• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Čauvesky holky! Se mi stýskánkovalo... :sweat_smile:

Malej dneska po O. vůbec neusnul. Ráno spíme tak do osmi, půl devátý a okolo poledne chodí spát do postýlky. Dneska ale pořád skákal v postýlce, v chůvičce furt "mááámaaa, tááátaaa" a prostě neusnul. Tak jsem ho po hodině celýho nadšenýho vyndala z postýlky a šli jsme se projít na poštu, že snad usne. Usnul až v naší ulici a já než bych si šla třeba hodit nohy nahoru a přečíst denní tisk :grinning:, tak samozřejmě letim hned na koně, co je novýho :dizzy_face:

Děkuju všem za gratulace. Včera oslava dopadla docela dobře. Malej dostal spoustu dárků, od nás dřevěný kostky, toho dřevěnýho ptáka, jak se zavěsí třeba na lustr, auto a botky, pak dostal úžasný dřevěný metr na zeď, takový dřevěný zatloukátko - jsou tam barevný kolíky a do nich se bouchá paličkou a ty se zatloukají, jak se zatlučou, tak se to otočí a může tlouct nanovo, z toho je doteď úplně unešenej, krásnou poličku do pokojíku, na jedný straně je sluníčko, na druhý měsíček, několik malých autíček, stavebnici, odrážedlo motorku, a už ani nevím, co všechno. Počasí se nakonec celkem vyvedlo, tak jsme mohli posedět na zahradě, manža podpálil v krbu a dělali jsme lornu. Tchýni jsem absolutně ignorovala, malej k ní (naštěstí :zipper_mouth: )vůbec nechtěl, hned se rozbrečel a scháněl se po mě, asi byla pěkně nasratá, protože u mojí babičky nebo mamky byl skoro celý odpoledne. Ale nemůže se divit, když ji za celý rok viděl asi čtyřikrát :angry: (a to bydlíme ve stejný vsi :unamused: ).

Tak mlaďásek je vzhůru, letim ho vysvobodit z kočárku...
8. říj 2007 v 15:49  • Odpověz
Tak jsem mu šoupla "zatloukátko", tak snad ještě chvíli vydrží... :grinning:

Jsem vás poctivě dočetla, ale nějak jsem pozapomněla, co se aktuálně rozebírá... :pensive:

Vánoční cukroví, respekt. pečení, úplně miluju. Ale letos si to s mrňousem taky nějak nedovedu představit. Tak určitě toho nebudu dělat moc a to málo po večerech. Jenomže to říkám každý rok, že toho nebudu dělat moc a pak je z toho dvacet druhů ani nemrknu. Já krabici dávám babičce, něco našim. Nejvíc nám to chutná před Vánocema, když je to zakázaný, pak jak to načančám na stůl, tak už o to ani moc nestojíme, takže na Nový rok se každoročně pomějou naše slepičky :sweat_smile: .

Mám super recept na perníčky, které se nemusí dělat tři čtyři týdny dopředu, páč jsou hned měkoučký. 250 g hladké, 1 vejce, perník. koření, 1 lžička prášku do peč., 50g tuku, 125g medu, 70g moučky, kakao. Tuk, med, cukr rozpustíme, necháme trochu vychladit, přidat mouku, práš. do peč., koření, vejce, kakao a vypracovat těsto. Nechám si ho odležet do druhýho dne.

Co miluju, ale je to takový sušší, manža o to moc nestojí je Masarykovo cukroví: 300g hladké, 200g másla, 1 žloutek, 170g lískáčů, 100g cukru, lžíce kakaa. Oříšky namočit přes noc do stud. vody, oschlé zapracovat do těsta, vytvořit válečky o průměru ca. 3 cm, nechat zase aspoň přes noc ztuhnout v lednici, pak nakrájet kolečka a upéct.

Marokánky: svařit 100ml mléka, 200g cukru, 30g medu, přidat 80g másla, 200g ořechů, 100g rozinek a 150g kandov. ovoce, 70g hladké. Lžící na plech s pečícím papírem bochánky a šoupnout do trouby, roztečou se z toho placičky, kterým pak jednu stranu namočím v čokošce.

Uvidím, co písnou holky, kdyžtak ještě přidám. Jinak dělám linecké, různé strojkové oříškové (banánky) a kokosové strojkové, pařížské (na oříškový rohlíček krém a obalit v čokošce, to miluje manža), laskonky, oříškové rohlíčky a tradičně tvarohovou vánočku.

Z nepečených - kávová zrna, úlky, kokos. kuličky...

a už mě nic nenapadá. Holky, jsem se teď tak hezky vánočně naladila :grinning: . Já to fakt miluju. Už tak koncem října si vezmu všechny kalendáře, časopisy, výstřižky s cukrovím ... a vypisuju, co budu dělat, co na to budu potřebovat... jsem na tohle raplouš. Ale nedělám toho kvanta, jako třeba víc druhů, to jo, ale malé množství, rozhodně né všechno z půl kila mouky.

Tak jsem se vyslintila a teď se jdu věnovat tomu našemu raubířovi, než to tady všechno tou paličkou rozfláká :grinning: , nadlábnem se a ještě se půjdem vysmradit na zahradu.

Zatím čusík
8. říj 2007 v 16:23  • Odpověz
carodkaa,
já pocházím z malé krásné malebné vesničky, všude okolo lesy a kopce, nejsem absolutně městský panelákový typ, prostě vesnický človíček na domek, no a po svatbě jsme koupili dům taky na vesnici, ale oproti té naší bývalé je podstatně větší a ve velice dobrém místě, protože je to do větších měst, co by kamenem dohodil, takže ve větší vesnici, tak na půl malém městečku, ale v domečku se zahrádkou :slight_smile:

racul,
mě se to tedy nestalo, bydlíme tu rok, nikoho moc tu neznám, a u nás doma, kde jsme bydleli dřív, se mi to zatím ještě nestalo, jinak bych je asi picla, ale určitě bych jim dala najevo, že se mi to nelíbí, teda pokud by zrovna neměly ty babky pravdu :grinning:
To je snad holt jejich práce :angry:
8. říj 2007 v 18:16  • Odpověz
Jááá se tak těším na vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Už cítím to cukroví, taky sem určitě nějaký hodím čáskem, až něco vyštrachám v osvědčené kuchařce :wink:
8. říj 2007 v 18:18  • Odpověz
Jee cukrovi uplne jste mi udelaly chute :dizzy_face: !!MY pecem takovou tu klasiku,slepovany,rohlicky,marokanky,plneny kosicky,kulicky ..mnaaam uz se tesim deesne na Vanoce :grinning:

Racul-no uzila jsem si hrozne,hlavne ten klid to je nadherny, kdyz si venku je slyset jen jak bzucej draty od elektriky:slight_smile:).Tadik spinka stale podezrele dobre 2xdenne 1,5-2hod,v noci od 21:00 do 7:30.Co vy jak jste na tom,jo pozor vcera mel POPRVE BOBIKA!! :grinning: :grinning: :wink:
8. říj 2007 v 19:03  • Odpověz
prochi- taky přijměte od nás s Kubíkem gratulaci :sunglasses: Dárečků teda dostal opravdu hodně. :slight_smile: Taky díky za receptíky,hned si je skopnu.

A jíta2- taky určitě budeš mít něco pěkného,když tak ráda pečeš,tak na nás městský ucha (tím myslím sebe-abych nikoho neurazila) nezapomeň :grinning:
Tys to vaše bydlení vylíčila tak idylicky, že se k vám snad odstěhuju :frowning2:

Já zatím dělala většinou jen nepečené,manža to skoro nejí a já pak jen žeru a kynu... :angry: . A hlavně obě mamky pečou rády,takže nám bohatě stačí to,co od nich dostaneme.Ale kvůli naší rozrůstající se rodince bych přece jen něco málo chtěla upéct.Jsem zvědavá na letošní vánoce,myslím,že už to bude zajímavější, hlavně ten stromeček jestli vydrží Kubíkovo řádění :wink:

Carod- no teda to je spáč! To snad není ani možný :sweat_smile:
Jakého bobíka? Do nočníku? Nebo jen tuhé do plenky? Nebo že by pejska bóbika na talíři k obědu?? :grinning:
8. říj 2007 v 19:56  • Odpověz
Tak na vánoce se už taky moc těším. Já zbožňuji tu atmosféru, hlavně doma, to bláznění ve městech zase až tak nemusím. Krásně si vyzdobím domeček, okna, letos si i ozdobím stromeček venku (máme čerstvě zasazenou borovičku). Na štědrovečerní večeři krásně prostřený stůl, celá rodina se sejde a letos hlavně Ondrášek pod stromečkem, který přeci jen bude už aspoň trochu vnímat co se děje.

Raculka: Carod asi myslí bobíka ten smetánek.

Prochi: co se pečení týče jsi fakt třída. To já jsem proti tobě žabař. Dělám trochu slepovaného, úly a kokosky :frowning2: .
8. říj 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky,
tak holky neuhodnete, kde jsem byla......tak fajn já to prozradím :grinning: byla jsem cvičit :astonished: je mi uplně ůžasně, za celou hodinu jsem si nevzpoměla na Kubu :confused: barák, hajzla pokrývače, tatku, stres ze střechy a plasťáků. V pá jdu zase, teda alespoň doufám :sweat_smile:
carod, já jsem ze severu, vesnice se jmenuje Milešov a už jsem tu někde psala že je to pod Milešovkou, což je nejvyšší hora v Českém Středohoří :wink: Bývá občas v počasí, protože je nahoře na hoře :grinning: meterologická stanice.
Cukroví ráda peču a žeru, slovo papám to přesně nevystihuje :grinning:
Děláme, linecký, rohlíčky, perníčky, ilské (moje nejoblíbenější :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), banánky, důlkové koláčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vosí hnízda. Pak vždycky najdeme nějakej zastrčenej recept a jedeme na novo. Masarykovo je taky mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na vánoce se těším, ale nevím, nevím dárky :frowning2:
prochi, taky pěknej ranec s dárkama, supr že to klaplo :wink:
8. říj 2007 ve 20:57  • Odpověz
kamhajek- bobíka- no vidíš, tak ten smetánek mě vůbec nenapadl, já to říkám pořád, že už mi na té MD docela přeskočilo :sweat_smile:

ijet- ahoj cvičenko,jo je fajn provětrat si hlavu a odpočinout si od toho denního kolotoče :wink:
To bydlíš na super místě,ne? Bylas nahoře už s kočárem? Ani nevím,jestli je tam pro kočár dobrej teren? My tam byli už před pár lety,pěkně to tam fučelo,ale ty panoramata :slight_smile:

Tak z cukroví ilský nebo masarykovo neznám vůbec. :unamused:
Jo prosím,napište mi,jak děláte krém do úlů.Mně se vždycky nějak záhadně ztratí a náplně je málo. :angry:
8. říj 2007 ve 21:07  • Odpověz
racul,
s tím bydlením je to asi tak, že jsem tady spokojená :sweat_smile: Člověk si připadá jak ve městě, vše po ruce, a přitom je na vesnici :wink:
Já si taky pořád dělám hlavu z toho, kam stromek postavíme, Marušku jsme zvyklí nechávat po bytě řádit samotnou, nikde žádný nástrahy, takže nevím, jak to vyřešíme :unamused:
8. říj 2007 ve 21:12  • Odpověz
Raculka: a neztratí se krém někomu v bříšku :wink:
Ilský nebo Masarykovo? To slyším prvně, hoďtě recept, ale popsaný jak pro blbce :grinning: .Díky
8. říj 2007 ve 21:14  • Odpověz
Csssssss, baby zamyky zamyky :grinning:

Nestíhám :sweat_smile:

Půjdu vás dočíst.

Dnes jsem byla u zubaře :pensive: Bolelo, nemohla mi jednu korunku sundat, asi až na 10. pokus auuu :rolling_eyes: , ale naštěstí to obě korunky přežily, tudiž mi je pak zase mohla zpátky nasadit (ta co nešla sundat, byla zrovna vzadu uštíplá, tak jsem se bála, že se roztrhne, zvlášť po tom manévrováním se sundavačem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Nové zoubky budou ve čtvrtek :dizzy_face:

Zítra jdeme na neurolu, tak nám držte pěstičky :wink:
8. říj 2007 ve 22:08  • Odpověz
jita2- ty mě snad rozpláčeš, úplná venkovská idylka :dizzy_face: .Tady všichni pořád někam spěchají,jsou protivní :angry:

kamhajek- no krém jistě užírám,ale on se ztratí z těch úlků, mám pocit,že vyschne,je ho pak málo.Takže sháním nějaký recept na krém,který se nevsákne nebo nevysuší. :wink:

dashak- no tak to zase očekáváme románek :grinning:
To budeš kočka,když budeš mít nový chrup :grinning:
8. říj 2007 ve 23:02  • Odpověz
No já nachcala plný kyblík :grinning:
Tak carod, jak bzučí dráty od elektriky, to je fakt super přirovnání pro perfektní ticho :grinning:

A racul, tvoje definice bobika mi způsobila poprskání monitoru :grinning: :grinning: :grinning: Když si představím Tádu s bobikem z nočníku v puse, tak to je fakt mazeeec :grinning:

A jinak jsem to všechno zase zapomněla :grinning: Já su z malebného městečka Ostrava a jediné co tu asi za něco stojí je ta Stodolní :grinning:

Prochi,
sím sím písni receptík na pařížské rohlíčky, můj chlap je po tom taky jak praštěný, ale oni si to dycky nechávali někde péct.
Perníčky vyzkouším, já jich dělám dycky z kila mouky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsou taky celkem měkké, ale musím je prostě narvat někam do krabice a nakrájet k nim jabko, ať jsou vláčné.

A masarykovo cukroví tež neznám a to co psala Ijetka tak já znám išské, tak jestli to nebude stejné :sweat_smile: je to vykrojované jak linecké a přijdou do toho myslím ořechy.
8. říj 2007 ve 23:08  • Odpověz
zdarec palec :grinning:
kdo to napsal, že tu chcíp pes :grinning: ? jsem se tím prokousávala přes hodinu :sweat_smile: a už jsem dočista zapomněla, co jsem chtěla psát :confused:

prochi, opožděná gratulace tobě, ale hlavně tomu tvému klučinovi všechno nejlepší k prvnímu ročku :wink:

jituš, tož baže majů hradišťáci tů mluvu podobnů tajak my, šak je to eště furt slovácko, aj dyž to majů na valachy co by kameněm dohodil :grinning: :grinning: :grinning:

racul, bobíka i bóbika :grinning: jsem si z toho skoro cvrkla :sweat_smile:

jinak jsem zkoukla albíčka, pochvala všech dětiček i ijetky nového účesu :wink:

ach jo, vy jste mě těma vánocema úplně dostaly :pensive: já už se těším na stromeček, loni jsme měli úplně mega velký a tak krásný, že nám okupoval půl obýváku až do konce února :sweat_smile: a snad i to pečení s cipískem nějak zvládnem, minule jsem to kapku ošidila, ale i tak bylo druhů nakonec docela dost a nedávno manža hledal ve spíšce plechovou krabičku na dyňové jádra a ejhle, tam ještě pár kousků perníčků :grinning: tak pište receptíky :wink:

jo, pudinková buchétka (i s floriánama) měla na oslavě veliký úspěch, sotva se mi podařilo uchránit 2 kousky pro našeho dědu, který nemohl přijet :slight_smile:

jak jste tu prodrbávaly vaše chlapy, ten můj má samozřejmě habakuka nešvarů (jako každý druhý chlap :sweat_smile: ) ale jako zasloužilý strejda od odrostlých synovců a neteří mě svými "mateřskými pudy" naprosto s přehledem strčil do kapsy :sweat_smile: a je fakt, že se malému snaží maximálně vynahradit ten čas, co je v práci, ti dva když jsou spolu, tak mě ani nepotřebují :confused: vlastně jo, abych po nich umyla nádobí a uklidila poházené oblečení, to neumí ani jeden, ale aspoň u toho menšího se to budu pokoušet změnit :grinning:
9. říj 2007 v 00:53  • Odpověz
macu, dovča se dá krásně užít i s takovým prďousem, my se vrátili nedávno a naprostá pohodička :slight_smile: když spal přes poledne on, tak jsme si taky dáchli, večer jsme chodili po promenádě a po tavernách, malý buď spokojeně chrněl v kočárku, nebo pozoroval cvrkot a nikdo se nekoukal divně, že jsme s děckem tak pozdě venku, tam je to naprosto normální a nebýt kopřivky, kterou dostal po pitíčku z letadla, tak by to bylo téměř bez mráčků, ale zachránila lékárnička, kterou jsem měla vybavenou snad na každou možnou i nemožnou pohromu :slight_smile:

kamhajek, už se tě chci dlouho zeptat a vždycky zapomenu :sweat_smile: zmiňovala ses, že jste s ondrou objednaní k zubaři, už jste byli? my jdem za dva týdny a dost dobře si nedovedu předtavit, jestli jirka bude ochotný na něj vycenit zoubky, no přinejmenším mu založí kartu :wink:

racul, ještě se přidávám ke krkavčím maminám, co dávají dítěti klidně studený čaj :wink: dělám granulovaný, ale nevadí mu ani samotná voda, až bude fakt kosa, tak s tím budu muset něco udělat (asi termoska) ale zatím to neřeším, protože teplé to má fakt jen chvilku a nebo když mi upíjí z hrnku můj

musím vám písnout, jak prďa vylepšil techniku lezení do schodů, po kolenou už to měl dokonale zmáknuté tam i zpátky, tak teď se drží záradlí a bokem vystupuje po dvou, už je z něho takový malý homo sapiens :grinning: jinak samostatná chůze pořád nic-nemá čas :sweat_smile:
9. říj 2007 v 01:19  • Odpověz
Dashak- :grinning: no tady je pres ten randal kolem neni slyset vubec :wink:

Ijet,Jita-zavidiim Vam,ja chci takyyy,ta Praha me obcas docela stve :angry: ale do mesice s stehujem za Prahu,cekalo by se ze do klidu ale nez udelaj obchvat(tak do 2 let :frowning2: ) budou nam jezdit auta rovnou pod nosem,fnuk..

Co je to za vybornou pudinkovou buchtu??Ja to chci taky vyzkouset :sweat_smile: dneska mam pecici chute,tak to musim vyuzit,nebyva to prilis casto :grinning: :grinning:
9. říj 2007 v 08:48  • Odpověz
Zevi-ja jsem superkrkavci mamina :grinning: nedavam ani caj pouze studenou vodu :grinning: kdyz ona mu taaak chutna :wink:
9. říj 2007 v 08:49  • Odpověz
Racul- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az ted jsem si to precetla,mel bobika,toho smetanka :sweat_smile:
9. říj 2007 v 08:53  • Odpověz
ja vzdycky neco zapomenu,chjo..
s nocnikem jsme na tom blede,nechce na nem vubec sedet,desne rve :rolling_eyes:
9. říj 2007 v 08:55  • Odpověz
carod, link od jíti str.66 :slight_smile: a ještě tipy, co v tom receptu není: do zakysanky plcnout 2 floriány s příchutí vaječného koňaku (jita) a posypat strouhanou čokolá\dou (raculka)
buchtička je fakt za barák, budete se olizovat (kamarádka peče podobnou a říká jí obližprst :grinning: )
9. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
Jééé ahoooj, to je fajn, žes tu zevi hodila, kde je ta buchta, já to taky chtěla hledat, když se tu furt tak olizujete :sweat_smile:

Noo, nevím kde začít. Ale musím se pochlubit, ode dneška jsem tetaaaa :dizzy_face: , teda jednu neteř a synovce jsem už jaksi vyvdala, ale dneska přibyl další, jmenuje se Lukášek, 47cm a 3,05kg a narodil se přesně v den termínu :sweat_smile: a divím se, že je to takový pindík, páč maminka byla opravdu mega do všech stran :grinning: A jsem z toho dojatá :dizzy_face: A v neděli jsem zapomněla vzít HA a dokonce jsme na to i vletěli a včera si jdu vzít prášek a koukám, že tam na mě čučí ještě i nedělní :sweat_smile: :confused: Takže abych nebyla taky maminka :sweat_smile: , páč mám i plodné dny :grinning: :grinning: :grinning:

Zubaaař
tak tam jsme byli včera všichni 3. Takže, Ivanka byla u zubaře už podruhé, poprvé se jen smála, takže aspoň ty zuby trošku byly vidět, ale když se jí zubajda ptala, ať ukáže kde má zoubky, tak se styděla a áááá rozhodně neudělala. No a včera se ani nesmála, takže niic, byla důležitá :grinning:

Co se týče MM, tak jste z toho jak jsem ho vykreslila asi pochopily, že je to naprosto nerodinný typ, což je pravý opak :grinning: S malou si jako hrajou a hlavně se mazlí, Ivanka třeba večer vůbec nechce být se mnou, tati tati a už si na něho vyleze a vegetí si mu na bříšku. Akorát ta péče - teda práce kolem ní ho moc nebere. Teda spíš to přebalování posjaného zadku :grinning: Jinak jsme teda najeli na to uspávání, tak chodí do pokojíčku s ní, ale bohužel tam usne vždycky taky a nejspíš i dřív než ona :grinning: Ale v neděli byl doma, tak se vzorně staral, krmil, akorát když bylo kokino, tak potřeboval asistenci :grinning: Odpoledne jsme byli všeci 3 na hřišti a na klouzajdě, tak ta zas byla jak u vytržení, má takovou sílu, že to vyšplhá i po té klouzačce nahoru :confused:
No ještě chci říct, že teda když je tatínek, tak já jdu absolutně stranou a za mě by snad ani slzu neuronila :unamused: Když šel do ordinace k zubařce MM, tak křičela tati tati a začla šíleně řvát a pořád mu tam lezla dovnitř, bo měli otevřené dveře. Tak pak zavřeli, měli tam kyblík s kostkama, tak jsme ji chtěly s babičkou zabavit, ale ona si snad co 10vteřin vzpomněla a tati? tati?

No a ještě se musím pochlubit, jak jsme dnes dopadly na neurologii :slight_smile:
Takže řekla bych že na 1-.
Máme novou neuroložku (už minule) a je to fakt fantastická paní, stále úsměv na tváři (ne jako ta protivná buzerující čůza před ní). Hrozně Ivanku chválila, motoricky odpovídá věku, psychicky je dokonce hodně popředu.
Ale, bohužel jako nedonošenec má pořád problémy se svalovým tonusem, takže trošku má kulatá záda v sedu a ty nožičky ji moc neposlouchají. Jak už jsem psala, jednu dává špičkou hodně ven a trošku chodí po hranách noh, místo po ploskách. Takže nám doporučuje hodně plavat, cvičit na míči, a nějaké cvičení na chodidla - třeba sbírat nožičkou kuličky, chodit po kuličkách atd.
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMÁ CHODIT BOSÁ, VŮBEC. MUSÍ MÍT DOMA ASPOŇ PAPUČKY A VEN JEDINĚ PEVNOU KOŽENOU KOTNÍKOVOU BOTU, tak nám pochválila naše botky od žirafky. A doma fakt papuče, protože chodí po tvrdých rovných plochách.
Takže budu asi volat zpátky na rehabky, jestli nám udělá aspoň nějakou konzultaci a poradí nebo ukáže nějaké cviky. My máme doma ten míč, ale má uši, aby se na něm dalo skákat a ten balon má být bez uší :unamused:

Css, sleduju, že zase slohovka :grinning: A to mě češtinářka vždycky měla za ztracený případ :grinning:

Holkyy, ty floriány jsou ty jogurty?
9. říj 2007 v 10:47  • Odpověz
... joo ještě k těm botám - říkala mi - na zimu v žádném případě nějaké sněhulky nebo něco na ten způsob - opět jen kotnikovou koženou šněrovací botu, maximálně uvnitř s nějakým kožíškem, ať je to teplejší
9. říj 2007 v 10:50  • Odpověz
zevi-diik jdu na to mrknout pak napisu jak se povedla :wink:
9. říj 2007 v 11:05  • Odpověz
Ahojky, tak už nevím co jsem vám chtěla napsat :frowning2:
S nočníkem jsme na tom jako carod s Tádikem, taky řve :angry: tak ho tam ale nepoutám bo by to bylo ještě horší :unamused:
S pitím nevím, nevím, páč pije z hrnečku a na ten jsem žádný obal neviděla :confused:
K zubaři se chystám jenom já na prevenčku, Kuba by pusu neotevřel :unamused:
Ještě jsem se chtěla na něco optat, ale jsem vymletá :grinning:
dashak
to je super, že jste dobře dopadli :wink:
florián je jogurt :wink:
9. říj 2007 v 11:13  • Odpověz
Holky, my koupili minulý týden redukční prkýnko na záchod a malá je tam šťastná jak blecha :grinning: Dám někdy fotečky. A dokonce občas řekne - čurat čurat, včera taky, ale jak jsem ji rozbalila, tak už tam měla hovno :grinning:
Ten záchod jí asi přijde přijatelnější, protože tam vidí nás na to sedávat. Ona zásadně totiž chodí na záchod s náma :grinning:

a nedejbože, když se tam tatínek zavře, tak to tatii tatiii a objímá dveře a pláče :sweat_smile:
9. říj 2007 v 11:22  • Odpověz
carod,
tak vy už se tak rychle stěhujete?
Jinak nám asi dvacet metrů pod okny taky jezdí auta, sice ne moc, ale jezdí, našly si tudy zkratku taková velká auta, co vozí pivo a jezdí tu jak čuňata :angry:
Taky tu čekáme na obchvat, aby se to tu uklidnilo :wink:

dashak,
a to jim nezmrznou nohy?? Gratuluju TETO! :slight_smile: Joo, florián s příchutí vaječnýho koňaku - jogurt.
Ivanka má štěstí, že má tak moc pečlivou mamču a určitě hlavně díky tomu je na tom tak dobře, že se snažíš všemu předcházet a na všechno dávat pozor :slight_smile:
9. říj 2007 v 11:32  • Odpověz
PROCHI, všechno nejlepší prďolkovi :wink:
9. říj 2007 v 11:36  • Odpověz
Holky už jste byli některá na očkování??? Nám přišla pozvánka na 17týho, ale nevím jestli dorazíme. Kuba má pořád červený očíčka a chrčí. U mudry jsme zatím nebyli, tak nevím jestli se mu něco nerozjede.
carod, stěhujete se z bytu do bytu???
Jitu, malá je kouzelná s culíkem :slight_smile:
Já bych přidala taky fotky, ale jsem ráda že mi schrouplo tu jednu, tam jak se ty fotky změnšují to máme nějaký rozházený :frowning2:
My naštěstí nejsme u hlavní :dizzy_face:
9. říj 2007 v 11:40  • Odpověz
Čauvesky ve spolek :sunglasses: ,
tak jsem měla dopoledne hodinu a půl kontrakce po pěti minutách... za necelou hoďku dostanu třetí vyvolávačku a pak už to bude mazec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péťa děkuje mocinky všem za gratulace :slight_smile: .
Jsem dneska fakt dojatá, asi stokrát jsem mu už řekla, jak ho moc moc milánkuju, furt ho mačkám, to je tak neskutečný, že už jsem rok máma :dizzy_face:
9. říj 2007 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.