• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
isacek,
to už Natálka tedy brzo začíná pálit po číšníkovi :grinning: :grinning: :grinning:
Mery jí totiž pár lidí říká :slight_smile:

Byli jsme tedy u dr, tak jsme zdraví, jen ven ještě chodit moc nemáme, v tomhle hnusným vlhkým počasí máme ještě počkat :wink: Max. na chviličku, malá by doma zešílela, kdybych s ní nešla aspoň na chvïlku.

Vztekání - to se taky občas vztekne, když něco chce, ale naštěstí je to velmi málo a jen, že začne mrčet, zatím teda na zem nelehá nebo tak něco, teda nevím, co bych dělala, já jsem takový netrpělivec nervní kolikrát :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2007 v 10:18  • Odpověz
dashak,
gratuluji ke krásnému spánku, s tím spaním je to hrozně proměnlivé, jednou spí perfektně, pak se zas furt budí, je to pořád jiné...

V sobou bude malá spát poprvé sama u babičky do rána, páč máme s manžou oba dva hraní a zpívání a babi tentokrát nemůže k nám, tak ji tam povezem, no nedělám to ráda, ale je to poprvé a snad na dlouhou dobu naposledy, ještě nespí celou noc, tak aby ¨babi neměla v noci lítání, ale prý to zvládne v pohodě, je v důchodě, tak se pak dospí :grinning: :slight_smile:
7. lis 2007 v 10:20  • Odpověz
macejka, raculka, přesně tak je to i u nás, co se mu hodí do krámu, to chápe pěkně pěkně, ale jak mu to nejde pod fousy, nebo mu něco zakazuju, tak říkám, že se z něho stává malý vietnámek "nerožumí čéšky" :sweat_smile:

vztekat se taky umíme :angry: sice k lehání na zem ještě nedošlo, ale zato si pěkně vztekle zadupká :angry: :angry:

isaček, aspoň vidíš, že má malá vkus a neuculuje se na kdejakého postaršího strejdu :wink: :grinning:

jito, to je dobře, že už jste fit, snad už ta "koňová" infekce zmizí a všichni marůdci budou v pořádku :wink: (i když to počasí je na infekty jak stvořené :frowning2: )

dáši, říkáš 3000? schválně kdo z koho :grinning:
7. lis 2007 ve 12:39  • Odpověz
Tak jsme dnes byli na předoperačním a jsme oki :wink: no ale jsem smutná a začíná to na mě padat :frowning2:
Nemáme nikam moc lozit aby něco nechytil, a to jsme zase chtěli jet do aquaprku páč Honza jede v pá do školy :unamused:
Jitu!!!! Posíláme velikou gratulaci!!!!!
7. lis 2007 ve 13:01  • Odpověz
Ijetko, mi asi něco uniklo jak jsme malovali :confused: Kubík jde na nějakou operaci? :fearful:
7. lis 2007 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj, tak u nás na listopadkách je mrtvo. Jak to žije tady?
7. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz
Jojo Dáší, sice je to banalita, ale jsem na prášky :cry: nemůže natáhnout paleček, poslední dílek má pořád pokrčený, je to tím, že má ucpaný pouzdro ve kterém jezdí šlacha tak jsem na operaci :frowning2:
macu.k nová fotečka?? Moc pěkná :wink:
7. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz
Ijetka, díky :dizzy_face: Jsme byli u fotografa, když už tomu našemu "miminku" bude rok.
To je dneska hnusně venku co?
7. lis 2007 ve 13:10  • Odpověz
Holky od kdy nosí vaše dětičky bačkůrky na doma? Jesli teda už nosí? Kubík mě pořád taha za ruce, že chce chodit, ale na lině mu to klouže, tak nevím jestli už je pořídit. Četla jsem, že dokud sami nechodí, tak mají chodit naboso...
7. lis 2007 ve 13:11  • Odpověz
Koukla jsem do albíka, fotky jsou bezvadný, jste moc pěkná famili :grinning: a malej (náš jmenovec :grinning: je k sežrání :sweat_smile:
Bačkůrky dáváme už dlouho myslím, že od 8mi-9ti měsíců, mě bylo řečeno aby si zvyknul na botičky, každý má ale na to názor jiný :unamused:
7. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz
aha, ijet, to s tím malíčkem, no to si pamatuju, jak si psala, že má horečku a něco s malíčkem, tak to koční operací jo? :frowning2: Takže narkoza? To bude ok, neboj, malá byla na operaci ve 4 měsících a zmákla to líp než já :grinning:

Macu.k musím taky jít zkouknout photos. Já se tak stydím, že my žádné profi nemáme, ale když mně stačilo, jak se Ivanka tvářila, když jsme ji byli fotit na pas :grinning: Leda, že by někdo došel k nám.
7. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj ženský,souhladím,že venku hnus hnus :angry: . A co doma s dítkem,když akorát vymýšlí blbosti a nudí se ....?!

Bačkůrky- to je pořád dilema.Mně nejdřív rehabilka řekla,že dokud nechodí,tak jenom protiskluzové ponožky na doma.Že se noha teprve vytváří.A pak prý i když už chodí,tak pokud doma jsou koberce,tak prý klidně taky nechat bez bot.Jenže Dashak tu zase psala něco jiného.Takže jsem z toho velakosizmetená :sweat_smile: . Teď jsem začala dávat na doma sandálky,co už nám stejně na jaře nebudou,tak je využijeme.Přijde mi,že tu teď nějak táhne od nohou. :confused:

Ještě k tomu nákupu na MMB- já si říkám,že bych se ochudila o tu radost,když jdu do svých oblíbených sekáčků,kde si hezky prohrabu a mám radost,když něco najdu.Takhle to jen objednat,není vám to holky líto,že to neomakáte?? A kvalita je opravdu dobrá?? Včera jsem tam trochu pokukovala po zimních věcech,ale nic moc se mi tam nelíbilo a přišlo mi,že ceny jsou dražší než v sekáči. :unamused:
7. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz
Dáší, ty kopyto :grinning: ne malíček, ale paleček :grinning: :grinning: jo a půjde do celkový narkózy, já se tak bojím :cry:
racul, taky to zboží raděj vidím, ošahám a tak :slight_smile:
7. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz
ijet- neboj, když tolik lidí bude držet palce,určo to dobre zvládnete :wink:

Jo Kubíci jsou fešáci.....Taky jednoho máme doma :grinning:
7. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz
Holky jsem ráda, že vás mám, fakt jste podpora :wink: DĚKUJU!!!
Váš Kubík je taky krásnej :wink:
7. lis 2007 ve 13:45  • Odpověz
ijet- nápodobně :slight_smile:

S tou krásou-teď jsem si vzpomněla,jak lidi pořád očumujou děti a chválí je,tak včera jedna babka řekla taky Kubíkovi,že je krásnej.A pak se tak podívala na mně a říkala,no ale maminka je taky krasavice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já myslela,že se asi hanbou propadnu,v metru,kde to poslouchalo hafo lidí :grinning: . Babka byla chudák asi napůl slepá :grinning:
7. lis 2007 ve 13:58  • Odpověz
Co kecáš :grinning: :grinning: :grinning: dyk si samyyyce :wink:
7. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
No to určitě....Si taky zajdi na oční :grinning: :grinning:
Ale i kdyby to byla pravda,nemusí mě baba ztrapňovat před celým vagonem :angry:
7. lis 2007 ve 14:07  • Odpověz
Čau samyce :grinning:

hele já koukala na fotky (doufám, že zas něco neprovalím :grinning: ) a vypadáš hezky :slight_smile:

macu.k, hele boťáry - pokud chodí kolem nábytku tak určitě, ale ne papučky, ale capáčky - stojí kolem 300kč a jsou kožené a tvarované na klenbu. Pokud převážně leze, tak zatím boso.

My teď chodíme v botech furt, i doma. A sandálky jsem viděla o víkendu, jak jsme byli v jedné prodejně na autosedačky, ale jako dávat v listopadu za sandále 600kč, když budu muset koupit ještě zimní s kožíškem, tak na to jim fakt prdím. To bych radši zase koupila ty capáčky. Jinak vám pošlu link, jestli ho najdu, kde měli od žirafky capáčky i na chůzi doma.
7. lis 2007 ve 14:12  • Odpověz
nazdárek drbálistky :grinning:

venku je dneska od rána tak hnusně až hrůza,naštěstí teď malej spí,ale za chvíli se budeme chystat na plavčo a jestli bude jejště lejt tak bude zajímavá i ta cesta k autu :angry:

macu.k.,taky jsem malýmu začala dávat bačkůrky asi kolem devátého měsíce,nejdřív měl jen capáčky jak píše dashak,ale pak když už běhal kolem nábytku nebo za ruce tak jsem mu dala bačkůrky.Dokonce je měl i na ven třeba když jsme byli v létě u kamarádky na chalupě.ale je fakt,že každej říká něco jinýho.Mám kamarádku,který na rehabce řekli,že nemá malýmu v žádným případě dávat kotníkový botky a dr jí říkala,že jedině kotníkový,no a pak si vyber,že?! takže prostě každej si řekne to jak se mu to zdá nebo co se dělalo dřív.Ale myslim,že bačkůrkama nic nezkazíš :wink:

ijetka

taky držíme palečky.To je tolik palečků,že ten malinkej paleček malýho Kubíka musí být po zákroku super truper :grinning:
7. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz
Hele, tak tady je linka na capáčky vhodné pro chůzi doma. Jsou tam samozřejmě i ostatní botky od žirafky v sekci dětská obuv

http://rodinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=225161
7. lis 2007 v 15:01  • Odpověz
macu.k,
myslela jsem si, že tu čmuchá někdo nový :grinning: :grinning: :grinning:
Krásná fotečka! Sluší vám to!

ijet,
mám vás napsaný v kalendáři, kdy jdete do nemocnice, abych ti tam mohla napsat sms, nějakou veselou, aby ti tam nebylo smutno :wink:
7. lis 2007 v 18:49  • Odpověz
Jééé holky, vy jste vážně moc hodný :wink:
7. lis 2007 v 19:04  • Odpověz
Jita2 :slight_smile:
Dneska je zas fotbal = vopruz :confounded:
7. lis 2007 ve 21:19  • Odpověz
macu.k- to mi povídej :angry: :angry:
7. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz
Viď, my měli rozkoukanýho Medvídka a bohužel jak je fotbal, jde všechno stranou :unamused:
7. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz
Holky-já už jsem vyšťavená - mám už 3 týdny dusivej kašel :angry: . Ani to vyležení tady s K moc nepomohlo.Nic mi jinak není,ale pořád kašlu jak tuberák,nejvíc v noci a tak blbě spím.Dokonce jsem zašla i k DR,ale odmítl mi něco dát,když kojím a na průduškách nic nemám :confounded:

Jinak jsem dneska zase měla super koupi-krásnou kombinézku-skoro lyžařskou- od Loopu na Kubíka.Jako nová,za 200 Kč, no fakt paráda. :slight_smile: Nová prý by stála kolem 1 000 tis :angry:
7. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz
macu.k- já čučela na letiště, sice je to trochu kravina,ale já to beru jako relax,v klídku u toho můžu číst noviny :grinning:

Jak se ti líbí ten medvídek ?? Já děsně dlouho nebyla ani v kině.Snad budeme mít brzy na dvd vratné láhve,ty jsou prý moc pěkné. :wink:
7. lis 2007 ve 21:34  • Odpověz
Tak my neměli fotbal, ale já měla pojišťovnu štěstí :slight_smile: Manža není takovej fanda :astonished:

racul,
prosím tě, jestli sneseš cibulový čaj, tak si vyvař cibuli a pak dej do toho čaje med, slyšela jsem to už z mnoha stran a všechny to vysekalo, jen nevím, jak se ta cibule hodí ke kojení :frowning2: :wink:
Jinak gratuluji k super koupi, já jsem dnes Maruš objednala z MMB krásné semišové manžestráčky khaki a k tomu růžovou vestičku :slight_smile:
7. lis 2007 ve 21:37  • Odpověz
Racul, tak ať jsi brzy ok :slight_smile:
Medvídek je fajn. Myslela jsem, že to bude sranda, ale i tak je to hezkej film. Vratný láhve jsou supr! To je fakt sranda :grinning: Vždycky když chodíme kolem toho automatu na flašky, tak říkám "pane Tkaloun, za kolik jsou rajčata" :grinning: :grinning:
7. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.