• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holčindy :sunglasses:
Marodi děkujou všem za podporu. :sunglasses:
Nerada bych to zakřikla,ale snad už je horečka na ústupu,dneska už byla jen zvýšená,tak snad se nevrátí.Zřejmě ta antibiotika zabrala.Je sice pořád ještě takový malátný,nemá chuť k jídlu,ale snad to bude brzo zase v pořádku.

jita2- tak držím palce,ať z toho nic není.Ten stoptussin je celkem fajn,mně ty sirupy stejně přijdou na jedno brdo :sweat_smile:

prochi-jak čtu,tak se vás to pořád taky drží-potvora rýma :angry: . Jinak to mám jako ty-už mě nebaví být pořád doma.A to my ještě asi budeme dlouho,když máme antib teprve od včera. :unamused: . Já ani nevím- když mu za pár dní bude třeba líp a bude bez teplot,smí se s antib na chvíli ven nebo ne ?? Musím se pak zeptat DR,až půjdeme na KO.Vždyť já už pomalu od minul týdne jsem doma.Nejdříve já a pak zase Kubík.A já stejně pořád nejsem 100% :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. říj 2007 ve 22:48  • Odpověz
mapris- no jo,ty jsi zvyklá od deltimu,že je dost prostorný.To se o našem moc říct nedá,takže v porovnání s tím Peg Perego co máme golfáče,mi to tak velký rozdíl nepřijde.Jen na nohy při ležení v golfáčích není tolik místa-do délky(myslím podnožník nebo jak se tomu říká).Ale nenašla jsem golfáče,které by snad měly tu plochu na ležení nějak dlouhou.Některé co se mi líbíly(třeba Cam portofino nebo některé chicco) vůbec plochu na nohy neměly,jen na sezení.To jsem nechtěla,chtěla jsem něco pohodlného.K tomu našemu je i super pláštěnka,myslím,že to byla dobrá koupě.Máme je taky z Čumpelíkovy.
Myslím,že je to o náhodě.Já původně ojetý kočár nechtěla.Ale zrovna tam měli dva pěkné Pegáče,když jsem tam byla.Nebyly tam dlouho.Oba stály kolem 3tis a stejně jsem dost váhala-na kočár bez záruky se mi to stejně zdálo dost.Tak jestli to máš blízko,zajdi se tam občas juknout,třeba zrovna něco pěkného přijde.Ten náš má necel 8 kg a je super,že ho sama unesu i s Kubíkem(zatím). Taky mě v jednom obchodě prodavač upozornil,že nemám vždycky věřit těm kg,co uvádí výrobce.Kolikrát si hodně uberou :angry: . Já uvažovala o inglesině trip,ta je hodně lehká.Jenže zase mi přijde dost nepohodlná. :confounded:

Macej-co ty máš za kočárek,že nejsi spokojená ?? Na řeči mamky bych tolik nedala.Kdybych se např. měla řídit radama tchýně,tak jezdíme přesně v tom samém,co vozili oni nás.Já si vždycky něco pořídím a oni to zkritizujou. :angry:
Prostě co měli oni bylo nejlepší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2007 ve 23:00  • Odpověz
JEště mám dotaz - jak to máte s přetahováním ?? Dotaz je směřován na maminky chlapečků,ne na manžely :grinning:
U nás teda pořád žádná sláva. :unamused:
25. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz
racul, u nás je to bída :frowning2: jde to jen kousilínek, sice mudra na roční říkala, že v poho, že to půjde, ale nám se to s manžou moc nezdá, žádná změna není vidět, bojím bojím, že budou nakonec malému dělat bobínko :cry:

a víš že jsem už na to myslela, že se vás budu muset zeptat :wink:
25. říj 2007 ve 23:11  • Odpověz
zevi- tak to jsme na tom stejně. Taky jsem se naší už vícekrát ptala,říkala,že to nemám hrotit.Ale mám strach,abysmě něco nezanedbali.Nám to nejde skoro vůbec,jak jste na tom vy ??
25. říj 2007 ve 23:27  • Odpověz
ještě dodatek- vůbec mě štve,že mi nikdo nic neřekne,jak a kdy by se to mělo začít dělat.A ještě když se zeptám,stejně nedostanu odpověď,která by mě uspokojila.A v knížkách jsem toho taky moc nenašla. :unamused:
25. říj 2007 ve 23:28  • Odpověz
to je moc dobře, že už horečka ustupuje, už bude určitě jen a jen líp :slight_smile: já bych na chvilku vyběhla ven i s antibiotiky (pokud není horečka) aspoň chvilinku pobýt na čerstvém vzduchu, bude to pro vás příjemná změna a určitě vám oběma prospěje :wink: protože ATB stejně musíte dobrat do konce i když bude malý už vlastně zdravý a přece kvůli tomu nebudete trčet doma...

jinak já bych mohla psát storry o tchýniných názorech na dnešní nemožné moderní kočáry, to tehdá byly pořádné, i basu piv pod ním na stavbu odvezla :sweat_smile: moje argumenty, že piva tahat nepotřebuju a kdyby, tak je naložím do auta i s kočárem :grinning: který si navíc budu přizpůsobovat potřebám jak prcek poroste se jí moc nezdály, vlastně až do doby než byl kočárek doma, to trochu neochotně přiznala, že vlastně není tak špatně vyřešený :grinning: :grinning:

prochi, snad vám ty dělané kapky zaberou líp, malý když měl rýmu jak šráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zabraly téměř okamžitě (vědět to, tak sypu k mudře hned) a myslím, že jsem je nakonec taky používala, bo jsem to od něj chytla :wink:
25. říj 2007 ve 23:33  • Odpověz
no právě, že všude píšou něco jiného :angry: někde nepřetahovat vůbec, jide od půl roku, roku, dvou... a pak si vyber :angry: :angry: nám říkala mudra, teď nevím jestli na osmiměsíční :confused: že pomalounku můžem (ale až na můj dotaz) takže na roční jsem otravovala znova a zase ta samá odpověď, že pomalounku můžem začít...

někde jsem viděla odkaz na docela fajn článek, zkusím pohledat
25. říj 2007 ve 23:37  • Odpověz
jo a ten kousek je fakt malinkatý, vykoukne jen špička, snad na velikost čočky :unamused:
25. říj 2007 ve 23:39  • Odpověz
zevi- kamarádka má podobnou zkušenost.Nejdřív jí DR říkala,že nemá přetahovat.A pak museli jít na ten zákrok do nemocnice a tam jí řekli,že je to proto,že nepřetahovala. :angry:
Já kdybych se nezeptala,tak se od naší DR taky moc nedozvím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky se to snažím hledat na netu,ale nic moc jsem nenašla.Spíš samé sprosťárny :grinning: :grinning:
25. říj 2007 ve 23:41  • Odpověz
mám ho a je slušný :grinning: :grinning: a docela uklidňující, jenže bohužel ze svého okolí znám podobné případy jako ty, takže obavy pořád přetrvávají :pensive:
25. říj 2007 ve 23:53  • Odpověz
ježiš, já su trubka :confused: zapomněla jsem hodit ten odkaz :sweat_smile: takže napravuju: http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=275636
25. říj 2007 ve 23:54  • Odpověz
tak my pretahujem asi od 2m. Sice nam v porodnici rikali,ze se to nema. Pak ale drobek mel tu krev ve stolici(alergie bilkvinu na kravskeho mlicka) a to jsme litali po doktorech a tam nekolikrat i mladi! doktori rikali,ze se to ma. Jinak se tam pry schovavaji nejake snad kvasinky????,ci co(takove bile ). Takze ja to drobkovi delam pri kazdem koupani ve vode a docela to jde.
26. říj 2007 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: u nás je pěkně hnusně :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
racul, já mám pocit, že se nám to podařilo stáhnout malilinko víc, ale oni mají žaluda docela velkýho :grinning: a vypadá to že nejsme ani v půlce :unamused:
26. říj 2007 v 08:49  • Odpověz
Holky, jedu do porodnice, držte mi palce ať to mám brzy za sebou :wink: :grinning: :grinning: .
26. říj 2007 v 10:35  • Odpověz
Júúúú kam :confused: tak to budeš mít rychlý, viď???
Prďolkovi Ondrovi vše nej, nej, nej a velkou pusu :wink:
26. říj 2007 v 10:41  • Odpověz
Ahoj všichni!

Racul, to je bezva, že jste bez horeček. Tak tfuj tfuj tfuj, ať je to už jenom lepší.

My jsme dneska ještě jednou byli u doktorky, chtěla nás ještě vidět kvůli ouškům. Tak jsem měla strach, že nás požene na píchání, ale nakonec snad dobrý. Pak ho poslechla ze všech stran a že to vypadá dobře, jako že mu to asi nesedá na průdušky, nebo nevim :sweat_smile: a máme se přijít ukázat v úterý. Tak jsem šťastná jak bleška, snad bude brzy líp.
Zevi, ty kapky do nosu jsou úplně černý, ona mi teda říkala, když mi to psala, že jsou to černý kapky, tak máme teď úplně všechno černý, ale co, hlavně aby pomohly.
A na dnešek jsme se krásně vyspali. Vzbudil se s velkým pláčem sice v půlnoci, ale utřeli jsme nudle, vykapali nosánek, dali kojo a spal až do šesti. Takhle dlouho v tahu jsem nespala ani nepamatuju!! V šest jsme dali kojo a chrněl do půl devátý, PARÁÁÁDA!!!

Kam, óóóóbří gratulace Ondráškovi k prvnímu roku!! Přidává se i naše mamina, zrovna včera se mě ptala, že už byste taky měli mít rok a jak se máte, tak vás mám mócinky pozdravovat :slight_smile: .
26. říj 2007 v 11:12  • Odpověz
jsem zapomněla.... téma pindik :grinning: ....
Tak my jsme dostali od mudry pokyn v půl roce. Předvedla mi názornou ukázku a napsala nám mastičku, protože nám to nešlo ani o setinu milimetru. Do toho roka jsme mazali tak sem tam, pohli jsme s tím celkem o kus, pořád to je sice málo, ale aspoň už něco vidět je, na začátku to fakt nešlo vůbec. No a pak jsem si řekla, že od roku na to vlítnem poctivě, tak teď po koupání každý večer ten kousínek přetáhnu, namažu mastičkou, promasíruju a nechám být. Tak uvidíme. Ještě je na to čas, ale taky bych nerada něco zanedbala :dizzy_face: .
26. říj 2007 v 11:18  • Odpověz
No vidíš a u manži v práci mají skoro všici kluky a mudráci jim to řeší až kolem 3 let, to pak právě mažou mastičkama :confused:
Alespoň v tomhle by mohli být za jedno :angry:
26. říj 2007 v 11:24  • Odpověz
kamhajek
GRATULUJEME MOOOOC K PORODU KRÁSNÉHO KLUČÍKA :grinning: :grinning: HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA!!

Téma pindík:
nemám co dodat, jedině co se týče manžy, ale to snad až po 22. hod. :grinning: :grinning:
26. říj 2007 ve 12:22  • Odpověz
Mám novou klávesnici, ovšem ne tak dobrou, jak jsem měla, páč mi včera do ní Maru nalila čaj a blba, psala nesmysly a pak už nic...vysoušela jsem ji a nic...chjo, bez netu bych být nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem si dnes utíkala koupit novou :grinning:
26. říj 2007 ve 12:23  • Odpověz
Jitu i ty jedna divoško :grinning: :grinning:
Až budu s Kubíkem v nem. tak se mi po vás bude stýskat :cry: :cry: :cry:
Máš krásnou fotečku :slight_smile:
26. říj 2007 ve 12:29  • Odpověz
Tak mě doktor o přetahování ještě nic neříkal, ale když to zkusím jde to krásně. Na roční kontrole (10,48kg, 76,5cm) jsem potkala kamarádku a ta tam šla se synem (2 roky 3 měsíce)právě proto, že mu to nejde vůbec přetáhnout. Doktor je poslal na chirurgickou ambulanci, na ultrazvuk a tam jí řeknou co s tím. A já jsem tak pitomá, že jsem se nezeptala.

Raculka: tak snad už bude jen a jen lépe.

Holky máme jít zítra s tou pidi rýmou plavat? Pořád nevím.
26. říj 2007 ve 13:11  • Odpověz
autor
ijetka,
simtě, tam budeš tři dny :o) Já tři týdny :frowning2: . To vás pak ani nebudu dočítat.

jita2,
tééééda, ty se nezdáš :o))

kamhajek,
tak taky GRATULUJEME ONDRÁŠKOVI VŠECHNO NEJ.... :O))
26. říj 2007 ve 13:11  • Odpověz
kam, přidáváme se k zástupu gratulantů a Ondráškovi přejeme do života jen to nej, zdravíčko a spoustu rodičovské lásky :dizzy_face: a rodičům hóóódně trpělivosti na všechny klučičí rošťárny, co je čekají :wink: :sweat_smile:
26. říj 2007 ve 13:52  • Odpověz
Holky díky za gratulace, jsem od rána na měkko.
26. říj 2007 ve 14:04  • Odpověz
jitule, to jsem zvědavá, co nám po té 22.h napíšeš :grinning: :grinning: :grinning:

ijet, ale víš jak je dobře, že teď může být máma v nemocnici spolu , s prckem, já si tak vzpomněla na dobu před 20 lety, kdy jsem byla na nějakém banálním vyšetření týden v nem. a na pokoji, protože jsme tam byly samé "velké" holky, tak tam byl chlapeček, sotva roční, no samozřejmě, že jsme mu žádnou zábavu nevymýšlely, ani se mu extra nevěnovaly, pokud brečel, tak jsme ho pochovaly, případně podaly flašku nebo zavolaly sestru a to bylo tak vše :confounded: až teď v souvislosti s tebou jsem to vyštrachala odněkud z hlubin paměti, úplně ho vidím v té kovové šprušlové postýlce, jak tam chudáček byl tak strašně opuštěný :frowning2: :cry:
takže nesmutni, ty tři dny nějak vydržíte, sotva se rozkoukáte, pofoukáš Kubíkovi bobino a už pojedete domů :wink:

prochi, to je dobře že je líp :slight_smile: my jsme černý maglajs neměli, ale podstané je, že to pomáhá :wink:

kam, záleží na tobě, já bych se asi trochu obávala, je to těžko posoudit, ale podle mě je tou rýmou obranyschopnost organismu už trochu oslabená, tak aby ještě od někoho něco nechytl, zvlášť když je teď různých bacilů všude plno :frowning2:
26. říj 2007 ve 14:10  • Odpověz
Teda holky,
to je reakce na jednoho pindíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 ve 14:57  • Odpověz
No néé se nediv, jsme holky zvědavý :grinning:
mapris, nedovedu si něco podobnýho představit :frowning2: chudáku, kdy nastupuješ??
26. říj 2007 v 17:16  • Odpověz
mapris,
mám návrh, tak nám napiš číslo mobilu do IP, a k tomu datum, od kdy do kdy tam budeš a my ti budeme posílat na mobil vtípky, aby bylo líp :sweat_smile:
I Ijetce :slight_smile:
26. říj 2007 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.