• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
lenchita,
no to jste určitě udělali dobře, když jste ji vzaly k sobě do postele, než ji nechat plakat, některé miminko to zkrátka potřebuje a určitě mu je u vás líp, když vás cítí poblíž :wink:
31. bře 2007 ve 21:19  • Odpověz
autor
jita2,
ahojky. Maruška už spí sama u sebe v pokojíčku? Jinak s tebou musim souhlasit co se týče samostatnosti dítěte, ale myslím, že to je tím, že (nevím jestli Maruška) jsou na UM, nejsou s námi tolik spjaty jako při kojení. Ale je fakt, že moje nejmladší sestra má teď pětitýdenní dceru a kojí jí a taky jí ukládají do postýlky .. takže jak píšeš, záleží to na dítěti a na rodičích :o))

ambret,
ahoj vítej, to víš, že se můžeš přidat, proč se ptáš? :o)) Jsem psala, že je to pro všechny :o)))

ambret,
to jako přeleze k vám do postele?

Moje kamarádka, která se na Terku chodí často dívat, tak mi říkala: "Dělej všechno podle svého instinktu, jen si jí neuč do postele. Já to naučila svýho syna a dloouho jsme ho to nemohli odnaučit." Neříkám, aby se to nedělala u menšího dítěte, ale podle mého názoru, když už pak dítěti táhne k roku, tak je potřeba ho trošku naučit spát u sebe, protože jsem někde četla, že to, že dítě takhle spí u rodičů, tak to dost narušuje i jejich intimní život ... Já to spíš tak dělám podle sebe a taky podle našich. My jsme 4 holky a jsme docela s velkým rozdílem - je fakt, že si pamatuju, že jsem občas spávala místo taťky v posteli s mamkou, a ten mně pak přenášel do mojí, ale pak od nějaký doby to ustalo - ale musela bych se zeptat mamky :o)) Terce se s manželem taky snažíme dávat hodně lásky, chováním, mazlením, věnováním se jí, ale taky se musí dítě naučit nějakému "řádu" a respektu - víte jak to myslím? :o)) Nechci tady působit jako nějaká zatvrzelá a přísná matka, ale beru to podle sebe a podle našich :o))
31. bře 2007 ve 21:37  • Odpověz
Mapris, přesně tak, přeleze z postýlky k nám
31. bře 2007 ve 21:39  • Odpověz
autor
ambret - sikulka potvurka co :grinning:
31. bře 2007 ve 21:40  • Odpověz
Ona je šikovná až moc :angry:
31. bře 2007 ve 21:48  • Odpověz
Musím se rozloučit. Jdu do hajan, nějak mě přemáhá spaní. Tak ahojky, děkuji všem za přijetí a dobrou noc
31. bře 2007 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ráno kočky :slight_smile:

jak už jsem psala, veměnila bych (se spsním Kuby u mě), imntimní život :sweat_smile: pácháme v obýváku už co se Kubík narodil. Ani bych TO nedělala kdyby spal vedle nás v postýlce :slight_smile:

Až ho to budeme odnaučovat, tak vám třeba budu závidět, ale do 18 let se mnou spát určitě nebude :grinning: :grinning:

Já momentálně vařím ať pak můžu být celý den venku na dvoře, mějte se krásně vy i pinďové a hezkou neděli :slight_smile:
1. dub 2007 v 09:20  • Odpověz
ijetka,
kdyby jsme neměli obývák hned vedle kuchyně, kde už v pět ráno můj otec kramaří tak snad už s malou taky spim napořád.Je to krásný, když se to malinké tělíčko k Tobě přitulí :slight_smile: .

Malá mi poslední dny všechno zvrací, dám ji najíst a v zápětí to je venku.Tak snad to nebude nic závažnýho, nesnáším pohotovosti takže čekám na svou doktorku.Teplotu naštěstí nemá a pořád řádí jek dˇas takže snad je zdravá :slight_smile: ..
Holky my byli dneska na pouti, je to pěkně drahé.Když jsem byla malá, dali mi naši 100,- a krásně jsme si to tam užili..A dneska????To máte na vstupný a párek s tučnákama :wink: ...
1. dub 2007 v 18:25  • Odpověz
mapris,
ona tak spávala už od začátku, i když jsme kojili...ona po mě nikdy nějak neplakala večer, když sama usnínala, vždycky jí to vyhovovalo :wink: . Ale chápu maminky, jejichž dítě pláče samo, že si ho k sobě vezmou, je to přirozené, než je nechat plakat :slight_smile:

ijetka,
my taky byli celý den venku, kopali jsme základy na skleník, páč už budu brzo vysazovat zeleninku a tak jsme přišli z venku až teď...ještě že máme tu zahradu, bez ní si to fakt nedovedu představit... :wink:

isacek,
jéé, u vás byla pouť? :sweat_smile: No to mi povídej, jeden kolotoč teda stojí peněz, a i to všechno okolo :angry: :wink:
Hlavně ať je Natálka v pořádku :wink:
1. dub 2007 v 19:13  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
1. dub 2007 v 19:32  • Odpověz
jita2,
tady v Praze je maťejská pouť každý rok od unora do dubna.
Je tam toho spousta, ale užít si všechno tak tam celá rodina utratí tak 3.000,- :angry: a možná i víc.
1. dub 2007 v 19:51  • Odpověz
ahojky!
ijetka: úplně souhlasím - co se toho intimního života týče, taky by mi to bylo žinantní ve stejné místnosti...

Na pouť bych zašla! Pamatuju si, že když jsem byla dítě, jezdili jsme pravidelně každý rok na matějskou, ale svým dětem to asi nebudu moct dopřát, když vidím ty ceny :unamused:
1. dub 2007 v 19:57  • Odpověz
No holky co se týče poutí plně souhlasím, bojím se toho že bude chtít na koně a pak bude řvát vzteky že nebude chtít od nich :angry: :grinning:

Taky se těším až bude větší a budeme jezdit do aqua parku do Liberce, ,je to mazec, a hnedky do zoo a budou prachy lítat fofrem :rolling_eyes:

isacek
co se to děje s Natálkou, chudinka, ať je bzry v pořádku :wink:

jito
jo jo dvorek je dvorek lituju holky ve městě idyž jich pár znám co ten mumraj a smrad mají rády :confused: :dizzy_face:
1. dub 2007 ve 20:06  • Odpověz
isacku, stovku na pout, za to bych bejvala mohla pozvat celou tridu :slight_smile:, mne davali tak 10,- a stacilo to na houpacky, kolotoc, cukrovou vatu a nekdy i stesticko ;)))

Jinak s tim, jak je to dneska sileny, souhlasim, my se teda rozsoupnem kazdej rok a jdeme na matejskou (loni jsme vzali s sebou moji maminku, ja tenkrat byla tehotna a ona s mym muzem litali po atrakcich, vyzkouseli i bungee kouli), letos to ale kvulio praci nestihame a hlavne by z toho Helca asi jeste moc nemela, pristi rok ale urcite zajdem :slight_smile:

A jinak spani s mimcem v posteli je super, dyt je to takovej tulisek malej roztomilej...a to miminkovsky obdobi nam tak rychle utece, za chvili pujdou do skoly a za dve chvile uz pujdem na maturitni ples ;)
1. dub 2007 ve 20:07  • Odpověz
gedren,
no a dneska by jsi si tam za těch deset korun nekoupila ani tu cukrovou vatu :sweat_smile: .Jo bungge koule ja super, ale nešla bych do toho.To máš dost odvážnou mamku :slight_smile: ..
Holky musím to napsat, šli jsme do strašidelnýho zámku.Vedle mě seděl mladší bráška a za námi přítel.Zámek už od pohledu fakt děsivej a já jsem starý strašpytel a ani na horory nekoukám, protože se pak bojím.
Jeli jsme a u konce jsem viděla postavu s motorovou pilou, fakt hnus a ta postava se hýbala, jsem si říkala to je živé a teď mě tu zabije :sunglasses: :grinning: ..
No a přijeli jsme blíž a začalo to na mě všude sahat, já řvala jak protrhnutá a kluci z toho měli strašnou prču :angry: :slight_smile: ...Fuj tajbl, se mi o tom dneska bude zdát :confused:

Jinak si taky malou užívám dokud to jde a má zájem...
Ale když byla ještě v bříšku tak jsem měla jiné plány s výchovou :sunglasses: , ale teď nelze odolat.....
1. dub 2007 ve 23:08  • Odpověz
isacek,
tak to ses musela pěkně zapotit, to já bych asi taky ječela...taky jsem tam jednou byla, a nebylo to nic příjemnýho, kousek u nás je taková větší pouť v srpnu, tak se taky půjdem mrknout :wink:
2. dub 2007 v 10:02  • Odpověz
No my v nem jednou byli a jediny, co me vydesilo, byl nejakej kus hadru, co na nas jednu chvili spadl...;)
2. dub 2007 v 11:27  • Odpověz
Gedren.asi jsme byly ve stejnym hradu,presne jediny ceho jsem se lekla byl hadr pres oblicej :grinning:
2. dub 2007 v 17:23  • Odpověz
Tyhle strašidelní hrady a atrakce z duše nenávidím. Když jsme byli před dvěma lety na dovče šli jsme v Českých budějovicích po náměstí a manža si všiml že je otevřeno v takovým podzemí a tam byly vystavený exponáty mučících nástrojů, no ukecal mě a mě tam normálně bylo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: to fakt nekecám, ta představa že to fakt používali.....no horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2007 v 18:24  • Odpověz
Máma mi včera říkala, že čte knížku o historii poprav a že to musí číst po malých kouscích, protože se jí z toho vždycky po chvíli udělá zle...realita je vždycky horší, než strašidelný hrady... :unamused:

Dnes jsem byla ve špitále a můj údiv nad chováním jedné sestry totálně zastínil celý zákrok, co mi dělali :angry: Mimo to, že když jsem jí požádala o erární košili (zapomněla jsem svou, no...), tak mě zpražila, že nemocnice není hotel, pak mi počítala, kolik už jsem jich spotřebovala a staré paní, co se mnou ležela na pokoji a chválila ji, že se o nás stará jako o miminka, řekla: "to víte paní, kůň je jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem, jako dítě a pak ke stáru" No nevěřila jsem vlastním očím!
3. dub 2007 ve 20:22  • Odpověz
lenchita,
to asi byla nějaká zamindrákovaná chudera, která si vybíjí zlost na ostatních :angry: Je pravda, že sester je pořád nedostatek, mají děsný fofry a proto jsou taky hodně nevrlé...ale zase jsou samozřejmě i sestry úžasné...no ale jako v seriálech to nebude nikdy, asi nepotkám takovou sestru Stefanie :grinning:
3. dub 2007 ve 20:30  • Odpověz
Já jsem to brala tak, že tam jsem na jedno dopoledne a že se s ní klidně pohádám, když to bude nutné - nakonec nebylo, ale když jsem viděla, jak paní po laparoskopii seřvala, že jim zakrvácela postel (a erární košili), tak mě z toho bylo šoufl :frowning2: Btw. v té samé nemocnici pracuje jedna "stefanie", takže vím, že to jde, když se chce :grinning:
3. dub 2007 ve 20:50  • Odpověz
Oni to ty sestry nemají moc lehké, jak už psala jita2 je jich málo a práce čím dál víc. Kamarádka dělala sestru na interně u těch ležících starých lidí a musela jsem jí obdivovat jakou měla v sobě trpělivost a obětavost :pensive: . Já bych to dělat nemohla. Vím, že jsou některé sestry pěkné k...y :confounded: , ale to se najde v každé profesi, třeba na úřadech. Je zvláštní, že se nepříjemný lidi vyskytují hlavně ve státních sférách, v soukromé firmě by nepříjemný člověk moc dlouho nevydržel. :slight_smile:
3. dub 2007 ve 21:15  • Odpověz
No o těch úřadech to teda aspoň platí na 100 procent, práce tam mají skutečně málo, to je všeobecné, jsou hloupé, nevzdělané, nic nevědí a jsou neochotné...Já vím, že i mezi nima se najdou vyjímky :wink: , bóže, snad tu není ňáká úřednice, ta by mě asi zaškrtila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2007 ve 21:25  • Odpověz
jita2 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2007 ve 21:29  • Odpověz
ahojte holky, tak o zdravotních sestrách bych mohla vyprávět...Ležela jsem přes dva měsíce loni na gyndě na udržení těhotenství, je pravda, že většina z nich se snaží být příjemné... Já jsem nevěděla, kolik času tam strávím, tak jsem radši ani nedutala. Ale s erární košilí mám taky jeden zážitek, to když jsem šla rodit, tak po klistýru se mi podařilo tu košili trochu ušpinit, tak jsem se šla osprchovat a poprosila jsem sestřičku o čistou. Ta se na mě podívala a řekla - ukažte mi, kde to máte špinavé, podívala se a doplnila - to je ještě dobré, to budete mít tu košili ještě špinavější. No a novou mi nedala. Adélka se narodila večer, tak já celé odpoledne chodila jak prase v této ušpiněné košili. No napadá mě, jestli podle počtu špinavých košil nejsou nějak hodnoceny :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2007 v 09:27  • Odpověz
No to je mazec :astonished: jelikož jsem krapet od fochu (dělám sanitárku v domově důchodců, dříve v léčebně) tak vím, že to není jednoduchý, holt jsme jenom lidi. Jinak to berou zaměstnanci a jinak pacienti :rolling_eyes:
4. dub 2007 v 10:17  • Odpověz
Ahojky všem....na www.mamaaja.cz jsem se zapojila do Soutěže o nejkrásnější zážitek v sekci Těhotenství. Můj článek je hned první s názvem Můj nejkrásnější zážitek. Jestli budete mít chuť, můžete hlasovat....díky Lucka :slight_smile:
4. dub 2007 v 10:21  • Odpověz
lucka13,
poslala jsem hlásek :wink: krásné :wink:
4. dub 2007 ve 20:39  • Odpověz
autor
jita12,
no, já jsem úřednice, pracuju na soudě, ale mám tam hodně nepříjemných kolegyň a vím, že i na soudě pracuje nějaká "Stefanie", taková ochotná jako já :o)))
6. dub 2007 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.