• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Haloooo, najdou se snazilky či tehu ze Vsetína a jeho okolí?
17. říj 2006 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, já sice nejsem z okresu Vsetín, ale můj manžel ano a jezdíme sem docela často :slight_smile:
17. říj 2006 v 15:10  • Odpověz
autor
Ahoj llucinka, patříš do snažilek nebo už je nějaké to mimi na cestě?
17. říj 2006 v 15:17  • Odpověz
Nee, zatím snažilka... Ale už bychom nějaké mimi chtěli, ale řekli jsme si, až to přijde tak to přijde... A co vy? Bydlíte přímo na Vsetíně?
17. říj 2006 v 15:26  • Odpověz
autor
bydlíme kousek od Vsetína - halenkov, zatím se jen snažíme, nestíháme ani svatbu - když oni chlapi to tak neřeší :grinning: Dvakrát bylo snažení úspěšné, ale vzalo to rychlý konec hned na začátku. Tak teď uvidíme máme povoleno od pana doktora to zkusit a výsledek se doufáme dozvíme tak nejdříve v neděli.
Vy se snažíte jak dlouho?
17. říj 2006 v 15:44  • Odpověz
Ehm, od včerejška :grinning: Teprve jsem dobrala prášky, v září jsme měli svatbu a pak byla dovolená, tak jsem si to ještě chtěla užít... :grinning:
17. říj 2006 v 16:41  • Odpověz
autor
Hezké ránko, no chápu, ale dovolená je prý nejvhodnější způsob jak k tomu mimi přijít, kamarádka se snažila tak roka a půl, zcela neúspěšně, pak příšla dovolená a mimi je na cestě. No tak Vám přeju ať je to nejhůř napoprvé :grinning: měj prima den
18. říj 2006 v 07:04  • Odpověz
Taky přeji hezké ránko... Víš, my to nějak nehrotíme, protože si říkáme, že až to přijde tak to přijde. Měla jsem strach vysadit prášky před dovolenou, protože jsem nevěděla, jak moje tělo zareaguje... :slight_smile: Tak abych se v Tunisu nedostala do zbytečných komplikací. :slight_smile:
A jakto, že to vzalo už dvakrát tak rychlý konec? :frowning2:
Tobě taky krásný den! :slight_smile:
18. říj 2006 v 07:22  • Odpověz
autor
doktor není schopen říst, jasnou příčinu, teď mám hormony, které podporují "uhnízdění" a měly by tam mimíska uržet. Zřejmě asi tělo ví, co ponechat a co ne, buď je to tedy tím, že je meně těch udržovacích hormonů, nebo to prostě mělo jít pryč. doufám, že to tedy teď po těch hormonech vyjde, budu si dělat hned v neděli, pokud se tedy nedostaví jiné překvapení, cítím na sobě stejné změny, jako když to vyšlo předtím, ale sugesce je potvůrka
tak zatím pa
18. říj 2006 v 09:59  • Odpověz
Ahojky, je tu někde někdo ze Vsetínska?
Posunula jsem témátko trošku dopředu. Snad se někdo ozve. :slight_smile:
20. zář 2007 v 09:40  • Odpověz
Já se ozývám po půl roce a něco takže nevím ale je tu někdo ze Vsetínska?
15. kvě 2008 v 16:20  • Odpověz
Ahojky, já jsem z okresu Vsetín přesněji z Valašského Meziříčí :slight_smile:
24. čer 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky, někdo z okolí Valašských Klobouků? :wink:
15. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:08 • radus.b.
Ahoj Holky, no moc to tady nefrčí, asi je nás z Valašska málo.
Rypsovka - jsem taky z Valmezu, no vidím, že jsi už na spadnutí, jestli se tu ukážeš už s mimim, napiš jak jsi byla spokojená s porodkou ve VM, teda předpokládám, že budeš rodit ve VM. jinak všem krásný sněhový den.
18. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
bubosek: Ahoj já jsem z rožnova, rodila jsem ve VM a spokojená jsem byla :slight_smile: Chystáš se rodit tam?
19. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
maminka nejsem ale pokecam :slight_smile: Vsetin
18. kvě 2009 ve 23:53  • Odpověz
Nějak nám to tady vázne. Kdepak je vás víc? :slight_smile:
28. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky, jojo vázne to tu a pořádně. A já bych si tak pokecala, nebo i dokonce někdy zašla společně na procházku.
29. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak už to tady trošku rozjeďme, je to ostuda. Rodila jsem ve VM a jsem spokojená, byli na mě hodní jak na sále tak na šestinedělí, ale to už je dávno, zachvíli už nám bude 5 měsícu, to snad není možné jak to letí, tak se ozvěte.
Sisidani odkud jsi?
25. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky bubousku, já jsem ze Vsetína, a souhlasím s tebou, že je to ostuda, že tu nikdo nepíše.
Já rodila na Vsetíně a byla jsem taky spokojená.
27. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Jé a ty jsi odkud? Nám už jde na 7 měsíc.
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Jsem z Lešné u Val. Mez, bydlím tu od narození Kubikuly, takže takový přistěhovalec. Škoda, Vsetím je pro mě z ruky skoro jako Praha, jsem totiž bez auta, tak tu hniju, ale zase máme zahradu a to je pohoda, jen na ní nemám s kým pokecat, protože tu nikoho neznám :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
jé to je škoda bubošku já jsen na Vsetíně totiž taky přistěhovalec, jsme mohly pokecat osobně, kdyby jsi bydlela blíž.Já bydlím bohužel v paneláku sem se musela přeorientovat, pocházím z vesničky a rodinného domečku.
Kojíš jenom Jakoubka nebo už ho přikrmuješ?My už od půl roku baštíme zelenonku, maso a kašičky, ovoce ním moc nejede.
31. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Sisi, ještě kojím, ale čím dál mín, dokrmuju, protože měl furt hlad chudáček. Dnes jsem se nas...la a koupila jsem místo nutrilonu Hipp, protože po nutroši strašně prděl i když ho poctivě nechávám krknout, tak zkouším jestli jiná značka nebude lepší. No a nevím nevím jestli brzy nenajedu na mrkvičku, je furt hladný, ale UM vypije málo, tak uvidím. :sweat_smile:Chodíš sem i večer? Já se přes den k netu moc nedostanu, bud mě zaměstná Kubísek nebo uklízím v baráku, ale večer už nemám na nic sílu, i když bych měla žehlit, ale to jsou jediné volné chvilky tak relaxuju u Koně.Jak ti spinká v noci Elinka? Kdyby byl Kubísek holka, tak je to taky Eliška, krásné jméno!!! :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky bubosku, já se sem na koníka dostanu málokdy přes den a to jenom s malou na klíně nebo když spinká jako právě teď a to jsem sem jenom na skok jelikož mám toho hodně co dohánět pracovně ( oběd, úklid, atd.). Ale když se domluvíme tak sem můžu kouknout i večer,až mi malá usne a to bývá nějak po deváté, no okolo půl desáté večer by mi to vyhovovalo. Ale teď jedu k ségře na malé prázdninky, tak uvidím jestli budu mít čásek na Pc.
Jé víš :dizzy_face: , že i my jsme chvíli zvažovali jméno Kubík, ale nakonec jsme napsaly Kryštofa, ale manžel teď prohlásil, že je dobře, že máme holčičku ( se mu Kryštof přestal líbit) :grinning: .
Elinka se budí kolem 4 ráno no a pak kolem půl osmé. Dneska baštila banán s jablečnou přesnídávkou a potom mlíčko ode mne.
Kliďánko bych buď tebou pomalu zkoušela dávat i zeleninku na oběd, když má pořád Kubíček hlad.
Já začínala bramborem s mrkvičkou, pozdějc jsem přidala květák a od minulé neděle maso, máš vidět jak jí to jede. Dopoledne jí dávám ten banán ( jablko mi moc nechtěla tak to míchám s tím babánem), na oběd - brambor+mrkev+květák+maso, na svačinku jogurt a na večeři tu první kaši střídám s banánovou (zatím).
A máš vidět jak si dělá pusinkou mňam, mňam.
No já taky chodím relaxovat, pokud teda mám ještě sílu na koníka. Byla jse tu i jako sanžilka, ale to je na dlouhé povídání. Doufám, že se tady někdy sejdeme.
Dneska jedu pryč, ale zkusím se mrknout přes den u té ségry no a v pondělí by to šlo i večer, tak se zatím měj já pádím vařit a balit věci papa. :wink: :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Doufám, že si užíváte malé prazdniny, v pondělí se sem juknu.. :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Marci, Marci kdepak jsi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky bubošku jsi tu? Já malou před chvílí teprve uspala.
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak nic koukám, že ty nikde, tak jdu spinkat :pensive: .
10. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 20
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.