• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Dáši, snad už bude jasno :wink: Ale že by to jednoho zamotalo :grinning:
11. zář 2007 ve 14:49  • Odpověz
dashak,
já už víííííííííííííííííím :grinning: Vzpomněla jsem si přesně, že je má vlastně kamarádka, promiň, jsem asi někdy natvrdlá, ale už vím přesně :sunglasses: :wink:
11. zář 2007 ve 20:46  • Odpověz
dáši,
takže pokud Maruš chodí jen tak okolo něčeho nebo jen stojí, vypadá, že sama bude až tak nejdřív za dva měsíce, takže ty capáčky budou nejlepší?
11. zář 2007 ve 20:47  • Odpověz
Prochi-no jo to nikdo netusil ze tam takhle bude no,jeste den predtim nez tam zacalo lejt tak pani u ktery jsme bydleli si tak posteskla a rika,jo jo uz 4 mesicu tu neprselo :grinning: :grinning: a druhej den to zaclo :unamused:

To si dobra s tim cvicenim,ze se takhle dokopes,ja musim taky zacit neco delat,protoze jak ubyva pomalu to kojeni zacinam ponekud kynout :grinning: :angry:
11. zář 2007 ve 23:17  • Odpověz
autor
ahojte baby,
no cvičení ... Mi povídejte :angry: :angry: :angry: :angry: . Už přes měsíc cvičím skoro každej večer 4 cviky na břicho a nic. Břicho furt vypouklý. Něco dělám blbě :o(
12. zář 2007 v 10:56  • Odpověz
já vim, co dělám blbě, já necvičím :grinning: :angry:
Jen jezdíme všichni denně na kole, ale teď poslední dobou fakt neustále prší, tak to nejde :angry:
12. zář 2007 v 11:51  • Odpověz
Prochi: prosím tě, kde jsi kupovala ty capáčky? Někde v Čáslavi, já je tady v Kolíně nemůžu sehnat. V jednom obchodě je mají, ale v naší velikosti jen červené. díky

Já teď přemýšlím o aqua aerobiku, v Kolíně to bude novinka, tak si to musím zjistit a z kamarádkou vyrazíme, snad.
12. zář 2007 ve 13:00  • Odpověz
Kam, kupovala jsem je u nás ve vsi. Ale kdybys měla cestu do Čáslavi, tak bych určitě jukla k Baťovi, tam je kupovala kámoška, a teď jsem slyšela, že prý velký výběr botiček mají v Davu, ale jestli capáčky, to nevim. My se do Dava chystáme pro botky, až začne malej běhat, prý tam mají certifikovaný, tak jsem zvědavá.

Holky s tím cvíčem..... já už fakt chodím spoustu let, dvakrát týdně, ale.... přes prázdniny to vždycky není, pak v září jsem celá natěšená, chodim poctivě, jak se ale začne zkracovat den, prší apod., tak se mnohdy teda vůbec nedokopu vylézt z teplíčka do tý hnusný tmy a zimy. Pak v prosinci už bývám taková celá natěšená na Vánoce, tak opět spíš nechodím, v lednu na to zase celá natěšená vlítnu....začne jaro, venku je dýl vidět, práce na zahradě.... a je to zas v kelu, tak to je moje letitý cvičení :grinning: :grinning:
Teď jsem opět celá natěšená a nabuzená, koupila jsem si nový cvič. kalhoty a kecky a hlavně se těšim, že taky vypadnu, i když jen na hodinku a kousínek, z domova. Cvičíme tady u nás v tělocvičně, platíme pouze poplatek 100,- na celý rok, jako takový členství, předcvičuje nám už celý ty roky úplně super holka, která má i zkoušky a já nevim, co všechno a mohla by to dělat na živnostňák, jenomže sama říká, že to u nás nemá zatím smysl. Někdy se nás tam sejde 50, někdy 15, takže by se jí to nemuselo pokaždý vyplatit. Takhle nemusíme platit nájem škole a nic, je to prostě super, zadara a fakt na profesionální úrovni.
No, ale že by to na mě bylo nějak znát... to fakt moc ne :grinning:
12. zář 2007 ve 14:18  • Odpověz
Tak mě Prochi nakopla s tím cvičením a se švagrovou půjdeme v úterý zkusit power jógu, tak jsem na to zvědavá.
12. zář 2007 ve 14:56  • Odpověz
Ahojte :wink:
škoda, že u nás žádný cvíčo není :frowning2: a doma nemůžu, páč dítko mi to nedovolí :angry:
Power jogu, jsem měla na dvd a nuda...asi záleží na člověku, já cvičila aerobic a tohle mi přišlo mooooc pomaloučký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bavilo mě pilates, ale to je taky z těch pomalejších :rolling_eyes:
12. zář 2007 v 15:26  • Odpověz
Mapris, všechno nej..nej..nej k svátečku :wink:
Jitu malý posílám hubana taky k svátku :wink:
12. zář 2007 v 15:34  • Odpověz
Ijetka: taky mám trochu strach jestli ta jóga nebude nuda, tak jsem se pro jistotu ještě domluvila s kámoškou na aqua aerobic. Tak uvidím co se mi víc přiroste k srdci :wink:

Prochi: to aby se t projevilo, tak by člověk musel chodit aspoň dvakrát v týdnu, já potřebuji zpevnit zadek a stehna jako sůl. Ale to domácí cvičení co občas provozuji nemá moc význam.
12. zář 2007 v 19:41  • Odpověz
ijet,
ty máš ale přehled :slight_smile: Děkujeme :sweat_smile:

holky,
kdy je ten přechod, kdy se končí s capáčkama a začínají se kupovat normální botky, když už dítko opravdu dobře chodí samo? :wink:
12. zář 2007 v 19:56  • Odpověz
autor
ijetka,
díky, ale slavím to v srpnu.

jita2,
taky Marušce všechno nej. Co ten průjem a kaše? Pomohlo vám to?

Já možná budu mít slečnu na hlídání ... Ukecala jsem mojí kámošku :o)))
12. zář 2007 ve 23:21  • Odpověz
mapris,
už je to dobrý, včera byl tvrdej bobek a dnes zas taková kašička, ale už to asi lepší nebude, než si zvyknout na kašičky, tu máme ostatně pořád :wink: I když to má vždycky chudina všude, i ve předu, což je na nic :unamused:

No a kdy ji budeš využívat, tu slečnu? Začínáš chodit do práce nebo jsem něco nepostřehla? :slight_smile:
13. zář 2007 v 10:02  • Odpověz
mapris
týý jo tak se v tom tvým svátku nevyznám :frowning2: no neva :grinning: jéé slečnu na hlídání?? Písni něco víc :wink:
Jitu
myslím, že v obchodě ti poradí. :slight_smile:
kam
aqua aerobic, ten by mě asi bavil, znám pár holek co ho cvičily na dovče a super, ten tě nadchne :wink:
13. zář 2007 v 10:45  • Odpověz
autor
jita2,
kdepak, do práce ne. Jen bych potřebovala občas někam vypadnout a nemám tu babičky. Navíc je to moje kolegyně z práce a byla mi svědkyní na svatbě. Pořád hledá nějaký vedlejšák, tak mně napadlo hlídání. Ona má Terku ráda, a manželovi se ten nápad taky líbil. Říká, že by bylo fajn, kdyby jsme mohli aspoň občas do divadla nebo na večeři - chodili jsme každých čtvrt roku a mě to docela chybí. Navíc mi v pondělí zase začne angličtina (ona tam sice chodí taky) a do toho dělám oriflame. Navíc už mně hodně holek zvou na kafe. A tahle kamarádka by mi třeba mohla malou pohlídat po její práci, než přijde manžel domů a tak. Jen zjišťuju kolik bych jí měla nabídnout - abych jí neurazila a abych to zase moc nepřemrštila.

ijetka,
to neřeš, většina lidí mi přeje na Marii. POtěší to i tak :o))
13. zář 2007 v 11:12  • Odpověz
Holky a jak se vlastně jmenujete jmény? Já jsem Marcela.
13. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz
Jé kam, to bych vůbec netipla :grinning: Já myslela, že Jsi Kamila Hájková - něco jak Salma hayek či jak se píše:grinning:
No já jsem Dáša, ale to jste asi pochopily :grinning:

Zítra odjíždíme na víkend na Slovensko, mamčina sestra slaví 70. let, tak nás pozvala. Já tam 10 let nebyla :confused: Tak mě zas čeká balení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím co vzít, ale asi hodně teplých hader.

A dneska jsme taky měla kakajdu vylezlou z plínky na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2007 v 18:32  • Odpověz
Dashak: Kamhajek je název vesnice kde bydlím :wink:
13. zář 2007 v 18:56  • Odpověz
Tak to by mě už vůbec nenapadlo :grinning:
13. zář 2007 v 19:13  • Odpověz
Jééééééééé kam, no je fakt super :grinning: já jsem myslela to stejný co Dáša :grinning:
Já jsem Iveta, no taky je to jasný... :sweat_smile: jenom nemám ráda, když mi tak někdo říká, okolí to ví tak mi říkají Ivko, nebo Ivčo, přezdívku mám bobule, ale tohle je už obsazený, tak kamarádka z práce mi Ijetko, nebo Ijet, a tohle tu nakoníku ještě nikdo nemá :wink:
Jinak carodka je Tereza a raculka, která chce být inkognito je tuším Hanka, ale nic jsem neřekla :grinning:

Jinak holky mám tu 3 přírmy od Hami, nechcete je některá poslat???
13. zář 2007 v 19:49  • Odpověz
autor
kam,
tak to by mně fakt nenapadlo. Taky jsem si myslela, že budeš mít jméno jak tipuje dáshak.

No, dashak a ijetka bych taky pochopila. Já jsem Marie ale doma mi říkají Majka.
13. zář 2007 ve 21:27  • Odpověz
kam,
vesnice se fakt jmenuje Kamhájek? :confused: :sweat_smile:

mapris,
a co jsi když ne Marie? :sweat_smile:

Já jsem Jitka :grinning: Jak jinak :grinning:

HOLKY,
v lidovce je super akce na¨krupicový instantní kaše, představte si za 19,- :sunglasses:
13. zář 2007 ve 21:29  • Odpověz
Ahojda holkyy !!

jo jinak ja jsem Tereza :wink:

Kam,taky jsem si myslela,ze jsi kamila hajkova,to je docela neobvyklej nazev vesnice:slight_smile:

Vsem Maruska dodatecne vse neeej

Nas momentalne trapi zuby Tadik se budi uz treba v 11 ,a to jinak spi celou noc,a place a place neni k utiseni,cal gel nepomaha,sliny jak provazy,rucinku v puse neustale ale nastesti horecky nema :frowning2:
Dneska jsem byla na prochazce v lese,bydlime na kraji Prahy,ale je to takovej ten mestskej lesik ale normalne jsem nestihala sbirat houby,kolik jich tam bylo :confused: :grinning: takze byla smazenice,,mnaam :wink:

Jita-ja bych ty normalni botky davala tehdy pokud uz vic stani nad jinymi cinnostmi,lezeni sezeni a tak :wink:
13. zář 2007 ve 21:51  • Odpověz
autor
jita2,
slavim to 15.8. na Hanku...

holky, ja si ty krestni jmena stejne pamatovat nebudu, jsem na tohle sklerotik. To se priznam rovnou :o)
14. zář 2007 v 10:57  • Odpověz
No fakt se ten náš zapadákov jmenuje Kamhajek, je to docela díra, ale kousek od Kolína. Ani nemáme vlastní úřad to patříme pod Křečhoř( taky pěkný nnázev co?) :wink:

Carod: taky se chystáme dnes do lesa, tak snad najdem.Poslední dobou se nám houby vyhýbali.
14. zář 2007 ve 13:25  • Odpověz
Čauvesky holky,
tak já jsem Marketa :wink:

Na houbách jsme nebyli, páč manža je buď v práci :unamused: , nebo děláme na baráku :unamused: , nebo je na fotbale :angry: a když ani to ne, tak jde zítra pomáhat kamarádovi betonovat základy :rolling_eyes: . Ale naši byli tenhle i minulý týden, už mám tři pytliky na mrazáku, smaženice byla několikrát, úterý + středa jsme měli houby s nudlema, ve čtvrtek obalovaný klobouky s brambor. kaší a dneska + zítra houbovou omáčku. My je fakt milujem :sweat_smile: .

Carod, my taky zkoušíme se zubama :frowning2: . Nebo já už nevim, co by to mohlo být. Pár dní to bylo v poho a teď hrozný. V deset stojí v postýlce a hrozně brečí a takhle celou noc, pořád k němu lítám. Gel na dásničky taky nepomáhá, už jsem přemýšlela, že půjdu do těch homeopatik, jak o nich píše Dashak nebo Mapris, ale pořád si říkám, že snad bude brzy líp... Nevim, nateklý to má parádně snad ze všech stran, tak doufám, že ty mrchy brzy vylezou.
14. zář 2007 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky,
my jsme dnes byli na houbách a našli jsme plnej košík praváků, k tomu nějaký klouzky, rizce, holubinky. Manža je odborník přes houby, tak sbíráme ledasco, protože pravák není zdaleka nejlepší houba :slight_smile:

kamhajek,
teda vy tam máte názvy :grinning: :grinning:

mapris,
a pročpak to slavíš na hanku, když jsi marie? Já to asi nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2007 v 19:32  • Odpověz
autor
jita2,
nejsi sama. Protože jsem byla křtěná na Hanu a i na tenhle den připadá podle starého katolického kalendáře svátek Marie :grinning: :grinning: .

prochi,
no, Terka v noci to samý. Řev jak blázen a slintá jak bernardýn. Tak dneska dávám homeopatika. Gel nezabírá a hlavně mně do pusy ani nepustí. S těma homeopatikama mám vyzkoušeno, že bude aspoň líp spát... Ulevím Terce a i my se "trochu" vyspíme.
14. zář 2007 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.