• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
kam- přidáváme se k vele gratulaci :sunglasses:

prochi- tak fajn,že má malej ouška v pohodě.Ta vaše dětská DR je nějaká uvědomělá,že vás takhle pěkně poučila o přetahovačce.Takové si važ. :wink:
26. říj 2007 v 18:50  • Odpověz
zevi- tak jsem studovala ten článek o přetahování,ale moc chytrá nejsem :confused: .
Jestli jsem autora dobře pochopila,tak ten říká,nepřetahovat do tří let ?! :sweat_smile:
26. říj 2007 v 19:27  • Odpověz
Ahoj, gratulace Ondráškovi k narozeninám! :slight_smile:
K tématu přetahování, nám řekla doktorka už nevím od kolika, že můžem trochu přetahovat jen tak lehce jak to půjde a od půl roka pořádně (samozřejmě ne silou). Tak teď přetahujem každej večer při koupání a v pohodě. Taťka nás instruoval jak na to a teď nás pořád kontroluje jestli to děláme pořádně (jemu to chudinkovi jako malýmu prej stáhnul nějakej doktor silou, tak z toho má asi trauma :confused: ) Jé ten kdyby viděl, že to tu píšu, tak by teda radost neměl :grinning:
26. říj 2007 ve 21:04  • Odpověz
macu.k - my to manžovi neřeknem, neboj :grinning:
To buď ráda,že vám to tak pěkně jde. My to zkoušíme už hoodně dlouho,ale pořád nic moc.Spíš nic než moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2007 ve 21:43  • Odpověz
ahojky,
tak hlásím, že mi žirafka smazala fotečku, tak snad naposledy měním :grinning:

Dobrou nocičku, dnes přetahuju, malovali jsme dole předsíň, tak jsem ještě umývala.

No a zítra mi přijdou ty babky z práce, tak budu mít chystání a Maruš posílám s tátou k babičce :slight_smile:
26. říj 2007 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky,je nejak nestiham porad nekde litame,jezdime a kdyz jsme konecne doma tak uklizim,peru,varim a na vas nemam ani vterinu :cry: :cry: :pensive: Dneska zase jedem do nedele pryc..na ves,kde budou zas slyset jen ty draty od elektriky,jak jsem minule rikala :wink: :pensive:

Jen jsem to prolitla,takze Kam vse nejlespi Ondrovi k prvnimu vyroci!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Racul-neboj jsme na tom stejne...kdyz byl mensi a snazila jsem se pretahnout aspon kousinek ve vane,jednou mi ucukl a tim se mu to trosku natrhlo..takze jsme dostali framikoin a lecili..ted jsem veelmi opatrna..jsme tam ve tretine zaludu..takze taky zadna slava :unamused:
Co jsem se docetla nikod na to nema jednotny nazor,ostatne jako na vsechno,nekdo rika do 3 let nechat byt,nekdo od sestinedeli zacit,nekdo od roka..tak ja nevim

Ale manza s tim byl na operaci,sestrenice syn taky a maj z toho dost hrozny zazitky..tak je asi lepsi se urcite snazit aspon trosku.. :zipper_mouth:

Tak ja zase letim,hezky vikend vsem a pa pa :slight_smile:
27. říj 2007 v 08:57  • Odpověz
račul, já to vidím tak na rozumný kompromis, protože do tří let se tvářit, že žádného pindíka nemáme, mi přijde tak trošku přitažený :confused: takže si myslím, že opatrným zkoušením nic nepokazíme :wink: mně aspoň uklidnily ty procenta, že je to v tomhle věku vlastně normální a spíš se jedná o vyjímky, kdy to bez problémů jde přetáhnout :slight_smile:

jíťo, jo takhle vypadalo to tvé noční přetahování? :sweat_smile: úklid po malování :grinning: :grinning: :grinning: hodná, žes ukojila tu naši zvědavost :wink: :grinning:
27. říj 2007 v 09:20  • Odpověz
Zdarec kočandy,
jdu jen pozdravit, nemám časíka tlachat, bo malujeme. Takže si vás někdy dočtu.

Papa :slight_smile:
27. říj 2007 v 09:27  • Odpověz
už jsem si říkala, kam tě asi vítr zavál, že ses tu pár dnů neukázala :wink:
27. říj 2007 v 09:37  • Odpověz
zevi,
jojo, přetahovali jsme se s manžou o hadr, kdo bude uklízet :grinning: :grinning: Toť vše k tématu přetahování :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2007 v 10:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Než jsem pochopila, že má Jitu novou fotku tak jsem si myslela, že nás někdo navštívil :grinning:
Někdo se tu dlouho neukázal, co??? .... :confused:
Ty jo tady každý maluje, já to mám v plánu taky ale ještě si počkám
27. říj 2007 ve 12:30  • Odpověz
jita- tak přeju hezký babský mejdan, docela závidím :wink:

carod- no pěkně nás zanedbáváš ?? :grinning: . Tak si hezky užij pobytu na samotě u lesa a pozdravuj dědu Komárka :dizzy_face:

Holky,co blbnete s tím malováním ?! Ještě budu mít depku,že my nemalovali už několik let :grinning: :sweat_smile:

Jinak dobrá zpráva-hurá-jsme bez teplot !! A Kubík už začal jíst,já jsem tak ráda :sunglasses: . Až jsem nám z té radosti nalila panáčka mého oblíbeného Whisky Creamu, a pustila jsem se do tiramisu.Našla jsem lehký recept bez vajec,tak až okoštujeme,jestli bude dobrý výsledek,hodím receptík. :wink:
27. říj 2007 v 18:09  • Odpověz
Ráčku, tak to je super. Že vás to ale potrápilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na tiramisu, se těším. Znám plno lidí, který ho dělají a každý má jiný recepis :confused:
27. říj 2007 v 19:51  • Odpověz
raculka

mě taky doktor řekl,ať nepřetahujeme,že je ještě brzo,že to bude zkoušet on a zkusil a šlo to,ale já to raději fakt nezkouším.

raculka
K těm golfkám,já mám právě portofina a teď mě mrzí,že nemají opěrku pro nohy a jsou úzké,tudíš né tolik pohodlné takže přemýšlím o peregáčích,moc se mi líbí a zdají se mi pohodlné a hlavně co jsem vypozorovala tak jezdí na ulici téměř nejčastěji.(ale portofina jsou zase dobrý na převoz,jsou lehký a mají velký koš tak si je možná taky nechám aspoň na léto,ještě nevim)
U těch peg.per se mi taky zdá výhodný,že mají větší kolečka než portofino.Jaký typ těch perego máš?

mapris
dneska jsme byli v Čump.,ale bohužel nic bazarovýho co by se mi zamlouvalo,sice jedny peregáče měli,ale byli dost ojetý a to já nechci.Ještě mám v záloze inzerát,tak jsem zvědavá jestli se pani ozve,prodává peg.per.

No a jinak hlásim,že se přidáváme k marodům,sice má malej "jenom" rýmu,ale dost mě to s...,protože jsme se jí před týdnem zbavili a je to tady zas.Takže zase žádný plavání :frowning2: My budeme frkat a nudlit celou zimu,já už to vidim :cry: :fearful: Chtěla bych,aby už mkalej uměl smrknout do kapesníku,ale to umějí děti asi až tak kolem roka a půl,nebo máte jiné zkušenosti?
27. říj 2007 ve 22:31  • Odpověz
mapris

v tom bazaru v Čump.měli nový Ingles. zippy za 5200 což je dobrá cena,ale byly bez nánožníku jen s pláštěnkou.Je to výprodej kolekce.
27. říj 2007 ve 22:44  • Odpověz
kamhajek

abych nezapomněla Vše nejlepší Ondrovi k narozeninkám
27. říj 2007 ve 22:47  • Odpověz
macej- no jak koukám,tak nemusím litovat, že jsem si ty portofina nakonec nekoupila :grinning: . Ale líbily se mi dost-hlavně vzhledem,takový moderní šmrnc to má :sunglasses:
Peg Perego si chválí i všechny kamarádky,které je mají.I prodavači v AAA říkali,že to jsou jedny z nejstabilnějších golfáčů.Já mám PEG PEREGO PLIKO P3.A ještě jsem četla v tom testování golfáčů,že dopadly nejlépe ze všech.Takže i to mě přesvědčilo. :wink:
Ale zase já jsem jinak poměrně nenáročná,třeba bych byla spokojená s nějakýma baby point,co jich jezdí asi nejvíc po ulici(jsou asi nejlevnější..). Tohle byla náhoda,že jsem tam vlezla a zrovna den předtím je tam někdo dal do bazaru.A taky mi je poradila carod.
Už jsem to tu několikrát asi psala,ale prostě pro jízdu mi stejně víc vyhovují ta větší nafukovací kola.Tyhle menší se mi hůř ovládají.Taky se mi stalo že při výstupu z tramv,busu..se mi tam kolečka zasekla v té mezeře(řidiči většinou staví rádi hodně daleko od chodníku,i když zazvoním,že vystupuju :angry: ). A taky se mi špatně s golfáčema jezdí pozadu.A to přitom opravdu zrovna Pegáče se řadí k těm s většíma kolečkama.No ale jestli už jsi na golfáče zvyklá,tak to pro tebe bude změna k lepšímu. :slight_smile:

S tou rýmou to je teda pech.Snad to malého brzy přejde.Náš Kubík ( 15 měs.) ještě smrkat neumí.Sice se snažím ho to naučit,ale zatím nechápe,co po něm chci.Takže mu to občas odsaju a teď ještě kapeme kapky.Zkus vincentku nebo mořskou vodu ve spreji,to mi doporučili snad všichni.

Mapris- ještě ke kočárkům.Docela výběr mají i v Krtečkovi,je to kousek od Vltavské.Mají myslím i www stránky.Tam jsem narazila na fajn prodavače.Ten mi teda doporučoval Delti frog a nedoporučoval bazarovej kočárek.No poslechla jsem na slovo,jak vidíte :grinning:
Inglesinu zippy má kamarádka a je sní spokojená.Ale ona jezdí hlavně po asfaltu,nikde do lesa.Záleží,kam s tím chceš jezdit ty. :wink:
27. říj 2007 ve 23:23  • Odpověz
Ahojky,

tak my se taky přidáváme do klubu marodů.Už třetí den a opětně mi zvrací :frowning2: .

Byla tu řeč o tiramisu, taky ho dělám, ale žádný mascarpone, ale pomazánkový máslo.Je to mnohem levnější a strašně rychlé.Písnu do receptíků.

raculka,
já mám taky inglesinu zippy, a na to, že ji máme asi půl roku je docela dost rozvrzaná a to jezdíme po ulicích a v žádném terénu.Ale třeba jsme narazili jen špatný kus, asi ho zkusim reklamovat.

A v Krtečkovi u tý Vltavský mají opravdu velký výběr a hlavně si můžeš omrknout co mají na jejich stánkách.Já tam nakupuji dost často a tam jsme kupovali i tu Inglesinu.Akorát tam je blbý, že tam je málo místa a nesmí se dovnitř s kočárkem.
28. říj 2007 v 11:33  • Odpověz
isaček- chudák malá, snad to nic nebude.Asi zřejmě nějaká viroza,ne?? :rolling_eyes:

Tiramisu-já taky dělala z pomaz másla,pak napíšu,jak to dopadlo.Ony jsou různé verze receptů,já zkusila jednu z nich,tak uvidíme.Kupodivu jsem to vydržela a od včera se na něj chodím pouze dívat do ledničky :grinning: . Ale za chvíli dáme kafčo a k tomu mňamku.

Gofláče- taky jsem s inglesinou zippy od kámošky zkusila jet,trošku rozvrzaná byla.Ale to bys měla vidět ten náš ! To je vrzačka panečku :grinning: . Ale v obchodě mi tvrdili,že to prý jsou všechny tyhle kočárky po nějaké době,že prý se proto i tak snadno ovládají a nejsou tak ,,tuhé" . No tak nevím, jak to teda je. :sweat_smile: :confused: . Tohle je právě asi dost problém kočárků z bazaru-gofláče přece jen děti více zničí,když jsou větší a vyvádějí psí kusy.V hlubokém toho mimča moc nevyvedou.
Jo a u Krtečka je to opravdu malé.Já nechala kočár dole a celou dobu toho našeho cvaldu tahala na ruce.Ale ceny prý mají slušné,to mi teda říkala kamarádka.Já zase tak velký přehled nemám. :wink:

Přeju všem hezkou neděli,pokud možno bez zdravotních nepříjemností :wink:
28. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz
raculka

dneska jsem se byla kouknout na ty pegáče už jetý na inzerát,vypadají moc slušně tak se pro ně nakonec asi rozhodnu.Ty portofina jsou dizajnově fakt pěkný,ale už méně pohodlný.jo a od babypointu se mi taky jedny líbí myslim,že solar,pani v tom AAA mi říkala,že se jich taky prodalo mraky,ale že např.ingles.jsou lepší,je to ověřená značka.a prý jsou u golfek lepší vzadu dvě kolečka,protože se z těžším dítětem ty jednokolečkový mají tendenci rozjíždět (do stran) ale hezký taky jsou. Ještě se mi líběj hodně od chicca golfky myslim ct4,ale mají dost silný kolečka,jsou takový robusní a skládají se,že mají kolečka na obou stranách což mi nevyhovuje.Ale zase si ty silný kola poraděj s těžším terénem,možná.

Krtečka taky známe,už jsem tam pár kousků koupila a personál byl příjemnej :wink:

isacek

tak to máte taky "radosti"chudák malá,to zvracení je nepříjemný (jakoby jste si ho neužili dost,když byla malinká a ublinkávala,co? :angry: )
Malej pořád kašle jak mu ty nudle tečou do krku,ve spánku,už aby mohl lépe dýchat.

Také všem hezkou neděli a jestli budu mít čas tak se tady večer "stavim".Ovšem dávají ztracený tak nevim nevim :grinning:
28. říj 2007 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky, tak se hlásím už po oslavě. Bylo to super, Ondrášek si to užíval, dárky se mu líbíli a dor chutnal. Nemohl se od něho odtrhnout :grinning: . Měla jsem trochu obavy, jak se bude tvářit na tolik lidí, ale byl úplně v pohodě. Pár fotek jsem šoupla do alba.

Jinak nás se rýma už pustila, tak zítra vyrazíme do bazénu, tak snad to bude dobrý.

Racul: super, že už je vám lépe :wink:
Ale zase nám přibil do seznamu marodů Išáček, tak ať je vám brzo lépe.
28. říj 2007 ve 14:20  • Odpověz
holky

ještě se zeptám,máte zkušenosti s homeopatikama na rýmu?Máme Vincentku,solnej roztok,kapky...ale nic moc už nezabírá tak nevim jestli nezkusit homeopatika.Moje kamarádka si je chválí akorát ona už pozná jaký má koupit,prý jich je na rýmu několik.Poradí v lékárně nebo je lepší zeptat se mudra?Já totiž nevim jak se tváří můj doktor na homeopatika,zatim mi je pro malýho nenabídl.Já jsem jim nikdy taky moc nevěřila,ale zkusit bych to mohla třeba se zadaří.Vim,že se říká,že léčená rýma trvá týden a neléčená sedm dní,ale je to otravný hlavně pro malýho jak má pořád ucpanej nos.
28. říj 2007 v 15:14  • Odpověz
racul,
to je dobře, že jste bez teplůtek, to my zas kolísáme kolem 37 stup.

isacek,
s tím pomazaánkovým máslem taky dělám, je to fakt hrooozně dobrý!!! :slight_smile: No a jinak ať je Natálce líp :wink:

macejka,
ta vincentka je fakt nějaká slabá, co tak slyším, maminkám moc nepomáhá :frowning2:
28. říj 2007 v 17:18  • Odpověz
kam,
Ondrášek super, zapatlaná pusinka roztomilá a ten bryndáček je bezvadnej, určitě to byla super oslava :sweat_smile:
28. říj 2007 v 17:25  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
isacku, to mě mrzí a držíme palečky (i Kubíka bolavej)ať je brzo Natálka fit :wink:
kam, moc pěkný fotečky :wink:
Teda koukám jak se vyznáte ve značkách a vůbec golfkách :confused: :grinning:
28. říj 2007 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky,hlasim navrat ze samoty u lesa...,jsme taky marodi :frowning2: teplota,z nosu mu tece silene,a je taaaak protivnej :fearful:
28. říj 2007 v 18:09  • Odpověz
Božínku, co se děje??? NEchytají něco děti přes PC???
HOlky mě dítě chrní :astonished:
28. říj 2007 v 18:10  • Odpověz
holky,
při jaké teplůtce dáváte už něco proti teplotě?
28. říj 2007 v 18:53  • Odpověz
jita2- prý mezi 37-38 se jedná pouze o zvýšenou teplotu,organismus jen s něčím bojuje,nemusí to nic znamenat. :wink: . Jinak všude píšou, že srážet se má teplota až nad 38 C.U nás to bylo tak,že to hned skočilo nad těch 38,5 C, hned hicoval,takže hned jsem mu dala léky.
Tak uvidíš,jak se ti malá bude zdát.Kdyby byla hodně povadlá a smutná,můžeš jí něco dát i při nižší teplotě.Ale snad to nic nebude,držím palce. :wink:
28. říj 2007 v 19:30  • Odpověz
Ijet-ja ti nevim,ale je to klido mozny!! :sweat_smile: :wink:
28. říj 2007 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.