• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ijet,
zatím budu vozit ve sporťáku, zatím bez nánožníku a když bude zimněji, tak deka+ nánožník a pak do sněhu, myslím starý dobrý nafukovací kola, tak nejspíš vytáhnu hluboký, i když u nás se cesty a chodníky hlavně dobře udržují, tak ještě nevím :wink:
20. říj 2007 v 19:50  • Odpověz
Ijet,já myslím,že každá máme na mysli třeba jiný typ sporťáku.Já nevím jak jita-není to spíš napůl golfáč/sporťák ??
Já neměla klas hlubokej-je to 3kombinace s nafukováčema.Do té tašky(vložné korbičky) už se ale nevleze dávno,takže vozím v té sportovní verzi.
A golfáče mám jen na cestování po městě.
Tak nevím,jaký máš kočárek ty??:wink:
20. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz
Já mám sporťák (ne golfáč), ale ne z trojkombinace, prostě normální sporťák s velkýma plastovýma kolama :wink:

Tak, teď jsme si s manžou uvařili svařáček, půjdu připravit malou do hajan, a pak si ho dáme a pak nejspíš nějaký zákuseček :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:
Dobrou nocičku :slight_smile:
20. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz
Racul-dneska jsem mela golfac,pac jsme jezdila dost MHD,ale jinak ted prejdu na sportak,prijde mi ze je daleko min otevrenej,jde proti smeru jizdy tak na nej nefouka,ale s golfacem budu nadale cestovat:slight_smile:
Dneska jsme objednala ten Combi fusak od emitexu,tam je ta spodni cast odepinatelna a omyvatelna,kdyz uz ditko ma boty...jen nesmi byt metr blata,a nesmi slapnout do ho..a,jak se to povedlo vam :grinning: :sweat_smile:

Vepro knedlo bylo super delala jsem ho z platku krkovice,jen osolit,okminovat a cesnek..mnaam :slight_smile:

Psala si nekde tu tvoji pudinkovku sem do Tlachani?
20. říj 2007 ve 21:08  • Odpověz
ahojky,

zevina

já mám taky klasiko sporťák vlastně golfky a velkej kočár jsem dokonce už prodala takže mě čeká prodírání se sněhem (jestli nějakej bude) moc se na to těšim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale tenhle kočár co mám teď je lehkej a v klídku ho sama vezmu do MHD což mi vyhovuje.

dashak

ještě že se vracím k těm úrazům,našemu malýmu bohužel už taky tekla krev z pusiny.Začátkem září jsme byli v ZOO,já stála ve frontě u stánku na pití a přítel hlídal malýho,jenže malej je neposeda,blbnul,spadnul pusinou na lavičku a natrhl si uzdičku takže řev,pusa plná krve,vypadalo to fakt hrozivě,ale naštěstí se krev brzo zastavila (aspoň vim,že má dobrou srážlivost)a bylo to ok.

Teda koukám,že tady všechny pečete z receptíků,koukala jsem na ně,ale jen tak z hruba takže si to vytisknu jestli to půjde a zařadim do receptů,mňam.
A jak jste na tom s ván.cukrovím?Taky všechny pečete?Já se přiznám,že jsem si pár kousků objednala,páč u nás to nikdo nejí jen já a pro mě samotnou mě to neba péct.To jsem panečku hospodyňka :grinning: :grinning:

mapris
ty jsi vlastně taky fotila,pošleš mi fotky na mejl,prosím,prosím :wink:

Jak vás tady tak čtu tak většina máte ještě velký sporťák s nafuk.kolama.No já už trojkombinaci prodala a pořídila jsem si ten "malej"sporťák.Nemáme doma tolik místa abych u mohla mít dva kočáry.
20. říj 2007 ve 22:36  • Odpověz
holky

ještě prosím jen malou radu.Malýmuý dávám k snídani většinou buď kaši nebo nějaké pečivo třeba s lučinou nebo udělám z lučiny nějakou pomazánku.Zkoušeli jsme už i máslo no a i Kiri sýr,ale nevim nevim jestli je dětskej,zdá se mi pro malýho dost slanej a koukala jsem,že jsou tam "éčka" a to samé nějakej Tomík a Kidiboo,taky jsem koukala na složení a dost éček.Né že bych to až tak moc řešila,ale zrovna éčka se mi zdaj blbý,ale prej nevaděj ty co začínaj 3.
No abych to shrnula,dejte mi typ na snídaně,abych měla inspiraci,co takhle plátkové sýry nebo nějaké ty Kidiboo sýrový lízátka nebo co to je.Víte co myslim,zkoušeli jste to některá? (když pominu ty éčka)
20. říj 2007 ve 22:50  • Odpověz
macejka,
my občas snídáme úplně normální sýr, ale jen vyjímečně, kvůli těm éčkům, když už si nevím zrovna rady, co snídat. No jinak je u nás velmi oblíbená rybičková pomazánka, nebo jen rybičky, ale to se taky nemůže dávat každý den. Pak třeba jen chleba s máslíčkem. :wink:
Plátkový sýr jsem zkoušela asi dvakrát, a chutnal jí (když pominu éčka :zipper_mouth: :slight_smile: )
21. říj 2007 v 08:10  • Odpověz
V normalnim platkovym syru je tolik ecek?To jsem nevedela :zipper_mouth: chapu tavenaky a tak ale platkovy madeland davam uz fakt dlouho a docela casto..v tech tabulkach pisou ze se muzu v poho :fearful: :unamused:
21. říj 2007 v 08:24  • Odpověz
carod,
já na něj ani vlastně nekoukala, jen jsem to zopakovala po macejce, tak jsem myslela, že tam jsou, ale všechna ečka přece nejsou nebezpečná, některá jsou naprosto normální, tak to zas taková hrůza nebude :wink:
21. říj 2007 v 08:53  • Odpověz
carodkaa

já neměla na mysli éčka v plátkovim sýru,ale v taveňákách i rádoby dětskejch a v kiri sýru to taky neni taveňák,ale jakoby tvarohový sýr mazací.
Jinak já už jsem taky zkoušela plátkovej a docela malýmu chutnal.
Ale Kiri jsem mu už taky dala a holt přimhouřim oči nad tím složením.

jita2

rybičková pomazánka je dobrej nápad.Dneska jsme snídali mléko a "cornflejksy"a taky to malýmu chutnalo.S těma éčkama máš pravdu,někde jsem četla,že ty co začínají na 3 nejsou na závadu.
21. říj 2007 ve 13:40  • Odpověz
macejka-no takj to joo :wink: v tavenacich jsou hrozny svinstva..tavici soli,gumy..my meli taky jednou kyri :pensive: :sweat_smile: a teda chutnal mu moc
Jita-rybickovou poomazanku vyzkousim,super napad :wink:
21. říj 2007 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky.
Tak u nás pořád teplotka,teče nám z nosu, prostě paráda :angry:

Carod- souhlasím,že sporťák mi přijde lepší na zimu než golfáče.Ten fusak jsem zkoukla,vypadá pěkně.Já uvidím,jestli vystačíme s larisou+nánožníkem,nebo ještě něco budu pořizovat.Loni jsem si nakoupila teplé deky a vlastně je skoro vůbec nevyužila,když byla taková teplá zima. :wink:
To vepřo taky někdy už musím zkusit,jen prostě je to na mně složitější-dělat tolik věcí najednou(knedle,zelí,maso). Mám radši rychlovky.
Jo a tady máš tu pudinkovou buchtu(nevím,jestli jsem ji sem psala nebo ne a nechce se mi to hledat :sweat_smile: ):
20 dkg polohr mouky, 20 dkg cukru krupice, 4 vajíčka, 1 prášek do pečiva,
1 dcl oleje, 1 dcl vody nebo mléka, 2 lžíce kakaa.
Vypracujeme těsto,nalijeme do vymazaného a vysypaného plechu.
Souběžně s přípravou těsta si uvaříme pudink: 1 lt mléka,2 pudinky,4 lžíce cukru (dle chuti)

Vařící pudink tenkými proužky vlijeme rovnoměrně a po celé ploše na nepečené těsto a vše vložíme do trouby a pečeme.
Na vařící pečenou buchtu rozetřeme 2-3 oslazené kysané smetany a vše ihned posypeme nastrouhanou čokoládou ( doporučuju dát čokol před strouháním ztuhnout do ledničky).
Nejlepší je nechat v chladnu do druhého dne.

Snad buchta bude chutnat.Nám moc. :slight_smile:
21. říj 2007 v 17:53  • Odpověz
Macejka- s pečením cukroví si taky moc hlavu nelámu.Většinu sním sama,takže dělám většinou jen nepečené a od mamek dostaneme od každého pár kousků a stačí to bohatě .Ale letos možná přece jen už něco upeču,abych měla pocit,že něco dělám na vánoce. :slight_smile:
Ještě ke kočárku-na cestování jsou golfky super.Ale když jedu někam do lesa,tak se mi tam s nima blbě jezdí,takže my se sporťákem zřejmě budeme ještě dlouho kamarádi :grinning:

Ještě k sýrům- dost mě štve,že spousta věcí,na které je reklama,že se hodí pro děti,tak se vlastně zjistí,že to vůbec vhodné není.Třeba dětské dezerty monte, kinder atd. Plno mléka cha cha :grinning: . Hlavně samej tuk a cukr. :angry:
Myslím,že když se to dá občas,tak to nevadí.Já už taky nevím co dávat.Ze sýrů pořád nejvíc dávám typu lučina,žervé,duko a fenix ( tip od dashky).Občas dám taky nějaký ten eidam.A taky už jsem dala párkrát plátek šunky pro zpestření.
No a k snídani ještě jogurt,tvaroh-prostě různě to střídám.Docela mu chutná i vánočka s máslem a marmeládou.
Někde byl seznam těch barviv,stabilizátorů atd, ale bohužel jsem si to neschovala.Spousta z nich je přírodní,takže vůbec nevadí.Aspoň bysme věděly,které kupovat můžeme a které ne.Ach jo-jsem hlava dubová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2007 v 18:05  • Odpověz
Racul- dekuju,uz jsem si to opsala:slight_smile:zitra jedem za dedou do Podebrad,tak tu nebudu ale v utery se na to hned vrhnu a dam vedet jak se povedla....pri my sikovnosti :sweat_smile: no nevim,nevim :pensive:
21. říj 2007 v 19:06  • Odpověz
Jinak na to cukrovi se uz desne tesim,vzdycky pecu spolu s mamkou a hrozne si to uzivam,jen na konci to pak nemuzu ani videt,jak jsme naslazena a nalizana polev od cokolady atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2007 v 19:07  • Odpověz
racul,
váš jídelníček vypadá dobře :sweat_smile:
Jinak jsem zjistila, že ta buchta je stejná, jako dělám já, jen s tím rozdílem, že tam dáváš vodu nebo mlíko a kakao. Tak někdy zkusím i tvůj recept, bude to určitě podobné :slight_smile:

Na pečení cukroví se taky hrozně moc těším, to tak prostě patří, peču už od mala a prostě to miluju :slight_smile:
21. říj 2007 v 19:49  • Odpověz
carod- hele nepodcenuj se a držím palce, a když zvládáš vepřo knedlo... :wink:

jita2- díky za pochvalu jídelníčku, já myslím,že bude dost podobný tomu vašemu,nebo ne ??
CO se týče receptu,tak tam snad byly i jiné druhy mouky,jestli se dobře pamatuju.Ale je to na jedno brdo,to určitě :grinning: . A hlavně mňamka :sunglasses:

Pečení cukroví zatím opravdu moc neovládám,vy jste tu takové šikulky domácí.Vždy když jsem něco vyzkoušela z časáku,nebylo to nic moc.Nejlepší jsou stejně ty klasické,ale to se mi péct nechce,když to dostaneme a mamky stejně pečou nejlíp,to se bohužel nedá nic dělat. :sweat_smile:
21. říj 2007 ve 21:11  • Odpověz
Holky,jakou nejvyšší teplotu měly vaše děti,pamatujete si??
Já se vždycky leknu,když mu vyskočí nějaká vyšší teplota.Přes den už to bylo dobré,ale teď už je to zase přes 39C. :unamused:
Dneska ani skoro nic nejedl,chudinka náš malej. :frowning2:
21. říj 2007 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak ještě ke kočárům: už jsem psala, zatím jezdím v hlubokým předělaným na sporťák ale trápí mě že k němu nemám nánožník :frowning2: kdežto u golfáčů ho mám a nevyužívám je :unamused: takže budu dekovat.
racul, Kubin měl taky kolem 39 :cry:
Na dnešek byl pěkně trapnej v noci, nevím co ho bralo, už jsem odvykla :confused:
21. říj 2007 ve 21:52  • Odpověz
Jo skleróza nebolí :grinning:
ještě jsem nedala Kubíkovi rybu :astonished: když teda pominu kousek filety, bojím se kostí. Co vy??
Jíťo prosím jakou děláš pomazánku z rybek pro Maru??
21. říj 2007 ve 21:54  • Odpověz
ijet- já jsem si k tomu hlubokáči/sporťáči koupila nánožník.Od EMITEXU stál myslím kolem 500. Není extra teplej,ale neprofoukne,nepromočí se a jde na různé typy kočárků. Jinak k našemu sporťáku je ještě takový připínací fusak/nánožník, ale zatím jsem nezkoušela,jestli se ještě do něj K narve. No možná ano,ale asi bez bot.Musím to nějak vymyslet.
CArod me trošku navrtala tím,že koupila fusak.Tak mám strach,jestli to s otužováním moc nepřeháníme :sweat_smile: . Ale co myslíš,když se dá teplá deka ještě ten nánožník proti větru,no a ještě se děcka teple oblečou,snad to bude stačit!?Docela často tady na ulici děti vídám v golfkách jen tak bez deky a fusaku. :wink:
No jinak asi taky malýho zloběj zoubky,ne ? Jo a taky jste byli na očkování!?
Rybu jsem zatím nezkoušela.Ale vlastně jo-dneska jsem měli tuňáka s rajč omáčkou,ale K bohužel dneska skoro nic nejedl. :unamused:

Ta rybí pomazánka mě taky zajímá,jita přidávám se k ijet,sím receptík :wink:
21. říj 2007 ve 22:15  • Odpověz
ijet,
já dělám výbornou pomazánku naší kamarádky, která je normálně pro dospělé, ale papá ji i Maru, ale nee zase nějak často. Děláme ji tak jednou za tři týdny.

POMAZÁNKA:

2x rybičky v plechovce,jsou to modré sardinky, na to jsou fakt nejlepší, je to tmavě modrá obdélníková krabička se žlutými nápisy, pak cibulka nakrájená, lžička horčice, pomazánkové máslo,obdélníček mazacího sýru, malinko sůl, pepř.

Je fakt vynikající :slight_smile:
V těch plechovkách nebývají kosti. Když jsem jí jednou dávala kapra, tak jsem to fakt doslova rozetřela mezi prsty, měla jsem velký strach z kostí :wink:

racul,
však já taky v zimě budu jezdit tak,že Maru bude dobře na nožky oblečená, zadělaná dekou a tím normálním nánožníkem a určitě to bude stačit :slight_smile:

No a co se týče teplot, my jsme bezteplotoví (zatím), měli jsme jen jednou 38 st. To bylo po nějakém očkování.

Já dávám třeba i tuňáka z plechovky, Maruška to má moc ráda, příjde jí to jako maso, vše, co je od masa, může :grinning:
21. říj 2007 ve 22:34  • Odpověz
raculka

malej měl nejvyšší 39,4'bylo to o víkendu tak jsme jeli na pohotovost,nakonec zjistili,že je to od ucha tak jsme jeli ještě do nemocnice na ušní a píchali mu ucho.Nicméně na takhle vysokou horečku nám dali Diazepem,nevím jestli ho taky máte,ale u dětí při horečce nad 39'hrozí febrilní křeče (vlastně ne jen u dětí)a ten Diazepam je proti křečím,V žádném případě tě nechci strašit,ale kdyby horečka neklesala tak si o něj řekni u dr.Neboj,horečka klesne,můžeš po 3 hodinách střídat Paralen a Ibalgin Sus,kdyby jedno na horečku nezabíralo,ale to jistě všechno víš.Neboj,horečka klesne a malýmu bude hej :wink:

ijetka
já rybu začala dávat nedávno,nějaký filé a rybu rozmačkám vidličkou,aby případné kůstky byly rozdrcený,jinak bych se asi taky bála,aby nespolk kostičku.
21. říj 2007 ve 22:58  • Odpověz
Racul-doufam..ze bude lip a teplotu srazite :frowning2: Tada mel nejvic 38,6..Byl zatim jen jednou nemocnej..zanet nosohltanu
Tak to prave nechci pres zimu zkazit :sweat_smile: tak sem koupila ten fusak...v golfacich totiz nanoznik nemam teda mam nejakej uni ale skoro vubec nedrzi :unamused:prijde mi ze je uplne nanic,jsem s nim hodne casto venku.Minule jsme byli 2 hodky a byl uplne ledovej :confused: tak jsem ho radsi poridila..
Jita-uplne jsi mi udelala chute na tu pomazanku,jsme ji hrozne dlouho nemeli,mnaaam
21. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz
Jita.mas krasnou fotku v pasu :wink:
21. říj 2007 ve 23:06  • Odpověz
Kočky,díky všem za povzbuzení.Ještě že vám sem můžu napsat. :dizzy_face:

Macej- diazepam doma máme od minule,zatím jsem ho nedávala,ale pokud v noci bude teplota vysoká,tak mu ho dám,pro klid.Jinak střídám čípky-sirup a odp jsme mu dali nohy do tvarohu.Pak si dokonce i hrál a měl lepší náladu.Ale pak zase večer už byl takovej unavenej a vůbec nic nejedl. :unamused:
No doufám,že ráno bude líp.

Jedno pozitivum to má-že jsem zapomněla na to,že mně je vlastně taky blbě,nějak není čas,myslet na nějaké své problémy :grinning:

jita- díky za receptík,to zkusíme.Z kostí mám taky strach. Já se jako dítě dávila kostí z filé a dlouho jsem rybu vůbec nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2007 ve 23:12  • Odpověz
jo carod- možná máme stejnej ten nánožník,já mám uni od Emitexu,ale používám ho na sporťák,kde drží líp.Bylo super,že k těm golfáčům byla i pláštěnka a nánožník-ten je zateplenej,jen je nějak blbě vymešlenej,že je spíš jen na nohy.
21. říj 2007 ve 23:33  • Odpověz
Ahoj babulky :slight_smile:
vy jste toho zase nakecaly :sweat_smile:

No mně se tu nějak nechcou objevit všechny smajlíky, tož dneska to bude bez emocí :grinning:

Takže, my máme horečku stále, chvilku se srazí po paralenu, ale vždycky je tam přes 37 a pak ta sviňě zase vyšplhá :frowning2: Zítra musím asi zavolat doktorce, je to už dlouho, abych něco nezadrbala, navíc jí příšerně táhne z pusy, sice se nedivím, protože furt křičí mlíko mlíko, nic jiného moc nesní.

Já včera zalehla v 19h, měla jsem zas MS bolesti jak prase, ale koukala jsem na jebalovy :grinning: , ty miluju :dizzy_face:

Včera jsem upekla ijetčinu zakázanou buchtu, za normálních okolností je to asi famozní mňamka, soudě podle krémiku, páč těsto se mi volako nepovedlo :sweat_smile: Teda pokud to tak nemá být, ale vůbec mi to nevyrostlo a je to takové tužší, asi kvůli těch ořechů....no tak mě napadá, jestli Ijet nezapomněla do toho receptu připsat kypřící prášek... no a nebo taky je to tím, že jsem tam nepřidala žádné mlíko nebo vodu, což jsem ale pochopila, že je to na uvážení pekařky a jelikož nevím, jak moc má být těsto hutné... no jsem ho tam prostě nedala. Ale jinak je to teda mňamozní a i tak to sežeru s přehledem, jen je to asi dooost kalorická bomba a je to takové sladší, na slavnostní příležitost myslím jak dělané, ostatně jako pařížské kostky.

Takže, z toho plynou dotazy na Ijetku :grinning:
- prosím prosím opravdu se nedává kypřící prášek?
- jakou máš zkušenost s tím mlíkem - kolik ho asi dát?
- salko... vařila jsem ho hodinu a půl, ale nevím jak mělo ve finále vypadat. Dole mi to trošku zkaramelizovalo, což mi teda straaašně chutnalo, tak jestli to tak třeba nemělo být celé, aby to mělo takový karamelový nádech - tudiž dotaz, jak dlouho to vaříš ty? Dáváš to do studené nebo vroucí vody? A jak moc to má být ponořené? Já to měla ve vodě skoro až po vrch.

Jinak vám chválím kulturní vložky :grinning: a fotky taky, jsem vás vůbec nepoznala. Akorát výtka k Jituš, aby ti to náhodou žirafa nesmazala :grinning:

No, a jinak jsme byli dneska v Polsku, malá byla příšerná, ale přežili jsme to, bohužel ji nebyl kdo hlídat (klasika), tak musela s náma. Pro sebe nic nemáme, ale pro ni zase milion hader, hlavně štrample, páč tam mají super hrubé froťáčky a vyjdou na 80kč, což se mi tady nemůže zdát - ani o té kvalitě a už vůbec ne za tu cenu. U nás koupím nejlevnější za 120 a to jen ty obyčejné. No a 5 svetrů, 2 takové tenší, 2 hodně hrubé a 1 byl s kapuckou v kompletu k super kalhotům a k vrstvenému roláku. No a pak 2 mikiny, jednu růžovou a jednu modrou, ale tu jsem si prostě nemohla odpustit, páč byla nádherná fleecová a na rukávech a v pase měla vlněné úplety a malá v ní prostě vypadá frajersky :grinning: Pak zase alba s miminkovskýma motivama, na ty já mám prostě úchylku, kostky, takové ty co se z nich skládají třeba mašinky, autička, domečky apod., a samosterilizující flašku od canpolu a budu ji flašku od mlíka sterilizovat v MW, protože fakt ji z té pusy táhne jak ..., ten smajlík co bych tu dala mi tu zrovna nesvítí :grinning: Jinak tam měli konečně ty jejich suprácké ubrousky na prdel (už jsem tam byla aspoň 5x a vždycky vyprodané) a vyšly jen na 25kč, tak jsem je otevřela, jsou úplně stejné jak všechny ostatní (pro mě je hlavně důležité, aby nebyly jak smirgl, ale jsou takové ty fajné hadřené a hlavně ať jsou hodně mokré... třeba huggies mi přijdou totálně naprd, protože jsou suché na můj vkus), tož jsem vzala 6 balíčků. A taky jsem si koupila plecko a zkusím toho tokáně od zevi :dizzy_face: No a jelikož jsme si pro sebe nemohli nic koupit, protože když jeden z nás vešel do obchodu, tak malá hned za ním smutnila a byla prostě příjemná jak vřed na řiti... tak jsem si vybrala akorát takový "pojemnik" po polsky :grinning: a je to takový boxík plitký a rozměrný, budu to mít na buchty, když jsem se teď tak rozpekla :sweat_smile: , páč jak musí být ty buchty v ledničce, tak dycky řeším do čeho ji dát, a do tohodle se vejde skoro celá buchta a není ta krabka vysoká.
No a pak jsem měla ještě vybranou supeeeer vázu, jenže na ni nebyl kód, což jsem si samozřejmě nevšimla, takže mám hovno :grinning:

No a další super zpráva, ve čtvrtek malujeme :sweat_smile: , jsem šťastná jak blecha, že zase budeme inovovat, akorát se děsím toho bordela zas a hlavně toho šibování s nábytkem a vyskládávání těch věcí.

Tak a vsadím se, že budu tak dlouhá, že mě to hodí zas na další stranu :sweat_smile: Jo a holky, omlouvám se, za poněkud ostřejší výrazy, ale my ostravské děvuchy prostě mluvíme, jak nám huba narostla :grinning:

Tak papa, posílám hubana na dobrou noc :dizzy_face:
21. říj 2007 ve 23:57  • Odpověz
dashak,
to jo, k dr určitě jdi.
Já ty jebalovy viděla poprvé a musím říct, že to byl vynikající odpočinkový film, takových bych uvítala víc, to je přesně má krevní skupina, nebyla to hovadina, bylo to o něčem, fakt super!!!!!! :slight_smile:

K FOTU: Tam musím být já a ne pouze dítě? Jinak to smažou? :angry:
Taky budeme do konce týdne malovat předsíň, co je mezi venkem a chodbou...KONEČNĚ!! Páč máme u nás doma sraz s babama z práce,tak to se vždycky něco dalšího udělá před velkou návštěvou :grinning:
22. říj 2007 v 08:54  • Odpověz
Dáši: Kam jezdíš do Polska?
22. říj 2007 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.