• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
mapris :grinning:

Nám prý na chatu dovezou zase Jihomoraváci 5 litrů burčáku, mňam, už se těším :grinning:
Takže aby se nám všem vyčistila krev, je třeba jednou za rok vypít dva litry burčáku, tak holky šup šup :grinning:
Teda co se děje ve volné diskuzi ve Varování, to je děs, Andík (podvodnice) tu taky párkrát byla :astonished:
18. zář 2007 ve 23:13  • Odpověz
Holky super básničky :grinning:

Přidávám se do klubu s dnem blbcem :grinning: , to co Ivanka dneska všechno udělala, se tu nedá ani vypsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpoledne vůbec nespala :angry:
A večer herečka, asi viděla, že jsem naštvaná. Chtěla jsem jít k pc, ona furt ze zadu na mě na posteli se mačkala a mami mami, když jsem se otočila, tak mi dávala pusu. Furt dokola :grinning: Je to vyčůranec co?
19. zář 2007 v 01:17  • Odpověz
ahoj holky no to je desny s tim Andikem :confused: ,me psala parkrat do IP..Dashak ty sis s ni docela psala vid v Jen tak o zivote?Co si o tom myslis?
19. zář 2007 v 08:57  • Odpověz
autor
ahojte holky,
no to je dneska den ... :angry: :angry: :angry: . Včera malá usnula tak v 9 po hodině řevu - chodili jsme tam s manželem na střídačku, manžel jí četl pohádku, dávali jsme čajíček .. a Terka skákala v postýlce s dudlíkem v puse a pěkně vysmátá. Zkoušela jsem jí dát na noc sedalii - aby jsme to vyzkoušeli, než pojedem na ten východ. Tak nevím, jestli blbla po tom sirupu. Ale usnula až po homeopatikách a držení za ručičku ... A dneska to stojí taky za prd, sorry, že to tak musím napsat. Nevím, jestli je to tím sirupem. Malá sice spala do rána, akorát ve čtvrt na čtyři mně vzbudili nějaký zvuky v chůvičce - a terka prskala a oči jako brambory. Sotva dostala dudlíka, tak to zalomila. Vstávala v půl 7, ale jak manžel v půl 8 odešel, tak řev až byla rudá. Tak dostala mlíko a od půl 9tý spí. Tak mám pocit, že s tou sedalií to asi nezvládnem :o((( Nebo jestli to mám svést zase na zuby :angry: :frowning2: . Jenže to by jí museli růst furt ... Chjooooo. Do toho mně bolí hlava, noha a nechce se mi nic dělat :frowning2: . Od šesti mám anglinu, bordel v bytě jak v tanku. Někdy mám pocit, že nic nestíhám. Holkyyy pomoooc, já mám depku jako krááááá*a. :cry:

co je ve varování??? Jdu se mrknout.
19. zář 2007 v 09:30  • Odpověz
autor
tak ve varování jsem se mrkla ale nebaví mně všechno číst. Co se tam stalo?
19. zář 2007 v 09:40  • Odpověz
Holky, já byla s andikem na srazu v Brně. Zdála se jako skvělá holka, ale zatím bohužel věřím spíš Lazence. Andik mě nepřesvědčila a ani nechce, prý ji stejně nevěřím, tak co.

Jsem z toho dooost špatná a včera jsem ještě o půl třetí nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maprisku, ta sedalia je co? Něco na cesty na spaní?
19. zář 2007 v 10:19  • Odpověz
dashak: já jsem z toho taky mimo..ale věřím laz bohužel :unamused:
19. zář 2007 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
no mimo jsou asi všichni :sweat_smile: ale příliš velká souhra náhod a dalších okolností, které andik neumí a hlavně nechce objasnit.
19. zář 2007 v 10:32  • Odpověz
To Varování je dost hustý. Jen by se tam nemuseli pořád dohadovat dokola o tom samým.

Maprísku: na depku mi pomáhá buď se opít nebo sex, ale mám takový pocit, že si psala něco o menstruaci, tak bych to viděla spíš na litr vínka.
19. zář 2007 ve 13:15  • Odpověz
čauky holky, co se dějeeeeeee????? Jdu zkouknout to "varování" páč jsem napnutá jak struna.....
19. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz
Tak jsem to teda letem světem prolítla, jsem z toho celá tumpachová, je to hnus fijalovej, vim, že to sem moc nepatří, ale taky věřim Lazence, kdyby to nebyla pravda, zkusila by se Andik snad trochu obhájit, ne? No, já to nevyřešim :grinning:

Holky, díky za nápady s dárkama. Dáši, super odkaz, určitě tam malýmu něco vyberu!

Tak co Ijetka, Maprísek a depkoň? je to dneska lepší?

Carod, jak válčíte se zubama? Spíte líp? U nás hrůza. Přes den to celkem jde, jó je ukňouranej, ale jakžtakž ho zabavim. Za to v noci... včera usnul normálně po sedmý, ale už v půl desátý stál v postýlce a brečel. Vzal si ho na starosti manža a já se šla trochu vyspat, že si ho po fotbale (ca. o půlnoci) přeberu. O půlnoci ale usnul a spal až do pěti, pak se vzbudil v sedm a nechal mě vyspat do půl devátý. Takže nakonec paráda. Ale jinak hrozný, dvojka dole už prosvítá těsně pod dásničkou, druhá dvojka dole a špičáky nahoře nabušený jak blázen, ale kde nic tu nic. Chjo, musí se to holt nějak vydržet... :frowning2:
19. zář 2007 ve 13:53  • Odpověz
Ten můj prcek poslední dny úplně strašně slintá. Poslintá všechno co má na sobě. Tak nevím jestli to budou další zuby nebo jestli se z něj stává bernardýn :grinning: .

Normálně včera to vypadlo, že se rozejde. Chodil kolem stolu a já mu poslala míček, pustil se, chvililinku přemýšlel a pak raději kecnul na zadek a jel po čtyřech jak divý. No snad z něj nebude další fotbalista :wink:
19. zář 2007 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj babiny :slight_smile:
Tak jsem se snažila dočíst vaše story,ale to prostě nejde,jen tak jsem je prolétla.

Carod-tak to je opravdu pech,jet takovou dálavu a počasí naprd :angry:
No tak jste aspoň objeli nějaká hezká místa!? :wink:

My byli teď týden u známých v Jizerkách a bylo pěkně hnusně.A když se začalo dělat hezky,tak nejdřív Kubík pořád kajdil,pak měl zvýšenou teplotu a nakonec kašel a rýma,takže nic moc.Drží se ho to ještě teď,ale snad už to bude dobré.Takže jsem přijela spíš otrávená než odpočatá.Jediné pozitivní bylo to,že rostly houby,takže jsme si jich užili.

Tolik jen v rychlosti,už zase musím letět.Jen abyste věděly,že ještě žiju. :slight_smile:
19. zář 2007 ve 14:09  • Odpověz
Racul-to sem rada,ze zijes,uz jsem pomalu po tobe chtela zacit vyhlasit patrani!! :wink: :grinning:
Prochi-no zuby furt nic moc,hrozne slini,furt rucicku v puse ale v noci se to nastesti zlepsilo,tak nevimu nas je to horsi spis pres den,je desne mrzutej a uknouranej :unamused:
19. zář 2007 v 16:51  • Odpověz
kam,
tak to brzy budete běhat :slight_smile:
Jinak máš pravdu, že ta diskuze je už o ničem, že se tam probírá jedno pořád dokola, ono to tak většinou vždycky skončí, takový diskuze, než je někdo zamkne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prochi,
zuby jsou svinstvo, co? U jsou zatím zuby téměř bez povšimnutí, ale uvidím, co bude dál :wink:
19. zář 2007 v 17:53  • Odpověz
Já myslím,že nám taky rostou zuby.Asi před 2 dny jsme v noci asi 3h v kuse jenom řvali,bylo to děsné,nic nepomáhalo.Až pak čípek na teplotu ho uspal.Tak si myslím,že to taky mohlo být tím. :unamused:
Měla jsem radost,že už je v pohodě,ale teď už má zase přes 38C.Už to takhle trvá týden,kdy je pořád něco.Máte taky některá podobné problémy s prckem? :unamused:
Jinak je ale veselej,jen má menší chuť k jídlu.Zkusím dát na noc ten calgel.
Tohle všechno můžou způsobit zuby? Kašel a rýmu už má jen trochu.
19. zář 2007 v 19:44  • Odpověz
Raculka: my měli kvůli zubům už dvakrát vyskoé teploty. Vždy jeden den byli, pak zase ne a znovu. Doktor na něm nikdy nic nenašel, ach ty zuby. :rolling_eyes:
19. zář 2007 ve 20:59  • Odpověz
kamhajek-díky za útěchu :sweat_smile:
Sice ješte trochu pokašlává a má rýmu,ale zase to podle mně není natolik,aby mu z toho zničehonic vyskočila takhle teplota.Tak snad to je taky zubama. :confounded:
Jeden se mu nedávno vyklubal a další mi přijde že je na cestě.Už máme ten calgel,uvidíme,jestli to opravdu zabírá. :wink:
19. zář 2007 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky :frowning2:
tak jsem se snažila vnést světlo do kauzy andik vs. lazenka. Vše je ve varování, takže kdo byste měly zájem, tak si to můžete přečíst tam.

Jsem zdrcená, považovala jsem ji za kamarádku, ale pátrání jsem věnovala fakt hodně času a vše ukazuje na to, že není taková za jakou se vydává.

Mrzí mě to, že jsem se takhle v někom zklamala, kdyby to byl jen někdo s kým si skecnu na netu, tak to asi tak neprožívám, ale tohle byla holka, které jsem slepě svěřovala snad všechno, volávaly jsme si i hodinu na mobil apod.
A troufám si z 99% jistotou říct, že ona byla nejspíš i ta, která posílala ty nechutné zprávy do IP pošty a prudila v diskuzi jen tak o životě...

Je to síla a jsem fakt zdrcená, další důkazy o tom, že lazenku otravovala ona už fakt nepotřebuju.
20. zář 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
dashak,
to mně mrzí, ale nerozpitvávala bych to ... Lidi jsou prostě závistiví a svině.

kamhajek,
no, ja udělala obě věci, jen toho vína je nějak víc. Nedaří se. Skoro každej den brečim proč se nedaří. Včera nám přestala fungovat myčka ... To fungovala 14 dní. Jsem vyřízená.... Potřebovala bych nějaký relaxační víkend nebo co ... Ještě do toho hnusný počasí - teda dneska aspoň svítí sluníčko.

mám problém s Terky hračkama. Nebaví jí ani když je obměňuju ... Nevím co s tím. Nakupovat další se mi nechce, má plnou přepravku ... Asi půjdu do domečku - myslím koupit pro ní. Máte ho některá?
20. zář 2007 v 11:44  • Odpověz
autor
dashak,
sedalia je sirup - homeopatikum na poruchy spánku. Ale v listopadkách ho holky vyzkoušeli na cestu - třeba do chorvatska, nebo když jedna z mamin letěla do Malajsie. Tak jsem ho zkoušela na noc. Jedem o víkendu na slovensko,někam na východ. Sice tam cesta bude na 2x, ale zpátky se pojede snad 10 hodin. Tak aby dítě vydrželo ...
20. zář 2007 v 11:45  • Odpověz
dashak- je mi tě líto,musí to být na depku,že někomu důvěřuješ a on toho zneužije a zklamě tě, nic moc o tom nevím, ale tohle co píšeš mi bohatě stačí :unamused:
A pak se mi divte,že chci být radši inkognito :grinning:
Na tvoje doporučení jsem koupila ten sýr Fenix,je fakt moc dobrej-díky.Si dobrá duše,na mrchy kašli,tady si naše oblíbenkyně ! :sunglasses:

Jinak teď mě asi nepochválíte,ale Kubík dneska snědl kus moc dobrého lehkého tvarohového dortíčku,na který chodím do jedné fajn cukrárny.Tak dlouho loudil,až vysomroval.Dostal jen kousek piškotu s tvarohem,tak snad to není takový prohřešek.A že mu šmakovalo :sunglasses: . Jen já si budu muset zítra zajít na další :sweat_smile:
Takhle fakt nezhubnu,já mám opravdu závislost,to snad není normální - není dne bez sladkostí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S teplotou je to u nás teď zvláštní,přes den už je v pohodě,jen občas zakašle a sem tam nudlička,ale večer má vždy kolem těch 38C. Takže mu dávám ten čípek a ráno je to v pohodě.Ale nevím,jak dlouho toto můžu praktikovat.Stává se vám to taky u dětí,že mají teplotu jen ráno nebo večer??
:confused:
20. zář 2007 ve 20:41  • Odpověz
čau babenky :slight_smile:

Racul, ty jsi poklad :dizzy_face:. Četla jsem tvoji zprávu o půl druhé ráno, páč stále pátrám v kauze xx (bohužel stále se objevují nové a nové fakta, intriky a nicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale neměla jsem sílu ti napsat a poděkovat :sweat_smile:

Moc si mě potěšila, děkujuuuuu :dizzy_face:

A s Kubíčkem nehřeš :grinning: Nééé, dělám srandu, já už malé taky dám občas nějakou laskominku. Teď měl MM narozeniny a koupil jahodový dort od Coppenrathu a malá měla boule za ušima :grinning: A to dostala celý dílek ne jen tak na lžičku :grinning: Stydím se :fearful: :sweat_smile:
21. zář 2007 v 08:32  • Odpověz
DAsi,ty si nase detektivka,fakt na to mas talent,kdyz jsem cetla v tom varovani na cos vsecko prisla nestacila jsem se divit :confused: si faaakt dobraaa :wink: :grinning:

Holky ja mam dneska takovou depkuuu,jak nak prestavam kojit,malej uz vecer moc nechce,uz je to vetsinou jen po ranu,tak zacinam hrozne pribirat :pensive: uz mam vic nez pred tehu a to jsem mela i o 6 kg min :confounded: chjo stve me to desne ale jde to nak samo jim stejne,hybu se a tak :rolling_eyes:
21. zář 2007 v 08:49  • Odpověz
Dashak- díky, taky jsi mě potěšila :grinning:
Radši už po ničem nepátrej,nepřepínej a hlavně neřeš :grinning: :wink:
Internet je prostě o hubu.Pro moji nedůvěřivou povahu je až až velký dobrodrůžo, že sem vůbec občas chodím :sweat_smile:

Carod-kasli na depku,vždyť seš kočka :sunglasses: .
Vůbec mě nenapadlo,že váha může jít nahoru!? Já se celou dobu utěšuju,že až úplně přestanu kojit,že ještě něco sleze,no jak vidno,jsem stále naivní :sweat_smile:
Já kojím už jen ráno a před spaním,občas v noci když se vzbudí.A vyjímečně někdy i odp před spaním,když řve a nemůžu ho uspat.Ale radši to moc nedělám,už takhle se obávám,jak budeme končit s kojením.Není sice nějaký velký závislák,ale to ranní kojení si zatím neumím představit,že zrušíme.A já půjdu v 5h míchat mlíko se řvoucím dítětem na ruce :angry:
Já mám nahoře pořád asi 2 kg(než před těhot)ale měla bych dát dolů ještě víc...Kdybych omezila ty svoje sladké vášně a necpala se hlavně večer,asi by to šlo dolů dobře.Jsem lempl :angry:

Holky já jsem zas napruzená z počasí.Když jsme byli venku,tak bylo hnusně a nikam se nedalo vyrazit.A teď je pořád Kubík nastydlej,venku krásně a my budem trčet doma.Sice teda ven jdeme,ale zase to nechci přehánět nějakou tůrou.Pořád kašle,nemůžeme se toho zbavit.Nemáte nějakou účinnou radu??
Už ho to drží přes týden.Dle DR to nic není.Ještě dotázek-když třeba přijdete k vaší DR že dítko třeba kašle, tak jak moc ho prohlídne?? Naše ho jen poslechne,na průduškách nic a tím to končí.Třeba aby se podívala do krku!?:rolling_eyes:
21. zář 2007 ve 13:02  • Odpověz
Dashak: klobouk dolů před tvými detektivními schopnosti. Je to smutný. Včera jsem o tom vyprávěla manželovi a ten z toho byl pěkně vytočený. On strašně nesnáší lháře, jednou ho totiž uháněla holka a pak tvrdila jeho přítelkyni, že jí pořád někam zve. Naštěstí u toho jednoho telefonátu byl kamarád s rodiči. No a schodou okolností ta samá mrcha přebrala známý manžela a ještě pak dávala inzeráty na seznámení s jejím tel.číslem. Prostě divných lidí je kolem nás spousty a člověk neví kde na ně narazí :frowning2: .

Raculka: Ondra je mladší a už si toho takhle vyžebral spousty, je to třeba jen na špičku lžičky. Co nadělám, nějak nemám sílu být pořád ta zlá. A to malé množstí co dostal mu určitě bříško neprovrtá :frowning2: .

Carodkaa: neděs mě, že až přestanu kojit začnu nabírat :astonished: . Teď mám o 3 kg méně než před těhu a jsem móóóc spokojená. No ale začínám chodit na ten aquaaerobic, tak snad to bude v poho.

Jinak dneska si přijdu nechutně protivná, jsem unavená. Celý týden stávám před šestou, první tři dny jsem letěla do práce a včera jsem byla v Polsku na nákupech. Tak aspoň to bylo fajn. Pustila jsem žilou peněžence :grinning: .

No a Ondra pořád smrká, takže se s ním pořád peru při odsávání a kapání do nosu. Zítra zruším plavání, nebudu riskovat, že nastydne ještě víc. A to máme jít zítra na oslavu. Moc se mi nechce, raději bych byla doma. Ale nejspíš si potřebuji trochu vypít hlavu :sweat_smile:

A ještě ke všemu manžel musí v neděli do Plzně kvůli práci a já si brousila zuby na společný výlet.
21. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky, nečtete někdo Mladou frontu? Dneska jsem docela koukala.. Redaktorka se s polštářem místo břicha vydala do pražských porodnic a všude jí řekli, že má smůlu, že jsou pořadníky a pokud by chtěla rodit tam, tak už musí přijít tak v osmym týdnu.. To je teda síla.. V osmym týdnu jsem na porodnici neměla ještě ani pomyšlení.. Jinak, kdo nečetl článek o známkách typu Doporučuje česká pediatrická společnost apod.. Byla jsem dost překvapená, ale na tyhle doporučení nejsou skoro žádný normy a firma si známku jednoduše koupí. Takže jogurt Dobrá máma je podle dietoložky pro děti příliš sladký a tučný, i když má doporučení peiatrů.. Taktéž Sunar nikdo nezkoumal s tím, že nemají žádné negativní poznatky z ordinací.. A za známku od české lékařské komory,která doporučuje aquilu jako vodu vhodnou pro kojence, zaplatila matonka půl milionu.. No je to fakt síla.. Dost mě to překvapilo.. Kdyby to bylo něco pro dospělé, ale chuďátka miminka.. Člověk jim chce dopřát to nejlepší a zatím je to všechno uplacené.. Ach jo..Takže maminky, dávejte pozor na to co svým pokladům dáváte, ať se zbytečně nenapálíte.. PS: já jedla jogurt Dobrá máma celý těhotenství v domění, že bude pro prcka v bříšku to nejlepší :angry:
21. zář 2007 v 15:01  • Odpověz
sonije,to je vcelku normalni, ze si musis zavolat do porodnice a zaregistrovat se tam driv nez je obvykle. Ja tam volala nekdy v 11.tydnu a bylo vse ok.
Jogurty neresim, mala mela asi 2x Activii a ta je asi v pohode..
21. zář 2007 v 15:05  • Odpověz
Sonije, odkud jsi? U nás v Brně se taky musíš zaregistrovat v porodnici mnohem dřív před porodem, pokud teda chceš do nějaké konkrétně a nechceš být před porodem vystresovaná.
Já jsem rodila 24/08, to bylo v pohodě, pak nějak za dva nebo tři dny byl úplněk, s porodama se roztrhl pytel a mohlas mít zamluvenou jakoukoliv porodnici, bohužel, všude narváno a posílali mimo Brno...
21. zář 2007 v 15:19  • Odpověz
autor
raculka,
zkus koupit sirup mucobene. Moji sestry mala kaslala. A sestra mi poradila tenhle sirup, ze pry ji strasne zabral. Terka mela kasel nastesti jen jednou, mudr ji prohlidla a predepsala nam sirup Spiropent, ktery jsme brali snad jen 3 dny, protoze terka nemela ani pul roku. A za tech pul roku to bylo pryc. Pry je ten Mucobene bez predpisu, ale zatim jsem to nezjistovala.

kamhajek,
na rymu je dobry troslu podlozit matraci v postylce, treba rucnikem. Radila mi to nase doktorka a terka snad jen jednou mela rymu a tohle ji pomohlo. Pry deti lip dychaji a tece jim to samo. Na depku se vykasli, ja ji mam posledni dobou furt, kvuli podelany mycce, ktera prestala fungovat, kvuli zdravi. A rikam si - je to jen stroj. Hlavne ze mame zdravy dite ne??? My jsme ted na slovensku a zitra nas ceka asi 5 hodin cesta na vychod na svatbu - ale zpatky to bude 10 hodin ... Tak mam docela obavy o malou....

sonije,
jo jo cetla, bohuzel. Je strasnej baby boom a byl tam rozhovor z reditelem z podolsky nemocnice. Sice 8my tyden mi prijde strasne prehnany, ale ja se registrovala snad ve 20tym tydnu. Je toho prost hodne a nechteji zvysovat kapacity, protoze maji obavy, ze ten baby boom za par let prejde. Spis mne zajimaji, jak tohle chteji resit skolky a skoly.

dashak,
ja jsem to ani necetla, nejak na to nemam cas a ani na to nemam nervy. Uz nejakou dobu se na internetu pohybuju a byvala jsem kdysi i ucastici na chatu a taky jsem se napalila. Takze jsem opatrna. Navic jsem rada, ze co jsme holky z listopadu 2006 ze my prazandy se pozname, je to nekdy takovy vic duveryhodnejsi, jenze kdyz padnes na svini, tak se neda bohuzel nic delat. Nebud smutna. Svine byly vzdycky a budou. Ja treba naletel co se tyce penez. Uz to neresim ... Pro mne jsi fajn zenska a jsem rada, ze si tu mam s kym pokecat. Takze ti kdo o to nestoji - tak se na ne vykasli - ono dojde na kazdyho. A chod sem, kde ta mame radi - urcite se mnou budou holky souhlasit
:grinning: :wink: :wink:
21. zář 2007 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.