• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Nééé snad mě znáte, ne???? :grinning:
Nemá tu co dělat ať jde na jiný stránky a nečumí sem.
Kdyby to u ní manža nepropálil, mám klid :unamused:
Vím že sem může kouknout kdokoli, ale u někoho mi to vadí, kor když jsem poslouchala ty jejich názory :unamused: naše dítě nebude brečet, nedubem ho chovat aby si nezvykloi na ruku, nebude dělat to či ono....no tlachy někoho kdo ještě kindérky neměl....potom je ralita krapet jiná, no nemám pravdu :grinning:
1. lis 2007 ve 12:14  • Odpověz
Ijet: ty jsi řízek :grinning: :grinning: :grinning: . Jen ať si počte, třeba se chytí za nos :grinning: .

Dashak: my jsme se loni stěhovali do nového, takže se maloval celý dům. Tak předpokládám, že manžela do malování nedonutím aspoň 10 let. Je to fakt otročina, když se tím člověk neživí. Obývák nám maloval manželův kamarád, profesionální malíř, to byl fofr. Měl to rychle a hlavně krásně. Jó kdo umí, ten umí.
1. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz
ijet, ty jsi vážně klassa :grinning: :grinning: :grinning:

dáši, Ivanka nikdy nezklame, tatínkova pipinka mě vážně pobavila :grinning:
vaše malování bylo fakt dramatické, se nedivím, že ti nevybyl čas pro nás se slohovkama :sweat_smile: ale je vidět, že to vzorně napravuješ :wink: a nezapomeň podat info, jak se TM bude tvářit na to štěstí, že po vymalované kuchyni toužíš ještě letos :sweat_smile:

já teda myslela, že máme s malování nějaký rok klid (všechno se dělalo loni a poslední úpravy byly fakt 14 dnů před termínem, ale aspoň jsem nemusela gruntovat, spíš jen dirigovat ostatní :sweat_smile: ) ale jak jsme rekonstruovali koupelnu, tak se nám instalatér s trubkama proklepl až do jídelny :sweat_smile: díra je samozřejmě zapravená, ale nezamalovaná, schovává se za květináčem :grinning: tak jsem si říkala, že ten odstín by jsme netrefili, tak se vezme rovnou celá zeď a páč ostatní stěny jsou světle žluté, tak tuhle bych udělala sytou a aby to vypadalo efektně, tak ještě jednu k ní :grinning: to ovšem manža zatím netuší, určitě bude moc rád :sweat_smile: :grinning:

jsem ráda, že jste připomněly netekoucí hrníčky, na ten náš se zatím jen "prášilo" malý z něho neuměl pít a jen ho hryzal, občas jsem ho vytáhla ale bez úspěchu, no ale ten se včera konečně dostavil! hurá, už jsem myslela, že budem na flašce s cumlem až do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: normální hrníček ho baví, ale je to jak všude, 1-2 podařené loky a zbytek vybryndaný. Jo a máme netekoucí zázrak od chicca, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží neprotékat :confused:
1. lis 2007 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky moje. Rychlovkou jsem prolítla, co se zrovna řeší, jak se máte, kdo zas marodí :frowning2: . U nás nemoc snad (ťuk ťuk ťuk) zažehnána. Nudle ještě tečou, ale samovolně, tak sem tam utřu nos, ale hlavně už nemusím odsávat ani kapat. Do oušek se to snad nevrazilo, kašel taky celkem lepší. Hlavně už chodíme ven, tak je zas veselo.

Koukala jsem, že se řeší hrnečky. My máme avenťáckej zatím stále ještě s tím bílým pítkem od půl roka, nejsem schopná koupit to zelený. Je super, neprotéká. První jsme měli canpoláckej, ale ten nám tekl v závitu, až se totálně rozpadl. Tak pak jsem koupila ten od Aventu. V první lékárně mi tenkrát řekli, že momentálně žádný nemaj, že Aventy tekly v závitu, tak je všechny vraceli. V druhý lékárně mi nabízeli od Aventu, ale já se to bála vzít, když mi v tý první říkali, že tečou. Ale paní mi řekla, ať to vyzkoušíme a když poteče, ať naběhnem a vrátí nám prašulky. Ale je úplně v poho.

Co se týče rodinných vztahů, tak u nás žádná lahůdka. S našima je to v pohodě, bydlíme v jednom domě, my máme samostatný 3+1 nahoře a naši samostatný 2+1 dole. Zahrada obr, dvoje posezení, takže pohodička. Mamka je skvělá, o taťkovi ani nemluvim. Hlavně on je z malýho na větvi, když je doma, tak k němu malej chodí každý večer na večerdu a večerní řádění. Ale i když "spolu" bydlíme, někdy se skoro nevidíme. Taťka je řidič, takže hodně jezdí a mamka chodí na směny. Druhá strana...to by bylo na dlouhý povídání... nemají o nás moc zájem, malýho viděli za ten rok párkrát, zavolají, jen když něco potřebují, do toho tchýně "tajně" nasává, takže my tam už vůbec nechodíme :frowning2: Bydlíme v jedný vsi, je to spíš menší městečko, abych ji nepotkala, tak vůbec tam na tu jejich stranu nezajíždim, protože když jí náhodou potkám, tak se před lidma hrozně předvádí, jako jak je z malýho na větvi a tak. Sem tam se mi donese, jak všude vykládá, co nám dala peněz, jak nám pomáhá... Neřešim to, všichni vědí, jak na tom je...

Tak se mějte všichni krásně a marůdci ať jsou brzy v cajku. Papa.
1. lis 2007 ve 14:23  • Odpověz
ijet,
ty jsi fakt drsňačka! Třeba půjde do sebe, když si to přečte :astonished: :sunglasses:
Tak to má Kubík opravdu hodně odvahy, jet s Maru na tobogánu, to by nešlo, je hodně opatrná :wink:

dashak,
no s těma flekama jsme si taky u našich užili své, když tam manža maloval. A taky dělal problémy Primalex, měli jsme meruňkovou no a prý zrovna ta oranžová (ne namíchaná) od Primalexu je nějakej zmetek ve výrobě, že dělá fleky :angry:

zevi,
jojo, to vypadá moc pěkně, když jsou dvě stěny svělejší a dvě tmavší :sweat_smile:

prochi,
tak to je nepříjemný s tchánovcema :unamused:
1. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz
ijet,faaakt dobry :grinning: :sunglasses:
1. lis 2007 v 17:42  • Odpověz
jíťo, že jo?! až se to manžovi nebude pozdávat, tak mu řeknu, že tys taky říkala... :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2007 v 18:42  • Odpověz
prochi, to je blbý :frowning2: a člověk s tím nic nenadělá, akorát si musí myslet své :angry: tobě přeju ať se potkáváte co nejmíň a jí ten bolavej zub :sweat_smile:
1. lis 2007 v 18:46  • Odpověz
Ahoj maminky. Babyportal.cz spustil soutěž o nejkrásnější fotku miminka v kočárku. Přihlásila jsem i našeho Honzíka. Děkuji všem za pripadne hlasování:slight_smile:) Naše fotka má soutěžní číslo 200. Soutěž probíhá na www.babyportal.cz/soutez jen do 4. listopadu. Díky moc všem;) Jana a Honzík
Honzík se narodil s celkovým levostranným rozštěpem a kočárek by nám ulehčil život, zrovna v pondělí nastupujeme do FNKV na další operaci. Díky!
1. lis 2007 v 18:53  • Odpověz
zevi,
jojo řekni, že jedna baba z koníka povídala :grinning: :grinning:
1. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
tkacikoj,
já našla fotky jen do čísla 76 :frowning2:
1. lis 2007 v 18:59  • Odpověz
Ahoj kočky,tak jste tu naštěstí zase tolik nekrafaly. :grinning:
Když jsme byli marod,bylo víc času. Teď už zase pořád někde lítáme,takže je to se mnou slabota :grinning: . Dneska jsem si byla trošku zašprechtit na hřbitovní dušičkové téma,takže super zábavná hodina NJ :grinning: :sweat_smile:

ijet- tak máš asi po kámošce :grinning: . Ale myslím,že ti to asi neva :grinning:
No ale jinak k těm řečem-jako nematka jsem taky měla různé názory,jak budu vychovávat své dítko.A skutek utek :grinning: . Ale já to klíďo přiznám,že to není taková prdel jako jsem si myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Super,že jste si koupání užili,aspoň víš,co s penězma :wink:

prochi- u nás je to to samé,teče z mu z nosíku,ale hustá rýma to není.Jestli bude po mně,tak to bude celou zimu nosní kapavka :angry:
S tchánovcema si to taky nevyhrála,jak tak čtu :unamused:

jita- jak je Marušce?? Zabrala ta antibiotika ??

Fotky- asi teď někoho naštvu,ale připadá mi trochu nefér,když se posílají někomu hlasy,i když ta fotka třeba není nic moc nebo ho ani neznáme,jen si o to napíše(už jsem koukala na ty fotky,co tu je někde diskuze na podobné téma).Prostě to není o tom,že to dítě je hezky vyfocené a ta fotka je dobrá,ale o tom,kdo koho nejvíc ukecá na netu.No tak snad jsem někoho nenaštvala. :sweat_smile: . Bohužel si myslím,že spousta lidí toho charitativního počinu bude i zneužívat :confounded:
1. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
racul,
v tomhle s tebou musím naprosto souhlasit, ale ukecávání se daří, jak je vidno v jiné diskuzi na podobné téma :frowning2:

Antibiotika zabrala suprově, od včerejška odpoledne teplotky téměř nemá, je daleko veselejší a ve skoro dobré formě :slight_smile: Takže si myslím, že už to bude jen lepší, dokonce dnes nečmuchala u nás v posteli, :grinning: , ale spala celou noc vyjma buzení na antibiotika :slight_smile:
1. lis 2007 v 19:55  • Odpověz
jita- tak to je super. Nejsem moc pro cpaní dětí antibiotiky,ale když už to jinak nejde,je to bezva věc, když se tak rychle dětem uleví. :sunglasses:
U nás je to se spaním v noci teď nanic.Dost se budí,pobrekává,mám pocit,že mu zase leze nějaký zub. :unamused:
1. lis 2007 v 19:58  • Odpověz
Racul, já souhlasím co jsi napsala, ať se to někomu líbí nebo ne, psala jsem to i holkám do regionů (tam si píšu v Litoměřicku) bylo to v den kdy nám mudrák řekl o tý operaci, pak jsem tu viděla různý témata, pro koho hlasovat. No kdyby jsme si tam dali všichni děti tak nevím....
Kubu jsem měla 2x otištěnou fotku v Miminku a nemusela jsem dělat podobný kampaně.
Co se týče fajnové kamarádky, budˇsi to přečte a chytí se za rypec, nebo ne. Každopádně se určitě nepochlubí že to četla, protože by se tím vlastně přiznala že šmírákovala :unamused:
1. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz
Vstupný v Babylonu, mazec 240kč celodenní pro osobu. Lidé do 140cm zadara, škoda že jsem o těch 18cm vyrostla, no tak že sečteno, podtrženo 480kč, za nás a k tomu benzín a jsme na litru za výlet. :grinning:
Prochi, v něčem jsou mojí tchánovcí tvým podobný :angry:
Jitu, to je fajn že je Maru líp :wink:
1. lis 2007 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky , moc se omlouvám, že vám skáču do řeči, ale vypadá to (nechci to zakřiknout), že po půl ročním snažení bude můj manžel táta a já stále přemýšlím, jakým originálním způsonem mu to zítra až se vrátí z úrac. cesty oznámím...nenapadí Vás něco? Předem moc děkuji
1. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky,
my v té soutěži máme taky malou(32) a když jsem viděla jak si tady každý píše o hlasy tak jsem litovala toho, že jsem tam fotku vůbec poslala.Ale bylo to hned na začátku, když vyhlásili druhé kolo a pak se hodil link sem na koníka a bylo to.
Ani by mě nenapadlo vás tady prosit o hlasy, jen jsem to poslala e-mailem známým.A navíc mi dnes přišel z té soutěže e-mail, že tam někdo podváděl a že se omlouvají.Takže my poctivci se absolutně nechytáme :frowning2: .

Ijet,
taky jsme jednou jeli do Liberce do aquaparku, ale bylo to zrovna pondělí a měli kvůli nějakému důvodu zavřeno.Tak jsme koukali jen přes skla a fakt parádička.Muselo to být fakt super a Kubíka je boží, že to bral takhle sportovně a nebál se :slight_smile: .
1. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
Holky,nepochopte mě blbě.Já nejsem vůbec proti tomu,posílat svoje fotky do soutěží,je to hezký,fotit špunty. :wink:
A taky jasně,že se pochlubí každý známým,ať dají hlas.Ale to co se tam děje teď,kdy jsou tam o hodně hezčí fotky,a vyhraje někdo jenom díky té kampani,to se mi nelíbí.Přijde mi to nefér. :unamused: . Jenže vlastně takhle je to se vším,vyhraje ten,komu lidi pošlou nejvíc sms atd... :angry:
1. lis 2007 ve 20:44  • Odpověz
racul,
já jsem to blbě nepochopila, jen jsem tam koukala už kterýsi den, když jsem na koníku zahlídla tu kampaň a tak mi prostě bylo líto těch mnohem krásnějších fotek, které nedostaly ani desetinu hlasů. Prostě je to opravdu podvod, taky jsem jednou hlasovala, pro dítko, které se mi prostě nejvíc líbilo, ale stejně to nemá žádný smysl :frowning2:
1. lis 2007 ve 21:08  • Odpověz
jita- udělala si mi radost, že mi rozumíš :sunglasses:

A vůbec jste tu fajn baby :wink:
1. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz
holky, s fotkama s váma sdílím naprosto stejný názor :confounded: dětičky jsou tam všechny krásné a některé fotečky jsou naprosto úžasné, ale bohužel ta soutěž je o něčem úplně jiném :frowning2: :angry:
až právě při téhle "kampani" jsem si uvědomila, co měl náš kámoš na mysli, když jsem ho požádala, aby zkoukl fotky z dovolené, které jsem vybrala do soutěže vyhlášené cestovkou :unamused: prostě bez známostí není žádná šance :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2007 ve 21:33  • Odpověz
Holky,máte už doma pro prcka tu motorku?
Chceme mu jí dát k ježíškovi,koukala jsem po obchodech,chci tu klasickou,ale mají více velikostí.Tak nevím,jestli vzít tu nejmenší,nebo prostřední ?? No velkou určitě ne,Kubík je prcek.
1. lis 2007 ve 21:34  • Odpověz
racul, máme motorku i auto, asi tu nejmenší velikost a v pohodě si na to vyleze sám i sleze :wink:
1. lis 2007 ve 21:35  • Odpověz
Čus bus fikus :sweat_smile:
tak hlasíka jsem poslala pro Honzíka i pro Natálku (jiťo, ta jana se spletla a poslala link na první kolo soutěže, proto si ho tam nenašla)

Holky, dneska jsem plná dojmů a nasraná :grinning: Sháníme stále autosedačku, malá už je ve vajcu namačkaná, ale furt nemůžeme natrefit na "tu pravou" MM chtěl dokonce recaro, noooo, včera mi kámoška z koňa co žije v Rakousku poslala link na video z crashtestů, ehmmm, recaro tam dopadlo jako těžký propadák a ta figurka si nejspíš zlomila vaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako výborné jsou maxi-cosi priorifix a römer duo plus, akorát problém je, že obě jsou s isofixem a my máme staré auta, obě r. 97, takže tam to připínání na isofix není, takže je nám to prd platné :stuck_out_tongue_closed_eyes: V obchodě nám půjčili maxi-cosi tobi a jak jsme ji nainstalovali se mi vůbec nelíbila, v lehu vůbec neležela... nohy hrozně vysoko a hlavně nevím, kam je dá až bude větší už tak je měla nacpané před předním sedadlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme ještě zkoušeli britax a to je prý jako römer, ale vyráběná v anglii, ta už šla položit více do lehu a i nebyla tak vysoko, ale zas nemá tak bezpečný styl upínání. Paní pak vypadala docela nasraně, že si ani jednu nevezmeme a ještě si rýpla, že máme vajíčko od chicca a to že je ze všech nejhorší :grinning: . No ale ať ji udělám radost, tak jsem si koupila aspoň ten emitexový fusak combi. Měli ho za 1200 a byl tmavě modrý, což se nám momentálně hodí do toho apolla. Akorát nevím jak ho tam dám, bo ho nejspíš budeme smýkat po zemi :grinning:
No a jinak je to obchod se specializací na dětskou obuv, takže tam měli všechno od žirafky, dokonce i ty sandálky tam měli, no ale dlabu na ně, abych dala zase 600 v zimě za sandály. Malá prostě chodí doma v botech. Jinak jsem včera něco hledala a narazila na capáčky od žirafky - jedny jsou určené na chůzi na ven a měli i na chůzi na doma, oproti papučkům byly prostě kožené.

Jo a taky jsem hledala recepis na karamelový krém (jak ho udělat bez salka) a narazila jsem na receptíky na vánoční cukroví, tak jsem hodila link v receptech, ale ne k nám, ale do vánočního cukroví

Jinak co se týče soutěží...já mám malou v dítě roku, ovšem to je soutěž jak pojď na mě z boku :grinning: Tam když se někomu nelíbí, že je někdo ve vedení, tak mu hned nastřílí jedničky (je tam bodování od 1-10) a hned ho chudáka zase srazí. Takže my jednou byli dokonce na 4. místě, ovšem trvalo to chvilku :grinning: V té době tam bylo kolem tisícovky dětí, teď už asi mnohem více a už to ani nesleduju, bo to nemá smysl, tím že se tam dají dávat negativní hlasy

Jo a jinak jsem happy jak prase, protože mám díru v zubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Furt mě to tak zvláštně bolelo, někdy, když jsem jakoby jazykem udělala podtlak, ale taková blbá bolest, že jsem nemohla identifikovat, který zub to je. Včera jsem si tam nějak nechtě špárla nechtem a málem jsem si cvrnkla do gatěk :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám to hned u dásně, takže chuťovka a budu muset hodně brzo zajít zase k té zubařce, ale vidím to na umrtvovák, přísahám, že bych zdechla jak to bolí :unamused:

A jdu si vás teda dočíst co jste vlastně pisaly :slight_smile:
1. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz
zevi dík- já si jen říkám,jak dlouho ta nejmenší motorka vydrží,ale tak dlouhé nohy asi nemají, že by se jim za rok jezdilo špatně, co !? :grinning:

dashak- my máme autosedaču Romex KING TS, je moc fajná. :wink: A myslím,že isofix nemá,protože byla levnější než ty s isofixem.Ale i beztak žádná levnota :confused:
Hele ten fusak snad mají všichni,já chytnu depku a koupím ho asi taky :grinning:
Díra v zubu-paráda,gratuluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dneska zrovna jeden známý vyprávěl,jak mu dělali nějakou resekci,DR mu dal umrtvovák,jenže se mezitím s někým zasekl(znáte to -známosti ve zdravotnictví) a po hodině když se teda dal na zákrok,se zjistilo,že injekce přestává působit.Takže musel dostat novou injekci, to je fakt děs :angry:
1. lis 2007 ve 21:46  • Odpověz
dashak,
chudino, zuby, to je nejhorší bolest, co znám, všechno se dá snýst, ale zuby ne, tak ať to brzy vyléčíš :slight_smile:
1. lis 2007 ve 22:04  • Odpověz
Jé racul popiš ji, my o ní uvažujeme, bo má ten napínací systém pásů že? A jde to dát do pohodlné polohy na spaní? Já jsem čučela, že malá se do toho auta skoro nevejde. Teda teď jo, ale jak to bude až bude větší to fakt nevím. A ani si neumím představit, že by v tom byla do 4 let :confused:

Fusak je famozní, akorát nevím co teď s tím starým :grinning: , ale mám fakt obavu, že to budeme smykat snad po zemi, ten starý nám šmrncal o kola :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kočár je zrovna v autě, tak to nemůžu vyzkoušet.
1. lis 2007 ve 22:04  • Odpověz
raculka

já mám podobný názor jako ty na ty fotky.Jasně,že poslat odkaz kamarádům,známim je něco jinýho,ale taky jsem koukala,že je tady nějakej link na tu soutěž.Jinak co se týká motorky,my jí Fíkovi koupili k roku,moc na ní neuměl jen jí tahal v ruce.Ale teď už je to lepší,sám na ní sedne a párkrát se odstrčí,ale neni to žádná rychlost jen pomalu.Koupili jsme tu malou a dokonce za super cenu 299,-(aspoň myslim,že je to dobrá cena) v Pompu.

dashak
my máme autosedačku Babypoint zenith,nějaká polská výroba tak nevim jak je na tom kvalitativně,ale říkali nám v obchodě,že není špatná a v té době byla nejprodávanější,asi i kvůli té ceně.

ijetka

v Liberci jsme ještě nebyli,ale podle toho co píšeš to tam musí být super.Cena vysoká,ale zase jak často ten výlet podniknem,za ten zážitek to snad stojí :wink:
Tady v Praze na Barrandově je nový aquapark tak zatim zkusíme ten,ale asi to je menší než Liberec,netušim.
1. lis 2007 ve 22:23  • Odpověz
Jo a ještě koukám,že tady chválíte fusak.Mám ho už od loňské zimy,kdy byl malej ve velkym kočáru takže ho v zimě taky využiju.Myslim,že v něm jsou díry na pásy u kočáru tak by to nemělo tolik klouzat :wink:
1. lis 2007 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.