelíbil se mi střih. Nevím proč na všechny mikinky a svetříky dělají kapuce, pak má kapuci na mikině a na bundě nebo kombinézce a je těch kapuc moc. Nakonec jsem koupila dupačky s kabátkem v krásné růžové barvě. Tak snad se budou líbit.

Vodu už nepřevařuji, na pití dávám balenou a kaši dělám z automatu na vodu.
7. zář 2007 v 15:24  • Odpověz
jé kam, to jsem ti zapomněla napsat. Taky jsem byla včera dojatá jak si o té Vanesce napsala :dizzy_face:

Jo s těma botkama - zimní asi koupit nemůžeš. Nejdřív by měl mít ty capáčky. Stejně ti asi v zimě venku ještě chodit nebude ne? Ale třeba to je jinak. Jen mě to tak napadlo, že nemůže mít nohu v nějakém kožíšku a hrubé podrážce.
7. zář 2007 v 15:41  • Odpověz
Dashak: na tak to je blbé, teď mi ještě určitě chodit venku nebude, ale rok mu bude v říjnu a nevím jak ho udržím v kočáře třeba v únoru. Budu to muset někde zjistit, zkusím se zeptat doktora až tam půjdu nebo třeba tady ještě někdo poradí.
7. zář 2007 v 17:23  • Odpověz
Tak to si myslím v pohodě, to už bude chodit v pohodě. Ale nejdřív začne chodit kolem nábytku, takže spíš doma, tam teda capáčky. A až bude únor, tak to už bude mít zmáknuté a bude moct mít ty zimní.
Já jsem taky první boty - capáčky kupovala v lednu. A malá sama začla až v červnu, takže další boty měla sandálky.
7. zář 2007 v 17:34  • Odpověz
Dashak: ty jako myslíš, že až začne chodit mám dávat ty první botičky s pevnou patou i doma? Já jsem v tomhle neznalá, ještě, že tě tu máme a poradíš nám.
8. zář 2007 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
dost dlouho jsem tu nebyla tak se vám teď troch vmísím do hovoru :grinning:

kamhajek

málému je rok a nedávno začal chodit sám bez držení,ale ještě stejnak vrávorá,ale kolem nábytku chodí už dlouho asi od 9 měs.Také jsem koupila botičky na "první chození" a má je doteď.Vlastně nejdřív jsem koupila bačkůrky s pevnou patou a kotníčkové,protože mi bylo řečeno,že je to to samé jako ty první botičky.Takže melej byl v bačkůrkách i venku,ale to bylo přes léto na chatě,většinou na trávě.Pak jsem raději přecijenom koupila ty první botičky,jsou kožené a takové pevnější a v těch chodí teď.Ještě má jedny "normální"botky jakoby polobotky,ale v těch prvních se mu chodí líp.Akorát nejsou nic moc teplý takže do tohodle počasí už se poohlídnu po nějakých jiných.
Myslim,že pokud bude tvému prckovi rok v říjnu tak v lednu-únoru už bude dávno ťapat a budeš moct koupit botky s kožíškem :wink:

holky,mohly byjste mi dát typ a radu jak pokračovat s jídlem u dítka po 1.roce? Co se mění oproti jídlu do 1.roku?Jen tak okrajově pokud už jste to tady ¨neprobírali.
8. zář 2007 ve 23:01  • Odpověz
HOLKY, DROGERIE ROSMANN
má akci na kaše, cena 34,- a jmenují se(sakriš teť to nevím, mám je v autě :grinning: ) ale myslím že babydreams, mají asi 4 příchutě a akce je psaná v letáku do 7.10., takže super cena a jak chutnají ještě nevím. Uvedli to prý jako novou značku. Tak asi zaváděcí cena. :wink:

macejka,
konkrétně u mě se to nijak zásadně nezměnilo, jen pomalinku dávám častěji na snídani pečivo, na oběd různé polévky i mírně ochucené, jednou za čas má s náni omáčku nějakou zeleninovou, třeba s těstovinami, sladkosti nedávám, krémáčky nebo sladké jogurty taky ne, třeba jen bílý s ovocem nebo troškou marmelády domácí, dávám častěji tvaroh, a hlavně jednou týdně by měla být mořská ryba, já jí třeba dám občas rybičky z konzervy, naposledny měla třeba ryby v tomatě s chlebem a moooc jí to chutnalo :wink:
Spíš dávám tmavé pečivo pomazané třeba lučinou, zkrátka přírodním sýrem, normální sýry, paštiky atd. nedávám zatím. :wink:

holky,
tak Marušce dělám z tvarohu takovou dobrou přesnídávku, že mám co dělat, abych ji nesnědla sama.
Dám trochu tvarohu, do něj rozmačkám banán a nakonec trošinku domácí jahodové marmelády, teda to je strašná dobrota :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2007 v 08:12  • Odpověz
Jita2: to se Maruška má, mňam, mňam
9. zář 2007 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju jen tak jedním očkem :wink: letím dobalovat, už mám z toho hlavu jak meloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo 40kg pro 3 lidi, když ten nejmenší má nejtěžší věci (plíny, skleničky... ) je fakt nadlidský úkol, zbytečnosti jsme už eleminovali na minimum, ba dokonce bych řekla na nulu :confused: já už se vzdala i fénu :sweat_smile: a pořád jsme přes váhu, a to tam ještě musíme nacpat za každou cenu řízky a slivovicu :grinning: nebo aspoň tu slivovicu :sweat_smile:
Tak se tady mějte, já si vás pak dočtu i kdybyste tu toho nakecaly sebevíc :wink: :grinning: pa
9. zář 2007 v 10:50  • Odpověz
Ahooooj holkyyy!!
Hlasim navrat z Chorvatska,dneska rano jsme dorazili,ani si neprejte vedet jak tam bylo...prvni 3 dny krasne a pak lilo lilo zima vitr a lilo,16stupnu,depkaaaa :cry: :cry: :rolling_eyes: jdu si vas docist a pak jeste pisnu
9. zář 2007 v 11:16  • Odpověz
Vy ste se teda rozepsaly,ani nevim kde mam zacit :grinning:
Jeste k tomu Chorvatsku,cesta byla v pohode,zadny zuby,prujmy ani alergie nas nastesti nepotkaly,vubec to tam nevypadalo,ze by bylo uz po sezone lidi jak naseto,,ale jen teda ty prvni 3 dny,pak jak lilo tak vsichni houfne ujizdeli :sweat_smile: more bylo uz na zacatku docela studeny,takze TAdik tam nechtel,ale pod ledovou sprchu jednou sel,ty 3 dny to bylo super ale pak..,nejhorsi na tom bylo,ze ackoliv jsem cekala i tuhle variantu pocasi,tolik tepleho obleceni jsem zase nebrala :fearful: zato 4xplavecky a 10 tilecek jo a byly my tam pekne naprd :angry: takze jsme tam chodili furt v jednom,vsichni otraveny,no des co vam budu vypravet,mrzi me to ,ze jsme si to neuzili...:pensive:

Ted k problemum

Spinkani-my to mame presne naopak tak do 8 mesicu to byla hruza,porad se budil a ted vstava 1x rano v pul 7 na kojeni,takze to je fajn,pres den porad tak 2x 1-2hod

Kakani-hovinky ma normalni tak akorat ale smrad je to cim dal tim vetsi :grinning:

Nocnik-nezkouseli jsme ani ho zatim nemame :sweat_smile: ja si vubec nedokazu predstavit ze by na nem vydrzel sedet,ale urcite zakoupim a vyzkousim

Boticky-ted vas asi sokuju ale mame 22 a jsou nam akorat :sweat_smile: takze zimni urci 23 ne-li 24....tatka ma nohu 46 tak ma byt po kom :grinning:
Zatim mame jen sandalky ale musim poridit ty zavrene kdyz vidim to pocasi :-/

Mluveni-kdyz spadne rika bac,hodiny ti tak,ero-letadlo,mama,tata,baba,deda,papat,haji,pejsek- haf,ptacek pi pi,pupik a pindik jsou taky pi pi :slight_smile:,pak jeste papa a halo do telefonu..to je asi vsechno
9. zář 2007 ve 12:00  • Odpověz
Carodkaa: tak s dovolenou je to pech :frowning2: . Tak příští bude určo lepší :sweat_smile:
9. zář 2007 ve 13:24  • Odpověz
carodkaa,
no to je zlý sen, že tak dlouho tam bylo tak špatné počasí, no to vám určitě poslala ČR :angry: :angry: , protože tady bylo dost hnusně, to je ale patálie :angry:
A Táda je šikulka, taky krásně rozvazuje :slight_smile:
Vy teda máte ale nohu :confused: :confused: :grinning:
9. zář 2007 ve 13:45  • Odpověz
autor
carodka,
tak to je pech, ze vam pocasi nevyslo. My jsme od minuleho tydne na slovensku a dneska se chystame na navrat do Phy. Meli jsme naplanovane nejake vylety, ale pak z toho seslo. Tak jsme byli radi, ze jsme u manzelovych rodicu, ze si aspon malou uzili a manzel si radne odpocinul ...
9. zář 2007 v 16:01  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
car, no teda škoda dovči, viď?? Souhlas s holkama je to pech :angry: malej je šikula :wink:
Holky si představte co jsem dnes objevila, nebo ě?? Já nevím, ale nejsem tu kvůli pravopisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbnu s Kubíkem, hrajem si , děláme krávoviny (to miluje)a hóóódně otevřel při smíchu pusu, no co jsem nenašla??? Máme stoličku!!! Já čekám na zoubek dole a on šup vykoukne jinde...no jsem z toho hotová :grinning:
Holky jezdíte ještě nekterá v hlubokým kočáře? Já se s ním nemůžu rozloučit, určo je pohodlnější než golfáče :unamused:
9. zář 2007 v 16:50  • Odpověz
ijet,
super!!!!!!! Vidíš, kdysi jsi byla pozadu a dnes jste se stoličkama rychlejší než my :sweat_smile:
V hlubokým jezdím po zahradě, páč to je s nafukovačkama nejlepší, jinak ne. Byli jsme v lese na houbách, tak jsme si právě říkali, škoda, že jsme nevzali hluboký, aspoň by tak nedrncal (a to máme jedny z největších kol u golfek, co jsou) :wink:
10. zář 2007 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Carod, no to je teda smolíček pacholíček. My jsme to měli podobně, takže buď klidná :sweat_smile: Hader jsem taky tahala hrozně moc a to teda i teplých, 80% jsme ale nevyužili :sweat_smile: , páč člověk je furt v plavkách a večer si vezme něco "oblíbeného". A máme asi 700 fotek a já mám z 90% svoje oblíbené růžové tílko, tak jsem vypadala jak socka,která tam neměla co na oblečení :grinning: Malá taky měla strašně hader i teplejší mikiny, ale nevyužili jsme je. Nám tam sice často pršelo a bylo pod mrakem, foukal vítr, ale zima nebyla, bylo dusno. Akorát že člověk se moc nenaopaloval. Ale teda tu cestu tam, to jsme jeli v hrozném počasí, fakt byla tma jak v prdeli a v 6h ráno bylo v Chorvatsku kousek od hranic 13,5 stupně.

Jinak holky, o víkendu jsem byla na srazíku s kamarádkama z jen tak o životě. Udělali jsme si volno od našich prďousů, ty jsme nechaly doma a vyrazily do Brna i s noclehem. Bylo to perfektní. Sice mi bylo po malé strašně smutno a pořád jsem na ni myslela, protože jsme se o těch našich ratolestech bavily a vykládaly si ty číselka, co nám dycky připravují, ale přiznám se, že bych tam klidně ještě 3 dny vydržela :sweat_smile:

Kamhajek - k těm botičkám. Zase klasicky každý tvrdí něco jiného, takže si nevybereš. Rehabilka i neuroložka mi řekly, že jednoznačně botky - capáčky, nás stály 360kč ty s žirafkou. Protože v papučkách není noha tak pevná a je tam i jiná podrážka. Botičky jsou kožené i vevnitř a mají vytvarovanou klenbu, což papučky ne. A chodila v nich samozřejmě i doma, u nás byly hrozně důležité už jen na to postavování, aby malá měla pevnou nohu v kotníku a hlavně aby nestoupala na špičky, ale celou ploskou což ji právě ty boty nedovolily.
10. zář 2007 v 10:55  • Odpověz
Dashak: tak ho jetšě chvíli nechám na boso a pak někam vyrazím pro ty capáčky.Ondra už hezky chodí kolem stolu a babička má pořád potřebu ho vodit za ruce. Je to jen občas tak to neřeším, ta chvíle mu snad neublíží.

Dneska mě docela dostal manžel, ráno dával Ondrovi snídani (poslední dobou moc nechce přesnídávku), atk mu dávám buď chleba s lučinou nebo kaši. Jenže pečivo bylo přes víkend tvrdé a manžel nemohl kaši najít( spíš byl líný jí dělat), tak mu dal bábovku. naštěstí mu moc nejela, tak čekali až přijedu já. No prostě chlapi :grinning:
10. zář 2007 ve 20:14  • Odpověz
kamhajek,
chlapi :grinning: :sunglasses:

Tím "capáčky" myslíte jako papučky????
10. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz
Capacky.. papucky,co kraj to jiny vyraz myslite jako backurky?? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. zář 2007 ve 21:15  • Odpověz
Kozenky, capáčky jsou jako ťapáčky - ťap ťap :grinning: první pevné botičky. Mají prostě jinou podrážku než potom už klasická bota pro už chodící dítě.

Já jsem dneska konečně sehnala pro malou botky. Naivně jsem ji rvala nohu do dvacítek :grinning: a paní prodavačka mě ujistila, že 21 bude lepší volba :grinning:
A ani je asi nebudeme mít nadlouho, ale pak stejně zas budu muset koupit zimní.
10. zář 2007 ve 21:25  • Odpověz
dashak,
no tak to nejsou botičky, ale papučky, nee? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Buď na šňůrku nebo na přesku, prostě papuče, že? :grinning:

To mě děsí, že my nosíme pouze 19, však jsem jí dnes obkreslila nohu a zjistila, že už jí jsou tak tak a že už je nemůže nosit :sunglasses:
10. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz
néééééé, Jituš papučky jsou látkové s takovou gumovou podrážkou.
Ťapáčky jsou normální kožené boty, jen mají tenkou podrážku podobnou těm papučkovým. A potom už boty, třeba takové co jsem dneska koupila mají normál hrubou podrážku třeba cca 7mm
10. zář 2007 ve 23:08  • Odpověz
autor
ahojte baby,
no, Terka už se snaží capat kolem gauče, ale spíš by radši chtěla za ruku. Tak to jen občas doma - chci, aby se naučila chodit sama. Vidim, že tu rozebíráte botičky - papučky - hlavně, že se domluvíte :grinning: :grinning: . Domlouvat se tu s nějakou němkou nebo angličankou, tak nevim :grinning: :grinning: . My máme sice jen na doma bačkůrky, ale přemýšlím, že taky budu muset koupit nějaké capáčky - nebo něco, z čeho si Terka nebude sundavat ponožky. Věčně jezdíme s holejma nohama ... Asi začnu dávat punčocháče, potvorka jedna :angry: :angry:. Nožku jsem jí neměřila,ale asi to brzo udělám.

kamhajek,
někdy jsou ti chlapi fakt na zabití. Manžel taky zkouší malý občas dát něco "našeho", tak se pak bojim, aby mi jedla to její jídlo ...
11. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz
Čauves kóči,
my máme zatím taky jen ty botky "capáčky". Řekla bych, že jsou to ty, jak píše Dashak. Takový kožený pevný kotníčkový botičky. Stáli nás taky 360 a jsou se žirafkou. Kupovali jsme je někdy v červnu na vítání občánků, aby byl jako za frajera v botičkách :grinning: , tenkrát mu byly velký, teď už jen tak tak. Doma je nedávám, to lítá jen ponožkách, ale do kočárku jo, zvlášť teď, aby mu netáhlo na nožičky. Sami zatím nechodíme, okolo nábytku a prostě když se má aspoň jednou rukou čeho držet, lítá jak drak, ale pustit se bojí. Občas se pustí a stojí chvilku bez držení, ale jak si to uvědomí, tak si buď kecne na zadek, nebo se rychle zase chytne. Zatím to vydržíme v těchle capáčkách a až začne sám chodit, tak koupíme pořádný botky.

Carod, to je pech s tou dovolenou. Ale kdo mohl tušit, že z kraje září přijdou i do Chorvatska takový zimy :angry: . Ten týden, co jste tam byli vy, tam byla i moje kamarádka. A přesně, jak si psala, první tři dny krásně, pak se ochladilo, vítr, prostě hnus. Nakonec jeli domů už ve čtvrtek.

Holky, já byla včera po sto letech zase cvičit! Teda chodím skoro pravidelně už asi pět šest let, jen přes léto to vždycky není. Před prázdninama jsem ale už taky moc nechodila, protože je to v takovej blbej čas od sedmi do osmi a malej chodí spát ve čtvrt na osm. A bohužel je zvyklej, že před spaním kojíme a bez toho odmítá usnout. Snažila jsem se ho naivně uspat o půl hodiny dřív, ale to jsem si teda dovolila dost! Skákal po postýlce a hulákal. Až ho před sedmou přišla vysvobodit babička (bydlí pod námi) a ať si jdu, že to spolu zvládnou, že snad vychovala dvě děti, tak snad ho dokáže dát spát... Chachacha, přilítla jsem ve čtvrt na devět, dítě oči jak tenisáky, vysmátej a nejradši by ještě řádil s dědečkem. Ale bylo to úžasný, i když mě dneska všechno bolí a sotva se hýbu :grinning:
11. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz
Prochi konečně si v tom udělala jasno :grinning: Přesně jak píšeš ťapáčky capáčky stojí kolem 360kč a jsou kožené, papučkyj jsou látkovky, takže není pevný kotník a stojí kolem 150kč
11. zář 2007 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.