• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky :slight_smile: , tak nám konečně skončil nával návštěv, jsem z toho KO.
A dneska jsem byla jak přejetá parním válcem celý den, a to u nás byla jedna návštěva na noc a druhá přijela odpoledne.
Tak a zítra zase sami. V úterý jdeme na roční prohlídku, tak jsem zvědavá kolik malá váží a měří. No a chudinka dostane injekci, a určitě bude strašně plakat.

Holky co je u vás nového?
Tady to bylo včera děs námraza, tak na zlomení nějaké končetiny, ale dneska to bylo lepší.
10. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky,
no námraza byla šílená, ani auto se nedalo pořádně oškrábat. Ještěže už dnes je to o moc lepší. Zima je sice pěkná, ale já jsem spíše letní typ, takže pro mě by už klidně mohla skončit. Ale takovou radost mi určitě neudělá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Petru jaké je počasí v Irsku? V Anglii je prý hrůza, tak to je asi i u vás, že?
Bubo - ten stan jsme kupovali v Lidlu asi měsíc před vánocemi. Stál sice 799 Kč, ale je tam 250 ks kuliček. Když jsem se dívala na různé obchody na netu za kolik to prodávají, tak většinou 100 ks kuliček za 300 Kč. Takže si myslím, že to byla i docela dobrá cena. A malý fakt v tom šíleně řádí. :slight_smile:
Sis - to je fajn, že jste si oslavy užili. A zítra ať malá zvládne tu injekci. Já jdu zrovna ve středu na očkování s malým taky. Je to nějaké očkování v 15 měsících - Priorix. Tak jsem zvědavá, zda nebudeme mít zase nějakou reakci.
Pokud budete chtít, tak se kukněte, přidala jsem fotky z vánoc : http://maty08.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/
Mějte se hezky
11. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konecne jsem zde :slight_smile: Nejak mi to v posledni dobe nevychazi :unamused:
Ale mame se fajn, zatim vsichni zdravi. Jedine co me stve, ze se prdola kazdej den budi porad brzy. Mezi 5 - 6. Sice jako potom kolem 8h jeste oba usneme (dneska do pul 11 :astonished: ) Ale radeji bych brala delsi normalni spani. Nevim proc.
Taky je tedka Jaydinek pekne rozkecanej. Posledni dobou porad dela "tytyty" jak prstikem, tak i rika :dizzy_face: a taky "nenene". No je s nim sranda. Pres den se tedka vice zahraje sam, tak jsem rada. Akorat nemuzu na notas, to se mu nelibi :angry:
Pocasi je u nas uz lepsi. Bylo tu docela snehu, ale ne jako u vas. Ale na kalamity pro ty lidi tady to stacilo :grinning: Na autech jsou tu jen letni gumy, tak si dovedete predstavit. Skoly jsou zavrene od minuleho tydne az tedka do ctvrtka :grinning: Se maj, co? :grinning: Co by mamka za to dala :sweat_smile:
No ale vcera v noci uz tu prselo a dneska tak trosku taky, takze snih slezl a je to skoro jako driv :slight_smile: A hlavne uz je o neco teplejc.
Nastesti Jaydimu ani nevadi se oblikat, cepka, rukavice v pohode, tak jsem za to rada.

Sisi jake byly prvni narozeniny Elisky? Uzila si to?
A na tom kardiu docela dobry, ne? Doufam ale, ze i ta direcka se zaceli a bude vsechno v poradku :wink:
Super s tema zoubkama :o)
Jaydimu se porad pomaloucku polehoucku klube ta zatracena dvojka dole. Uz ani nevim, jak dlouho. To je des.

Pet super, ze Maty nemiva vubec rymu. Budte radi! A doufam teda, ze to tak vydrzi.
Nastesti ta odsavacka na vysavac je v pohode. Hlavne to je rychle. My kdyz se narodil, tak maly taky porad chrcel a mel rymu, tak jsem mela jen tu obyc a to byla des a hruza. Mi ho bylo tak lito, ze jsem u toho taky skoro brecela, bobek.

Sisi tak narozky byly super. Eliska nadsena z odrazedla. A ze usnula v sankach :grinning: to je dobry :o)

No a konecne po tom vsem shonu zase vsichni zpatky v normalu? S navstevama je to nekdy docela zahul. My taky v CR porad neco meli, nekteri prijeli na celej den, protoze stryc s rodinou z Cech, pak mamcina rodina je cela na Jizni Morave. Ale bylo super hodne lidi videt a Jaydinek se vzdycky predvadel :o)

Sisi zitra drzime pesti na prohlidce. A hlavne, at neni zadna velka reakce po ockovani.

Ja chci jit s malym na rocni ockovani tedka v patek. Taky mam z toho trosku strach, jestli bude mit nejake reakce. Kamosky mala teda docela nic moc :frowning2:

Pet v Irsku to neni takova hruza jak v Anglii. Teda mozna v nejakych castech, ale u nas ani ne. Jen ti Irove si mysli, co je za kalamitu a delaj z toho buh vi co, jak na to nejsou zvykli a ani pripraveni :rolling_eyes:

Pet a hodne stesti s ockem ve stredu. At to Maty dobre zvladne.
Fotecky uzasne. Malej krasnej a teda i cela rodinka. A kolik darecku :slight_smile: Super fotky, jak je Maty v tom domecku spokojenej a vysmatej :o)

Holky, Bubo a Sisi, kde mate fotky? Taky se chci podivat!

Tak se pro dnesek loucim a doufam, ze uz mi vyjde casteji sem chodit.
Zatim pa pa a pusinky prdolkum posilame z Irska :dizzy_face:
11. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
Kdo budete chtit, tady jedno videjko pro zasmati :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=4lNtA3RATn8
11. led 2010 ve 23:51  • Odpověz
Ahojky, tak kontola dopadla dobře, teda vlastně prohlídka, Eli váží 10,8 kg a měří 75 cm, no a samozřejmě od té doby jak ji doktorka začala poslouchat srdíčko tak spustila křik a zastavila se až v náručí po očkování. Na další očkování jdeme v únoru (prevenar), potom březnu (priorix) a v dubnu poradna, no máme to nabité. Malá byla protivná, tak doufám, že noc bude klidnější. Dávám ji vždy po očkování slivovicový obládek.

Neboj Petru fotky budou, jen co je stáhneme do PC :wink: . Jo a malá se teď pořád chce vozit na tom odrážedlu, a já se potom nemůžu narovnat.
Bubo už tady fota má.

Pet máte super fotečky, malý je úžasný v tom domečku. Jé vy máte úplně stejný odstín obýváku jak my, to je ale náhodička.
12. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Sem musela, za malou ona je totiž teď taková ukřičená, za noc se budí několikrát se strašným křikem a musím ji uklidňovat.
Tady je to na jezdení s kočárkem v sídlištích katastrofa, tak doufám, že se to zlepší.

Bubo co je s tebou?
12. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky,
s tím jezděním máš Sis pravdu, raději teď s malým chodím jen na chvilku ven a to chodíme pěšky kolem baráku. Mu to stačí a hlavně se mu to líbí víc než na kočárku nebo sáňkách. Sice jsem byla zvyklá jezdit třeba do města nebo trochu dál než jen na sídlišti, ale prostě nedá se.
Sis Eliška je teda velká holka. Šikulka. Náš měl v roce 9,8 a 76 cm. My jdeme na ten Priorix zítra, tak jsem fakt zvědavá. Snad to zvládnem. Malý taky při očkování řve, takže bude asi taky veselo.
Je to náhoda s tou barvičkou :slight_smile: .
Petru super video. Malý je fakt šikulka.
12. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky holky,
omlouvám se za nepřítomnost, moje lenora :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sněhová nadílka je fakt šílená, no naštěstí už je vše odhrnuto a průjezdné,jelikož u nás ve vesnici se nesolí, tak jsem kočárek odložila a fungujem se sánkami, myslela jsem, že je nebudu moct používat, protože když Kubovi sněžilo do tváře tak plakal a taky furt v tom fusaku sklouzával a prostě jsem nevěděla jak to pro něj bude pohodlné, ale tatka vymyslel super věc - korbičku sportovní jsme připevnili k sánkám, takže i když sněžilo, tak byl malý pod stříškou a krásně se mu tam spinká, no jako v kočárku. :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: Ještě to nemám vyfocené aale zítra vyfotím a hodim do alba, vypadá to fakt super je to pro broučka pohodlné i když sedí i když chce spát a nesněží na něj. :wink:

Pet - ten stan vypadá super a je vidět, že malý je fakt spokojený, škoda, že jsem na něj nenarazila taky, byli jsme v lidlu min. týden a už to tam samozřejmně nebylo, no škoda, ani na netu jsem nic podobného totoho typu neviděla :angry: Jinak fotečky parádní, bylo vidět jak je malý spokojený a taky rodinka kolem něj :slight_smile:

Sisi - Eli má krásné míry šikulka je to. Máte to opravdu nabité s těmi doktory. A co je to ten Priorix? To je nějaké povinné očkování? A jak ty to máš s preventanem? Ty to máš na ty 4 dávky? Ta poslední se očkuje už tak brzy?
A jaké to odrázedlo máte? Taky nad něčím obyčejným přemýšlím, ale na netu co jsem našla tak se mimoc nelíbí, pošli inspiraci prosím.

Petro - parádní videjko, jsem se nasmála, malý je skvělý :grinning: :grinning:
http://picasaweb.google.cz/alcabil/Vanoce2009# toto jsou fotečky z Vánoc.
jj Angláni jsou v pasti ze sněhu, já tam taky jednou zažila sníh, no držel se jen na střechách a oni už začínali plašit, že asi nedojou zítra do práce atd.... No nejsou zvyklí, tak to člověk chápe,ale smála jsem se jim :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás nic moc nového 3 zub se zastavil už asi 14 dní má jen čárečku nahoře a vůbec nic se dál neděje,jestlimu takto půjdou všechny, tak je nebude mít ani v 5 letech :angry:
No a konešně se postavil dnes v postýlce sice hned zhučel a je to uspěch, on se sice staví už dávno, ale jen o lidi, chytne mě za rameno a postaví se, asi cítí jistotu dospělého,no a dnes konečně fanfáry,připadámi strašně opatrný, no to má asi po mě.

No tak snad jsem napsala vše co jsem chtěla a doufám, že se mě to odešle,jinak mě trefí :sweat_smile:
13. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
sisi - ještě jsem se chtěla zeptat nevadí Elišce to polstrování na boku v té autosedačce? Já mám pocit, že se vzteká, že nevidí do stran
:unamused:
14. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky,
jak se vsechny mate? A co deti?
U nas dobry, krome toho spani :unamused: V noci za Jaydinkem musim parkrat jit ho polozit, protoze sedi a pobrekava. Kdyz tam nejdu, tak to sili. Vstava kolem 6h. Ale jinak pres den porad spinka 2x tak super. A je taky ve vyborne nalade posledni dny, taky dobry.
Predevcirem jsem ho ostrihala :slight_smile: Tak jestli chcete, fotky tady: http://picasaweb.google.cz/Petronuska/LedenJanuary2010#5425948158907733234

Jsem to nejak zkousela, ale smudlik drzel, ani se nehnul :grinning: No aspon uz mu to neleze do ocicek ani pres usi :o)

Snih uz u nas neni, vcera prselo a dneska bylo docela hezky, ale mela jsem migrenu, tak jsme byli doma. A taky mi volala mamka, ze dedu odvezl vrtulnik do nemocnice, tak cekame, co bude :cry:

Zitra jdu s prdolou na injekci, tak jsem taky zvedava :unamused:

Sisi Eliska krasne miry :slight_smile: a chudinka s ockovanim, kolik toho ma. Ale at to vsechno snasi dobre.
Sisi tak ctu, ze u vas to spani taky nic moc teda :frowning2: Snad se to zlepsi a brzy :wink:

Pet co Maty po ocku? V pohode?

Bubo super napad s tou korbickou na sankach :o) Se Kubik ma :slight_smile:
Kubikovi gratulka k jeho postaveni
:wink:
Ali ty fotky jsem uz vlastne videla minule :slight_smile: Jsem nejak zapomnela :sweat_smile: Ale jsou super!
14. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky,
máme se dobře. Zatím i po očkování. Byli jsme na něm včera a píchli mu to do ručičky. Reakce může však přijít prý až tak za cca 10 dní, tak uvidíme. Malý byl však statečný, neboť ani nepípnul. Tak nevím, buď to vůůůůůbec necítil, nebo je borec :slight_smile: . To já bych tak statečná asi nebyla, kdybych byla v jeho kůži.

Spaní máme takové všelijaké. Jedna noc prostě super, probudí se až nad ránem. A další k němu musím vstávat xkrát. Ale každé ráno vstává v cca 5.30 hod a jde k nám do postele. Tam tak po půl hodině válení ještě usína do těch sedmi. No a přes den většinou spí mezi 11 - 13 hod.

Bubo - to je fajn, že se stan líbil. Já jsem zrovna dneska byla u nás na Vsetíně v Lídlu a všimla jsem si, že ho tam ještě mají. Sice není přímo teď v nabídce, ale asi jim tak ze 3 kusy zbyly, tak tam ještě jsou. Takže kdybyste měli zájem, tak ještě jde koupit. V případě, že byste ho ještě chtěli a nemohli dojet si pro něho, tak bych ho klidně i zaslala.
jo a s těma sáňkama jste to dobře vymysleli. Právě náš moc se sáňkama spokojený není. Vůbec se na nich nechce vozit. Tak jsem nakonec ráda, že jsme nové nepořizovali a stačí nám ty po mně.

Petru, Bubo - krásné fotečky.

Přeji dobrou noc.
14. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
Pet Maty je borec ohledne pichnuti. My byli dneska a Jaydinek teda zaplakal, bobek. Ale pak dobry. Taky nam rikal dr to same, ze reakce muze prijit i az za 10 dni. Tak snad to oba zvladnou v pohode a bez reakci :wink:

S tim spanim mame podobne, i kdyz tedka posledni noci tam chodim kazdou noc xkrat. A kdyz jde k nam do postele, tak pak uz neusne. Tak to mate lepsi.
Ale zase mi pak Jaydi spinka 2x denne tak hodku a pul rano a hodku az dve odpoledne. A spinkat chodi kolem 19 - 19:30 tak dobry aspon to.
15. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj,

doufám, že kluci zvládnou očkování bez reakci a v pohodě, jsou to šikulky oba dva :sunglasses:

PET - díky za nabídku, jsi moc hodná, ale nebudeme tě obtěžovat a zkusím přesvědčit chlapa at tam o víkendu sjedem (pro ten stan)

Co týče spaní není to žádná sláva, ale dnes např. se vzbudil "jen" 3x a to je luxus. Doufám, že mu to vydrží. Dávám to za vinu zoubkům, které se ted zastavily si myslím, protože je spokojenější. Přes den spí přesně jak Jaydinek a i usíná stejnou dobu.

Dnes jsem vyslala chlapa na pivo tak jsem slaměná vdova, ale tatka se taky musí jednou za čas "vyvětrat". Chodí jednou za uherský rok takže mě to vůbec neva, hlavně když se za týden chystám já zas na babinec.

Příští sobotu má máma sedmdesátku tak zas budem slavit,no docela se těším na rodinku až se sejdem. Budem mamce kupovat TV, má chudák takovou malou a už i barvy jsou tam mimo, tak koupíme pořádnou velikou LCD. Vždyt dnes už to stojí babku a budem se skládat s tatkou a bráchama, tak musíme příští týden jet nějakou vybrat :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
http://www.zbozi.cz/items?q=hraj%C3%ADc%C3%AD%20no%C4%8Dn%C3%ADk%20%28fisher&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=Z8r1V3MtwwnDYtLfOjMj&r=zbozi1&redir=1 Nemáte některá tyto nočníčky doma? Přemýšlím o něm, ale nevím jestli to nejsou vyhozené prachy. :wink:
15. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Pet, no jo malá roste jako z vody a jsem teď ráda, že se čím dál tím víc snaží stavět na nožky, doktorka mi říkala, že když nechodí tak je prý ve vývoji 10 měsíčního dítka.
Včera jsem jí koupila papučky, no sice se ze zašátku vztekala, co že to tam na těch nožkách má no a dneska už v pohodě.

Bubo Priorix je očkování proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím. Nabízeli mi i priorix tetra tam je navíc proti planým neštovicím, ale jsou to 2 dávky za 1400kč. No ale vždyť jsme neštovice prodělali všichni, já dokonce až v 16 letech.
Eli to v té sedačce nevadí, ono je to prakticky skoro na všech sedačkách , neboj malý si zvykne. :wink:. Ale malá se normálně dívá z okýnka, to jde vidět.
Tak já jsem taky sama doma a to až do pondělního odpoledne, manžel musí jít něco vyřizovat na Slovensko ohledně chaloupky. Ale 30 ledna se chystáme na rybářský ples, tak doufám, že to klapne a malá bude hodná.

Jojo Petru, má toho Eli moc s tím očkováním, prevenar máme ty 4 dávky a teď dostane tu poslední sem taky kukala, že mi to naplánovali, mělo to býtr až ve 2 letech.chudinka malá je mi jí líto jak strašně pláče.

Pet a ke které doktorce chodíš s malým? A ten priorix je do ručičky? Mě nic doktorka o tom že to má být do ručičky neříkala. Vždycky jsme střídali jenom nožičky, hexa do levé a prevenar do pravé.
15. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Jo ještě sem si vzpoměla Bubo já mám doma obyčejný nočník a nestál ani 100kč a malá na něm sedává zatím ráda.

Normálně mi dneska psala ségra, že neteřinka která má skoro 10 let je alergická na mléko.
Si to představte že až po tolika letech ji obvodní dětská doktora uráčila poslat k alergologovi, co se za tu dobu natrápila s exémem, a ta můra jí tvrdila, bez nějakých výsledků, že je určitě alergická na citrusové plody a ona vůbec není. No ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat, miluje kakao a mléčné výrobky co si teď chudinka počne, je mi jí stršně líto.
15. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky,
tak den u nas probehl v celku dobre. Jaydinek ve vyborne nalade :dizzy_face: A zatim ani teplotu nemel.
Normalne, co nam udelal? Dneska vylezl v kuchyni na zidli a jak se mu to poprve povedlo, tak tam chtel furt. Takze to bude asi neco tedka pres den, aby se mi neshodil na kachle :unamused:
Ale taky si dneska donesl plinku z baliku, kdyz jsem mu rekla, dones si plinku :dizzy_face: No a taky, kdyz jsem mu rekla, jestli chce jit spinkat, tak normalne sel ke schodum :dizzy_face: To mi udelal tedka asi dva dny po sobe jak dopo spanek, odpo a vecer :dizzy_face: No milacek :dizzy_face:
Tedka koukame na American Idol, ted jsou ty zacatky, tak se tu smejem a nebo nechapem nad nekteryma teda :confused:
Zitra konecne sobota!!! Se vyspim, huraaaa :sweat_smile:

Co mate na vikend v planu u vas?
Zitra u nas Jak se vyspim, R pak chce jet cvicit a ja odpoledne se chci jet podivat do shoppingu :slight_smile: R bude hlidat. Vecer pak v klidku doma a v nedeli asi pojedem k brachovi jeho, co ma holky male.

Bubo s tim spanim to mame stejne :wink:
A super, ze pan sel ven a ty pujdes priste. A oslava bude urco taky super! Dobrej darek taky budete davat.
A maminka te mela docela pozde, ne? Kdyz ted bude slavit 70?

Ten nocnik nemam, ale co vim holky, co je maj, tak jsou spokojene a deti asi taky :o) My mame obyc, ale stejne na nem sedet nechce ani za nic :angry:

Sisi ta dr je nejaka divna, ne? Spousta deti chodi az po 1 roku, nekdy i dyl. A Eli jak zacne, tak se urco rozjede. Niceho bych se nebala :wink:
Nam davali toto ockovani do ramen, na kazde jedna injekce (1. zardenky, priusnice aj. 2. pneumokok nebo co)
Za 4 tydny jdeme na ockovani na Meningitidu

Sisi teda chudak neter. Jako dr to pekne pos.ali taky, ze ji neudelali nejake vysetreni :angry: Tedka myska si bude muset zvykat bez takovejch dobrot. Ale tato alergie se muze zase i vytratit nekdy, ne? Kez by teda
15. led 2010 ve 23:52  • Odpověz
Ahojky,

Sisi dr. je nějaká mimo ne? Je normální, že děti musí začít chodit do 18 měsíců až poté je někde chyba, do té doby je vše normální. Kde to vzala? se učila ještě za komančů,ne? Vždyt přece každé dítě je jiné a Elinka měla sotva rok! Kubík taky ještě např. nelozí což v 10 měsících by měl - podle tabulek :rolling_eyes: Ale zas umí paci paci od 5 měsíce, no. Jak říkámkaždé dětátko je jiné a každé umí něco dřív něco pozděj, tak at tě nestresuje takovýma nesmyslama :angry: Jsem se rozčílila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
A s tím prevenarem je to taky divné, ale do toho já nevidím,jen vím, že v letácích píšou v druhém roce, nevím jestli je rozumné takto po sobě toliko očkování,chudák to malé tělíčko se musí vypořádat s tolika útoky. Ale asi je to v pořádku, to by si nemohla lajznout :unamused:
Máme taky doma papučky, no jsou jen na ozdobu vydrží mu na nožce asi tak 10 sekund,když se zadaří a podaří se mi navlíct obě :grinning: :grinning:
Tak jsi taky slaměná vdova tak at není moc smutno. Včera přijel Ivánek z toho piva posledním autobudem o půl 11, takže ani neposeděl dlouho a ušetřil za taxika :wink:
Jé a jdete na ples, no to je pohoda,my letos asi ještě vynecháme, tak hlavně at je Eli v pohodě a vy si to pořádně užijete.
Chudák neteřinka, no to jí zjistila brzy teda :angry: se takovou dobu trápila a ted se musí vzdát toho co má ráda. No snad se to později ztratí!Vy máte v tom Vsetíně jakési divné ty doktorky,nebo je to ta samá???
16. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Tak pokračuju,páč mám vždycky strach, že se to neodešle,poslední dobou mi ten koník trošku blbnul :confused:

Petro-fajn, že je Jaydinek v poho snad už nic po tom očku nebude. A taky je moc šikovný, fakt hledím kolik věcí už tak krásně zvládá :sunglasses:
Jj začátky těchto zpěváckých soutěží jsou super, taky se vždycky chlámeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zajímavé kolik lidí není absolutně soudných a leze do TV ze sebe udělat totálního idiota :astonished: :astonished: :grinning:

No mamka mě měla v 37 letech, byla jsem neplánovaná,ale zato velmi očekávaná,páč si po dvou klucích strašně přáli holku,když už to ujelo a tátovi se to splnilo, tak jsem ráda, že jsem jim udělala "na poslední chvíli" radost. :grinning: :grinning:

Dnes jsme byli na nákup,byla jsem i v DM ku měli tam akci na pampersky. Za 2 ty menší balení 620 kč,ale k tomu super velky box na hračky na kolečkách. Ještě jsem měla slevák na 25% na položku + 10% na celý nákup, takže skoro "zadara". Nevím, jestli máte holky na Vsetíně DM ko, ale stojí to za to, ted se dostává tak knížečka na sleváky i když nemáš těch 150 bodů a je tam i 50% sleva na sunar a plno dalších užitečných věcí se slevou 50%, No jsem se rozepsala,ale člověk ušetří dost, tak proč by neporeferoval, že jo?

No a zítra se budem asi válet na gauči. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ve čtvrtek jdem s Kubím na 10 měsíční prohlídku, no to už je skoro 11 měsíční, tak jsem zvědavá kolik bude vážit, orientačně jsem se s ním vážila na naší váze,ale ta je moc nepřesná, ale má tak kolem 8 a půl kila a měřila jsem ho a naměřila 76 cm :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: před dvěma měsícema měl 68 cm, je to vůbec možné, že tak rychle porostl????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale to jsou moje měření uvidím jak to bude u dr.

Tak dobrou asi půjdu brzy spát páč mě bolí hlava :cry:
16. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky, no mám takovou starší doktorku, ale neteř chodí k dr. do Horní Lidče a tam je teda můra nad můry.
Mě to neva že Eli ještě nechodí, začala dělat jak se má a jak je veliká a dělá to každou chviličku.

Dmko tady nemáme jenom Schlecker, Tetu a drogerky v marketech no to je škoda nic se nedá dělat.

Ten ples riskneme včak to domů nemáme daleko kdyby něco.
Tak to přítel bubo přišel brzičko :wink: .

Petru malý je móóóc šikovný s tou plínkou.
16. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky,
Bubo takový nočník nemáme. Máme taky nějaký obyč. Stál tak do 100,-- Kč a dokud nechodil, tak si tam i poseděl a občas i něco udělal, ale teď v žádným případě. Ví, že dělá do plínky "aaa", ale když ho tam dám, tak hned vystartuje :unamused: , snad teda časem to bude lepší.

Sis - taky se přidávám k holkám, že je to divné, že by muselo přímo dítě chodit v roce. My chodili skoro celý rok na rehabilitaci s malým a i tam říkali, že do roka a půl má dítě čas. Takže určitě buď v klídku.
To očkování nám dávali do levé ruky, ale před tím jsem to taky nevěděla. To až jak jsem přišla k sestřičce, tak říkala, že ani nemusím malého vyslékat, že to bude do ruky. Chodím na polikliniku k Dr. Stejskalovi. A zatím jsem spokojená.
S tou tvojí neteřinkou je mi líto. Je škoda, že na to nepřišli fakt dřív.

Petru - malý je šikovný, že si i zahraje sám. To malý má občas chvíli, že si sám hraje, ale jinak spíš chce, abych si hrála s ním. Děti po tom jednom roce, jsou snad každým dnem chápavější. Já kolikrát taky mu něco řeknu, např. že si půjdem vyčistit zoubky a on mě veme za ruku a vede mě ke koupelně a tam ukáže na kartáček
:slight_smile:. Je s nimi už velká sranda.

Jinak včera bylo moc hezky, svítilo sluníčko, tak jsme jeli na Dušnou na procházku. Vzali jsme i sáňky. Bylo to moc fajn a hlavně tam bylo vše zmrzlé, takže jak v pohádce. Nafotili jsme i pár foteček, tak časem je vložím na net. Dnes plánujem odpočinek.

Přeji hezkou neděli
17. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky tak jsem přihodila pár foteček do jednoho albíčka a musela jsem vytvořit další tak mrkněte.
Bubo je tam i to odrážedlo, malá se na něm teď ráda vozí, už se těším až to zvládne sama.

Zítra má jít ségra s Gabčou k tomu imunologovi aby ji objasnil co a jak s tou její alergii, on jí to zdělil jenom po telefonu, tak jsem zvědavá.

To nám ale zase sněží, dneska to byla na procházce zase katastrofa, jsem úplně nadělaná jak mám malou tlačit v kočárku.

Nám se konečně dneska tatínek vrátil to bylo ale radosti malá byla skvělá.
18. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky,
U nas snehu neni ani pamatka, mame tu kolem 7stupnu, ale to mi vubec nevadi :o)
Jaydinek je v pohode po ocku, tak jsem rada. Ma porad spoustu energie. Dneska jsme byli na prochajde venku, tak chvilema i behal, tak se krasne unavil. Potom u nas byl R tata a hledel, jak maly sel ke schodum jako ze chce jit spinkat :dizzy_face:
Jinak u nas nic noveho.
Vcera jsme byli u kamosky, bylo nas tam 5 holek, z toho 3 mame deti. Teda jeden kluk a dve holcicky. Anetka je o dva tydny mladsi a Karolinka je o 4 mesice starsi. Ale bylo super. Decka si vyhrali. Jsme ztama odjizdeli az v pul 7, tak Jaydinek vytuhnul v aute, ale doma jsme ho vzbudili a pak sel spinkat normalne v pul 8.

Sisi fotky superni! Eliska krasna holcicka, se mi moc libi s tema sponkama :dizzy_face: A s tim kaprem bomba fotka :grinning: A kolibka je nadherna. Super, ze se Eliska do ni jeste vleze.
My meli kolibku doma taky, kdyz se prdolka narodil. Meli jsme ho v ni tady v obyvaku. Ale byla vys :wink:

Bubo super, ze se vasim nakonec povedla holcicka (ty) :slight_smile: Ja jsem si rikala, ze mozna, kdyby byl druhej kluk, tak bych mozna zkusila taky do tretice holcicku....a jako naschval by to byl zase kluk :sweat_smile:
Ve ctvrtek dobre poridte na KO. Jsem zvedava, kolik Kubik bude mit. A teda jestli ti za dva mesice vyrostl o 8 centaku, tak se pekne vytahl :slight_smile: I kdyz kolikrat to mereni je na houby, bude lepsi, az kdyz deti budou stat a opirat se o zed.

Sisi byt segrou, tak dr vymenim hned. Ona to ma nejak bliz do te Lidce?
Bych radeji zajela na Vsetin. Taky jsem s malym byla na Poliklinice u Stejskala :o) Jako chodi Pet. Sympatak to byl :o) Ted v zime nam to nevyslo tam jit, ale jak budem v CR priste, tak zajdeme zase :o)

Pet taky doufam, ze Jaydinek bude lepsi s nocnikem. Tedka ho nedavam, bo to jsou nervy akorat. Tak chvilku prestavka zase. Ale je cas stejne. Tady se vsichni divi, ze uz mam nocnik doma. Oni davaji az tak od dvou let.

Pet je to super, jak mali zacinaji vic rozumet. Clovek se az nekdy divi, ze tomu maly fakt rozumi. Je to nadhera. Uz se tesim, az bude mluvit. To bude sranda, kdyz bude motat oba jazyky. R chudak nebude vedet, co maly rika :grinning:

Sisi co segra dneska u dr? Jak dopadli?
Uzivejte si tatinka doma :o)

R se tedka diva na fotbal a ja se mrknu asi na vcerejsi Vypravej, se mi libi ten serial. Koukate se nektera?
19. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky
Petru kolíbka je sice Eliščina ale dostala ji na vánoce od bráchy ( je to domácí kvalitní výroba, dělal pro svou 6 letou dcerku tak udělal zrovínka dvě) no a je určená pro panenky :grinning: , sem se teď aspoň s chutí zasmála.
Eli jako malá měla do konce 5 měsícu kolíbečku ještě po mě, hezky se ji v ní spinkalo.A potom jsme jí dali do postýlky a tam se teď pěkně rozvaluje.

To máš super že se tak sejdete s maminama, já nemám s kým a to je škoda, malá se hraje akorát se sestřenkama a bratránkama ale o několik let staršími.

Ségra to má do Horního Lidče k dr asi 5 km a na Vsetín 25km, tak tam jezdí jenom ke specialistům, dneska teda tady byla stavená a malá je fakt alergická na to kravské mléko. Tak od pátku teprve nejí a nepije nic z mléka a exém prý ji přestal svědit tak se uvidí jestli ji vymizí nebo ne. Na kontrolu potom mají jít v dubnu.
Ona to chudina Gabča měla rozškrabané až do krve, samozřejmě si to škrabala ve spánku. A nepomáhali ji žádné masti ani koupele. Ségra ji dokonce pere pořád v lovele nebo persilu sensitiv, a nesnáší taky vlněné věci, musí mít bavlněné, protože ji to ten exémek vždy dráždilo.

Normálně mi dneska malá něchtěla odpoledne spinkat, tak jsem zvědavá jak to bude v noci a proto radši rychle pádím spát tak dobrou holky.
19. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky,

Sisi - krásné fotečky, Eliška je moc krásná holčička,vlastně jediná tady co jsme holky, jsem si ted tak uvědomila. Ta fotečka s kaprem je fáákt dobrá :grinning: :grinning: :wink: :wink: A odrážedlo vypadá dobře, můžu se zeptat kde jste ho koupili? Někde v kamenné prodejně?
Když je tak sněhovo, proč nevozíš Eli v sáních? Jsou ty chodníky moc nasolené-bez sněhu? Asi ve městě je to s tímto bída, že?
Jj je to paráda, když se tatínci vracejí dom, znám to, jaká je velká radost,když táta příjde z práce a to ho nevidí jen půl dne. Jsou to broučci. :sunglasses:

Pet - tak nakonec jsme pro ten stan nejeli, no to nehoří, snad ještě na nějaký někde někdy narazím. Stejně bych to ted neměla kde dát.
Procházka na Dušnou musela být paráda, těším se na fotečky,páč miluju takové mrazíkovské obrázky. :sunglasses: :wink:
A jak jste na tom vy po očkování?

Petro - paráda takové srazíky, děti pár týdnů od sebe tak si vyhrajou krásně a mamky můžou vykládat až se hory zelenají.
Kolíbku jsme měli taky, ovšem malý si v ní poležel tak možná 2x po polovině noci a pak končil u nás v posteli, trpěl strašně na prdíky a takto jsme se aspon vyspali. Bohužel mu to zůstalo podnes a ted se už nevyspíme ani jeden, takže se tatínek odstěhoval do obýváku.
No doufám, že druhé budete mít holčičku, já si jí taky přeju a jestli to bude kluk, tak neva, ale na třetí možnost už budeme dost staří a asi bychom to neriskovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ohledně jazyků se neboj plantat je nebude. Mám kámošku, žije v Itálii a má 2 holčičky, samo že na ně mluví česky, tak jako ty. Ta starší mluví oběma jazykama, a přesně ví, na koho má jak mluvit i když jsme byli u nich v Itálii ještě s kámošem a ona nás zná, tak začala automaticky na nás mluvit česky, když jsme druhý den na ní začali mluvit Italsky tak byla zmatená, takže dítě si musí lidi seřadit podle jazyku a takto na něj mluvit. U tebe jako u mámy je to samozřejmně jinak. Tot má zkušenost. :wink:
19. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jinak u nás se konečně po 14 dnech prorazil zub, jde to stráááááášně pomalu, no tak skoro slavím.
Malý začal na mě být nějak hodně závislý, hlavně při usínání, dokud neusne opravdu pevně tak nemůžu odejít, ale zask když tam jsem tak si hraje se mnou, onehdá jsem s ním odpoledně usínala, už jsem byla skoro v limbu a Kuba mi zarval prstík do nosu, no jak mi valila krev :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale jsme se nasmáli,koumák.
No prostě hlavně večer to je běs,jdem spát po 7hod a jáho dostanu do spánku až o třičtvrtě na 9 a to ještě uspíším tím, že ho uspím v náručí na balonu :confounded: parada vrátila jsem se o půl roku dozadu, akorat to dítě je na toto trošku přerostlé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
No tak snad se to upraví a to mi tak krásně usínal, pohladila dala pusu řekla dobrou noc a odešla, jééééé to byly časy :sunglasses: :sunglasses:
No nic nebudu si stěžovat, jinak přes den je Kubík živoučký a parádní.

Tak se holky mějte a dobrou noc vám i dítkám
19. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Jee, vy tu vsechny jste tedka?
K nam prisel R prostredni bracha, tak kecaji a divaji se na fotbal. Aspon mam klid na psani a cteni, i kdyz jsem se chtela podivat na ten serial. Ale neva, jeste jsem ani nezacala.

Sisi Jaydi taky v postylce na vsechny ruzne strany je :o)
Jo, jsem rada, ze tu mam kamosky. A super, ze jsme otehu tak nejak podobne :wink: Tedka dalsi dve jsou tehu :o) A pak jsem si nasla jeste dve slovenky s malyma klukama (1,5R a 1R dnes) tady pres konika na jinem tematu a ty jsou taky super. Hlavne s tou jednou se vidame tak 2x az 3x tydne. Akorat je vdana za slovaka, takze jednou pojedou domu :cry: Jinak par tech cesek jak s detma, tak zatim bez jeste, tu budou zustavat :slight_smile:
Pak ma teda tri sestrenky tady (4R, 2R a rok) a bratranka (3R). Takze vsichni docela blizko od sebe.

Tak teda neter fakt na to mliko? Chudinka, si nedovedu predstavit, musi to byt tezke najednou to nejist. Jedine, co je dobre, ze uz je dost "stara" na to, ze tomu rozumi uz, kdyz ji to segra vysvetli. To u mensiho mimina by bylo horsi

Tak at Eliska krasne spinka :o)

Bubo tak maly spinka v loznici :grinning: ? No my meli vedle postele kosik takovej, tak spinkal Jaydi tam. Ale po privezeni ho z nemocnice hrozne blbe dychal a kdyz lezel, tak to bylo horsi. Takze jsme asi 2 mesice spali tak, ze jsme polosedeli a pololezeli a maleho jsme meli na sobe. A stridali jsme se tak pul noci ja, puku R. Byl to des, protoze nevyspani jsme byli, pak jsem se bala, kdy maly prestane dychat (jeste po tom, co se stalo pri narozeni). No a taky mel desne koliky, ze jsme v noci s nim chodili z pokoje do pokoje a on desne kricel, jak ho to bolelo a ja s R breceli taky. No des ty zacatky.
Jako pri dalsim je clovek asi vic uvolnenejsi a vi, co kde jak lip. Nebo se to nebere tak tragicky nebo uz vis, co asi tak muze zabrat....

No a pak byl zvyklej spinkat u nas v posteli. Ale v zari jsme ho dali do jeho pokojicku a clovek se konecne vyspal. Sice az asi po 3 desnych nocich, ale stalo to za to.
Tedka nevim, co se deje, ale sem tam place v noci a sedi, tak ho chodim aspon polozit. No a vstava v 6, kdyz predtim vstaval kolem 7h. Ale musime doufat, ze se to zmeni v lepsi :wink:

A diky za holcicku :o)

S tema jazykama se nebojim. Jen ze zacatku, nez se do toho prdola dostane, tak bude urco rikat neco tak a neco tak. A jelikoz R neumi nic cesky, tak nebude vedet :sweat_smile:
19. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Bubo tak gratulka k zoubku! :grinning:
Nam to jde taky pomalu, jsme se zastavili na 8mem, dvojka dole, ale je porad snad jen pulka venku. Des!

S usinanim jsme si taky uzili. Driv jsme s nim byli treba hodku, nekdy dyl nahore a nic. Ale co pomohlo, meli jsme ho dole dyl. Co se budu nervovat nahore, ne? No a on jak tu behal, tak pak sel spinkat v pohode a nejdyl do pul 9. Pak se to zkracovalo.
Tedka si jde sam ke schodum a jde videt, ze chce do postylky. A dela to i pres den, tak super.

Takze hodne stesti s tim usinanim, snad se to zase vrati do normalu :wink:
19. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dnes píšu i já. To je fajn, když jsme se tu sešly tak nějak postupně všechny.
Malý by měl mít reakci po očkování až tak za pár dní, ale včera měl nějakou zvýšenou teplotu. Byl šíleně protivný a byl pořád přilepený na mně, tak to jsem byla úplně KO, tak jsem usnula hned večer u TV. Mám ale pocit, že to reakce ještě nebyla, že to byly opět zuby. Taky se to šííííííííleně vleče. Dnes už byl lepší, ale pro jistotu jsem s ním byla jenom doma.
Petru to je super, že se setkáváte s dětma. Já se setkávám sice jen občas jen se dvěma kámoškama, co mají děti. Neboť mám moc známých, které děti ještě nemají. Tak snad časem. Občas teda jsem byla s malým v mateřském centru, neboť je moc potřeba, aby si zvykal na dětskou společnost.
Tak že bychom Sis naplánovaly nějaký srazík :slight_smile: .
Malý taky když příjde tatínek domů, tak jde mamka stranou. Prostě je v tu chvíli o moc vzácnější. No a já nějak neprotestuji, neboť si aspoň trochu oddychnu. Neboť je to poslední dobu fakt mazec. Malý je úplný lumpík. Vyvádí samé rošŤárny, no aspoň se nenudím.
SIS - koukla jsem na fotečky, fakt super. Na společné fotečce vám to všem moooc sluší. Určitě jste šťastná rodinka.
Přeji dobrou noc
19. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Jé Petru ty si asik online, že? Ani jsem nějak nepostřehla, že jste měli začátek s malým krušný. To bylo něco hned po porodu, nebo až později?
19. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.