• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak já na MMB nakupuji jen občas, většinou nové věci a zatím jsem byla spokojená.

Jiank u nás to už s kojením nebude nejspíš na dlouho. Dneska po odpoledním spaní jsem už dala sunar, protože jsem zkoušela kojit a asi to neteklo moc, sál dlouho, ale pořád měl málo. Po sunaru se uklidnil. Ale ranní kojení bych ještě chtěla zachovat. Je mi to docela líto :frowning2: , ale zase už mu je rok, tak to nechci lámat přes koleno.

Isacek: na vánoce plánuji skluzavku, babička nám koupí sáňky a pak ještě uvidím. Hodilo by se pískoviště, ale zase by nám doma do jara jenom leželo, tak nevím. Spoustu věci taky dostal k roku, tak uvidím co ještě pořídíme.
3. lis 2007 ve 20:04  • Odpověz
isaček- to jsou pěkné dárky.Můžu se optat(než to tam začnu hledat), kolik tam stojí ta tatrovka ?? Tu musíme mít,je to super věc. :sunglasses:
Oblečení já moc ráda kupuju v sekáči.Přijde mi zbytečné kupovat zimní kombinézku novou za 800, když za to budeme mít v sekáči několikery,a hlavně značkové a krásné.A kolikrát tu velik netrefím a skoro to nenosíme.
Je to skoro závislost,nemůžu minout své oblíbené sekáčky.Ale bohužel mi jich zase pár zrušili. :angry:

kam-nesmutni,vždyť i tak je to dlouho.Já už kojím od roka jen tak aby se neřeklo-cucne si po večeři před spaním, a k ránu-nebo v noci,jak to vyjde.A přes den vůbec(vyjma horeček a velikého řevu,kdy už nic jiného nezabírá).Myslím,že už toho moc nevypije,spíš tak na cucnutí.

Jak jsem psala, že jsem byla na tom srazu ZŠ,tak tam na mně dost holek koukalo jak na exota,že kojím dítě v 15 měsících (nechtěla jsem panákovat) :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak teda nevím- jsem normální že chci kojit třeba do 1,5 roku ?? Možná i déle, pokud bude nabídka i poptávka ?? :grinning:
3. lis 2007 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky :wink:
isacku, no jasně, ty neznáš téééébichý :grinning: ale uhodla jsi a co třeba lantuchy :grinning: to jsou názvy coo?? Řešení je přehoz (lantuch) :grinning: Teééééda takovejch peněz :astonished: za narozky :grinning:
Já mám jenom bačkůrky a toho skákacího osla, chci ještě knížky nějakou naučnou hračku a určo oblečení. Taky ty pěnový puzzle. Ale balím všechno!!!! :sweat_smile:

Mě nějak MMB neoslovil, ale je fakt, že jsem vážně jen mrkla :wink:

kam jak jsi mu to dala, do lahve??? Nebo hrnečku??? Já vím že je to smutný ale kojila jsi dlouho :wink: :wink: třeba to bude zase dobrý.
Já kojím večer a ráno občas si cucne v noci, kolikrát mám pocit, že v noci nic nevytáhne, ale předevčírem mě probudilo mokro na mých velikých ňadrech velikosti melounových pecek :grinning: holyk nekecám mě teklo mlíko jako za mlada tak jsem ho muselal probudit aby odpil, no malej měl radost to se ví, ale s tatkou a rodinou jsme se nasmáli :grinning:
racul, to je relax viď??? Miluju srazíky a 15.11. jedu zase na bowling, teda doudám, že to klapne :slight_smile:
3. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla :angry:
kam, váš dárek je teda mazec, brala bych to hned...takovej dárek :wink: je to bomba
U nás jsem řekla každýmu maličkost kupujeme skoro 20ti lidem :unamused:
A měli jsme výdaje s barákema pokrývačem :angry:
3. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz
Ijetka: dala jsem mu to z hrnečku, flašku odmítá.

Raculka: určitě není divný, že chceš kojit tak dlouho. Já prostě budu kojit dokud to půjde. Ať si každý kouká jak chce :angry: .

Jdu koukat na Účastníky a dost možná u toho usnu :wink:
3. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
raculka,
já ji minulý týden objednávala za 450,-, ale nabízejí je tam různě.Plus samozřejmě poštovné a to jsem platila i s pojistkou 49,-.Takže suma sumárum 499,-.To je podobný jak krámě, ale tohle mám až domů :dizzy_face: .Akorát teď už to vlastně není Tatra, ale Mercedes :grinning: .

kam,
klouzačku dostane malá od našich.Jen tu malou metrovou, to se tu pak fakt už nehnem.

ijet,
tak fakt tyhle názvy vůbec neznám :sunglasses: :sweat_smile: .
3. lis 2007 ve 20:37  • Odpověz
isacku, neboj já vysvětlím :grinning:
kam, Kubík to nechce ani z hrnku :unamused:
3. lis 2007 ve 20:45  • Odpověz
racul,
na MMB kupuju pouze bazarové, ale většinou vyhledávám super věci za dobrou cenu! No kupovat nové, to bych asi nevyšla a ani to nemá cenu, mám fakt doma hafol super věcí, ale chce to dost času v tom pohledat a najít to správné...
Nikdy bych nenakoupila ¨takový perly, co mám doma pro Maru někde v sekáčích nebo v obchodě...ale je to o času a o šńupání :slight_smile:

Já jsem tam házela odkaz ne na maso, ale na nejoblíbenější recepty celkově....

Jinak čučíme na účastníky zájezdu a do první reklamy absolutně o ničem, žádná šťáva, prostě nic....jestli chtěli kopírovat slunce, seno a zájezd do itálie, tak sï to k tomu nemůže ani čuchnout a ještě k tomu tam mají nevyvážené zvuky, že hluk přehlušuje mluvení :angry:

Tak zatím pá, nestíhám dočítat, jsem taky unavená jak pes, Maru půl noci profňukala, snad to dnes bude lepší..

Pá kočenky
3. lis 2007 ve 20:52  • Odpověz
ijet- srazík super, domů jsem přitáhla ve 2h :sweat_smile:
To jsem matka od dítětě,co ?! Trajdám po nocích :grinning: . Ještě štěstí,že kvůli kojení nemůžu moc pít, jinak by mi asi nebylo nejlépe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kamhajek- taky čučíme na UZ, tenkrát mě to moc nenadchlo,ale nějak se mi to začíná líbit - super hlášky ze života :sunglasses:

isacek- díky, já myslím,že to je dobrá cena :wink:
3. lis 2007 ve 20:52  • Odpověz
racul, super pářka :wink:
Jitu, chudák Maru :frowning2:
UZ máme doma, miluju český filmy :wink:
3. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz
jita- tak snad se vyspíte líp. U nás je to poslední dobou o nervy.Rýma se pomalu vrací, zánět spojivek taky. :unamused: . A je mrzutej. :unamused: A v noci se budí několikrát.Buď tou rýmou nebo zuby.Asi obojí. :angry:
3. lis 2007 ve 21:25  • Odpověz
Chudínek K :frowning2: Hlavně se bojím zimy jak bude Kubík odolnej. A prudénc už je přes týden, k tomu se blíží ta nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
3. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz
Racul-na mmb nakupuju hlavne bazarové věci,tadovi jsem tam koupila treba zimni kozene botky,aby mel jeste jedny k tem novym a staly 89,-:slight_smile:a jsou SUPER,z nových jsem tam koupila ten fusak..byl o 250,- levnější než obvykle..jinak moc nenakupuju aspon se snazim jinak bych se neudrzela a rozjela to tam a uz by me neslo zastavit :grinning: :grinning: teda sama jsem si tam koupila novy kozacky...u Bati je maj za 2300,-..tam za 890,- jedna pani si je koupila mensi :sweat_smile: ,ale to jsou spis nahody :pensive:

Na me s kojenim taky koukaj jako na exota...a to hlavne moje rodina..krome manzi samozrejme a mamky :confused: ...ze ja jsem byla od narozeni na sunaru a taky nejsem nemocna..ze tomu prikladam moc velkou vahu..bla bla bla :confounded:

No a s tim trajdanim..po nocich,teda mela by ses nad sebou zamyslet :grinning: :grinning: :wink:

Jinak mame ted hrozny noci,Tadovi konci ta ryma a jde mu to do krku tak hodne kasle a porad se budi..do toho ma rymu i manza :sweat_smile: ..takze mam rovnou 2 lazary :grinning: :slight_smile:
3. lis 2007 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky

tak co se týká Vánoc tak to už mám snad vyřešený aspoň co se malýho týká.Máme pro něj dost hraček,moc se mi líbilo hrací křeslo od Fisher.price tak jsme mu ho koupili a ten hrnec taky,byla na ty hračky 30procentní sleva tak jsem to musela využít :grinning: Pak mám pár kousků oblečení a ještě bych chtěla nějakou teplák.soupravu nebo tak něco.No a naši pro něj mají taky hračky a chtějí koupit boby nebo sáně(jsem zvědavá kam to všechno dáme) a máma přišla ještě,že by mu koipila houpacího koně :astonished: tak nevim jestli to neni zbytečný a hlavně jestli neni pro větší děti :sweat_smile: No jen doufám,že ho ty hračky budou bavit.
Tatrovka je super věc,malej jí dostal k narozeninám,baví ho,rád do ní sedá a nebo v ní vozí jiný hračky.Máme klasickou T815 a kupovali jsme jí v hypernově myslim za 549,- docela dost za kus plastu.Jo a taky mě překvapilo jak jsou drahý sáně škoda že nemám ještě po sobě,ale já je zhuntovala :frowning2:

Já přes MMB zase něco prodala a ještě prodávám akorát zrovna teď jsem psala zájemkyni o koupi,že už dám přednost někomu jinýmu,čekala jsem skoro týden a ženská se neozvala :angry: nespolehlivá jak prase :angry:

Dneska jsme byli u našich na obědě tak jsme si pochutnali na klasice-řízečky a brambory no a večer přítel udělal čínu takže dneska úplnej gastroorgasmus :dizzy_face: A chystám se na to tiramisu z pomazánkovýho másla podle vašich receptů.
3. lis 2007 ve 22:53  • Odpověz
ještě k těm vánocům,knížky pro děti jsou taky dobrej dárek.Máme jich k vánocům taky pár,dokonce čtu malýmu pohádky před spanim,ale zatim ho spíš baví prohlížet si obrázky.Akorát nemám nápad co pro přítele,zatim mám jen nějaký drobnosti.Ale to se tady asi probírat nemůže,co kdyby si to chlapi přečetli :zipper_mouth: :grinning:

K těm nočním tahům :slight_smile: nedávno jsme měli sraz se střední a docela mě naštvalo jak nás dorazilo málo.A samozdřejmě si udělali čas ženský od dětí a ostatní nemohli :angry: Ale i tak to bylo fajn,na chvíli posedět jinde než doma a pokecat :wink: Akorát já už nevim co pít,protože mi je skoro ze všeho blbě a tvrdej alkohol vůbec nesnášim takže jedině víno nebo nějaký míchaný drinky,takový to dámský pitíčko :wink: nebo pivečko,ale to spíš doma k jídlu,občas :grinning:
3. lis 2007 ve 23:02  • Odpověz
macejka,
malá houpacího koně má, od Fisher Price a i vydává zvuky.A můžu říct, že to je její neoblíbenější hračka.A kdykoliv sem přijde nějakej prcek tak hned na koníka.Kamarádka už ho po mě chtěla půjčit, ale malá by ho fakt postrádala.
A to křesílko jsem viděla u kamarádky taky jsme ho chtěli pořídit, ale je strašně malé a nízké.Kamarádka ho koupila pro rok a půl starou holčinu a už se do něj skoro nevešla :unamused: .
3. lis 2007 ve 23:20  • Odpověz
carod- hm, pěkné nákupy - hlavně ty kozačky,to budeš kus :sunglasses:
Mně se kozačky líbí,jenže jsem krátkonožka,takže na mně vysoký boty nevypadají moc hezky.Takže nemám kozačky,ale aspoň vysoké šněrovací. :wink:

S tou rýmou je to všude opruz,ach jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

macej- koukám že jsi přes jídlo-můj člověk :grinning: . Já si včera na srazu dala dokonce 2 večeře, no čučeli na mně jak na zjevení :grinning: .NO a tiramko,to bude tečka na dortu :sunglasses: . Jídlo mám nejradši takové,které uvaří někdo jiný. :sweat_smile:

Srazy- no někdy mě mrzí,že lidi ani nemají zájem se sejít.Myslím,že si čas udělat většina z nich může,kdyby chtěla.Jsou lidi,kteří přijdou vždycky.
K pití- já hlavně nesmím míchat.Piju většinou víno.Jak mě někdo začne nutit panáky,už se nedám(párkrát jsem na to dojela).To jsou takoví dobráci,kteří snad mají radost z toho,že druhým je dva dny zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2007 ve 23:36  • Odpověz
Holky ty srazíky vám závidím :slight_smile: .Já ještě od té doby co jsme otěhotněla nikde pařit ani posedět nebyla.Jen jednou na začátku prázdnin, ale to bylo vedle v ulici a za 15minut jsme musela domů, protože malá strašně plakala.
A i když ted malá třeba jezdí o víkendu k našim, tak stejně nikam nechodíme, páč jsme z celého týdne tak hotový, že jsme rádi doma.
A to jsem kdysi byla kalič největší :sunglasses: :grinning: .

raculka,
tak to jsi uplně stejná jak já:o).Vařím každý den, ale nejím to.Chutná mi jen od jiných :dizzy_face: :dizzy_face: .
3. lis 2007 ve 23:44  • Odpověz
isaček- no nemysli, já zase tak často pařit nechodím,to spíš vyjímečně. :wink:
Ale s holkama na kafčo ráda zajdu,jen tak pokecat.Opravdu doporučuju. :sunglasses:
No já bych právě ani radši nevařila,ten čas bych dokázala využít i jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2007 ve 23:47  • Odpověz
Ahoj holky..priznavam ze taky nejsem varici maniak,zvlast kdyz jsem s Tadou sama doma,tak jsem rada ,ze mam pro nej navareno ve sklenickach a nemusim nic vymyslet...ja si uvarim jen testoviny promicham to s pestem a je to :sweat_smile: moc se s tim neparu.. :wink:
4. lis 2007 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky,
dnešní noc opět stála za prd :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

noční život - párkrát jsem taky vypadla, s kamarádkama a nedávno jsme byli na té zábavě s manžou, člověk si toho moc váží a užívá víc, než kdy před tím, protože je to opravdu vzácné :sweat_smile:

Na MMB se mi daří taky dobře prodávat, strašnou spoustu věcí, co jsem třeba dostala od šéfky v Rakousku, jsem tam střelila, tam se totiž daleko lépe prodávají dospělácké věci kolikrát, než na mimísky.
Já se kolikrát neudržím v tom nakupování, co si budeme povídat, na ty holčičky je tam takovejch strašně krásnejch věcí, že to je síla.
Teď jsem koupila dlouhou manžestrovou sukýnku next béžovou a k tomu béžový manžestrový kabátek, celkem 120,- , takže super!

racul,
já taky nejraději víno, my jsme ze slivovicovýho kraje, před těhu mi to nic nedělalo, ale teď se mě docela ze slivovice navaluje a kvalitní víno si dám hrozně ráda :sweat_smile: Mám jedno velice oblíbené - ZWEIGELTREBE-pozdní sběr - červené. Mňam. :sweat_smile:
4. lis 2007 v 09:01  • Odpověz
Já poslední dobou preferuju píííívo :grinning: kolikrát mám chuť i po o :sweat_smile:
Na vaření jsem lajdák :unamused: ale ráda peču, no teď po těch cenách :angry: to určo omezím :angry:
Budu muset vážně omrknout MMB
Holky daly jste mi brouka do hlavy s to klouzačkou....taky mě napadlo koupit mu tebas xilofon (ani nevím jak se to píše)poslední dobou ho bere hraní na takový dětský piánko :sweat_smile: že by z něj rost Paganini :grinning: :grinning:
Nemáte někdo odkaz na nějaký dobrý ne předražený hračky????
4. lis 2007 v 10:32  • Odpověz
Ijet-zkus mrknou na hračky na ten MMB maj toho tam hodně :wink: a myslim ze fakt za dobry ceny
Jita-je fakt ze driv kdyz jsem mohla jit kdykoliv,kamkoliv a vratit se kdovikdy :sweat_smile: tak ksem si to zdaleka tak neuzivala a hlavne jsem si toho nevazila..ted kdyz nekam muzu jit na 2-3hodky vyuziju to maximalne a opravdu si toho vazim :wink:

Na mmb prodavam hlavne dospely obleceni,na tom se da daleko vic vydelat,ale vzdycky je obdobi ,ze mam treba 10 nabidek za den...si rikam jak mi to nejde no a pak treba 14dni nic..tak mi vzdycky spadne hrebinek
:sweat_smile: :wink:

co holky dneska varite?Ja jsem dnes na obed u nasich,kdyz mame tatku do vecera v praci,takze dnes nevarim a lebedim si :slight_smile:

Ale vecer musim pripravit aspon jednohubky kdyz je ten Karel a ma svatek :wink:
4. lis 2007 ve 12:14  • Odpověz
Jééé ak Kájovi vše nejlepší a jednu PC pusu posílám :grinning:
Tak tam koukám a jsem z toho vedle, je to na mě moc přeplácaný a dělá mi problémy se tam vyznat, ale já tomu příjdu na kloub :sweat_smile:
Dělala jsem brambory, kuřecí nugety a květákovou polívku, co myslíte že jedlo naše dítě??? Suchý brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz
Jo a jinak máme tatku zase na fotbale, už aby skončily trapáci :angry: je nesnášim :angry:
4. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz
carod,
s tím MMB jsem na tom stejně, najednou nával a pak třeba nic...a dospělácký dobrý věci jdou fakt na dračku :wink:
Jinak dnes jsme měli sekanou a opékané brambory :wink:
Teď pojedeme k našim, manža jde s taťkou na ryby :slight_smile:
4. lis 2007 ve 12:58  • Odpověz
Holky tak já se před vámi úplně stydím :pensive: . My chodíme pařit, tak jednou do měsíce. Ne vždy se to vyvede. Po porodu jsem byla poprvé na pařbě asi po 4 měsících a byla jsem jak utržená ze řetězu. Ondra měl mlíčko odstříkané, takže jsem docela dost pila, já mám ten problém, že mi pití chutná i tvrdé, ale zase vím kdy mám dost. Mám v krku záklopku a ta se prostě zavře a už nepiji. Špatně mi bylo jen jednou a to už jsou aspoň 4 roky. Piju obvykle bílé víno a pak nějakého toho panáka.

Jinak mě vařit nevadí, ale musím vědět co mám vařit. To je můj problém, pořád nevím co mám vařit.

Posedět si s kamarádkama chodím taky, vždyť já bych se doma zbláznila.

Ijetka: xylofon máme od Fisher Price a je to Ondrova oblíbená hračka, mě už tak skvělá nepřijde, po deseti munutách mlácení mě začína brnět hlava, naštěstí u toho dlouho nevydrží(což je úplně normální, lítá od hračky ke hračce).

Dneska měl nějaký ukňouraný den, tak nevím jestli další zuby :astonished: .
4. lis 2007 ve 21:00  • Odpověz
jita2- co malá,jak jí je ? Teplotky už opadly ??
U nás pořád stejné-je sice relativně ok, jen mu teče z nosu,ale pořád mrzutý,visí na mně, v noci se hodně často budí, tak nevím, co ho trápí :unamused:

Víno- my dříve pili červené ( no na škole se to hodně pilo s colou,takže bylo fuk,co to je za víno). Teď si raději otevřeme bílé,ale i to červené vypiju.
Já mám ráda rulandské šedé,jak jsme byli v létě na té Moravě,přivezli jsme si stáčený Savignon,no to bylo snad nejlepší víno co jsem pila.Taky mi chutnal moravský muškát,taková zvláštní chuť.Co nemusím jsou ta hodně kyselá vína.Třeba mullera moc nemusím.
Ale jinak si ráda dám ke kafču i třeba whisky cream,jen tak trošinku.Nebo džus s campari,gritkou taky není špatná kombinace.No teď tu vypadám jako nějaký pijan :grinning:
Jo a pívo mi vůbec nešmakuje,blé..........je to hořký.....

S tím užíváním- já už se tolik neodvážu,tak nějak podvědomě pořád myslím na to,že nesmím přehnat pití,a že se v noci nevyspím...A přestava druhého dne s žaludkem na vodě nic moc. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale těch chvilek pro sebe si vážím to,ano,je to lepší než svátek :grinning:

carod- taky nejradši dělám těstoviny a jiné rychlovky :dizzy_face:

ijet- taky chci koupit nějakou hudební hračku.Xilofon je fajn nápad.
K tomu MMB- já se tam taky nějak nedokážu zorientovat.Když zadám jen nové hračky,vyjede spousta stran.:angry:
Jo a taky radši peču než vařím. A taky radši jím buchtičky než masíčko :grinning:
Fotbal- jsem nevěděla,že to máš taky doma. Co myslíš že dělá teď ten můj??:angry:

carod- přeju hezkou oslavu.Se máš,žes nemusela vařit.My měli vepřo-knedlo-zelo, byla to moje premiéra.Knedle nic moc,dělala jsem domácí.Malý snědl jen maso a jeden malý knedlík,takže nic moc mu to asi nejelo. :unamused:
4. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz
kam- vůbec se nemáš za co stydět,je fajn,že si vyrážíte docela často.Spíš ti asi budeme závidět,že máš zřejmě večerní hlídání.To u nás zatím s večerním hlídáním nic,musíme vyrazit jedině zvlášť. :confused: To se máš,že ti nebývá zle.Já když smíchám víno a panáka,bude mě dva dny bolet žaludek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz
Holky kdyz se stydi Kam,tak ja se teda taky stydim :pensive: :sweat_smile: jak mame ty kamarady co za nima jezdime na tu samotu u lesa :grinning: tak je na nich hrozne videt jak tam jsou osamely a vzdycky kdyz tam prijedem tak se prvni vecer ze samy radosti,ze jim nekdo prijel..vsichni opijem :grinning: :grinning: piju nejradsi pivo,ale i vino nejradsi Tramin..mame kousek od nas vybornou vinoteku,maji tam stacene vino ale fakt kvalitni..je vyborny..ale jinam moc nechodime,ze bych si sla sama nekam sednout to ted moc ne :unamused:
4. lis 2007 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.