• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ijet,
já fotky zmenšuju v malování....je to taky super a docela rychlé :slight_smile:
Jinak my jsme na očkování vůbec nebyly, pozvánka nepřišla, tak nevím...dnes se zeptám holek v mateřským centru (jdeme poprvé za dětma), kdy je další očkování, no snad na nás mudra nezapomněla :slight_smile:
9. říj 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
holky,
zamyky, zamyky, jdu vas docist :angry: :grinning:
9. říj 2007 ve 12:16  • Odpověz
dáši, to je fajn, že jste byly na neurologii tak pochválené :dizzy_face: to ostatní jsou už jen drobnosti, které se časem srovnají :wink:

nočník u nás taky žádná sláva, za jedno mi tam nechce v klidu usedět, v momentě se sešmikne a lítá s holou řitkou po bytě a je fakt, že mi přijde i blbý, když vidím, že začíná tlačit, tak mu to přetrhnout, soukat ho z kalhot a cpat na hrnec :unamused: když si představím, že by to někdo dělal mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ještě má čas, než z toho bude mít rozum a možná, že taky spíš uspějeme s tou redukcí na prkýnko, bo u nás máme záchod taky "veřejný" jak tam někdo z nás míří, prcek mu hned dělá doprovod, uvelebí se na koberečku u vany a je spokojený jak blecha :sweat_smile:
hlavně tatínek, od toho se nehne ani na krok, to je asi všude stejné, máma se může přetrhat, ale za celý den je tak ohleděná, že tátovi nemá šanci konkurovat :wink:

ijet, co je za očkování? nám říkala mudra až v roce a půl, ale máme tu šetřící-hib, tak možná máme nějakou vynechávku

když už probíráte život u hlavních silnic, my to máme sice klidnější ulici, ale zato tudy jezdí od pekárny zásobování (brzy po ránu parádička) a jsme vedle hasičárny, když spustí sirény poplach, to je něco :unamused:
9. říj 2007 ve 12:26  • Odpověz
Ijet,Jita no stehujeme se z mini bytu 44m :sweat_smile: do 100m bytu v dvojdomku se zahradkou,je to Jesenice u Prahy,takze uz nebudu Prazandaa :grinning: :grinning:
9. říj 2007 ve 12:45  • Odpověz
Jo a u zubare jsme byli minuly tyden,myslela jsem ze neotevre pusu nakonec otevrel :wink: rekla ze je vse ok ze mame prijit za pul roku..
9. říj 2007 ve 12:47  • Odpověz
Jé carod a kolik máte zubů? A ostatní?

My máme 16, sice 2 nejsou ještě úplně celé, ale už jsou vyklubané.

Jiťo, děkuju za pochvalu, konečně taky někdo pochválí mě a ne jen Ivanku :grinning:
S těma botama - no myslím, že jim zima nebude, ale záleží kolik bude venku. Pokud bude -20, tak asi ven stejně nepůjdem, a pokud bude -5, tak si myslím, že to vydrží, dyť já taky nosívám normální kozačky s kožíškem. Dostane štramplíky, na to hrubou ponožku třeba ještě a ta kůže zas nepropustí. Dívala jsem se do té zprávy, má jakoby trošku nožky do x, tak chodí lehce po vnitřní hraně nožky a má cosik z patičkama, tak proto musí mít furt boty s oporou paty.
No ale i tak si myslím, že to všechno dopadlo nad mé očekávání dobře :dizzy_face: Jak čtu někdy v nedonošeňátkách, tak jsou děti co jsou narození i později než my a mají tolik problémů :pensive:

A teď nevím, psala jsem vám, že jsem si v neděli zapomněla vzít HA? :grinning: No jo, přišla jsem na to včera v noci, když jsem si šla pro prášek a on tam na mě čučel nedělní :grinning: a my na tom v neděli byli zrovna vlezení :sweat_smile: a teoreticky bych mohla mít i plodné dny. Tady dady dady daaa :grinning: To je koneeec. Snad to nic neudělá ne? :confused:
9. říj 2007 ve 12:56  • Odpověz
prochi, tak se drž, prodýchávej, za chvíli budeš tlačit :wink: :grinning:

holky, prďola asi touží po sourozenci, páč mi dnes zašantročil prášky, že jsem je skoro hodku hledala, až na mě vykoukly zpoza skříně :grinning: myslím, že my s tatínkem máme do toho taky co mluvit :sweat_smile:
to Jirka se nám narodil přesně rok a den poté, co si sousedka přivezla malou z porodnice a pyšná babička nás volala, ať si jdeme pochovat, ať se nás to taky chytne :wink: a teď budou mít v listopadu druhé, tak už jsem jí hlásila, že my se snad ani nedojdem podívat, bo od nich je to nakažlivé :sweat_smile: a my chceme ještě chvilku počkat :wink:
9. říj 2007 ve 12:56  • Odpověz
Zevi, tak koukám, že máme podobné starosti :grinning:

Ale dneska jsem celá dojatá a jak napsala prochi, tak to se mi fakt tlačily slzy do očí :sweat_smile: :dizzy_face:

Což o to, já miminko ráda. Ale zas chtěla bych, abychom už měli domeček. Tady je to fakt opruz. A to jsem házela flintu do žita už když jsem jezdila jen s kočárkem. A teď co chodíme spíš tak blbnout na hřiště, tak je to ještě horší, jak slyším ty děcka a ty puberťáky jak se spolu baví, s cigárem v hubě, kopou do sebe a nadávají si až tam, tak se mi zvedá žaludek a radši bych fakt už byla s dětma někde na zahrádce u domečku. Já vám co nebydlíte v paneláku tak záááávidííím :pensive:
No a taky jsem si říkala, (páč domek taky může být až budu v přechodu :grinning: ), že druhé bych chtěla, až bude Ivanka samostatnější - nebude nosit plíny, bude sama jíst, pořádně mluvit a tak.
9. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz
Prochi-vse NEJ k prvnimu rocku!! :slight_smile:

Dashak-zubu mame 9 nebo 10 ted nevim do pusy si odemne vubec sahnout nenecha,to je zajimavy ale od zubarky JO!! :sweat_smile:
9. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz
dáši, zubů máme 8 a teď se ozývá dolní stolička :wink:

já myslím, že tak nahonem se ti žádné vajíčko neuléhlo, spíš by mohlo být rizikový tento týden :wink: aspoň to tak obvykle bývá, když se zapomene víc jak 12h, tak potom týden opatrno :slight_smile:
9. říj 2007 ve 13:03  • Odpověz
Holky potrebuju radu,normalne uz nemam skoro vubec zadny mliko,prsa mi splaskly tak o cislo :grinning: :confounded: fakt nic moc :confused: mozna bych zkusila nejaky to UM jestli si to treba nerozmysli a nevezme si,dneska rano jsem se ho pokousela nakojit on se tak na 2 vteriny prisal okamzite se pustil a rek NENI :fearful: :sweat_smile:
9. říj 2007 ve 13:06  • Odpověz
Jaky UM davate?A da se to pit i z toho hrnecku s pitkem?On z flasky neumi :zipper_mouth:
9. říj 2007 ve 13:08  • Odpověz
autor
raculka,
tak to je známá věc, můj první manžel vůbec nechtěl, abych se malovala. Byl o 20 let starší a měl o mně hroznej strach - taky to tak dopadlo :o( Můj nynější manžel taky občas zažárlí, ale zdravě :o)) A přiznám se, že mně to někdy potěší. Ale nevěru neberu ...
S těma babkama - jo, to znám. Většinou jsem to buď odkejvala a nebo když mně to štvalo, tak jsem řekla, ať se dotyčná pani stará o sebe a nebo o svoje vnoučata. Nesnáším to ...
Oni důchodci jsou všeobecně chytří než my mladí :o)))
Já si skočím ke kadeřnici tak jednou za čtvrt roku, když potřebuju melír a ostřihat, protože mně to stojí 1000,- ale manžel je zatím spokojene a já taky :o)) Jak říká moje mamka, ženská si musí napřed nechat vlasy pořádně zpustošit (zarůst a tak) aby pak prokoukla. A má pravdu. Jako vždy, že? :o))

kamhajek,
kosmetiku bych taky potřebovala, ale zatím to zvládám vlastníma silama :o)) Já spíš chodím na pedikúru, ale teď jsem nebyla kvůli tý noze, tak doufám, že se tam ještě někdy dostanu. Před těhu jsem chodila na depilaci nohou a na obočí. Teď už bych tam asi nevlezla :o)) Mně se taky mastí vlasy. Dávám si občas masky, ale spíš to vidím, že mi chybí nějaký vitamíny, i když teď se furt něčím dávkuju.
Zrovna na genetice mi doktorka řekla, že mám nedostatek kyseliny listový, tak musím pravidelně doplňovat.

prochi,
dík za recepty. My plánujeme vánoce u babičky na slovensku, tak se s ní musím domluvit a taky něco upéct. Díky za ty marokánky. A mám tady v Praze tetu. No a ta strašně ráda peče, takže tradičně dostaneme krabičku cukroví :o)) Týýý jo, ty jsi dobrej maniak, když toho pečeš, ale máš to komu dát, já ne :o)

Vlastně já měla první vánoce loni tady v Praze a stálo to za prd ... Byla jsem v šestinedělí, takže pořád depky, přijeli manželovo rodiče a bratr, takže nás tu v tomhle 3+1 bylo moc a pěkně na palici a štědrej den jsem probulela, pak šla udělat večeři, samozřejmně za pomoci manželovo maminky a manžela ... Prostě to pro mně bylo smutný - první vánoce v našem bytě. A taky je to už 9 let, co jsem přišla o šváru a nikdy nezapomenu na ty první vánoce bez něj, se setrou a jejich třema dětma. Fuj .... Strašnýýýý. Doufám, že teď to bude lepší. Holky, vy mně tu těma vánocema rozbrečíte ....
No, my měli loni stromeček velkej. Chtěla jsem malej, ale manželovi se to nějak "nepovedlo" pak koukal taky a byl chudě ozdobenej. Teď nevím, kam by jsme ho před tím naším raubířem dali. Takže to vidím fakt na pidi někam na stole nebo na nějaký komodě.

bobíka a bóbika, dobrej vtip :o)))

dashak,
tak teď jsi mně potěšila s tou neuroložkou. Jinak gratuluju, že jste na tom tak dobře :o)) A držím palce při dalším cvičení. A potěšila jsi mně v tom, že bačkorky opravdu dávat. Terka má teda ty svoje pořádně okopaný, ale když jsem jí nechala chvíli bez bačkorek, tak jsem viděla, jak hezky stojí. Kožený jsem ještě nikde neviděla, ale budu je muset koupit, aby jí nebyla venku zima. Ona deku na sobě nesnese a nánožník k těmhle golfáčům je na prd ...
Jo jo, s ha jsi to psala. No tak budete mít druhý ne?? Čím dřív tím líp. My jsme si řekli, že by jsme do druhýho chtěli jít a že to začnem zkoušet příští rok. Známí mají holčičku - v červenci jí byly 2 roky a teď čekají snad v lednu. Je to tak akorát. Nehledě na to, že je nám už oběma 31 let, tak bych to chtěla stihnout do 35ti. Bojim se, že pak nebude sloužit zdraví.

carodkaa,
jsi mně dostala. Já nevěděla, že jsi pražanda :o(

Nočník nás čeká po neděli - musím ho přivézt od našich, mamka říkala, že jich tam mají hodně, tak je nebudu kupovat. A babička II mi vyprávěla, že švára, když si sednul na nočník, tak na něm vydržel jenom když měl před sebou rozložené knížky.

Co se týče záchodu - tak malá tam s náma nechodí. Máme ho sice zvlášť, ale nechtěla jsem, aby tam chodila. I když jí to nějak nevadilo. Já když tam jdu a pak za dveřma "tuším" že malá cape, tak začnu klepat na dveře a říkám "ťuky, ťuk". To se jí poslední dobou strašně líbí. Kolikrát - když byla malá v centru hraní a byla zabavená, tak jsem šla do ložnice ustlat a zavřela za sebou dveře. A najednou slyším, jak někdo bouchá na skleněnou výplň - a vidím, naše slečna... :o)) A nedavno jsem vařila v kuchyni a nějak jsem se do toho zabrala, malá mně neslyšela a najednou pryč. Tak jdu za ní a ona stála u dveří do ložnice a bouchala - si myslela, že když mně neviděla v obýváku, že jsem zas zalezla do ložnice :o))

No nic, dítě se mi budí. Jdu jí vzít a nakrmit. Dneska jsem uvařila rajskou polévku - mňam :o)) Se mějte a nepřehánějte to moc s kecáním :o)))
9. říj 2007 ve 13:10  • Odpověz
Tyy jo vy pisete romany,se musim polepsit :wink: a zacit se vam vic venovat abyste na me nezapomnely.
Manzelovi teda nevadi ze se maluju vubec ale ja to teda nak neprehanim jen rasy a pudr,pusu vubec..
Manzel vzdycky docela zarlil,ale ted dost meli jsme ted krizi,proto jsem sem ani nechodila..jak jsme byli na tech slavnostech piva v Mnichove..potkala jsme tam svyho ex a musim se priznat ze to se mnou docela zamavalo :confused: takze ted mel i duvod zarlit...holky hrozny neprala bych to nikomu :frowning2: :pensive:
9. říj 2007 ve 13:17  • Odpověz
Tedy vy jste toho zase popsali, že nevím kde začít. Tak začnu ještě jednou velkou GRATULACÍ Péťovi k prvnímu roku, hlavně ať tě rodiče moc nezlobí :wink: .

Zubařka Ondrovi pusinku otevřela bez problémů, ale musela jsem mu držet hlavičku. Založila kartu, spočítala zuby, řekla zatím čistit bez pasty. Pochválila mě za to, že jsem krkavčí matka a dávám jen vodu na pití. Nic jiného pít nechce. Ptala se jak často má mléčné výrobky a za to jsme dostali taky pochvalu. Zubů máme 8, ten osmý tedy ještě není úplně, ale už tam je a mám podezření, že poleze další.

Dashak: gratuluji Ivance k výsledkům na neurologii, těch pár drobností se určitě srovná a myslím, že takové problémy mají děti i donošené, takže jste fakt šikulky.

Jinak mi přijde, že tenhle týden je zatím dost blbý. Včera jsem musela v práci řešit, že to z jedné ženské táhlo jak ze sudu :angry: (prý si dala večer skleničku vína, ale podle toho dechu ta sklenička měla aspoň dva litry :frowning2: ). No a dneska přijedu, manžel naštvaný, že Ondra nechce jíst, pořád jen kňourá a dělá neplechu. Prý že mu asi všechno dovolím když jsme spolu doma. Tak mě pěkně nakrknul, protože já jsem fakt přísná, ale člověk prostě musí mít nervy a pořád dokola mu říkat co smí a ne. Vždyť je to ještě prďousek bez rozumu, kdybych to brala jako manžel, tak jsem naštvaná pořád. Tak mu to dám sežrat až domu přijde a bude pěkně žehlit, sms typu miluji tě mě neobměkčí :wink: .
Ale jíst fakt nechtěl, na milost vzal až prso. Ale obídek spapal krásně, tak snad to byla jen chvilková přeháňka.
9. říj 2007 ve 13:23  • Odpověz
Ale uz je to doufejme za nama..teda spis za mnou :zipper_mouth:
9. říj 2007 ve 13:24  • Odpověz
kurnik baby- zamyky zamyky :grinning: a já dneska zrovna nemám vůbec čas, samá návštěva se trousí :sweat_smile: a když tu večer čumákuju,chci pokecat, manža na fotbale, tak tu zrovna na potvoru nikdo nejní :angry:

pudingovka- já jí snad zase na víkend upeču a zkusím teda taky ty floriány.Jaký dávate poměr?? 2 jogurty a jedna zakys smetana? Minule jsem dala o jednu zakysku víc a bylo to lepší, takový mokřejší :slight_smile: . A strouhaný čokoládky taky hodně moc...

čaj a voda- jsem ráda,že nejsem sama , kdo trápí dítě studeným čajem.Ale tahat sebou termosku se mi zatím fakt nechce. :confused: . Když jdeme na dýl,tak frknu láhev s čajem do termoobalu,to vydrží relativně teplé tak půl dne.

Nočník- asi se zatím nemusíme teda stresovat.Ale spíš mě štvou poznámky mamin,kdy už začne být bez plenky?? :angry: . Nechci ho ale zprotivit na nočník.On zatím vůbec nerozumí,co to je to EE. A na nočníku taky děs. Takže zatím počkám, třeba za čtvrt roku zase udělám pokus.A ten záchod už jsem taky slyšela,že je pro některé děti přijatelnější než nočník.Možná to taky zkusíme.

Dashak- gratulace tetko :slight_smile: . A rehábka taky fajn. Jen jsi mě překvapila těma botkama na doma.Mně DR minule řekla,že pokud máme koberec,tak prý jsou nejlepší protiskluzovky ponožky-bez botiček.Takže jsem z toho teď nějaká zmetená. :unamused:

ijet- my jdeme příští týden na očkování,ani nevím, co to má být :sweat_smile:
9. říj 2007 ve 13:36  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla.

Carodkaa: Jesenice u Prahy vypadá krásně. Takové zbohatlické městečko :grinning: , jedna firma z jesenic nám dodává nitě, párkrát jsme tam byli a jsou tam moc hezký domečky.

Dashak: se ti nedivím, že by jsi chtěla do domečku, paneláky jsou nic moc, ale lepší než pod mostem v krabici :wink: . Ty dnešní puberťáci jsou fakt děs, já s vždycky říkám hlavně aby takový nebyl můj drobeček, ale nejspíš bude. To je prostě dobou.

Mapris: taky jsem koupila vitamíny a zkusím změnit šampón.
9. říj 2007 ve 13:38  • Odpověz
Teda holky tady to žije :wink:
to očkování jsou prý spalničky a v průkazu je očkování psaný na 15měsíců :slight_smile:
V zoubkách už nejsme poslední :grinning: hurááááá máme jich 11 :confused:
S antíkama končím, dobírám poslední třetí plato a finýto :angry: protože ještě chodím s peškem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pedikůru si dělám sama (i rodině :angry: ) a na kosmetiku se chystám, obědná mě kamarádka.
Já a moje pleť :stuck_out_tongue_closed_eyes: od puberty mám problémy s akné, někdy je to lepší jindy jsem jako jeden velkej beďar :cry: jelikož kojím nesmím "zázračnou a účinnou" léčbu. Jako těhulka jsem byla krásná, bez beďáčků.
carod, moje prsa mají asi velikost 1 :frowning2: a jaký to byly krásný trojky, alespoň němám věšáky, jak říká moje kamarádka :grinning:
Ex priťela, bych možná ani nepoznala, je to už skoro 12let :fearful:
Maluju si jenom horní linky, to musím jinak jsem obluda :grinning: řasy mám černý od přírody.
Už jsem v koncích....nevím co jsem chtěla....
Jo jste pečlivý v čištění zoubků, Kuba si hraje s kartáčkem ale na pastě ještě nejsme :unamused:
9. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz
carod- tak to už budeš něco víc,když nebudeš pražanda :grinning: abyses s náma zbylejma pražandama pak vůbec bavila :grinning:

Zubů máme asi tak 8-10 a 2 jsou v procesu klubání, není to snadné mu je spočítat. :confused:

mapris-tak to čučím, že už jsi byla jednou vdaná paní.Tak držím palce,ať to už teď je napořád. :wink:
Jsem ráda,že nejsem sama,komu radivý babky lezou na nervy.Vím,že to myslí dobře,ale už jen to,jak sledujou co má dítě na sobě mi vadí.Mně by teda nenapadlo říkat nějaký mamině,kterou potkám,jestli by to dítě nemělo mít tohle nebo tohle.A přitom občas ty lízátka na houpačce u ročních dětí jsou fakt o hubu :angry: .Ale starám se o svý :grinning:

carod- ty se ani malovat nepotřebuješ :slight_smile: .
Tak snad se vaše rodinná situace brzo zklidní.Jo s bývalýma je to těžký.Vždycky se to špatný zapomene a člověk si vzpomene jen na to hezký.:confounded:

Já si maluju tak max řasy-jsem přírodní exot. A teď někdy ani ty řasy ne,není čas. Kolikrát vylítnu ráno ven a zjistím,že jsem se snad ani neučesala. :sweat_smile: . Ale myju se a zuby si čistím každé ráno, to zase jo,abyste nemyslely že jsem čuně :grinning:

kamhajek- tak to je bezva,že malej si nechal podívat do pusinky.Mně zatím zubařka řekla,že stačí kolem 1,5 - 2 roku se ukázat,tak snad nic nezanedbáme.Zatím si čistí moc rád zuby sám,a já mu to pak vezmu tím prsťáčkem.No a vzhledem k tomu,že sladkého moc nemá,snad to bude dobré.
S tím jídlem se to taky u nás občas stalo,že malej nechtěl,nic si z toho s manžou nedělejte.:wink: U nás je to naopak- manža je v klidu,snaží se ho zabavit,já naopak občas ztratím nervy,když to mám několikrát za den :confused:

Bydlení- my sice jsme v panelu,ale spousta lidí co za mnou jezdí z venkova a já je vytáhnu někam do okolních lesíků,tak jsou v šoku,jak to tady máme klidné a co tu je zeleně.Takže zase tak nespokojená nejsem.Ale samozřejmě baráček je baráček.Jen nemám odvahu jít odsud,když nevím,jak bych hledala pak práci a hlavně tu mám pomocnici babičku. :unamused: NO Carod to vymyslela asi nejlíp. :wink:
9. říj 2007 ve 13:56  • Odpověz
ijet- minule jsem se tě ptala-prosím prosím- dá se vyjet na Milešovku s kočárkem nebo tam není cesta??
9. říj 2007 ve 13:59  • Odpověz
carod,
tak to budete mít krásný prostorný byteček v domku :slight_smile:
Ten Tádík je čiperka, jak říká NENÍ :slight_smile: Jak už jsme tady probírali, určitě mu zkus umělé mlíčko,bez mlíčka ho nenechávej, třeba mu zachutná :wink: My máme sunar, určitě je dobré i Hami, z pítka úplně v pohodě, nemusíš ho zbytečně učit na flašku :slight_smile:

dashak,
teoreticky pravděpodobnost je celkem malá :dizzy_face:

racul,
myslím, že určo dvě smetany a dva pudingy :slight_smile:

kam,
ty jsi ¨šla jako na preventivní s Ondrou? Už bych taky měla s Maru k zubařce?

No a s těma dětma je to zajímavý, taky si říkám, jestli Maru bude tak sprostá s cigárem atd. Tak jsme to doma s manžou probírali a přišli jsme na to, že i u nás na malé vesnici existují asi dvě rodiny, které mají opravdu slušné děti, které by ani nenapadlo se k té partě přidat, jedna rodina je chlap doktor a druhá má tátu inženýra, celkem slušní rozumní lidé, a svoje děti si vychovali přesně tak.
Je to asi náročné, ale jde to, jsou tací i kolem nás, kteří to zvládli a jejichž děti jsou opravdu hodné a tyto věci zásadně nedělají, takže nějaké ty naděje tu jsou :dizzy_face:
9. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz
jo a prsa- já mám opačnej problém- na 155cm asi 3 a za chvíli zřejmě ještě svěšený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz
racul :grinning: :grinning:
promiň zapoměla jsem::::tak na Milešovku se určo nedá vyjet kočárem ani v golfkách, ale pravdou je kdysi před lety se tam přihlala rodinka, dítě v náručí a golfky v rukách, ale jsou tam místa který jsou dost ouzký :frowning2:
S výchovou, je to všelijaký, znám pár lidí kteří jsou socky největší a kindéři v pohodě, pak zase obráceně, slušná rodina a děti děs :frowning2:
9. říj 2007 ve 14:07  • Odpověz
Ještě k tomu pečení o víkend jsem upekla tříbarevný tvarohový koláč (mňamka) a za jeden den se sežral, chlapům ke kávě a bylo po něm :angry:
9. říj 2007 ve 14:09  • Odpověz
Jita: doktor mě upozorňoval, že do roka by jsme měli k zubaři zajít. Tak jsem zkusila zubařku co mi jí doporučili kamarádky a ona nás hned objednala. Taky jsem se divila, jsem jí říkala, že nám bude teprve deset měsíců, ale to je prý jedno.

No co se výchovy týče, tak doufám, že Ondra bude po nás. Ani já, ani manžel jsme k partám moc netíhli. Manžel šel raději na hřiště kopat do mičudy než někam kouřit a chlastat a já jsem zase nejsem zas až takový družný tip a už od malinka jsem odmítala dělat věci jen proto, abych se někomu zalíbila. No ale zase až tak slušný taky nejsme, občas si dáme pěkně do nosu a řádíme na diskotéce, ale vše tak v normálu. Cigarety se nám hnusí, natož nějako drogy. brr
9. říj 2007 ve 14:14  • Odpověz
ijet- díky.Tak to je naprd.Já golfáče vozím jen po městě,jak jdu do lesa,beru můj oblíbený sporťák.Já myslela, že nahoru vede nějaká rozumná cesta,co si pamatuju...Asi špatně. :grinning:
No jinak tu situci-kdy dítě na ruce a kočár táhneme za sebou,jsme naposledy zažili na té Moravě,pří výstupu na Pálavu.Fakt zážiteček :grinning:

S tou výchovou souhlasím-taky znám děti ze slušných rodin,které se nepovedly.Ale zase většinou je to opravdu tak,že tam kde se dětem věnují,tak děti pak nemají moc čas na nějaké lumpárny.No uvidíme,jak to bude jednou u nás. :confused:
9. říj 2007 ve 14:17  • Odpověz
uff, uffff, ufffffff :confused:
člověk si jen odskočí zalít kafo, naplnit pračku a tady takové romány.... :grinning:
9. říj 2007 ve 14:18  • Odpověz
no já už musím vypnout pc, jinak snad ani neumeju nádobí, nemůžu se od vás odtrhnout :grinning:
9. říj 2007 ve 14:20  • Odpověz
no racul já jsem ti popsala cestu od nás jako od Milešova, pak vede trasa od Černčit a z Bílky ta je nejkratší, až přijdou domu naši tak se jich na tenhle směr optám :wink:
zevi
dej pokoj s prádlem, vůbec v tomhle počaší :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera mi to krááásně uschlo.
9. říj 2007 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.