• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
No tatka už mě vyfotil s Kubíkem ale tam to mám už zplihlejší, je to focený večer. Teď šel uspat Kubíka tak až vyleze tak mu řeknu ať mi dá fotky z foťáku do noťase a fouknu vám ji sem. :slight_smile:
4. říj 2007 ve 20:08  • Odpověz
Ijet: tak to se těším na fotečku.
Teď jsem četla o tý záměně dětí, to je hrozný. To si vůbec neumím představit co bych dělala.
4. říj 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ten můj chlap snad usnul, nebo co?! :unamused:
JO tu záměnu jsme taky probírali :frowning2: je to síla :angry: já bych si nechala to cizí, co jsem jako vychovávala, a vzala bych si i to své :pensive:
4. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz
Ijet: tak o tom tvém řešení byl kdysi nějaký film z Anglie, došlo k záměně dětí v porodnici a ta jedna rodina soudně vymáhala své pravé dítě a i to cizí si chtěli nechat. Chudák ta druhá rodina :frowning2: .
4. říj 2007 ve 21:04  • Odpověz
ahoj holky,
no jo, taky to sleduju, je to šílený, nejzajímavější opravdu je, jak se to stalo :frowning2:
Naštěstí se rodiny domluvily, že si děti vrátí, no ale i tak je to hrozný neštěstí a šílený nátlak na psychiku. :cry:

Mě je dnes nějak divně, tak jsem si dala čtvrtku griotky, před tím s manžou, páč slavil sváteček a teď jsem musela ještě jednu, páč se mi dělalo blbě od žaludku, tak snad to pomůže :wink:
4. říj 2007 ve 21:08  • Odpověz
Ach jo,
v duchu si připadám taky jak prudička :grinning:
Páč jsem musela okomentovat příspěvek v náušničkách, páč nějaká slovenka moooc chtěla dát ročnímu synovi náušničku a nechala mu ji ale tedy propíchnout už v pěti měsících a náušnička prý vypadá super!! Ach jo, já tomu asi nerozumím :frowning2:
4. říj 2007 ve 21:39  • Odpověz
Tak teda s tou náušnicí, to je síla.
I s tou záměnou dětí. To nevim co bych dělala, kdyby mi někdo řekl, že Kubík není náš a dostala bych úplně "cizí" dítě. Já bych ho nedala, pro mě by byl pořád můj a neumím si představit co bych dělala, kdybych nevěděla co s ním dál je a tak... Hrůza!!! :astonished:
4. říj 2007 ve 22:04  • Odpověz
Zdaar babky :slight_smile:
Jiťo, ty prudičko jedna :sweat_smile: Jsem se tam schválně šla podívat :sweat_smile: No mě to přijde dost úchylné ty náušnice u kluků, zvlášť u těch malých děcek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Však jsem vám psala i můj názor na řetízky na miminech, prostě rodiče by si neměli dělat z děcek věšáky na cetky :unamused: navíc to působí tak nepřirozeně a dospěle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ijet, typické řešení depky, zajít si pro novou hlavu :sweat_smile: U mě bohužel nefunguje :sweat_smile: , já mám depku naopak když přijdu od holiče, dycky mě tak zpizdijou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že mám na hlavě pak helmu :angry:

No a záměna, já jelikož nemám jaksi prostor sledovat zprávy, tak mě o tom včera informoval manžel. Já vám tak závidím, že už kolem osmi máte klídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem už byla dožraná, před cvhílí jsem dojedla první jídlo. Do večera jsem s malou sama, pak přijde manžel, rychle mu naložit jídlo, šoupnout malou do vany, pak ji připravit na spaní, poumývat nádobí, nakrmit a uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska usla až kolem desíti :unamused: Ostatně jako skoro vždy. Já ji položím do postýlky spící a udělám krok a okamžitě je vzhůru a brečí, tak tam s ní dycky musím chrápat, dokud neusne. Dneska usla s rukou mezi šprušlou a držela se nebes, bo je furt zvedala a kontrolovala jestli jsem nezdrhla :grinning: No takže jsem dneska jedla až jak usla. Jinak jím většinou kolem sedmi jak přijde chlopek domů, ale dneska jsme byli nakoupit v tescu, tak nebyl čas, musela jsem to vybalovat a pak malou hurá do vany.
No zprcala jsem manžela, že aspoň uspávání by si mohl vzít nastarost, že toho mám za celý den taky plnou řiť a chtěla bych se aspoň najíst :pensive:

Ufff, tak vidíte, všude je něco :sweat_smile:

Joo, no málem bych zapomněla, že jsem chtěla psát o té záměně :sweat_smile: Tak je to docela hrůza a vůbec si neumím představit tu situaci, že člověk vychovává 10 měsíců dítě a pak zjistí, že není jeho. Ale zas řešení, že si nechá obě je teda dost sobecké vůči druhé straně, ta by se musela asi zcvoknout úplně, chudera :frowning2: A myslím, že i z právního hlediska to určitě nejde udělat, tedy bez souhlasu těch druhých rodičů určitě ne. No, asi bych to řešila tak, že bych si nechala 1 dítě (ale nevím které, jestli svoje nebo to, o které jsem se starala) a to druhé bych chtěla třeba 1xměsíčně vídat.
Ale štěstí že na to přišli relativně brzy, co třeba v 10 letech že :confused: Kdyby si ty miminka vrátili k pravým rodičům, tak by si to ty děti ani nepamatovaly a i si za velmi krátký čas na nové rodiče zvyknou, resp. zapomenou na ty původní.
4. říj 2007 ve 22:35  • Odpověz
dashak,
tak to máš teda fofry a určitě je to dobrý nápad, že aspoň uspávání by mohl vzít za tebe, aby jsi měla aspoň trošku času na sebe :slight_smile:

A k té záměně prý existuje zákon, že dítě má právo vyrůstat u svých biologických rodičů, takže i kdyby se rodinka rozhodla nechat si obě, soud se musí řídit tímhle zákonem (psali v MF) :wink:
5. říj 2007 v 09:04  • Odpověz
autor
sakra ženský :o))) zamyky, zamyky. Chystám se na vás, ale asi to nestihnu, páč se mi budí dítě, tak možná večer :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2007 v 11:01  • Odpověz
autor
raculka,
no pití neřeším nijak. Terka má přes den ovocnej čaj, a na noc bylinkovej. Vodu mi vyplivává. Doma to většinou ohřeju a pak to venku má většinou vlažný a nějak jí to nevadí. Ale asi budu muset taky používat Termosku..

isacek,
tak to je mi líto. Třeba to zvracení může být jenom viroza ..

macu.k,
se žaluziema a kytkama jsme na tom podobně. Na žaluziích už utrhla ten boční provázek - tak to manžel jeden večer spravoval. No a kytku mi vysypala jednou. Máme hodně kytek, tak jsem se je pokusila nějak uspořádat, ale stejně mám na polici ještě tři. Přemýšlala jsem o nějakým krytu na květináš, ale nic takovýho asi neexistuje. Občas dostane přes ruku - když neposlechne ohledně kytky. Nebo když se jí nelíbí hudba, co hraje v přehrávači, tak jde a vypne to. Já musím používat dálkáč, aby mně neviděla to růčo ovládat. Protože pak si řekne - když může mamina, tak já taky. :o)))

terezkaaa,
taky mně to strašně mrzelo. Přála jsem si, aby to obě přežila. A úplně jsem se cítila na místě tý jejich maminky... ale jak píšou holky, mohla to ukončit... JENŽE ... třeba strašně moc chtěla miminko (bude to znít hrubě a sobecky) ale přežilo to druhé miminko a má pro koho žít. Bohužel, ten nad náma to někdy takhle krutě zařídí - každý člověk má "svojí" délku života... Mám v okolí pár lidí, kteří přišli o dítě, takže možná trošku chápu tuhle situaci ...

ijetka,
třeba kubík cítí že jsi nervózní, tak zlobí. Terka když je ospalá, tak se na mně sápe a taky mně strašně štípe a tahá za vlasy. Hele, říkej si, že jsou na tom lidi hůř než my. To mně vždycky potěší. No vidíš, nová hlava - hned je něco pozitivního. Já mám taky poslední dobou furt depky, ale pak se z toho vyspim a je mi líp. Zrovna včera k večeru, jsme parádně zmokli. Terka
celej den kňourala. Šla jsem zrovna do orifu pro zboží a trčela tam asi 1,5 páč tam byl nával. No zabavit dítě je fakt někdy umění ..

s nočníkem jsme to ještě nezkoušeli. Nechci ho kupovat, protože u mojí mamky jich je tam prý pět, a jedu tam příští víkend, tak to pak chci taky zkusit.
s tou záměnou - nevim co bych dělala, asi bych si vzala to vlastní, ale po tomhle, co bych o něj rok pečovala by mi bylo asi hodně
smutno. Hlavně, že se ty rodiny dohodnou. Jinak jsem si myslela, že v tomhle moderním světě už to snad není možný, ale zatím
zjišťuju - že zdravotnictví byla a je pořád krize.

kamhajek,
Terka sní jednu tu malou hollandii - myslím, že to je 200 g.

dashak,
no, taky mi to přijde, že jsou naše holky obě stejně potrhlý :o)) akorát se mi Terka tak hezky nenasouká pod stoličku. Máme tu skládací židličku a tu většinou složí a skřípne si prsty, takže já jsem na pc jedině když spí ... Jinak s O2 super hláška :o). Simtě - mně taky vždycky načesají jak nevím co - tak přijdu domů a umeju to - důležitý je pro mně jak mně ostříhají - a ta holčina, ke který chodím střihá super - no tak si to pak upravím podle svýho. Můj manžel je totiž názoru, že když přijdeš od holiče, tak by sis měla umýt hlavu, protože máš ty ostřihaný vlasy všude - i ve vlasech. No, jenže jemu se to kecá, když má 3 mm :o)))
Tak teď si mně potěšila z mých depek. Manžel odchází ráno v 8 a přichází na půl 8mou. A většinou si Terku bere, chvíli si s ní hraje, pak jí chodí koupat - já akorát připravuju mlíko, mezitím uklidím hračky - a manžel i uspává. A pak večeříme většinou po 8mý spolu, protože když přijdu s Terkou z venku - což je většinou kolem půl 6-6tý - tak se jí musím věnovat, bo je ukňouraná a taky koukáme spolu na ulici :o))) No a spát chodím většinou kolem 11tý - půl 12tý. Každej večer totiž "pracuju", na kosmetice a nebo na angličtině. Takže se vůůůbec nenudím. A o víkendu si manžel bere malou odpoledne ven. Takže mám víkendy odpoledne pro sebe, ale to většinou udělám tu "svojí práci" a nebo něco tady doma. Prostě jsem manžela zapojila do péče o Terku od malička. Taky
to přikládám tomu, že výhoda je - že je Terka na umělý ...
Ale je pravda, že by si chlap měl vzít péči o dítě aspoň někdy. Je to strašně fajn být doma chvíli sama a odpočinout si. Já si vždycky o víkendu pustím oblíbený cd - a pěkně nahlas :o)) A to koupání jsem taky chtěla, aby si vzal - protože jsem někde četla, že když se chlapi věnujou dítěti i v týdnu, tak je to pro ty děti přínos - protože si pak uvědomují, že nevidí tátu jen o víkendu ...

Moje dítě spí dneska dvě hodiny .... :grinning: :grinning: :grinning:. Tak jsem to stihla dočíst a jdu se najíst. Odpo vyrážíme ven za kamarádkou. Sem se zas rozepsala. No jo, já a dashak :grinning: :grinning: :grinning:. Aspoň se holky nenudíte :o))
5. říj 2007 ve 12:00  • Odpověz
cssss mapris, tak to si mě rozesmála :sweat_smile:
Můj manžel s malou sám venku nikdy nebyl :sweat_smile: Někdy jde o víkendu s náma, ale sám ne :unamused: Prý by se tu ztratil :grinning: Bydlíme na sídlišti a on pochází z vesnice kousek od Olomouce. No je prostě zvyklý z domu, že dělá jen ty chlapské práce. Byli tři kluci, takže jejich mamka se jak koza oháněla a oni spíš takové to řezání dřeva, spravování apod. A taky ho nebaví se pohybovat pěšky, jak to nemá motor tak je konec :grinning: Takže já prostě nemám šanci být cvhíli sama. No a moje mamka, no tak to je kapitola sama o sobě. Ta Ivanku zbožňuje, ale tak na pomazlení, pohrání si apod. Moc nechce hlídat (teda nehlídá, páč je stejně už od dubna na chatě, takže už půl roku) a musí to být teda něco, aby mi pohlídala. Vlastně malou měla poprvé přes noc, když jsme byli na svatbě kamaráda. A to se hrozně cukala a chtěla ať malou vezmeme na svatbu taky. Což jsme původně chtěli, ale s jejich programem by to malá nezvládla. No a pak teď hlídala jak jsme byli na té Stodolní, ale to byla u nás doma a pak jak jsem byla s holkama z jtož na srazíku v Brně. Jinak mi prostě vždycky řekne, že to musím nějak zvládnout, že jí taky nikdo nepomáhal a nehlídal, což mi přijde fakt na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určitě až bude chtít Ivanka pohlídat svoje dítě, tak to neudělám jen proto, že mě taky nikdo nehlídal a ať si to vychutná sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale o to prd, já jsem se nikoho o pomoc neprosila, ale čekala jsem aspoň psychickou podporu, místo toho jsem se dočkala akorát hlášky, že za to můžu já, že se malá narodila dřív a když jsem s ní měla cvičit vojtovku a oni byli u toho, tak mě doslova zjebali, že co jí ubližuju, že toho mám nechat, dyk řve jak tur, že ji určitě ubližuju, beztak ani nevím jak se to má dělat a ať se na to vyseru. Dneska když se o tom bavíme, tak mi řeknou - no jo, ale víš jak to člověku rve srdce, když takhle plakala? :angry: Tak debilní názor nutno fakt pohledat! A já jsem se v tom asi vyžívala 4x denně! :angry: No co vám budu vykládat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A manžel to samo, když jsme cvičili, tak někam zalezl, aby to nemusel slyšet. Starat se zezačátku vůbec nechtěl, malá byla hrozně malinká a on se bál, takže koupání ani krmení nepřipadalo do úvahy. Poprvé ji koupal snad v 7 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když je posranděná, tak ji není schopný přebalit, takže jednou když jsem měla nějakou příhodu po hřibách a srala a zvracela celou noc a pak byla total grogy, tak jsem ji musela na zemi přebalit, protože jinak bych se asi vyvrátila, ale jemu by hold asi upadla ruka, kdyby ji měl utřít tu posranou prdel :grinning:
No prostě, nemám žádnou páku, jak ho přinutit, aby se více o ni staral. Ani to vlastně moc nejde, když přijde tak pozdě. Občas teda okoupe, ale rozhodně to není tak, že by si ji vzal a odnesl do vany. Musím mu to zase říct já :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no včera jsem teda řekla, že ji bude chodit uspávat, tak souhlasil, ale stejně to vidím černě. Ona ho hrozně zbožňuje a jsou miláčci, dycky se spolu tulinkají a Ivanka jak přijde domů, tak to je jenom tati tati. Ale když ji šel minule odnést do postýlky a zůstal tam s ní, tak jsem nakonec stejně musela naběhnout já. Tak uvidíme no.

O víkendu jde do práce a pak jede do Olomouce, takže zase nebudu mít volnou sobotu.

Ach jo, jsem se rozepsala, já jsem prostě expert na romány :grinning:
5. říj 2007 ve 12:19  • Odpověz
Zdar vespolek,maminy :sunglasses:
Včera jsem neměla čas sem zalézt,tak tu rychle dočítám,co jste řešily. :confused:

ijet- jak čtu,jsme na tom docela podobně.Taky mám někdy depky.Rodinné vztahy máme poslední dobou taky naprd(naštěstí jen z jedné strany) :unamused: , takže se to vždycky nějak nakupí a je hotovo. :unamused: . Ale jinak jsem včera byla na srazu s lidma z práce a to mi zlepšilo náladičku.Je fajn,pokecat si taky o něčem jiném než o dětech. :grinning: . No nejvíc se řešili chlapi,jako vždy,tak jsem se pěkně povabila :dizzy_face:
5. říj 2007 ve 13:29  • Odpověz
macu.k- díky za info o té sedačce.Právě o těch popruzích jsem slyšela taky,no zatím nespěcháme,tak zkusím ještě ojuknout další značky.My bysme jí využili hlavně na delší pochody,takže lézt někde po kopcích a ještě mít otlačená ramena nic moc...Jenže ty krosny co jsou lepší,stojej o dost víc. :angry:

jita2- já znám dost dětí,které nechodily ve vašem věku,takže nejste zase taková vyjímka. :wink:

kamhajek- náš Kubík sní někdy celou 200g, jindy jen 1/2 - záleží taky s čím mu to dám a jak velkýho má hladíka. :sunglasses:
5. říj 2007 ve 13:34  • Odpověz
dashak-teda tvůj starej by opravdu potřeboval trošku víc zapřáhnout :grinning:
Mně s klukem naštěstí manža pomáhá,podobně jako u mapris-večerní krmení,koupání a já mám pak chvilku pro sebe.No a vidíte,stejně mám pocit, že toho času stejně pro sebe moc nemám :sweat_smile:
Jinak ty řeči o malé,vojtovce atd od rodičů,to je teda síla,co sis ještě musela vyslechnout.Místo podpory poslouchat tyhle řeči,fakt děs. :angry:

mapris- prosímtě když děláš tu Bebu na pití,jak to mícháš? Já už to na kaši dělám rovnou v talíři,protože se mi to blbě míchá a špatně rozpouští v té lahvičce.Nevím,co dělám špatně... :cry:
Ale když bych chtěla zkusit na noc dát normálně na pití mléko,myslíš,že můžu použít i obyč hrnek s pítkem? Všude pořád prudí s tím vyvařováním lahviček atd,ale když už je kluk stejně velkej...My ani s dudlíkem pít neumíme. :sweat_smile:

carod- kdepak se touláš??
5. říj 2007 ve 13:42  • Odpověz
Dashak: to je špatný, že jsi na vše víceméně sama. To já si na manžela ztěžovat nemůžu. Ondru zbožňuje a nedělá mu problém mi s ním pomáhat už od malička. Když jsem kojila po třech hodinách, trápili nás prdíky, nechtěl spát, tak si kluka večer vzal, mě poslal spát a přinesl ho jen na kojení. Teď letí z práce jen, aby ho ještě stihnul než půjde spát. Prostě zlatíčko.

No náušnice na klukovi, to taky moc nemusím. Vůbec nemám moc v oblibě různé propichování různých míst na těle, u holčiček ty náušničky to ano, to k holčičkám patří, ale jinak pryč z jehlou :angry: .

K tý záměně, taky jsem to neviděla ve zprávách, protože to je u nás čas koupání :wink: , ale co potřebuji si přečtu na netu. Já nevím, ale asi by mi přišlo divné kdyby se mi narodila holčička přes tři kila a druhý den mi přinesli mimčo vážící 2,6 kg. To docela nechápu ty rodiče. Někdo to v porodnici pěkně zvoral. A už vůbec nevím co bych teď dělala.
5. říj 2007 ve 14:39  • Odpověz
autor
dashak,
týýý jo, ten by potřeboval zápřah ... Hele, přijeď někdy ke mně a dáme i tu tvojí malou bublinku manželovi a on bude hlídat obě :grinning: :grinning: :grinning: .

raculka,
no, já dávám tu kaši od nestle - tu sladké sny. Ohřeju si vodu v mikrovlnce, dám tam mlíko (bebu), rozmíchám ližčkou a pak dám 3 lžíce tý kaše (mají se prý dávat 4), ale dávám tolik, aby to bylo hustý. No a dělám to v takový odměrce a pak to naleju do kašičky. Jakou kaši dáváš? V noci s pítka nevím - Terka má flašku od aventu a koupila jsem ty dudlíky s označením I, II, III. Otázka je, jestli by ti to v noci z pítka pil, když je rozespalej ... Jo a co se týče vyvařování? Tak já už asi od půl roku nevyvařuju, používám sterilizační roztok za poslední tři měsíce jsem to sterilizovala obden. Prostě to vymeju s troškou jarový vody a pořádně vypláchnu. A za poslední týden to hodím do myčky a nazdar :o)) Tam se to umeje, vypláchne, horká + studená voda ... A Terka žije :o))

kamhajek,
zítra chci zkusit tu buchtu. Vím, že jste se bavili tady o floriánovi (jogurtu), dáváte je kam? Místo tý zakysaný smetany???
5. říj 2007 ve 21:04  • Odpověz
mapris- někde ses ptala- jo jsem taky pražská :wink:

Jinak kaši sladké sny jsem zatím nezkoušela.Já dávám hodně rýžové nemléčné od hami(ochucené)nebo sunarku pšeničnou,taky nemléčnou.Ale myslela jsem to tak,že to mléko se špatně rozpouští.A o té 3. vůbec nemluvím,tu už kupovat nebudu. :astonished:
Dneska jsem zkusila dát k večeři jídlo,co zbylo z oběda.A snědl celý talíř.Tak nevím,jestli to byla náhoda,že byl hodně hladovej z venku,nebo prostě už se mu kaše přejedly.Tak teď zkusím kaše pár dnů nedávat.Po jídle ho ještě před spaním dokojím,ale to už jen tak symbolicky.
Dost se mi teď v noci budí,jenže nevím,jestli to je od zubů(které nás opravdu trápí) nebo hlady. :confused:
Já už nevyvářím nádobí,jen jednou za čas si řeknu,že udělám generálku :grinning:

K té buchtě-asi máš na mysli tu pudinkovou,na kterou se namaže po vychladnutí zakys smetana!? Tak to asi holky myslely zamíchat místo části té smetany . Ale nevím,v jakém poměru.No ale nic nezkazíš.Ta buchta je opravdu super. :slight_smile:
5. říj 2007 ve 23:19  • Odpověz
čau baby,
teda, vy jste tu toho zas nakecaly :confused: chtěla jsem jen kouknout na recept té pudinkové buchty, bo máme zítra menší rodinné mejdlo a já se chtěla vytáhnout s něčím novým :wink: a tady zase takové nadělení :sweat_smile: a to se sem dostanu asi až v pondělí, tak se mám co nadočítat, zamyky zakmyky :grinning: :grinning:
hezký víkend všem :wink:
6. říj 2007 v 10:00  • Odpověz
Mapris: já dala zakys.smetanu dle receptu a navíc do ní ještě ty floriány.
6. říj 2007 ve 12:30  • Odpověz
Čauky holky,
tu pudinkovou buchtu jsem dělala včera, zrovinka si tady na ní pochutnávám s kávičkou, je to vyníkačka!!! Taky jsem tam šoupla ty floriánky a mňam mňam. V týdnu jsem spáchala i tu rychlovku kefírovku a taky mňamina.

Teď jsem se doplácala s dortem pro malýho. Zítra máme mega oslavu. Já jsem dneska o rok starší, bléééééééééé a malej to má v úterý. Jo, když si vzpomenu... před rokem touhle dobou... to jsem ležela v nemocnici kvůli přenášení a už jsem to tolik chtěla mít za sebou :sweat_smile:
Dort malýmu jsem nakonec udělala dvoupatrový. Nejdřív jsem chtěla nějaký zvířátko, mašinku nebo tak něco, pak jsem ale usoudila, že se s tím budu půl dne plácat a on to stejně ještě tak neocení jako třeba za rok. Tak jsem udělala dvoupatráč, nahoře je taková ta ozdobná jednička svíčka, vedle ní leží a sedí dva marcipánoví sloni, dort je modro bílej a ozdobenej lentilkama. Tak snad se bude líbit :dizzy_face:

Holky, tak hezký víkend všem. Já doufám, že se do zítřka trochu vyčasí, budem dělat maso v lorně, tak doufám, že se bude dát sedět venku. Držte mi palce, ať to ve zdraví přežiju, jsem na nervy z tcháňat, nemají o nás zájem, naposled nás viděli před dvěma a půl měsíci a nechybíme jim :frowning2: . Myslím mě a malýho, manža se tam stavuje, když oni něco potřebují, bydlíme ve stejné vsi :rolling_eyes: Nicméně pozvat jsme je museli, jsem rozhodnutá je ignorovat a malýho jim vůbec nepůjčím.
6. říj 2007 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky,
prochi, ty naše šikovná pekařko :grinning: přeju všechno nejlepší k tvým osmnáctým narozeninám :wink: :grinning:
Taky přemýšlím, co upéct.
Mám tu 7chlapů co mi lozej po střeše :stuck_out_tongue_closed_eyes: a řeknu vám mám toho dost. Včera jsem měla jenom jedno kafe a to ještě až v 17 hodin :angry:
To je furt žrádlo pro ně, sváča, paj to jejich udělej nám kafe snad po půl hodině :angry:
Firma má přijít až ve středu, ale rodinná rada rozhodla, že začneme, páč to pak budeme mít lacinější :sweat_smile:
Malýho si teď vzala babička, bo moje mamka je v práci.
6. říj 2007 ve 13:59  • Odpověz
Holky, s tou záměnou to taky nějak nechápu. Já rodila v pondělí navečer, celý úterý jsem nesměla vstávat, protože jsem ztratila hodně krve a pořád jsem jim omdlívala. Tak měly malýho u sebe do středy ráno sestřičky a nosily mi ho jen na kojení. V úterý odpol. se stalo, že mi sestřička přinesla na kojení jiný miminko :confused: a já hned křičela, že není moje.
Dřív jsem si myslela, že všechny miminka jsou stejný, ale každý je fakt úplně jiný. Jó kdyby třeba rodila císařem v plný narkóze, mimčo by viděla poprvé až vymydlený po několika hodinách... tak to pochopim.
Každopádně je to strašný a možná se mnou nebudete souhlasit, ale já bych malýho nikomu nedala, ať se narodil mě nebo jiný paní. Prostě bych ho po tom roce kojení, lásky, pokusů o výchovu... prostě fakt nikomu nedala!
6. říj 2007 ve 14:06  • Odpověz
Ijet dííííííííííkkkkk :grinning:

Musim ti napsat, jak jsem si na tebe včera vzpomněla. Manža mi vypravoval, jak kluk od nich z práce si zadal firmě udělat novou střechu. Sepsali smlouvu, zaplatil zálohu, začali vozit materiál... Společně spočítali, že je potřeba devět palet tašek. Tašky přivezli, ten kluk si přepočítal palety, když přišel z práce (firma už tam nebyla), firma naházela tašky na střechu a volal mu majitel firmy, že potřebuje další zálohu, protože ty tašky nevyšly a normálně mu řekl, že stavebniny jim přivezli jenom sedm palet!!! Teď se s nim pře, že ví, že tam bylo devět palet, tak chce vědět kdo a kam ty dvě ztopil. Nebo měl ve smlouvě, že tam bude originál veluxový okno a přijel z práce a tam nějaký obyč okno za pár korun... prostě hajzli hajzli hajzli! Snad tě trochu málo utěší, že v tom nejste sami, je to hnus ten dnešní svět :frowning2:
6. říj 2007 ve 14:14  • Odpověz
Prochi: taky si neumím představit, že bych teď Ondru někumu musela dát. Asi bych se taky zhroutila, to musí být na psychiku strašný.
Jen v tom případě je takových nesrovnalostí, teď psali na netu, že jeden tatínek svojí dcerku hned po porodu fotil a že na ní sestřičky nenapsali číslo, ale pak když fotky vyvolali, tak si snad museli všimnout, že mají doma cizí dítě. To mi hlava nebere. Vždyť mě přijde každý dítě jiný, v porodnici bylo dětí hodně a to svý bych vždy poznala. Ještě, že jsme Ondráška natáčeli, tak kdyby nám dali jiné mimčo, tak by to bylo vidět.

Jinak Prochi gratuluji k dortu, jsi fakt šikula a na tchánovce si vyprdni, vždyť tvoje miminko už není miminko, ale roční kluk a tak si ten den nenech zkazit.
6. říj 2007 ve 14:19  • Odpověz
Holky, tak jsme přišly z venku, malá má rozbitou pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale před tím se fajnově vyblbla na klouzajdě, jsem se válela smíchy :sweat_smile: Ona tam byla podruhé v životě a už na tom jela úplně sama Minule jsem ji totiž na to jen vysadila a držela jsem ji za břicho a popojížděla jsem s ní dolů. A dneska ji posadím až na vrch, ona se držela, chlamala se, říkám pojeď a ona se normálně odpíchla a jela :sweat_smile: Dokonce jela ve skoro lehu, měla akorát přizvednutou hlavu. Ale nakonec se ji nedařilo dojet, dycky tak nějak těsně před koncem zastavila a pak už se jí povedlo sjet až dolů nohama na zem

No a po cestě domů 2x spadla, nejdřív se ohýbala pro list na zemi a nevím prostě se převážila a prásk přímo hlavou do bláta :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to byla akorát čepka jak prase ale nekřičela. No a pak kousek dál spadla na chodník. Šílený řev, běžím k ní, ona v puse krev ve mě hrklo, že si vyrazila zuby, ale má je tam :wink: Asi se i kousla a má to sedřené kolem pusy :frowning2:
Ruce celé od hlíny a od krve, pusa od krve já bundu od ní od krve. Chuděrka ta plakala :cry: , lidi se otáčeli co to je :confused: Ale za chvilku byla zase v pohodě.
6. říj 2007 v 15:44  • Odpověz
Dashak: ta tvoje bublina je pěkný číslo co? Aspoň se s ní nenudíš a máte veselo :grinning: .
6. říj 2007 ve 21:21  • Odpověz
Holky, tady chcíp pes :sweat_smile:

Vložila jsem do alba bublinka II a bublinka III nové fotky, jsou tam i photos z Chorvatska.

A máme na puse pěkný lišaj :pensive:
6. říj 2007 ve 21:22  • Odpověz
dashak: holky asi plné manželské povinnosti :grinning: .

Malá je smíšek.

Ještě jak se tady psali ty recepty, zkuste sem hodit nějaké vánční cukroví, hlavně jednoduché :wink:
6. říj 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
kamhajek,
já a vánoční cukroví? Zatím jsem pekla loni jen asi 4 druhy, slepovaný, kakaový rohlíčky a ještě dva druhy, protože většinu pekla tchýně a něco jsme pekli u naší mamky, než jsem se vracela do Phy, byla jsem tam po porodu asi 3 týdny. Do konce listopadu .. Letos budem na vánoce asi na slovensku ...
Žádný povinnosti :o)) Já byla nakupovat něco na sebe, páč mám příští víkend sraz ze školy po 15ti letech - hrůůůza :angry: jak to letí. A pak jsem byli u známých na obědě.
6. říj 2007 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.