• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
jo a jeste,
na hubnuti je dobry pit zeleny caj. Ja ho vypiju denne skoro necelej litr a pomaha mi to. Obcas si zacvicim a chce to trosku se krotit v jidle - coz je pro mne nekdy taky problem - hlavne se sladkym. Ale snazim se to neprehanet ... A nejhorsi co na pribirani je - casty kaficka s mlikem :angry: :angry: :angry: . Ja jsem to omezila na jedno denne.
21. zář 2007 v 18:45  • Odpověz
Jé holky, já jsem z Chomutova, taky jsme měli narváno, že nás lifrovali domů dřív, ale hlásila jsem se až 14 dní před termínem a ani jsem nemusela.. Jen jsem chtěla vyplnit papíry.. Tak mě to překvapilo no.. Jo o školách tam psali, že to zvládnou, ale ty školky nevím nevím.. Už jem uvažovala, že se zajdu zeptat teď jak moc dopředu se hlásit a zamluvím si ji třeba o rok dřív.. U nás na sídlišti se to totiž kočárkama jen hemží a máme tu poblíž jen 2 školky..To je mimin.. Aspoň na nás bude mít kdo vydělávat :slight_smile:
21. zář 2007 ve 20:42  • Odpověz
Tak mě se zdá, že se v MFdnes probudili dlouho, velké pražské porodnice registraci vyžadují už dlouho.

Mapris: tak depka zažehnána, odpoledne jsem si dala spicha s manželem a šli jsme na procházku a skončili na mňamce v pizze. Přidaly se k nám i dvě sestřenky. No a večer bylo doma příjemné tóčo :wink: .

Co se podložení matrace týče, tak Ondrášek v postýlce dost cestuje. Takže byse dost určitě stalo, že by měl nahoře nohy :sweat_smile: .
21. zář 2007 ve 21:11  • Odpověz
mapris-díky,zkusím se na to mucobene zeptat
Já mu dávala nejdřív stoptussin sirup,teď zase nějakej halixol(to nám dala už jednou přímo DR a to zabralo).On je problém,že už mi to odmítá přijmout.Plive to,nechce ani s kaší.Musíme mu to dávat skoro násilím. :unamused:
Ten kašel není pořád,prostě jen občas zakašle.Ale celkově je mrzutej a má i rýmu.A odp měl zase 38 C. Přitom včera byl už bez teplot.Od jaké teploty si myslíte,že se nemá chodit ven? Venku je totiž víc v pohodě než doma.
Ale možná to bude všechno i k těm zubům. :cry:
Anebo mám trochu obavy,aby to neměl tu alergii po mně.Já na průdušky trpěla odjakživa,přitom u DR jsem byla vždy za hypochondra,když jsem netrpěla na horečky :angry:
Matrace by nám taky moc nepomohla,podobně jako u kamhajka :sweat_smile:
21. zář 2007 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky jakpak se mate?
Moje depka stale pokracuje :frowning2: s tim tloustnutim. ja treba nohy,me se to nak zacalo desne ukladat na brise a bocich..jsem z toho docela spatna :cry: nemate nake osvedcene cviky na tyhle partie?? :grinning: :sweat_smile:

Racul ted si me pobavila s tim s tou pripravou UM v 5 rano s rvounem na ruce! :grinning: JA si presne tohle taky nedokazu predstavit,ja ho teda vnoci-rano driv jak v 6 nekojim,ale i tak,tohle je daleko pohodlnejsi..
Zacina mi odmitat vecerni kojeni,i kdyz mu nabizim tak si radsi vezme flasku s vodou a pulku ji vypije :confused: pak si jednou cucne,rekne haji..a je konec :sweat_smile:
21. zář 2007 ve 22:43  • Odpověz
Carod-to sem ráda,že tu někoho vidím :sunglasses:
Kašli na stehna,buď ráda,že je Táda ok. Já teď pořád řeším,aby byl kluk už konečně v pohodě.Je mrzutej,chudinka.Ale aspoň nemám čas myslet na blbosti. :grinning:
Tádu nechápu,dát přednost láhvi před mateřským balením :grinning:
21. zář 2007 ve 22:48  • Odpověz
Vid a ja se mu tak nabizim:grinning:,on kouka,usmeje se a chnapne si ten svuj hrnek a jede
21. zář 2007 ve 22:50  • Odpověz
Ale ja na tyhle blbiny skoro vubec nemyslim,jen jednou za cas prijde obdobi a najednou si reknu ty jo mela bych s tim neco delat,mela bych cvicit,nebo mela bych se vzdelavat,,,a tak a pak to zase vzdycky spadne do toho stereotypu :unamused:
21. zář 2007 ve 22:53  • Odpověz
Jo Carod,taky občas mám nějakou depku.Ani nevíš,jak jsem ráda,že jsem se dokopala a začala zase tu němčinu.Nepřipadám si už jak úplnej,ale jen poloviční debil :grinning: . Musím tam občas i myslet :grinning:
21. zář 2007 ve 22:58  • Odpověz
Jé holky :grinning: Tak to já měla přípravu UM se řvounem v ruce hodně dlouho :grinning: a kolikrát i vícekrát za noc. Ale řešila jsem to pak předděláním dávky do lednice a pak šoupla do ohřívačky, takže jsem to jako jednoruká zvládla :sweat_smile:
Zááááávidííím vám, že kojíte :dizzy_face: Jo a všude co čtu o tom kojení, tak právě říkají, že pomáhá hubnout, že jako to jde všechno do mlíka. No a asi jak se kojí čím dál méně, tak se to trošku ukládá.

Ale na zimu se budou špeky hodit ne? :grinning:

Tak já zas padám :slight_smile: , snad už konečně do postele
22. zář 2007 v 01:55  • Odpověz
Dashak- já ti dám špeky na zimu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
To víš,že jsem ráda,že tak dlouho kojím.Jen ten visací efekt bude asi pěknej:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi ti dáme zakázat přístup na koně,jinak se už v životě nevyspíš! :grinning:

Holky,dáváte už prckům třeba tuňáka? A co si myslíte o tuňákovi v konzervě-v olivovém oleji-daly byste ho ??
22. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz
visací efekt :grinning: :grinning: :grinning:

odjíždím ke tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , takže budu až v neděli večer.

Papa a hezký víkend
22. zář 2007 ve 13:01  • Odpověz
dashak, tak to tě lituju,přeju pevné nervy :sweat_smile:
22. zář 2007 ve 13:05  • Odpověz
racul, díky za politování :sweat_smile: Ale myslím, že tentokrát mi to jen prospěje a nebudu furt řešit "xx" :grinning:

tak ahojky :slight_smile:
22. zář 2007 ve 13:15  • Odpověz
Dashak: hezký víkend pa
22. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz
Dashak-diky,ty speky na zimu bych si ale radsi odpustila :grinning: taky preju hezky viken aspon si odpocnes od vysetrovani :wink: :sunglasses:
22. zář 2007 ve 13:35  • Odpověz
No a nerikejte mi ze neznate zadny cviky na bricho?kam-ty jsi takova stihlounka,porad :wink: ?
22. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz
carodkaa: no nejlepší budou asi starý známý leh-sedy. Taky mám doma ten kruh na kroužení, ale teď už je dlouho v koutě.
22. zář 2007 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky holky, moje zlatý :slight_smile:
konečně se vám hlásím a máte pochvalu, za to že jste toho moc nenapsali, čekala jsem to horší :wink:
Je to hnus co se tu děje.....a souhlasím: reakce nulová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na baráku se nic nezměnilo, změnilo se jenom to že nás pokrývač vyšplouch...dostal 80000kč, navozil za 36000kč materiál..a konec, na smsky neodpovídal, a telefon nebral a pak o měl i vypnutý. Chtě nechtě jsem do toho musela zatáhnout i jeho rodiče a dohoda zní že v po na ůčet pošle zbytek peněz, že prý nemá čas nám to udělat...manža odkryl půl střechy, postavil nový komína pak tu střechu zase zakrýval vším co se dalo....cikáni hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Kuba je pěkný žolík, má bouli a monokl na obličeji, včera se říznul o střepinu, bo mi shodil podšálek na zem a než jsem sebrala střepy, fik :cry:
lezou nám stoličky a venku už nejezdíme s kočárem ale chodíme na procházky :sweat_smile:
Váha moje je taky vopruz :angry: furt 5kg a ne a ne jít dolu. Já taky mám denně sladký, nejde odolat, asi zase začnu kouřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a papání večer u tv je nejlepší :frowning2:
Holky budu končit páč letím na VV :confused:
22. zář 2007 ve 20:05  • Odpověz
A Ijetka se taky ukázala :sunglasses:
To je teda síla s tím pokrývačem.Já poslední dobou od známých slýchám jen samé stížnosti na řemeslníky,nevím,kam to spěje :angry: . Nechápu,že někdo dělá sám na sebe a dělá si pak takovouhle reklamu :angry: . Tak držím palce,ať vám vrátí prachy a nějak to dotáhnete sami. :unamused:

Tak jsem dneska zjistila,že Kubík má trochu bolavou dásničku,jak se mu asi klube novej zub.Takže možná i od toho jsou ty zvýšenky.Mažu calgelem,snad to zabere.

Mně ještě čeká žehlení,ach jo....Ale přitom stejně bednu zapnu,jen nevím,co tam dám,když stejně nic kloudnýho tam není. :angry:
22. zář 2007 ve 20:59  • Odpověz
ahoj kozeny,
tak jsme se vrátili z chaty a bylo naprosto super, počasí nádherný, v lesích, prostě paráda :slight_smile:

racul,
díky :sweat_smile:
A tuňáka občas dávám, i v konzervě s chlebíkem, myslím že byl ve vlastní šťávě, super, moc chutnal :slight_smile:

ijet,
to jsou ale rošťáci, slabé slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co s nima teď? :frowning2:
23. zář 2007 ve 20:07  • Odpověz
A další víkend za námi. Já jsem unavená jak pes, včera kamarád slavil narozky, tak jsme přijeli domů až ve tři a trochu v náladičce. No plnili jsme nějaké ty manželské povinnosti, tak do postele jsme vlezli až ve 4 :grinning: . No a dneska jsme jeli do Plzně pracovně. Ondrášek byl od včera večer u babičky, tak když jsem si pro něj dneska po páté šla nemohla jsem se ho dočkat. Chyběl mi šmoulínek. Rýmu už má trochu lepší, tak snad bude odsávání na chvíli konec.

Ijetka: jó řemeslníci, je to hodně velký štěstí když kápneš na pořádný. Nám třeba vnitřní dveře dodělávají rok, jsou to gauneři :angry: .

Co je VV?
23. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz
zdarec :slight_smile:
No tak zítra nám má poslat ty zbylý peníze, tak před spaním odříkám 100x otčenáš ať dorazí :frowning2: nebo si ho tatka najde a dá mu fakt přes hubu (to by byla škoda páč je to fešnej chlap) ale taky mě naštval :angry:
Teď se jenom modlím aby nekrachla firma na okna páč jsme je zaplatili hotově :pensive:

VV jsou vyvolení :grinning:
23. zář 2007 ve 20:28  • Odpověz
Ijetka: určitě nekrachne, jeden blbec při stavbě stačí :wink:
23. zář 2007 ve 20:30  • Odpověz
ijet,
určitě to dobře dopadne a penízky poputují zpátky, jinak si ho manža podá :dizzy_face:

Joo, my máme taky rýmu, já tu odsávačku nechci používat, po tom varování, tak nevím, čím sopílek odsát, i když se dnes párkrát vysmrkala, když jsem jí to ukázala, no ale musí mít na to náladičku, pořád se jí taky nechce a zlobí se :astonished:

No my jsme taky docela zapíjeli, až nám vždycky večer děti usnuly, tak jsme popíjeli burčáček, nebo vínečko. Paráda :sunglasses:
23. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz
No teda ženský,vy jste se nějak rozjely,docela závidím :grinning: Já pořád kojím,takže si dám občas jen symbolicky sklenku vína :frowning2: . No taky už bych se docela ráda někdy zase trochu vyřádila :grinning:

Jak čtu,jsou i vaše zlatíčka nastydlá.Prý to teď řádí. :unamused:
Možná se zeptám blbě,ale zajímalo by mě,jak zjistím,kdy je potřeba odsát rýmu? Nedělám to ráda,prý to není moc dobré často odsávat.Rýmu trochu máme,ale spíš ten kašel.Občas mu z nosu trochu teče nudlička.Je opravdu nutné při rýmě vždy odsávat,když ještě neumí smrkat ?? :confused:
23. zář 2007 ve 22:06  • Odpověz
ahoj holky moje :slight_smile:
tak víkend u tchýně mi prospěl, i když jsem na "to" myslela, kudy jsem chodila. Ovšem načerpala jsem novou energii a včera už jsem se regulérně zase pobavila ve varování jak už dlouho nee :grinning:

My zatím rýmu nemáme, jako má trošku vlhký nos, ale zatím to není klasika rýma. Nevím čím odsáváte, ale fakt musím jen a jen doporučit tu na vysavač. Odsávat by se mělo, jinak to může skončit tak, že budete muset jít píchat uši. Samozřejmě tou hadičkovou ne, to musíte strkat do nosu a dráždit sliznici, ta vysavačová ale odstraní sople ve vteřině a nikam se přitom necpe. Já furt váhala ji koupit, bo mi to znělo strašně - na vysavač...a pak jsem se tloukla do hlavy, že jsem ji nekoupila už dříve.

Apropos, ta malá hadičková, co je s tím kelímkem, cena od 20 až 40kč, výrobce gama či tak nějak, je závadná, má snad tisícnásobně překročené nějaké limity, tak nedoporučujou používat pro děti.

No a smrkání, malá se zas opičí, takže jakmile vidí kapesník papírový, hned si ho strká k nosu a krčí nos a funí. Když ji za ten nos chytnem, tak má fakt snahu smrkat. Jenže to nemá rýmu, až bude mít plný ucpaný nos, tak se určitě bude vztekat, protože se ji bude blbě dýchat a pusou ona moc nedýchá, ostatně stejně jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marci, si mě docela pobavila s tvým víkendovým programem :sweat_smile: , hlavně to s těma povinnostma ve 4h, to bych byla ochotná tak maximálně o svatební noci :grinning:

Jdu vám něco poslat
24. zář 2007 v 09:17  • Odpověz
Racul.ja bych to zkusila odsat,je to lepsi nez aby se mu to tam drzelo a mel pak zanet stredniho ucha.

Ta odsavacka na lux je vazne bezvadna,fakt dodorucuju a je to behem vteriny!! :slight_smile:
24. zář 2007 v 09:38  • Odpověz
Taky jednoznačně doporučuji odsávačku na vysavač. Odsávám většinou ráno a večer, aby se mu dobře dýchalo. Taky mám pocit, že když ho odsávat nebudu, aby mu to tam nazastydlo.

Ondra poslední dobou zlobí u oběda, pořád se kroutí a otáčí v židličce a všechno je přednější než jídlo, takže krmím dvakrát tak dlouho :confounded: .

Dashak: no taky jsem pak měla dost a to jsme poračovali ráno :sweat_smile: .
24. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz
dashak,
o té odsávačce vím a proto jsem bazradná, čím odsávat. Prý ta s tou bambulkou nebo jak to mám říct, jak se mačká, prostě nefunguje pořádně a s tím vysavačem, to nechci, tak já nevím, jestli ještě něco existuje, zrovna máme rýmu a já fakt nevím :angry:

kam,
a ta na vysavač se pořizuje v lékárně?
24. zář 2007 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.