• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Mapris: a sehnala jsi nějaký slušný hadříky?

No já pečení právě moc nedám, tak mě napadlo, že holky zkušený pekařky poradí něco dobrého, ale jednoduchého :wink:
6. říj 2007 ve 22:20  • Odpověz
prochi,
gratuluju k narozeninám :slight_smile:

Já vánoční pečení miluju, peču už snad od školky :grinning: (teda snažím se v tom mamce piplat) a teď ji vytlačuju,že budu péct sama, ale jak už bydlím jinde, tak si pečeme každá sama a možná si něco novýho povyměňujeme.

Jinak manža je strašný zlatíčko a obrovská podpora, co se týče malé, zrovna včera hlídal, když jsem šla zpívat, poradí si ve všem a je moc spolehlivý a vyhledává hodně naši společnost, je to prostě náš poklad zkušený :slight_smile: Už má taky něco za sebou :grinning:
7. říj 2007 v 09:44  • Odpověz
Ještě ¨jsem zapomněla napsat, že dnes byla Maru v noci asi 4 hodiny vzhůru, bylo to šílený, my co jsme zvyklí na určitý komfort a klídek, tak najednou jsme z toho byli vedle, měla asi boleníčko, protože snědla fůru hroznového vína. Tak jsme jak praštění přes hlavu :wink:
7. říj 2007 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holky moje, zdraví vás uhoněná a unavená Ivetka :grinning:
Až budu mít čas tak písnu naše oblíbený cukroví, já to pečení taky miluju :sweat_smile: a hlavně pak to ujídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tu svou makovici, vás sem snad taky nedám, manža leze do tmy po střeše a pak je kepke :frowning2:
Povinosti žádný páč od 17.10 mám mezi nohama peška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Dášeno, ty jsi tak hnusně hubená, fuj akorát mě dráždíš!!! :grinning: ti totiš závidím víš???
Malá je krásnej diblík :slight_smile: moc pěkný fotky :wink:
7. říj 2007 v 11:33  • Odpověz
Jituš tak to jste si užili zajímavou noc :sweat_smile:

Tak dneska má MM službu, tak opečovává. Tak mám trošku klídek :sweat_smile: Nastupuju do služby jen při posrání :grinning: , to bych fakt po něm prý chtěla hodně :sweat_smile:

A ráno jsem se musela řezat, dělali blbiny a MM ji strčil do toho kočárku pro panenky - to plastové vajíčko :sweat_smile: a vozil ji po bytě. Akorát z toho sundal tu stříšku. Jééžiš, to jste zas měli vidět ten ječák když s tím přestal a nasadil zas střechu :sweat_smile:

Jinak jsme koupili na záchod redukční sedátko, tak tam se jí narozdíl od nočníku líbí, asi si připadá důležitě jak dospělá :grinning: Musím pak hodit foto :sweat_smile: , už jsem myslela, že tvrdě nastoupíme na bezplenkovku, ale mám doma tolik nasyslených plínek, že to musí počkat :sweat_smile:

Zítra jdu k zubařce, bojim bojim úplně hrozně :frowning2: a v úterý na neurologii. Teda pokud budu mít zuby :sweat_smile: , jestli ne, tak jde MM sám, páč já nechci vyděsit půlku fakultky :sweat_smile:

S pečením cukroví moc neporadím, bo já dělám spíš jen klasiku - linecké světlé tmavé, kuličky, perníčky, kokosové, rohlíčky, čokoládové košíčky a úly.

No a MM už na mě volá, maceško pomooc ona se posrala :grinning: Takže letííím odbavovat exkrementy :grinning:

Papa :slight_smile:
7. říj 2007 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak vy už tu probíráte vánoční cukroví?? No já jestli udělám 3 druhy, tak budu šťastná :grinning:
Dashak koukala jsem do tvýho alba z dovolený, ta vaše holčička je děsně roztomiloučká. Ale asi to bude pěkný čísílko viď? Úplně jí ta rošťárna kouká z očí. Tak jsem si podle vašeho alba představovala jak to asi bude vypadat příští léto s naší dovčou, že už bude Kubík takhle "velikej"... Bylo to v pohodě s rok a půl starým dítětem? Jo a co znamená ta zkratka MM jestli se můžu zeptat? Jsem zvědavá co :sweat_smile:
Dneska měl manžílek taky ranní službu, on zvládne i přebalit bobky, takže v pohodě. Akorát se při tom stejně moc nedá spát, Kubík pořád vyluzuje různý zvuky a dneska se celý ráno učili jak dělá oslík a tak :grinning: :grinning:
7. říj 2007 ve 12:06  • Odpověz
autor
prochi,
gratuluju k narozeninám.

kamhajek,
jo sehnala. Bundu v tescu za 300 a pak jsem si koupila halenku - na sraz příští víkend a tričko. Hlavně hadříky na malou. No a v týdnu asi vezmu útokem čin čongy s džínama. Mají stejně nejlepší a velkej výběr ... Včra se mi v c&a ani v h&m nelíbilo.

macu.k
MM je můj manžel :o)))

dashak,
koukala jsem taky na ty fotky z dovči už včera - malá je kouzelná :o)) My taky plánujem příští rok dovču u moře, tak jsem zvědavá ...
Jinak manžel včera hlídal malou taky odpo. Vyrazila jsem v 1 a pak jsme se sešli po 4tý hodině rovnou u známých. Sklidil pochvalu. Malou nakrmil, oblékl, vzal všechno co bylo potřeba na návštěvu - samozřejmně s pokynama na malém papírku :o))) Co nenapíšu, neveme :grinning: :grinning: :grinning:.

No, cukroví nevim. Chtěla jsem i letos něco upéct, ale budu se muset domluvit s babičkou ze slovenska - protože k ní máme jet a jak jí znám, tak bude mít 10 druhů cukroví a aspoň 3 druhy zákuzků. Ona je na to dobrej maniak :o)) Vždycky se tam nadlábnem a pak odtučňujem :o))).
7. říj 2007 ve 12:16  • Odpověz
autor
jo a holky, přišla jsem na jednu zajímavou věc s mým dítětem. Dopo když jí dávám spát, tak čím později jí dám spát - teda čím víc je utahaná. Tím dýl mi spí. Poslední dobou tak dvě hodky.

Zrovna včera jsme s manželem koukali na fotky Terky a jeho, a zjišťujeme, komu je naše dítě podobný. Protože poslední dobou se strašně změnila. Byla takovej bucláček a teď se vytáhla a trošku zhubla - díky bohu :grinning:. Ale je strááášněěě hezkááá a jináá :o))
7. říj 2007 ve 12:21  • Odpověz
Já taky peču jen čtyři druhy, a dostáváme hodně od tchýně.Tak to mám bez práce:o).Ale letos to stejně už s malou bude složité, ona mi do všeho sahá a všechno mi bere.Tak fakt jen po nocích, ale vzhledem k tomu jaké noci máme tak nevím.
Třeba dneska jsem zas pekla štrůdl a ona mi pořád kradla ty nakrájená jablíčka:o).

jita2,
tyhle noci moc dobře znám.Takovou máme snad každou čtvrtou.

mapris,
já bych řekla, že je Terezka hodně podobná Tobě:o).A kolik malá váží a měří?

dashak,
to manžel malou fakt nepřebalí, když je posraná??:o))
To jsi teda asi hodně tolerantní, já bych toho mýho hnala :sunglasses: .Ale naštěstí on to dělá rád a bál se jen když byla maličká.
I když teď co je těžší?Přebalit malý miminko které jen leží nebo takový velký hádě:o).
Já i u přebalováni musím malou hodně zabavit, aby byla chvilku v klidu.
7. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz
Jé holky, nevím kde začít :slight_smile:
macu.k, jak ti správně mapris napověděla, MM je můj manžel :grinning: , to jsou zkrátky od nás z jtož (jen tak o životě :sweat_smile: )
Dovolenou jsem tu popisovala, byla to docela trága :sweat_smile: Teda jak jsme tam přijeli, tak byla kosa, po dešti, ráno v Chorvatsku když jsme přejeli přes hranice tak 13,5°C a totálně černo a chcalo a chcalo. Pak se to nějak vyčasilo, ale první dna dny bylo chladněji a foukal vítr. Malá měla první asi 2 nebo 3 dny horečku přes 39, takže to vypadalo, že pojedeme šmahem domů. Ale já neviděla žádné známky nemoci, pořád byla vysmátá, i když občas i vrnkala, což jsme přičítali zubům, páč ji tam vylezlo 6 zubů a na 2 stále čekáme, ty jsou furt těsně pod povrchem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak se zase osypala, což se ji taky drželo tak dva dny. To už byla bez teplot. Pak byl jeden den klid a další den zase sletěla z lůžka na dlažbu, modřinu máme v albu taky :sweat_smile: . Až nedávno mi došlo, že ty horečky nebyly zuby, ale asi šestá nemoc, podle toho osypání.
Jinak bylo fajn, akorát je to úplně jiná dovolená než když jede člověk sám a hlavně jsem si teda moc neodpočinula :sweat_smile: Asi je lepší jet třeba více lidí, ať může taky někdo třeba přihlídnout to mimi a člověk může třeba zajít společně s M do vody nebo někam na večeři. Ale jinak malá si to tam fajně užila a předpokládám, že příští rok už to zase bude lepší, už bude lépe chodit, bude třeba i moct být ve vodě bez toho, že bychom ji furt museli tahat a i to klima na ni nebude působit tak únavně. A hlavně už snad příští rok bude mít zuby všechny :grinning:

Mapris, já se obávám, že MM by ani s papírkem nepochodil, páč by ho někde ztratil určitě :grinning: To se máš, že je takový vzorňas :slight_smile:
Já myslela, že vás zarazila ta výměna dětí v porodnici, tak jste koukali na fotky, jestli je vám Terka podobná :grinning: No já taky zjišťuju, že se Ivanka hodně změnila od narození. Hlavně už nemá šišatou hlavu jak vetřelec (to nedonošenci mají :unamused: ) a začíná ji tam rašit i nějaký porost. Jo a taky nedonošenci vypadají strašně stařecky, mívají hodně pokrabacenou vrásčitou kůži a ohdně oteklé oči. Takže teď už má pleť jak miminko a normální kukadla.

Isacku, já nevím jestli je to zrovna tolerance, spíš asi není na výběr :grinning: . Když on tak krásně prosí a dělá mu to zle. Říkal, že až se pozvrací, že to po ní klidně uklidí, ale hovna nee :grinning: To já zas zvratky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro něho je ještě tak maximálně řešení, že by ji vrazil do vany a pořádně ji vystříkal zadek vodou, ale rukou by na to nešáhnul :grinning: Je divný, no já vím, si nevyberu no :grinning:
Jinak u nás je přebalování teď jednodušší než kdysi, páč jak měla tu hypertonii tak sebou tak házela a kopala nohama že to fakt bylo nad mé síly :grinning:

Musím tež kuknout na ty vaše poklady :slight_smile:

A prochiiii,
přidávám se ke gratulaci :slight_smile: Všechno nej nej nej :dizzy_face:
7. říj 2007 v 15:20  • Odpověz
maprisku, já v malé vidí tebe :wink: a řekla bych docela dost :slight_smile:
Kubík háže malýho dynda tak mám chvliku čásek, jinak chlapi už slezli ze střechy.
Byla jsem za holkama v práci a frčíme 23.10 na bowling jéééé já se těším.
Holky zaženu manžu na ty fotky :sweat_smile:
7. říj 2007 v 16:30  • Odpověz
mapris,
jo jo, určitě to tak je, když jde později spát a je už pořádně utahaná, určitě pospí dýl, to je u nás taky tak, jinak my chodíme spávat tak o půl jedné až, protože ráno spí třeba do osmi, půl deváté...

Cukroví peču nejradši klasiku, vždycky když vyzkouším něco novýho, co krásně vypadá, většinou to chutná za prd, tak se držím klasiky. :wink:
7. říj 2007 v 18:55  • Odpověz
Pěkný večer přeju :slight_smile:

Holky,taky se přimlouvám ke kamhajkovi a prosím, hoďte nám sem nějaké ty jednoduché recepty,třeba i na ty rohlíčky,pracny,perníčky-prostě klasiku.Ale prosím vysvětlit celý postup.Recepty v kuchařkách jsou na mně někdy děsně neúplné :sweat_smile:

jita2-Závidím,jak ti malá pěkně spí do půl 9. To my se teď budíme v noci a pak ráno už stejně čumákuje už kolem 6h a vymýšlí blbosti. :angry:
A spát chodíme přes den už taky jen po obědě,takže určitě přemírou spánku to nebude.Prostě náš chlapeček je pěkný nespavec-asi po mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2007 v 19:09  • Odpověz
RACUL,
však ona to právě dohání, když budá v noci kolikrát i šestkrát :angry: A já lítám sem tam :wink:
7. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz
Raculko, bavili jste se tu o pití mlíka z pítka, Kubík taky nepije z flašky, do 9 měs. jsme kojili a když jsme začali dávat sunar (odstavil se sám), tak to z flašky neuměl (čajíky jsme dávali rovnou z pítka) a nemáme s tím žádný problém :wink:
7. říj 2007 ve 20:03  • Odpověz
jita2- aha, tak to jsem ani nepochytila,poslední dobou tady tolik kecáte,že já to prostě nestíhám číst důkladně :grinning:
Snad to jsou taky ty zuby a brzo to malou přejde.No aspoň víte,že ji máte.Jinak máte takové hodné a klidné dítko :slight_smile:

macu.k- takže normálně dáváš mléko z hrnečku (aventu+pítka)? Stačí to jen asi propléchnout pořádně vařící vodou,viĎ ? NEní potřeba nějaké sterilovaní??
7. říj 2007 ve 20:17  • Odpověz
Holky tak jsem v albu :slight_smile: jenom trochu zplihlá :sweat_smile:
7. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz
ijet,
ty jsi krásná :sweat_smile: :sweat_smile: Vlasy nádherný, barevnost prostě úžasná!!!!!!!!!!!

raculko,
zuby to nejsou, ona ani neví, že je má :grinning: To spíš bříško nebo zvyk nebo špatný sny, no snad se to brzy zlepší, jinak je to opravdu velké zlato :slight_smile:
7. říj 2007 ve 20:57  • Odpověz
Ijet: přidávám se k Jítě, moc ti to sluší.

Dneska jsem po obědě frčeli do Prahy blahopřát sestřence k narozeninám. Tak jsme si udělali pěknou procházku na Petřín. No a druhá sestřenka říkala, že její přítel jí "zakázal" dávat si melíry a stříhat vlasy, že se mu líbí taková přírodní a ať se prý moc nelíčí, že to taky není ono. Tak z toho byla trochu mimo, jako že co jí do toho kecá, tak jsem jí poradila ať mu řekne, že si přestane holit nohy, podpaží a ten zbytek dole, že když přírodní tak se vším všudy ne? :wink: To nechápu, jen kdyby mu chtěla zakázat nějaký jeho zájem nebo tak něco, to by se asi pěkně čílil.
7. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz
Jé Ijet, kóoooča :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máš moc pěkný střih, takhle to chci vždycky, ale dojdu dom s helmou :grinning:

Jinak jsem zkoukla pár foteček zatím od mapris a isačka. Holky jsou skvělé :sweat_smile: Terezka je celá mamka, to je jasné jak facka a je úžasná v té vaně :grinning: A Natálka bych taky řekla, že je na mamku a měla moooc kráásné dortíky a taky super fotky, hlavně ta s tím nočníkem na hlavě :grinning:

A zbytek ještě zkouknu, akorát jsem to musela napsat, bo bych to zas zapomněla :grinning:
7. říj 2007 ve 21:57  • Odpověz
ijet- no teda fakt dávám holkám za pravdu, moc ti to sluší :dizzy_face:

jita2- no mně už kolikrát napadlo,že si Kubík snaží vynutit,aby zůstal u nás v posteli.Když u koja usne a já ho přenáším zpátky,často se probere a začne sirena.Bohužel se taky stane,že já u toho usnu a tak s náma spí v posteli. :confounded:
7. říj 2007 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky ,jsem opět zde:slight_smile:
:wink:
tatku jsme meli od pátku furt v práci tak
byli jsme na vikendu u kamarádky na Kokořínsku,má statek úplně na konci cesty tak jsem za celé dny neviděla ani auto :sweat_smile: ,maj ovce,kozy,slepice,3 kočky,a snad 2 metrovýho psa :grinning: ..takze Tada jak prijel uz vubec nerika mama,tata,ale jen mee,bee,pipi a haf :grinning: :grinning:

Ijet-opravdu ti to moooc sluší :wink:
8. říj 2007 v 08:27  • Odpověz
vítej carod,
tak to jste si užili trošku pořádnýho vesnickýho života :grinning: Ale malej si to užíval u zvířátek,ne?

kam,
když příroda, tak příroda :grinning:

No já si nedávám melíry z toho důvodu, že jak to pak odrůstá, musí se to pečlivě dobarvovat a já bych zas na to kašlala a vypadala bych hrozně, nějak bych fakt neměla buňky se o to starat :sweat_smile:
8. říj 2007 v 09:10  • Odpověz
Jita-diky za privitani :wink: no malej byl ze zviratek uplne odvarenej :grinning:,hlavne ze psa,porad s nim chtel navazovat kontakt :dizzy_face: chtel na nem dela t i hajííí :grinning:
8. říj 2007 v 11:21  • Odpověz
Tak vám holky moc děkuju za pochvalu :wink:
Ahoj carod :wink: to je nádhera u nás na venkově co??? :grinning: Holky já teď s malým musím chodit na traktor, bože ten je tím tak otravnej! Ráno otevře ty jeho velký kukadla a jede brmbrm, no furt. Má skorem vánoce, když ho tátá (jako děda) sveze.
8. říj 2007 v 11:49  • Odpověz
autor
kamhajek,
no, jen jestli to není kvůli tomu, aby se nezalíbila jinejm chlapům :grinning: :grinning: :grinning:

ijetka,
týýý jsi kóooča, ti to sluší..

dashak,
no, mně to taky vždycky hodně vyfouká, tak to doma namočim a je to. Nechávám si tam dávat jen tužidlo a vosk a nelakovat ... A já rovnou řeknu tý holčině, jak to chci, takže jsem vždycky spokojená tak já i manžel - a to je co říct, protože ten vždycky moje účesy kritizoval - že to nemám nic moc a tak :o))
8. říj 2007 ve 12:00  • Odpověz
Ijet,Jita..kde vy vlastne bydite??
8. říj 2007 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj Carod, no konečně ses taky na nás přišla podívat,už jsem se bála,co je s tebou :grinning:
Jak se máte,co Tádík, jak ti teď spinká?
No tak to jste se museli mít krásně na Kokořínsku.My jsme aspoň vyrazili na den na výlet směr Slaný,tak jsem byla taky celkem spokojená. :wink:

mapris- dobrá připomínka s tím zalíbením se jiným chlapům :grinning: . Některý chlapi opravdu tak žárlí,že chtějí mít radši doma strašidlo. :grinning:

No možná tomu nebudete věřit,ale já nebyla u holičky asi od května,to je ostuda!! Nějak nebyl čas....Ale teď se v týdnu chystám,tam pak dám vědět,jak to dopadlo :sunglasses:

Jinak holky u nás teď nejvíc frčí éro a pipi,takže já už opravdu blbnu a i když jdu náhodou sama,tak stejně pořád koukám,jestli něco neletí.
A hafa máme doma,takže to je taky pořád haf haf.Vlastně haf umí nejlíp ze všeho. :sweat_smile: . Teda kromě NE NE :sweat_smile:
8. říj 2007 ve 13:16  • Odpověz
Holky,poslední dobou mě točí jedna věc.Mám pocit,že každá babka(která je asi ve skutečnosti taky už babka nějakého vnoučete), si myslí,že může kecat i do ostatních dětí.Často se mi stává,že když třeba někam cestuju,tak si vyslechnu ,,přátelské rady" ,jestli to dítě není moc nalehko nebo naopak.Nebo když někde kluka necháme chodit,tak ho hned začnou chytat a dávají nám najevo,že ho vůbec nehlídáme. :angry:
Prostě že se chovají jako každá tchýně :angry: . Stává se vám to někdy taky? NEbo už jsem jen já tak popudlivá na každou připomínku a radu(byť dobře míněnou) ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2007 ve 13:52  • Odpověz
Carod: tak to by chtělo nějaké to haf, haf pořídit domů :wink: .

Tak já raději budu na melíry chodit, mýmu chlapovi by zase vadilo kdyby si ostaní říkali co to má doma za obludu. Já mám kamarádku kadeřnici a jsem s ní maximálně spokojená.

Mě se teď poslední dobou vlasy hodně mastí a pleť je taky nic moc. No zítra jdu na kosmetiku, tak mi snad něco poradí. Už se těším až si lehnu a nechám si ten svůj ksichtík masírovat :sweat_smile: .
8. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.