• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
carodkaa,
taky si myslím, že to vyřeší internetová kavárna, abys nás aspoň částečně stihla dočíst, na druhou stranu stejně o nic nepříjdeš, pokud teda třeba některá z nás nepříjde do jiného stavu :grinning: .Budeme se snažit toho moc nenatlachat, ale znáš ty slohovky tady některých babek :grinning: :grinning:
Nebo ti máme nechat zasílat kopie zpráv na mobil? :wink: Snad to nebude dýl jak 14 dní :wink:
5. lis 2007 ve 22:06  • Odpověz
isacek

no jo,psali jsme zároveň :grinning: Asi jsme jediný,kdo neni vdanej,ale já teda zatim nic dohánět nebudu :sweat_smile:
vy už jste měli dokonce i termín?Tak to my jsme takhle daleko ještě nezašli :wink:

carodkaa

to je pech,taky bych měla asi absťák,ale nebojbudeme se snažit tolik nedrbat :wink:
5. lis 2007 ve 22:24  • Odpověz
Holky no to je jasny ja bez vas byt nemuzu :sweat_smile: ,nasi si min tyden poridili rychlejsi net,predtim to meli jen pres vytaceny tel. a to bylo desny..takze tam kazdej den zajedu,bydlej kousek...prece to nejde 14 dni netlachat :grinning: :grinning: ..s bojim ze to bude hlavne dyl nez 14dni :angry:
6. lis 2007 v 10:49  • Odpověz
carod :grinning: koukej to nějak vyřešit!!! :sweat_smile:
Svatební fotečky jsou super, moc vám to slušánovalo :wink:
Je fakt že každý dítko je jiný a i já jsem srovnávala, pak jsem se vytáčela, nebo mi bylo líto že ještě neumí to nebo tamto....nemá to cenu. Časem to přijde samo :wink:
Dneska mě teda vypek, začal tlačit a k tomu funět :grinning: tak ho dám an nočníka nic, po chvíli ječel, dám mu plínu a za chvíli funí jak lokomotiva a puch přes celej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ve finále když ho přebalim ta si sedna na nočník a gebí se :grinning:
6. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
ijet,
Kubík vás dokáže pořádně rozveselit, že?

Nás Maru taky dnes rozesmála. Když jsem se jí ptala, kde je babi, tak řekla v Rohli (tam oni bydlí) a kde je děda, tak to odpověděla plkan, :grinning: , protože děda učil Maru, že babička je plkan a babička zas ji, že děda je plkan...
6. lis 2007 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky :wink:
taky u vás sněží? malý hned ráno jak viděl tu chumelenici venku, byl z toho totálně unešený, že jsme hodnou dobu stáli na parapetu okna a on přitisklý čumáček na skle a pořád volal: jééé a týýýýýý jo :grinning: :grinning: :grinning: (to je momentálně u nás nějvětší výraz pro nadšení, hlavně když bubláme s bublifukem :sweat_smile: )

stejně je stěma prďousama čím dál větší hlína, že?

carod, vidíš, zabiješ dvě mouchy jednou ranou, vaši si pěkně užijí malého a ty budeš vědět, co se děje, jak psala Jíťa, kdyby třeba některá z nás přišla do jiného stavu, ať seš v obraze :sweat_smile: :grinning:

holky, stejně jste zlatíčka :dizzy_face: já se taky snažím nesrovnávat, není důvod, to mě vždycky nakrknou ty přemoudřelé dotěrné důchodkyně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz
a chtěla jsem se zeptat, ijet mi to připomněla tím kakáním :grinning:
nevím jak dlouho, asi co mu lezou ty stoličky, nemáme tuhou kakajdu, což už je určitě měsíc :frowning2: nejdřív jsem to přikládala zubům, protože kterési, tuším dolní řezáky nám taky totálně prosrandil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tohle se mi už zdá moc dlouho (i když zuby taky nevylezou za týden, že) jako nemá průjmík, to ne, jde jednou denně, ale pořád je to takové kašovité, prostě tuhé hovínko jsem neviděla ani nepamatuju :unamused:
tak nevím, jestli nezavolat mudře, jestli je to normální a bude to fakt od těch zubů, nebo jestli to nemůže být projev nějaké potravinové alergie nebo nesnášenlivosti...
6. lis 2007 ve 14:03  • Odpověz
Ahooj holky :slight_smile:
carod, no to jako neberu jako omluvenku, že nebudete mít net :grinning: Takže šup šup do kavárny nebo k babi :slight_smile:

Hele, u nás teď taky sněží, ale malá usíná, tak to nevidí a myslím, že to roztaje hned jak to dopadne.

Jinak Zevi, já si zas poslední 3 dny libuju, že malá má konečně kompaktní hovina :grinning: (to je tu mazec, stejně se debata dycky zvrhne buď na sex nebo na hovno :grinning: ) A je fakt, že mi teď dochází, že to může být zubama, páč jídelníček má pořád stejný, takže už by ji konečně vyrašili ty zuby všecky, teda ten co furt nechtěl vylézt, tak už je ho pár milimetrů venku a teď budeme čekat na poslední 4 zuby, bo mléčný chrup má 20 kousků.
6. lis 2007 ve 14:19  • Odpověz
U nás dneska nesněžilo, ale sibéérie tu byla pěkná :grinning:
Tak hovňajs našeho mladýho je většinou kašovitý :grinning:
Jooooo s dítkama je vážně prča :slight_smile:
6. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz
zevi,
já jsem zas řešila, že máme pořád kaši a normoš hovi jsem neviděla ani nepamatuju, no s těma tvrdýma nevím, má něco ve stravě, po čem by šel hezky lehce kakat, třeba trošku něco mastnějšího jako másílko nebo jablíčko atd?

Jinak sněžilo skoro celý den, ale je jen pokrytý trávník, kde prosvítá tráva, byli jsme jen jednou venku na 15 minut, zítra jdem teprv na kontrolu..
Ale hned, jak jsem viděla sníh, už to fakt vonělo vánocemi, už jsem skoro cítila to vánoční cukroví :grinning: :sweat_smile:

dashak,
tak to máte už hodně zoubků, já se priznám, jsem je delší dobu nepočítala, tak musím :dizzy_face:
6. lis 2007 v 17:28  • Odpověz
Nám zbývá ještě 8 tesáčků :slight_smile:
6. lis 2007 v 17:44  • Odpověz
Ahoj kozenky,
naše Mery už přejde půl pokoje, když ji pustím, už se nám blýská na lepší časy, že možná snad jednou budeme chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
6. lis 2007 v 19:31  • Odpověz
Ahoj babiny,po pár dnech zase načumuju,pořád teď někde pendlujeme,ale naštěstí jste hodný a moc netlacháte :grinning:

Svatba- moc ráda na ni vzpomínám.Škoda,že to tak rychle uteklo.TAky bych si to ráda zopákla.Hlavně tanečky a baštu.:sunglasses:

carod- no to si neumím přestavit,tolik dní offline :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak zajdi aspoň na kukačku u těch vašich,aspoň že tak :wink:

jita- velikáááánskáááááááá graaaaaaaaatuuuuuuullllaceeeeeeeee k prvním krůčkům!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: To si konečně užiješ.......... :sweat_smile:
Já už jsem občas na prášky,z toho jak všude vleze, všechno vyštrachá :angry:

Dneska jsem koupila docela slušné botky na zimu - sice na suché zipy,ale vyšší,kožené a uvnitř kožíšek.A se žirafkou. Byly ve slevě z 800 na necelých 600 Kč, no nekup to :slight_smile: . Snad nám přes celou zimu vydrží.
6. lis 2007 ve 20:44  • Odpověz
autor
ženskýýý!!!! Vám tu nasázím asi nějaký limity nebo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tu šlověk pár dní není a už nestíhá :angry: :angry: . Díky za přání pro Terezku, dneska se už do čtení pouštět nebudu, ale zítra to přelousknu ... Ale reagovat asi na všechno nebudu, to bych zabrala jednu stránku :o))
Brou.
6. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz
mapris- no pěkně nás zanedbáváš :grinning:
Jen něco napiš,klidně na a4 :grinning:
6. lis 2007 ve 21:47  • Odpověz
Jita: no vidíš jak je malá šikovná :sweat_smile:

Tak u nás dnes padaly kroupy, vítr šílený. Hrůza, to raději ať mrzne a svítí sluníčko.

My máme 8 zubů a na další to zatím nevypadá.

Vám musím napsat, jakýho máme doma šikulku. Hledala jsem něco v šuplíku a vypadla mi ta krytka do zásuvek (el.proud), Omdra jí samozřejmě hned sbalil a já nějak neměla sílu mu jí brát. Za chvíli jsem ho šmudlu přistihla, jak se jí snaží nacpat do zásuvky, samo že mu to nešlo, už tam jedna byla :grinning: .
Poslední dobou si hodně vyhraje s tím vkládacím šnekem, už se krásně snaží tam ty kostky vkládat. Je u toho sladkej, jak mu to v tý hlavince šrotuje.

Hovínka máme zatím takovou tuhou kaši.

Jinak jsem už definitivně sekla z odpoledním kojením a dávám mu sunar. Prsa se mi aspoň do ráno krásně naplní a má z nich mlíčka dost.
6. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz
Kam- já myslím, že i tak je to kojení pořád super.Já kojím většinou 2x - ale jde spíš o cucnutí před spaním a k ránu,ani netuším,kolik toho vypije. :wink:
6. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz
Racul: já už to teď neřeším ,prostě až nebude, tak nebude. Jsem vděčná za ten rok co to šlo krásně.

Holky děláte některá dítkám granko? Vy jste tady zběhlé v tom co je pro ně dobré a já pořád tápu.
6. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz
holky dík za anketu o hovínkách :sweat_smile: :grinning: každopádně jste mě uklidnily, že na kašovité kakajdě není nic nenormálního, já jen byla zvyklá na tuhé zformované hovínka, tak jsem měla obavy, jestli tohle není příznak něčeho špatného, uvidíme co to udělá, až se keláňky vyklubou :wink:
6. lis 2007 ve 22:01  • Odpověz
přišla jsem a rovnou vyžrala příspěvek 2929 :wink: :grinning:
6. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz
jito, obrovská gratulace šikulce Marušce, tak jste se dočkali :wink: co prápory, už visí? já jen že jsi to tuším slibovala :sweat_smile:

kam, já taky myslím, že není nutné kojení lámat přes koleno, říkám si, že jsem byla zdatná dojnice :grinning: a pokud by přestal malý mít zájem, nebo to zmáhalo mě, vůbec nebudu mít žádné výčitky a přejdeme na UM, no a když nám to půjde, tak to zkusíme dotáhnout k tomu druhému roku, ale jak říkám, neberu to jako metu, když to půjde, půjde, když ne, nic se neděje :wink:
6. lis 2007 ve 22:08  • Odpověz
kam,
malá je na ty vkládací kostky docela netrpělivá, na to, jaká je to kliďaska..my máme ten kyblíček a raději si hned to víčko oddělá a nahází to tam tak :grinning: :dizzy_face:

zevi,
nevisí, páč ještě nechodíme tak jako normálně samy :grinning: No a až se fakt sama rozběhne, tak možná jo, snad to nebude na prvního máje, to bych ty prapory snad vyvěsila určitě, to by jsi se přijela i podívat, že? Nemáš to zas tak dalekánsko :fearful: :grinning:
6. lis 2007 ve 22:12  • Odpověz
já bych s grankem počkala, aspoň do doby, než bude moct pít kravské mléko, myslím že kakao je i docela alergenní, tak bych s tím nespěchala :wink:
6. lis 2007 ve 22:12  • Odpověz
jito :grinning: řekla bych že do mikuláše budou viset 100% a myslím, že ti je dojedem osobně zkontrolovat všechny :wink: :grinning:
6. lis 2007 ve 22:14  • Odpověz
Ach jo, nechtíc jsem zmáčkla odeslat...a ještě jsem něco chtěla...

Jo jinak děkujeme za gratulace, ale ještě to není takový, že by sama chodila, ale to příjde :wink:

kam,
granko dělám tak asi jednou za 4 dny do mlíčka. Mám pocit, že tam jsou cenné látky, že už se to může, i když by se to nemělo přehánět, taky je to sladké, že, ale už to určitě občas neuškodí a malé to chutná :sweat_smile:
6. lis 2007 ve 22:14  • Odpověz
my taky nejsme na ty vkládačky moc trpěliví, vydrží u toho, dokud ho povzbuzuju (máme kostku) a pak to taky vyřeší odebráním jenoho dílu a házením dovnitř, případným rozházením po pokoji :sweat_smile:

zato nejnovější dovednost je fakt žůžo :wink: při přebalování mu řeknu, ať si přinese plénečku, tak maže do ložnice, vytáhne ji z komody, když řeknu, ať zavře šuplíček, pěkně ho zavře, donese plínku, počká na poděkování a... vzápětí peláší pro další a další :grinning: je k nezastavení jako hrnečku vař :sweat_smile: dokud jsou, tak nosí, proto už tam celý balík ani nevyskládávám :wink:
6. lis 2007 ve 22:26  • Odpověz
Ahojda :wink:
tak jsem slyšela,že má být nějakej silnej vítr teď asi tři dny :cry: Zrovna jsme zase začali chodit plavčit a musíme si ještě nějaký hodiny nahrazovat.To ani nebude opočasí na delší procházku,určo jen tak na nákup a domu.No nebudu plašit,ale silnej vítr je nepříjemnej a když je do toho i déšť tak to je pak i deštník na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás hovňajzi taky kašovitý :grinning: a asi 2-3 denně,jak kdy.

Taky mě baví pozorovat,jak jsou dětičky šikovný,já když malýmu řeknu třeba ať jde do koupelny,že budeme šimrat zoubky tak jde do koupelny a už se sápe po kartáčku a pastě.(zoubků má už šestnáct)Jsem ráda že mi rozumí takhle v nějakých věcech co mu řikám,ale zdá se mi,že někdy rozumí a úplně mě ignoruje,prostě jak se mu to hodí.Třeba mu stokrát řikám,že nesmí sahat do koše nebo na troubu nebo že nesmí strkat do pusy magnet a absolutní nezájem :slight_smile:

Holky taky se vaše ratolesti tak "pěkně"uměj vztekat? Fíla se někdy vzteká,že si lehne na zem,paráda.Brzo nám to začíná :sweat_smile:
6. lis 2007 ve 22:54  • Odpověz
čauuu baby, vy jste toho zase nakráfaly :sweat_smile:

Jiťooooo, tramtadadaaaaaaaaaaa gratulaceee ke krokování :sweat_smile:

Hele zevi, co to má jako být s tím 2929 :grinning: 3000 si rezervuju já :dizzy_face: :grinning:

Jinak tvoje historka s plínkou mi trochu připomíná naši, u nás je to zase tak, že malá si chodí po sobě plínku vyhodit do koše a vždycky to okomentuje - těžké :grinning: , ona fakt ale má ty plínky dycky nacuclé jak houba, páč furt chlempá, buď mlíko nebo vodu :sweat_smile:

Joooo a dneska vyvěšuju prapory jááááá, nevím co se stalo, ale byla za náma kouknout babička, samo dělali s malou zase cipovinky (já s nima, takže jsem stejně i přes hlídání prd udělala, naopak mě to ještě víc zdrželo,než jsem po nich dala byt trochu dohromady :sweat_smile: ....no a nějaký blb zase začal vrtat, malá se tak hrozně lekla (byl to teda kravál de luxe, přímo pod náma) a nechtěla být ani u babičky, maminko maminko a sápala se po mě a tulinkala, no samo že pak nemohla v tom kraválu spát, sotva zatuhla, tak ten blb zas začal, se úplně třepala strachy, tak jsem ji vzala k nám do ložnice a spala v naší posteli zachumlaná do peřiny, byla úplně spocená a to měla holé nohy, no ale peřinu měla i přes hlavu :sweat_smile: a vydržela takhle s přestávkama, to jen tak zabékala, cucla si mlíčka nebo se přitulila ke mě a usla... normálně spala 3,5 hodiny!!!!!!!!!!! To neznááááááám :sweat_smile: Ona tak 20 minut, maximum je u ní hoďka a půl, asi budu babičku zvát častěji :grinning:
6. lis 2007 ve 22:56  • Odpověz
nejdřív nic a pak se tady takhle rozkecáte :grinning:

kam- no já zatím granko nedávám,je to alergen,ale souhlasím s jítou,že jednou za čas se asi nic nestane. :wink:

macej- máme to stejné jako vy.Na něco mi přijde moc šikovný a vnímavý,odnese papír do koše, jde do koupelny jak se mluví o koupání,ale když mu něco zakazuju,dělá to spíš ještě víc :angry:
Vzteklý je K už odmalička.Jak není po jeho,lehne si na zem a vzteká se.Taky při oblíkání je to děs.Vlastně nejdeme ven,abych nebyla zpocená.Oblíknu se,pak jeho a než vyjedeme s tím řevem,jsem grogy :frowning2:
6. lis 2007 ve 23:05  • Odpověz
Teda holky kdo to má číst :astonished: :astonished: :slight_smile: .

macejka,
je to sranda když už takhle vnímají.Malá třeba poslechne, když ji řeknu ať zavře dveře, nebo dá kostičky do kyblíku.Nebo jí řeknu přines bačkůrky tak je přinese.
A nebo skvěle chodí sama na nočník, jenže to má jednu vadu.Chodí jedině s plínou :grinning: :grinning: .Když ji sundám plínu vstane a přinese mi novou nebo za skříně tepláky :grinning: .

kam,
já jsem malý už dvakrát dělala krupicovou kaši na na tu jsme jí dala trochu granka, ale na pití ho zatím nedávám.

Byla jsem včera poprvé s malou v restauraci.Kamarád má na Praze 7 nekuřáckou krásnou restauraci, tak to byla sranda.Malá to tam pěkně ošéfovala.A když jsme se jí ptali kde je táta(ten s námi nebyl), tak pořád ukazovala a smála se na jednoho mladého číšníka :grinning: .Tak to vypadalo, že Natálka si hledá nového tatínka, nebo se jí líbil.Pěknej fakt byl :sunglasses: :sunglasses: .

A s kakání my máme problémy od mala.Kaká jednou za tři dny a to dost těžce, takže skoro vždy pláče a teď se už chodí schovávat, aby měla klid.Brali jsme i nějaké léky, ale moc to nepomáhalo :frowning2: .

jita,
jsem se nasmála jak jsi napsala naše Mery :grinning: :grinning:.
jinak samozřejmě gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: .

Balím a jedem ke kamarádce, doufám, že nás ten vítr někam neodfoukne :unamused: .
Tak holky tlachejte s mírou.(ne s Mírou :slight_smile: )
7. lis 2007 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.