• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
dashak- no já ti ani neumím na ty tvoje dotazy odpovědět :sweat_smile: . Do polohy na ležení to jde,ale není to zase o tolik - rozhodně ne přímý leh.Ale jinak mi přijde pohodlná,přidělává se dobře.A je hezká a hlavně splňuje ty testy :dizzy_face:
Já váhala ještě mezi maxi cosi,ale nakonec máme tuhle.Ale velké rozdíly tam nejsou.:wink:
Hele a jak to řešíš s botama a běháním venku,když máte ten fusak ??
My máme nánožníky u obou kočárků,do toho ještě dávám deku,takže zatím je mu teplo.Uvidím,až se ochladí,jestli s tím vystačíme.

Macej- já právě na tu motorku taky nespěchala,i když si připadám skoro jak krkavčí matka,všechny děti tady mají motorku,ještě snad ani nechodí.Taky si myslím,že by jí zatím moc neutáhl a já bych krom kočáru tahala ještě motorku.Takhle na jaře už bude snad drandit o 106 :wink: .
Ta cena je super,díky za tip. Já nejmenší viděla tady u nás v obyč social hračkách asi za 400,-. A značka je asi stejná,nebo je více druhů na trhu ??

Aquaparky- je to ostuda,ale tady v Praze zatím nic moc kloudného není.TAkže nás venkovské akvaparky strčí do kapsy- nějaká Praha ... che che... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vždyť tu není ani pořádný bazén,jen to starý Podolí. :angry:
1. lis 2007 ve 22:37  • Odpověz
macej- jak se ti jezdí s peregáčem ?? Máš k němu i nánožník ??
My jo,ale je nějak blbě řešený-spíš na nohy,jinak trochu padá. :confused:
1. lis 2007 ve 22:39  • Odpověz
raculka

jezdí se mi dobře,dokonce líp než s portofinama a to jsem myslela,že je výhoda spojená rukojeť,ale zvykla jsem si raz dva :wink: Nánožník mám,je taky na nohy a připíná se na zip k tý opěrce pro nohy.Já spíš nevim jak budu řešit pláštěnku ta je nějaká veliká s těma obručema nebo co to je,ještě jsem jí nezkoušela nějak smotat.Až bude velká zima tak to budu řešit právě tim zimnim fusakem,snad to bude pohodlný.
Jinak boty do fusaku jsem taky řešila a budu to dělat asi tak,že když půjdeme ven bude mít normal boty i v tom fusaku no a jakmile ho vypustim tak potom mu zpátky do kočáru zuju boty a budu nosit takový ty "pytlíky"jestli víš co myslim.Ještě je nemám a ani nevim jestli je seženu,ale většinou bývají součástí kombinéz pro úplný mrňata tak já je musi sehnat ve většim.

Ty motorky jsou různý,tři kola,čtyři,silnější,slabší,je toho dost,my máme klasický enduro nebo ja se tomu říká :wink:
1. lis 2007 ve 23:05  • Odpověz
racul, to bych se nebála, určitě se na té motorce za rok nebudou kolenama šťouchat do zubů :sweat_smile:
jinak prcek na ní drandí jak čert, dostal obě vozítka na narozky (to je tak, když se příbuzní nedomluví) nadšení bylo veliké, ale neuměl na tom, nechal se vozit, pak jsme jeli na dovču a po návratu koukáme jak blázni, zničehonic na ni sám vylezl a odstrkával se jako by to dělal odjakživa :wink:

jo, my fusak nemáme a zůstávám v klidu, nový nekupuju :sweat_smile: předpokládám, že mi v něm ani nebude zrovna chtět byt zababušený a kdyby náhodou jo, vytáhnu náš starý (mně neva že nemá díry na šráky, my beztak nekšírujem, ani si nepamatuju, kdy byl naposledy v kočáru uvázaný :fearful: ) doufám že teplá deka a nánožník nám vystačí na celou zimu

dáši, zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: upřímně tě lituju, snad je na spravování ta vaše dr. šikovnější než na výrobu nových, abys zas neměla pocit, že musíš její práci reklamovat :wink:
1. lis 2007 ve 23:10  • Odpověz
macej- já taky váhala kvůli té rukojeti,protože ta spojená mi vyhovuje u sporťáku víc.Líp se kočár ovládá jednou rukou.Ale holt se nedá nic dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten nánožník bude určo to samý.Jenže prostě je dost dole. :confounded:
Pláštěnka-jo to byla u nás prča.Já jí nejdřív připla k zipu u nohou-jsem velice praktický a technický typ :grinning: ,takže bylo málo místa na nohy a měl je mokrý.Pak jsem jí připla na zip u boudičky a je to super,je hodně prostorná ! :wink:
Pytlíky- myslíš ty látkový spodky odepínací od kombinézky,ne ??
Prodávat jsem nic takovýho do kočáru neviděla.Poslední dobou se snažím sehnat něco na nohy místo bot do kočárku-látkového,teplého...Ale nic jsem neobjevila.

Motorku enduro mám asi na mysli.Klasický traktor-vepředu jedno a vzadu dvě kola ?!
1. lis 2007 ve 23:13  • Odpověz
zevi- vy jezdíte nepřipásaní ??? Tak to u nás nejde, ten náš divoch hned zjistí,že má volné pole :sweat_smile:
1. lis 2007 ve 23:14  • Odpověz
holky mně tak napadlo do toho kočáru pytlíky na boty (jako se musely kdysi dávat u doktora nebo při návštěvách v nemocnici)
1. lis 2007 ve 23:15  • Odpověz
Tak k motorkám, my máme taky, ale je to spíš takový teréní auto:o).
Chtěla jsem něco stabilního, aby se nepřevracela, tak jsme si připlatili a pořídili od Litle T., ale je fakt super.Malá si na něj sama vyleze i sleze, není moc vysoké a je dost široké, aby z něj nespadla.A hlavně má čtyři kola tak je stabilní, takže se nepřevrátí.

A fusak, ten já už dokonce používám.Chodíme ven dvakrát denně a po ránu je fakt zima, takže už ji dávám do fusaku.Do fusaku botičky nedávám, mám je vždy dole v košíku a když chce ven, tak jí je nandám.
1. lis 2007 ve 23:17  • Odpověz
jj, u nás je přikšandění největší trest a fakt nastupuje až v nejkrajnějším případě :wink: andílek sice není, ale nějak nemám důvod k obavám že by vypadl... ale aby sis nemyslela, někdy si mladý pán doufá, že pojede ve stoje :angry: to několikrát napomenu, posadím a pak přikurtuju :sweat_smile:
1. lis 2007 ve 23:19  • Odpověz
Jinak Dashak děkuji za hlas, ale asi se nechytáme:o).
A na ditě roku jsme taky přihlášený už asi čtyři měsíce a tam už nechodím vůbec.Tam si myslím navzájem škodí, takže to nemá cenu.

zevi,
tak to je malej asi klidnej, když ho nemusíš poutat.Já malou nepřipásat tak ji za chvilku ztratím :grinning: .Sice ji připoutávám jen mezi nožičkama, ale to stačí, aby mi nepropadla.A musím ji připoutávat i ve fusaku, jinak by mi do něj sjela:o)).
1. lis 2007 ve 23:22  • Odpověz
to auto je fajně stabilní, nevím jestli máme stejné ale prcka ještě baví úložný prostor, co je pod sedlem a oproti motorce má i klakson :dizzy_face:

ale my užijeme obojí (co už taky, když se nám to tak sešlo :sweat_smile: ) motorku jsme měli na dvorku a teď se nastěhovala dolů k babi :wink:
1. lis 2007 ve 23:25  • Odpověz
isacku-klidný :grinning: :grinning: to určo nee, ale spíš si už pamatuje, že se nemá pokoušet překročit únosnou mez maminčiny trpělivosti :wink: on ty kšíry vážně nesnáší a já mu je dám, až když není zbytí
1. lis 2007 ve 23:30  • Odpověz
Tak to malá klidně překročí mojí mez a trpělivost.To trochu závidím :sunglasses: :sunglasses: .Už se nám i dvakrát stalo, že projela, ale je jí to naprosto jedno. :slight_smile:
1. lis 2007 ve 23:39  • Odpověz
Racul, já ten fusak koupila dneska, takže fakt nevím :grinning: No ale jelikož jsem investovala (teda taťka :grinning: ) do nového fusaku, který je dělaný i na boty, tak prostě bude v botech, když pak bude chtít běhat, tak si tam zaleze i s botama, však jak přijdeme domů, tak to nějak zase otřu, je to omyvatelné ten spodní díl na ty boty. Uvidíme jak to bude reálné.

Bez připoutání ni krok :grinning: , to ona by mi z toho vylezla, teď jsme spíš jezdili s golfkama a ty nemají vpředu žádné madlo, bo jsme většinou jeli na hřiště, kde byla z toho vylezlá, tož tam by mi bez připoutání z toho kdesik vypadla :sweat_smile:

Jinak odrážedlo my máme auto, možná ho máme i v albu. Taky je s klaxonem a úložným prostorem, bohužel malá furt do toho něco schovává, pití, botky, mobily apod.

Jinak mě sere to cvičení, ještě jsme ani nezačli, jak byla teď furt nemocná :angry: Zkoušela jsem ji koulet na tom balonu a to se jí nelíbi, se bojí, že z toho spadne (to jako mimino to zvládala líp) a ty polštářky co má po nich chodit jsem ještě furt neudělala a to jdeme za 14 dní na kontrolu.
Boty naruby ji nedávám, přišlo mi to jako kontraproduktivní :grinning: , zaprvé vypadala jako debílek a zadruhé mi přišlo, že tím ji to ještě více umožní dát tu špičku ven do boku.

Holky, umíte někdo udělat karamelový krém bez salka? Jo a taky jsem se dneska u zpráv nervla, že Madeta chce zdražit máslo na 60kč :angry: Ale že jim to asi neprojde, ale cena pod 50kč nepůjde. Magoři, to je dražší jak maso, tak na to jim pěkně prdím :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2007 v 00:30  • Odpověz
zevi,
já právě taky nemám fusak a ani jsem nad ním neuvažovala, spíš mě to nenapadlo, taky jsem plánovala, že si vystačím s teplou dekou a nánožníkem :slight_smile:
My taky můžem jezdit nepřipásaní, ona procházky v kočárku miluje, pěkně sedí a kouká :slight_smile:
Už ani nevím, kdy jsme naposledy byly, připadá mě, že jsme doma s tou nemocí snad věčnost :frowning2:
2. lis 2007 v 08:45  • Odpověz
dáši,
ty myslíš takový ten karamelový, co se dává třeba do větrníků?
Jako něco takového?
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=15629
2. lis 2007 v 08:46  • Odpověz
Ahojda drbny :grinning: :grinning:
Tady se tlachalo... :sweat_smile:
Já mám fusak, ale do kočáru budu používat deky a nechám ho pouze na saně.
Dneska odpoledne jedu do města pro fotky z aquaparku, tak jsem zvědavá. Jestli něco vyjde tak tam budu jako zombice, páč hned po prvním potopení mi slezly oční linky tak si to asi dovedete představit jaká jsem byla samyce s tvrdým :grinning:
Dáší, zuby jsou svinstvo. Nám dnes odpadlo cvičení, páč cvíča taky jede k zubaři. :frowning2:
2. lis 2007 v 09:10  • Odpověz
ijetka,
kdykoliv kouknu na tvůj příspěvek tak se bavím :grinning: :grinning: :grinning: .
Prosím tě jaká zombice, jste krásná rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: .

Balím malou a jedem k babičce, malá tam bude do zítra, budem prát koberce :confounded: .
Tak toho moc nenatlachejte :grinning: :grinning: :grinning: .
2. lis 2007 v 09:18  • Odpověz
isacek,
neboj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:

kozeny,
dala jsem do receptíků odkaz na recepty, jsou to nejoblíbenější recepty na MMB a jsou tam fakt suprové věci :slight_smile:
2. lis 2007 v 09:58  • Odpověz
ahojahoooj,

jíťo, v troubě mi voní to tvoje masinko s cibulí a hořčicí, tak jsem moc zvědavá, vypadá to slibně :wink:

nakouknu později, poreferuju, páč táta dojde za hodku na oběd, tak tu nemůžu čumákovat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. lis 2007 v 10:06  • Odpověz
zevi,
no jo, dala bych si,chutná a vypadá to suprově, jak se ten sýr nahoře zapeče...mňam...

My máme ze včerejška paprikáč, tak dnes nevařím :wink:
2. lis 2007 v 10:21  • Odpověz
autor
Holky, právě jsem došla do ordinace v porodnici – říkám doktorovi, mám od včera nepravidelný kontrakce a vypadá to, že mi odešla hlenová zátka. No a doktor do mně šáhl a prý: A teď vám praskla plodová voda – takže rovnou na sál. Jste vzorná rodička :o))) Tááák a je to ...
Na zbytek vašeho drbání doreaguju později, pokud bude čas.
2. lis 2007 v 11:30  • Odpověz
autor
jéééžiši ženskýýýý!!!!

Zamyky, zamyky.

Já včera upekla dort a dneska ho chci zdobit – prý pozdě, ale stejně to budem slavit až zítra, až bude doma i taťka.
Jinak jsem do receptíků hodila Tiramisu z lučiny :o))
Hodlám zítra pozvat na návštěvu pár lidí a asi udělám tu pudingovku :o)
Mám dneska náladu nějak pod psa, vybavovala jsem si předoperační vyšetření. Bolí mně pěkně v krku. Doktorka mi nic nechtěla dát – teda prý do mně nebude cpát antibiotika a ten imudon, kterej mi zabírá má výpadek na trhu ... Tak prý zábaly a tak.

raculka,
no ja zkusila dát teď jen žloutek do polévky povařit – někdy ve středu. A malá měla docela dost srágoru – tak to na chvíli zas nechám. Taky jsem opatrná, ale zkouším dál. Chtěla bych už najet na naší stravu – i když opatrně a pomalu. My taky musíme být připásaní, jinak je schopná mi z kočárku vylézt.

kamhajek,
no, já ty první tři šuplíky svazuju k sobě. Taky máme jezdící a jsou tam hlavně ostrý věci. Tak má k dispozici ten poslední velký – prkýnka, tryktýřky. Nejvíc si vyhraje s párníčkem :o)) No a včera jsem trošku „přeorganizovala“ skříňky, po tom, co jsem jí našla jak sedí v největší pánvi a vysypanej puding na tváři :o))) Mám fotky, tak to sem o víkendu hodím :o))
Co se týče vašeho domečku – koukala jsem, že bydlíte na nějakým letním sídle :o))
Nám celej byt maloval a štukoval jeden malíř, kterýho jsme si našli (teda jeho vizitku) tady v ulici. A byli jsme překvapeni. Za dva dny měl hotový dvě místnosti. Oni jsou původně dva, dobrá dvojka – každej má občas něco zlomenýho, ruku, nohu :o)) Ale jinak jsou fakt šikovní...

dashak,
jako vždy románopisec (jako já) nezklamala :o)))

holky,
canpolácký hrnek vypadá jak? Malá mi nechce z ničeho pít ... Jen z dudlíku.

no, to jsem zas otevřela téma se čtením co? No, já mám pocit, že sem leze můj dobrej kamarád, ale nejsem si jistá. No a měla jsem tu čest poznat mladou pani učitelku z manželovy strany. Zablokovala si ode mně meily, já od ní, ale stejně se vsadím, že jí to nedá a nakoukne sem. No a pak mám pocit, že sem určo chodí děda – tchán, tak radši píšu opatrně ... :o))) Nerada bych někoho urazila :o))

ijet,
ty seš ale drsoňka :o))

cherrylady,
no, mýmu manželovi jsem to řekla tak, že jsem ho v půl 6tý ráno vzbudila s tím, že mám na těhotenském testu dvě čárky. Ale pokud chceš něco hezkého. Tak bych udělala nějakou večeři, pro něj víno, a hezkej večer a buď mu to nějak hezky říct. A nebo koupit nějaký mini bačkůrky – ponožky – jak se teď prodávají v neutrální barvě a předložit je před něj :o))))
macejka,
my máme taky od babypointu zenith a jsme s ní velice spokojení. Dokonce když jí malá i poblinkala, tak jsem to celý sundala a hodila do pračky a bylo to :o))

fotky – taky se mi nelíbí jak někteří lidi využívají svých známých. Ale to je každýho věc. Samozřejmně to není myšleno holky tady na vás z diskuze ...

Fusak se hodlám koupit, protože malá má deku a pořád vykopanou, akorát přemýšlím furt o těch golfkách...

tak jsem napsala co jsem potřebovala .. Sice mám mastnou hlavu a jsem bez oběda, co jsem si uvědomila až teď, ale hlavně, že jsem vás dočetla vy drbny jedny :o)) Malá ještě spí, tak si jdu rychle umejt tu hlavu.

Hezkej víkend.
2. lis 2007 ve 12:16  • Odpověz
Týýý jo maprísku, to je slohovka :astonished:
Zrovna dneska jsem chtěla vysondovat kdy budete mít rok a tramtadadááá je to tu. Terce přejeme s Kubíčkem vše, nej, nej, nej a posíláme velikou pusu!!!

Tak se nám blíží stěhovaní tlachání a konec v kojencích :cry:

Isacku, pak zajeďte na tébychy k nám jů??? :grinning:
Letím číhnout do recepisů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz
mapris- obrovská gratulace malé, hlavně ať jste obě zdravé a v pohodě !! :sunglasses:
S tím vajíčkem nemusíš spěchat,tak ho radši zatím nedávej,mně DR řekla,že klidně do dvou let ho dávám nemám,takže snad jí to nebude nějak chybět.
S golfáčema si jak já,taky budeš koumat půl roku :grinning: :grinning:

Máslo- no je to děs.Ale stejně ho budu muset kupovat,i když zdraží.Tak nějak mám zkušenost,že ta levnější másla nejsou tak dobrá. :unamused:

jita- neboj,snad to rychle uteče a budete moct ven.Aspoň si hezky taky polež a něco přečti.Jenže teď na to venčení stejně není ideální počasí.Kubík byl dobrej,ale jak teď chodíme ven v tom sychravém počasí,pořád mu teče z nosu. :confounded:

ijet- ty si naše tvrdá samyce :grinning: :grinning:
2. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz
Jůůů Mapris, všechno nejlepší Terezce!! Tak to uteklo... a místo miminka už máme všichni turbo batole :grinning: . Užijte si oslavu a ať se dort povede.
2. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz
Holky,co to je to MMB ?? Pořád to tu někdo zmiňuje,ale já jsem mimoň. :sweat_smile:

Trošku přemýšlím o naší stravě,má moc málo zeleniny.Jak často dáváte zeleninu? Kubík teď jí většinou s námi,takže to už nejsou takové ty klasické zeleninové blivajzíky z jednoho hrnce pro mimi.Ale když ta zelenina je teď už taková nic moc. :confounded:
2. lis 2007 ve 13:18  • Odpověz
maprisku, všechno nejlepší k tomu prvnímu ročku, hlavně zdravíčko a od Jiříka obrovskou pusinku pro tu tvoji velkou krásnou slečnu :wink:
2. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
racul,
MMB je www.mimibazar.cz
Jinak se zeleninou ještě před nemocí jsme na tom byli dobře, má ji ráda, v polívce, i syrovou, co se najedla v sezoně holých rajčat, ani nejde spočítat, prostě je do sebe skoro valila. No teď jsme většinou na vařené mrkvi, petrželce, celeru...
A naprosto miluje zavařené okurky, i když jsou kyselší, dělá jí to moc dobře :astonished: :slight_smile:

maprisku,
taky přejeme Terezce všechno nejlepší!

Hodně štěstí, zdraví,
hodně štěstí, zdraví,
hodně štěstí milá Terezko,
hodně štěstí, zdraví.

Ale zanotovat si to musíš sama :grinning: :grinning:

zevi,
tak co maso?
2. lis 2007 ve 14:08  • Odpověz
jutule, obrovské pochvala obědu (i od manži :wink: :sweat_smile: ) bylo to strááášně dobré, k tomu americké brambory, na mňamka :dizzy_face: myslím, že si to v receptíkách zaslouží čestné místo, písneš to tam? klidně bych to okopčila, ale myslím, že si to zaslouží být od autorky, ať holky vědí komu pět chválu :wink: :grinning:
2. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.