• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj koťátka :slight_smile:
dneska mi svítí všechny smajlíky :dizzy_face:

Takže, mudře jsem volala, zítra máme přijít, vezme ji krev. Z očkování to prý být nemůže, protože reakce opravdu bývají tak kolem 10. dne. Takže říkala, buď jsou to zuby nebo prostě více souběžných faktorů najednou, nějaký infekt atd. No jak říkám, šíleně ji smrdí z pusy, v noci se zase furt budila a jednou jsem tam přišla, měla mokrou pusu, něco ji z ní teklo, ale myslela jsem, že je prostě uslintaná a nechtěla jsem ji tam rožinat. Ráno přijdu, polštář celý zaflekacený, takové hnědé mapy, přešlo to i přes povlečení přímo na tu výplň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Říkala jsem ji, že kromě těch teplot se mi nejeví nemocná, nemá rýmu (pár bubáků co se ji v nose udělá neřeším) ani nekašle, až dneska trochu, to máme ale z toho Polska jak jsme dycky z vyhřátého auta vyletěli ven a nebyli jsme moc oblečení, tak i mě dneska pěkně škrábe v krku. Jinak když se ji člověk věnuje, tak fakt na první pohled člověk neví, že má teplotu, normálně se směje, vykládá, chce si hrát. Akorát kolem oběda bývá trošku nevrlá.
Doufám, že to budou jen zuby, ale všimla jsem si, že má ty dásinka strašně napuchlé, kolem těch zoubků takové zduřelé....to mívám já, když mám nějaký zánět v těle :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jinak má 15 zubů venku, jen ten 16 nechce už od dovolené vylézt, pořád je tam ta špička maličká, ale nechce se zaboha prodrat ven.

Jituš, k té fotce. Žirafka už takhle smazala hodně profilů, protože tam nemají být jen fotky dětí (prý se špatně komunikuje s dětskou tváří :sweat_smile: ), nemají tam být známé osobnosti, zvířátka apod. prostě tam nutně musí být část lidského těla, takže když porodní bábě smazali čápa, tak si tam dala oko, naštěstí nezvolila...., což by se k její profesi víc hodilo :grinning: :grinning: :grinning:

Lemurku,
do Polska jezdíme do Bielsko Biala, což je asi 90km od Ostravy. Jezdíme do sarni stocku - něco jako naše futurum, je tam galerka s butikama a carrefoure, tam mají ty super fotoalba, teď měli třeba ty dětské v akci, velké na 200 fotek 10x15 a vyšly nás do stovky. Ale mívají tam i alba za 35kč takové ty menší na 100 fotek, s motivy medvídka Pooh a prostě je tam super výběr a za super ceny. Taky tam za dobrou cenu vycházejí pokojové květiny, ale ty mi už nemáme kam dávat :sweat_smile: . Na konci te galerie je obchod Smyk a to je obchod pro děti, jsou tam hadříky od mimina až po nějakých 14 let a hračky, sedačky, koj. potřeby... prostě skoro všechno.
Pak jezdíme do Auchanu, to je kousek od Bielska, a to je stejný styl, taky galerka s obchodama a uvnitř je ten hypr Auchan a tam vždycky nakoupím šíleně hader pro malou, tam mají ty levné a suprové štrample, svetry, mikinky a za fakt super ceny. U nás ještě třeba v tescu pořádně není zimní oblečení, někde se zapomněli a jsou tam trička a svetry skoro nic. Tam jsem malé koupila 5 svetrů a 2 mikiny a to jsem ještě krotila, protože krásných jich tam fakt bylo hodně, ale už tak mám obavu, že to ani nevynosí, navíc má antikonfekční postavu, rukávy dycky dvakrát zahrnuté a v pase to bůhvíjak dlouhé nemá :sweat_smile:
No ten Auchan je něco jak u nás Shopping park, takže vedle je ještě Leroy Merlin, to je něco jako Obi, tam mají taky super věci, nádherné doplňky, závěsy.... akorát za jiné ceny než Obi :wink: a pak je tam další budova, v té je Jysk a Dětská krajina, a to je obchod od A do Z pro děti, mají tam obrovský výběr autosedaček, kočárků, židličky, celé pokojíčky jednom stylu - třeba skříň, komoda, postýlka, všechno z masivu a na tom namalované obrázky, nádherné soupravy do postýlek, to fakt oči přecházejí, kolíbky, košíky.... prostě všechno, luxusní hadříky, ale ceny jsou tam vyšší.
22. říj 2007 v 09:27  • Odpověz
Daši díky za info, asi až na jaře vyrazíme, na teď máme celkem dost věciček, podědila jsem po dvou synovcích, ale na jaře bych vyrazila.Navnadila jsi mě těma albama, ale ještě jsem nebyla schopna dát udělat nějaké fotečky, všechny máme vPC a na papíře nic, potřebujeme dát dědečkům, od mamky jsem dostala památníček, zatím ještě ani čárku.
Chudádeč malá, tak se trápit, jak čtu tak to zvládaš na jedničku :wink:, to já jsem byla hodová jak malý měl první rýmečku a to jsem zdravotních, měla jsem hrozný strach mu ubližovat:(.

V sobotu měla má drahá povička narozeniny a dneska tooslavuje v práci, tak jsem mu včera dělala šneky z listového těsta, byli super, tak se mi sbíhaly sliny, asi bych snědla celý plech, ale musela jsem se krotit a pak jsem mu upekla trojbarevnou buchtu s tvarohem, tak doufám, že to kravaťáků (tak říkám jeho kolegům/ bude chutnat.
22. říj 2007 v 09:41  • Odpověz
lemurek911

úplně jsi mě navnadila na ty šneky.Taky je dělám a vždycky se po nich zapráší,jsou fakt mňam,kdyžtak dám holkám recept do receptíků.

dashak

tuhle zakázanou buchtu taky znám,ale už jsem jí dlouho nedělala páč u nás jim sladkosti jenom já no a pro mě samotnou mě to neba dělat a hlavně bych se za chvíli nevešla do dveří :grinning: Já to salko vařim 2 hodiny určitě a pak když to otevřu je celé karamelové,jakoby karamelový krém,ale uvidíš co napíše Jíťa.
Jinak rýmu už snad zažehnáváme,ale taky malýho trápila,až přijdou mrazy tak to bude určitě každpu chvilku.Ale ven chodíme,to bysme se doma zbláznili,teplotu naštěstí nemá.A zítra půjdem už i na plavčo,máme hodně zameškáno.Chodíte ještě plavat?
22. říj 2007 ve 12:58  • Odpověz
Dashak- tak ses nám zas pěkně vykecala :grinning:
Ta teplota u vás není moc vysoká,do 38 C se to bere jen jako zvýšená,ne? No tak uvidíte,jak dopadnou krevní testy.U nás to bylo někdy tak,že nejdříve teplota a za pár dní teprve začal třeba kašlat.Takže to u vás taky může být nějaká předpověď :sweat_smile: . :grinning: . A ty zuby asi taky vliv mají. :angry:

No a holky,u nás je to asi tak.V noci měl skoro 40 C, to už jsem strachy skoro nespala :unamused: . Víc než léky nakonec zase zabral ten tvaroh,takže ráno jsme měli už ,,pouhých" 39C. Zašla jsem hned k DR, tak má zánět nosohltanu a zánět spojivek (děsně mu tečou očka z té rýmy).No nakonec jsem ráda,že to není angína.CHudinka je úplně hotovej z té horečky.Jíst vůbec nechce,tak jsem nakonec ráda,že pořád kojím a častěji ho přiložím i přes den.

Venku je tak krásně a my budeme ještě asi pár dní tvrdnout doma :rolling_eyes:
22. říj 2007 ve 12:59  • Odpověz
HOlky, jasně,hoďte recept na šneky do receptíků,díky :wink:
22. říj 2007 ve 13:00  • Odpověz
Racul, právě že my máme většinou skoro 39, když dám paralen, tak pak má jen necelých 38, ale má to tak už ot středy, což je 6. den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2007 ve 13:04  • Odpověz
dasha- aha, tak jsem si to asi nějak blbě přečetla :grinning:
Tak to máte taky hodně.Ono dost lidí co znám,teď má nějakou virozu.Ach jo,na podzim to vždycky začíná. :unamused:
A chodíte ven??
Já se ptala,kdy můžeme ven-až prý teplota bude zase kolem 37 C. Ono doma je to pak dost otrava,když mu bude líp a bude se nudit. A ještě ten hnusnej suchej panel vzduch-vždyť to znáš.:angry:
22. říj 2007 ve 13:10  • Odpověz
Baby jedny užvaněný :grinning: ! Kdo to má stíhat číst.

Všem marodům přeji brzké uzdravení, Ondra taky posmrkává, tak jsem raději vynechala sobotní plavání.

receptíky prosím do Receptů, děkuji :sweat_smile:

Teplto jsme měli nejvyšší přes 39 stupňů a doktor nám taky naspal diazepam. Ale zatím jsme to vždycky během jednoho dne srazili.
22. říj 2007 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Jsme taky nemocní :frowning2: Mě se to drží s přestávkou pár dnů už dva týdny. Už teda "jenom" smrkám a šíleně chrchlám. Ale bohužel to skočilo na prcka :frowning2: :frowning2: . Včera ještě úplně v poho, večer usnul normálně, ale v deset takovej strašnej pláč a celej hořel, prso vůbec nechtěl, teda chtěl moc, ale jak se přisál, tak se zase hned se šíleným pláčem pustil. Po hodinovým utěšování jsem ho vzala k nám do postele :pensive:. Mysleli jsme si, že asi ouška, protože když to měl naposled, tak se to projevovalo právě taky tak, že když jsem ho chtěla nakojit, nebo položila do postýlky (jak se prý položí, tak je to víc bolí, říkal doktor...) tak začal strašně brečet. No ale ráno šílená rýma, tak provádíme pokusy o odsátí (fakt se snažím, ale je to boj), koupila jsem mu kapky do nosu a dávám mu homeopatika a na horečku paralen čípky. Teď snědl půl pomeranče a pár lžiček přesnídávky, tak aspoň něco do sebe dostal, kojení nám vůbec nejde, po chvilce se začne dusit :frowning2: . Je mi ho tak líto, prďolky našeho. V pátek máme jít k doktorce na opožděnou roční prohlídku, tak uvidim, jak mu bude a kdyžtak tam vlítnem dřív.
Račul, snad ti pomůže, že v tom nejste sami :cry: . Myslíme na vás, ať jste brzy zdraví a i vy všichni ostatní, ať už je to zvýšená teplota nebo nějaká rýmička. Ahojky vaše nešťastná Marketka :cry:
22. říj 2007 v 15:56  • Odpověz
Račul, já se chtěla ještě zeptat, jestli vám doktor něco předepsal. Jde mi o to, jestli tam s malým mám vlítnou, nebo počkat až do toho pátku. Kdyby nám třeba napsala nějaký sirup nebo prostě něco, co by mu trochu ulevilo. I když samo vim, že je to vlastně jen obyč rýma, tak nechci jako hysterčit, ale ani nic zanedbat...
22. říj 2007 v 16:00  • Odpověz
Ahoj kukačky :slight_smile:
téééda taky je natlacháno :confused:
včera jsem si to doma krapet přestěhovala :grinning: jo já sama. A chystám se taktéž malovat, a taky sama. Jenom ještě nevím barvu a musím počkat až manža začistí okýnka :dizzy_face:
Marůdkům přeju rychlé uzdravení :slight_smile:
Kubík je dneska taky divnej už se mi moc nezdál včera, asi začíná rekce :unamused: tak snad to bude dobrý.
Večer pádím cvičit a zítra večer jedu na bowling už se těším.
22. říj 2007 v 16:11  • Odpověz
Prochi-no tak to je teda smůla.Jste na tom asi zřejmě úplně stejně jako my. :frowning2: Nejdřív já a teď to chytl ode mně.A u mně to taky ještě trvá,jen není čas to řešit.Za normálních okolností bych zřejmě už někam šla,protože od kašle už mě bolí celej člověk. :angry:
Jak vysoké teploty má malej? Kubík měl dneska ke 40 C, sice vždycky něco zabere a na pár hodin se to trochu sníží,ale pak to zase nastoupí v plné parádě.Leží tu chudák jak mátoha.A jídlo vůbec.Takže naštěstí i přes rýmu jsme schopni aspoň kojit a trošku se tím uklidnit.
To u vás asi bude tím ucpaným nosíkem,že nemůže moc pít. :unamused: O odsávání ani nemluv,já ho sama moc dobře neudržím,takže se s ním tak nějak peru.
Doktorka nám vlastně napsala jen kapky do nosu(prý silnější než nasivin) a kapky do očí na ten zánět spojivek.Jinak mi řekla,ať to dělám jako dosud-střídám sirup + čípky proti horečce.A taky říkala,že i ty 2-3 dny často horečka trvá.TAk uvidíš,jak bude malému a co teplota.Zabírají ti ty čípky hned?? Nám teda ne. :unamused:

ijet- teda ty se máš, tak hezkej večer :sunglasses:

kamhajek- za recepty se omlouváme,tak nějak to tu vyplynulo :sweat_smile:
22. říj 2007 v 18:13  • Odpověz
Račul, tak vysokou horečku jako vy jsme neměli (ťuk ťuk ťuk). V poledne měl "jen" 38,5, tak jsem dala na spaní čípek, spal celý dvě hodiny (u nás nevídaná věc) a po probuzení už nehicoval, tak jsem ho měřením netrápila. Teď už ale je zas jak kamínka, momentálně je dole u dědy na večerníčku a až ho přinesu, tak ho ještě potrápim :frowning2: - měření teploty, pravděpodobně čípeček, odsátí (musim ho celýho zalehnout a zpacifikovat a stejně za pět minut bych mohla jít odsávat znovu), pokus o kápnutí kapek (máme Otrivin) a zkusíme nakojit. Musela jsem teď ve vaně notně odstříkat, protože jak jsme kojili jen včera večer, trochu ráno a trochu po obědě, tak jsem měla kozenky celý nateklý, bolavý, boule... a dneska po hóóóódně dlouhý době budu muset spát v prsence s vložkama, protože jinak bych zamlíkovala asi celou postel (spim na břiše). Ale to je nic, hlavně ať jsou ty prďouskové brzy v pořádku. Vidim to, že k doktorce asi teda nepůjdem, až v ten pátek, kdy jsme objednaní. Asi by mi taky nic jinýho neporadila.
Tak se držte a přeju klidnou noc. Já už jsem z toho teď na nervy...
22. říj 2007 v 19:05  • Odpověz
Jéé holky mě je vás a vašich ratolestí líto :frowning2:
Když je Kubík marod jsem z toho uplně hotová tak s váma soucítím :cry:
Přeju vám i prckům klidnou noc.
22. říj 2007 v 19:50  • Odpověz
Holky to se vám ty virózy nepěkně rozjeli. Tak u nás snad zůstane jen u rýmy a ať jsou prďouskové brzy zdravý a plný síly zlobit taktéž zdravé maminky.
22. říj 2007 ve 21:00  • Odpověz
autor
zamyky, zamyky, jdu na vas ... Mam dneska nejakej smolnej den :frowning2:
22. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz
Čau kozenky,
tak mi máme teplotu taky stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vypadá to, že ten teploměr navíc měří špatně, protože posledně jsem si měřila teplotu já a měla jsem 35,4, tož to bych byla pěkně podchlazená :sweat_smile: a dnes Ivanka vytuhla před dvanáctou a spala 2,5 hodiny!!!!, jsem nechápala, musela být hotová, sice se co půlhodinu budila, ale cucla si vždycky mlíka a zase vytuhla. Ale spala na tatínkově posteli, asi tam měl dobře naprdíno :sweat_smile: Po probuzení se mi zdála studená, tak jsem změřila a měla 35,7, takže prostě ten teploměr měří blbě a nejspíš ukazuje o 1 stupeň míň nebo co. No večer jsme každopádně měli zase 37,7 :unamused:

Každopádně zítra jdeme teda k mudře, bude nám brát krev a mám docela strach. Musí mít nějaký zánět v těle a jen doufám, že to není hnisavá angína, tu jsem měla já zhruba v jejím věku a skončila jsem v nemocce. Má šíleně oteklé dásně kolem zubů, vypadá to jak kdyby měla pidi zuby, protože má to maso hodně sestouplé, když se člověk podívá zespodu, tak ji jde vidět jak to maso má krvavé a hnisá ji to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ani nemažu calgelem, protože ji tam nechci dlubat. Proto ji asi tak smrdí z pusy a ten polštář... ten si nepřejte vidět, ten byl nechutný, hrozné hnědé mapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsme dnes měli na véču pivovarského tokáně od zevi :dizzy_face: Bylo to mooc dobré, akorát jsem všechno dávala tak nějak od oka, tak toho piva tam myslím bylo nakonec více :sweat_smile: No, na to jak to na talíři vypadalo nevinně, tak to bylo extra syté, dokonce i MM to nemohl dojíst a ten co smrdí masem nepohrdne, ale fakt nedojedl, do půlhoďky vytuhnul :grinning: a já taky sotva držím hlavu :sweat_smile: Asi jsem z toho trošku navalená :grinning:
22. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holčiny

tak já dneska myslela,že malej snad nepůjde spát.Třikrát jsem ho dala do postele a zase musela vyndat páč nějak nemám vytrvání na ten jeho pláč takže tady blbnul na gauči pak si ještě hrál,ale bylo vidět,že je ospalej,.ale do postýlky nechtěl.Už jsem byla unavená tak jsem ho tam prostě dala,musela jsem nutně čůrat,jinak už by pode mnou byla louže :sweat_smile: ,malej v postýlce chvíli řval,ale jak jsem přišla tak si sám lehnul a usnul.Nemáme žádnej usínací rytuál,mimo pohádky,ale ta zabere jen někdy,dneska teda nezabrala.Kde jsou ty časy,kdy jsem ho v sedm uložila a on v tu ránu spal :grinning:
No a holčiny s marodama by zrovna asi uvítali raubíře,co?
Mně to normálně nevadí,že jde později spát,ale dneska jsem byla unavená.

mapris

jak to,že máš den blbec?

Zítra jdeme plavat tak doufám,že se nám ta rýma blbá zase hned nevrátí,malej jí má vždycky tak na deset dnů,fuj :grinning:
22. říj 2007 ve 22:08  • Odpověz
autor
macejka,
Jasně, ty fotky ti pošlu. No, já taky dávám kaši, nebo puding. Párkrát jsem zkoušela chleba s máslem nebo s lučinou, ale dneska to nechtěla, rostou jí nahoře zuby, zas mi blbě jí. Dneska jsem zkoušela cornflakes s mlíkem, ale nechtěla to …

raculka,
Co se týče teploty, tak Terka měla jednou 40ky, ale to jsme jeli na pohotovost. Pak měla tak kolem 37,5-38. Ono když máš zdravotní problém a pak máš zas jinej, tak zapomeneš na ten původní :o)) tak je to v tvým případě. Protože máš starost o Malého, tak zapomínáš, že ti není dobře. Na mně taky něco leze, nemám ráda podzim.

Já měla golfáče, prodávám je, nešikujou se mi. Teď mám sporťák, ale hledám něco lehčího, protože tenhle sporťák je dobrej, ale váží 13 kg :o((.
Holky, která máte golfáče, můžete mi napsat který? Potřebuju podle něčeho vybírat. Myslím že dashak měla hezký, co se mi líbil.
V plánu mám taky koupi fusaku, protože loni jsem ho nepotřebovala, teď kvůli kšírům jo. Kde jste kupovaly fusaky? Přes web? Můžete mi poradit?

Co se týče sýrů, my zatím zkoušeli lučinu. Ale to jen díky tý dispozici na alergii. Teď začínám dávat ty rizikové potraviny, jen se bojím zatím kravského mléka – třeba do pudingu a tak.

Jinak my měli na hovno den … Pěkná zima, tak jsem malou nabalila, musela jsem jí dát nánožník i deku a dokonce i rukavice. Na hlavě měla čepici i kapucu. Asi fakt brzo pořídím nánožník. A já byla zas s tou nohou na chirurgii – ostatně jako každý týden. A dneska mi konečně napsal doporučení na bulovku (což nejsem nadšená), ale na plastickou chirurgii, že se to samo nehojí a je potřeba zákrok. Tak tu bulím celý odpo a mám dost a hlavně strach … :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
22. říj 2007 ve 22:11  • Odpověz
racul,
no to je úplná hrůza s tou teplotkou, vůbec si to nedokážu představit :astonished: Strach o toho bobečka musí být hrozný, když mu člověk nemůže nějak ulevit, ale s tím tvarohem, to je super, že to trošinku pomohlo...

dashak,
myslíme na vás, ať to u dr dobře dopadne a ať Ivance nic není :slight_smile:

mapris,
no a po té platice budeš mít klid, nebo ne?
22. říj 2007 ve 22:26  • Odpověz
mapris

já mám sice u golfek nánožník,ale vloni jsem kupovala do korbičky na zimu fusak v dětském ráji,mají docla výběr
22. říj 2007 ve 22:54  • Odpověz
Mapris-mame bazarovej Peg PErego Pliko P3 muzu jen doporucit..ma 7kg,je super..
Fusak jsme koupila Emitex Combi pres mimibazar za 1099,- :dizzy_face: :dizzy_face: je to nejlevnější cena na trhu ale - je ze musis predem zaplatit na ucet a pak ti ho poslou,ale nikdy jsem s tim nemela problem,sama tam mam stranky s oblecenim a vzdycky v poho :wink:
22. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holkyyy,
tak jsme zpátky od mudry. Doktorka malou teda řádně politovala, že ji to musí hrozně bolet a že se nediví, že vůbec nejí. Z pusy ji smrdí teda řádně, má nějakou virovou něco jako žabu, která napadá maso kolem zubů, jazyk a sliznice, má to chudera celé bolavé a krvavé :frowning2: Na antibiotika to už ale není, že už je to ve fázi hojení, tak snad to brzo zmizí a napsala nám nějakou vodičku, kterou to mám potírat (to si zas užiju, páč samozřejmě nechce otevřít pusu teď, jindy normálně na požádání otevře) a vyplachovat heřmánkem nebo šalvějí.

Vzhledem k tomu, jaké jsou u nás sračky, tak mě hodil k mudře MM autem (podotýkám, že já mám auto už měsíc a stále ho nemám k dispozici, protože MM auto je stále v Olmiku v servise a nemůžou přijít na to, co s tím je) a počkal tam s náma, šli jsme brzo, tak tam nebylo ještě moc lidí, tak nás hodil i domů, páč nevím jak bych v tom počasí jela. Problém je, že ta vodička zas trvá 2 hodiny, to tam proto v tom sajrajtu nepojedu, tak to MM vyzvedne jak pojede z práce.
No, jsem si tak oddychla, že to není nic šíleného, za týden máme přijít na kontrolu, poslechne si srdíčko. Jinak ode dneška musím dávat 3x denně ten paralen a diazepam.

Musím koupit pláštěnku na ten kočár, protože tu co mám, tak není origoš a vpředu na ten kočár trochu prší a taky silně uvažuju o tom emitexovém fusaku, protože ty deky jsou naprd, táhne na ně odspodu a v tom fusaku si udělá svoje klima. A nebo jezdit v tom fusaku co máme, ale bez bot. Ještě uvidím.
23. říj 2007 v 09:04  • Odpověz
dashak,
tak ten blbej virus pěkně Ivanku potrápil, musí být ale statečná holka, když všechny ty bolístky v puse vydrží, snad to bude brzy pryč :wink:
23. říj 2007 v 09:35  • Odpověz
Jo Jiťo, je mi ji hrozně líto, vím sama co to je, když jsem byla těhotná, tak mi kolem těch korunek taky sestupovalo maso, bylo to hrozné, nedalo se ani rohlík ukousnout, protože vzadu to šíleně tlačilo do toho masa a já byla zrovna v nemocnici, zubní pohotovost tam neměli, trvalo mi 3 dny, než jsem je přesvědčila, že musím ke své zubařce, že to není od nemocky daleko a že si zařídím doprovod...mamka mi to u ní domluvila, že tam přijdu, ale nakonec mě nepustili, protože jsem ležela na kapačkách na porodním 2 dny a pak když mě pustili, tak hurá převoz do fakultky a rodit. No a porodem se to pak samo spravilo naštěstí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jituš a co Maruška? Byli jste u doktorky s tou močí? Nebo to fakt je plínkama?
23. říj 2007 v 09:47  • Odpověz
Holky všem marůdkům přejem brzké uzdravení a posíláme jednu sladkou zdravou pusinku.
dashak,
musí ji to opravdu moc bolet, chudinka.Moje máma má paradentozu a já jsem to zdědila po ní.Taky mi hodně natýkají dásně a fakt je to kolikrát neskutečná bolest.Tak Ivance přejem, aby ji ten bacil opustil co nejdřív a mohla zase krásně papat.

mapris,
u nás jsi viděla Inglesinu Zippy, ale upřímně s ní moc spokojená nejsem.
Je dost uzká a celá taková rozvrzaná.Na to, že nebyla zrovna nejlevnější tak jsem očekávala větší odolnost.Ale na zimu budem používat sporták, to mám Jane Nomad a do toho mám i nánožník i originál fusak.Ale pochybuji, že mi malá ve fusaku vydrží, uvidíme.A hlavně ji pokaždý budu muset sundat a nandavat botičky :confounded: :dizzy_face: .

macejka,
tak šup s receptíkem na šneky :slight_smile: .
A jinak jsem malý zkusila dát ten sport hrníček co jsme od tebe dostali a už ji to krásně jde:o).Takže vytáhnu i ty co mám doma a už ji budu zvykat jen na to.A dudlík jen na noc.

Holky skoro všechny tu píšete, že na vysokou horečku máte diazepan.
To mě ho doktorka ještě ani jednou nenapsala a to malá byla v poslední době nemocná dost i vysoké horečky měla. :angry:
Ta naše doktorka je vážně divná.
23. říj 2007 v 10:27  • Odpověz
dashak,
takže jsi si taky pořádně vytrpěla...chjo...

No u dr jsem nebyla, nakonec jsem zase začala používat ty plínky klasický igelitový nebo jak bych to řekla, a najednou byl ten palčivý smrad pryč, i když pořád čuchám a už snad ani nevím, jak by to vlastně mělo smrdět správě nebo nesmrdět, jen jsem u dr nechtěla vypadat jäk blbec, že ji smrdí moč a přitom je to třeba těma plínama. Je to fakt o hodně lepší, když jsem je vyměnila...tak to budu dál sledovat, kdyby se mi to ještě nezdálo, tak bych pak šla :wink:
23. říj 2007 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, já mám hlavu v pejru :cry:
včera večer když jsem se vrátila z cvičení malej už chrněl to mi přišlo podezřelý. V půl 11 jsem si šla lehnout a malej divně funěl, říkám na Honzu (kterej spal s ním)co mu je??? Nevím co by??? Já na něj šáhnu a byl celej v plamenech :frowning2: nebyla bych to já kdybych nbezačala panikařit, tak jsem ho probrala dala mu nurofena celou nos jsem spala jak na trní. Ráno měl 38stupňů, zase nurofík...
Do toho jsem si všimla, že u jedný ručičky nemůže natáhnou poslední dílek palečku :cry: u jedný ho natáhne krásně, ale u druhý ho má pokrčený. Zítra jedu na kožní tak se zastavíme u mudráka, jsem z toho hotová, smutná, nastraná..... :cry:
Samo vidím jen to nejhorší :frowning2:
23. říj 2007 v 11:41  • Odpověz
čau baby, koukám, že jste tu toho tase nakecaly za ty 2 dny , co jsem tu nebyla :confused: počasí, že by psa nevyhnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se hned projeví na počtu příspěvků :sweat_smile: jdu si vás přelouskat :slight_smile:
23. říj 2007 v 11:48  • Odpověz
ijet,
ach jo, nevím co říct, ty teplůtky a bolístky jsou u těch dětí tak hrozný, až je mi z toho na nic...a co ten paleček? Co to může být? Nedokážu si představit, z čeho to má? Jesti se někam bouchnul nebo co...hlavně z toho nebuď smutná, doktor vše rozluští a třeba to nic nebude :sweat_smile:
23. říj 2007 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.