• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Raculka: máme mamku(tchýni) kousek od nás a je šťastná když jí dám Ondru na noc. On je totiž večer při koupání a ráno nejroztomilejší. Ráno se vzbudí a chvíli si povídá v postýlce když si všimne, že není v pokoji sám (u nich má postýlku v ložnici, doma má svůj pokojík), zač¨ne na ně pokřikovat, aby si ho všimli. Mám to štěstí(ťuk,ťuk), že mi spí z 95% celou noc. Třeba dneska se vzbudil až kolem půl osmé. Jinak se obvykle vzbudí kolem půl sedmé a spát chodí do osmi hodin. I když u mamky nejspíš ještě o něco déle.
4. lis 2007 ve 21:44  • Odpověz
K MMB a vyhledavani,ze zacatku mi to prislo taky hodne chaoticky..ale kdyz si urcim treba min cenu 100 a max 300 a zadam nejake klicove slovo tak toho tolik nevyleze :slight_smile:
4. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz
kam.to spani zaaavidim :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
nam ted zase lezou zuby,do toho ta ryma,kasel...takze noc je hruza des..kdyz mu nic neni spi do tech 7 dyl nee
4. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz
Si tady zase povidam sama pro sebe co :grinning: :grinning: ja si vystacim tralala... :wink: :slight_smile:
Holky mate nektera fotky za svatby na beremese??
4. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz
kam- to se máš s tím hlídáním, trošku závidím :frowning2: . Mně mamka po srazu hned v 8h ráno dokonce vzbudila,že mám jet za dítětem...Nějak žije v jiné době,kdy maminy jen doma seděly a čekaly na manžela. :sweat_smile:
4. lis 2007 ve 22:25  • Odpověz
holky o spaní ani nemluvte, když byl K mimčo,spal celou noc snad od 3 měsíce... a teď je to čím dál horší...budí se několikrát za noc :unamused:
4. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz
carod- já a fotky na netu, znáš mě :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz
Co se týká MMB tak se připojuji k vám,co se vám to zdá chaotické.Kamarádky mi o tom vyprávěli a já jsem stále trvala na tom,že klasiko sekáč je prostě sekáč.To si myslim sice pořád,ale zároveň musím říct,že mě tenMMB poslední dobou docela chytnul.Sice se v něm ještě úplně na 100procent nevyznám a někdy píšu o radu kamarádce,ale něco jsem tam už prodala.A udělali jste mi radost s tím,že se dobře prodává dispělácký oblečení,protože tady mám hromádku jen jsem to ještě na MMB nevložila.No uvidíme jak se mi zadaří :wink:

Já jsem vždycky ráda,když můžu vyrazit někam posedět,už na předporodních kurzech nám říkali,že je to vážně potřeba a ať to chlapi chápou :stuck_out_tongue_closed_eyes: S kamarádkama jsme si řekli,že budeme chodit na tah každý měsíc,ale nějak to nedodržujem,no co se dá dělat.Já mám jen trochu problém,že malej beze mě jen těžko usne (upletla jsem si na sebe bič) tak pokud to jde jdu až když spí a nebo uspává přítel s tím,že si někdy vyslechne koncert :sweat_smile: :grinning:

Se spaním celou noc taky závidim,říkala jsem si jak se to po roce hezky zlomila a malej spinká poěkně,ale poslední dobou už se zase budí v noci na mlíko :unamused: a to tak,že pláče dokud ho nepřinesu,chjo.No co se dá dělat,naštěstí ho mlíčko uspí.A dneska usnul až ve čtvrt na jedenáct,už jsem byla nervní :angry:

isacek tak toho houpacího koně zvážim,jen je problém s místem,ale to zná každej.A docela jsi mě vystrčila s tím hracím křeslem,protože ho chceme dát malýmu k vánocům tak doufám,že se do něj ještě ta jeho prdýlka vejde :slight_smile:
4. lis 2007 ve 23:15  • Odpověz
kam,
taky bych nechala našim malou někdy na noc, ale to by musela přestat budat v noci, nechci, aby k ní lítala, i když dnes zázračně spala celou noc :zipper_mouth: :wink:

racul,
už je dobře, penicilin zabral okamžitě a už je téměř zdravá, jen ještě taková ufňukanější, z čehož mi jde hlava kolem, snad jí to nezůstane, ona totiž nikdy před tím nefňukala, tak snad to zmizí jak bude úplně fit, ve středu jdem na tu kontrolu :wink:
No a s tím spaním našich dětiček to máme stejné :frowning2:

carodkaa,
tak to sedlo zas na chudinku Tádíka :frowning2:
Na beremese fotky nemám :wink:

macej,
v sekáči bych neměla ani 10 % úspěšnost nakoupit takový super věci za parádní ceny, a to tu máme dobrý sekáče :wink:
5. lis 2007 v 07:45  • Odpověz
Teda holky, vy jste toho zase natlachaly :sweat_smile:

Hele, jestli tomu dobře rozumím, tak už jsme tu všechny batolata? Tak teď je to maprisku na tobě, jestli napíšeš adminovi o přesun nebo to necháme tady.

Mimibazar - no taky jsem jedna z těch, které přijde takový nepřehledný, ale já tam moc nechodím, takže je mi to jedno. Ale pařížské kostky mám odtamtud, na receptíky je to dobré. Hadry tam pro mě nemá smysl kupovat, já nerada nakupuju věci, které nevidím, takže si pěkné věci nakoupíme v Polsku v tom Auchanu nebo tesco cherokee a jinak starší věci na doma nebo na lítačku kupuju u nás v bazaru, páč my tu máme jeden spešl dětský, dole jsou jen hadry (i nové) a nahoře je celé patro kočárků. A tam jako člověk nakoupí za ceny, že se mu hlava točí. Vždycky přitáhnu několikery rifle pro malou, všechno kolem pajcky a tak a nejsou ani poznat, že nejsou nové apod.
Teď budu možná kupovat z MMB nánožník, ale nejdřív si zavolám, jestli není někde u nás v obchodech, páč bych nerada, aby byl stejně na hovno jako ten co mám teď.

Ad pařby...no tak já jsem typický případ jak se z pařmenky no. 1 stala puťka domácí :sweat_smile: Mně to už nějak neláká, posledně jak jsme byli na Stodolní jsem si říkala, že já vůl radši neležím zachumlaná s MM v peřinách :sweat_smile: My se vidíme strašně málo, chodí domů pozdě, takže já jsem ráda, když jsme o víkendu doma a všichni se spolu válíme :sweat_smile: Moje tanečky na stole už mě až tak nelákají :sweat_smile: No a ani moc není s kým chodit pařit, nějak co mám malou, tak se se mnou lidi přestali bavit, nemají čas, mají jiné zájmy atd., tak je prdím. Mám jen kámošky, co mají zrovna taky děti, takže když se sejdeme, tak je to stejně zas jen tlachání o děckách :grinning: Jinak můj kámoš, kolega z práce (manager, ale pařmen první třídy), u kterého jsem bydlela, když jsem rekonstruovala byt, bo bydlí o 3 vchody vedle.... s tím jsme kalili hlava nehlava, Stodolní do rána, pařby u něho doma, různé výletky po chatách, společné silvestry, dokonce i dovča v Chorvatsku před pár lety... no tak ten u nás nebyl, co jsem byla asi tak ve 2. měsíci... prostě naposledy někdy v půlce října 2005 :sweat_smile: , podotýkám, že bydlí ode mě asi 200 metrů :grinning: , sice se občas vidíme (když se stavím do práce, nebo nás pozval na 30ku nebo na nějaké akci), ale u nás doma nebyl, že by se přišel podívat co malá nebo prostě se stavil pokecat, na to jací jsme byli kámoši, takže asi tak :sweat_smile: A prdel je, jak všichni machrovali po naší svatbě, ať rychle zaděláme na malého matouška, že se těší až budou vozit (otěhotněla jsem 2 m po svatbě na sv. cestě), hlavně moje svědkyně a kámoška co chodí s tím manažerem :sweat_smile: Kolikrát si myslíte, že tu byly natož že by vozily? :grinning: Ta druhá tu za ten rok a půl co máme malou byla asi 2x? a to chodí k tomu kámošovi, co bydlí o 3 vchody vedle téměř denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: No prostě serou na nás, ale když jsme s MM byli svobodní a chtěli šustit :sweat_smile: (bo jsme se vídali jen o víkendu, tak to bylo vždycky jasné, co budeme dělat :sweat_smile: ), tak tu furt otravovali, udělali nám kolikrát přepadovku a byli kazišuci :sweat_smile: No prostě no comment. Prostě mateřství mi ukázalo, kteří kamarádi jsou ti praví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak, spaní u nás taky nic moc. Dneska teda spala, resp. spíš bych řekla, jestli řvala, že jsem ji neslyšela, bo jsem se zakecala s holkama na skype do půl třetí, tak jsem pak asi spala jak zabitá :sweat_smile: Jinak se mi teď budí několikrát za noc a když tam přijdu, hned se po mě sápe a mamii mamii mliko mliko. Takže ji musím krmit, ale prostě ji jen tu flašku píchnu a jdu pryč, ona ji pak někam v postýlce položí a chrní. Ale někdy je to i 3x za noc. Ale hlavně je to podle toho, kolik toho sní přes den. Když sní málo těch tuhých jídel a chce furt mlíko, tak v noci je hladná a o to víc se budí.

A na beremku fotky máme, zrovna včera jak bylo vem si mě, tak jsem tesknila, že bych se zas vdávala a vybrala si nějaké hezčí šatičky. Neuhodnete kdo mi vybíral ty moje :sweat_smile: Svědkyně a ta přítelkyně od kámoše :sweat_smile: A když pominu, jak byly kuevsky drahé a přitom prachobyčejné, k tomu jsem ještě musela zvlášť zaplatit závoj, bo ten jsem prostě chtěla, ten stál 800kč a teď mi leží ve skříni :confounded: a nakonec jsem ještě za šaty 350kč doplácela za čištění, protože jsem řádila, ta spodnička mi zavázela, tak jsem ji sundala a šaty tím pádem byly delší a vytírala jsem s nima podlahu :sweat_smile: Takže jsem měla odspodu asi 10cm černý rantl :grinning: No ale za tu cenu si myslím, že to mělo být už jaksi v ceně, ale holt mi děvčata prostě dobře poradily. Prostě se jim nechtělo trajdat, tak hned v druhém salonu jsme zakotvily a jinam už jsme nešly, protože prý všude by to bylo stejné. Akorát že tady v Ostravě se dají sehnat daleko hezčí šaty třeba do 4 tisíc a já dala za holé šaty 6tisíc :angry:
5. lis 2007 v 11:43  • Odpověz
Dashak: jó kamarádi, to je kapitola samo pro sebe. Naštěstí máme partu, kde se to zrovna ve velkém množí :grinning: , tři už děti máme, vždy přibližně rok od sebe a zbytek se snaží do jiného stavu přijít. Kluci jsou všichni fotbalisti, no a nakonec stejně všichni skončíme u jednoho tématu a to je sex. No končíme, dřív jsme u něj končili, teď u něj začínáme. Až si kolikrát říkám, že starší lidi v restauracích musí čumět, kluci jsou krapítek hlučnější a slovník a gesta mají "vytříbený". Ale ne, aby jste si mysleli, že jsme nějak sprostý to ne, jen je prostě slušná sranda :grinning: .
Jinak moje nejlepší kamarádka od 15 když si našla kluka, na mě dost prděla. Pak její přítel začal prodávat Herbalife a to pořád otravovali, ať přijedeme na seanci a když jsem jí řekla, že se mi to nezdá, normálně se neozvou a pak otravují bůh ví s čím mě i moje kamarády, tak se urazila a je po kamarádství. Ještě teď po 4 letech mě to občas zamrzí.

Jita2: tak super, že malé je dobře.

Na Bereme se taky fotky nemáme.
5. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz
Dashak: hoď odkaz na album, ať se juknem. :wink:
5. lis 2007 ve 13:27  • Odpověz
dashak,
to jsou ale divoši smraďoši kamarádi, nejdřív plná huba keců a pak nic,co? :angry: :wink:
Já co mám bezdětné kamarády, s něma se stýkám pořád stejně, ale tak nějak zajímám je víceméně já než malá, nemají k dětem nějaký extra vztah, to jen ty, co už mimi taky mají. Mám tady v novém bydlišti okolo naštěstí dost spolužaček, co už mají mimi, tak je to dobré, sice ne tady v dědině, ale v okolí 5-ti km.
5. lis 2007 ve 13:29  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: asi jsem tu dlouho nebyla :sweat_smile:
5. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
Bacha, zevi určitě sepisuje slohovku :grinning:

pár našich svatebních :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=2076&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
5. lis 2007 ve 13:51  • Odpověz
Daši,jee moc hezkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mi jsme tady :zipper_mouth:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=5411
5. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
my ne mi..jezkovi :sweat_smile:
5. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
Holky já když vidím ty vaše krásné fotky ze svatby, hned bych se vdávala ještě jednou.
5. lis 2007 ve 14:05  • Odpověz
dáši :grinning: nesepisuju, nejdřív jsem se musela poprat s vašima slohovkama :sweat_smile:

dáši, čarod, krááásné fotečky holky :dizzy_face: :dizzy_face: já bych si svatbu zopákla hned :sweat_smile: :grinning: nevěsta v pátém měsíci, ale pařila do půl šesté do rána :grinning: a když malý slyší muziku, hned se vrtí a dělá tanyny, tak si babky neodpustí: nojo, má to mít po kom, dyť jsi ho natřípala jak o život :sweat_smile: :grinning:

vánoce, dárečky: nechceme to nějak zvlášť přehánět a důrazně se snažím krotit i babičky, hraček máme heurekum, samozřejmě, že se se vším ani nevyhraje a byt taky není nafukovací :unamused: my máme to skákací zvířátko, špalíček pohádek, nějaké leporelka, určitě hadříky a chtěla bych ještě nějakou drobnost, buď hudební nebo se mi zamlouvají z ikei ty zatloukací kolíky (musím zvážit z čeho mě bude míň bolet hlava :grinning: :grinning: ) no a pro babičky budu muset taky vymyslet nějaké tipy, tak ještě uvidíme :wink: původně jsem chtěla boby, ale pak jsem si říkala, že tuto zimu vystačíme se sáňkama po nás a tohle si nechám v záloze až na příště, to už je bude chtít tahat i sám, tak to bude určo lepší :wink:

MMB, párkrát jsem tam nakoukla, určitě se tam dá povybírat, ale bojím se setrvat dýl, stačí že čumákuju na koni, to už bych byla na netu připichlá furt :sweat_smile:

s vařením mi mluvíte z duše, sebe různě ošidím rychlovkama, jenže manža teď má už asi měsíc kšeft v místě, tak se stavuje každý den na oběd, normálně mám už total vygumováno, co pořád vařit :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

večerní pařby se občas konají, ale odcházíme až dítko usne (dost dobře si nedovedu představit, jak by ho tchyně nakrmila a uložila :frowning2: jako ona se snaží, to jo, ale malý při první lžičce zavrtí hlavou, tak ona řekne: chlapeček nechce :angry: a do postele by asi šel až by padal na hubu, protože s usínáním jsem si zavařila, jedině u prsu je to 100% ale dobré i to hlídání spícího dítěte, že :wink: zase můžem babi říct i na poslední chvíli, jen se přestěhuje o patro výš k větší televizi a je to :slight_smile:
na plesovou sezónu to musíme nějak vymyslet, protože přece jen malý chodívá spát dost pozdě a v deset už plesat nepůjdu :frowning2: buď se něco za ty 2 měsíce změní, nebo to párkrát nějak oba přežijí :sweat_smile:

tož slohovka zrovna né, ale málo teho taky néni :grinning:
5. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz
a chtěla jsem si postěžovat, jak mě neskutečně se*ou :zipper_mouth: otázky jestli UŽ chodíme :angry: o víkendu jsme konečně i s tátou šli zapálit svíčky na hřbitov, samozřejmě jsme potkali spoustu známých a všechny otázky jak přes kopírák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: prostě tady mají všichni tak zažité, že kolem roku dítě MUSÍ chodit, že jim připadáme asi divní a s kojením taky :unamused:
vždyť každé dítě je individualita a má nárok na své tempo vývoje, malý je zase šikovný na mluvení, třeba domácí zvířátka pozná všechny a krásně k nim přiřazuje zvuky, ale na to se nás nikdo neptá, jen na chození :sweat_smile:
ale možná je chyba ve mně, protože kdybych malého vláčela za ruky a hrbatila se nad ním, tak taky můžu říct, že chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže já mu to chudáčkovi nedopřeju, takže ho asi brzdím ve vývoji :confused: jako občas když natahuje ruky, tak mu podám prsta pár krůčků udělá, ale nějak zvlášť ho v tom nepodporuju a na ty samostatné krůčky teprve čekáme :wink:
5. lis 2007 ve 14:59  • Odpověz
Zevina: vůbec lidi kolem neřeš, však on se sám rozejde. Já na první krůčky taky ještě čekám, když se někdo kolem zeptá, tak prostě řeknu, že nemá kam spěchat. Lidi by nejraději slyšeli, že chodí od devíti měsíců. Tchýně říkala, že manžel chodil až ve 14 měsících, tak to máme ještě čas. Za ruce ho občas vodím, ale na to mám taky tchýni. Přijde a hned Ondro pojď budeme chodit a Ondra když nemá náladu, prostě si nestoupne ani za nic. Doktor na roční zajímalo jen jestli už si sám stoupne a to mu stačilo. Tak ať si všichni trhnou nohou a rovnou oběma :angry: .
5. lis 2007 v 15:38  • Odpověz
dashak,carodkaa,
náááádherný fotky :slight_smile:

zevi,
co máme říkat my - 16 měsíců a pořád chodíme za ruku a samo nic :angry: Ale nikdo se nás neptal zatím...
5. lis 2007 v 15:42  • Odpověz
ahojky
teda zase slohovky,já nestíhááám :grinning:

Já vdaná nejsem a po pravdě mě to zatim neláká.Zásnubní prstýnek jsem sice dostala,ale už je to nějakej pátek takže u nás se žádný do roka a do dne nekonalo :sweat_smile: Ale vaše fotečky moc pěkný,úplný princezny :wink: :slight_smile:

holky
já musim napsat adminům,aby mě přesunuli do batolat???Myslela jsem,že to udělají sami za nás za všechny?Nějak tomu nerozumim :frowning2:

Já taky sedim u počítače často a přítel hudruje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2007 v 15:51  • Odpověz
dashak, carodkaa

máte fakt krásný fotky.Moc vám to všem slušelo :slight_smile: :slight_smile:.
Je tu krom mě a Macejky ještě někdo kdo není ve svazku manželském?? :sweat_smile:
To je asi ostuda, to by jsme měly dohnat, co Luci?? :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 15:55  • Odpověz
zevina

jasně,že každý dítko je jiný,vyprdni se na všetečný otázky :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když musim přiznat,že kolikrát jsem taky měla tendenci srovnávat malýho s někým jiným (nebo s časopisem,tam někdy přehánějí)Prostě všechny děti dřív nebo později budou umět to i ono :wink:
5. lis 2007 v 15:57  • Odpověz
macejka,
to jsme zase psaly součastně:o)).
Taky jsem už dávno dostala zásnubní prstýnek, a měli jsme se brát letos na Natálky narozeniny, ale nakonec jsme to zrušili.
5. lis 2007 v 15:57  • Odpověz
macejka,
u nás se někdy taky hudruje :angry: :grinning:
Ohledně batolat se nic nikam nepřesouvá, jen jsme měli strach, že jsme už skoro "veteráni" v kojencích, aby admini nechtěli, ať se přesunem do skupiny, do které vlastně patříme (batolata), ale zatím je to v pohodě..
5. lis 2007 v 16:14  • Odpověz
Macej, nééé to s tím přesunem do batolat bylo na mapris a ne na tebe :sweat_smile:
Páč špekulovala, jestli se nepřestěhujeme tam, jako nové téma...a já zjistila, že admin může přesunout celé téma jinam, což by bylo lepší než zakládat nové :wink:
5. lis 2007 v 16:58  • Odpověz
Holky mam normalne depresi..do 2 dnu nam maj odpojit net kvuli tomu stehovani..jenze mi se jeste nestehujem a budem urco tak min14dni bez netu.. :cry: :cry: :cry: co ja si pocnu???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: bee
5. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz
Carod: a co si počneme my bet tebe. Budeš muset najít v okolí nějakou internetovou kávárnu :wink:
5. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.