• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak nějaké houby jsme našli, ale už to je dost vysbírané. Tak zítra něco naložím a něco obalím. Ách jó, to zase bude práce. Ještě, že jsem si udělala svíčkovou už dneska. A to ráno ještě letíme na plavčo, na to se těším. Tak pádím do hajan, dobrou noc
14. zář 2007 ve 21:19  • Odpověz
Téda tady je mrtvo!!!
15. zář 2007 ve 13:32  • Odpověz
kam :grinning: :grinning:
My jsme byli v Zábřeze na Jarmarku, a odpoledne kapela, kde manža hraje, nás zve na prase, tak ¨přijede babi na hlídání a v pět vyrážíme, ale zas to budu muset odřídit, takže vínko nepřipadá v úvahu :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2007 v 15:13  • Odpověz
Ahoj kočky, tééda dneska první :wink:
Jé to bylo krásně, že? Celý den jsme byli s Kubíkem venku, jenom dopo jsem lítala kolem plotny páč jsem tu měla chlapi, a začali něco málo na střeše, a začal se stavět komín, tak prosím foukejte do mraků ať neprší. Zítra, nebo v út to vypukne :astonished:
16. zář 2007 v 18:52  • Odpověz
Tak víkend byl krásný, Ijet taky si říkám, že by to mohlo ještě nějaký čas vydržet.
Včera jsme měli sraz se základkou, bylo nás tam dost málo. Docela mě dostala jedna spolužačka, klidně si tam vykuřovalo a pak se hrdě hlásila, že ještě pořád kojí. Kouřila celé těhotenství první i druhé. Prý je lepší kouřit než najednou přestat, docela dobrá výmluva co? Lepší pro koho, no pro dítě určitě ne. Za ty tři hodiny co jsme tam seděli vykouřila aspoň krabku. Doma kouří taky, to je hrůza. Nechápu to.
16. zář 2007 v 19:42  • Odpověz
Jéé já miluju srazíky ze záklajdou, no měli jsme 2, ale já nemohla chybět. Docela jsem se divila, že někdou nedorazil, já mám zájem vědět kde kdo skončil, jak se kdo má a žije, proto mě zarazilo, že někdo o "nás" nestojí, slezla se nás tak půlka, ale užili jsme si to.
Co se týká kouření, já jsem nejhorší páč jsem odnaučenej kuřák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě než jsem otěhotněla jsem přestala, a jsem za to ráda :wink:
16. zář 2007 ve 21:24  • Odpověz
ahoj holky,
víkend byl krásnej, zvlášť dnešek, byli jsme u našich, na přehradě chytali ryby a opékali tam buřty, no prostě bylo tam nádherně, musím pak hodit pár fotek do alba z naší krásné přehrady.

Ze základky jsme měli sraz jednou a nepovedenej, páč nás bylo pět, tak jsme to už pak radši nezkoušeli. Z jïnejch tříd je to podobný, tak se scházíme tak po skupinkách, jen ten, kdo chce, ale jako kolektiv celý nehrozí :unamused:

Od čtvrtka do neděle jedem tady kousek na chatu s našima nejlepšíma známýma z Jihu, tak se mooooooooooc těším, hlavně aby nepršelo, bereme kola. :slight_smile:
16. zář 2007 ve 21:50  • Odpověz
Tak konečně jsem sehnala ty capáčky, jsou v albu. Velikost 20.

Prochi: díky za tip, v Davu mají docela výběr.

Ijetka: já se taky divila, že nás bylo tak málo. Ale termín se věděl asi jen 3 týdny dopředu, tak možná proto.
17. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz
Kam koukala jsem na botičky, vypadají parádně. Snad bude Ondra spokojenej :dizzy_face: A koupila jsi je teda v tom Davu, nebo nakonec někde jinde? Já jsem minulý týden šla okolo a právě jsem koukala, že i ve výloze mají docela dost botiček vystavených, což se jinde spíš nevidí a téměř všechny se žirafkou. My budem kupovat botky asi k roku, tak určo vyrazíme tam.
17. zář 2007 ve 13:21  • Odpověz
Holky, vim, že už jsme to tady xkrát probíraly, ale jsem to všechno zapomněla... Pomalu už nám bude rok a každý se ptá, co koupit a já sami nevim, nějak mě nic nenapadá. Nechci mu kupovat zbytečně nějaký krámy, beztak ho to zajímá chvíli, poraďte co jste dostávali a ocenili, nebo i neocenili, ale prostě nějakej typ.
Já chci koupit jak jsou takový ty dřevěný barevný ptáci a věší se to třeba na lustr a když se zatáhne, tak jakoby lítaj nahoru a dolů. Doktorka ho má v poradně a malej je z něj vždycky úplně hotovej a nechce jít ani domů. A i by se mi to v tom pokojíčku líbilo. No a asi koupíme ty botky, malej chodí pěkně za jednu ruku, už jenom přestat se bát a pustit se, ale je to malej poseroutka, drží se jak klíště :grinning:
Odrážedlo už koupili naši, houpačku máme, pískoviště taky, tatrovku dostal k svátku, hadrů má až moc... chjo jsem zoufalá :sweat_smile:
17. zář 2007 ve 13:27  • Odpověz
Prochi: koupili jsme je přímo v Davu. Tak ty dárky co píšeš mám v pláni taky, nějak je rozmělním mezi narozky, svátek a vánoce. Máme to všechno pěkně přibližně po měsíci. Co jsem u tebe nenašla je skluzavka, asi něco takového: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6505459
Ale to spíš až k vánocům a taky mám v plánu tříkolku s tou vodící tyčí. Vymýšlím toho víc, právě proto, že se mě všichni ptají co pro něj bude chtít.
17. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky,
ted bylo tak krasne tak jsme si to uzivali u nasich na zahradce,no a dneska tu uz leje :frowning2: ja to taaak nesnasim..
co se tyce daru a tak,my spis vsechno kupujem prubezne,jako treba vcera jsem mu v Tchibu koupila zimni kombinezku,ale zaroven se to da od sebe odepnout a jsou to kalhoty a bunda..za 890,- no docela sila ale kdyz jsem koukala jinde tak oteplovaky stojej 800 a budna taky,kdyz je nepromokava a vetruvzdorna..taky musim sehnat nejakou plastenku a holinky do toho Irska tam bude lejt na 100% :grinning: ,taky potrtebuje zimní boty,boby nebo sanky,houpajdu mame ,piskoviste taky,joo jeste me napada ta velka tatrovka tu jeste nema..
18. zář 2007 v 08:29  • Odpověz
ahojky,
no my jsme si včera taky užívali sluníčka, byla to nádhera, i v neděli a dnes je zase nějak divně po ránu, to dlouho nevydrželo, jsem zvědavá, jestli od čtvrtka na tu chatu nebude pršet, abysme mohli s dětma aspoň ven.

Jinak zrovna jsme přemýšlela, co za dárky na vánoce, nemohla jsem na nic přijít, co by potřebovala, stejně z dárku jako takového mít radost nebude, takže spíš taky něco užitečného, ale vše máme, tak nemůžu na nic přijít, hlavně ne hračky, toho máme už hafol, tak fakt nevím, co vymyslím :frowning2:
18. zář 2007 v 08:47  • Odpověz
Ahoj babulky :slight_smile:
my máme zatím na vánoce schované toho hopsacího oslíka, pak nějaký stroj na výrobu bublinek do vany, chodícího klokana co hraje a bubnuje přitom na soudek, který se na konci otevře a je tam nějaké světýlko. Dětské nafukovací křesílko, ale to ji možná dáme už teď, bo se nemůžu dočkat až ji v tom uvidím sedět :sweat_smile: .

- Sáňky - super nápad, my máme jen u babičky ty malé plastové, takže velké dřevěné s tou ohrádkou určo pořídíme.

- dřevěné obrázkové kostky jak se z nich skládají obrázky (na každé straně kostky je část nějakého obrázku, snad se to ještě dělá)

- magnetickou tabuli s nějakýma magnetkama (zvířátka apod.), páč když jsme na návštěvě tak ona si nejvíc vyhraje s magnetkama na ledničce, ale my máme ledničku vestavěnou, takže u nás nehrozí :slight_smile:

-houpačku - nějakou na zahradu a nějakou třeba do pokojíčku.
- velkou knížku pohádek

A co by se mi ještě docela líbilo - třeba z ikei ty malé barevné židličky a stoleček do pokojíčku, páč snad už bude schopná si i v klidu sednout a třeba si kreslit.
Jinak malá má ráda auta, odrážedlo máme, tak třeba taky tu tatrovku.

Jo a můj velký sen - houpací kůň nebo nějaké jiné zvířátko, loni jsem pořád
pokukovala po jednorožci v tescu, který i řechtal a daly se mu plést copánky z hřívy apod., ale tehdy byla na to ještě malá.

jo a ještě tip - nějaký hezký dětský metr do pokojíčku na stěnu, ale ten my už máme, akorát není ještě přidělaný :grinning:

A jinak už mě nic nenapadá, ale do vánoc se v tom mozku snad nějaká idea ještě utvoří :grinning:
18. zář 2007 v 10:08  • Odpověz
autor
nazdar maminy,
to je zas počasí :angry: :angry:

no vidíte, já ještě nemám pořádně vymyslené narozeniny a za chvíli už vánoce. NO, já bych chtěla takový to odstrkovadlo i s nějakým panelem. Něco hracího se zvířátky - aby když zmáčkne na nějaký zvířátko - to hrálo příslušnej zvuk. To nafukovací zvířátko koupím taky, ale asi na vánoce. Houpací dřevěné kohouty máme u babičky, takže to asi kupovat nebudem. Sáňky nejsou špatnej nápad. Co se týče magnetů - tak Terka je taky miluje. Tak jí je chci koupit - přišel mi teď katalog knižního klubu, tak se tam asi brzo vypravim. No a taky miluje nálepky zvířátek na lednici - vždycky si u toho povídá. No a asi to budou knížky. Má jednu takovou o krtečkovi - a ten krteček je na každý stránce polepenej takovou sametovou látkou. Je to super a teď zas v knižním klubu měli další :o)))) My totiž s manželem na knížkách dost ulítáváme, ale nestačím to číst.
18. zář 2007 v 10:18  • Odpověz
jo holky, nechci vás vytočit :grinning: , ale u nás svítí slunko :sweat_smile:

ještě tip - u nás je fakt hodně vděčná hračka - ta vkládací kostka s otvory, kam se háže kostka stejného tvaru. U toho malá vydrží fakt dlouho
18. zář 2007 v 10:27  • Odpověz
autor
dashak,
můžeš mi foto nebo nějaký odkaz? Něco takového bych taky chtěla pro terku.
18. zář 2007 v 10:34  • Odpověz
Maprisku, my máme přesně tuhle, malá sice podvádí a strká ty tvary kam se vejdou, ale výborně se s tím zabaví a vždycky radostně kříčí kosika kosika :grinning: (jakože kostička :grinning: )
a super, dokonce jsem na těch stránkách objevila ty dřevěné obrázkové kostky, tak se to ještě dělá

http://vseprodite.mimishop.cz/detail.php?zbozi=54461
18. zář 2007 ve 12:20  • Odpověz
jinak teda koukám, že tam mají docela dobré hračky odstupňované podle věku, tak třeba tam nasbíráme nějakou inspiraci :wink:
18. zář 2007 ve 12:23  • Odpověz
http://www.4kids.cz/oddeleni.axd/hracky-a-hry.htm

ještě tady je odkaz na hračky, tam taky určo něco pěkného objevíme :slight_smile:
18. zář 2007 ve 12:27  • Odpověz
dashak: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už jsem zpět :grinning:
18. zář 2007 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Tak sáňky je dobrý nápad k vánocům.

My už zase rýmyčkujeme, určo jí chytil od manžela. Ten minulý týden prskal. Včera jsem koupila odsávačku na vysavač a hurá fungujete :grinning: . Tou obyč mi to vůbec nešlo. Sice se s ním pořád peru, aby si to nechal dát k nosu, ale za chvíli je po všem. Naštěstí.
18. zář 2007 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky-maminy, koukam ze uz tady mate docela starsi deti, tak byste mi mohly poradit. Pred tydnem se prdolkovi objevila na tvaricce takova jakoby krupicka, ma ted pusinu jako struhadlo, nekdy mu to zcervena nekdy ne. Jo a taky jednou to ma napravo a jednou nalevo, nevite co by to mohlo byt? A hlavne z ceho? Nemela jsem nic neobvykleho (zadne ex.ovoce atd.). Ja kojim. :frowning2: Diky predem za rady :dizzy_face:
18. zář 2007 v 16:21  • Odpověz
dashak,
teď přišel časopis POPRON, jestli víš, je tam hudba,hračky, knížky apod. a všimla jsem si tam super magnetek, jsou to broučci II. Je tam okolo 40 magnetek broučků a všeho okolo, pokud si to dobře pamatuju, vím, že mě to nadchlo, že bych si to hned koupila, stálo to necelé 200,- :slight_smile:

Jinak super odkaz na ty hračky :sunglasses:
18. zář 2007 v 16:33  • Odpověz
Ahojky holky moje :wink:
jsem nasraná :angry: s tý naší střechy, s počasí a Kuba taky pár dní prudí. Všechno mě vytáčí a do toho opět menštrujka :angry:
Nechci vás nakazit špatnou náladou tak raděj prchám, ale jsem v obraze páč nahlížím o co tu jde :wink:
18. zář 2007 v 19:40  • Odpověz
chudino,
menštruuješ a proto nemůžeš, viť? :cry: :grinning:
No mě třeba nakazit rozhodně nemůžeš, páč já se nedám, já takový stavy jaksi nemám (zatím :grinning: )
Ale přeju ti, ať je to brzy pryč.
Máme tě něčím rozveselit?

Tak třeba naše babi vytáhne denně nějakou sprostou básničku z rukávu:

Tady se to pěkně sere,
vítr fouká do prdele,
a kulkama třese,
jako listí v lese.

Pardon, hodí se to sem??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :astonished:
18. zář 2007 v 19:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Jééé to je pěkný, děkuju :grinning:
18. zář 2007 v 19:57  • Odpověz
Ijet-bud v klidu s tou menštrujkou jsem na tom stejně po tydnu znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: chjo
18. zář 2007 ve 22:32  • Odpověz
Ijet-volala jsem kvuli tomu na gyndu a rekli mi ze je to tim jak kojim min a min ze je to normalni,jen bych asi co nejdriv potrebovala zacit brat neco jinyho,ale pri kojeni nic jinyho ne cerazette brat nesmis tak je to trochu zacarovanej kruh :unamused: :angry: tot moje vycerpavajici info :grinning:
18. zář 2007 ve 22:35  • Odpověz
autor
ijetka,
jestli te to uklidni, tak ja menstrujka tento tyden a manzel uz je nestastnej. Musela jsem vysadit ha protoze mi zase otekla noha :angry: :angry: :angry: , tak hodlam pristi tyden naklusat na gyndu, asi na telisko :unamused: :angry:

A nebo tahle:
mame doma kohouta,
on nam se*e do kouta,
ja mu rikam ty vo**,
bez se vys... na pole ..

Kdybys vedela, jakej ja mam uz druhej den blbec, tak bys rekla, ze jsi na tom lip. Manzel prisel, ze kontrola auta bude stat 10 litru. Do toho nase mala slecna urvala ten provazek na zaluzie, tak byl nadsenej :angry: . No a v patek jedem na vychod slovenska, tak jsem chtela vyzkouset ten sirup sedalia dneska na noc. Mala vyvadela do 21.15 a mne se podarilo ten sirup rozbit. Vytrela jsem to 3x a furt se to lepi jako blazen ... No a dneska jsem 2x zmokla. Mam pokracovat???? :angry: :angry: :angry: A zase jsem litala po doktorech s tou nohou a dozvedela se, ze s tim nic neudelam ...

holky, aby nam to tu nezacali cenzurovat. :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu spat, uz mam v sobe 4 deci vina, ty mi vzdycky pomuzou....
18. zář 2007 ve 23:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.